1.kolo Rollo ligy, Velké Poříčí, dlouhý závod

2018-05-12 Náchod

archiv

announcement

registration

start list

results

nejmladší děti total: 5, men : 1, women: 4, kluci: 1, holky: 4 [html] [pdf]
děti do 10 let (nar. po 12.5.2008) total: 7, men : 1, women: 6, kluci: 1, holky: 6 [html] [pdf]
hobby a žáci (nar. do 12.5.2008) total: 12, men : 6, women: 6, žáci: 1, hobby muži: 5, žákyně: 5, hobby ženy: 1 [html] [pdf]
3 kola (muži, junioři) total: 61, men : 61, women: 0, junioři: 3, senioři: 35, masters muži: 15, veteráni: 8 [html] [pdf]
2 kola kadeti, juniorky, ženy, ultraveteráni total: 32, men : 7, women: 25, kadeti: 3, ultraveteráni: 4, kadetky: 0, juniorky: 5, seniorky: 13, masters ženy: 3, veteránky: 3, ultraveteránky: 1 [html] [pdf]

start list nejmladší děti

start ~ 12:46:26 , 2012 and younger , registered: 5 participants ( 1 of men, 4 of women)

category # name state year team
kluci [270] Brož Jan CZE 2012 Hony Team
holky [269] Bubeníčková Anna CZE 2013 BKL Machov
holky [273] carvová nela CZE 2012 velké poříčí
holky [251] Klepáčová Karolína CZE 2014 UNIKOSY
holky [252] Kráčmarová Michaela CZE 2012 BKL Machov

start list děti do 10 let (nar. po 12.5.2008)

start ~ 12:54:07 , 2008 - 2011 , registered: 7 participants ( 1 of men, 6 of women)

category # name state year team
kluci [275] berger vojtěch CZE 2011 velké poříčí
holky [253] Brahová Kristýna CZE 2009 Velké Poříčí
holky [254] Bubeníčková Simona CZE 2008 BKL Machov
holky [255] Herciková Anna CZE 2009 UNIKOSY
holky [256] Kráčmarová Anna CZE 2009 BKL Machov
holky [274] Melišíková Viktorie CZE 2011 Hvězda Pavlišov
holky [257] Pavlová Eva CZE 2009 Bez Pedálů

start list hobby a žáci (nar. do 12.5.2008)

start ~ 13:44:00 , 2008 and older , registered: 12 participants ( 6 of men, 6 of women)

category # name state year team
žákyně [265] aulichová michaela CZE 2006 velké poříčí
hobby ženy [267] Bieliková Simona CZE 1991 Velké Poříčí
hobby muži [266] čermák miroslav CZE 1976 TJ Sokol Kunvald
žákyně [201] Černá Nela CZE 2007 UNIKOSY
hobby muži [261] Hanuš Jaromír CZE 1970 MC Metuje
žáci [202] Hercik Matěj CZE 2006 UNIKOSY
žákyně [203] Kubíková Anděla CZE 2007 PSP KK Plzen
hobby muži [205] Kubín Leoš CZE 1959 ŠNECI Náchod
žákyně [204] Peštová Kamila CZE 2007 PSP KK Plzeň
žákyně [264] rufferová denisa CZE 2006 velké poříčí
hobby muži [206] Veselý Jan CZE 1974 BKG
hobby muži [268] vondra rostislav CZE 1972 metuje

start list 3 kola (muži, junioři)

start ~ 14:31:00 , 1959 - 2002 , registered: 61 participants ( 61 of men, 0 of women)

