serie

běh

výsledky

Primátor Cup 2022 - seriál běhů

01.04.2022 - 31.12.2022 Česká republika 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

bodové hodnocení celkem: 538 , muži : 310, ženy: 228, Junioři: 35, Muži OPEN: 49, Muži A: 48, Muži B: 60, Muži C: 53, Muži D: 35, Muži E: 23, Muži F: 7, Juniorky: 29, Ženy OPEN: 50, Ženy A: 49, Ženy B: 48, Ženy C: 36, Ženy D: 16 [html] [pdf] [csv]

Pravidla soutěže

výsledková listina bodové hodnocení

start ~ 10:00:00

Junioři

poř. poř./kat. body jméno tým/klub/obec BBUMVV7ZNKBTSBPHCMH-N
1 Junioři 561 Kuťák Tomáš TJ Maratonstav Úpice 130 150 150 130 131
2 Junioři 500 Souček Ondřej Tj Maratonstav Úpice 150 130 130 90 81
3 Junioři 460 Nagy Adam TJ Sokol Jaroměř 110 130 130 90 80 51
4 Junioři 220 Kuhn František Tj Maratonstav Úpice 110 110
5 Junioři 210 Hanzl Patrik Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 130 80
6 Junioři 200 Raim Ladislav Nový Hradec 90 40 70
7 Junioři 171 Pešina Jakub SKP Kornspitz Jablonec 150 21
8 Junioři 151 Uher Jan SK Nové Město nad Metují 110 41
8 Junioři 151 Krupka Milan RUN4FUN 151
10 Junioři 150 Štecher Filip LK Jasan Aš 150
10 Junioři 150 Doležal Lukáš BKN 150
10 Junioři 150 Taláb Ondřej Voletiny 150
13 Junioři 111 Maidl Šimon Wikov Ski Skuhrov nad Bělou 111
14 Junioři 110 Bukovský Jan TJ Sokol Jaroměř 110
15 Junioři 91 Saidl Filip Ski Police 91
16 Junioři 90 Vavřín Jaromír TJ Sokol Jaroměř 90
16 Junioři 90 Čížek Vojtěch Nemám 90
18 Junioři 80 Pešina Jan TJ Dukla Liberec 80
19 Junioři 71 Javůrek Filip TJ Sokol Hradec Králové 71
20 Junioři 70 Rozínek Matyáš Rtyně V Podkrkonoší 70
20 Junioři 70 Hůlka Adam Farnost Josefov 70
22 Junioři 61 Vacek Šimon xxx 61
23 Junioři 60 Špelda David Tenis Červený Kostelec 60
23 Junioři 60 Hrouda Martin Sportovní akademie Špindlerův Mlýn 60
25 Junioři 50 Kostruh Honza Vsk Uni Brno 50
25 Junioři 50 Tyrychtr VojtĚch Atletika Trutnov 50
27 Junioři 40 Tomek Vojtěch Ostrava-poruba 40
28 Junioři 31 Steiner Filip Vysokov 31
29 Junioři 30 Touc Jakub SK Skalka - Podbřezí 30
29 Junioři 30 Matyska Dominik Matyska group 30
31 Junioři 20 Mikyska Jakub Crazy Spiders 20
31 Junioři 20 Středa Jan Červený Kostelec 20
33 Junioři 11 Mitterwald Petr SKI Police nad Metují 11
34 Junioři 10 Kubias Matouš kubiasová paní 10
34 Junioři 10 Lamich Štěpán RUN FOR LIFE ZÁBĚDOV 10

