2017-06-17 Sázava
trasa A
|
celkem: 97 , men : 92, AM30: 14, AM50: 32, AM60: 15, AM60 : 4, AM40: 27, women: 5, AW30: 4, AW40: 1 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
trasa B
|
celkem: 215 , men : 192, BM40: 59, BM50: 50, BM30: 30, women: 23, BW50: 10, BM60: 35, JB: 10, BM60 : 8, BW30: 7, BW40: 2, JWB: 2, BW50 : 2 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
Koloběžky na trase B (ČP muži)
|
celkem: 2 , men : 2, Muži: 2 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
Odrazedla
|
celkem: 23 , men : 12, odrážedla: 23, women: 11 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
Predskolaci
|
celkem: 14 , men : 5, kluci: 5, women: 9, holky: 9 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
Nova jízda
|
celkem: 60 , men : 29, Muži: 20, Starší žáci: 9, women: 31, Ženy: 23, Starší žákyně: 8 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
Koloběžky na trase Nova
|
celkem: 1 , men : 1, Muži: 1 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
Minižáci 1
|
celkem: 21 , women: 11, holky: 11, men : 10, kluci: 10 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
Minižáci 2
|
celkem: 19 , men : 11, kluci: 11, women: 8, holky: 8 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
Mladší žáci
|
celkem: 11 , women: 4, holky: 4, men : 7, kluci: 7 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
start ~ 10:00:00
, 1998 a starší
,
přihlášeno: 97 participants
(
92 of men,
5 of women)
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
AM30 | 1 | Adel Filip | CZE | 1990 | Superior Suninvent Team | 5117 | Hlinsko |
AM30 | 84 | Bartůněk Marek | CZE | 1998 | Ethic Sport | 1872 | Hostěradice |
AM30 | 31 | Beran Ondřej | CZE | 1989 | KC Slavia Praha | 927 | Sázava |
AM30 | 33 | Bureš Josef | CZE | 1989 | Vlašim | 0 | Vlašim |
AM30 | 37 | Filip Vojtěch | CZE | 1988 | Cyklo ATOM cycling team | 4634 | Sezimovo Ústí |
AM30 | 45 | Knytl Martin | CZE | 1988 | Kola Ledeč | 894 | Broumov |
AM30 | 5 | Lavička Adam | CZE | 1995 | GHOST team | 4069 | Jihlava |
AM30 | 55 | Mašín Roman | CZE | 1993 | KCSláviaPraha | 902 | Zásmuky |
AM30 | 56 | Mikuláš Ondřej | CZE | 1990 | Dlouhá Třebová | 0 | Dlouhá Třebová |
AM30 | 63 | Plšek Radek | CZE | 1991 | CYKLO PROFI | 1878 | Holice |
AM30 | 6 | Uhlíř Miroslav | CZE | 1990 | CYKLO PROFI GOLD FREN | 4836 | Rokytno |
AM30 | 73 | Vidičan Tomáš | CZE | 1988 | Havlíčkův Brod | 473 | Havlíčkův Brod |
AM30 | 14 | Vymětalík Jaroslav | CZE | 1991 | CYKLO PROFI GOLD FREN | 2445 | Holice |
AM30 | 46 | koutenský david | CZE | 1992 | Vlašim | 882 | Vlašim |
AM40 | 42 | Cháb Miroslav | CZE | 1979 | Sport Club Calabrone | 916 | Králův Dvůr |
AM40 | 15 | Ečer Tomáš | CZE | 1979 | TRUXXXIK cycling | 1133 | Praha 8 - Ďáblice |
AM40 | 36 | Fikar Martin | CZE | 1983 | BAKAKO Nová Paka | 1818 | Hořice |
AM40 | 39 | Fuxa Martin | CZE | 1979 | Ck Sázava-bike team | 860 | Sázava |
AM40 | 40 | Hladík Tomáš | CZE | 1982 | BB CYKLOSPORT SUPERIOR | 904 | Brno |
AM40 | 41 | Houška Michal | CZE | 1978 | Houšánci | 889 | Praha 5 |
AM40 | 100 | Hynek Martin | CZE | 1987 | Sport Club Calabrone | 890 | Praha |
AM40 | 44 | Kadeřábek Jakub | CZE | 1983 | Beroun | 876 | Beroun |
AM40 | 2 | Kaněra Michal | CZE | 1986 | S-Sport mtb team | 4975 | Červený Kostelec |
AM40 | 85 | Kechrt Tomáš | CZE | 1981 | Prime Sport Expert | 2857 | Nový Malín |
AM40 | 17 | Klapal Martin | CZE | 1987 | DeVoss Legends | 1824 | Rychnov nad Kněžnou |
AM40 | 202 | Krejčí Milan | CZE | 1980 | GHOST team | 3632 | Bohutín 111 |
AM40 | 83 | Křivánek Jiří | CZE | 1985 | Ethic Sport | 2181 | Znojmo |
AM40 | 52 | Maleček Radek | CZE | 1979 | - | 862 | Všetaty - Přívory |
AM40 | 53 | Malinský Martin | CZE | 1979 | REVITBUILD s.r.o. | 886 | Sázava |
AM40 | 8 | Nagy Petr | CZE | 1978 | STRATOS AUTO | 2748 | Hradec Králové |
AM40 | 77 | Novotný Peter | CZE | 1979 | Nováky | 858 | Nováky |
AM40 | 3 | Schejbal Josef | CZE | 1978 | Cyklo Bendl | 3463 | Holice V Čechách |
AM40 | 64 | Skůček Petr | CZE | 1978 | METROPROJEKT | 918 | Praha |
AM40 | 65 | Smola Karel | CZE | 1984 | Auto I.S.R. | 917 | Praha |
AM40 | 97 | Svátek Štěpán | CZE | 1982 | Rubena | 1825 | Praha 4 |
AM40 | 70 | Trojan Tomáš | CZE | 1987 | Chocerady | 893 | Chocerady |
AM40 | 74 | Vlachovský Michal | CZE | 1987 | BSK racing | 0 | Mirošovice |
AM40 | 75 | Vrbata Jan | CZE | 1986 | Nadšenci z Posázaví II | 0 | Václavice |
AM40 | 72 | Válek Václav | CZE | 1980 | Roztoky | 923 | Roztoky |
AM40 | 68 | Štíbr David | CZE | 1978 | Alset Racing Team | 907 | Praha 10 |
AM40 | 69 | Šusta Jan | CZE | 1985 | Symbio+ BMC | 914 | Praha 2 |
AM50 | 87 | Artus Daniel | CZE | 1972 | Nadšenci z Posázaví | 872 | Týnec nad Sázavou |
AM50 | 34 | Dařbujan Petr | CZE | 1969 | TRUXXXIK cycling | 870 | Praha |
