maraton

mtb

results

Okolo Vlasenice

2016-07-23 Vlasenice (Vysočina) [CZE] 

archiv

results

Terén 42km total: 127 , men : 117, women: 10, Junioři: 6, Muži I.: 22, Muži II.: 31, Muži III.: 37, Muži IV.: 16, Muži V.: 5, Juniorky: 0, Ženy I: 4, Ženy II: 3, Ženy III: 3 [html] [pdf] [csv]
Děti 20km a elektrokola total: 41 , men : 25, women: 16, kluci: 1, Předžáci: 6, Mladší žáci: 13, Starší žáci: 4, Elektrokolo muži: 1, holky: 4, Předžákyně: 3, Mladší žákyně: 3, Starší žákyně: 6, Elektrokolo ženy: 0 [html] [pdf] [csv]
Hobby závod 37km total: 130 , men : 97, women: 33, Kadeti: 10, Muži I. hobby: 33, Muži II. hobby: 54, Kadetky: 5, Juniorky: 2, Ženy I. hobby: 19, Ženy II. hobby: 7 [html] [pdf] [csv]
Tandemy 37km total: 3 , men : 3, women: 0, Tandemy: 3 [html] [pdf] [csv]
Děti 21km total: 0 , men : 0, women: 0, Muži I: 0, Muži II: 0, Muži III: 0, Ženy I: 0, Ženy II: 0, Ženy III: 0 [html] [pdf] [csv]
Potěr, mikrožactvo 600m total: 18 , men : 10, women: 8, kluci: 10, Předžáci: 0, Mladší žáci: 0, Starší žáci: 0, Elektrokolo muži: 0, holky: 8, Předžákyně: 0, Mladší žákyně: 0, Starší žákyně: 0, Elektrokolo ženy: 0 [html] [pdf] [csv]
Minižactvo total: 7 , men : 6, women: 1, kluci: 5, Předžáci: 1, Mladší žáci: 0, Starší žáci: 0, Elektrokolo muži: 0, holky: 1, Předžákyně: 0, Mladší žákyně: 0, Starší žákyně: 0, Elektrokolo ženy: 0 [html] [pdf] [csv]

