Primátor Cup 2019 - seriál běhů

2019-04-07 - 2019-12-30 Česká republika 

archiv

announcement

registration

start list

results

bodové hodnocení total: 227, men : 127, women: 100, Junioři: 14, Muži OPEN: 18, Muži A: 18, Muži B: 21, Muži C: 17, Muži D: 17, Muži E: 13, Muži F: 9, Juniorky: 14, Ženy OPEN: 18, Ženy A: 18, Ženy B: 22, Ženy C: 15, Ženy D: 13 [html] [pdf]

Pravidla soutěže

result list bodové hodnocení

start ~ 10:00:00

Junioři

rank rank/cat. body name team BBUL7BTSMVBpHCMH-N
1 Junioři 260 Kulda Jiří HOCK horolezecký oddíl 110 150
2 Junioři 150 Volák Ondřej SKI Police nad Metují 150
3 Junioři 130 Sichrovský Benjamin Náchod 130
3 Junioři 130 Jansa Radek SKI Police nad Metují 130
5 Junioři 110 Sedlaček Jan SK Plhov Náchod 110
6 Junioři 90 Kolář Adam Sportovní klub Nové Město nad Metují 90
7 Junioři 80 Mrázek Josef SK Nové Město nad Metují 80
8 Junioři 70 Vojtas Filip DYNAMO 70
9 Junioři 60 kubeček Aleš SK Nové Město nad Metují 60
10 Junioři 50 Jahelka Adam LOKO Trutnov Triatlon Team 50
11 Junioři 40 Hejčl Petr Provodov-Šonov 40
12 Junioři 30 Rázl Michael Vrchoviny 30
13 Junioři 20 Seidl Daniel Posezení na mlejně 20
14 Junioři 10 černý jakub SK Nové Město nad Metují 10

Muži OPEN

rank rank/cat. body name team BBUL7BTSMVBpHCMH-N
1 Muži OPEN 300 Krunka Kamil SK Nové Město nad Metují 150 150
2 Muži OPEN 240 Král Jindřich Iscarex Č.T. 110 130
3 Muži OPEN 190 Jelen Pavel Hvězda Pardubice z.s. 80 110
4 Muži OPEN 150 Vlček Milan SK Nové Město nad Metují 70 80
5 Muži OPEN 130 Plný David ENERVIT Team 130
5 Muži OPEN 130 Zámečník Adrien BULOWAAH 40 90
7 Muži OPEN 90 Brýdl Pavel SALOMON/SUUNTO 90
8 Muži OPEN 70 Šolc Vítězslav BKL Machov 70
8 Muži OPEN 70 Dufka Vladislav Červený Kostelec 20 50
10 Muži OPEN 60 Pich Tomáš Vella team 60
10 Muži OPEN 60 Dostál Jan VELLA TEAM NÁCHOD 60
12 Muži OPEN 50 beran jan SKI Police nad Metují 50
13 Muži OPEN 40 Míšek David TJ Sokol Hradec Králové 40
14 Muži OPEN 30 Dohnanský Tomáš Decathlon Hradec Králové 30
14 Muži OPEN 30 Žaluda Jan SK Nové Město nad Metují 30
16 Muži OPEN 20 Buřil František Vidochov 20
17 Muži OPEN 10 Lukášek Vincent BULOWAAH 10
17 Muži OPEN 10 Divišek Jakub SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 10