AM50 | 93 | Dvořák Milan | CZE | 1972 | Kolovraty | 861 | Kolovraty |
AM50 | 78 | Hainzel Tomáš | CZE | 1976 | CTD cycling team | 1475 | Hronov |
AM50 | 29 | Holomeček Petr | CZE | 1973 | Bistromatic 42 | 854 | Praha |
AM50 | 4 | Hruška Jan | CZE | 1975 | GHOST team | 3103 | Hradec Králové |
AM50 | 92 | Kapal Jan | CZE | 1974 | Coffeebikers Od Andělky - Velké Popovice | 910 | Velké Popovice |
AM50 | 90 | Karella Michal | CZE | 1969 | Galaxi Cyklo Švec | 897 | Vlašim |
AM50 | 12 | Koudelka Drahomir | CZE | 1971 | Meixner | 3801 | Pysely |
AM50 | 82 | Král Jiří | CZE | 1977 | Záměl | 1732 | Záměl |
AM50 | 48 | Kubášek Petr | CZE | 1968 | TRUXXXIK cycling | 0 | Praha |
AM50 | 50 | Kučera František | CZE | 1971 | Dolly Vyškov | 1767 | Brno |
AM50 | 54 | Marek David | CZE | 1972 | MTB Šumava Riders | 912 | Prachatice |
AM50 | 57 | Mukařovský Jaroslav | CZE | 1969 | kolo-pro-radost.cz, Český Brod | 891 | Český Brod |
AM50 | 98 | Nedbal Jan | CZE | 1971 | Krhanice | 885 | Krhanice |
AM50 | 58 | Neumann Boris | CZE | 1968 | eSeNBáci Jeseník | 1463 | Žulová |
AM50 | 59 | Neuwirth Jan | CZE | 1975 | SILVINI technical sportswear | 881 | Praha 4 |
AM50 | 60 | Novotný Jaroslav | CZE | 1977 | Autocombi team Kutná Hora | 913 | Kutná Hora |
AM50 | 86 | Novák Vladimír | CZE | 1976 | Kladno | 901 | Kladno |
AM50 | 99 | Rejzek Martin | CZE | 1972 | Eintracht Braunschweig | 905 | Harrachov |
AM50 | 96 | Saňa Tomáš | CZE | 1970 | Praha 4 | 869 | Praha 4 |
AM50 | 10 | Souček Jiří | CZE | 1970 | Cyklo ATOM cycling team | 4727 | Jistebnice |
AM50 | 16 | Sulzbacher Petr | CZE | 1975 | Pítrs bikes team | 1870 | Police Nad Metují |
AM50 | 95 | Tuna Milan | CZE | 1975 | AUTENTICBIKE Třebíč | 880 | Třebíč |
AM50 | 21 | Vacenovský Vít | CZE | 1968 | KT Tryskomyš | 1718 | Praha |
AM50 | 9 | Vondrouš Pavel | CZE | 1974 | CYKLO PROFI | 3655 | Holice |
AM50 | 11 | Voříšek Láďa | CZE | 1977 | CYKLO PROFI | 2335 | Holice |
AM50 | 79 | Waldecker Dušan | CZE | 1972 | Hronov | 1777 | Hronov |
AM50 | 66 | soběslav josef | CZE | 1968 | KOLORADOTEAM | 867 | Český Brod |
AM50 | 7 | zárybnický Jiří | CZE | 1976 | Vinohradské šlapky | 4829 | Březnice |
AM50 | 80 | Švorc Jiří | CZE | 1973 | BIG SHOCK TEAM o.s. | 909 | Varnsdorf |
AM50 | 24 | Žibřid Pavel | CZE | 1973 | INS BIKE Team | 1418 | Náchod |
AM60 | 32 | Březina Petr | CZE | 1962 | KC Kutná Hora | 911 | Kutná Hora |
AM60 | 18 | Flégl Aleš | CZE | 1963 | CASIAEXCALIBER RACING | 2693 | Náchod |
AM60 | 13 | Havelka Petr | CZE | 1959 | Hradecký spinning klub | 3987 | Hradec Králové |
AM60 | 23 | Havlík Pavel | CZE | 1967 | KT TryskomyÅ¡ | 1710 | Praha |
AM60 | 43 | Ježek Martin | CZE | 1966 | 3M | 857 | Slapy u Tábora |
AM60 | 49 | KUBRYCHT Miloš | CZE | 1967 | Rockmachine Cyklomax | 1411 | HRADEC KRÁLOVÉ |
AM60 | 47 | Kratky Michal | CZE | 1964 | P-team | 865 | Praha |
AM60 | 51 | Kyndl Petr | CZE | 1965 | Kid on bike | 0 | Praha 4 |
AM60 | 89 | Matoušek Michal | CZE | 1962 | BTK EURO BIKE Praha | 892 | Radonice |
AM60 | 94 | Nestler Josef | CZE | 1963 | KL sport Most | 921 | Bílina 4 |
AM60 | 62 | Pekárek Jiří | CZE | 1961 | KOLORADOTEAM | 874 | Rataje nad Sázavou |
AM60 | 22 | Urbančík Pavel | CZE | 1960 | 2k bike club Odry | 2710 | Budišov nad Budišovkou |
AM60 | 76 | Zdeněk Richard | CZE | 1966 | Kbely Cycling Team | 2400 | praha-kbely |
AM60 | 88 | Zábranský Vladimír | CZE | 1958 | SK Kbely | 888 | Praha |
AM60 | 67 | Šafránek Jiří | CZE | 1964 | Poděbrady | 859 | Poděbrady |
AM60 | 20 | Dimmer Jan | CZE | 1953 | ŠILHAVÝ-RAMALA | 3696 | Chotěšov |
AM60 | 35 | Ekl Martin | CZE | 1957 | BTK EURO BIKE Praha | 0 | Kralupy |
AM60 | 61 | Pavlíček Václav | CZE | 1954 | Cyklosprt Kerda | 883 | Křižany |
AM60 | 81 | Svoboda Miroslav | CZE | 1952 | Praha 9 - Kbely | 0 | Praha 9 - Kbely |
AW30 | 38 | Flašarová Nikol | CZE | 1991 | Prima kolo | 941 | Praha 6, Liboc |
AW30 | 25 | Fridrichová Lenka | CZE | 1994 | Eleven Head CST Cyklolive | 5025 | Hronov |
AW30 | 28 | Kuntová Vendula | CZE | 1993 | GHOST team | 4850 | Jičín |
AW30 | 27 | Wernerová Zuzana | CZE | 1988 | GHOST team | 2034 | Krásné |
AW40 | 26 | Fortelná Petra | CZE | 1984 | AUTENTICBIKE Třebíč | 4508 | Třebíč |
start ~ 10:00:00
, 2002 a starší
,
přihlášeno: 215 participants
(
192 of men,
23 of women)
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
BM30 | 700 | Bartsch Tomáš | CZE | 1988 | Okpoint Jičín | 1255 | Jičín |
BM30 | 396 | Berecký Ondřej | CZE | 1994 | METAXTREN | 2408 | Praha |
BM30 | 684 | Blecha Daniel | CZE | 1992 | Kolín | 1003 | Kolín |
BM30 | 691 | Bohata Tomáš | CZE | 1993 | REMERX-MERIDA TEAM KOLÍN | 563 | Újezdec |
BM30 | 247 | Dobšovič Vojtěch | CZE | 1997 | Merida BikeRanch Team | 630 | Čelákovice |
