casovka

kolobky

results

1.kolo Rollo ligy, Velké Poříčí, časovka do vrchu

2018-05-13 Náchod 

archiv

announcement

registration

start list

results

dospělí a junioři     total: 72 , men : 51, women: 21, žáci: 0, kadeti: 0, junioři: 3, senioři: 29, masters muži: 11, veteráni: 5, ultraveteráni: 3, žákyně: 0, kadetky: 0, juniorky: 5, seniorky: 10, masters ženy: 3, veteránky: 2, ultraveteránky: 1 [html] [pdf] [csv]
kadeti, kadetky     total: 2 , men : 2, women: 0, žáci: 0, kadeti: 2, junioři: 0, senioři: 0, masters muži: 0, veteráni: 0, ultraveteráni: 0, žákyně: 0, kadetky: 0, juniorky: 0, seniorky: 0, masters ženy: 0, veteránky: 0, ultraveteránky: 0 [html] [pdf] [csv]
žáci (zkrácená trať)     total: 4 , men : 1, women: 3, žáci: 1, kadeti: 0, junioři: 0, senioři: 0, masters muži: 0, veteráni: 0, ultraveteráni: 0, žákyně: 3, kadetky: 0, juniorky: 0, seniorky: 0, masters ženy: 0, veteránky: 0, ultraveteránky: 0 [html] [pdf] [csv]
hobby     total: 1 , men : 1, women: 0, žáci: 0, hobby muži: 1, žákyně: 0, hobby ženy: 0 [html] [pdf] [csv]