result list Terén 42km

start ~ 14:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Muži II. [ 128 ] TOMÁŠ STUNA 1985 CZE BB Cyklosport Superior 01:31:38.4
2 2 / Muži II. [ 100 ] Pavel Bartoň 1978 CZE Eurofoam 01:31:40.2 00:01.8
3 1 / Muži I. [ 140 ] tomáš Poslušný 1990 CZE 01:31:48.1 00:09.7
4 3 / Muži II. [ 124 ] Jarda Šeliga 1984 CZE JH cycling 01:32:02.0 00:23.6
5 1 / Muži III. [ 16 ] Tomáš Jakeš 1975 CZE Prodoli Racing Team 01:33:12.3 01:33.9
6 2 / Muži I. [ 525 ] Josef Vítů 1995 CZE Eurofoam Sport Team 01:35:04.8 03:26.4
7 3 / Muži I. [ 42 ] Šimon Vítů 1997 CZE UNIQA Jihlava 01:35:19.8 03:41.4
8 4 / Muži I. [ 28 ] jan Pechek 1994 CZE Kola Bakus 01:35:25.3 03:46.9
9 5 / Muži I. [ 23 ] Jan Mikolášek 1993 CZE VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM 01:36:08.9 04:30.5
10 6 / Muži I. [ 139 ] Tomáš Veselý 1989 CZE UNIQA Jihlava 01:36:34.4 04:56.0
11 4 / Muži II. [ 93 ] Jan Smrčka 1981 CZE Eurofoam Team 01:36:55.9 05:17.5
12 1 / Junioři [ 119 ] Jakub Luňáček 1998 CZE Uniqa Jihlava 01:37:35.4 05:57.0
13 2 / Muži III. [ 144 ] Libor Zavadil 1975 CZE VELO DVOŘÁK HAIBIKE TEAM 01:37:37.7 05:59.3
14 7 / Muži I. [ 2 ] Josef Marek 1995 CZE VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM 01:37:44.2 06:05.8
15 3 / Muži III. [ 26 ] Luboš Němec 1976 CZE Vokolek Cycling Team 01:37:54.2 06:15.8
16 1 / Muži IV. [ 35 ] Leopold Spáčil 1959 CZE NOVATOP LAPIERRE 01:38:06.9 06:28.5
17 4 / Muži III. [ 113 ] Martin Meloun 1975 CZE JH Cycling 01:41:28.7 09:50.3
18 5 / Muži II. [ 1 ] Jiří Šmíd 1984 CZE Kbely cycling team 01:41:30.0 09:51.6
19 6 / Muži II. [ 9 ] Viktor Ler 1985 CZE Cycling Team Kbely 01:41:30.4 09:52.0
20 5 / Muži III. [ 103 ] Antonín Florian 1972 CZE SK FIT Tábor 01:41:48.7 10:10.3
21 1 / Ženy II [ 520 ] Milena Cesnaková 1985 CZE Cyklo Team Weber 01:41:50.8 10:12.4
22 8 / Muži I. [ 27 ] Filip Papež 1995 CZE Velosport Valenta Scott team 01:41:53.4 10:15.0
23 2 / Junioři [ 94 ] Jan Marek 1999 CZE Velosport valenta Scott Team 01:43:03.9 11:25.5
24 3 / Junioři [ 97 ] Josef Kukla 1998 CZE Velosport Valenta Scott team 01:43:06.1 11:27.7
25 9 / Muži I. [ 98 ] Tomáš Ira 1997 CZE Velosport Valenta Scott team 01:43:27.5 11:49.1
26 10 / Muži I. [ 13 ] Ondřej Fišer 1987 CZE FBT Nuzbely 01:43:28.1 11:49.7
27 4 / Junioři [ 115 ] Jan Havránek 1998 CZE Čistý sport 01:44:59.0 13:20.6
28 6 / Muži III. [ 143 ] Tomáš Tůma 1968 CZE 01:46:17.6 14:39.2
29 7 / Muži II. [ 3 ] Zdenek Šimek 1977 CZE E.T.V. 01:46:23.1 14:44.7
30 2 / Muži IV. [ 91 ] Ladislav Bubla 1959 CZE Milevsko L.R.T. 01:48:17.4 16:39.0
31 8 / Muži II. [ 151 ] Pavel Tomandl 1977 CZE Penguin Team 01:48:54.8 17:16.4
32 9 / Muži II. [ 111 ] Marek Skazík 1982 CZE BSP-TREK 01:48:55.0 17:16.6
33 11 / Muži I. [ 8 ] Michal Krejčí 1987 CZE JH Cycling 01:49:37.5 17:59.1
34 7 / Muži III. [ 17 ] Zdeněk Karaba 1967 CZE KABA-SPORT Chotěboř 01:49:44.8 18:06.4
35 10 / Muži II. [ 99 ] Libor Smitka 1979 CZE Turovec 01:50:00.1 18:21.7
36 12 / Muži I. [ 148 ] Michal Mareš 1996 CZE Kola Bakus 01:50:09.0 18:30.6
37 8 / Muži III. [ 116 ] Zdeněk Zeman 1973 CZE SK Fit Tábor 01:50:18.2 18:39.8
38 9 / Muži III. [ 12 ] Karel Dvořák 1969 CZE Cyklo Jiřička 01:50:21.7 18:43.3
39 10 / Muži III. [ 43 ] Petr Zadina 1968 CZE KABA-SPORT Chotěboř 01:50:22.7 18:44.3
40 3 / Muži IV. [ 33 ] Tomáš Raba 1965 CZE PRODOLI Racing Team 01:50:26.5 18:48.1
41 13 / Muži I. [ 112 ] Lukáš Širhal 1989 CZE JHCycling 01:51:04.3 19:25.9
42 1 / Muži V. [ 37 ] Miroslav Svoboda 1952 CZE Praha 9 - Kbely 01:51:10.2 19:31.8
43 11 / Muži II. [ 80 ] Petr Prouza 1985 CZE Antonka Team 01:51:15.4 19:37.0
44 14 / Muži I. [ 44 ] Jakub Zeman 1991 CZE Jankov 01:51:17.9 19:39.5
45 4 / Muži IV. [ 114 ] Jiří Pittner 1963 CZE Pohoda bike team 01:51:20.2 19:41.8
46 5 / Muži IV. [ 21 ] Raimund Mařík 1962 CZE BS JOMA Jindřichův Hradec 01:51:28.1 19:49.7
47 12 / Muži II. [ 149 ] Martin Dvořák 1985 CZE 01:51:48.2 20:09.8
48 13 / Muži II. [ 34 ] Jiří Soukup 1979 CZE UDH Číměř 01:52:17.5 20:39.1
49 14 / Muži II. [ 146 ] Petr Sladký 1978 CZE Cykloteam Vlasenice 01:53:21.3 21:42.9
50 11 / Muži III. [ 81 ] Vladimír Novák 1972 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:53:49.4 22:11.0
51 15 / Muži I. [ 39 ] David Šíp 1987 CZE Radenín 01:54:00.1 22:21.7
52 12 / Muži III. [ 120 ] Jiří Novák 1976 CZE Cyklo Hobby Rynárec 01:54:52.0 23:13.6
53 2 / Muži V. [ 104 ] Antonín Florián 1949 CZE SK FIT Tábor 01:55:17.2 23:38.8
54 13 / Muži III. [ 157 ] Michal Novák 1975 CZE KKTIC 01:55:31.8 23:53.4
55 6 / Muži IV. [ 18 ] Luděk Kolesa 1961 CZE Kbely Cycling Team 01:55:35.9 23:57.5
56 3 / Muži V. [ 96 ] František Nechvátal 1953 CZE cyklo kněžice 01:55:47.4 24:09.0
57 7 / Muži IV. [ 29 ] Vladinír Pechek 1957 CZE Pechek team Vlasenice 01:55:59.0 24:20.6
58 15 / Muži II. [ 524 ] ivan suč 1986 CZE restaurace Černej Pták 01:56:51.9 25:13.5
59 5 / Junioři [ 135 ] Jakub Vítů 1999 CZE Eurofoam Sport Team 01:56:55.1 25:16.7
60 14 / Muži III. [ 95 ] Leoš Frecer 1967 CZE CKK Znojmo 01:57:13.3 25:34.9
61 15 / Muži III. [ 32 ] Michal Prágr 1967 CZE Cykloklub Chýnov 01:57:38.1 25:59.7
62 16 / Muži III. [ 521 ] Martin Čábelka 1974 CZE Tchabi-tour 01:58:02.1 26:23.7
