Okolo Vlasenice

2016-07-23 Vlasenice (Vysočina) [CZE] 

archiv

announcement

registration

start list

results

Terén 42km total: 127, men : 117, women: 10, Junioři: 6, Muži I.: 22, Muži II.: 31, Muži III.: 37, Muži IV.: 16, Muži V.: 5, Juniorky: 0, Ženy I: 4, Ženy II: 3, Ženy III: 3 [html] [pdf]
Děti 20km a elektrokola total: 41, men : 25, women: 16, kluci: 1, Předžáci: 6, Mladší žáci: 13, Starší žáci: 4, Elektrokolo muži: 1, holky: 4, Předžákyně: 3, Mladší žákyně: 3, Starší žákyně: 6, Elektrokolo ženy: 0 [html] [pdf]
Hobby závod 37km total: 130, men : 97, women: 33, Kadeti: 10, Muži I. hobby: 33, Muži II. hobby: 54, Kadetky: 5, Juniorky: 2, Ženy I. hobby: 19, Ženy II. hobby: 7 [html] [pdf]
Tandemy 37km total: 3, men : 3, women: 0, Tandemy: 3 [html] [pdf]
Děti 21km total: 0, men : 0, women: 0, Muži I: 0, Muži II: 0, Muži III: 0, Ženy I: 0, Ženy II: 0, Ženy III: 0 [html] [pdf]
Potěr, mikrožactvo 600m total: 18, men : 10, women: 8, kluci: 10, Předžáci: 0, Mladší žáci: 0, Starší žáci: 0, Elektrokolo muži: 0, holky: 8, Předžákyně: 0, Mladší žákyně: 0, Starší žákyně: 0, Elektrokolo ženy: 0 [html] [pdf]
Minižactvo total: 7, men : 6, women: 1, kluci: 5, Předžáci: 1, Mladší žáci: 0, Starší žáci: 0, Elektrokolo muži: 0, holky: 1, Předžákyně: 0, Mladší žákyně: 0, Starší žákyně: 0, Elektrokolo ženy: 0 [html] [pdf]