category # name state year team
masters muži [46] Bárta Miloslav CZE 1969 Jafiduto 1984
senioři [13] Bartůněk Ladislav CZE 1983 KOBRA
junioři [26] Bílovský Lukáš CZE 2001 Lipnik Dragons
senioři [60] Bostl Jakub CZE 1982 Yedoo
senioři [65] Bouda Jan CZE 1988 KK Tachov
masters muži [23] Bříza Martin CZE 1976 Lázně Slatinice
masters muži [11] Cvalín Karel CZE 1977 PSP KK Plzen
masters muži [66] drapáč radek CZE 1973 občerstvení pod mostem brod u heřmanic
senioři [31] Fuchs Jan CZE 1992 BoKolobka tým Ostrava
masters muži [51] Habrdle Oto CZE 1970 Znojmo
senioři [67] Hájek Jaroslav CZE 1982 Yedoo
masters muži [15] Hercik Zdeněk CZE 1976 UNIKOSY
senioři [52] Holub Tomáš CZE 1987 UNIKOSY
masters muži [32] Hub Petr CZE 1971 Ultima K. Lap Team
senioři [33] Hübner Karel CZE 1982 TJ Sokol Kunvald
senioři [16] Chmelík Jiří CZE 1979 Koloběžci Pardubice
veteráni [55] Janák Petr CZE 1966 CHRTI Holoubkov
senioři [10] Jarůšek Michal CZE 1982 YEDOO TEAM
senioři [17] Kadlec jr. Martin CZE 1981 PSP KK Plzen
veteráni [34] Kleindienst Pavel CZE 1965 YEDOO TEAM
senioři [36] Klepáč Jiří CZE 1982 UNIKOSY
senioři [35] Koláček Ondřej CZE 1993 BoKolobka tým Ostrava
masters muži [37] Komár Martin CZE 1975 Koloběžec Pardubice
senioři [59] Kopecký Aleš CZE 1995 yedoo
senioři [68] kopecký jakub CZE 1993 Ultima K. Lap Team
masters muži [28] Kráčmar Vlastimil CZE 1974 KOSTKA Racing
senioři [38] Král Tomáš CZE 1982 KOBRA
senioři [24] Kule Aleš CZE 1984 CHRTI Holoubkov
senioři [1] Kulka Michal CZE 1982 Ultima K.Lap Team
senioři [19] Kvita Josef CZE 1989 Bokolobka tým Ostrava
senioři [19] Kvita Josef CZE 1989 Bokolobka tým Ostrava
veteráni [64] Kylar Milan CZE 1964 Lanškroun
masters muži [22] Legát Pavel CZE 1969 Lipenští draci
senioři [39] Matuška Jan CZE 1981 BKG
junioři [40] Matyáš Roman CZE 2002 trista60
senioři [53] Mihulka Martin CZE 1979 TJ Sokol Kunvald
senioři [63] murín jan CZE 1992 Ultima K. Lap Team
senioři [41] Neugebauer David CZE 1985 BKG
veteráni [42] Novák Pavel CZE 1964 JAFIDUTO 1984
senioři [2] Olšar Matyáš CZE 1999 KOSTKA Racing
masters muži [9] Onderka Alois CZE 1969 SKK Lipenští draci
senioři [4] Pavel Jan CZE 1998 Bez Pedálů
junioři [6] Pavel junior Milda CZE 2001 Bez pedálu
masters muži [43] Pavel st. Miloš CZE 1972 Bez Pedálů
veteráni [44] Pelc Miroslav CZE 1965 Ultima Praha
senioři [3] Pelc Tomáš CZE 1989 Ultima k.lap Team
masters muži [12] Pešta Petr CZE 1975 PSP KK Plzeň
veteráni [5] Provod Ladislav CZE 1968 PSP KK Plzen
masters muži [69] Pytela Vlastimil CZE 1971 BKG
masters muži [45] Remeš Pavel CZE 1970 Ultima K. Lap Team
senioři [ ] Rožec Jan CZE 1981 JAFIDUTO 1984
veteráni [62] Seemann David CZE 1962 Ultima k.lap Team
senioři [47] Sůra Tomáš CZE 1982 Tsunami
senioři [48] Šafář Václav CZE 1983 Lázně Slatinice
senioři [54] Šanc Petr CZE 1980 TJ Sokol Kunvald
senioři [30] Šmíd Jindřich CZE 1987 PSP KK Plzen
senioři [29] Štěpánek Michal CZE 1980 Ultima K. Lap Team
senioři [25] Švéda Jakub CZE 1994 KOSTKA Racing
senioři [7] Theiner Ondřej CZE 1994 Ultima K. Lap Team
veteráni [49] Točík Rostislav CZE 1967 JAFIDUTO 1984
senioři [50] Žemlík Boleslav CZE 1991 BKG

start list 2 kola kadeti, juniorky, ženy, ultraveteráni

start ~ 14:38:01 , 2005 and older , registered: 32 participants ( 7 of men, 25 of women)

category # name state year team
seniorky [106] Bouda Klára CZE 1991 KK Tachov
seniorky [109] Bucňáková Blanka CZE 1983 BKG
seniorky [113] Dvorská Barbora CZE 1995 KOBRA
seniorky [118] Fetterova Edita CZE 1979 COCONi
masters ženy [111] Fišerová Martina CZE 1977 Tsunami
ultraveteráni [131] Flaška Jiří CZE 1951 KOSTKA Racing
juniorky [121] Fořtová Petra CZE 2002 Bez Pedálů
kadeti [135] Hercik Jakub CZE 2003 UNIKOSY
ultraveteráni [132] Hromádko Jan CZE 1954 UNIKOSY
ultraveteráni [133] Jaromír Odvárka CZE 1955 Ultima K. Lap Team
ultraveteráni [134] Jirák Jiří CZE 1955 Pardubice
seniorky [114] Killarová Denisa CZE 1996 KOSTKA Racing
seniorky [122] Klepáčová Martina CZE 1988 UNIKOSY
seniorky [123] Kobylková Tereza CZE 1984 BKG
veteránky [110] Košvancová Jarmila CZE 1964 CHRTI Holoubkov
kadeti [136] Kubík Mikuláš CZE 2004 PSP KK Plzen
juniorky [115] Labská Tereza CZE 2000 Lipnik Dragons
seniorky [104] Legátová Alena CZE 1996 KOBRA
seniorky [124] Legátová Petra CZE 1999 Lipenští draci
kadeti [137] Libscher Petr CZE 2005 BoKolobka tým Ostrava
veteránky [130] Lišková Ivana CZE 1960 ULTIMA KLAP TEAM
juniorky [102] Morávková Anet CZE 2001 KOSTKA Racing
masters ženy [125] Peštová Markéta CZE 1975 PSP KK Plzeň
ultraveteránky [126] Pluháčková Běla CZE 1958 ULTIMA KLAP TEAM
masters ženy [127] Podešvová Karla CZE 1977 BKG
seniorky [108] Rainová Gabriela CZE 1988 CHRTI Holoubkov
seniorky [128] Solověvová Jana CZE 1980 Ultima K.lap Team
veteránky [107] Šefcová Eva CZE 1964 SKI Police nad Metují
juniorky [101] Šefcová Kateřina CZE 2000 Sporchallenge
seniorky [116] Škabradová Dagmar CZE 1988 UNIKOSY
seniorky [129] Trojancová Pavla CZE 1987 COCONi
juniorky [105] Zbožková Andrea CZE 2001 SKK Lipenští draci