63 16 / Muži I. [ 7 ] Tomáš Zahradník 1991 CZE Cykloteam Vlasenice 01:58:10.7 26:32.3
64 17 / Muži III. [ 118 ] Aleš Záhorský 1973 CZE BEZVASPORT.CZ 01:58:24.4 26:46.0
65 16 / Muži II. [ 90 ] Marek Šanda 1977 CZE Hangover Team 01:58:52.9 27:14.5
66 8 / Muži IV. [ 25 ] Josef Musil 1964 CZE CK Vinohradské Šlapky 01:58:56.4 27:18.0
67 9 / Muži IV. [ 86 ] Luděk Svačina 1964 CZE Brno 01:58:57.9 27:19.5
68 17 / Muži I. [ 122 ] Martin Lejtnar 1989 CZE Žirovnice 01:59:22.0 27:43.6
69 17 / Muži II. [ 36 ] Václav Spěváček 1981 CZE Slovan Kamenice nad Lipou 01:59:38.3 27:59.9
70 18 / Muži III. [ 150 ] Jan Pivoňka 1976 CZE Penguin Team 01:59:56.0 28:17.6
71 18 / Muži II. [ 152 ] Vojtěch Pivoňka 1981 CZE Penguin Team 01:59:57.6 28:19.2
72 2 / Ženy II [ 137 ] Zdeňka Němcová 1982 CZE UNIQA Jihlava 02:00:15.8 28:37.4
73 19 / Muži II. [ 154 ] Miroslav Zápařka 1981 CZE Equipe sans limites 02:02:19.3 30:40.9
74 18 / Muži I. [ 155 ] Ondřej Hron 1991 CZE Vlasenice 02:03:01.6 31:23.2
75 20 / Muži II. [ 125 ] Martin Křišťál 1977 CZE Puklice 02:03:19.8 31:41.4
76 4 / Muži V. [ 142 ] jan fous 1953 CZE Horní Cerekev 02:03:38.4 32:00.0
77 21 / Muži II. [ 126 ] Pavel Kuchař 1978 CZE Mann+Hummel CZ Sport Team 02:03:47.9 32:09.5
78 22 / Muži II. [ 132 ] Rostislav Časta 1978 CZE Restaurace u Ptáka 02:04:34.9 32:56.5
79 19 / Muži I. [ 123 ] Jan Mišar 1989 CZE Žirovnice 02:04:59.6 33:21.2
80 6 / Junioři [ 127 ] Kryštof Blažek 1998 CZE 02:06:06.9 34:28.5
81 5 / Muži V. [ 31 ] Milan Poříz 1951 CZE KABA SPORT Chotěboř 02:06:25.4 34:47.0
82 10 / Muži IV. [ 105 ] Milan Pechek 1964 CZE MAPEKO 02:07:45.1 36:06.7
83 20 / Muži I. [ 92 ] Petr Zahradník 1988 CZE Cykloteam Vlasenice 02:10:04.5 38:26.1
84 19 / Muži III. [ 156 ] Petr Novák 1973 CZE KKMC 02:11:46.8 40:08.4
85 20 / Muži III. [ 133 ] Bohumír Molík 1973 CZE Cime MTB Team 02:12:53.5 41:15.1
86 21 / Muži III. [ 14 ] Tomáš Houška 1971 CZE Houškovi Český ráj 02:13:24.1 41:45.7
87 11 / Muži IV. [ 129 ] Miroslav Skoták 1960 CZE CykloHobby Rynárec 02:13:27.7 41:49.3
88 12 / Muži IV. [ 138 ] Zdenek Veselý 1962 CZE Horní Cerekev 02:13:35.8 41:57.4
89 1 / Ženy III [ 82 ] Olga Jirsová 1974 CZE Kamenice nad Lipou 02:14:32.5 42:54.1
90 22 / Muži III. [ 131 ] David Buchta 1975 CZE Restaurace u Ptáka 02:15:15.5 43:37.1
91 13 / Muži IV. [ 30 ] František Pihávek 1965 CZE Žirovnice 02:15:30.2 43:51.8
92 23 / Muži II. [ 88 ] Jan Vogal 1983 CZE Třebíč 02:16:18.0 44:39.6
93 23 / Muži III. [ 83 ] Jiří Gráf 1976 CZE PSK Znojmo 02:16:26.7 44:48.3
94 24 / Muži III. [ 75 ] David Marek 1976 CZE Humpolec 02:16:33.4 44:55.0
95 25 / Muži III. [ 24 ] Jan Mikula 1974 CZE Nová Včelnice 02:16:47.1 45:08.7
96 24 / Muži II. [ 145 ] Jaroslav Smrčka 1981 CZE Nová Buková 02:17:32.0 45:53.6
97 26 / Muži III. [ 11 ] Zdenek Dostál 1974 CZE Pelhrimov 02:19:12.8 47:34.4
98 1 / Ženy I [ 15 ] Eliška Hrušková 1987 CZE PRODOLI Racing Team 02:19:14.2 47:35.8
99 14 / Muži IV. [ 134 ] Vladimír Hubka 1966 CZE 02:20:09.7 48:31.3
100 25 / Muži II. [ 79 ] Martin Strašík 1983 CZE Cykloteam Vlasenice 02:20:38.5 49:00.1
101 2 / Ženy III [ 102 ] Jana Hořejší 1974 CZE GS cyklo team Jistebnice 02:21:22.2 49:43.8
102 26 / Muži II. [ 84 ] Milan Mazanec 1982 CZE 02:23:16.6 51:38.2
103 27 / Muži II. [ 85 ] Petr Šimánek 1981 CZE Pětikilový Datel 02:23:52.0 52:13.6
104 15 / Muži IV. [ 38 ] Milan Šindelář 1963 CZE CK Vinohradské Šlapky 02:33:17.0 01:01:38.6
105 21 / Muži I. [ 78 ] Jakub Kudela 1987 CZE Za maminku 02:34:34.4 01:02:56.0
106 2 / Ženy I [ 108 ] Zuzana Vacková 1991 CZE 02:34:44.6 01:03:06.2
107 3 / Ženy I [ 40 ] Martina Váňová 1994 CZE Velosport Valenta Scott team 02:34:51.5 01:03:13.1
108 27 / Muži III. [ 20 ] Libor Koten 1975 CZE CT Krásná Lípa 02:36:50.4 01:05:12.0
109 28 / Muži III. [ 141 ] Václav Lapáček 1974 CZE Libkova Voda 02:36:59.0 01:05:20.6
110 3 / Ženy III [ 153 ] Renata Paloušová 1970 CZE Bike team hroši 02:37:17.3 01:05:38.9
111 29 / Muži III. [ 110 ] x Fleury 1976 CZE Pohoda team bike 02:38:05.2 01:06:26.8
112 30 / Muži III. [ 89 ] Karel Tureček 1971 CZE Resort Johanka 02:44:25.8 01:12:47.4
113 31 / Muži III. [ 147 ] Roman Smrčka 1975 CZE Nová Buková 02:45:16.1 01:13:37.7
114 16 / Muži IV. [ 523 ] Ladislav Strnad 1958 CZE CZE 02:46:46.1 01:15:07.7
115 3 / Ženy II [ 121 ] Šárka Jarolímová 1983 CZE 03:23:29.8 01:51:51.4
DNF / Muži III. [ 106 ] Josef Průcha 1971 CZE
DNF / Muži III. [ 41 ] Milan Venhoda 1971 CZE OK Jihlava
DNF / Muži III. [ 130 ] Jiří Bulant 1976 CZE Velosport Valenta Scott Team
DNF / Muži III. [ 109 ] Petr Florián 1973 CZE SK Fit Tábor
DNF / Muži III. [ 87 ] Vlastislav Pivec 1971 CZE BS JOMA Jindřichův Hradec
DNF / Muži II. [ 107 ] Jindřich Sýkora 1978 CZE Milevsko
DNF / Muži III. [ 117 ] Martin Havránek 1971 CZE Čistý sport
DNF / Muži II. [ 10 ] Jakub Gajdošík 1981 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS
DNF / Muži II. [ 19 ] Jakub Komma 1982 CZE Alupol
DNF / Muži II. [ 4 ] David Kníže 1982 CZE PRODOLI RACING TEAM
DNF / Muži I. [ 158 ] Miroslav Fojt 1993 CZE Bike Team Častrov
DNF / Ženy I [ 22 ] Dominika Melechová 1992 CZE Miko Kennel Mushing Počátky