Muži OPEN

poř. poř./kat. body jméno tým/klub/obec BBUMVV7ZNKBTSBPHCMH-N
1 Muži OPEN 560 Krunka Kamil Běžecký klub Náchod 110 130 150 150 130 61
2 Muži OPEN 521 Jelen Pavel Běžecký Klub Náchod 130 110 130 150 111
3 Muži OPEN 510 Plný David Běžecký Klub Náchod 150 150 130 50 80 71
4 Muži OPEN 450 Volák Ondřej Běžecký klub Náchod 80 110 150 110
5 Muži OPEN 300 Petrů Pepek BK Náchod / Hasiči Náchod 30 70 90 30 110
6 Muži OPEN 290 Král Jindřich AK Iscarex Česká Třebová 50 90 90 60
7 Muži OPEN 260 Dohnanský Tomáš Run4fun 10 60 110 40 50
8 Muži OPEN 190 Berka Luděk ATLETIKA RTYNĚ 60 30 80 20 20
9 Muži OPEN 181 Kaválek Aleš Běžecký Klub Náchod 70 70 30 11
10 Muži OPEN 171 Vagenknecht František Nová Paka 130 41
11 Muži OPEN 151 Novák Josef Vencl tým Ústí nad Orlicí 151
12 Muži OPEN 150 Žampach Marek Fénix Sport Blansko 150
12 Muži OPEN 150 Krtička Michal Wikov 30 50 70
14 Muži OPEN 140 Kozlík Lukáš Tj Sokol Na Mělníce 90 50
15 Muži OPEN 131 Kubričan Pavel PSK Olymp Praha 131
16 Muži OPEN 130 Novák Lukáš Ocr Kids Poděbrady 130
17 Muži OPEN 121 Šolc Vítězslav BK Náchod 70 51
18 Muži OPEN 120 Penc Ondřej Meziměstí 3 80 40
19 Muži OPEN 110 Navrátil Šimon Kapří tréninková skupina 110
20 Muži OPEN 101 Bartoš Dalibor LIAZ Jablonec 70 31
21 Muži OPEN 91 Rosa Ondřej Velké Meziříčí 91
22 Muži OPEN 90 Procházka Josef Děčín 90
22 Muži OPEN 90 Vlček Tomáš Trutnov 90
22 Muži OPEN 90 Metelka Ondřej OK99 Hradec Králové 90
25 Muži OPEN 81 Zima Matěj Perňa Systém 81
26 Muži OPEN 80 Míšek David TJ Sokol Hradec Králové 80
26 Muži OPEN 80 Buřil František Vidochov 40 40
26 Muži OPEN 80 Novák Matěj Běžecký klub Náchod 20 60
26 Muži OPEN 80 Ježek Daniel Skauti 3. Oddíl Náchod 80
26 Muži OPEN 80 Randa Drahomír HO TJ Sokol Stěžery 80
31 Muži OPEN 70 Groh Radoslav Hudy Sport 70
31 Muži OPEN 70 Habr Martin Tj Sokol Olešnice 10 60
33 Muži OPEN 60 Tréger Marián Summit Trade Distribution 60
33 Muži OPEN 60 Majoroš Michal MM Lanžov 60
35 Muži OPEN 50 Simon Martin Tj Sokol Jaroměř 10 40
35 Muži OPEN 50 Kubík Ondřej TJ Maratonstav Úpice 50
35 Muži OPEN 50 Pešta Lukáš Radvánovice 50
38 Muži OPEN 40 Česenek Ivo BK Náchod 40
38 Muži OPEN 40 Svoboda Mojmír AB sped Pardubice 20 20
38 Muži OPEN 40 Friede Jan Wikov 40
38 Muži OPEN 40 Vlček Milan SK Nové Město nad Metují 40
42 Muži OPEN 30 Veselý Petr Royal Bay 30
43 Muži OPEN 21 Orálek Daniel AC Moravská Slávia Brno 21
44 Muži OPEN 20 Skalka Jakub Texaco 20
44 Muži OPEN 20 Osoba Martin TJ Lokomotiva Meziměstí 20
46 Muži OPEN 10 Kanta Martin Bompéro 10
46 Muži OPEN 10 Hulík Vojtěch HTW 10
46 Muži OPEN 10 Zámečník Adrien Tristan BULOWAAH 10
46 Muži OPEN 10 Ulich Petr MT 10

Muži A

poř. poř./kat. body jméno tým/klub/obec BBUMVV7ZNKBTSBPHCMH-N
1 Muži A 560 Plný David Běžecký Klub Náchod 150 150 150 90 110 81
2 Muži A 541 Jelen Pavel Běžecký Klub Náchod 130 130 130 150 131
3 Muži A 500 Volák Ondřej Běžecký klub Náchod 90 130 150 130
4 Muži A 400 Kaválek Aleš Běžecký Klub Náchod 20 80 110 130 80 61
4 Muži A 400 Dohnanský Tomáš Run4fun 30 110 90 110 10 80 90 31
6 Muži A 310 Habr Martin Tj Sokol Olešnice 10 90 80 80 60 60
7 Muži A 291 Novák Matěj Běžecký klub Náchod 60 40 110 70 51
8 Muži A 190 Novák Vojtěch Česká Skalice 70 70 50
9 Muži A 180 Kozlík Lukáš Tj Sokol Na Mělníce 110 70
10 Muži A 151 Šolc Vítězslav BK Náchod 80 71
10 Muži A 151 Novák Josef Vencl tým Ústí nad Orlicí 151
12 Muži A 150 Ježek Daniel Skauti 3. Oddíl Náchod 150
12 Muži A 150 Žampach Marek Fénix Sport Blansko 150
14 Muži A 130 Novák Lukáš Ocr Kids Poděbrady 130
15 Muži A 120 Jókala Filip Police Nad Metují 60 60
15 Muži A 120 Janovský Michal Náchod 40 40 30 10
15 Muži A 120 Hanuš Tomáš Trutnov 70 50
18 Muži A 111 Rosa Ondřej Velké Meziříčí 111
19 Muži A 110 Navrátil Šimon Kapří tréninková skupina 110
20 Muži A 91 Zima Matěj Perňa Systém 91
21 Muži A 90 Vlček Tomáš Trutnov 90
21 Muži A 90 Metelka Ondřej OK99 Hradec Králové 90
23 Muži A 80 Groh Radoslav Hudy Sport 80
24 Muži A 70 Kábrt Tomáš Kostelečáci 70
24 Muži A 70 Vlček Milan SK Nové Město nad Metují 70
24 Muži A 70 Linhart Lukáš SK Nové Město nad Metují 50 20
27 Muži A 61 Dufka Vladislav Běžecký Klub Náchod 40 21
28 Muži A 60 Takacs Martin Lično 60
28 Muži A 60 Skalka Jakub Texaco 60
30 Muži A 50 Kanta Martin Bompéro 50
30 Muži A 50 Havlík Patrik Rtyně 50
30 Muži A 50 Zámečník Adrien Tristan BULOWAAH 50
30 Muži A 50 Vojtas Filip PRA-DĚTI 50
34 Muži A 41 Krupka Adam RUN4FUN 41
35 Muži A 40 Kratochvíl Marek Bražecký Mládenci 40
35 Muži A 40 Tér Josef Vodáci Hronov 40
35 Muži A 40 HorÁk Daniel Suchovršice 40
38 Muži A 30 Krejčí Filip EPO 30
38 Muži A 30 Tvrdík Jonáš 4PM 30
38 Muži A 30 šprinc Ladislav Radvanice 30
38 Muži A 30 Klampfl Milan Vrchaři Vrchlabí 30
42 Muži A 20 Ondrášek Lukáš Horal Rýmařov 20
42 Muži A 20 Jansa Ondřej VODÁCI HRONOV 20
42 Muži A 20 Vašata Zdeněk Hradec Králové 20
42 Muži A 20 Pišta Jan Hasiči Rožnov 20
46 Muži A 11 Hejna Ondřej TJ MARATONSTAV ÚPICE 11
47 Muži A 10 Bergmann Michal Lesák CUP 10
47 Muži A 10 Rouč Zdeněk Puchlovice 10

