Okolo Vlasenice

2016-07-23 Vlasenice (Vysočina) [CZE] 

archiv

announcement

registration

start list

results

Terén 42km total: 127, men : 117, women: 10, Junioři: 6, Muži I.: 22, Muži II.: 31, Muži III.: 37, Muži IV.: 16, Muži V.: 5, Juniorky: 0, Ženy I: 4, Ženy II: 3, Ženy III: 3 [html] [pdf]
Děti 20km a elektrokola total: 41, men : 25, women: 16, kluci: 1, Předžáci: 6, Mladší žáci: 13, Starší žáci: 4, Elektrokolo muži: 1, holky: 4, Předžákyně: 3, Mladší žákyně: 3, Starší žákyně: 6, Elektrokolo ženy: 0 [html] [pdf]
Hobby závod 37km total: 130, men : 97, women: 33, Kadeti: 10, Muži I. hobby: 33, Muži II. hobby: 54, Kadetky: 5, Juniorky: 2, Ženy I. hobby: 19, Ženy II. hobby: 7 [html] [pdf]
Tandemy 37km total: 3, men : 3, women: 0, Tandemy: 3 [html] [pdf]
Děti 21km total: 0, men : 0, women: 0, Muži I: 0, Muži II: 0, Muži III: 0, Ženy I: 0, Ženy II: 0, Ženy III: 0 [html] [pdf]
Potěr, mikrožactvo 600m total: 18, men : 10, women: 8, kluci: 10, Předžáci: 0, Mladší žáci: 0, Starší žáci: 0, Elektrokolo muži: 0, holky: 8, Předžákyně: 0, Mladší žákyně: 0, Starší žákyně: 0, Elektrokolo ženy: 0 [html] [pdf]
Minižactvo total: 7, men : 6, women: 1, kluci: 5, Předžáci: 1, Mladší žáci: 0, Starší žáci: 0, Elektrokolo muži: 0, holky: 1, Předžákyně: 0, Mladší žákyně: 0, Starší žákyně: 0, Elektrokolo ženy: 0 [html] [pdf]