result list Terén 42km

start ~ 14:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Muži II. [128] TOMÁŠ STUNA 1985 CZE BB Cyklosport Superior 01:31:38.4
2 2 / Muži II. [100] Pavel Bartoň 1978 CZE Eurofoam 01:31:40.2 00:01.8
3 1 / Muži I. [140] tomáš Poslušný 1990 CZE 01:31:48.1 00:09.7
4 3 / Muži II. [124] Jarda Šeliga 1984 CZE JH cycling 01:32:02.0 00:23.6
5 1 / Muži III. [16] Tomáš Jakeš 1975 CZE Prodoli Racing Team 01:33:12.3 01:33.9
6 2 / Muži I. [525] Josef Vítů 1995 CZE Eurofoam Sport Team 01:35:04.8 03:26.4
7 3 / Muži I. [42] Šimon Vítů 1997 CZE UNIQA Jihlava 01:35:19.8 03:41.4
8 4 / Muži I. [28] jan Pechek 1994 CZE Kola Bakus 01:35:25.3 03:46.9
9 5 / Muži I. [23] Jan Mikolášek 1993 CZE VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM 01:36:08.9 04:30.5
10 6 / Muži I. [139] Tomáš Veselý 1989 CZE UNIQA Jihlava 01:36:34.4 04:56.0
11 4 / Muži II. [93] Jan Smrčka 1981 CZE Eurofoam Team 01:36:55.9 05:17.5
12 1 / Junioři [119] Jakub Luňáček 1998 CZE Uniqa Jihlava 01:37:35.4 05:57.0
13 2 / Muži III. [144] Libor Zavadil 1975 CZE VELO DVOŘÁK HAIBIKE TEAM 01:37:37.7 05:59.3
14 7 / Muži I. [2] Josef Marek 1995 CZE VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM 01:37:44.2 06:05.8
15 3 / Muži III. [26] Luboš Němec 1976 CZE Vokolek Cycling Team 01:37:54.2 06:15.8
16 1 / Muži IV. [35] Leopold Spáčil 1959 CZE NOVATOP LAPIERRE 01:38:06.9 06:28.5
17 4 / Muži III. [113] Martin Meloun 1975 CZE JH Cycling 01:41:28.7 09:50.3
18 5 / Muži II. [1] Jiří Šmíd 1984 CZE Kbely cycling team 01:41:30.0 09:51.6
19 6 / Muži II. [9] Viktor Ler 1985 CZE Cycling Team Kbely 01:41:30.4 09:52.0
20 5 / Muži III. [103] Antonín Florian 1972 CZE SK FIT Tábor 01:41:48.7 10:10.3
21 1 / Ženy II [520] Milena Cesnaková 1985 CZE Cyklo Team Weber 01:41:50.8 10:12.4
22 8 / Muži I. [27] Filip Papež 1995 CZE Velosport Valenta Scott team 01:41:53.4 10:15.0
23 2 / Junioři [94] Jan Marek 1999 CZE Velosport valenta Scott Team 01:43:03.9 11:25.5
24 3 / Junioři [97] Josef Kukla 1998 CZE Velosport Valenta Scott team 01:43:06.1 11:27.7
25 9 / Muži I. [98] Tomáš Ira 1997 CZE Velosport Valenta Scott team 01:43:27.5 11:49.1
26 10 / Muži I. [13] Ondřej Fišer 1987 CZE FBT Nuzbely 01:43:28.1 11:49.7
27 4 / Junioři [115] Jan Havránek 1998 CZE Čistý sport 01:44:59.0 13:20.6
28 6 / Muži III. [143] Tomáš Tůma 1968 CZE 01:46:17.6 14:39.2
29 7 / Muži II. [3] Zdenek Šimek 1977 CZE E.T.V. 01:46:23.1 14:44.7
30 2 / Muži IV. [91] Ladislav Bubla 1959 CZE Milevsko L.R.T. 01:48:17.4 16:39.0
31 8 / Muži II. [151] Pavel Tomandl 1977 CZE Penguin Team 01:48:54.8 17:16.4
32 9 / Muži II. [111] Marek Skazík 1982 CZE BSP-TREK 01:48:55.0 17:16.6
33 11 / Muži I. [8] Michal Krejčí 1987 CZE JH Cycling 01:49:37.5 17:59.1
34 7 / Muži III. [17] Zdeněk Karaba 1967 CZE KABA-SPORT Chotěboř 01:49:44.8 18:06.4
35 10 / Muži II. [99] Libor Smitka 1979 CZE Turovec 01:50:00.1 18:21.7
36 12 / Muži I. [148] Michal Mareš 1996 CZE Kola Bakus 01:50:09.0 18:30.6
37 8 / Muži III. [116] Zdeněk Zeman 1973 CZE SK Fit Tábor 01:50:18.2 18:39.8
38 9 / Muži III. [12] Karel Dvořák 1969 CZE Cyklo Jiřička 01:50:21.7 18:43.3
39 10 / Muži III. [43] Petr Zadina 1968 CZE KABA-SPORT Chotěboř 01:50:22.7 18:44.3
40 3 / Muži IV. [33] Tomáš Raba 1965 CZE PRODOLI Racing Team 01:50:26.5 18:48.1
41 13 / Muži I. [112] Lukáš Širhal 1989 CZE JHCycling 01:51:04.3 19:25.9
