Fitness in-line závod o Pohár obce Příšovice

12.05.2018 Příšovice u Turnova 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

odrážedla 200m - děti do 6 let celkem: 4, muži : 3, ženy: 1, Muži: 3, Ženy: 1 [html] [pdf]
kola 300m - děti do 6 let celkem: 3, muži : 2, ženy: 1, Muži: 2, Ženy: 1 [html] [pdf]
inline 300m - děti do 6 let celkem: 1, muži : 0, ženy: 1, Muži: 0, Ženy: 1 [html] [pdf]
inline 700m - děti 7-8let celkem: 3, muži : 3, ženy: 0, Muži: 3, Ženy: 0 [html] [pdf]
inline 700m - děti 9-10 let celkem: 6, muži : 4, ženy: 2, Muži: 4, Ženy: 2 [html] [pdf]
inline 700m - 11-12 let celkem: 3, muži : 0, ženy: 3, Muži: 0, Ženy: 3 [html] [pdf]
inline 700m - 13-14 let celkem: 1, muži : 1, ženy: 0, Muži: 1, Ženy: 0 [html] [pdf]
inline 700m - od 15 let dospělí celkem: 4, muži : 1, ženy: 3, Muži: 1, Ženy: 3 [html] [pdf]

výsledková listina odrážedla 200m - děti do 6 let

start ~ 13:09:52

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [11] Jan vitula 2014 CZE Příšovice 01:00.23
2 2 / Muži [19] Matěj šrámek 2014 CZE Příšovice 01:10.53 00:10.3
3 1 / Ženy [8] Veronika Cidlinská 2015 CZE Turnov 01:15.07 00:14.84
4 3 / Muži [29] Dominik kupec 2016 CZE Příšovice 06:28.07 05:27.84

výsledková listina kola 300m - děti do 6 let

start ~ 13:15:18

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [4] Tomáš Urbánek 2013 CZE Liberec 00:54.03
2 2 / Muži [16] Jan mistaler 2014 CZE Příšovice 01:01.72 00:07.69
3 1 / Ženy [14] Eliška dušková 2012 CZE Příšovice 01:02.64 00:08.61

výsledková listina inline 300m - děti do 6 let

start ~ 13:15:18

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Ženy [30] Anna Chmelíková 2012 CZE Turnov 01:18.7

výsledková listina inline 700m - děti 7-8let

start ~ 13:23:34

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [3] Lukáš Urbánek 2011 CZE Liberec 01:54.19
2 2 / Muži [7] Václav Lochman 2010 CZE Příšovice 01:55.17 00:00.98
3 3 / Muži [31] Antonín Chmelík 2010 CZE Turnova 01:56.11 00:01.92

výsledková listina inline 700m - děti 9-10 let

start ~ 13:26:15

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [34] Ondřej Plecháček 2008 CZE Turnov 01:12.45
2 1 / Ženy [9] Michaela Cidlinská 2009 CZE Turnov 01:15.45 00:03.0
3 2 / Muži [28] Jan Kotrba 2008 CZE Příšovice 01:44.34 00:31.89
4 3 / Muži [20] Ondřej Vilhelm 2009 CZE Příšovice 01:57.65 00:45.2
5 2 / Ženy [23] Magdaléna daňková 2008 CZE Příšovice 02:31.32 01:18.87
6 4 / Muži [13] Jan dušek 2009 CZE Příšovice 02:52.59 01:40.14

výsledková listina inline 700m - 11-12 let

start ~ 13:29:41

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Ženy [10] Lucie Cidlinská 2007 CZE Turnov 01:36.01
2 2 / Ženy [1] sandra vítková 2007 CZE Hodkovice 03:37.05 02:01.04
3 3 / Ženy [2] tereza šrámková 2007 CZE liberec 03:38.24 02:02.23

výsledková listina inline 700m - 13-14 let

start ~ 13:29:41

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [5] Mikuláš Drbohlav 2005 CZE AC Turnov 01:43.08

výsledková listina inline 700m - od 15 let dospělí

start ~ 13:34:17

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Ženy [24] EVA DRBOHLAVOVÁ 1979 CZE LIBEREC 01:31.77
2 1 / Muži [12] František Drbohlav 1951 CZE Příšovice 01:32.02 00:00.25
2 2 / Ženy [32] Karolína chmelíková 1980 CZE Turnov 01:32.02 00:00.25
4 3 / Ženy [21] Hana Vilhelmová 1981 CZE Příšovice 01:58.05 00:26.28