result list Hobby závod 37km

start ~ 14:10:00

01:34:35.031
rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Muži II. hobby [266] Libor Homolka 1973 CZE Kamenice nad Lipou 01:07:37.8
2 2 / Muži II. hobby [221] Martin Lepič 1968 CZE PRODOLI Racing Team 01:07:42.2 00:04.4
3 1 / Muži I. hobby [49] robin hyšpler 1986 CZE PRODOLI Racing Team 01:07:50.8 00:13.0
4 3 / Muži II. hobby [219] Libor Šaroun 1973 CZE CKK ZNOJMO 01:07:58.4 00:20.6
5 2 / Muži I. hobby [249] Jan Heřmánek 1996 CZE JH Cycling 01:08:14.3 00:36.5
6 4 / Muži II. hobby [230] Radek Mádl 1974 CZE CBC Team 01:08:55.0 01:17.2
7 5 / Muži II. hobby [265] Petr Dvořák 1974 CZE Velo Dvořák 01:09:20.6 01:42.8
8 1 / Kadeti [46] Tadeáš Grym 2001 CZE spsvd Jistebnice 01:11:41.5 04:03.7
9 3 / Muži I. hobby [211] Miloš Jirsa 1999 CZE Kamenice nad Lipou 01:11:56.8 04:19.0
10 6 / Muži II. hobby [232] Jiří Vacek 1968 CZE Cyklo Hobby Rynárec 01:11:58.4 04:20.6
11 7 / Muži II. hobby [56] Martin Pexa 1974 CZE České Budějovice 01:11:58.5 04:20.7
12 2 / Kadeti [264] Jakub Michal 2001 CZE 01:11:59.5 04:21.7
13 8 / Muži II. hobby [252] Miroslav Horký 1974 CZE Žďár 01:12:11.4 04:33.6
14 9 / Muži II. hobby [187] Stanislav Papež 1964 CZE Kamenice nad Lipou 01:12:47.7 05:09.9
15 4 / Muži I. hobby [190] Jan Kidora 1981 CZE HTP Žirovnice 01:15:59.8 08:22.0
16 10 / Muži II. hobby [192] Ladislav Holý 1972 CZE CT Božejov 01:16:36.8 08:59.0
17 5 / Muži I. hobby [248] David Prášil 1989 CZE 01:16:42.0 09:04.2
18 11 / Muži II. hobby [50] Zdeněk Krejča 1968 CZE Cycling Team Vodná 01:16:50.3 09:12.5
19 12 / Muži II. hobby [234] x Pokorný 1951 CZE Jindřichův Hradec 01:16:51.6 09:13.8
20 6 / Muži I. hobby [231] David Matoušek 1980 CZE 01:17:32.3 09:54.5
21 7 / Muži I. hobby [218] Jiří Houška 1992 CZE Cykloteam Jindřichův Hradec 01:19:21.8 11:44.0
22 8 / Muži I. hobby [197] Pavel Kubů 1998 CZE 01:19:41.5 12:03.7
23 9 / Muži I. hobby [189] Jan Tománek 1983 CZE HTP Žirovnice 01:19:49.1 12:11.3
24 13 / Muži II. hobby [253] Zdeněk Staněk 1962 CZE Nová Včelnice 01:20:04.9 12:27.1
25 1 / Juniorky [207] Nikola Nováková 1998 CZE GS Cykloteam JIstebnice 01:20:44.2 13:06.4
26 10 / Muži I. hobby [194] Miroslav Tříska 1977 CZE Cykloteam Božejov 01:20:58.5 13:20.7
27 11 / Muži I. hobby [260] Tomáš Chlup 1993 CZE Beachwell 01:21:13.6 13:35.8
28 14 / Muži II. hobby [244] Stanislav Koubík 1970 CZE Pacov 01:21:32.6 13:54.8
29 12 / Muži I. hobby [229] Karel Pleticha 1978 CZE 01:21:45.0 14:07.2
30 15 / Muži II. hobby [55] Petr Pechek 1965 CZE Pechek team Vlasenice 01:22:20.4 14:42.6
31 13 / Muži I. hobby [273] Jakub Hanák 1985 CZE Cykloteam Vlasenice 01:22:21.7 14:43.9
32 14 / Muži I. hobby [205] Matěj Houška 1990 CZE cykloteam Vlásenice 01:22:21.8 14:44.0