result list Děti 20km a elektrokola

start ~ 14:05:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Starší žákyně [ 410 ] Lenka Kotrbová 2002 CZE TJ Spartak Třebíč 43:30.3
2 1 / Starší žáci [ 342 ] Marek Jelínek 2003 CZE Cyklo Kučera Elite Team 43:30.6 00:00.3
3 1 / Mladší žáci [ 67 ] Robert Poleščuk 2004 CZE Zajíčkov 46:49.7 03:19.4
4 2 / Starší žákyně [ 387 ] Silvie Šašková 2003 CZE CZE 49:45.8 06:15.5
5 2 / Mladší žáci [ 407 ] Lukáš Trkola 2005 CZE Eurofoam Sport Team 49:48.2 06:17.9
6 1 / Předžáci [ 435 ] Václav Vítů 2006 CZE ZŠ Masarykova 141 Telč 49:50.1 06:19.8
7 3 / Mladší žáci [ 432 ] Jan Kotek 2005 CZE Lysolaje 50:41.1 07:10.8
8 3 / Starší žákyně [ 433 ] Denisa Mráčková 2003 CZE Cykloklub Chýnov 50:51.9 07:21.6
9 4 / Mladší žáci [ 347 ] Pavel Novák 2004 CZE CZE 51:01.6 07:31.3
10 5 / Mladší žáci [ 344 ] Tomáš Palouš 2004 CZE Bike Team Hroši 51:17.9 07:47.6
11 6 / Mladší žáci [ 343 ] Ondřej Palouš 2004 CZE Bike Team Hroši 53:07.2 09:36.9
12 7 / Mladší žáci [ 431 ] David Šimeček 2005 CZE CZE 53:38.2 10:07.9
13 1 / Mladší žákyně [ 68 ] Anna Poleščuková 2005 CZE Zajíčkov 53:53.3 10:23.0
14 2 / Starší žáci [ 382 ] Oliver Vacovský 2003 CZE CZE 54:42.1 11:11.8
15 8 / Mladší žáci [ 384 ] Daniel Ježek 2005 CZE Solo Bohdalín 55:01.5 11:31.2
16 2 / Předžáci [ 356 ] Jeník Houška 2006 CZE Houškovi Český ráj 56:43.1 13:12.8
17 2 / Mladší žákyně [ 66 ] Karolína čechová 2004 CZE RTS Praha 57:03.7 13:33.4
18 9 / Mladší žáci [ 383 ] Ondřej Vacovský 2005 CZE Mirasimir 57:19.0 13:48.7
19 10 / Mladší žáci [ 430 ] Jan Dubšík 2004 CZE MTB Team Nová Včelnice 58:02.0 14:31.7
20 3 / Starší žáci [ 385 ] Dominik Ježek 2003 CZE CZE 58:47.3 15:17.0
21 11 / Mladší žáci [ 390 ] Vít Ledecký 2005 CZE CZE 59:15.4 15:45.1
22 12 / Mladší žáci [ 349 ] Vojtěch Podhradský 2004 CZE Kamdance Parcour 01:00:49.9 17:19.6
23 4 / Starší žáci [ 386 ] David Válek 2002 CZE Fida 01:01:13.1 17:42.8
24 3 / Předžáci [ 65 ] Lukáš čech 2007 CZE RTS Praha 01:03:54.6 20:24.3
25 1 / holky [ 77 ] Lola Bednářová 2008 CZE LoKa 01:05:21.9 21:51.6
26 4 / Předžáci [ 350 ] Martin Procházka 2006 CZE CZE 01:06:18.9 22:48.6
27 2 / holky [ 429 ] Kristýnka Nováková 2008 CZE Cyklo Hobby Rynárec 01:07:15.9 23:45.6
28 4 / Starší žákyně [ 346 ] Anna Michalová 2003 CZE CZE 01:11:20.4 27:50.1
29 1 / Předžákyně [ 403 ] Lucie Řehulková 2007 CZE CZE 01:13:50.3 30:20.0
30 5 / Starší žákyně [ 402 ] Kristina Topičová 2003 CZE CZE 01:19:15.4 35:45.1
31 2 / Předžákyně [ 397 ] Ema Chramostová 2007 CZE CZE 01:19:37.7 36:07.4
32 6 / Starší žákyně [ 401 ] Linda Mikolášová 2003 CZE CZE 01:19:51.2 36:20.9
33 1 / Elektrokolo muži [ 408 ] Miloš Štenc 1947 CZE CZE 01:20:03.8 36:33.5
34 5 / Předžáci [ 399 ] Jakub Vašků 2006 CZE CZE 01:23:01.3 39:31.0
35 1 / kluci [ 400 ] Dominik Mikolášek 2010 CZE CZE 01:23:56.5 40:26.2
36 3 / holky [ 398 ] Tereza Vašků 2010 CZE CZE 01:24:19.3 40:49.0
37 3 / Mladší žákyně [ 531 ] Karolína Bednářová 2004 CZE LoKa 01:26:25.0 42:54.7
38 4 / holky [ 395 ] Šárka Třečková 2012 CZE CZE 01:28:11.9 44:41.6
39 3 / Předžákyně [ 405 ] Tereza Ondečková 2007 CZE CZE 01:28:15.0 44:44.7
40 13 / Mladší žáci [ 532 ] David Kohár 2005 CZE CZE 01:34:41.0 51:10.7
DNF / Předžáci [ 345 ] Jakub Dohnal 2007 CZE Bike team Častrov

