1.kolo Rollo ligy, Velké Poříčí, časovka do vrchu

13.05.2018 Náchod 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

dospělí a junioři     celkem: 72, muži : 51, ženy: 21, žáci: 0, kadeti: 0, junioři: 3, senioři: 29, masters muži: 11, veteráni: 5, ultraveteráni: 3, žákyně: 0, kadetky: 0, juniorky: 5, seniorky: 10, masters ženy: 3, veteránky: 2, ultraveteránky: 1 [html] [pdf]
kadeti, kadetky     celkem: 2, muži : 2, ženy: 0, žáci: 0, kadeti: 2, junioři: 0, senioři: 0, masters muži: 0, veteráni: 0, ultraveteráni: 0, žákyně: 0, kadetky: 0, juniorky: 0, seniorky: 0, masters ženy: 0, veteránky: 0, ultraveteránky: 0 [html] [pdf]
žáci (zkrácená trať)     celkem: 4, muži : 1, ženy: 3, žáci: 1, kadeti: 0, junioři: 0, senioři: 0, masters muži: 0, veteráni: 0, ultraveteráni: 0, žákyně: 3, kadetky: 0, juniorky: 0, seniorky: 0, masters ženy: 0, veteránky: 0, ultraveteránky: 0 [html] [pdf]
hobby     celkem: 1, muži : 1, ženy: 0, žáci: 0, hobby muži: 1, žákyně: 0, hobby ženy: 0 [html] [pdf]