33 16 / Muži II. hobby [528] Milan Podhradský 1975 CZE Cykloteam Vlasenice 01:22:23.0 14:45.2
34 15 / Muži I. hobby [269] Jan Velíšek 1991 CZE Pekárna Velíšek 01:22:39.4 15:01.6
35 17 / Muži II. hobby [191] Tomáš Hák 1976 CZE Cykloteam Božejov 01:23:20.1 15:42.3
36 1 / Kadetky [224] Šárka Čejková 2000 CZE Euroform sport team 01:23:35.0 15:57.2
37 18 / Muži II. hobby [241] Dušan Lunáček 1971 CZE Jihlava 01:24:02.7 16:24.9
38 1 / Ženy I. hobby [238] Jitka Mrkvicová 1980 CZE Cyklo Team WEBER 01:24:22.4 16:44.6
39 19 / Muži II. hobby [233] Jaroslav Hejda 1968 CZE Cyklo Hobby Rynádec 01:24:29.6 16:51.8
40 16 / Muži I. hobby [242] Miloš Fišera 1991 CZE KPK 01:24:31.4 16:53.6
41 20 / Muži II. hobby [196] Jiří Masopust 1968 CZE Cykloteam Božejov 01:24:33.7 16:55.9
42 21 / Muži II. hobby [243] Miloš Fišera 1950 CZE KPK 01:24:41.8 17:04.0
43 3 / Kadeti [246] Vít Koubík 2001 CZE Pacov 01:25:19.2 17:41.4
44 2 / Ženy I. hobby [280] Anna Marková 1995 CZE Bike Team Veselá 01:25:38.1 18:00.3
45 1 / Ženy II. hobby [254] Lenka Mráčková 1973 CZE Cykloklub Chýnov 01:25:47.5 18:09.7
46 17 / Muži I. hobby [214] Jaroslav Leheiček 1981 CZE Pětikilový datel 01:25:53.4 18:15.6
47 18 / Muži I. hobby [267] Vojtěch Šiman 1991 CZE Pekárna Velíšek 01:26:12.8 18:35.0
48 22 / Muži II. hobby [208] Jaroslav Hypš 1973 CZE Cyklo Hobby Rynárec 01:26:38.4 19:00.6
49 23 / Muži II. hobby [270] Pavel Fencl 1966 CZE Pekárna Velíšek 01:27:24.8 19:47.0
50 19 / Muži I. hobby [237] Tomáš Mrkvica 1977 CZE Cyklo Team WEBER 01:27:38.1 20:00.3
51 2 / Ženy II. hobby [222] Jarmila Svobodová 1965 CZE CKK Znojmo 01:27:58.5 20:20.7
52 24 / Muži II. hobby [223] Leoš Svoboda 1963 CZE CKK Znojmo 01:27:58.7 20:20.9
53 4 / Kadeti [202] Filip Ledecký 2001 CZE 01:29:48.4 22:10.6
54 25 / Muži II. hobby [200] Bohumil Smíšek 1955 CZE kamenice nad Lipou 01:30:27.8 22:50.0
55 5 / Kadeti [228] Lukáš Boháček 2001 CZE Cyklo hobby Rynázec 01:30:40.2 23:02.4
56 26 / Muži II. hobby [256] Jaroslav Žaloudek 1960 CZE 01:30:42.2 23:04.4
57 27 / Muži II. hobby [257] Zdeněk Vašíček 1955 CZE HAS JIHLAVA 01:30:42.7 23:04.9
58 3 / Ženy I. hobby [216] Bohunka Pivcová 1977 CZE CT Kardašova Řečice 01:30:43.2 23:05.4
59 20 / Muži I. hobby [527] Miroslav Halada 1987 CZE Antonka Team 01:31:02.7 23:24.9
60 2 / Juniorky [206] Kristýna Nováková 1998 CZE GS Cykloteam Jistebnice 01:31:15.5 23:37.7
61 2 / Kadetky [226] Pavlína Kubů 2000 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:31:17.2 23:39.4
62 28 / Muži II. hobby [225] roman kubů 1973 CZE GS cyklo team Jistebnice 01:31:19.3 23:41.5
63 4 / Ženy I. hobby [217] Eva Blažková 1985 SVK Košice 01:31:48.0 24:10.2
64 21 / Muži I. hobby [201] Michal Šindelář 1982 CZE 01:31:48.1 24:10.3
65 5 / Ženy I. hobby [227] Pavla Procházková 1980 CZE 01:32:26.6 24:48.8