BM30 | 229 | Dudek Tomáš | CZE | 1988 | CK Kolo-park.cz | 564 | Uhlířské Janovice |
BM30 | 249 | Fabian Jan | CZE | 1989 | Praha | 0 | Praha |
BM30 | 253 | Havelka Pavel | CZE | 1988 | SK CYKLO CHLUBNA | 615 | Žďár nad Sázavou |
BM30 | 257 | Holub Jan | CZE | 1998 | Symbio+ BMC | 626 | Vyskytná |
BM30 | 268 | Kahoun Jakub | CZE | 1990 | Libeň, Libeř | 526 | Libeň, Libeř |
BM30 | 270 | Kajuk Jakub | CZE | 1998 | XCT sport Hospůdka Karolína | 495 | Struhařov |
BM30 | 363 | Kern Daniel | CZE | 1994 | Praha | 505 | Praha |
BM30 | 204 | Kindl Lukáš | CZE | 1990 | Cycology Bike Culture | 0 | Jilove U Prahy |
BM30 | 279 | Kovačka Michal | CZE | 1991 | DiabetTeem | 492 | Sázava |
BM30 | 292 | Mikulecký Pavel | CZE | 1991 | RAF Team Polička | 603 | Vysoké Mýto |
BM30 | 295 | Nedbal Tomáš | CZE | 1991 | Hluboká nad Vltavou | 958 | Hluboká nad Vltavou |
BM30 | 304 | Novotný Ondřej | CZE | 1998 | Uhlířské Janovice | 529 | Uhlířské Janovice |
BM30 | 307 | Patocs David | CZE | 1988 | Koloshop Team | 584 | Velké Přílepy |
BM30 | 367 | Petruš Lubomír | CZE | 1990 | EthicSport | 0 | Nový Malín |
BM30 | 393 | Richter Zbyněk | CZE | 1991 | Ghost Team | 1154 | Praha |
BM30 | 322 | Roupec Pavel | CZE | 1995 | Authentic bike | 582 | Lesonice |
BM30 | 399 | Rydval Jakub | CZE | 1994 | METAXTREN | 2128 | Jablonec nad Nisou |
BM30 | 329 | Skřivan Dominik | CZE | 1996 | WEBER | 462 | Praha |
BM30 | 398 | Svoboda Tomáš | CZE | 1993 | METAXTREN | 2725 | Jablonec nad Nisou |
BM30 | 348 | Urban Jakub | CZE | 1993 | Mastník | 531 | Mastník |
BM30 | 349 | Vacek Jakub | CZE | 1988 | ROHOZEC AMULET TEAM | 614 | Dolní Bousov |
BM30 | 354 | Vilím Tomáš | CZE | 1988 | Kolín | 466 | Kolín |
BM30 | 680 | Vrána Dominik | CZE | 1996 | METAXTREN | 2967 | Nový Knín |
BM30 | 685 | Zima Tomáš | CZE | 1994 | Ziromont Cycling team | 1724 | Hradec Králové |
BM30 | 230 | Šmigelský Lukáš | CZE | 1996 | KELLYS BIKE RANCH TEAM | 573 | Klášterní Skalice |
BM40 | 231 | Adamovský Tomáš | CZE | 1984 | Kožlí | 544 | Kožlí |
BM40 | 233 | Bakeš Petr | CZE | 1983 | Ohaře | 471 | Ohaře |
BM40 | 235 | Beroušek Martin | CZE | 1983 | Jouda tým | 497 | Praha 10 |
BM40 | 261 | Chlubna Radek | CZE | 1987 | SK CYKLO CHLUBNA | 602 | Žďár nad Sázavou |
BM40 | 262 | Chrudimsky Radek | CZE | 1982 | Česká spořitelna | 608 | Jílové u Prahy |
BM40 | 248 | Edr Jakub | CZE | 1987 | Česká spořitelna - Accolade | 565 | Praha |
BM40 | 256 | Hlavatý Vladimir | CZE | 1983 | Praha 9 | 453 | Praha 9 |
BM40 | 698 | Jetýlek Michal | CZE | 1981 | Týnec nad Sázavou | 560 | Týnec nad Sázavou |
BM40 | 364 | Ježdík Pavel | CZE | 1979 | skype | 507 | Okrouhlo |
BM40 | 266 | Juklíček Jan | CZE | 1980 | Přelouč | 605 | Přelouč |
BM40 | 372 | Kedršt Petr | CZE | 1985 | Bandas Kolín | 502 | Kolín |
BM40 | 272 | Kittler Jan | CZE | 1986 | Praha 9 - Horní Počernice | 487 | Praha 9 - Horní Počernice |
BM40 | 370 | Kosička Lubor | CZE | 1984 | Cyklovrakoviště | 0 | Třebíč |
BM40 | 383 | Kosík Zdeněk | CZE | 1980 | www.ipal.cz | 461 | Velim |
BM40 | 278 | Kořínek Petr | CZE | 1982 | Eurofoam sport team | 610 | Žirovnice |
BM40 | 373 | Lehky Jiří | CZE | 1980 | GHOST team | 1739 | Jinocany |
BM40 | 282 | Lubas Miroslav | CZE | 1978 | Chotýšany | 534 | Chotýšany |
BM40 | 284 | Malík Zbyněk | CZE | 1984 | RVS | 519 | Horažďovice |
BM40 | 201 | Malíř Jan | CZE | 1980 | Ghost Team | 3131 | Hradec Králové |
BM40 | 704 | Marták Petr | CZE | 1980 | Exportis | 580 | Praha |
BM40 | 293 | Milichovsky LUBOŠ | CZE | 1979 | Pneu Boháček | 460 | Přepeře |
BM40 | 500 | Nebesář Marek | CZE | 1983 | METAXTREN | 2124 | Most |
BM40 | 299 | Netusil Michal | CZE | 1982 | Praha 4 | 587 | Praha 4 |
BM40 | 300 | Nitka Jaroslav | CZE | 1978 | METROPROJEKT | 1166 | Praha |
BM40 | 302 | Novak Radek | CZE | 1978 | L- bikers | 568 | Ledecko |
BM40 | 371 | Nykl David | CZE | 1981 | Kolín | 463 | Kolín |
BM40 | 379 | Pance Albert | CZE | 1983 | Cyklo-středa | 625 | Praha |
BM40 | 305 | Papež Jirka | CZE | 1981 | Tehov | 472 | Tehov |
BM40 | 309 | Pavelek Ladislav | CZE | 1978 | SC Calabrone | 557 | Jinočany |
BM40 | 682 | Pechr Miroslav | CZE | 1983 | BPR Cycling team | 590 | Rožmitál |
BM40 | 385 | Pecháček Jan | CZE | 1986 | Porsche Praha Prosek | 485 | Praha |
BM40 | 314 | Podhola Ondřej | CZE | 1986 | Scuderia dynamo Černočice | 513 | Černošice |
BM40 | 315 | Podolka Stanislav | CZE | 1981 | Pneu Boháček | 493 | Turnov |
BM40 | 369 | Prajsner Josef | CZE | 1982 | Třebíč | 574 | Třebíč |
BM40 | 318 | Puška Richard | CZE | 1983 | TV Nova | 2424 | Poříčí nad Sázavou |
BM40 | 320 | Rams Jozef | CZE | 1986 | Praha 10 - Malešice | 454 | Praha 10 - Malešice |
BM40 | 365 | Reichert Vojtěch | CZE | 1982 | Auto I.S.R. | 622 | Praha |