Muži B

poř. poř./kat. body jméno tým/klub/obec BBUMVV7ZNKBTSBPHCMH-N
1 Muži B 600 Krunka Kamil Běžecký klub Náchod 150 150 150 150 150 131
2 Muži B 520 Petrů Pepek BK Náchod / Hasiči Náchod 110 130 130 130 130 91
3 Muži B 360 Kubík Ondřej TJ Maratonstav Úpice 90 110 80 80
4 Muži B 351 Míšek David TJ Sokol Hradec Králové 90 110 90 61
5 Muži B 300 Simon Martin Tj Sokol Jaroměř 60 110 130
6 Muži B 270 Florian Tomáš Náchod 40 80 90 60 31
7 Muži B 151 Kubričan Pavel PSK Olymp Praha 151
8 Muži B 150 Tréger Marián Summit Trade Distribution 150
8 Muži B 150 Pešta Lukáš Radvánovice 150
10 Muži B 140 Balek Jan GLADIATORRACETEAM 60 70 10
11 Muži B 131 Veselý Petr Royal Bay 110 21
12 Muži B 130 Majoroš Michal MM Lanžov 130
12 Muži B 130 Česenek Ivo BK Náchod 130
12 Muži B 130 Janda Martin KOB Dobruška 80 50
15 Muži B 121 Čepelka Petr Run4Fun 70 51
16 Muži B 120 Celba Petr Kola Rtyně 60 60
16 Muži B 120 Renský Michal Běžecký klub Náchod 50 70
18 Muži B 111 Hejl Tomáš Poko Running Team 111
19 Muži B 110 Petr Radek Fenix Sport Blansko 110
19 Muži B 110 Melsa Zdenek Skilauf team 110
21 Muži B 90 Hulík Vojtěch HTW 90
21 Muži B 90 Balcar Michal Runsport 90
21 Muži B 90 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice 90
24 Muži B 81 Burdych Tomas Horni Radechova 81
25 Muži B 80 Panenka Michal Zaloňovská desítka 10 70
25 Muži B 80 Modry Vaclav HASIČI RAČICE NAD TROTINOU 80
25 Muži B 80 Zákravský Pavel MFK NMnM 80
25 Muži B 80 Ducháč Pavel Rtyně 30 50
25 Muži B 80 Čejka Bořivoj Triathlon Team Chrudim 80
30 Muži B 71 Sucharda Štěpán AK Lomnice 71
31 Muži B 70 Heller Tomáš Hradec Králové 70
31 Muži B 70 Černík Martin SK Semechnice 40 30
31 Muži B 70 Beran Jan ski police nad metuji 70
31 Muži B 70 Pleskač Jan Hradec Králové 50 20
31 Muži B 70 Hezoučký Ladislav Dvůr Králové nad Labem 70
36 Muži B 61 Langenberger Lukáš Běžecký klub Náchod 50 11
37 Muži B 60 Otradovský Tomáš Vorlech 60
37 Muži B 60 Matuška Martin Ohnišov 20 40
37 Muži B 60 Smola Josef Běžecký Klub Náchod 60
40 Muži B 50 Kunt Tomas praha 50
40 Muži B 50 Pereira Brito Rossio Pedro David Team PBR 10 40
40 Muži B 50 Černík Zdeněk Rozběháme Pardubice 50
43 Muži B 41 Váňa Martin SK Záholice 41
44 Muži B 40 Grygera Tomáš SHINDA RUNNING 40
44 Muži B 40 Netík Ondřej Baterca 40
44 Muži B 40 Zelenka Petr Praha 3 40
47 Muži B 30 Chlup Roman HMK Blansko 30
47 Muži B 30 Němec Matěj Silvagro 30
47 Muži B 30 Růžička Lukáš Runsport Team 30
47 Muži B 30 Polický Tomáš Velké Pořičí 30
47 Muži B 30 Pospíšil Jaroslav Nový Bydžov 30
52 Muži B 20 Kužel Martin HK Excentric 20
52 Muži B 20 Košťál Jakub Hořice / www.jakubkostal.cz 20
52 Muži B 20 Jareš Dominik Bukovina 20
52 Muži B 20 Minařík Martin Česká Skalice 20
52 Muži B 20 Kolisko Vladimír BK Náchod 20
57 Muži B 10 Volhejn David Rehamedica Žacléř 10
57 Muži B 10 Buri Vojta HAVEN 10
57 Muži B 10 Klimeš Aleš Police nad Metuji 10
57 Muži B 10 Miškay Michal Dark side 10

