5.kolo Rollo ligy, Velké Poříčí, časovka do vrchu

2017-09-03 Kudowa (Náchod)

announcement

registration

start list

results

hlavní závod dospělých     total: 79, men : 53, women: 26, žáci: 0, kadeti: 0, junioři: 4, senioři: 19, masters muži: 17, veteráni: 9, ultraveteráni: 4, žákyně: 0, kadetky: 0, juniorky: 6, seniorky: 13, masters ženy: 4, veteránky: 2, ultraveteránky: 1 [html] [pdf]
kadeti, kadetky     total: 2, men : 2, women: 0, žáci: 0, kadeti: 2, junioři: 0, senioři: 0, masters muži: 0, veteráni: 0, ultraveteráni: 0, žákyně: 0, kadetky: 0, juniorky: 0, seniorky: 0, masters ženy: 0, veteránky: 0, ultraveteránky: 0 [html] [pdf]
žáci, žákyně     total: 5, men : 2, women: 3, žáci: 2, kadeti: 0, junioři: 0, senioři: 0, masters muži: 0, veteráni: 0, ultraveteráni: 0, žákyně: 3, kadetky: 0, juniorky: 0, seniorky: 0, masters ženy: 0, veteránky: 0, ultraveteránky: 0 [html] [pdf]
hobby     total: 6, men : 4, women: 2, žáci: 0, hobby muži: 4, žákyně: 0, hobby ženy: 2 [html] [pdf]

start list hlavní závod dospělých

start ~ 09:30:00 , all years of born , registered: 79 participants ( 53 of men, 26 of women)

category # start name state year team
masters muži [291] 09:36:30 Bárta Miloslav CZE 1969 Jafiduto 1984
senioři [10] 10:10:30 Bartůněk Ladislav CZE 1983 KOBRA
junioři [27] 10:03:00 Bílovský Lukáš CZE 2001 SKK Lipenští draci
seniorky [106] 09:48:00 Bouda Klára CZE 1991 KK Tachov
masters muži [48] 10:06:30 Bříza Martin CZE 1976 Lázně Slatinice
seniorky [115] 09:47:00 Bucňáková Blanka CZE 1983 BKG
masters muži [6] 10:13:00 Cvalín Karel CZE 1977 PSP KK Plzen
ultraveteránky [126] 09:43:00 Čermáková Hana CZE 1953 KOSTKA RACING
masters muži [43] 10:04:00 Dušek Jan CZE 1974 Bez Pedálů
seniorky [109] 09:50:30 Dvorská Barbora CZE 1995 KOBRA
seniorky [116] 09:45:00 Fetterova Edita CZE 1979 COCONi
masters ženy [107] 09:46:00 Fišerová Martina CZE 1977 Tsunami
ultraveteráni [33] 09:52:30 Flaška Jiri CZE 1951 KOSTKA Racing
senioři [40] 09:56:30 Fürbach Petr CZE 1983 COCONi
masters muži [9] 10:11:30 Hercik Zdeněk CZE 1976 UNIKOSY
veteráni [17] 10:01:30 Horák Jan CZE 1963 KOSTKA Racing z.s.
ultraveteráni [34] 09:52:00 Hromádko Jan CZE 1954 UNIKOSY
senioři [11] 10:10:00 Chmelík Jiří CZE 1979 Koloběžci Pardubice
veteráni [38] 09:57:00 Janák Petr CZE 1966 CHRTI Holoubkov
senioři [37] 10:11:00 Jarůšek Michal CZE 1982 YEDOO TEAM
ultraveteráni [54] 09:58:00 Jelínek Milan CZE 1955 SILVINI MADSHUS team
ultraveteráni [32] 09:53:00 Jirák Jiří CZE 1955 Koloběžci Pardubice
seniorky [118] 09:46:30 Killarová Denisa CZE 1996 KOSTKA Racing
seniorky [117] 09:42:30 Klepáčová Martina CZE 1988 UNIKOSY
senioři [39] 10:02:30 Kopecký Aleš CZE 1995 yedoo
veteránky [125] 09:37:00 Košvancová Jarmila CZE 1964 CHRTI Holoubkov
veteráni [49] 09:53:30 Kozak Otakar CZE 1961 UNIKOSY
masters muži [12] 10:08:30 Kráčmar Vlastimil CZE 1974 KOSTKA Racing
seniorky [119] 09:25:00 Kráčmarová Lenka CZE 1984 KOSTKA Racing
seniorky [259] 09:35:30 Kratochvílová Petra CZE 1987 Ultima
juniorky [123] 09:41:30 Kubitová Petra CZE 2000 UNIKOSY
senioři [16] 10:09:00 Kule Aleš CZE 1984 CHRTI Holoubkov
senioři [2] 10:16:00 Kulka Michal CZE 1982 Ultima K.Lap Team
senioři [30] 10:08:00 Kvita Josef CZE 1989 BoKolobka tým Ostrava
juniorky [111] 09:44:00 Labská Tereza CZE 2000 SKK Lipenští draci
masters muži [13] 10:07:30 Legát Pavel CZE 1969 Lipenští draci
seniorky [102] 09:50:00 Legátová Alena CZE 1996 KOBRA
juniorky [121] 09:42:00 Legátová Petra CZE 1999 Lipenští draci
senioři [41] 10:05:00 Mandelík Ladislav CZE 1992 BKG
juniorky [104] 09:49:30 Morávková Anet CZE 2001 KOSTKA Racing
veteráni [50] 10:04:30 Novák Pavel CZE 1964 JAFIDUTO 1984
junioři [3] 10:15:00 Olšar Matyáš CZE 1999 KOSTKA Racing
masters muži [7] 10:12:00 Onderka Alois CZE 1969 SKK Lipenští draci
senioři [4] 10:14:30 Pavel Jan CZE 1998 Bez Pedálů
junioři [24] 10:12:30 Pavel junior Miloš CZE 2001 Bez Pedálů
masters muži [28] 10:01:00 Pavel st. Miloš CZE 1972 Bez Pedálů
veteráni [18] 10:03:30 Pelc Miroslav CZE 1965 Ultima Praha
senioři [1] 10:15:30 Pelc Tomáš CZE 1989 Ultima k.lap Team
masters ženy [122] Plachá Šárka CZE 1971 Bez pedálů
masters muži [5] 10:13:30 Provod Ladislav CZE 1968 PSP KK Plzen
masters muži [47] 09:59:00 Pytela Vlastimil CZE 1971 BKG
seniorky [112] 09:47:30 Rainová Gabriela CZE 1988 CHRTI Holoubkov
junioři [35] 09:55:00 Raška Lukáš CZE 2001 1KK Lipník n.B.
masters muži [19] 10:05:30 Remeš Pavel CZE 1970 Ultima K. Lap Team
senioři [46] 09:55:30 Rožec Jan CZE 1981 JAFIDUTO 1984
veteráni [62] 09:54:00 Seemann David CZE 1962 Ultima k.lap Team
seniorky [120] 09:37:30 Solověvová Jana CZE 1980 Ultima K.lap Team
masters muži [20] 10:00:30 Strouhal Tomáš CZE 1974 KOSTKA Racing
masters ženy [110] 09:45:30 Strouhalová Jana CZE 1974 KOSTKA Racing
senioři [42] 09:59:30 Sůra Tomáš CZE 1982 Tsunami
veteránky [105] 09:48:30 Šefcová Eva CZE 1964 SKI Police nad Metují
juniorky [101] 09:51:30 Šefcová Kateřina CZE 2000 Sporchallenge
seniorky [113] 09:43:30 Škabradová Dagmar CZE 1988 UNIKOSY
seniorky [114] 09:44:30 Šmeráková Kristýna CZE 1988 UNIKOSY
senioři [45] 10:02:00 Šmíd Jindřich CZE 1987 PSP KK Plzen
senioři [25] 10:06:00 Štěpánek Michal CZE 1980 Ultima K. Lap Team
masters muži [ ] Štork Pavel CZE 1969 Koloběžky Hodkovice
masters muži [44] 10:07:00 Švajda Přemysl CZE 1976 BoKolobka tým Ostrava
senioři [21] 10:09:30 Švéda Jakub CZE 1994 KOSTKA Racing
senioři [8] 10:14:00 Theiner Ondřej CZE 1994 Ultima K. Lap Team
masters muži [14] 09:58:30 Tichý Miloš CZE 1969 Kostka Racing
veteráni [23] 10:00:00 Točík Rostislav CZE 1967 JAFIDUTO 1984
masters muži [51] Ulč Jiří CZE 1974 Rychnov nad Kněžnou
senioři [36] 09:54:30 Uličný Ľuboš SVK 1985 Lipenští draci
masters ženy [103] 09:51:00 Waldhauserová Šárka CZE 1973 BoKolobka tým Ostrava
senioři [52] 09:57:30 Werner Pavel CZE 1980 BoKolobka tým Ostrava
veteráni [22] 09:41:00 Zajíček Jiří CZE 1961 CHRTI Holoubkov
juniorky [108] 09:49:00 Zbožková Andrea CZE 2001 Klub koloběhu Lipník n.B.
veteráni [26] 09:56:00 Žaba Martin CZE 1958 COCONi