BM40 | 321 | Richter Tomáš | CZE | 1982 | TV NOVA | 1947 | Praha |
BM40 | 325 | Sedláček Pavel | CZE | 1987 | Rohozec Amulet Team | 0 | Mladá Boleslav |
BM40 | 330 | Smrčka Jan | CZE | 1981 | Eurofoam Sport Team | 629 | Žirovnice |
BM40 | 382 | Solnař Karel | CZE | 1980 | Kolin | 459 | Kolin |
BM40 | 333 | Steiner Petr | CZE | 1985 | Auto I.s.r. | 623 | Praha 4 |
BM40 | 335 | Stránský Radek | CZE | 1984 | Vrchlabí | 520 | Vrchlabí |
BM40 | 336 | Svoboda Ondřej | CZE | 1982 | DiabetTeem | 510 | Benešov |
BM40 | 358 | Urbánek Radek | CZE | 1984 | Vlašim | 491 | Vlašim |
BM40 | 350 | Vavřík Miroslav | CZE | 1980 | Praha | 455 | Praha |
BM40 | 352 | Vendl Zdenek | CZE | 1981 | Poděbrady | 539 | Poděbrady |
BM40 | 355 | Vlach Daniel | CZE | 1987 | Praha 9 | 469 | Praha 9 |
BM40 | 397 | Vágner Vladimír | CZE | 1981 | METAXTREN | 3259 | DESNÁ V JIZERSKÝCH H |
BM40 | 216 | Víšek Roman | CZE | 1987 | GHOST team | 1108 | Slatiňany |
BM40 | 258 | horáček vit | CZE | 1978 | křesetice | 474 | křesetice |
BM40 | 243 | Čepička Matěj | CZE | 1987 | Magebike Kolín | 667 | Kolín 2 |
BM40 | 244 | Červinka Zdeněk | CZE | 1986 | BIKESTARS VRCHLABÍ | 522 | Špindlerův Mlýn |
BM40 | 377 | Šindelka Jiří | CZE | 1982 | IRM Bike team | 1533 | Heraltice |
BM40 | 337 | Široký Michal | CZE | 1979 | PRESTIGE CYCLING TEAM | 0 | Česká Třebová |
BM40 | 210 | Šmíd Petr | CZE | 1983 | GHOST Team | 1756 | Jíloviště |
BM40 | 706 | Šotek Jan | CZE | 1980 | Babičtí hřebci | 458 | Praha |
BM40 | 339 | Štrof Petr | CZE | 1979 | PneuAlu Team | 527 | Pičín |
BM40 | 340 | šubrt jan | CZE | 1978 | ck nymburk | 606 | semice |
BM50 | 232 | Bajčík Pavel | CZE | 1975 | MTB Šumava Riders | 596 | Prachatice |
BM50 | 234 | Bartoš Karel | CZE | 1973 | Bike and Surf team | 627 | Nymburk |
BM50 | 236 | Beroušek Pavel | CZE | 1975 | Praha 6 | 496 | Praha 6 |
BM50 | 260 | Chalupník Jan | CZE | 1970 | Cerekvice n.L. | 570 | Cerekvice n. L. |
BM50 | 252 | Hanzel Ivan | CZE | 1971 | Sázava | 548 | Sázava |
BM50 | 254 | Havlíček Jan | CZE | 1976 | BIKEMARAST team | 551 | Praha 4 |
BM50 | 390 | Hrach Michal | CZE | 1977 | Hotel Hubertus Špindl | 650 | Petříkov |
BM50 | 251 | Hálek Václav | CZE | 1974 | České Budějovice | 1156 | České Budějovice |
BM50 | 380 | Hříbal Jakub | CZE | 1972 | Rábí | 597 | Rábí |
BM50 | 267 | Kadleček František | CZE | 1974 | Bajker.eu | 609 | Bořanovice |
BM50 | 375 | Knott Jakub | CZE | 1973 | Sloths | 561 | Praha 9 |
BM50 | 273 | Koláčný Jaroslav | CZE | 1969 | SamoukMTB | 555 | Týnec nad Labem |
BM50 | 275 | Kolář Václav | CZE | 1975 | AC Sparta Praha Ciclink | 996 | Týn nad Vltavou |
BM50 | 384 | Kremla Martin | CZE | 1973 | MKA | 528 | Kutná Hora |
BM50 | 228 | Krákora Petr | CZE | 1970 | Krakonošovy Větry | 523 | Trutnov 1 |
BM50 | 200 | Linhart Milan | CZE | 1971 | Galaxy CykloŠvec Stevens | 538 | Vlašim |
BM50 | 283 | Majer Petr | CZE | 1972 | Mrač | 549 | Mrač |
BM50 | 285 | Marek Jaroslav | CZE | 1976 | Autocombi Kutná Hora | 0 | Kutná Hora |
BM50 | 286 | Marek Libor | CZE | 1975 | MTB Šumava Riders | 0 | Prachatice |
BM50 | 290 | Míchal Miroslav | CZE | 1974 | Golčův Jeníkov | 0 | Golčův Jeníkov |
BM50 | 294 | Nassler Martin | CZE | 1975 | Kérkonošská telechasa | 581 | Srbsko |
BM50 | 296 | Nekolný Petr | CZE | 1972 | Příbram | 987 | Příbram |
BM50 | 301 | Nováček David | CZE | 1970 | Kamenice | 464 | Kamenice |
BM50 | 360 | Němec Martin | CZE | 1976 | Sázava | 473 | Sázava |
BM50 | 306 | Pasák Jan | CZE | 1975 | MTB Šumava Riders | 624 | Prachatice |
BM50 | 308 | Paula Jaromír | CZE | 1975 | Čáslav | 556 | Čáslav |
BM50 | 687 | Peterka Martin | CZE | 1971 | Auto-Combi Kutná Hora | 543 | Kolín |
BM50 | 312 | Pirk Tomáš | CZE | 1973 | Konojedy 130 | 558 | Konojedy 130 |
BM50 | 359 | Pokorný Petr | CZE | 1975 | MTB CITRUS TEAM | 1097 | Hněvkovice |
BM50 | 310 | Pěgřímek Milan | CZE | 1968 | Autocombi team Kutná Hora | 0 | Bylany |
BM50 | 319 | Rambousek Jan | CZE | 1976 | Joachym MTB | 578 | Praha 14 |
BM50 | 326 | Skalický Tomáš | CZE | 1969 | Rašovice | 483 | Rašovice 62 |
BM50 | 327 | Skalický Petr | CZE | 1977 | Te | 594 | Trutnov |
BM50 | 328 | Skřivan Emilián | CZE | 1971 | Praha 10 | 0 | Praha 10 |
BM50 | 361 | Sochor Martin | CZE | 1975 | Praha | 521 | Praha |
BM50 | 334 | Stejskal Karel | CZE | 1969 | TRANSBRODY | 588 | Libeř |
BM50 | 386 | Sviták Boby | CZE | 1973 | Praha | 465 | Praha |
BM50 | 343 | Trkola Libor | CZE | 1971 | Eurofoam sport team | 616 | Počátky |
BM50 | 378 | Truska Jindrich | CZE | 1974 | Kolin | 0 | Kolin |
BM50 | 378 | Truska Jindrich | CZE | 1974 | Kolin | 0 | Kolin |
BM50 | 345 | Tuláček Milan | CZE | 1976 | Kolín | 508 | Kolín |
BM50 | 391 | Varvařovský Petr | CZE | 1970 | Lékařský triatlonový klub | 518 | Praha |