Muži C

poř. poř./kat. body jméno tým/klub/obec BBUMVV7ZNKBTSBPHCMH-N
1 Muži C 540 Král Jindřich AK Iscarex Česká Třebová 150 150 130 110
2 Muži C 500 Berka Luděk ATLETIKA RTYNĚ 110 110 130 150 110 110 90 81
3 Muži C 490 Krtička Michal Wikov 130 80 150 130 80 60 61
4 Muži C 301 Vagenknecht František Nová Paka 150 151
4 Muži C 301 Friede Jan Wikov 90 90 30 70 50 51
6 Muži C 261 Bartoš Dalibor LIAZ Jablonec 130 131
7 Muži C 260 Penc Ondřej Meziměstí 3 130 130
8 Muži C 250 Kostelecký Vladimír Vella Team Náchod 60 40 70 80 10
9 Muži C 160 Vondra Josef Hvězda Pardubice z.s. 90 60 10
10 Muži C 151 Šupich Martin Wikov 80 20 30 21
11 Muži C 150 Procházka Josef Děčín 150
11 Muži C 150 Randa Drahomír HO TJ Sokol Stěžery 150
13 Muži C 141 Polej Jiří Hronov 60 50 31
14 Muži C 130 Vaněk David Bezděkov nad Metují 70 60
15 Muži C 111 Orálek Daniel AC Moravská Slávia Brno 111
16 Muži C 110 Beran Marcel Nové Lesy 110
16 Muži C 110 Baláš Martin Run4run 40 70
16 Muži C 110 Špernoga Petr Spice Run 110
19 Muži C 100 Gajdoš Dušan Červený Kostelec 70 30
20 Muži C 91 Cogan Rudolf TJ Nová Paka 91
21 Muži C 90 Marek Daniel Běžci z Ráje 90
21 Muži C 90 Vašíček Roman TJ Maratonstav Úpice 70 20
21 Muži C 90 Kyncl Tomáš Páni kluci 90
21 Muži C 90 Pohl Jan SKI Police nad Metují 90
25 Muži C 80 Ulich Petr MT 80
25 Muži C 80 Matuška Václav Velká Jesenice 80
25 Muži C 80 Holeček Mirek Nové Město Nad Metuji 40 20 20
25 Muži C 80 Krabec Jan Rock Point Trailrunning Camp 80
29 Muži C 71 Bena Petr Štefko Running Team 71
30 Muži C 70 Záruba Jan Vinohrady 70
31 Muži C 60 Blažek Martin ACS RÝCHORY 60
31 Muži C 60 Divíšek David Ins Bike Team 60
31 Muži C 60 Staněk Pavel N. Město N. Met. - Spy 30 30
34 Muži C 50 Kulda Jan Integraf Running Team 50
34 Muži C 50 Kocanda Ivo IKstav 50
34 Muži C 50 Ježek Radek Klub kubb Vršovka 50
34 Muži C 50 Čepelka Jan Hradec Králové 50
34 Muži C 50 Piskáček Lubos Powerlifting DK 50
39 Muži C 41 Klauz Jiří Myšáci 41
40 Muži C 40 Kubasa Jiří TJ Maratonstav Úpice 40
40 Muži C 40 Cibulka Jiří Jiří Česká Třebová 40
40 Muži C 40 Melichar Pavel OCH ČK 40
40 Muži C 40 Haláček Roman Haki-Run 40
44 Muži C 30 Zeleny Vladimir BASS tym 30
44 Muži C 30 Aixner Jiří Trutnov 30
46 Muži C 20 Lev Jan Záhornice 20
46 Muži C 20 Dostál Pavel Hradec Králové 20
46 Muži C 20 Prouza Jiří Rtyně V Podkrkonoší 20
49 Muži C 11 Horák Michal COLAS CZ, a.s. 11
50 Muži C 10 Rubeš Petr Horolezci Písek 10
50 Muži C 10 Mareth Karel Česká Skalice 10
50 Muži C 10 Gladics Ladislav ČZU v Praze - FAKULTA LESNICKÁ A DŘEVAŘSKÁ 10
50 Muži C 10 Prokop Lubomír Z HECU 10

Muži D

poř. poř./kat. body jméno tým/klub/obec BBUMVV7ZNKBTSBPHCMH-N
1 Muži D 601 Buřil František Vidochov 150 130 150 150 150 151
2 Muži D 521 Jančík Bořek Salming/Run4fun 130 110 130 150 111
3 Muži D 520 Svoboda Mojmír AB sped Pardubice 110 150 130 110 130
4 Muži D 480 Osoba Martin TJ Lokomotiva Meziměstí 90 110 150 110 80 110 71
5 Muži D 400 Habr Petr ŽERNOV PRO RADOST 80 90 90 130 80 70 90 61
6 Muži D 330 Kašpárek Martin Tj Velichovky 40 70 80 110 40 30 70
7 Muži D 250 Elich Jiří Apache Loko Trutnov 70 70 70 40
8 Muži D 200 Vaněk Josef Tj Sokol Karate Náchod 30 50 60 50 10 10 40
9 Muži D 190 MatĚjÍČek Luboš HOVRCH 60 80 50
10 Muži D 161 Vacarda Vladimír ELEVEN RUN TEAM 80 81
11 Muži D 150 Leplt Jiří Pivovar Miletín 20 50 20 60
12 Muži D 141 Hudcovic Tomáš SK Nové Město nad Metují 90 51
13 Muži D 140 Čipera Radek Ski Radvanice 90 50
14 Muži D 131 Louda Petr AC Česká Lípa 131
15 Muži D 130 Veselý Pavel HSK Horní Rokytnice 130
16 Muži D 91 Leśnicki Marek Straż Pożarna Świdnica 91
17 Muži D 90 Krempa Milan AC Gomanog-Högner 90
18 Muži D 80 Pendrák Jan Rozběháme Pardubice 80
19 Muži D 70 šubrt Michal Trutnov 70
20 Muži D 60 Vejběra Jan Mojekolo.cz 60
20 Muži D 60 Dědek Milan 250 ČESKÝ RÁJ 60
20 Muži D 60 Červenka Milan Pepek Námořník 60
20 Muži D 60 Hoffman Pavel Hoffíci 60
24 Muži D 50 Zelený Luděk Domažďár 50
24 Muži D 50 Ječmínek Miroslav Velké Poříčí 50
26 Muži D 41 Skalský Miloš AC Náchod 41
27 Muži D 40 Pešek Martin Náchod 40
28 Muži D 31 Tichý Petr SK Proxion Náchod 31
29 Muži D 30 Nosek Jaroslav LK Prachov 30
29 Muži D 30 Linhart Milan KBA Grafitec Dobruška 30
31 Muži D 21 Pražák Radovan #GLADIATORRACETEAM 21
32 Muži D 20 Tonda Tonda DAK Dobrošov 20
32 Muži D 20 Krátký Josef Vysoká n. Labem 20
34 Muži D 11 Prokop Ondřej Potu sláva 11
35 Muži D 10 Šidlík Ludvik Malé Svatonovice 10