Muži A

rank rank/cat. body name team BBUL7BTSMVBpHCMH-N
1 Muži A 300 Krunka Kamil SK Nové Město nad Metují 150 150
2 Muži A 240 Jelen Pavel Hvězda Pardubice z.s. 110 130
3 Muži A 180 Zámečník Adrien BULOWAAH 70 110
3 Muži A 180 Vlček Milan SK Nové Město nad Metují 90 90
5 Muži A 130 Plný David ENERVIT Team 130
6 Muži A 110 Dufka Vladislav Červený Kostelec 50 60
7 Muži A 80 Šolc Vítězslav BKL Machov 80
7 Muži A 80 Dostál Jan VELLA TEAM NÁCHOD 80
9 Muži A 70 Pich Tomáš Vella team 70
10 Muži A 60 Lukášek Vincent BULOWAAH 20 40
10 Muži A 60 Žaluda Jan SK Nové Město nad Metují 60
12 Muži A 50 Dohnanský Tomáš Decathlon Hradec Králové 50
13 Muži A 40 Divišek Jakub SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 40
14 Muži A 30 Habr Martin TJ Sokol Olešnice 30
14 Muži A 30 Petrů Pepek Hasiči města Náchoda 30
16 Muži A 20 Kábrt Daniel Sokol Studnice 20
17 Muži A 10 Cöger Martin Náchod 10
17 Muži A 10 Kratochvíl Marek Tri-Ski Horní Počerníce/ Bražecký mládenci 10

Muži B

rank rank/cat. body name team BBUL7BTSMVBpHCMH-N
1 Muži B 220 Šrůtek David BKL Machov 90 130
2 Muži B 150 Míšek David TJ Sokol Hradec Králové 150
2 Muži B 150 Brýdl Pavel SALOMON/SUUNTO 150
4 Muži B 130 beran jan SKI Police nad Metují 130
5 Muži B 110 Kolisko Vladimír Červený Kostelec 30 80
5 Muži B 110 Heller Tomáš Hradec Králové 110
5 Muži B 110 Bláha Roman Velichovky 110
8 Muži B 90 Vlk Jiří Vernéřovice 90
9 Muži B 80 Florian Tomáš Integraf running team 10 70
9 Muži B 80 Kubík Ondřej TJ Maratonstav Úpice 80
11 Muži B 70 Šupich Martin Pitrs bikes 70
12 Muži B 60 Laštůvka Martin Cyklo Tony 60
12 Muži B 60 Vlk Jiří Vernéřovice 60
14 Muži B 50 Kozák Pavel FC Ležák Česká Skalice 50
14 Muži B 50 Renský Michal Run4run 50
16 Muži B 40 Wiesner Radek Baduna Team 40
16 Muži B 40 Bubeníček Petr BUBUTEAM 40
18 Muži B 30 Horák Michal Studnice 30
19 Muži B 20 Gult Martin Wikov Hronov 20
19 Muži B 20 Richter Lukáš OCR Psinek 20
21 Muži B 10 Mertlík Kuba Občerstvení Na Špalkách 10

Muži C

rank rank/cat. body name team BBUL7BTSMVBpHCMH-N
1 Muži C 300 Král Jindřich Iscarex Č.T. 150 150
2 Muži C 260 Buřil František Vidochov 130 130
3 Muži C 180 Krtička Michal Wikov 70 110
4 Muži C 170 Melišík Jan Redpoint team 80 90
5 Muži C 110 Holub Miroslav SK Nové Město nad Metují 110
6 Muži C 100 Habr Petr Žernov pro radost 40 60
7 Muži C 90 Doucha Jiří Hvězda Pardubice 90
8 Muži C 80 Vondra Josef Hvězda Pardubice z.s. 30 50
8 Muži C 80 Mazač Jaroslav Wikov 80
10 Muži C 70 Pradáč Petr olfincar ski team 70
11 Muži C 60 Souček Vladimír TJ Sokol Červený Kostelec 60
12 Muži C 50 Koudelka Drahomir meixner consulting 50
12 Muži C 50 Kulda Jan Integraf running team 20 30
14 Muži C 40 Meier Jan Nové Město nad Metují 40
15 Muži C 20 Kašpárek Martin TJ Velichovky 20
16 Muži C 10 Vašíček Martin TJ Maratonstav Úpice 10
16 Muži C 10 Sláma Jiří Vella team Náchod 10