BM50 | 387 | Vlasák Radek | CZE | 1977 | Benešov | 566 | Benešov |
BM50 | 356 | Vrba Pavel | CZE | 1976 | Chomutov | 0 | Chomutov |
BM50 | 677 | Zeman Martin | CZE | 1969 | Těptín | 511 | Těptín |
BM50 | 703 | tryner Petr | CZE | 1972 | Babičtí hřebci | 457 | Babice |
BM50 | 246 | Číhal Roman | CZE | 1970 | Lužice | 968 | Lužice |
BM50 | 701 | Šindelář Karel | CZE | 1977 | Žižkovský tygři | 525 | Praha 4 |
BM50 | 338 | Štolle Roman | CZE | 1977 | Vlašim Bike 26 | 501 | Vlašim |
BM50 | 341 | Šváb Karel | CZE | 1968 | Bicykl Team Ústí nad Labem | 552 | Ústí nad Labem |
BM60 | 237 | Bittner Boris | CZE | 1964 | Český Brod | 481 | Český Brod |
BM60 | 694 | Cichra Petr | CZE | 1961 | Vynohradský šlapky | 515 | Praha |
BM60 | 679 | Dvořák Otakar | CZE | 1962 | Trans Brdy | 1535 | Jílové U Prahy |
BM60 | 255 | Hejduk Richard | CZE | 1966 | Divišov | 509 | Divišov |
BM60 | 395 | Hrnčíř Jan | CZE | 1963 | Mělník | 533 | Mělník |
BM60 | 259 | Hůla Luboš | CZE | 1960 | MTB Rakovník | 1075 | Rakovník |
BM60 | 217 | Janeček Petr | CZE | 1965 | GHOST Team | 925 | Tisová |
BM60 | 263 | Jelínek Jaroslav | CZE | 1962 | Kutná Hora | 542 | Kutná Hora |
BM60 | 269 | Kahoun Karel | CZE | 1961 | Libeň, Libeř | 500 | Libeň, Libeř |
BM60 | 209 | Karaba Zdeněk | CZE | 1967 | Kaba-sport | 1727 | Chotěboř |
BM60 | 271 | Khek Roman | CZE | 1967 | Kraken team Dobříš | 591 | Mnichovice |
BM60 | 676 | Klíma Jiří | CZE | 1958 | Kolín | 504 | Kolín |
BM60 | 224 | Kolesa Luděk | CZE | 1961 | Kbely Cycling Team | 0 | Praha |
BM60 | 274 | Kolář Jan | CZE | 1958 | Sport-umění-peří | 468 | Praha 18 |
BM60 | 277 | Kopečný Bořivoj | CZE | 1959 | Hany Bany | 477 | Sázava |
BM60 | 225 | Kovačka Jaroslav | CZE | 1962 | DiabetTeem | 484 | Sázava |
BM60 | 291 | Michálek Miloslav | CZE | 1959 | Sázava | 535 | Sázava |
BM60 | 297 | Nepraš Ladislav | CZE | 1959 | Sázava | 512 | Sázava |
BM60 | 686 | Nestler Jan | CZE | 1961 | SKAJP | 540 | |
BM60 | 681 | Novotný MIchael | CZE | 1965 | Tepíšovice | 476 | Tepíšovice |
BM60 | 303 | Novotný Miloslav | CZE | 1966 | Kutná Hora | 530 | Kutná Hora |
BM60 | 215 | Pek Miroslav | CZE | 1958 | TO EUROPE PEKSPORT | 1152 | Praha 4 |
BM60 | 313 | Pittner Jiří | CZE | 1963 | Pohoda bike team | 546 | Třešť |
BM60 | 316 | Popel Karel | CZE | 1960 | Bike Tuning Rudná | 532 | Sázava |
BM60 | 317 | Probst Jirka | CZE | 1958 | Bike and surf team | 577 | Nové náměstí 11 |
BM60 | 213 | Rauer Luboš | CZE | 1966 | KABA SPORT Chotěboř | 1677 | Havlíčkův Brod |
BM60 | 389 | Soukal František | CZE | 1962 | TJ Lokomotiva Nymburk | 1683 | Kovanice |
BM60 | 331 | Stach Zdeněk | CZE | 1962 | Bekros Brno | 486 | Uhlirske Janovice |
BM60 | 344 | Tuhacek Milan | CZE | 1964 | TO EUROPE | 600 | Rudná |
BM60 | 347 | Uher Michal | CZE | 1960 | Lékárna Zásmuky | 503 | Kolín |
BM60 | 351 | Vebr František | CZE | 1963 | Kutna Hora | 490 | Kutna Hora |
BM60 | 357 | Zeman Igor | CZE | 1964 | bajker.eu | 576 | Praha |
BM60 | 241 | Čech Jan | CZE | 1964 | PBT | 499 | Sázava |
BM60 | 242 | Čepička Michal | CZE | 1960 | Kolín | 571 | Kolín 6 |
BM60 | 342 | Švarc Pavel | CZE | 1963 | Praha4 | 562 | Praha4 |
BM60 | 203 | Bystrianský Jožka | CZE | 1954 | Ghost Team | 2810 | Přelouč |
BM60 | 374 | Hanuš Václav | CZE | 1957 | Divišov | 482 | Divišov |
BM60 | 214 | Klimeš Miloš | CZE | 1955 | KC BRNO | 2140 | Brno |
BM60 | 280 | Kupec Jiří | CZE | 1952 | Hradové Střímelice | 467 | Hradové Střímelice |
BM60 | 311 | Pirk Jan | CZE | 1948 | Praha 3 | 478 | Praha 3 |
BM60 | 332 | Stach Jiří | CZE | 1957 | Bekros Brno | 456 | Uhlirske Janovice |
BM60 | 206 | Svoboda Jiří | CZE | 1954 | AUTENTICBIKE Třebíč | 1207 | Třebíč |
BM60 | 245 | Čihák Lubomír | CZE | 1953 | Semice | 0 | Semice |
BW30 | 678 | Fleková Adéla | CZE | 1989 | METAXTREN | 3228 | Praha |
BW30 | 250 | Gembalová Karolína | CZE | 1990 | GHOST team | 1240 | Hradec Králové |
BW30 | 289 | Matoušková Michaela | CZE | 1997 | BTK EURO BIKE Praha | 0 | Radonice |
BW30 | 298 | Nestlerová Klára | CZE | 1992 | Koloshop Team | 0 | Bílina 4 |
BW30 | 220 | Schützová Sandra | CZE | 1991 | ČKS SKI Jilemnice | 0 | Jilemnice |
BW30 | 346 | Turynová Hana | CZE | 1990 | KELLYS BIKE RANCH TEAM | 1286 | Netvořice |
BW30 | 376 | Šťastná Veronika | CZE | 1988 | Pchery | 620 | Pchery |
BW40 | 219 | Vokatá Martina | CZE | 1983 | BMC Pavlišov | 1922 | Nové Město nad Metují |
BW40 | 265 | joukalová Sysa | CZE | 1979 | Rochmachine Cyklomax | 1232 | Hradec Králové |
BW50 | 688 | Bindicsová Markéta | CZE | 1970 | SKAJP | 624 | Černošice |
BW50 | 239 | Blazkova Denisa | CZE | 1968 | Praha 6 | 0 | Praha 6 |
BW50 | 240 | Bohabojová Olga | CZE | 1976 | Lékárna Zásmuky | 0 | Zásmuky |