result list dospělí a junioři

start ~ 09:30:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6lap#7lap#8
1 1 / senioři [ 2 ] Matyáš Olšar 1999 CZE KOSTKA Racing 13:38.6
2 2 / senioři [ 3 ] Tomáš Pelc 1989 CZE Ultima k.lap Team 13:42.8 00:04.2
3 3 / senioři [ 1 ] Michal Kulka 1982 CZE Ultima K.Lap Team 14:05.0 00:26.4
4 1 / veteráni [ 5 ] Ladislav Provod 1968 CZE PSP KK Plzen 14:23.4 00:44.8
5 4 / senioři [ 25 ] Jakub Švéda 1994 CZE KOSTKA Racing 14:44.5 01:05.8
6 5 / senioři [ 4 ] Jan Pavel 1998 CZE Bez Pedálů 14:55.5 01:16.8
7 1 / masters muži [ 11 ] Karel Cvalín 1977 CZE PSP KK Plzeň 14:57.5 01:18.8
8 1 / junioři [ 6 ] Milda Pavel junior 2001 CZE Bez pedálu 15:03.0 01:24.4
9 6 / senioři [ 7 ] Ondřej Theiner 1994 CZE Ultima K. Lap Team 15:07.7 01:29.1
10 7 / senioři [ 48 ] Václav Šafář 1983 CZE Lázně Slatinice 15:24.5 01:45.8
11 8 / senioři [ 10 ] Michal Jarůšek 1982 CZE Ultima K. Lap Team 15:30.0 01:51.3
12 2 / masters muži [ 12 ] Petr Pešta 1975 CZE PSP KK Plzeň 15:37.4 01:58.7
13 9 / senioři [ 63 ] jan murín 1992 CZE Ultima K. Lap Team 15:37.8 01:59.1
14 3 / masters muži [ 15 ] Zdeněk Hercik 1976 CZE UNIKOSY 15:41.2 02:02.5
15 10 / senioři [ 19 ] Josef Kvita 1989 CZE Bokolobka tým Ostrava 15:53.0 02:14.3
16 11 / senioři [ 33 ] Karel Hübner 1982 CZE Vlkov 15:53.3 02:14.7
17 12 / senioři [ 17 ] Martin Kadlec jr. 1981 CZE PSP KK Plzen 15:57.6 02:18.9
18 4 / masters muži [ 23 ] Martin Bříza 1976 CZE Lázně Slatinice 16:05.9 02:27.2
19 13 / senioři [ 24 ] Aleš Kule 1984 CZE CHRTI Holoubkov 16:07.4 02:28.7
20 14 / senioři [ 13 ] Ladislav Bartůněk 1983 CZE KOBRA 16:07.6 02:28.9
21 15 / senioři [ 16 ] Jiří Chmelík 1979 CZE Koloběžci Pardubice 16:08.8 02:30.1
22 5 / masters muži [ 28 ] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE Kostka Racing Team 16:20.5 02:41.9
23 6 / masters muži [ 45 ] Pavel Remeš 1970 CZE Ultima K. Lap Team 16:23.6 02:44.9
24 7 / masters muži [ 22 ] Pavel Legát 1969 CZE Lipenští draci 16:31.2 02:52.5
25 2 / junioři [ 26 ] Lukáš Bílovský 2001 CZE Lipnik Dragons 16:37.5 02:58.8
26 1 / juniorky [ 101 ] Kateřina Šefcová 2000 CZE KOSTKA Racing 16:39.4 03:00.7
27 16 / senioři [ 35 ] Ondřej Koláček 1993 CZE BoKolobka tým Ostrava 16:43.7 03:05.0
28 17 / senioři [ 50 ] Boleslav Žemlík 1991 CZE BKG 16:53.2 03:14.5
29 18 / senioři [ 59 ] Aleš Kopecký 1995 CZE yedoo 16:58.5 03:19.8
30 19 / senioři [ 29 ] Michal Štěpánek 1980 CZE Ultima K. Lap Team 17:04.6 03:25.9
31 20 / senioři [ 30 ] Jindřich Šmíd 1987 CZE PSP KK Plzeň 17:17.5 03:38.8
32 21 / senioři [ 65 ] Jan Bouda 1988 CZE KK Tachov 17:17.6 03:38.9
33 2 / veteráni [ 44 ] Miroslav Pelc 1965 CZE Ultima Praha 17:18.0 03:39.3
34 2 / juniorky [ 121 ] Petra Fořtová 2002 CZE Bez Pedálů 17:19.4 03:40.7
35 22 / senioři [ 31 ] Jan Fuchs 1992 CZE BoKolobka tým Ostrava 17:24.3 03:45.6
36 8 / masters muži [ 69 ] Vlastimil Pytela 1971 CZE BKG 17:46.1 04:07.4
37 3 / veteráni [ 42 ] Pavel Novák 1964 CZE JAFIDUTO 1984 17:46.8 04:08.1
38 23 / senioři [ 36 ] Jiří Klepáč 1982 CZE UNIKOSY 17:49.0 04:10.3
39 9 / masters muži [ 43 ] Miloš Pavel st. 1972 CZE Bez Pedálů 17:54.1 04:15.4
40 24 / senioři [ 67 ] Jaroslav Hájek 1982 CZE Yedoo 18:03.6 04:24.9
41 25 / senioři [ 60 ] Jakub Bostl 1982 CZE Yedoo 18:09.7 04:31.0