Muži D

rank rank/cat. body name team BBUL7BTSMVBpHCMH-N
1 Muži D 260 MILATA PAVEL LOKO TRUTNOV 130 130
2 Muži D 180 Vanta Josef Triklub Dobruška 70 110
3 Muži D 170 Elich Jiří Apache Loko Trutnov 90 80
4 Muži D 150 Leplt Jiří Pivovar Miletín 110 40
4 Muži D 150 Eliáš Petr Hvězda SKP Pardubice 150
4 Muži D 150 Rautenkrauc Miroslav SK Donochice 150
7 Muži D 130 Králíček Aleš Hasiči Kramolna NTC 60 70
8 Muži D 90 Matějček luboš HO vrch 90
9 Muži D 80 Rek Stanislav AMMANN 80
10 Muži D 70 doležal martin Rudník u Vrchlabí 20 50
11 Muži D 60 Lanta Stanislav Velké Poříčí 60
12 Muži D 50 Nečas Josef Maratonstav Úpice 50
13 Muži D 40 Urban Michal Pronax group s.r.o. 10 30
13 Muži D 40 Matějíček Luboš Hovrch 40
15 Muži D 30 Krempa Milan AC GoMango Hogner 30
16 Muži D 20 Šebela Jiří Blansko 20
17 Muži D 10 číla martin basketbal lokomotiva liberec 10

Muži E

rank rank/cat. body name team BBUL7BTSMVBpHCMH-N
1 Muži E 300 Doležal Luboš Cyklo Tony 150 150
2 Muži E 240 Pullman Miroslav Jablonc nad Nisou 130 110
3 Muži E 180 Jirásek Miroslav SDH Pavlišov 90 90
4 Muži E 160 Louženský Jan Moravany 80 80
5 Muži E 130 Brožek Radmil KRB Chrudim 130
6 Muži E 120 Bureš Jindřich TJ Maratonstav Úpice 60 60
7 Muži E 110 Javůrek Jiří TJ Maratonstav Úpice 110
8 Muži E 70 Domáň,st. Ladislav 547 01 Náchod 70
8 Muži E 70 Domáň st. Ladislav Náchod 70
10 Muži E 50 Tučný Jan MK Pardubice 50
10 Muži E 50 Kunrt Miroslav TJ Liga 100 Olomouc 50
12 Muži E 40 Groh Stanislav AC Vrchlabí 40
13 Muži E 30 Vít čestmír hradec králové 30

Muži F

rank rank/cat. body name team BBUL7BTSMVBpHCMH-N
1 Muži F 280 Dostál Václav Černožice 130 150
1 Muži F 280 Doležal Stanislav BK Pardubice 150 130
3 Muži F 180 Culka Václav Nové Město nad Metují 90 90
4 Muži F 130 Soukup Jiří TJ LIGA 100 Hradec Králové 70 60
5 Muži F 110 Bielčík Jindřich Lichkov 110
5 Muži F 110 Bielčik Jindřich Lichkov 110
7 Muži F 80 Vorel Milan Slatiňany 80
7 Muži F 80 Brych Jiří TJ Liga100 Hradec Králové z.s. 80
9 Muži F 70 Vorel Milan Slatiňany 70

Juniorky

rank rank/cat. body name team BBUL7BTSMVBpHCMH-N
1 Juniorky 300 Šimková Kamila SDH Bohdašín 150 150
2 Juniorky 160 Kubíková Sára DYNAMO 50 110
3 Juniorky 130 Sedláčková Zuzana SK Nové Město nad Metují 130
3 Juniorky 130 Šefcová Kateřina Sporchallenge 130
5 Juniorky 110 Breitrová Adéla SK Nové Město nad Metují 110
6 Juniorky 100 Vojtasová Denisa Náchod 10 90
7 Juniorky 90 Shejbalová Veronika SK Plhov Náchod 90
8 Juniorky 80 Lemfeldova Petra Hronov 80
8 Juniorky 80 Němcová Šárka SPK Zaloňov 80
10 Juniorky 70 Shejbalová Eliška SK Plhov Náchod 70
11 Juniorky 60 Tobišková Karolína TJ Sokol Jaroměř 60
12 Juniorky 40 Lopatářová Eliška Náchod 40
13 Juniorky 30 Němcová Tereza SPK Zaloňov 30
14 Juniorky 20 Vanclová Anna SPACE 20

