2016-07-23 Vlasenice (Vysočina) [CZE]
start ~ 14:10:00
, 2001 a starší
,
přihlášeno: 131 participants
(
98 of men,
33 of women)
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
Juniorky | 206 | Nováková Kristýna | CZE | 1998 | GS Cykloteam Jistebnice | |
Juniorky | 207 | Nováková Nikola | CZE | 1998 | JH Cycling | Jistebnice |
Kadeti | 228 | Boháček Lukáš | CZE | 2001 | Cyklo hobby Rynárec | |
Kadeti | 46 | Grym Tadeáš | CZE | 2001 | GS Cykloteam Jistebnice | Nadějkov |
Kadeti | 246 | Koubík Vít | CZE | 2001 | Pacov | Pacov |
Kadeti | 204 | Kršek Adam | CZE | 2000 | Pacov | |
Kadeti | 202 | Ledecký Filip | CZE | 2001 | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | |
Kadeti | 264 | Michal Jakub | CZE | 2001 | TJ favorit Brno | |
Kadeti | 186 | Stehlík Mikuláš | CZE | 2001 | JH Cycling | |
Kadeti | 61 | Váňa Zdeněk | CZE | 2002 | Cyklo Hobby Rynárec | Rynárec |
Kadeti | 185 | Šiška Ivo | CZE | 2000 | | |
Kadeti | 184 | Šárka Filip | CZE | 2001 | FidaTeam | |
Kadetky | 278 | Hladovcová Anna | CZE | 2000 | PKJH | |
Kadetky | 277 | Hladovcová Iva | CZE | 2000 | PKJH | |
Kadetky | 226 | Kubů Pavlína | CZE | 2000 | GS cyklo team Jistebnice | Jistebnice |
Kadetky | 529 | Tučková Aranka | CZE | 2000 | Kamenice nad Lipou | Kamenice nad Lipou |
Kadetky | 224 | Čejková Šárka | CZE | 2000 | EUROFOAM SPORT TEAM | Batelov |
Muži I. hobby | 260 | Chlup Tomáš | CZE | 1993 | Beachwell | |
Muži I. hobby | 242 | Fišera Miloš | CZE | 1991 | KPK | Kolín |
Muži I. hobby | 527 | Halada Miroslav | CZE | 1987 | Antonka Team | Kamenice nad Lipou |
Muži I. hobby | 249 | Heřmánek Jan | CZE | 1996 | Stavebniny Dek | Jindřichův Hradec |
Muži I. hobby | 218 | Houška Jiří | CZE | 1992 | Cykloteam Vlasenice | Popelín |
Muži I. hobby | 205 | Houška Matěj | CZE | 1990 | Cykloteam Vlasenice | |
Muži I. hobby | 47 | Houška ml Tomáš | CZE | 1998 | Houškovi Český ráj | Jičín |
Muži I. hobby | 49 | Hyšpler Robin | CZE | 1986 | PRODOLI racing team | Týn Nad Vltavou |
Muži I. hobby | 210 | Jirsa Marek | CZE | 1999 | Častrov | Častrov |
Muži I. hobby | 211 | Jirsa Miloš | CZE | 1999 | Kamenice nad Lipou | Kamenice Nad Lipou |
Muži I. hobby | 190 | Kidora Jan | CZE | 1981 | HTP Žirovnice | |
Muži I. hobby | 261 | Kopeček Václav | CZE | 1979 | Cyklo Hobby Rynárec | |
Muži I. hobby | 245 | Koubík Daniel | CZE | 1995 | Pacov | Pacov |
Muži I. hobby | 197 | Kubů Pavel | CZE | 1998 | | |
Muži I. hobby | 214 | Leheiček Jaroslav | CZE | 1981 | Pětikilový datel | |
Muži I. hobby | 231 | Matoušek David | CZE | 1980 | Mrákotín | Mrákotín |