result list Hobby závod 37km

start ~ 14:10:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Muži II. hobby [ 266 ] Libor Homolka 1973 CZE Kamenice nad Lipou 01:07:37.8
2 2 / Muži II. hobby [ 221 ] Martin Lepič 1968 CZE PRODOLI Racing Team 01:07:42.2 00:04.4
3 1 / Muži I. hobby [ 49 ] robin hyšpler 1986 CZE PRODOLI Racing Team 01:07:50.8 00:13.0
4 3 / Muži II. hobby [ 219 ] Libor Šaroun 1973 CZE CKK ZNOJMO 01:07:58.4 00:20.6
5 2 / Muži I. hobby [ 249 ] Jan Heřmánek 1996 CZE JH Cycling 01:08:14.3 00:36.5
6 4 / Muži II. hobby [ 230 ] Radek Mádl 1974 CZE CBC Team 01:08:55.0 01:17.2
7 5 / Muži II. hobby [ 265 ] Petr Dvořák 1974 CZE Velo Dvořák 01:09:20.6 01:42.8
8 1 / Kadeti [ 46 ] Tadeáš Grym 2001 CZE spsvd Jistebnice 01:11:41.5 04:03.7
9 3 / Muži I. hobby [ 211 ] Miloš Jirsa 1999 CZE Kamenice nad Lipou 01:11:56.8 04:19.0
10 6 / Muži II. hobby [ 232 ] Jiří Vacek 1968 CZE Cyklo Hobby Rynárec 01:11:58.4 04:20.6
11 7 / Muži II. hobby [ 56 ] Martin Pexa 1974 CZE České Budějovice 01:11:58.5 04:20.7
12 2 / Kadeti [ 264 ] Jakub Michal 2001 CZE 01:11:59.5 04:21.7
13 8 / Muži II. hobby [ 252 ] Miroslav Horký 1974 CZE Žďár 01:12:11.4 04:33.6
14 9 / Muži II. hobby [ 187 ] Stanislav Papež 1964 CZE Kamenice nad Lipou 01:12:47.7 05:09.9
15 4 / Muži I. hobby [ 190 ] Jan Kidora 1981 CZE HTP Žirovnice 01:15:59.8 08:22.0
16 10 / Muži II. hobby [ 192 ] Ladislav Holý 1972 CZE CT Božejov 01:16:36.8 08:59.0
17 5 / Muži I. hobby [ 248 ] David Prášil 1989 CZE 01:16:42.0 09:04.2
18 11 / Muži II. hobby [ 50 ] Zdeněk Krejča 1968 CZE Cycling Team Vodná 01:16:50.3 09:12.5
19 12 / Muži II. hobby [ 234 ] x Pokorný 1951 CZE Jindřichův Hradec 01:16:51.6 09:13.8
20 6 / Muži I. hobby [ 231 ] David Matoušek 1980 CZE 01:17:32.3 09:54.5
21 7 / Muži I. hobby [ 218 ] Jiří Houška 1992 CZE Cykloteam Jindřichův Hradec 01:19:21.8 11:44.0
22 8 / Muži I. hobby [ 197 ] Pavel Kubů 1998 CZE 01:19:41.5 12:03.7
23 9 / Muži I. hobby [ 189 ] Jan Tománek 1983 CZE HTP Žirovnice 01:19:49.1 12:11.3
24 13 / Muži II. hobby [ 253 ] Zdeněk Staněk 1962 CZE Nová Včelnice 01:20:04.9 12:27.1
25 1 / Juniorky [ 207 ] Nikola Nováková 1998 CZE GS Cykloteam JIstebnice 01:20:44.2 13:06.4
26 10 / Muži I. hobby [ 194 ] Miroslav Tříska 1977 CZE Cykloteam Božejov 01:20:58.5 13:20.7
27 11 / Muži I. hobby [ 260 ] Tomáš Chlup 1993 CZE Beachwell 01:21:13.6 13:35.8
28 14 / Muži II. hobby [ 244 ] Stanislav Koubík 1970 CZE Pacov 01:21:32.6 13:54.8
29 12 / Muži I. hobby [ 229 ] Karel Pleticha 1978 CZE 01:21:45.0 14:07.2
30 15 / Muži II. hobby [ 55 ] Petr Pechek 1965 CZE Pechek team Vlasenice 01:22:20.4 14:42.6
31 13 / Muži I. hobby [ 273 ] Jakub Hanák 1985 CZE Cykloteam Vlasenice 01:22:21.7 14:43.9
32 14 / Muži I. hobby [ 205 ] Matěj Houška 1990 CZE cykloteam Vlásenice 01:22:21.8 14:44.0
33 16 / Muži II. hobby [ 528 ] Milan Podhradský 1975 CZE Cykloteam Vlasenice 01:22:23.0 14:45.2
34 15 / Muži I. hobby [ 269 ] Jan Velíšek 1991 CZE Pekárna Velíšek 01:22:39.4 15:01.6
35 17 / Muži II. hobby [ 191 ] Tomáš Hák 1976 CZE Cykloteam Božejov 01:23:20.1 15:42.3
36 1 / Kadetky [ 224 ] Šárka Čejková 2000 CZE Euroform sport team 01:23:35.0 15:57.2
37 18 / Muži II. hobby [ 241 ] Dušan Lunáček 1971 CZE Jihlava 01:24:02.7 16:24.9
38 1 / Ženy I. hobby [ 238 ] Jitka Mrkvicová 1980 CZE Cyklo Team WEBER 01:24:22.4 16:44.6
39 19 / Muži II. hobby [ 233 ] Jaroslav Hejda 1968 CZE Cyklo Hobby Rynádec 01:24:29.6 16:51.8
40 16 / Muži I. hobby [ 242 ] Miloš Fišera 1991 CZE KPK 01:24:31.4 16:53.6
41 20 / Muži II. hobby [ 196 ] Jiří Masopust 1968 CZE Cykloteam Božejov 01:24:33.7 16:55.9
42 21 / Muži II. hobby [ 243 ] Miloš Fišera 1950 CZE KPK 01:24:41.8 17:04.0
43 3 / Kadeti [ 246 ] Vít Koubík 2001 CZE Pacov 01:25:19.2 17:41.4