start list kadeti, kadetky

start ~ 09:30:00 , 2002 - 2004 , registered: 2 participants ( 2 of men, 0 of women)

category # start name state year team
kadeti [202] 09:40:00 Hercik Jakub CZE 2003 UNIKOSY
kadeti [201] 09:40:30 Roman Matyáš CZE 2002 1KK Lipník nad Bečvou

start list žáci, žákyně

start ~ 09:30:00 , 2005 and younger , registered: 5 participants ( 2 of men, 3 of women)

category # start name state year team
žákyně [305] 09:32:30 Bubeníčková Simona CZE 2008 BUBUTEAM
žáci [301] 09:34:00 Hercik Matěj CZE 2006 UNIKOSY
žákyně [303] 09:33:00 Kráčmarová Anna CZE 2009 Apache Loko Trutnov
žáci [302] 09:33:30 Libscher Petr CZE 2005 BoKolobka tým Ostrava
žákyně [260] 09:32:00 Morávková Michaela CZE 2007 Delfín Náchod

start list hobby

start ~ 09:30:00 , all years of born , registered: 6 participants ( 4 of men, 2 of women)

category # start name state year team
hobby muži [250] 09:39:00 Brož Martin CZE 1979 COCONi
hobby ženy [254] 09:38:30 Klímová Jiřina CZE 1978 BoKolobka tým Ostrava
hobby muži [251] 09:39:30 Šanc Petr CZE 1980 TJ Sokol Kunvald
hobby ženy [253] 09:38:00 Trojancová Pavla CZE 1987 COCONi
hobby muži [290] 09:36:00 Turek St CZE 1966 Rejvíz nejvíc
hobby muži [252] 09:37:00 Vodehnal Tomáš CZE 1967 Dvůr Králové nad Labem

start times