Muži E

poř. poř./kat. body jméno tým/klub/obec BBUMVV7ZNKBTSBPHCMH-N
1 Muži E 540 Šolc Vítězslav BKL Machov 150 130 110 80 150 110 91
2 Muži E 521 Doležal Luboš Cyklo Tony 150 130 130 111
3 Muži E 480 Pechek František TJ Maratonstav Úpice 130 150 130 70
4 Muži E 341 Louženský Jan Platěnice 70 90 130 51
5 Muži E 310 Goldbach Václav SK Týniště nad Orlicí 80 110 90 30
6 Muži E 301 Šimunek Jaromír SKP Kornspitz Jablonec 150 151
6 Muži E 301 Pullman Miroslav Trhová Kamenice 80 110 40 71
8 Muži E 251 Krajč Zdeněk Trutnov 90 50 80 20 31
9 Muži E 230 Petržílek Zdeněk KRB Chrudim 60 90 70 10
10 Muži E 220 Javůrek Jiří TJ Maratonstav Úpice 110 60 50
11 Muži E 150 Brožek Radmil KRB Chrudim15 150
12 Muži E 141 Šmída Oldřich Maratonstav Úpice 60 81
13 Muži E 131 Menšík Jan Jablonec n.N. 131
14 Muži E 110 ŠlÉgr JiŘÍ LOKO TRUTNOV 110
15 Muži E 90 Krupička Miroslav Spartak Police nad Metují 90
15 Muži E 90 Flegl Vlastimil Brtev 90
17 Muži E 80 Kubišta Oto AK ISCAREX ČESKÁ TŘEBOVÁ 80
18 Muži E 70 Bartoška Václav TJ Dvůr Králové nad Labem 70
18 Muži E 70 Mach Jan TJ Slavoj Teplice nad Metují 70
20 Muži E 61 Čižinský Jaromír SABZO Praha 61
21 Muži E 41 Hitschfel Jaroslav Horní Radechová 41
22 Muži E 21 Hanousek Vítězslav Svoboda projevu a informací 21
23 Muži E 11 Kuřík Jiří Orel Studenec 11

Muži F

poř. poř./kat. body jméno tým/klub/obec BBUMVV7ZNKBTSBPHCMH-N
1 Muži F 600 Metelka Josef SKI Police 150 150 150 150 150 150 111
2 Muži F 520 Dostál Václav Černožice 130 130 130 130 130 130 91
3 Muži F 330 Vít čestmír Hradec Králové 110 110 110
4 Muži F 191 Tučný Jan MK Pardubice 110 81
5 Muži F 151 Hák Jaroslav Sokol Studenec 151
6 Muži F 131 Šůcha Václav SV Stříbro 131
7 Muži F 90 Groh Stanislav AC Vrchlabí 90

Juniorky

poř. poř./kat. body jméno tým/klub/obec BBUMVV7ZNKBTSBPHCMH-N
1 Juniorky 600 Janovská Klára BĚŽECKÝ KLUB NÁCHOD 150 110 150 150 130 150 131
2 Juniorky 451 Havlová Petra TJ Maratonstav Úpice 150 150 151
3 Juniorky 150 Halamová Andrea 150
4 Juniorky 130 Kubíčková Štěpánka Náchod 130
4 Juniorky 130 Piechová Sofie Hvězda Pardubice 130
4 Juniorky 130 Lotová Magdaléna Sportovní klub Nový Bor 130
7 Juniorky 111 Plná Natálie Běžecký Klub Náchod 111
8 Juniorky 110 Holadova Anna Triatlon Loko Trutnov 110
8 Juniorky 110 Staňková Soňa Všestary 110
8 Juniorky 110 Rýdlová Veronika Velké Poříčí 110
11 Juniorky 91 Nyklíčková Veronika Bkl Machov 91
12 Juniorky 90 Petrová Kateřina Sportovní klub Nový Bor 90
12 Juniorky 90 Křížová Natálie ZD Radost 90
14 Juniorky 81 Lokvencová Eliška Ž3 sport 81
15 Juniorky 80 Kábrtová Kristina ZD Radost 80
15 Juniorky 80 Nováková Eliška HK Lanškroun 80
17 Juniorky 71 Gultová Aneta Wikov 71
18 Juniorky 70 Kostyšynová Zora Gymnastika Plhov 70
18 Juniorky 70 Šedivá Tereza Sk Plhov Nachod 70
18 Juniorky 70 Bezušková Leontýna SKI Police nad Metují 70
21 Juniorky 61 Andersová Nikol Phantom Gym 61
22 Juniorky 60 Petrová Vendula Velká Bystřice 60
23 Juniorky 51 Mitterwaldová Alice SKI Police nad Metují 51
24 Juniorky 50 Voborníková Marie Farnost Josefov 50
25 Juniorky 41 Renská Adéla Běžecký klub Náchod 41
26 Juniorky 40 Baťková Anežka Gladiator Gym 40
27 Juniorky 31 Brychová Viktorie Wikov Ski Skuhrov nad Bělou 31
28 Juniorky 21 Stonjeková Dominika Hronov 21
29 Juniorky 11 Šolcová Barbora Praha 11