66 29 / Muži II. hobby [209] Miloš Jirsa 1971 CZE Kamenice nad Lipou 01:32:42.4 25:04.6
67 30 / Muži II. hobby [193] Josef Kumžák 1967 CZE Cykloteam Božejov 01:32:57.6 25:19.8
68 22 / Muži I. hobby [236] Teodor Nováček 1979 CZE 01:33:07.4 25:29.6
69 3 / Kadetky [529] Aranka Tučková 2000 CZE CZE 01:33:31.1 25:53.3
70 23 / Muži I. hobby [530] Petr Votápek 1980 CZE CZE 01:33:33.3 25:55.5
71 24 / Muži I. hobby [289] ZDENĚK SRP 1981 CZE CZE 01:33:45.8 26:08.0
72 25 / Muži I. hobby [182] Milan Pechek 1986 CZE Cyklo team Vlasenice 01:33:55.7 26:17.9
73 26 / Muži I. hobby [210] Marek Jirsa 1999 CZE Častrov 01:33:56.5 26:18.7
74 31 / Muži II. hobby [220] Vladimír Pavelka 1950 CZE CKK Znojmo 01:34:12.0 26:34.2
75 6 / Kadeti [186] Mikuláš Stehlík 2001 CZE Kamenice nad Lipou 01:34:28.2 26:50.4
76 6 / Ženy I. hobby [272] Monika Čamrová 1990 CZE 01:34:32.9 26:55.1
77 27 / Muži I. hobby [258] Ondřej Urban 1999 CZE Gekom 01:35:34.8 27:57.0
78 32 / Muži II. hobby [251] Jaromír Kopřiva 1967 CZE 01:35:40.4 28:02.6
79 28 / Muži I. hobby [47] Tomáš Houška ml 1998 CZE Houškovi Český ráj 01:35:43.3 28:05.5
80 33 / Muži II. hobby [240] Miroslav Vítků 1970 CZE Rejoice 01:35:58.9 28:21.1
81 7 / Ženy I. hobby [263] Jitka Tomandlová 1978 CZE Penguin team 01:36:02.6 28:24.8
82 29 / Muži I. hobby [195] Jan Nechvíle 1999 CZE Cyklo team Božejov 01:36:51.5 29:13.7
83 7 / Kadeti [204] Adam Kršek 2000 CZE Pacov 01:36:58.7 29:20.9
84 34 / Muži II. hobby [235] Pavel Osadčí 1956 CZE Galaxy Cyklošvec 01:37:22.0 29:44.2
85 35 / Muži II. hobby [268] Zdeněk Velíšek 1964 CZE Pekárna Kamenice 01:37:22.3 29:44.5
86 30 / Muži I. hobby [199] Pavel Šiška 1995 CZE 01:37:24.8 29:47.0
87 36 / Muži II. hobby [285] Josef Manás 1968 CZE Rodinov 01:37:37.1 29:59.3
88 37 / Muži II. hobby [64] Leoš Zhorný 1961 CZE Kamenice nad Lipou 01:38:34.7 30:56.9
89 38 / Muži II. hobby [239] Karel Dubšík 1957 CZE MTB Team Nová Včelnice 01:38:44.6 31:06.8
90 39 / Muži II. hobby [283] Jaroslav Smutný 1967 CZE Hasiči Kamenice 01:39:35.2 31:57.4
91 8 / Ženy I. hobby [255] petra skotáková 1986 CZE cyklo hobby rynárec 01:40:24.0 32:46.2
92 9 / Ženy I. hobby [59] Lucie Rohová 1988 CZE Cyklo hobby Rynárec 01:40:34.7 32:56.9
93 31 / Muži I. hobby [245] Daniel Koubík 1995 CZE Pacov 01:40:44.5 33:06.7
94 10 / Ženy I. hobby [215] Jitka Mrázková 1990 CZE cykloteam Vlásenice 01:41:52.2 34:14.4
95 40 / Muži II. hobby [198] Karel Strašík 1957 CZE Cykloteam Kamenice 01:43:05.0 35:27.2
96 8 / Kadeti [185] Ivo Šiška 2000 CZE 01:43:07.3 35:29.5
97 41 / Muži II. hobby [53] Milan Kunc 1954 CZE Sokol Těmice 01:43:23.8 35:46.0
98 3 / Ženy II. hobby [281] Miroslava Hanusová 1961 CZE Cykloteam Vlasenice 01:43:51.5 36:13.7