42 26 / senioři [ 38 ] Tomáš Král 1982 CZE KOBRA 18:10.8 04:32.1
43 27 / senioři [ 41 ] David Neugebauer 1985 CZE BKG 18:13.1 04:34.4
44 3 / juniorky [ 102 ] Anet Morávková 2001 CZE KOSTKA Racing 18:15.9 04:37.2
45 10 / masters muži [ 37 ] Martin Komár 1975 CZE Koloběžec Pardubice 18:26.1 04:47.4
46 1 / seniorky [ 114 ] Denisa Killarová 1996 CZE KOSTKA Racing 18:30.6 04:51.9
47 28 / senioři [ 47 ] Tomáš Sůra 1982 CZE COCONi 18:35.7 04:57.0
48 2 / seniorky [ 129 ] Pavla Trojancová 1987 CZE COCONi 18:40.7 05:02.0
49 3 / seniorky [ 109 ] Blanka Bucňáková 1983 CZE BKG 18:42.0 05:03.3
50 1 / ultraveteráni [ 131 ] Jiří Flaška 1951 CZE KOSTKA Racing 18:44.3 05:05.6
51 3 / junioři [ 40 ] Roman Matyáš 2002 CZE Lipník nad Bečvou 18:48.5 05:09.8
52 4 / veteráni [ 49 ] Rostislav Točík 1967 CZE JAFIDUTO 1984 18:50.4 05:11.7
53 4 / juniorky [ 105 ] Andrea Zbožková 2001 CZE SKK Lipenští draci 18:53.7 05:15.0
54 4 / seniorky [ 104 ] Alena Legátová 1996 CZE KOBRA 19:03.5 05:24.8
55 5 / seniorky [ 106 ] Klára Bouda 1991 CZE KK Tachov 19:16.5 05:37.8
56 1 / veteránky [ 107 ] Eva Šefcová 1964 CZE KOSTKA Racing 19:18.3 05:39.6
57 1 / masters ženy [ 127 ] Karla Podešvová 1977 CZE BKG 19:22.6 05:43.9
58 6 / seniorky [ 123 ] Tereza Kobylková 1984 CZE BKG 19:45.6 06:06.9
59 2 / ultraveteráni [ 132 ] Jan Hromádko 1954 CZE UNIKOSY 20:21.0 06:42.3
60 7 / seniorky [ 128 ] Jana Solověvová 1980 CZE Ultima K.lap Team 21:05.9 07:27.2
61 29 / senioři [ 39 ] Jan Matuška 1981 CZE BKG 21:21.1 07:42.4
62 2 / masters ženy [ 111 ] Martina Fišerová 1977 CZE COCONi 21:27.3 07:48.6
63 8 / seniorky [ 118 ] Edita Fetterova 1979 CZE COCONi 21:51.1 08:12.4
64 5 / veteráni [ 62 ] David Seemann 1962 CZE Ultima k.lap Team 21:59.4 08:20.7
65 9 / seniorky [ 122 ] Martina Klepáčová 1988 CZE UNIKOSY 22:23.8 08:45.1
66 11 / masters muži [ 32 ] Petr Hub 1971 CZE Ultima K. Lap Team 22:51.2 09:12.5
67 3 / masters ženy [ 125 ] Markéta Peštová 1975 CZE PSP KK Plzeň 22:59.5 09:20.8
68 10 / seniorky [ 124 ] Petra Legátová 1999 CZE Lipenští draci 24:48.5 11:09.8
69 5 / juniorky [ 115 ] Tereza Labská 2000 CZE Lipnik Dragons 24:51.2 11:12.5
70 3 / ultraveteráni [ 133 ] Odvárka Jaromír 1955 CZE Ultima K. Lap Team 25:13.5 11:34.8
71 2 / veteránky [ 130 ] Ivana Lišková 1960 CZE ULTIMA KLAP TEAM 30:40.2 17:01.5
72 1 / ultraveteránky [ 126 ] Běla Pluháčková 1958 CZE ULTIMA KLAP TEAM 30:42.3 17:03.6

result list kadeti, kadetky

start ~ 09:30:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6lap#7lap#8
1 1 / kadeti [ 136 ] Mikuláš Kubík 2004 CZE PSP KK Plzeň 16:25.6
2 2 / kadeti [ 137 ] Petr Libscher 2005 CZE BoKolobka tým Ostrava 21:02.5 04:36.9

result list žáci (zkrácená trať)

start ~ 09:30:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6lap#7lap#8
1 1 / žáci [ 202 ] Matěj Hercik 2006 CZE UNIKOSY 15:13.7
2 1 / žákyně [ 204 ] Kamila Peštová 2007 CZE PSP KK Plzeň 15:18.8 00:05.1
3 2 / žákyně [ 203 ] Anděla Kubíková 2007 CZE PSP KK Plzeň 15:40.1 00:26.4
4 3 / žákyně [ 201 ] Nela Černá 2007 CZE UNIKOSY 24:02.5 08:48.8

result list hobby

start ~ 09:30:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6lap#7lap#8
1 1 / hobby muži [ 205 ] Leoš Kubín 1959 CZE ŠNECI Náchod 19:14.5