44 2 / Ženy I. hobby [ 280 ] Anna Marková 1995 CZE Bike Team Veselá 01:25:38.1 18:00.3
45 1 / Ženy II. hobby [ 254 ] Lenka Mráčková 1973 CZE Cykloklub Chýnov 01:25:47.5 18:09.7
46 17 / Muži I. hobby [ 214 ] Jaroslav Leheiček 1981 CZE Pětikilový datel 01:25:53.4 18:15.6
47 18 / Muži I. hobby [ 267 ] Vojtěch Šiman 1991 CZE Pekárna Velíšek 01:26:12.8 18:35.0
48 22 / Muži II. hobby [ 208 ] Jaroslav Hypš 1973 CZE Cyklo Hobby Rynárec 01:26:38.4 19:00.6
49 23 / Muži II. hobby [ 270 ] Pavel Fencl 1966 CZE Pekárna Velíšek 01:27:24.8 19:47.0
50 19 / Muži I. hobby [ 237 ] Tomáš Mrkvica 1977 CZE Cyklo Team WEBER 01:27:38.1 20:00.3
51 2 / Ženy II. hobby [ 222 ] Jarmila Svobodová 1965 CZE CKK Znojmo 01:27:58.5 20:20.7
52 24 / Muži II. hobby [ 223 ] Leoš Svoboda 1963 CZE CKK Znojmo 01:27:58.7 20:20.9
53 4 / Kadeti [ 202 ] Filip Ledecký 2001 CZE 01:29:48.4 22:10.6
54 25 / Muži II. hobby [ 200 ] Bohumil Smíšek 1955 CZE kamenice nad Lipou 01:30:27.8 22:50.0
55 5 / Kadeti [ 228 ] Lukáš Boháček 2001 CZE Cyklo hobby Rynázec 01:30:40.2 23:02.4
56 26 / Muži II. hobby [ 256 ] Jaroslav Žaloudek 1960 CZE 01:30:42.2 23:04.4
57 27 / Muži II. hobby [ 257 ] Zdeněk Vašíček 1955 CZE HAS JIHLAVA 01:30:42.7 23:04.9
58 3 / Ženy I. hobby [ 216 ] Bohunka Pivcová 1977 CZE CT Kardašova Řečice 01:30:43.2 23:05.4
59 20 / Muži I. hobby [ 527 ] Miroslav Halada 1987 CZE Antonka Team 01:31:02.7 23:24.9
60 2 / Juniorky [ 206 ] Kristýna Nováková 1998 CZE GS Cykloteam Jistebnice 01:31:15.5 23:37.7
61 2 / Kadetky [ 226 ] Pavlína Kubů 2000 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:31:17.2 23:39.4
62 28 / Muži II. hobby [ 225 ] roman kubů 1973 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:31:19.3 23:41.5
63 4 / Ženy I. hobby [ 217 ] Eva Blažková 1985 SVK Košice 01:31:48.0 24:10.2
64 21 / Muži I. hobby [ 201 ] Michal Šindelář 1982 CZE 01:31:48.1 24:10.3
65 5 / Ženy I. hobby [ 227 ] Pavla Procházková 1980 CZE 01:32:26.6 24:48.8
66 29 / Muži II. hobby [ 209 ] Miloš Jirsa 1971 CZE Kamenice nad Lipou 01:32:42.4 25:04.6
67 30 / Muži II. hobby [ 193 ] Josef Kumžák 1967 CZE Cykloteam Božejov 01:32:57.6 25:19.8
68 22 / Muži I. hobby [ 236 ] Teodor Nováček 1979 CZE 01:33:07.4 25:29.6
69 3 / Kadetky [ 529 ] Aranka Tučková 2000 CZE CZE 01:33:31.1 25:53.3
70 23 / Muži I. hobby [ 530 ] Petr Votápek 1980 CZE CZE 01:33:33.3 25:55.5
71 24 / Muži I. hobby [ 289 ] ZDENĚK SRP 1981 CZE CZE 01:33:45.8 26:08.0
72 25 / Muži I. hobby [ 182 ] Milan Pechek 1986 CZE Cyklo team Vlasenice 01:33:55.7 26:17.9
73 26 / Muži I. hobby [ 210 ] Marek Jirsa 1999 CZE Častrov 01:33:56.5 26:18.7
74 31 / Muži II. hobby [ 220 ] Vladimír Pavelka 1950 CZE CKK Znojmo 01:34:12.0 26:34.2
75 6 / Kadeti [ 186 ] Mikuláš Stehlík 2001 CZE Kamenice nad Lipou 01:34:28.2 26:50.4
76 6 / Ženy I. hobby [ 272 ] Monika Čamrová 1990 CZE 01:34:32.9 26:55.1
77 27 / Muži I. hobby [ 258 ] Ondřej Urban 1999 CZE Gekom 01:35:34.8 27:57.0
78 32 / Muži II. hobby [ 251 ] Jaromír Kopřiva 1967 CZE 01:35:40.4 28:02.6
79 28 / Muži I. hobby [ 47 ] Tomáš Houška ml 1998 CZE Houškovi Český ráj 01:35:43.3 28:05.5
80 33 / Muži II. hobby [ 240 ] Miroslav Vítků 1970 CZE Rejoice 01:35:58.9 28:21.1
81 7 / Ženy I. hobby [ 263 ] Jitka Tomandlová 1978 CZE Penguin team 01:36:02.6 28:24.8
82 29 / Muži I. hobby [ 195 ] Jan Nechvíle 1999 CZE Cyklo team Božejov 01:36:51.5 29:13.7
83 7 / Kadeti [ 204 ] Adam Kršek 2000 CZE Pacov 01:36:58.7 29:20.9
84 34 / Muži II. hobby [ 235 ] Pavel Osadčí 1956 CZE Galaxy Cyklošvec 01:37:22.0 29:44.2
85 35 / Muži II. hobby [ 268 ] Zdeněk Velíšek 1964 CZE Pekárna Kamenice 01:37:22.3 29:44.5
86 30 / Muži I. hobby [ 199 ] Pavel Šiška 1995 CZE 01:37:24.8 29:47.0
87 36 / Muži II. hobby [ 285 ] Josef Manás 1968 CZE Rodinov 01:37:37.1 29:59.3
88 37 / Muži II. hobby [ 64 ] Leoš Zhorný 1961 CZE Kamenice nad Lipou 01:38:34.7 30:56.9
