1.kolo Rollo ligy, Velké Poříčí, časovka do vrchu

2018-05-13 Náchod

archiv

announcement

registration

start list

results

dospělí a junioři     total: 80, men : 57, women: 23, žáci: 0, kadeti: 0, junioři: 3, senioři: 32, masters muži: 12, veteráni: 6, ultraveteráni: 4, žákyně: 0, kadetky: 0, juniorky: 5, seniorky: 12, masters ženy: 3, veteránky: 2, ultraveteránky: 1 [html] [pdf]
kadeti, kadetky     total: 3, men : 3, women: 0, žáci: 0, kadeti: 3, junioři: 0, senioři: 0, masters muži: 0, veteráni: 0, ultraveteráni: 0, žákyně: 0, kadetky: 0, juniorky: 0, seniorky: 0, masters ženy: 0, veteránky: 0, ultraveteránky: 0 [html] [pdf]
žáci (zkrácená trať)     total: 5, men : 1, women: 4, žáci: 1, kadeti: 0, junioři: 0, senioři: 0, masters muži: 0, veteráni: 0, ultraveteráni: 0, žákyně: 4, kadetky: 0, juniorky: 0, seniorky: 0, masters ženy: 0, veteránky: 0, ultraveteránky: 0 [html] [pdf]
hobby     total: 2, men : 2, women: 0, žáci: 0, hobby muži: 2, žákyně: 0, hobby ženy: 0 [html] [pdf]

start list dospělí a junioři

start ~ 09:30:00 , all years of born , registered: 80 participants ( 57 of men, 23 of women)