BW50 | 218 | Hodáňová Jitka | CZE | 1975 | SK PRIMA POLIČKA | 3444 | Náměšť nad Oslavou |
BW50 | 264 | Ježková Ivana | CZE | 1968 | 3M | 0 | Slapy u Tábora |
BW50 | 281 | Kyndlová Markéta | CZE | 1969 | Alset Racing Team | 0 | Praha 4 |
BW50 | 693 | Procházková Jana | CZE | 1971 | Praha | 618 | Praha |
BW50 | 227 | Tamara Hynková | CZE | 1970 | Sázava Kopaniny | 626 | Trutnov |
BW50 | 324 | Řeháková Jana | CZE | 1975 | Radvanice | 623 | Radvanice |
BW50 | 394 | Šťastná Gabriela | CZE | 1977 | Jihlava | 625 | Jihlava |
BW50 | 288 | Matoušková Hana | CZE | 1965 | BTK EURO BIKE Praha | 0 | Radonice |
BW50 | 221 | Žáčková Jana | CZE | 1967 | BSK racing | 1872 | P.olovnice |
JB | 238 | Bittner Jiří | CZE | 1999 | Český Brod | 514 | Český Brod |
JB | 226 | Krákora Ondřej | CZE | 2003 | Sázava Kopaniny | 545 | Trutnov |
JB | 381 | Kulhavý Marek | CZE | 1999 | XCT sport Hospůdka Karolína | 494 | Struhařov |
JB | 362 | Mika Jan | CZE | 2001 | Sázava | 0 | Sázava |
JB | 205 | Pinkas Daniel | CZE | 2001 | CYKLO-SKI klub Polička | 1810 | Litětiny |
JB | 323 | Roupec Radek | CZE | 2001 | Authentic bike | 583 | Lesonice |
JB | 366 | Slanař Josef | CZE | 2000 | KUBR team | 1182 | Červené Pečky |
JB | 208 | Souček Petr | CZE | 1999 | BIKEMARAST team | 596 | Praha 3 |
JB | 353 | Verner Jan | CZE | 1999 | Uhlířské Janovice | 593 | Uhlířské Janovice |
JB | 287 | marek Jan | CZE | 1999 | Eurofoam sport team | 1248 | Stojčín |
JWB | 388 | Karellová Michaela | CZE | 1999 | GALAXY CYKLOŠVEC | 630 | Vlašim |
JWB | 368 | Kotrbová Lenka | CZE | 2002 | TJ Spartak Třebíč | 1254 | Třebíč |
start ~ 10:00:00
, bez omezení věku
,
přihlášeno: 2 participants
(
2 of men,
of women)
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
Muži | 222 | Mihulka Martin | CZE | 1979 | TJ Sokol Kunvald | 695 | Kunvald |
Muži | 223 | Pohl Martin | CZE | 1978 | Spartak Police nad Metují | 1491 | Police nad Metují |
start ~ 10:15:00
, 2012 a mladší
,
přihlášeno: 23 participants
(
12 of men,
11 of women)
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
odrážedla | 643 | Buben Kryštof | CZE | 2014 | Sázava | 0 | Sázava |
odrážedla | 602 | Chvojková Alžběta | CZE | 2013 | GHOST junior Team | 0 | Hradec Králové |
odrážedla | 605 | Církva Václav | CZE | 2013 | BEROUN 3 | 0 | BEROUN 3 |
odrážedla | 659 | Drábek Tom | CZE | 2013 | BB RACING | 0 | Benešov |
odrážedla | 672 | Dúcká Editka | CZE | 2013 | GHOST junior team | 0 | Hradec Králové |
odrážedla | 628 | Havel EliÁŠ | CZE | 2015 | ADASTRA CYCLING TEAM | 0 | Praha |
odrážedla | 639 | Horna Tomáš | CZE | 2014 | Kladno | 0 | Kladno |
odrážedla | 656 | Janáčková Laura | CZE | 2013 | Benešov | 0 | Benešov |
odrážedla | 657 | Janáčková Laura | CZE | 2013 | Benešov | 0 | Benešov |
odrážedla | 620 | Jirka Jakub | CZE | 2013 | Sázava | 0 | Sázava |
odrážedla | 629 | Kadeřábek Eduard | CZE | 2015 | Beroun | 0 | Beroun |
odrážedla | 625 | Lázníčková Veronika | CZE | 2013 | GHOST JUNIOR TEAM | 0 | Přelovice |
odrážedla | 603 | Malinska Adela | CZE | 2014 | Ck Sázava-bike team | 0 | sázava |
odrážedla | 641 | Malčíková Anna | CZE | 2014 | Kladno | 0 | Kladno |
odrážedla | 675 | Netušil Maxmilián | CZE | 2014 | Praha4 | 0 | Praha4 |
odrážedla | 653 | Neumanová Viktorie | CZE | 2015 | Sázava | 0 | Sázava |
odrážedla | 640 | Petrák Tomáš | CZE | 2014 | Kladno | 0 | Kladno |
odrážedla | 650 | Trmal Vladimír | CZE | 2015 | Sázava | 0 | Sázava |
odrážedla | 631 | Čvančarová Viktorie | CZE | 2014 | Sázava | 0 | Sázava |
odrážedla | 642 | Šlapánek Ondřej | CZE | 2014 | Kladno | 0 | Kladno |
odrážedla | 604 | Štrofová Ema | CZE | 2014 | PneuAlu Team | 0 | Pičín |
odrážedla | 665 | Štíbrová Marie | CZE | 2014 | Alset Racing Team | 0 | Praha |
odrážedla | 717 | Švestka Matyáš | CZE | 2016 | CykloNovinky.cz | 0 | Lanškroun |
start ~ 10:23:00
, 2012 a mladší
,
přihlášeno: 14 participants
(
5 of men,
9 of women)
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
holky | 652 | Hendrychová Elen | CZE | 2012 | Sázava | 0 | Sázava |
holky | 656 | Janáčková Laura | CZE | 2013 | Benešov | 0 | Benešov |
holky | 657 | Janáčková Laura | CZE | 2013 | Benešov | 0 | Benešov |
holky | 606 | Kráčmarová Michaela | CZE | 2012 | Cykloklub Jičín | 0 | Velké Poříčí |
holky | 612 | Peterková Eliška | CZE | 2005 | LS při ZŠ a MŠ v Dolní Branné | 0 | Milovice u Hořic |
holky | 689 | Peterková Linda | CZE | 2012 | Kolín | 0 | Kolín |
holky | 674 | Saňová Tereza | CZE | 2012 | Praha | 0 | Praha |
holky | 647 | Váňová Ema | CZE | 2012 | Sázava | 0 | Sázava |
holky | 618 | Štrofová Natálie | CZE | 2012 | PneuAlu Team | 0 | Pičín |
kluci | 668 | Benda Stanislav | CZE | 2012 | KH Tour - BH Bikes team | 0 | Ratboř |
kluci | 658 | Drábek Tom | CZE | 2013 | BB RACING | 0 | Benešov |