89 38 / Muži II. hobby [ 239 ] Karel Dubšík 1957 CZE MTB Team Nová Včelnice 01:38:44.6 31:06.8
90 39 / Muži II. hobby [ 283 ] Jaroslav Smutný 1967 CZE Hasiči Kamenice 01:39:35.2 31:57.4
91 8 / Ženy I. hobby [ 255 ] petra skotáková 1986 CZE cyklo hobby rynárec 01:40:24.0 32:46.2
92 9 / Ženy I. hobby [ 59 ] Lucie Rohová 1988 CZE Cyklo hobby Rynárec 01:40:34.7 32:56.9
93 31 / Muži I. hobby [ 245 ] Daniel Koubík 1995 CZE Pacov 01:40:44.5 33:06.7
94 10 / Ženy I. hobby [ 215 ] Jitka Mrázková 1990 CZE cykloteam Vlásenice 01:41:52.2 34:14.4
95 40 / Muži II. hobby [ 198 ] Karel Strašík 1957 CZE Cykloteam Kamenice 01:43:05.0 35:27.2
96 8 / Kadeti [ 185 ] Ivo Šiška 2000 CZE 01:43:07.3 35:29.5
97 41 / Muži II. hobby [ 53 ] Milan Kunc 1954 CZE Sokol Těmice 01:43:23.8 35:46.0
98 3 / Ženy II. hobby [ 281 ] Miroslava Hanusová 1961 CZE Cykloteam Vlasenice 01:43:51.5 36:13.7
99 42 / Muži II. hobby [ 183 ] Pavel Pechek 1955 CZE Cykloteam Vlasenice 01:44:00.3 36:22.5
100 43 / Muži II. hobby [ 250 ] Antonín Brychca 1975 CZE Cyklo Hobbx Rxnárec 01:44:23.8 36:46.0
101 32 / Muži I. hobby [ 261 ] Václav Kopeček 1979 CZE Cyklo Hobby Rynárec 01:44:38.6 37:00.8
102 11 / Ženy I. hobby [ 58 ] Miroslava Pucandlová 1985 CZE Kamenice nad Lipou 01:44:47.6 37:09.8
103 44 / Muži II. hobby [ 282 ] Vlastimil Hanus 1957 CZE Cykloteam Vlasenice 01:45:28.8 37:51.0
104 12 / Ženy I. hobby [ 526 ] Eliška Berounská 1990 CZE Hobby MTB Nová Včelnice 01:45:34.6 37:56.8
105 45 / Muži II. hobby [ 76 ] Miroslav Pipek 1971 CZE Humpolec 01:45:39.3 38:01.5
106 13 / Ženy I. hobby [ 188 ] Jana Vinklátová 1984 CZE Svratka 01:46:23.7 38:45.9
107 46 / Muži II. hobby [ 52 ] Jan Kubín 1961 CZE Brian Racing Team 01:47:02.6 39:24.8
108 14 / Ženy I. hobby [ 203 ] Juliána Miškufová 1986 SVK Antonka Team 01:47:28.2 39:50.4
109 4 / Ženy II. hobby [ 60 ] Jana Simandlova 1972 CZE Jindřichův Hradec 01:47:29.7 39:51.9
110 47 / Muži II. hobby [ 51 ] Vladimír Kubíček 1956 CZE Kamenice nad Lipou 01:47:32.9 39:55.1
111 15 / Ženy I. hobby [ 274 ] Alena Hanáková 1985 CZE Jihlava 01:49:14.1 41:36.3
112 16 / Ženy I. hobby [ 275 ] Zlata Šustrová 1986 CZE 24MTB Witches 01:49:14.3 41:36.5
113 9 / Kadeti [ 184 ] Filip Šárka 2001 CZE FidaTeam 01:49:48.0 42:10.2
114 17 / Ženy I. hobby [ 213 ] Lenka Voharčíková 1989 CZE 01:50:05.0 42:27.2
115 48 / Muži II. hobby [ 262 ] Jaroslav Smrčka 1949 CZE Nová Buková 01:50:17.6 42:39.8
116 49 / Muži II. hobby [ 271 ] Luboš Širůček 1964 CZE K.N.L. 01:50:42.4 43:04.6
117 18 / Ženy I. hobby [ 276 ] Aneta Nováková 1981 CZE Ostrý roháč Kamenice nad Lipou 01:51:00.7 43:22.9
118 50 / Muži II. hobby [ 286 ] Petr Pechek 1956 CZE Ostrý Roháč KA 01:56:48.8 49:11.0
119 51 / Muži II. hobby [ 181 ] Martin Ira 1970 CZE Kamenice nad Lipou 02:02:22.4 54:44.6
120 33 / Muži I. hobby [ 57 ] Lukáš Prosser 1993 CZE Hapina team 02:02:47.3 55:09.5
121 4 / Kadetky [ 277 ] Iva Hladovcová 2000 CZE PKJH 02:04:32.6 56:54.8
122 10 / Kadeti [ 61 ] Zdeněk Váňa 2002 CZE Cyklo Hobby Rynárec 02:04:50.6 57:12.8
123 5 / Kadetky [ 278 ] Anna Hladovcová 2000 CZE PKJH 02:05:37.4 57:59.6
124 52 / Muži II. hobby [ 62 ] Zdeněk Váňa 1964 CZE Cyklo Hobby Rynárec 02:06:05.2 58:27.4
125 5 / Ženy II. hobby [ 48 ] Simona Houšková 1971 CZE Houškovi Český ráj 02:06:31.3 58:53.5
126 53 / Muži II. hobby [ 63 ] René Vávrovský 1972 CZE Hapina team 02:09:31.2 01:01:53.4
127 54 / Muži II. hobby [ 284 ] Robert Vágner 1973 CZE Rodinov 02:10:29.2 01:02:51.4
128 19 / Ženy I. hobby [ 279 ] Hana Houdková 1993 CZE Cycling Team Vodná 02:37:33.6 01:29:55.8
129 6 / Ženy II. hobby [ 288 ] Lenka Karpíšková 1974 CZE ROOR 02:48:36.7 01:40:58.9
130 7 / Ženy II. hobby [ 287 ] Alena Petrů 1967 CZE Rodinovské Orlice 02:48:37.6 01:40:59.8

