deti

inline

results

Fitness in-line závod o Pohár obce Příšovice

2018-05-12 Příšovice u Turnova 

archiv

results

odrážedla 200m - děti do 6 let total: 4 , men : 3, women: 1, Muži: 3, Ženy: 1 [html] [pdf] [xls]
kola 300m - děti do 6 let total: 3 , men : 2, women: 1, Muži: 2, Ženy: 1 [html] [pdf] [xls]
inline 300m - děti do 6 let total: 1 , men : 0, women: 1, Muži: 0, Ženy: 1 [html] [pdf] [xls]
inline 700m - děti 7-8let total: 3 , men : 3, women: 0, Muži: 3, Ženy: 0 [html] [pdf] [xls]
inline 700m - děti 9-10 let total: 6 , men : 4, women: 2, Muži: 4, Ženy: 2 [html] [pdf] [xls]
inline 700m - 11-12 let total: 3 , men : 0, women: 3, Muži: 0, Ženy: 3 [html] [pdf] [xls]
inline 700m - 13-14 let total: 1 , men : 1, women: 0, Muži: 1, Ženy: 0 [html] [pdf] [xls]
inline 700m - od 15 let dospělí total: 4 , men : 1, women: 3, Muži: 1, Ženy: 3 [html] [pdf] [xls]
file file type size last modified
Fitness in-line závod o Pohár obce Příšovice pdf N/A 2018-05-12 13:41:45
Fitness in-line závod o Pohár obce Příšovice po kategoriích pdf N/A 2018-05-12 13:41:45

result list odrážedla 200m - děti do 6 let

start ~ 13:09:52

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Muži [ 11 ] Jan vitula 2014 CZE Příšovice 01:00.2
2 2 / Muži [ 19 ] Matěj šrámek 2014 CZE Příšovice 01:10.5 00:10.3
3 1 / Ženy [ 8 ] Veronika Cidlinská 2015 CZE Turnov 01:15.0 00:14.8
4 3 / Muži [ 29 ] Dominik kupec 2016 CZE Příšovice 06:28.0 05:27.8

result list kola 300m - děti do 6 let

start ~ 13:15:18

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Muži [ 4 ] Tomáš Urbánek 2013 CZE Liberec 00:54.0
2 2 / Muži [ 16 ] Jan mistaler 2014 CZE Příšovice 01:01.7 00:07.6
3 1 / Ženy [ 14 ] Eliška dušková 2012 CZE Příšovice 01:02.6 00:08.6

result list inline 300m - děti do 6 let

start ~ 13:15:18

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Ženy [ 30 ] Anna Chmelíková 2012 CZE Turnov 01:18.7

result list inline 700m - děti 7-8let

start ~ 13:23:34

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Muži [ 3 ] Lukáš Urbánek 2011 CZE Liberec 01:54.1
2 2 / Muži [ 7 ] Václav Lochman 2010 CZE Příšovice 01:55.1 00:00.9
3 3 / Muži [ 31 ] Antonín Chmelík 2010 CZE Turnova 01:56.1 00:01.9

result list inline 700m - děti 9-10 let

start ~ 13:26:15

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Muži [ 34 ] Ondřej Plecháček 2008 CZE Turnov 01:12.4
2 1 / Ženy [ 9 ] Michaela Cidlinská 2009 CZE Turnov 01:15.4 00:03.0
3 2 / Muži [ 28 ] Jan Kotrba 2008 CZE Příšovice 01:44.3 00:31.8
4 3 / Muži [ 20 ] Ondřej Vilhelm 2009 CZE Příšovice 01:57.6 00:45.2
5 2 / Ženy [ 23 ] Magdaléna daňková 2008 CZE Příšovice 02:31.3 01:18.8
6 4 / Muži [ 13 ] Jan dušek 2009 CZE Příšovice 02:52.5 01:40.1

result list inline 700m - 11-12 let

start ~ 13:29:41

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Ženy [ 10 ] Lucie Cidlinská 2007 CZE Turnov 01:36.0
2 2 / Ženy [ 1 ] sandra vítková 2007 CZE Hodkovice 03:37.0 02:01.0
3 3 / Ženy [ 2 ] tereza šrámková 2007 CZE liberec 03:38.2 02:02.2

result list inline 700m - 13-14 let

start ~ 13:29:41

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Muži [ 5 ] Mikuláš Drbohlav 2005 CZE AC Turnov 01:43.0

result list inline 700m - od 15 let dospělí

start ~ 13:34:17

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Ženy [ 24 ] EVA DRBOHLAVOVÁ 1979 CZE LIBEREC 01:31.7
2 1 / Muži [ 12 ] František Drbohlav 1951 CZE Příšovice 01:32.0 00:00.2
2 2 / Ženy [ 32 ] Karolína chmelíková 1980 CZE Turnov 01:32.0 00:00.2
4 3 / Ženy [ 21 ] Hana Vilhelmová 1981 CZE Příšovice 01:58.0 00:26.2