42 1 / Muži V. [37] Miroslav Svoboda 1952 CZE Praha 9 - Kbely 01:51:10.2 19:31.8
43 11 / Muži II. [80] Petr Prouza 1985 CZE Antonka Team 01:51:15.4 19:37.0
44 14 / Muži I. [44] Jakub Zeman 1991 CZE Jankov 01:51:17.9 19:39.5
45 4 / Muži IV. [114] Jiří Pittner 1963 CZE Pohoda bike team 01:51:20.2 19:41.8
46 5 / Muži IV. [21] Raimund Mařík 1962 CZE BS JOMA Jindřichův Hradec 01:51:28.1 19:49.7
47 12 / Muži II. [149] Martin Dvořák 1985 CZE 01:51:48.2 20:09.8
48 13 / Muži II. [34] Jiří Soukup 1979 CZE UDH Číměř 01:52:17.5 20:39.1
49 14 / Muži II. [146] Petr Sladký 1978 CZE Cykloteam Vlasenice 01:53:21.3 21:42.9
50 11 / Muži III. [81] Vladimír Novák 1972 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:53:49.4 22:11.0
51 15 / Muži I. [39] David Šíp 1987 CZE Radenín 01:54:00.1 22:21.7
52 12 / Muži III. [120] Jiří Novák 1976 CZE Cyklo Hobby Rynárec 01:54:52.0 23:13.6
53 2 / Muži V. [104] Antonín Florián 1949 CZE SK FIT Tábor 01:55:17.2 23:38.8
54 13 / Muži III. [157] Michal Novák 1975 CZE KKTIC 01:55:31.8 23:53.4
55 6 / Muži IV. [18] Luděk Kolesa 1961 CZE Kbely Cycling Team 01:55:35.9 23:57.5
56 3 / Muži V. [96] František Nechvátal 1953 CZE cyklo kněžice 01:55:47.4 24:09.0
57 7 / Muži IV. [29] Vladinír Pechek 1957 CZE Pechek team Vlasenice 01:55:59.0 24:20.6
58 15 / Muži II. [524] ivan suč 1986 CZE restaurace Černej Pták 01:56:51.9 25:13.5
59 5 / Junioři [135] Jakub Vítů 1999 CZE Eurofoam Sport Team 01:56:55.1 25:16.7
60 14 / Muži III. [95] Leoš Frecer 1967 CZE CKK Znojmo 01:57:13.3 25:34.9
61 15 / Muži III. [32] Michal Prágr 1967 CZE Cykloklub Chýnov 01:57:38.1 25:59.7
62 16 / Muži III. [521] Martin Čábelka 1974 CZE Tchabi-tour 01:58:02.1 26:23.7
63 16 / Muži I. [7] Tomáš Zahradník 1991 CZE Cykloteam Vlasenice 01:58:10.7 26:32.3
64 17 / Muži III. [118] Aleš Záhorský 1973 CZE BEZVASPORT.CZ 01:58:24.4 26:46.0
65 16 / Muži II. [90] Marek Šanda 1977 CZE Hangover Team 01:58:52.9 27:14.5
66 8 / Muži IV. [25] Josef Musil 1964 CZE CK Vinohradské Šlapky 01:58:56.4 27:18.0
67 9 / Muži IV. [86] Luděk Svačina 1964 CZE Brno 01:58:57.9 27:19.5
68 17 / Muži I. [122] Martin Lejtnar 1989 CZE Žirovnice 01:59:22.0 27:43.6
69 17 / Muži II. [36] Václav Spěváček 1981 CZE Slovan Kamenice nad Lipou 01:59:38.3 27:59.9
70 18 / Muži III. [150] Jan Pivoňka 1976 CZE Penguin Team 01:59:56.0 28:17.6
71 18 / Muži II. [152] Vojtěch Pivoňka 1981 CZE Penguin Team 01:59:57.6 28:19.2
72 2 / Ženy II [137] Zdeňka Němcová 1982 CZE UNIQA Jihlava 02:00:15.8 28:37.4
73 19 / Muži II. [154] Miroslav Zápařka 1981 CZE Equipe sans limites 02:02:19.3 30:40.9
74 18 / Muži I. [155] Ondřej Hron 1991 CZE Vlasenice 02:03:01.6 31:23.2
75 20 / Muži II. [125] Martin Křišťál 1977 CZE Puklice 02:03:19.8 31:41.4
76 4 / Muži V. [142] jan fous 1953 CZE Horní Cerekev 02:03:38.4 32:00.0
77 21 / Muži II. [126] Pavel Kuchař 1978 CZE Mann+Hummel CZ Sport Team 02:03:47.9 32:09.5
78 22 / Muži II. [132] Rostislav Časta 1978 CZE Restaurace u Ptáka 02:04:34.9 32:56.5
79 19 / Muži I. [123] Jan Mišar 1989 CZE Žirovnice 02:04:59.6 33:21.2
80 6 / Junioři [127] Kryštof Blažek 1998 CZE 02:06:06.9 34:28.5
81 5 / Muži V. [31] Milan Poříz 1951 CZE KABA SPORT Chotěboř 02:06:25.4 34:47.0
82 10 / Muži IV. [105] Milan Pechek 1964 CZE MAPEKO 02:07:45.1 36:06.7
83 20 / Muži I. [92] Petr Zahradník 1988 CZE Cykloteam Vlasenice 02:10:04.5 38:26.1