kluci | 673 | Houdek Lukáš | CZE | 2014 | Oleška | 0 | Oleška |
kluci | 637 | Šindler Filip | CZE | 2012 | Benešov | 0 | Benešov |
kluci | 655 | Šindler Jakub | CZE | 2012 | Benešov | 0 | Benešov |
start ~ 10:30:00
, 2004 a starší
,
přihlášeno: 60 participants
(
29 of men,
31 of women)
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
Muži | 501 | Bednařík Kamil | CZE | 1985 | METROPOJEKT | 0 | Uherské Hradiště |
Muži | 502 | Beňačka David | CZE | 1986 | Praha | 0 | Praha |
Muži | 547 | Brych Lukáš | CZE | 1977 | Nova | 468 | Praha 6 |
Muži | 546 | Brych Tomáš | CZE | 1977 | NOVA | 0 | Praha 8 |
Muži | 543 | Chochola Tomáš | CZE | 1970 | Sázava | 0 | Sázava |
Muži | 549 | Drahokoupil Jiří | CZE | 1966 | Sázava | 0 | Sázava |
Muži | 212 | Hodáň Petr | CZE | 1968 | AUTENTICBIKE Třebíč | 567 | Náměšť nad Oslavou |
Muži | 545 | Hodáň Petr | CZE | 1968 | AUTENTICBIKE Třebíč | 567 | Náměšť nad Oslavou |
Muži | 540 | Jirka Leoš | CZE | 1972 | Sázava | 0 | Sázava |
Muži | 537 | Khek Luboš | CZE | 1970 | CykloNovinky.cz | 0 | Ústí nad Orlicí |
Muži | 559 | Koza Petr | CZE | 1975 | Hořice | 0 | Hořice |
Muži | 512 | Kunc Marek | CZE | 1975 | Ghost Team | 0 | Herálec Pod Žákovou Horou |
Muži | 510 | Křenek David | CZE | 1971 | G.D.K. Bike Team | 0 | Praha 2 |
Muži | 519 | Neuman Daniel | CZE | 1974 | Vrdy | 0 | Vrdy |
Muži | 553 | Pecháček Libor | CZE | 1973 | Cyklo-trial Střední Čechy | 0 | Praha |
Muži | 521 | Pelčarský Aleš | CZE | 1981 | Hořice | 0 | Hořice |
Muži | 526 | STANĚK Tomáš | CZE | 1970 | BAKAKO Nová Paka | 0 | Nová Paka |
Muži | 558 | Skolil Pavel | CZE | 1976 | Světice | 0 | Světice |
Muži | 555 | Umlauf Michal | CZE | 1985 | MIMI BIKE TEAM | 1027 | Opatovice nad Labem |
Muži | 538 | Švestka Jan | CZE | 1957 | CykloNovinky.cz | 0 | Lanškroun |
Starší žáci | 503 | Církva Vojtěch | CZE | 2004 | TJ LOKOMOTIVA BEROUN | 0 | BEROUN 3 |
Starší žáci | 530 | Horáček Adam | CZE | 2008 | Křesetice | 0 | Křesetice |
Starší žáci | 531 | Horáček Jakub | CZE | 2007 | Křesetice | 0 | Křesetice |
Starší žáci | 541 | Jirka Lukáš | CZE | 2009 | Sázava | 0 | Sázava |
Starší žáci | 511 | Křenek David | CZE | 2005 | G.D.K. Bike Team | 0 | Praha 2 |
Starší žáci | 517 | Milichovsky jakub | CZE | 2004 | Pneu Boháček | 0 | Přepeře |
Starší žáci | 542 | Neuman Daniel | CZE | 2006 | Expres cz scott team Kolin | 0 | Vrdy |
Starší žáci | 520 | Novák Karel | CZE | 2003 | S-SPORT Hronov | 0 | Rtyně v Podkrkonoší |
Starší žáci | 714 | Skolil Adam | CZE | 2005 | Světice | 0 | Světice |
Starší žákyně | 535 | Krákorová Eva | CZE | 2004 | Sázava Kopaniny | 0 | xxx |
Starší žákyně | 514 | Majerová Kateřina | CZE | 2003 | Poříčí nad Sázavou | 0 | Poříčí nad Sázavou |
Starší žákyně | 550 | Pecháčková Denisa | CZE | 2007 | Cyklo-trial Střední Čechy | 0 | Praha |
Starší žákyně | 522 | Peterková Eliška | CZE | 2005 | MTB Spartak Vrchlabí | 0 | Vrchlabí |
Starší žákyně | 554 | Podlipná Barbora | CZE | 2004 | BAKAKO | 0 | Nová PAka |
Starší žákyně | 557 | Radová Daniela | CZE | 2005 | Lawi Junior Team | 0 | Benešov |
Starší žákyně | 713 | Skolilová Viktorie | CZE | 2007 | Světice | 0 | Světice |
Starší žákyně | 525 | Sílová Natalie | CZE | 2005 | Lyški Team | 0 | Praha |
Ženy | 544 | Chocholová Valérie | CZE | 2001 | Sázava | 0 | Sázava |
Ženy | 548 | Chrudimska Pavla | CZE | 1982 | Česká spořitelna | 0 | Jílové u Prahy |
Ženy | 507 | Chvojková Šárka | CZE | 1982 | GHOST team | 0 | Hradec Králové |
Ženy | 504 | Danešová Martina | CZE | 1987 | Sázava | 0 | Sázava |
Ženy | 556 | Dvořáková Jana | CZE | 1963 | Praha | 0 | Praha |
Ženy | 505 | Filipová Veronika | CZE | 1987 | DiabetTeem | 0 | Bystřice |
Ženy | 528 | Hetmanová Barbora | CZE | 2001 | TPCA bike team | 0 | Sázava |
Ženy | 529 | Horáčková Kristýna | CZE | 1977 | Křesetice | 0 | Křesetice |
Ženy | 534 | Jirků Magdaléna | CZE | 1989 | DiabetTeem | 0 | Sázava |
Ženy | 508 | Jiránková Jitka | CZE | 1976 | Praha 9 | 0 | Praha 9 |
Ženy | 533 | Kovačková Věra | CZE | 1963 | DiabetTeem | 0 | Sázava |
Ženy | 509 | Krotilová Lucie | CZE | 1982 | METROPROJEKT | 0 | Praha |
Ženy | 551 | Kynclová Jana | CZE | 1985 | Kopis Hradec Králové | 0 | Opatovice |
Ženy | 513 | Majerová Zuzana | CZE | 1978 | Poříčí nad Sázavou | 0 | Poříčí nad Sázavou |
Ženy | 515 | Malířová Věrka | CZE | 1977 | GHOST team | 0 | Hradec Králové |
Ženy | 516 | Milichovska Martina | CZE | 1980 | Pneu Boháček | 0 | Přepeře |
Ženy | 518 | Němcová Eva | CZE | 1974 | Praha 4 | 0 | Praha 4 |
Ženy | 536 | Pirklová Věra | CZE | 1969 | CykloNovinky.cz | 0 | Lanškroun |
Ženy | 524 | Pittnerová Simona | CZE | 1992 | Pohoda bike team | 0 | Třešť |
Ženy | 523 | Pittnerová Šárka | CZE | 1971 | Pohoda bike team | 0 | Třešť |