Ženy OPEN

poř. poř./kat. body jméno tým/klub/obec BBUMVV7ZNKBTSBPHCMH-N
1 Ženy OPEN 600 Metelková Táňa Běžecký klub Náchod 150 150 150 150 111
2 Ženy OPEN 581 Nejmanová Klára Běžecký klub Nachod 110 150 150 110 130 150 131
3 Ženy OPEN 440 Kubiasová Kateřina tyčka a kulička 80 110 130 60 110 90 61
4 Ženy OPEN 401 Kozáková Denisa Nový Hradec 90 90 90 130 91
5 Ženy OPEN 350 Černíková Kateřina Cyklo Tony 60 70 110 110 41
6 Ženy OPEN 331 Vlčková Iveta Sk Babice / RAB 30 130 90 81
7 Ženy OPEN 311 Zeisková Markéta Běžecký Klub Náchod 70 130 80 31
8 Ženy OPEN 260 Špringrová Ivona Maratonstav 80 30 60 80 40
9 Ženy OPEN 240 Baškovská Kateřina Holky z Vršovky 20 90 70 60
10 Ženy OPEN 230 Vítková Veronika SDH Nahořany 70 80 30 50
11 Ženy OPEN 151 Veigertová Gabriela Poko running team 151
12 Ženy OPEN 130 Khýrová Aneta Běžecký klub Náchod + Carla.kupkolo.cz 130
12 Ženy OPEN 130 Trojáková Martina Epp pomahej pohybem 130
14 Ženy OPEN 110 Machačová Ivana Doudleby Nad Orlicí 110
15 Ženy OPEN 100 Baškovská Romana Holky Z Vršovky 50 50
16 Ženy OPEN 90 Havlová Marie Skilaufteam 90
17 Ženy OPEN 80 Jedličková Eva Studnice - Starkoč 80
17 Ženy OPEN 80 Grohová Karolína Hudy Sport 80
19 Ženy OPEN 71 Horáková Lenka Brno 71
20 Ženy OPEN 70 Plhová Jana Pecka 70
20 Ženy OPEN 70 Bartáková Petra TJ Nahořany 70
20 Ženy OPEN 70 Brychová Eva Dobřany 10 40 20
20 Ženy OPEN 70 Štěpánová Zdeňka Praha 3 70
24 Ženy OPEN 60 Nedomlelová Pavlína Trutnov 60
24 Ženy OPEN 60 Čadová Jitka Redpoint-eleven Team 60
24 Ženy OPEN 60 Krtičková Radka Wikov 60
27 Ženy OPEN 51 Tobišková Diana Hradec Králové 51
27 Ženy OPEN 51 Tyrychtrová Tereza Trutnov 40 11
29 Ženy OPEN 50 Membreno Petra Malé Svatoňovice 50
29 Ženy OPEN 50 Hovořáková Anna DIMENSE.CZ/SPORTEGA.CZ 50
29 Ženy OPEN 50 Beranová Ani SKI Police nad Metují 50
29 Ženy OPEN 50 Zedníková Martina REF Team 50
33 Ženy OPEN 41 Ludvíková Lucie SDH Nahořany 20 21
34 Ženy OPEN 40 Juračková Jana Liberec 40
34 Ženy OPEN 40 Marková Tereza Běžci z Ráje 40
34 Ženy OPEN 40 Jirásková Eva TJ Maratonstav Úpice 40
34 Ženy OPEN 40 Hanušová Michaela TJ Spartak Vrchlabí 40
38 Ženy OPEN 30 Marková Kristýna HO Požitkáři 30
38 Ženy OPEN 30 Tezcan Ivana TJ Maratonstav Úpice 30
38 Ženy OPEN 30 Flašarová Lenka Svaz Českých Bohémů 30
38 Ženy OPEN 30 Zigová Helena Kostelec Nad Orlicí 30
42 Ženy OPEN 20 Petra Čerenkova AC Choceň ,spolek 20
42 Ženy OPEN 20 Kábrtová Jitka Maratonstav Úpice 10 10
42 Ženy OPEN 20 Fišerová Daniela Kladno 20
42 Ženy OPEN 20 Jirásková Eva Starci na sněhu 20
42 Ženy OPEN 20 Tylšová Daniela Triatlon Team Trutnov 20
47 Ženy OPEN 10 Hančová Denisa HSK Horní Rokytnice 10
47 Ženy OPEN 10 Umlaufová Ema Náchod 10
47 Ženy OPEN 10 Renská Lenka Náchod 10
47 Ženy OPEN 10 Palečková Barbora Náchod 10