Muži I. hobby | 237 | Mrkvica Tomáš | CZE | 1977 | Tombikeservis Pacov | Pacov |
Muži I. hobby | 195 | Nechvíle Jan | CZE | 1999 | Cyklo team Božejov | |
Muži I. hobby | 236 | Nováček Teodor | CZE | 1979 | | |
Muži I. hobby | 182 | Pechek Milan | CZE | 1986 | Cyklo team Vlasenice | |
Muži I. hobby | 229 | Pleticha Karel | CZE | 1978 | Cyklo hobby Rynárec | |
Muži I. hobby | 57 | Prosser Lukáš | CZE | 1993 | Hapina team | Kamenice nad lipou |
Muži I. hobby | 248 | Prášil David | CZE | 1989 | JUVENA Dráchov | Těmice |
Muži I. hobby | 289 | SRP ZDENĚK | CZE | 1981 | TŘEŠT | TŘEŠT |
Muži I. hobby | 189 | Tománek Jan | CZE | 1983 | HTP Žirovnice | |
Muži I. hobby | 194 | Tříska Miroslav | CZE | 1977 | Cykloteam Božejov | Božejov |
Muži I. hobby | 258 | Urban Ondřej | CZE | 1999 | Gekom | |
Muži I. hobby | 269 | Velíšek Jan | CZE | 1991 | Pekárna Velíšek | |
Muži I. hobby | 530 | Votápek Petr | CZE | 1980 | Kamenice nad Lipou | Kamenice nad Lipou |
Muži I. hobby | 273 | hanák jakub | CZE | 1985 | Cykloteam Vlasenice | Jihlava |
Muži I. hobby | 267 | Šiman Vojtěch | CZE | 1991 | Pekárna Velíšek | |
Muži I. hobby | 201 | Šindelář Michal | CZE | 1982 | | |
Muži I. hobby | 199 | Šiška Pavel | CZE | 1995 | JH Cycling | Kamenice Nad Lipou |
Muži II. hobby | 250 | Brychca Antonín | CZE | 1975 | Cyklo Hobby Rynárec | Pelhřimov |
Muži II. hobby | 239 | Dubšík Karel | CZE | 1957 | MTB Team Nová Včelnice | Nová Včelnice |
Muži II. hobby | 265 | Dvořák Petr | CZE | 1974 | Velo Dvořák | ČESKÉ BUDĚJOVICE |
Muži II. hobby | 270 | Fencl Pavel | CZE | 1966 | Impulsia sport | |
Muži II. hobby | 243 | Fišera Miloš | CZE | 1950 | KPK | |
Muži II. hobby | 282 | Hanus Vlastimil | CZE | 1957 | Cykloteam Vlasenice | |
Muži II. hobby | 233 | Hejda Jaroslav | CZE | 1968 | Cyklo Hobby Rynádec | |
Muži II. hobby | 192 | Holý Ladislav | CZE | 1972 | Cykloteam Božejov | Božejov |
Muži II. hobby | 252 | Horký Miroslav | CZE | 1974 | JH Cycling | Žďár |
Muži II. hobby | 208 | Hypš Jaroslav | CZE | 1973 | Cyklo Hobby Rynárec | |
Muži II. hobby | 191 | Hák Tomáš | CZE | 1976 | Cykloteam Božejov | |
Muži II. hobby | 181 | Ira Martin | CZE | 1970 | Kamenice nad Lipou | Kamenice nad Lipou |
Muži II. hobby | 209 | Jirsa Miloš | CZE | 1971 | Kamenice nad Lipou | Kamenice Nad Lipou |
Muži II. hobby | 251 | Kopřiva Jaromír | CZE | 1967 | | |
Muži II. hobby | 244 | Koubík Stanislav | CZE | 1970 | Pacov | Pacov |
Muži II. hobby | 50 | Krejča Zdeněk | CZE | 1968 | Cycling Team Vodná | Vodná |
Muži II. hobby | 52 | Kubín Jan | CZE | 1961 | Brian Racing Team | Kamenice nad Lipou |