Ženy OPEN

rank rank/cat. body name team BBUL7BTSMVBpHCMH-N
1 Ženy OPEN 300 Zeisková Markéta Kasper Swix Team 150 150
2 Ženy OPEN 260 Kozáková Denisa Hvězda Pardubice 130 130
3 Ženy OPEN 190 Richtrová Eva Nové Město nad Metují 80 110
4 Ženy OPEN 140 Krátká Anna Hvězda Pardubice 60 80
5 Ženy OPEN 110 Vlčková Iveta SK Babice / Inov-8 team 110
6 Ženy OPEN 90 Solánská Jana TJ Maratonstav Úpice 90
6 Ženy OPEN 90 Brumlichová Romana Medvědí doupě 90
8 Ženy OPEN 70 Vítková Veronika Náchod 10 60
8 Ženy OPEN 70 Hladíková Lucie SDH Nahořany 70
8 Ženy OPEN 70 Rýdlová Denisa Vella team Náchod 70
11 Ženy OPEN 50 Adamů Martina Hitradio Černá hora 50
11 Ženy OPEN 50 Špringrová Ivona Maratonstav Úpice 40 10
11 Ženy OPEN 50 Janůrková Barbora Tj Sokol Kolín - atletika 50
14 Ženy OPEN 40 Šachová Šárka 40
15 Ženy OPEN 30 Kábrtová Jitka Sokol Studnice 30
15 Ženy OPEN 30 Baškovská Romana Holky z Vršovky 30
17 Ženy OPEN 20 Fabiánová Iva Run4fun Hradec Králové 20
17 Ženy OPEN 20 Suchánková Zdeňka Česká Skalice 20

Ženy A

rank rank/cat. body name team BBUL7BTSMVBpHCMH-N
1 Ženy A 300 Zeisková Markéta Kasper Swix Team 150 150
2 Ženy A 260 Richtrová Eva Nové Město nad Metují 130 130
3 Ženy A 160 Vítková Veronika Náchod 80 80
4 Ženy A 130 Špringrová Ivona Maratonstav Úpice 90 40
5 Ženy A 110 Solánská Jana TJ Maratonstav Úpice 110
5 Ženy A 110 Adamů Martina Hitradio Černá hora 110
7 Ženy A 90 Hladíková Lucie SDH Nahořany 90
8 Ženy A 70 Janůrková Barbora Tj Sokol Kolín - atletika 70
8 Ženy A 70 Nývltová Elena Rtyně v Podkrkonoší 70
10 Ženy A 60 Šachová Šárka 60
10 Ženy A 60 Černíková Kateřina Cyklo Tony 60
12 Ženy A 50 Dočekalová Klára Česká Skalice 50
12 Ženy A 50 Fabiánová Iva Run4fun Hradec Králové 50
14 Ženy A 40 Umlaufová Ema Náchod 20 20
14 Ženy A 40 Knourkova Marketa Jaromer 40
16 Ženy A 30 Černíková Kateřina Cyklo Tony 30
16 Ženy A 30 Lebedínská Andrea Vítězná - Komárov 30
18 Ženy A 20 Blanárová Natália Náchod 10 10