Ženy | 552 | Umlaufová Jana | CZE | 1988 | MIMI BIKE TEAM | 610 | Opatovice nad Labem |
Ženy | 532 | Červinková Petra | CZE | 1971 | BIKESTARS VRCHLABÍ | 0 | Dolní Lánov 133, Lánov 543 41 |
Ženy | 539 | Švestková Anna | CZE | 1963 | CykloNovinky.cz | 0 | Lanškroun |
start ~ 10:30:00
, bez omezení věku
,
přihlášeno: 1 participants
(
1 of men,
of women)
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
Muži | 527 | Vodehnal Tomáš | CZE | 1967 | Dvůr Králové nad Labem | 0 | Dvůr Králové nad Labem |
start ~ 10:33:00
, 2010 - 2011
,
přihlášeno: 21 participants
(
10 of men,
11 of women)
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
holky | 663 | Bernáthová Viktorka | CZE | 2010 | Sázava | 0 | Sázava |
holky | 660 | Drábková Nela | CZE | 2011 | BB RACING | 0 | Benešov |
holky | 627 | Havlová Eliška | CZE | 2010 | ADASTRA SOKOL VELTEŽ | 0 | praha 4 |
holky | 635 | Lubasová Nela | CZE | 2011 | Chotýšany | 0 | Chotýšany |
holky | 626 | Lázničková Barbora | CZE | 2011 | Nilfisk pro cycling | 0 | Lázně Bohdaneč |
holky | 670 | Pecháčková Daniela | CZE | 2010 | Cyklo-trial Střední Čechy | 0 | Praha |
holky | 649 | Píchová Ema | CZE | 2011 | Sázava | 0 | Sázava |
holky | 621 | Rangulová Johana | CZE | 2011 | Sázava | 0 | Sázava |
holky | 666 | Stibůrková Marie Antonie | CZE | 2010 | Sázava | 0 | Sázava |
holky | 630 | Tatíčková Natálie | CZE | 2011 | Sázava | 0 | Sázava |
holky | 705 | Říhová Kateřina | CZE | 2010 | Sázava | 0 | Sázava |
kluci | 671 | Dúcký Ondřej | CZE | 2010 | GHOST Junior team | 0 | Hradec Králové |
kluci | 651 | Halčin Oliver | CZE | 2010 | Sázava | 0 | Sázava |
kluci | 695 | Jetýlek David | CZE | 2011 | Týnec nad Sázavou | 0 | Týnec nad Sázavou |
kluci | 696 | Jetýlek Jakub | CZE | 2011 | Týnec nad Sázavou | 0 | Týnec nad Sázavou |
kluci | 648 | Pícha Vojtěch | CZE | 2010 | BB RACING | 0 | Sázava |
kluci | 623 | Rejhon Martin | CZE | 2010 | Sázava | 0 | Sázava |
kluci | 616 | Sulzbacher Vojtěch | CZE | 2010 | Pítrs bikes team | 0 | Police Nad Metují |
kluci | 712 | Tichovský Erik | CZE | 2010 | Sázava | 0 | Sázava |
kluci | 646 | Váňa Šimon | CZE | 2010 | Sázava | 0 | Sázava |
kluci | 697 | Šubrt Jan | CZE | 2010 | Semice | 0 | Semice |
start ~ 10:45:00
, 2008 - 2009
,
přihlášeno: 19 participants
(
11 of men,
8 of women)
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
holky | 669 | Fortelná Ella | CZE | 2009 | MM Auto Mtb team | 0 | Jihlava |
holky | 607 | Kráčmarová Anna | CZE | 2009 | Cykloklub Jičín | 0 | Velké Poříčí |
holky | 710 | Křenková Hana | CZE | 2008 | Praha | 0 | Praha |
holky | 708 | Křenková Tereza | CZE | 2008 | Praha | 0 | Praha |
holky | 634 | Lubasová Aneta | CZE | 2009 | Chotýšany | 0 | Chotýšany |
holky | 615 | Skůčková Klaudie | CZE | 2009 | livingroomworkout.eu | 0 | Praha 8 |
holky | 667 | Čechová Nela | CZE | 2009 | Sázava | 0 | Sázava |
holky | 709 | Šendýlková Anna | CZE | 2008 | Sázava | 0 | Sázava |
kluci | 638 | Beran Vojtech | CZE | 2009 | Ledecko | 0 | Ledecko |
kluci | 664 | Bernáth Jakub | CZE | 2009 | Sázava | 0 | Sázava |
kluci | 636 | Hofmiler Michal | CZE | 2009 | Červený Hrádek | 0 | Červený Hrádek |
kluci | 609 | Kunc Tomáš | CZE | 2009 | Ghost Junior Team | 0 | Herálec Pod Žákovou Horou |
kluci | 661 | Macek Václav | CZE | 2008 | Sázava | 0 | Sázava |
kluci | 624 | Nemnan Marek | CZE | 2008 | EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN | 0 | Kolín |
kluci | 610 | Pavelek Tom | CZE | 2009 | SC Calabrone | 0 | Jinočany |
kluci | 662 | Platonov Boris | CZE | 2008 | Kutná Hora | 0 | Kutná Hora |
kluci | 622 | Rangula Jonáš | CZE | 2009 | Sázava | 0 | Sázava |
kluci | 645 | Švarc Jakub | CZE | 2009 | Sázava | 0 | Sázava |
kluci | 644 | Švec Milan | CZE | 2008 | Sázava | 0 | Sázava |
start ~ 10:58:00
, 2005 - 2007
,
přihlášeno: 11 participants
(
7 of men,
4 of women)
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
holky | 619 | Hainzelova Lucie | CZE | 2005 | Pitrs bikes team | 0 | Hronov |
holky | 611 | Paveleková Julie | CZE | 2007 | SC Calabrone | 0 | Jinočany |
holky | 633 | Pokorná Petra | CZE | 2003 | Ledeč nad Sázavou | 0 | Ledeč nad Sázavou |
holky | 617 | Sulzbacherová Martina | CZE | 2005 | Pítrs bikes team | 0 | Police Nad Metují |
kluci | 601 | Chvojka Filip | CZE | 2007 | GHOST junior Team | 0 | Praskačka |
kluci | 632 | Jura Antonín | CZE | 2006 | Expres cz Scott team Kolín | 0 | Kolín |
kluci | 608 | Kruliš Jan | CZE | 2007 | TJ STADION LOUNY | 0 | Louny |
kluci | 654 | Lněnička Jakub | CZE | 2007 | Sázava | 0 | Sázava |
kluci | 613 | Saidl Filip | CZE | 2006 | HEAD PRO TEAM OPAVA | 0 | Hronov |
kluci | 614 | Skůček Kristian | CZE | 2006 | livingroomworkout.eu | 0 | Praha 8 |
kluci | 711 | Tichovský Daniel | CZE | 2006 | Sázava | 0 | Sázava |