Ženy A

poř. poř./kat. body jméno tým/klub/obec BBUMVV7ZNKBTSBPHCMH-N
1 Ženy A 600 Nejmanová Klára Běžecký klub Nachod 130 150 150 130 150 150 131
2 Ženy A 461 Černíková Kateřina Cyklo Tony 90 110 130 130 91
3 Ženy A 431 Zeisková Markéta Běžecký Klub Náchod 110 150 90 81
4 Ženy A 420 Špringrová Ivona Maratonstav 50 130 60 80 130 80 51
5 Ženy A 390 Baškovská Kateřina Holky z Vršovky 60 110 50 110 110
6 Ženy A 360 Vítková Veronika SDH Nahořany 80 110 80 90
7 Ženy A 230 Gloser Jana Police Nad Metují 30 90 20 70 40
8 Ženy A 151 Veigertová Gabriela Poko running team 151
9 Ženy A 150 Khýrová Aneta Běžecký klub Náchod + Carla.kupkolo.cz 150
9 Ženy A 150 Trojáková Martina Epp pomahej pohybem 150
11 Ženy A 130 Machačová Ivana Doudleby Nad Orlicí 130
12 Ženy A 121 Ludvíková Lucie SDH Nahořany 50 71
13 Ženy A 111 Tobišková Diana Hradec Králové 111
14 Ženy A 110 Grohová Karolína Hudy Sport 110
15 Ženy A 90 Štěpánová Zdeňka Praha 3 90
15 Ženy A 90 Plhová Jana Pecka 90
15 Ženy A 90 Umlaufová Ema Náchod 40 50
15 Ženy A 90 Membreno Petra Malé Svatoňovice 90
19 Ženy A 80 Hovořáková Anna DIMENSE.CZ/SPORTEGA.CZ 80
19 Ženy A 80 Beranová Ani SKI Police nad Metují 80
21 Ženy A 70 Krtičková Radka Wikov 70
21 Ženy A 70 Hanušová Michaela TJ Spartak Vrchlabí 70
21 Ženy A 70 Zedníková Martina REF Team 70
21 Ženy A 70 Petra Čerenkova AC Choceň ,spolek 70
21 Ženy A 70 Fišerová Daniela Kladno 70
26 Ženy A 61 Chmelařová Eliška Pohoda 2 61
27 Ženy A 60 Hrušková Barbora Chabry 60
27 Ženy A 60 Suchánková Andrea Lesák CUP 60
27 Ženy A 60 Jirmanová Jana Dobrošov 60
27 Ženy A 60 Zigová Helena Kostelec Nad Orlicí 60
31 Ženy A 50 Tichá Barbora Jaroměř 50
31 Ženy A 50 Celbová Lucie Kola-Rtyně 50
33 Ženy A 41 Paulusová Martina Náchod 41
34 Ženy A 40 Procházková Klára Liberec 40
34 Ženy A 40 Šulcová Šárka Gladiator Gym 40
34 Ženy A 40 Petráčková Adéla Frájovi 40
37 Ženy A 31 Hanušová Tereza Náchod 31
38 Ženy A 30 Ulčová Karolína Skuhrov Nad Bělou 30
38 Ženy A 30 Janovská Andrea Kramolna 30
38 Ženy A 30 Fassati Kristýna Rozbehame Jaroměř, TJ Sokol Jaroměř 30
38 Ženy A 30 Vojtasová Denisa Pra-děti 30
42 Ženy A 21 Dušánková Natálie Nový Hrádek 21
43 Ženy A 20 Beranová Magdalena Praha 20
43 Ženy A 20 Štípková Hana Pardubice 20
43 Ženy A 20 Nosková Kristýna Náchod 20
46 Ženy A 11 Zimová Barbora TJ Sokol Hlavňov 11
47 Ženy A 10 Crhonková Markéta Mostkovice 10
47 Ženy A 10 Schreiber Aneta Trutnov 10
47 Ženy A 10 Kocourova Michaela Vrchlabí 10

Ženy B

poř. poř./kat. body jméno tým/klub/obec BBUMVV7ZNKBTSBPHCMH-N
1 Ženy B 600 Kubiasová Kateřina tyčka a kulička 130 150 150 150 150 130 91
2 Ženy B 581 Kozáková Denisa Nový Hradec 150 130 130 80 150 151
3 Ženy B 521 Vlčková Iveta Sk Babice / RAB 110 150 130 131
4 Ženy B 370 Brychová Eva Dobřany 90 130 70 80
5 Ženy B 360 Palečková Barbora Náchod 60 90 90 110 40 70 41
6 Ženy B 250 Schwaningerová Petra RockMachine-Cyklomax 30 70 60 60 40 60
7 Ženy B 230 Hynková Renata Atas elektromotory 20 60 50 80 30 40
8 Ženy B 190 Tylšová Daniela Triatlon Team Trutnov 80 110
9 Ženy B 180 Renská Lenka Náchod 70 110
10 Ženy B 171 Tyrychtrová Tereza Trutnov 90 81
11 Ženy B 130 Součková Lucie Tj Sokol Staré Město 10 80 40
11 Ženy B 130 Juračková Jana Liberec 130
13 Ženy B 111 Horáková Lenka Brno 111
14 Ženy B 110 Jedličková Eva Studnice - Starkoč 110
14 Ženy B 110 Marková Kristýna HO Požitkáři 110
14 Ženy B 110 Nedomlelová Pavlína Trutnov 110
17 Ženy B 91 Bubeníčková Simona Bubuteam 60 31
18 Ženy B 90 JakubŮ KlÁra Spice Run 90
18 Ženy B 90 Bartáková Petra TJ Nahořany 90
18 Ženy B 90 Hančová Denisa HSK Horní Rokytnice 90
21 Ženy B 80 Tezcan Ivana TJ Maratonstav Úpice 80
21 Ženy B 80 Beranová Marta Dvorská diabetologie 80
23 Ženy B 71 Rýdlová Denisa BKN 71
24 Ženy B 70 Kalendová Martina Jaroměř 70
24 Ženy B 70 Otradovská Pavla Vorlech 70
24 Ženy B 70 Sahánková Milana Ducati Cats 70
27 Ženy B 61 Moudrá Edita Cat is the best 61
28 Ženy B 60 Mandulova Katerina Horal Ruzyne 60
29 Ženy B 51 Breitrová Petra SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 51
30 Ženy B 50 Házová Markéta TJ Sokol Lhota 50
30 Ženy B 50 Kirschová Eva Triatlon Team Trutnov 50
30 Ženy B 50 Hanousková Tereza RestArt 50
30 Ženy B 50 Vítová Helena Praha 50
30 Ženy B 50 Kalabova Dita Crazy spiders 50
35 Ženy B 40 Prokopová Lenka SVVAT 40
35 Ženy B 40 Vlachynská Kristýna Haki-Run 40
37 Ženy B 30 Přibylová Petra Hoky z Vršovky 30
37 Ženy B 30 Křemenová Soňa Dobřichovice 30
37 Ženy B 30 Hečko Zuzana TJ Sokol Dolní Ředice 30
37 Ženy B 30 Skořepová Lucie Kolín 30
41 Ženy B 21 Vránová Alena EasyGoRun 21
42 Ženy B 20 Melicharová Jana OCH ČK 20
42 Ženy B 20 Havlíčková Ivana SKI Police nad Metují 20
42 Ženy B 20 Kůstová Zuzana Světí 20
45 Ženy B 11 Kalousová Terezie Náchod 11
46 Ženy B 10 Popova Mariia Kyjiv 10
46 Ženy B 10 Šedivková Veronika 10
46 Ženy B 10 Štádlerová Kateřina Občerstvení Na špalkách 10