Muži II. hobby | 51 | Kubíček Vladimír | CZE | 1956 | Sokol Lhota | Kamenice Nad Lipou |
Muži II. hobby | 193 | Kumžák Josef | CZE | 1967 | Cykloteam Božejov | Božejov |
Muži II. hobby | 53 | Kunc Milan | CZE | 1954 | Sokol Těmice | Těmice |
Muži II. hobby | 221 | Lepič Martin | CZE | 1968 | PRODOLI Racing team | Jindřichův Hradec |
Muži II. hobby | 241 | Lunáček Dušan | CZE | 1971 | Jihlava | Jihlava |
Muži II. hobby | 285 | Manás Josef | CZE | 1968 | Rodinov | Rodinov |
Muži II. hobby | 196 | Masopust Jiří | CZE | 1968 | Cykloteam Božejov | |
Muži II. hobby | 54 | Mihalík Zdenek | CZE | 1965 | Znojmo | Znojmo |
Muži II. hobby | 230 | Mádl Radek | CZE | 1974 | CBC Team | Hluboka nad Vlt |
Muži II. hobby | 235 | Osadčí Pavel | CZE | 1956 | Galaxy Cyklošvec | Týn Nad Vltavou |
Muži II. hobby | 187 | Papež Stanislav | CZE | 1964 | Kamenice nad Lipou | Kamenice nad Lipou |
Muži II. hobby | 220 | Pavelka Vladimír | CZE | 1950 | CKK Znojmo | Znojmo |
Muži II. hobby | 183 | Pechek Pavel | CZE | 1955 | Cykloteam Vlasenice | |
Muži II. hobby | 286 | Pechek Petr | CZE | 1956 | Ostrý Roháč KA | |
Muži II. hobby | 55 | Pechek Petr | CZE | 1965 | Vlasenice | Vlasenice |
Muži II. hobby | 56 | Pexa Martin | CZE | 1974 | VIKI team | České Budějovice |
Muži II. hobby | 76 | Pipek Miroslav | CZE | 1971 | Brunka Silvini | Humpolec |
Muži II. hobby | 234 | Pokorný x | CZE | 1951 | Jindřichův Hradec | Jindřichův Hradec |
Muži II. hobby | 262 | Smrčka Jaroslav | CZE | 1949 | Buk Team | Nová Buková |
Muži II. hobby | 283 | Smutný Jaroslav | CZE | 1967 | Hasiči Kamenice | |
Muži II. hobby | 200 | Smíšek Bohumil | CZE | 1955 | kamenice nad Lipou | Kamenice Nad Lipou |
Muži II. hobby | 253 | Staněk Zdeněk | CZE | 1962 | Nová Včelnice | Nová Včelnice |
Muži II. hobby | 198 | Strašík Karel | CZE | 1957 | Cykloteam Kamenice | |
Muži II. hobby | 223 | Svoboda Leoš | CZE | 1963 | Ck Kyjovice | Znojmo |
Muži II. hobby | 232 | Vacek Jiří | CZE | 1968 | Cyklo Hobby Rynárec | |
Muži II. hobby | 257 | Vašíček Zdeněk | CZE | 1955 | HAS Jihlava | Jihlava |
Muži II. hobby | 268 | Velíšek Zdeněk | CZE | 1964 | Pekárna Velíšek | |
Muži II. hobby | 284 | Vágner Robert | CZE | 1973 | Rodinov | Rodinov |
Muži II. hobby | 63 | Vávrovský René | CZE | 1972 | Hapina team | Kamenice nad lipou |
Muži II. hobby | 62 | Váňa Zdeněk | CZE | 1964 | Cyklo Hobby Rynárec | Rynárec |
Muži II. hobby | 240 | Vítků Miroslav | CZE | 1970 | Rejoice | |
Muži II. hobby | 64 | Zhorný Leoš | CZE | 1961 | Kamenice nad Lipou | Kamenice nad Lipou |