84 19 / Muži III. [156] Petr Novák 1973 CZE KKMC 02:11:46.8 40:08.4
85 20 / Muži III. [133] Bohumír Molík 1973 CZE Cime MTB Team 02:12:53.5 41:15.1
86 21 / Muži III. [14] Tomáš Houška 1971 CZE Houškovi Český ráj 02:13:24.1 41:45.7
87 11 / Muži IV. [129] Miroslav Skoták 1960 CZE CykloHobby Rynárec 02:13:27.7 41:49.3
88 12 / Muži IV. [138] Zdenek Veselý 1962 CZE Horní Cerekev 02:13:35.8 41:57.4
89 1 / Ženy III [82] Olga Jirsová 1974 CZE Kamenice nad Lipou 02:14:32.5 42:54.1
90 22 / Muži III. [131] David Buchta 1975 CZE Restaurace u Ptáka 02:15:15.5 43:37.1
91 13 / Muži IV. [30] František Pihávek 1965 CZE Žirovnice 02:15:30.2 43:51.8
92 23 / Muži II. [88] Jan Vogal 1983 CZE Třebíč 02:16:18.0 44:39.6
93 23 / Muži III. [83] Jiří Gráf 1976 CZE PSK Znojmo 02:16:26.7 44:48.3
94 24 / Muži III. [75] David Marek 1976 CZE Humpolec 02:16:33.4 44:55.0
95 25 / Muži III. [24] Jan Mikula 1974 CZE Nová Včelnice 02:16:47.1 45:08.7
96 24 / Muži II. [145] Jaroslav Smrčka 1981 CZE Nová Buková 02:17:32.0 45:53.6
97 26 / Muži III. [11] Zdenek Dostál 1974 CZE Pelhrimov 02:19:12.8 47:34.4
98 1 / Ženy I [15] Eliška Hrušková 1987 CZE PRODOLI Racing Team 02:19:14.2 47:35.8
99 14 / Muži IV. [134] Vladimír Hubka 1966 CZE 02:20:09.7 48:31.3
100 25 / Muži II. [79] Martin Strašík 1983 CZE Cykloteam Vlasenice 02:20:38.5 49:00.1
101 2 / Ženy III [102] Jana Hořejší 1974 CZE GS cyklo team Jistebnice 02:21:22.2 49:43.8
102 26 / Muži II. [84] Milan Mazanec 1982 CZE 02:23:16.6 51:38.2
103 27 / Muži II. [85] Petr Šimánek 1981 CZE Pětikilový Datel 02:23:52.0 52:13.6
104 15 / Muži IV. [38] Milan Šindelář 1963 CZE CK Vinohradské Šlapky 02:33:17.0 01:01:38.6
105 21 / Muži I. [78] Jakub Kudela 1987 CZE Za maminku 02:34:34.4 01:02:56.0
106 2 / Ženy I [108] Zuzana Vacková 1991 CZE 02:34:44.6 01:03:06.2
107 3 / Ženy I [40] Martina Váňová 1994 CZE Velosport Valenta Scott team 02:34:51.5 01:03:13.1
108 27 / Muži III. [20] Libor Koten 1975 CZE CT Krásná Lípa 02:36:50.4 01:05:12.0
109 28 / Muži III. [141] Václav Lapáček 1974 CZE Libkova Voda 02:36:59.0 01:05:20.6
110 3 / Ženy III [153] Renata Paloušová 1970 CZE Bike team hroši 02:37:17.3 01:05:38.9
111 29 / Muži III. [110] x Fleury 1976 CZE Pohoda team bike 02:38:05.2 01:06:26.8
112 30 / Muži III. [89] Karel Tureček 1971 CZE Resort Johanka 02:44:25.8 01:12:47.4
113 31 / Muži III. [147] Roman Smrčka 1975 CZE Nová Buková 02:45:16.1 01:13:37.7
114 16 / Muži IV. [523] Ladislav Strnad 1958 CZE CZE 02:46:46.1 01:15:07.7
115 3 / Ženy II [121] Šárka Jarolímová 1983 CZE 03:23:29.8 01:51:51.4
DNF / Muži III. [106] Josef Průcha 1971 CZE
DNF / Muži III. [41] Milan Venhoda 1971 CZE OK Jihlava
DNF / Muži III. [130] Jiří Bulant 1976 CZE Velosport Valenta Scott Team
DNF / Muži III. [109] Petr Florián 1973 CZE SK Fit Tábor
DNF / Muži III. [87] Vlastislav Pivec 1971 CZE BS JOMA Jindřichův Hradec
DNF / Muži II. [107] Jindřich Sýkora 1978 CZE Milevsko
DNF / Muži III. [117] Martin Havránek 1971 CZE Čistý sport
DNF / Muži II. [10] Jakub Gajdošík 1981 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS
DNF / Muži II. [19] Jakub Komma 1982 CZE Alupol
DNF / Muži II. [4] David Kníže 1982 CZE PRODOLI RACING TEAM
DNF / Muži I. [158] Miroslav Fojt 1993 CZE Bike Team Častrov
DNF / Ženy I [22] Dominika Melechová 1992 CZE Miko Kennel Mushing Počátky