99 42 / Muži II. hobby [183] Pavel Pechek 1955 CZE Cykloteam Vlasenice 01:44:00.3 36:22.5
100 43 / Muži II. hobby [250] Antonín Brychca 1975 CZE Cyklo Hobbx Rxnárec 01:44:23.8 36:46.0
101 32 / Muži I. hobby [261] Václav Kopeček 1979 CZE Cyklo Hobby Rynárec 01:44:38.6 37:00.8
102 11 / Ženy I. hobby [58] Miroslava Pucandlová 1985 CZE Kamenice nad Lipou 01:44:47.6 37:09.8
103 44 / Muži II. hobby [282] Vlastimil Hanus 1957 CZE Cykloteam Vlasenice 01:45:28.8 37:51.0
104 12 / Ženy I. hobby [526] Eliška Berounská 1990 CZE Hobby MTB Nová Včelnice 01:45:34.6 37:56.8
105 45 / Muži II. hobby [76] Miroslav Pipek 1971 CZE Humpolec 01:45:39.3 38:01.5
106 13 / Ženy I. hobby [188] Jana Vinklátová 1984 CZE Svratka 01:46:23.7 38:45.9
107 46 / Muži II. hobby [52] Jan Kubín 1961 CZE Brian Racing Team 01:47:02.6 39:24.8
108 14 / Ženy I. hobby [203] Juliána Miškufová 1986 SVK Antonka Team 01:47:28.2 39:50.4
109 4 / Ženy II. hobby [60] Jana Simandlova 1972 CZE Jindřichův Hradec 01:47:29.7 39:51.9
110 47 / Muži II. hobby [51] Vladimír Kubíček 1956 CZE Kamenice nad Lipou 01:47:32.9 39:55.1
111 15 / Ženy I. hobby [274] Alena Hanáková 1985 CZE Jihlava 01:49:14.1 41:36.3
112 16 / Ženy I. hobby [275] Zlata Šustrová 1986 CZE 24MTB Witches 01:49:14.3 41:36.5
113 9 / Kadeti [184] Filip Šárka 2001 CZE FidaTeam 01:49:48.0 42:10.2
114 17 / Ženy I. hobby [213] Lenka Voharčíková 1989 CZE 01:50:05.0 42:27.2
115 48 / Muži II. hobby [262] Jaroslav Smrčka 1949 CZE Nová Buková 01:50:17.6 42:39.8
116 49 / Muži II. hobby [271] Luboš Širůček 1964 CZE K.N.L. 01:50:42.4 43:04.6
117 18 / Ženy I. hobby [276] Aneta Nováková 1981 CZE Ostrý roháč Kamenice nad Lipou 01:51:00.7 43:22.9
118 50 / Muži II. hobby [286] Petr Pechek 1956 CZE Ostrý Roháč KA 01:56:48.8 49:11.0
119 51 / Muži II. hobby [181] Martin Ira 1970 CZE Kamenice nad Lipou 02:02:22.4 54:44.6
120 33 / Muži I. hobby [57] Lukáš Prosser 1993 CZE Hapina team 02:02:47.3 55:09.5
121 4 / Kadetky [277] Iva Hladovcová 2000 CZE PKJH 02:04:32.6 56:54.8
122 10 / Kadeti [61] Zdeněk Váňa 2002 CZE Cyklo Hobby Rynárec 02:04:50.6 57:12.8
123 5 / Kadetky [278] Anna Hladovcová 2000 CZE PKJH 02:05:37.4 57:59.6
124 52 / Muži II. hobby [62] Zdeněk Váňa 1964 CZE Cyklo Hobby Rynárec 02:06:05.2 58:27.4
125 5 / Ženy II. hobby [48] Simona Houšková 1971 CZE Houškovi Český ráj 02:06:31.3 58:53.5
126 53 / Muži II. hobby [63] René Vávrovský 1972 CZE Hapina team 02:09:31.2 01:01:53.4
127 54 / Muži II. hobby [284] Robert Vágner 1973 CZE Rodinov 02:10:29.2 01:02:51.4
128 19 / Ženy I. hobby [279] Hana Houdková 1993 CZE Cycling Team Vodná 02:37:33.6 01:29:55.8
129 6 / Ženy II. hobby [288] Lenka Karpíšková 1974 CZE ROOR 02:48:36.7 01:40:58.9
130 7 / Ženy II. hobby [287] Alena Petrů 1967 CZE Rodinovské Orlice 02:48:37.6 01:40:59.8