Muži II. hobby | 266 | homolka Libor | CZE | 1973 | RBB Invest J. HRADEC | Kamenice nad lupou |
Muži II. hobby | 225 | kubů roman | CZE | 1973 | GS cyklo team Jistebnice | |
Muži II. hobby | 528 | podhradský Milan | CZE | 1975 | Cykloteam Vlasenice | kamenice nad lipou |
Muži II. hobby | 219 | Šaroun Libor | CZE | 1973 | Premium hotel Znojmo | Znojmo |
Muži II. hobby | 271 | Širůček Luboš | CZE | 1964 | K.N.L. | |
Muži II. hobby | 256 | Žaloudek Jaroslav | CZE | 1960 | | |
Ženy I. hobby | 526 | Berounská Eliška | CZE | 1990 | Hobby MTB Nová Včelnice | Nová Včelnice |
Ženy I. hobby | 217 | Blažková Eva | SVK | 1985 | Košice | |
Ženy I. hobby | 279 | Houdková Hana | CZE | 1993 | Cycling Team Vodná | Kamenice nad Lipou |
Ženy I. hobby | 274 | Kottová Alena | CZE | 1985 | 24 MTB WITCHES | Lukavec |
Ženy I. hobby | 280 | Marková Anna | CZE | 1995 | Bike Team Veselá | |
Ženy I. hobby | 203 | Miškufová Juliána | SVK | 1986 | Antonka Team | |
Ženy I. hobby | 238 | Mrkvicová Jitka | CZE | 1980 | Tombikeservis Pacov | Pacov |
Ženy I. hobby | 215 | Mrázková Jitka | CZE | 1990 | Evolution Gym | Vlasenice |
Ženy I. hobby | 276 | Nováková Aneta | CZE | 1981 | Ostrý Roháč Kamenice nad Lipou | Kamenice nad Lipou |
Ženy I. hobby | 216 | Pivcová Bohunka | CZE | 1977 | CT Kardašova Řečice | Kardašova Řečice |
Ženy I. hobby | 58 | Pucandlová Miroslava | CZE | 1985 | Kamenice nad Lipou | Kamenice Nad Lipou |
Ženy I. hobby | 59 | Rohová Lucie | CZE | 1988 | Cyklo hobby Rynárec | Pelhřimov |
Ženy I. hobby | 255 | Skotáková Petra | CZE | 1986 | Cykllo Hobby Rynárec | Rynárec 164 |
Ženy I. hobby | 263 | Tomandlová Jitka | CZE | 1978 | Penguin team | |
Ženy I. hobby | 188 | Vinklátová Jana | CZE | 1984 | Svratka | |
Ženy I. hobby | 213 | Voharčíková Lenka | CZE | 1989 | | |
Ženy I. hobby | 227 | procházková Pavla | CZE | 1980 | apex bike mobil tábor | |
Ženy I. hobby | 272 | Čamrová Monika | CZE | 1990 | SK Hronovi | |
Ženy I. hobby | 275 | Šustrová Zlata | CZE | 1986 | 24MTB Witches | Kamenice Nad Lipou |
Ženy II. hobby | 281 | Hanusová Miroslava | CZE | 1961 | Cykloteam Vlasenice | |
Ženy II. hobby | 48 | Houšková Simona | CZE | 1971 | Houškovi Český ráj | Jičín |
Ženy II. hobby | 288 | Karpíšková Lenka | CZE | 1974 | ROOR | |
Ženy II. hobby | 254 | Mráčková Lenka | CZE | 1973 | Cykloklub Chýnov | Chýnov |
Ženy II. hobby | 287 | Petrů Alena | CZE | 1967 | Rodinovské Orlice | |
Ženy II. hobby | 60 | Simandlova Jana | CZE | 1972 | Jindřichův Hradec | Jindřichův Hradec |
Ženy II. hobby | 222 | Svobodová Jarmila | CZE | 1965 | Premium hotel Znojmo | Znojmo |