Ženy C

poř. poř./kat. body jméno tým/klub/obec BBUMVV7ZNKBTSBPHCMH-N
1 Ženy C 601 Metelková Táňa Běžecký klub Náchod 150 150 150 150 151
2 Ženy C 521 Kábrtová Jitka Maratonstav Úpice 110 130 150 131
3 Ženy C 520 Baškovská Romana Holky Z Vršovky 130 110 150 70 110 130 91
4 Ženy C 380 Kramlová Kateřina Náchod 60 80 110 130
5 Ženy C 360 Marethová Alena Česká Skalice 80 90 50 80 110 11
6 Ženy C 291 Čadová Jitka Redpoint-eleven Team 130 80 81
6 Ženy C 291 Flašarová Lenka Svaz Českých Bohémů 90 90 111
8 Ženy C 280 Dostálová Hana Černožice 70 80 40 90
9 Ženy C 150 Marková Tereza Běžci z Ráje 150
10 Ženy C 141 Kostyšynová Eva Run4run 110 31
11 Ženy C 130 Hušková Jana Run4fun 130
11 Ženy C 130 Havlová Marie Skilaufteam 130
13 Ženy C 110 BaliakovÁ MelÁnia Praha 110
14 Ženy C 90 Tobišková Tereza Litice Nad Orlicí 90
14 Ženy C 90 Vejtasová Ilona Haki Run 90
14 Ženy C 90 Hlaváčková Hana Lány 90
17 Ženy C 80 Topinková Zdenka Kolín V. 80
18 Ženy C 71 Brumlichová Romana Wikov 71
19 Ženy C 70 Piechová Petra Loko Trutnov 70
19 Ženy C 70 Bláhová Jana Trutnov 70
21 Ženy C 61 Pišlová Martina Červený Kostelec 61
22 Ženy C 60 Petrova Geri Bulharsko 60
22 Ženy C 60 Stonjeková Ivana Hronov 60
24 Ženy C 51 Krátká Anna Hvězda Pardubice 51
25 Ženy C 50 Němečková Ivona Červený Kostelec KUKO s.r.o. 50
25 Ženy C 50 Vavřínková Eva Run4fun 50
27 Ženy C 41 Koskova Simona Česká Třebová 41
28 Ženy C 40 Kohoutová Bronislava Liberec 40
28 Ženy C 40 Riegerová Lucie SKI Police nad Metují 40
30 Ženy C 30 Krčová Martina KVS Šumperk 30
30 Ženy C 30 Holická Marta Divoženky Hrádek 30
32 Ženy C 21 Malá Dagmar Náchod 21
33 Ženy C 20 Mázlová Jitka TJ Spartak Vrchlabí 20
33 Ženy C 20 Janečková Jana Čistá V Krkonoších 20
35 Ženy C 10 Tabachová Gabriela Hradec Králové 10
35 Ženy C 10 Krombholzová Dana Velká odvaha 10

Ženy D

poř. poř./kat. body jméno tým/klub/obec BBUMVV7ZNKBTSBPHCMH-N
1 Ženy D 601 Jirásková Eva TJ Maratonstav Úpice 150 150 150 150 150 151
2 Ženy D 541 Jonášová Zdeňka Hradecký Spinning Klub 130 130 150 110 110 110 130 131
3 Ženy D 460 Šefcová Eva Rtyně V Podkrkonoší 110 110 90 130 110 91
4 Ženy D 271 Vacková Hana TJ Sokol Starkoč 80 70 80 41
5 Ženy D 261 Burdychová Naďa Sokol Burdych 110 90 61
6 Ženy D 260 Mansfeldová Blanka Horní Ředice 130 130
7 Ženy D 241 Klampflová Eva Vrchaři Vrchlabí 130 111
8 Ženy D 170 Votočková Ivana Trunov 90 80
9 Ženy D 150 Friebelová Eva TJ Maratonstav Úpice 70 80
9 Ženy D 150 Šternerová Hana Hradec Králové 60 90
9 Ženy D 150 Jirásková Eva Starci na sněhu 150
12 Ženy D 90 Černá Jitka Nové Město Nad Metují 90
12 Ženy D 90 Hellerová Hana Hradec Králové 90
14 Ženy D 81 Hajduková Vladimíra Velké Poříčí 81
15 Ženy D 71 Kahánková Jitka Raketové kecky 71
16 Ženy D 51 Kosková Eliška Koska family team 51