category # start name state year team
senioři [13] 10:13:00 Bartůněk Ladislav CZE 1983 KOBRA
junioři [26] 10:03:00 Bílovský Lukáš CZE 2001 Lipnik Dragons
senioři [60] 10:02:30 Bostl Jakub CZE 1982 Yedoo
senioři [65] 10:07:00 Bouda Jan CZE 1988 KK Tachov
seniorky [106] 09:47:30 Bouda Klára CZE 1991 KK Tachov
masters muži [23] 10:09:30 Bříza Martin CZE 1976 Lázně Slatinice
seniorky [109] 09:47:00 Bucňáková Blanka CZE 1983 BKG
masters muži [11] 10:14:00 Cvalín Karel CZE 1977 PSP KK Plzen
seniorky [113] Dvorská Barbora CZE 1995 KOBRA
seniorky [118] 09:43:30 Fetterova Edita CZE 1979 COCONi
masters ženy [111] 09:44:00 Fišerová Martina CZE 1977 Tsunami
ultraveteráni [131] 09:51:00 Flaška Jiří CZE 1951 KOSTKA Racing
juniorky [121] 09:51:30 Fořtová Petra CZE 2002 Bez Pedálů
senioři [31] 10:03:30 Fuchs Jan CZE 1992 BoKolobka tým Ostrava
senioři [67] 10:02:00 Hájek Jaroslav CZE 1982 Yedoo
masters muži [15] 10:08:30 Hercik Zdeněk CZE 1976 UNIKOSY
ultraveteráni [132] 09:44:30 Hromádko Jan CZE 1954 UNIKOSY
masters muži [32] 09:56:00 Hub Petr CZE 1971 Ultima K. Lap Team
senioři [33] 10:12:30 Hübner Karel CZE 1982 TJ Sokol Kunvald
senioři [16] 10:09:00 Chmelík Jiří CZE 1979 Koloběžci Pardubice
ultraveteráni [133] 09:40:00 Jaromír Odvárka CZE 1955 Ultima K. Lap Team
senioři [10] 10:14:30 Jarůšek Michal CZE 1982 YEDOO TEAM
ultraveteráni [134] Jirák Jiří CZE 1955 Pardubice
senioři [17] 10:10:30 Kadlec jr. Martin CZE 1981 PSP KK Plzen
seniorky [114] 09:49:00 Killarová Denisa CZE 1996 KOSTKA Racing
veteráni [34] Kleindienst Pavel CZE 1965 YEDOO TEAM
senioři [36] 10:08:00 Klepáč Jiří CZE 1982 UNIKOSY
seniorky [122] 09:42:30 Klepáčová Martina CZE 1988 UNIKOSY
seniorky [123] 09:46:30 Kobylková Tereza CZE 1984 BKG
senioři [35] 10:05:30 Koláček Ondřej CZE 1993 BoKolobka tým Ostrava
masters muži [37] 10:01:00 Komár Martin CZE 1975 Koloběžec Pardubice
senioři [59] 10:01:30 Kopecký Aleš CZE 1995 yedoo
masters muži [28] 10:19:00 Kráčmar Vlastimil CZE 1974 KOSTKA Racing
senioři [38] 09:59:30 Král Tomáš CZE 1982 KOBRA
senioři [24] 10:10:00 Kule Aleš CZE 1984 CHRTI Holoubkov
senioři [1] 10:18:00 Kulka Michal CZE 1982 Ultima K.Lap Team
senioři [19] 10:11:00 Kvita Josef CZE 1989 Bokolobka tým Ostrava
juniorky [115] 09:41:00 Labská Tereza CZE 2000 Lipnik Dragons
masters muži [22] 10:06:30 Legát Pavel CZE 1969 Lipenští draci
seniorky [104] 09:50:00 Legátová Alena CZE 1996 KOBRA
seniorky [124] 09:40:30 Legátová Petra CZE 1999 Lipenští draci
veteránky [130] 09:39:00 Lišková Ivana CZE 1960 ULTIMA KLAP TEAM
senioři [39] 09:55:30 Matuška Jan CZE 1981 BKG
junioři [40] 09:56:30 Matyáš Roman CZE 2002 trista60
senioři [53] 09:56:30 Mihulka Martin CZE 1979 TJ Sokol Kunvald
juniorky [102] 09:50:30 Morávková Anet CZE 2001 KOSTKA Racing
senioři [63] 10:07:30 murín jan CZE 1992 Ultima K. Lap Team
senioři [41] 09:58:30 Neugebauer David CZE 1985 BKG
veteráni [42] 10:00:30 Novák Pavel CZE 1964 JAFIDUTO 1984
senioři [2] 10:17:30 Olšar Matyáš CZE 1999 KOSTKA Racing
masters muži [9] Onderka Alois CZE 1969 SKK Lipenští draci
senioři [4] 10:15:30 Pavel Jan CZE 1998 Bez Pedálů
junioři [6] 10:15:00 Pavel junior Milda CZE 2001 Bez pedálu
masters muži [43] 09:59:00 Pavel st. Miloš CZE 1972 Bez Pedálů
veteráni [44] 10:04:30 Pelc Miroslav CZE 1965 Ultima Praha
senioři [3] 10:17:00 Pelc Tomáš CZE 1989 Ultima k.lap Team
masters muži [12] 10:13:30 Pešta Petr CZE 1975 PSP KK Plzeň
masters ženy [125] 09:43:00 Peštová Markéta CZE 1975 PSP KK Plzeň
ultraveteránky [126] 09:39:30 Pluháčková Běla CZE 1958 ULTIMA KLAP TEAM
masters ženy [127] 09:46:00 Podešvová Karla CZE 1977 BKG
veteráni [5] 10:16:30 Provod Ladislav CZE 1968 PSP KK Plzen
masters muži [69] 09:57:30 Pytela Vlastimil CZE 1971 BKG
seniorky [108] 09:49:30 Rainová Gabriela CZE 1988 CHRTI Holoubkov
masters muži [45] 10:04:00 Remeš Pavel CZE 1970 Ultima K. Lap Team
senioři [ ] Rožec Jan CZE 1981 JAFIDUTO 1984
veteráni [62] 09:55:00 Seemann David CZE 1962 Ultima k.lap Team
seniorky [128] 09:41:30 Solověvová Jana CZE 1980 Ultima K.lap Team
senioři [47] 09:54:30 Sůra Tomáš CZE 1982 Tsunami
senioři [48] 10:11:30 Šafář Václav CZE 1983 Lázně Slatinice
veteránky [107] 09:45:00 Šefcová Eva CZE 1964 SKI Police nad Metují
juniorky [101] 09:52:00 Šefcová Kateřina CZE 2000 Sporchallenge
senioři [30] 10:06:00 Šmíd Jindřich CZE 1987 PSP KK Plzen
senioři [29] 10:00:00 Štěpánek Michal CZE 1980 Ultima K. Lap Team
senioři [29] 10:00:00 Štěpánek Michal CZE 1980 Ultima K. Lap Team
senioři [25] 10:12:00 Švéda Jakub CZE 1994 KOSTKA Racing
senioři [7] 10:16:00 Theiner Ondřej CZE 1994 Ultima K. Lap Team
veteráni [49] 09:58:00 Točík Rostislav CZE 1967 JAFIDUTO 1984
seniorky [129] 09:45:30 Trojancová Pavla CZE 1987 COCONi
juniorky [105] 09:48:00 Zbožková Andrea CZE 2001 SKK Lipenští draci
senioři [50] 10:05:00 Žemlík Boleslav CZE 1991 BKG

start list kadeti, kadetky

start ~ 09:30:00 , 2003 - 2005 , registered: 3 participants ( 3 of men, 0 of women)

category # start name state year team
kadeti [135] 09:48:30 Hercik Jakub CZE 2003 UNIKOSY
kadeti [136] 09:52:30 Kubík Mikuláš CZE 2004 PSP KK Plzen
kadeti [137] 09:42:00 Libscher Petr CZE 2005 BoKolobka tým Ostrava

start list žáci (zkrácená trať)

start ~ 09:30:00 , 2006 and younger , registered: 5 participants ( 1 of men, 4 of women)

category # start name state year team
žákyně [201] 09:30:30 Černá Nela CZE 2007 UNIKOSY
žáci [202] 09:31:30 Hercik Matěj CZE 2006 UNIKOSY
žákyně [203] 09:32:30 Kubíková Anděla CZE 2007 PSP KK Plzen
žákyně [204] 09:32:00 Peštová Kamila CZE 2007 PSP KK Plzeň
žákyně [264] 09:31:00 rufferová denisa CZE 2006 velké poříčí

start list hobby

start ~ 09:30:00 , all years of born , registered: 2 participants ( 2 of men, 0 of women)

category # start name state year team
hobby muži [205] 09:38:30 Kubín Leoš CZE 1959 ŠNECI Náchod
hobby muži [206] 09:38:00 Veselý Jan CZE 1974 BKG

start times