výsledková listina dospělí a junioři

start ~ 09:30:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8
1 1 / senioři [2] Matyáš Olšar 1999 CZE KOSTKA Racing 13:38.64
2 2 / senioři [3] Tomáš Pelc 1989 CZE Ultima k.lap Team 13:42.88 00:04.24
3 3 / senioři [1] Michal Kulka 1982 CZE Ultima K.Lap Team 14:05.05 00:26.41
4 1 / veteráni [5] Ladislav Provod 1968 CZE PSP KK Plzen 14:23.44 00:44.8
5 4 / senioři [25] Jakub Švéda 1994 CZE KOSTKA Racing 14:44.5 01:05.86
6 5 / senioři [4] Jan Pavel 1998 CZE Bez Pedálů 14:55.51 01:16.87
7 1 / masters muži [11] Karel Cvalín 1977 CZE PSP KK Plzeň 14:57.5 01:18.86
8 1 / junioři [6] Milda Pavel junior 2001 CZE Bez pedálu 15:03.07 01:24.43
9 6 / senioři [7] Ondřej Theiner 1994 CZE Ultima K. Lap Team 15:07.77 01:29.13
10 7 / senioři [48] Václav Šafář 1983 CZE Lázně Slatinice 15:24.5 01:45.86
11 8 / senioři [10] Michal Jarůšek 1982 CZE Ultima K. Lap Team 15:30.03 01:51.39
12 2 / masters muži [12] Petr Pešta 1975 CZE PSP KK Plzeň 15:37.41 01:58.77
13 9 / senioři [63] jan murín 1992 CZE Ultima K. Lap Team 15:37.8 01:59.16
14 3 / masters muži [15] Zdeněk Hercik 1976 CZE UNIKOSY 15:41.2 02:02.56
15 10 / senioři [19] Josef Kvita 1989 CZE Bokolobka tým Ostrava 15:53.0 02:14.36
16 11 / senioři [33] Karel Hübner 1982 CZE Vlkov 15:53.39 02:14.75
17 12 / senioři [17] Martin Kadlec jr. 1981 CZE PSP KK Plzen 15:57.6 02:18.96
18 4 / masters muži [23] Martin Bříza 1976 CZE Lázně Slatinice 16:05.9 02:27.26
19 13 / senioři [24] Aleš Kule 1984 CZE CHRTI Holoubkov 16:07.4 02:28.76
20 14 / senioři [13] Ladislav Bartůněk 1983 CZE KOBRA 16:07.62 02:28.98
21 15 / senioři [16] Jiří Chmelík 1979 CZE Koloběžci Pardubice 16:08.8 02:30.16
22 5 / masters muži [28] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE Kostka Racing Team 16:20.58 02:41.94
23 6 / masters muži [45] Pavel Remeš 1970 CZE Ultima K. Lap Team 16:23.6 02:44.96
24 7 / masters muži [22] Pavel Legát 1969 CZE Lipenští draci 16:31.2 02:52.56
25 2 / junioři [26] Lukáš Bílovský 2001 CZE Lipnik Dragons 16:37.5 02:58.86
26 1 / juniorky [101] Kateřina Šefcová 2000 CZE KOSTKA Racing 16:39.4 03:00.76
27 16 / senioři [35] Ondřej Koláček 1993 CZE BoKolobka tým Ostrava 16:43.7 03:05.06
28 17 / senioři [50] Boleslav Žemlík 1991 CZE BKG 16:53.2 03:14.56
29 18 / senioři [59] Aleš Kopecký 1995 CZE yedoo 16:58.5 03:19.86
30 19 / senioři [29] Michal Štěpánek 1980 CZE Ultima K. Lap Team 17:04.6 03:25.96
31 20 / senioři [30] Jindřich Šmíd 1987 CZE PSP KK Plzeň 17:17.5 03:38.86
32 21 / senioři [65] Jan Bouda 1988 CZE KK Tachov 17:17.6 03:38.96
33 2 / veteráni [44] Miroslav Pelc 1965 CZE Ultima Praha 17:18.0 03:39.36
34 2 / juniorky [121] Petra Fořtová 2002 CZE Bez Pedálů 17:19.4 03:40.76
35 22 / senioři [31] Jan Fuchs 1992 CZE BoKolobka tým Ostrava 17:24.3 03:45.66
36 8 / masters muži [69] Vlastimil Pytela 1971 CZE BKG 17:46.1 04:07.46
37 3 / veteráni [42] Pavel Novák 1964 CZE JAFIDUTO 1984 17:46.8 04:08.16
38 23 / senioři [36] Jiří Klepáč 1982 CZE UNIKOSY 17:49.0 04:10.36
39 9 / masters muži [43] Miloš Pavel st. 1972 CZE Bez Pedálů 17:54.1 04:15.46
40 24 / senioři [67] Jaroslav Hájek 1982 CZE Yedoo 18:03.6 04:24.96
41 25 / senioři [60] Jakub Bostl 1982 CZE Yedoo 18:09.7 04:31.06
42 26 / senioři [38] Tomáš Král 1982 CZE KOBRA 18:10.8 04:32.16
43 27 / senioři [41] David Neugebauer 1985 CZE BKG 18:13.1 04:34.46
44 3 / juniorky [102] Anet Morávková 2001 CZE KOSTKA Racing 18:15.9 04:37.26
45 10 / masters muži [37] Martin Komár 1975 CZE Koloběžec Pardubice 18:26.1 04:47.46
46 1 / seniorky [114] Denisa Killarová 1996 CZE KOSTKA Racing 18:30.6 04:51.96
47 28 / senioři [47] Tomáš Sůra 1982 CZE COCONi 18:35.7 04:57.06
48 2 / seniorky [129] Pavla Trojancová 1987 CZE COCONi 18:40.7 05:02.06
49 3 / seniorky [109] Blanka Bucňáková 1983 CZE BKG 18:42.0 05:03.36
50 1 / ultraveteráni [131] Jiří Flaška 1951 CZE KOSTKA Racing 18:44.3 05:05.66
51 3 / junioři [40] Roman Matyáš 2002 CZE Lipník nad Bečvou 18:48.5 05:09.86
52 4 / veteráni [49] Rostislav Točík 1967 CZE JAFIDUTO 1984 18:50.4 05:11.76
53 4 / juniorky [105] Andrea Zbožková 2001 CZE SKK Lipenští draci 18:53.7 05:15.06
54 4 / seniorky [104] Alena Legátová 1996 CZE KOBRA 19:03.5 05:24.86
55 5 / seniorky [106] Klára Bouda 1991 CZE KK Tachov 19:16.5 05:37.86
56 1 / veteránky [107] Eva Šefcová 1964 CZE KOSTKA Racing 19:18.3 05:39.66
57 1 / masters ženy [127] Karla Podešvová 1977 CZE BKG 19:22.6 05:43.96
58 6 / seniorky [123] Tereza Kobylková 1984 CZE BKG 19:45.6 06:06.96
59 2 / ultraveteráni [132] Jan Hromádko 1954 CZE UNIKOSY 20:21.0 06:42.36
60 7 / seniorky [128] Jana Solověvová 1980 CZE Ultima K.lap Team 21:05.9 07:27.26
61 29 / senioři [39] Jan Matuška 1981 CZE BKG 21:21.1 07:42.46
62 2 / masters ženy [111] Martina Fišerová 1977 CZE COCONi 21:27.3 07:48.66
63 8 / seniorky [118] Edita Fetterova 1979 CZE COCONi 21:51.1 08:12.46
64 5 / veteráni [62] David Seemann 1962 CZE Ultima k.lap Team 21:59.4 08:20.76
65 9 / seniorky [122] Martina Klepáčová 1988 CZE UNIKOSY 22:23.8 08:45.16
66 11 / masters muži [32] Petr Hub 1971 CZE Ultima K. Lap Team 22:51.2 09:12.56
67 3 / masters ženy [125] Markéta Peštová 1975 CZE PSP KK Plzeň 22:59.5 09:20.86
68 10 / seniorky [124] Petra Legátová 1999 CZE Lipenští draci 24:48.5 11:09.86
69 5 / juniorky [115] Tereza Labská 2000 CZE Lipnik Dragons 24:51.2 11:12.56
70 3 / ultraveteráni [133] Odvárka Jaromír 1955 CZE Ultima K. Lap Team 25:13.5 11:34.86
71 2 / veteránky [130] Ivana Lišková 1960 CZE ULTIMA KLAP TEAM 30:40.2 17:01.56
72 1 / ultraveteránky [126] Běla Pluháčková 1958 CZE ULTIMA KLAP TEAM 30:42.3 17:03.66

výsledková listina kadeti, kadetky

start ~ 09:30:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8
1 1 / kadeti [136] Mikuláš Kubík 2004 CZE PSP KK Plzeň 16:25.6
2 2 / kadeti [137] Petr Libscher 2005 CZE BoKolobka tým Ostrava 21:02.5 04:36.9

výsledková listina žáci (zkrácená trať)

start ~ 09:30:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8
1 1 / žáci [202] Matěj Hercik 2006 CZE UNIKOSY 15:13.7
2 1 / žákyně [204] Kamila Peštová 2007 CZE PSP KK Plzeň 15:18.8 00:05.1
3 2 / žákyně [203] Anděla Kubíková 2007 CZE PSP KK Plzeň 15:40.1 00:26.4
4 3 / žákyně [201] Nela Černá 2007 CZE UNIKOSY 24:02.5 08:48.8

výsledková listina hobby

start ~ 09:30:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8
1 1 / hobby muži [205] Leoš Kubín 1959 CZE ŠNECI Náchod 19:14.5