Ženy B

rank rank/cat. body name team BBUL7BTSMVBpHCMH-N
1 Ženy B 300 Kozáková Denisa Hvězda Pardubice 150 150
2 Ženy B 130 Brychová Eva Dobřany 130
2 Ženy B 130 Vlčková Iveta SK Babice / Inov-8 team 130
2 Ženy B 130 Zelenková Jana TJ Sokol Žernov 50 80
5 Ženy B 110 Šimáková Klára Hradec Králové 110
5 Ženy B 110 Brumlichová Romana Medvědí doupě 110
7 Ženy B 90 Pohlová Klára Dvůr Králové nad Labem 90
7 Ženy B 90 Rýdlová Denisa Vella team Náchod 90
9 Ženy B 80 Renska Lenka Hvězda Pardubice 80
10 Ženy B 70 Olbortová Jaroslava Ženy sobě 70
10 Ženy B 70 Valášková Bohumila Česká Skalice 70
12 Ženy B 60 Píšová Věra Hradec Králové 60
12 Ženy B 60 Repaská Pavlína Jenštejn 60
14 Ženy B 50 Koláčková Zorka Náchod 50
15 Ženy B 40 Holečková Žaneta Červený Kostelec 40
15 Ženy B 40 Švorcová Marie TUKABEL 40
17 Ženy B 30 Macánová Blanka Nové Město nad Metují 30
17 Ženy B 30 Kavalkova Lucie Erika copy shop 30
19 Ženy B 20 Machová Jana Nový Hrádek 20
19 Ženy B 20 Sedláčková Lenka Fleet 20
21 Ženy B 10 Zoubková Erika Erika copy shop 10
21 Ženy B 10 ŠTURMOVÁ KRISTÝNA ČESKÁ METUJE 10

Ženy C

rank rank/cat. body name team BBUL7BTSMVBpHCMH-N
1 Ženy C 300 Krátká Anna Hvězda Pardubice 150 150
2 Ženy C 220 Kábrtová Jitka Sokol Studnice 90 130
3 Ženy C 180 Hanzlová Markéta svaz českých bohémů 70 110
4 Ženy C 160 Goderová Radka TJ Maratonstav Úpice 80 80
5 Ženy C 150 Divíšková Pavlina SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 60 90
6 Ženy C 130 Baškovská Romana Holky z Vršovky 130
7 Ženy C 110 Marethová Alena Česká Skalice 50 60
7 Ženy C 110 Ernestová Zuzana SK Dolar Hajnice 110
9 Ženy C 100 Filipcová Iveta Nové Město nad Metují 30 70
10 Ženy C 60 Schubertová Monika LÉKÁRNA U ŘEKY 10 50
11 Ženy C 50 Horkelová Hana Ženy sobě 20 30
12 Ženy C 40 Kvízová Zdena Nové Město nad Metuji 40
12 Ženy C 40 Dostálová Hana Černožice 40
14 Ženy C 20 Beránková Eva Hradec Králové 20
15 Ženy C 10 Machová Eva Jizerská lékárna 10

Ženy D

rank rank/cat. body name team BBUL7BTSMVBpHCMH-N
1 Ženy D 300 Suchánková Zdeňka Česká Skalice 150 150
2 Ženy D 260 Jonášová Zdeňka Hradecký Spinning Klub 130 130
3 Ženy D 220 Šefcová Eva SKI Police nad Metují 110 110
4 Ženy D 130 Burdychová Naďa Sokol Burdych 70 60
5 Ženy D 90 Hellerová Hana Hradec Králové 90
5 Ženy D 90 Říhová Zdeňka Náchod 90
7 Ženy D 80 Vacková Hana TJ Sokol Starkoč 80
7 Ženy D 80 Šternerová Hana Hradec Králové 80
9 Ženy D 70 Čílová Veronika Jizerská lékárna 70
10 Ženy D 60 Čílová Veronika Jizerská lékárna 60
11 Ženy D 50 Krempová Anna AC Gomango Högner 50
11 Ženy D 50 Friebelová Eva TJ Maratonstav Úpice 50
13 Ženy D 40 Horáková Zdena Hradec Králové 40