result list Tandemy 37km

start ~ 14:10:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Tandemy [ 259 ] Josef a Helena Vítů 1972 CZE Eurofoam Team 01:13:35.3
2 2 / Tandemy [ 212 ] Jiří - Tomáš Krejča - Pechek 1957 CZE Cyklotým Lhota - Vlasenice 01:26:01.4 12:26.1
DNF / Tandemy [ 247 ] Matěj + Jakub Prosser + Krikava 1997 CZE Hapina Team

result list Děti 21km

start ~ 14:20:00

result list Potěr, mikrožactvo 600m

start ~ 14:20:04

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / kluci [ 70 ] Adam Šalanda 2010 CZE Patry cycling team Třešť 00:53.6
2 2 / kluci [ 438 ] Martin Michal 2010 CZE CZE 01:05.3 00:11.7
3 1 / holky [ 393 ] Andrea Smíšková 2010 CZE CZE 01:07.8 00:14.2
4 3 / kluci [ 353 ] Denis Kolafa 2011 CZE CZE 01:09.3 00:15.7
5 2 / holky [ 406 ] Zuzana Trkolová 2010 CZE Eurofoam Sport Team 01:23.9 00:30.3
6 3 / holky [ 71 ] Veronika Šebestová 2012 CZE Skuhrováci 01:32.1 00:38.5
7 4 / holky [ 436 ] Terezka Houšková 2011 CZE CZE 01:56.1 01:02.5
8 4 / kluci [ 391 ] Jan Strašík 2012 CZE CZE 02:01.8 01:08.2
9 5 / kluci [ 392 ] Jakub Smíšek 2013 CZE CZE 02:02.4 01:08.8
10 6 / kluci [ 437 ] Matyáš Smrčka 2013 CZE Eurofoam Sport Team 02:03.9 01:10.3
11 7 / kluci [ 355 ] Robin Houška 2012 CZE CZE 02:06.3 01:12.7
12 5 / holky [ 357 ] Veronika Mazancová 2015 CZE Cykloteam Vlasenice 02:17.6 01:24.0
13 6 / holky [ 404 ] Zuzana Ondečková 2011 CZE CZE 02:19.5 01:25.9
14 7 / holky [ 351 ] Stela Soukupová 2011 CZE Číměř 02:27.1 01:33.5
15 8 / kluci [ 354 ] Cyril Zedníček 2012 CZE CZE 02:29.1 01:35.5
16 9 / kluci [ 69 ] Bedřich Kolaja 2013 CZE MTB Trilogy 02:46.2 01:52.6
17 10 / kluci [ 394 ] Šimon Třeček 2014 CZE Antonka 03:09.1 02:15.5
18 8 / holky [ 396 ] Marie Třečková 2014 CZE CZE 04:34.8 03:41.2

result list Minižactvo

start ~ 14:28:06

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Předžáci [ 348 ] Filip Novák 2007 CZE CZE 01:56.3
2 1 / kluci [ 428 ] Filip Maxera 2009 CZE G.Benedikt Švec cykloteam Želeč 01:59.4 00:03.1
3 2 / kluci [ 389 ] Krištof Trachta 2010 CZE Sokol Vršovice 02:08.0 00:11.7
4 1 / holky [ 352 ] Adéla Soukupová 2009 CZE CZE 02:13.0 00:16.7
5 3 / kluci [ 388 ] Tadeáš Trachta 2010 CZE Sokol Vršovice 02:14.7 00:18.4
6 4 / kluci [ 434 ] Petr Kruntorád 2009 CZE Skuhrováci 02:15.1 00:18.8
7 5 / kluci [ 409 ] Vlastimil Čelustka 2011 CZE CZE 03:02.1 01:05.8