1.kolo Rollo ligy, Velké Poříčí, dlouhý závod

2018-05-12 Náchod 

archiv

announcement

registration

start list

results

nejmladší děti total: 5, men : 1, women: 4, kluci: 1, holky: 4 [html] [pdf]
děti do 10 let (nar. po 12.5.2008) total: 7, men : 1, women: 6, kluci: 1, holky: 6 [html] [pdf]
hobby a žáci (nar. do 12.5.2008) total: 11, men : 6, women: 5, žáci: 1, hobby muži: 5, žákyně: 4, hobby ženy: 1 [html] [pdf]
3 kola (muži, junioři) total: 54, men : 54, women: 0, junioři: 3, senioři: 31, masters muži: 13, veteráni: 7 [html] [pdf]
2 kola kadeti, juniorky, ženy, ultraveteráni total: 29, men : 6, women: 23, kadeti: 1, ultraveteráni: 3, kadetky: 0, juniorky: 5, seniorky: 11, masters ženy: 3, veteránky: 3, ultraveteránky: 1, [m]14: 1, [m]13: 1 [html] [pdf]

result list 2 kola kadeti, juniorky, ženy, ultraveteráni

start ~ 14:38:01

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / juniorky [101] Kateřina Šefcová 2000 CZE KOSTKA Racing 52:42.5 26:25.6 (2)
2 2 / juniorky [121] Petra Fořtová 2002 CZE Bez Pedálů 54:03.9 01:21.4 26:40.3 (3)
3 3 / juniorky [102] Anet Morávková 2001 CZE KOSTKA Racing 54:28.6 01:46.1 27:01.2 (5)
4 1 / seniorky [104] Alena Legátová 1996 CZE KOBRA 55:07.1 02:24.6 27:01.7 (6)
5 2 / seniorky [108] Gabriela Rainová 1988 CZE CHRTI Holoubkov 55:15.5 02:33.0 27:07.4 (9)
6 3 / seniorky [114] Denisa Killarová 1996 CZE KOSTKA Racing 55:21.7 02:39.2 27:03.0 (8)
7 4 / juniorky [105] Andrea Zbožková 2001 CZE SKK Lipenští draci 56:25.8 03:43.3 27:02.2 (7)
8 4 / seniorky [106] Klára Bouda 1991 CZE KK Tachov 56:31.8 03:49.3 27:55.4 (11)
9 5 / seniorky [109] Blanka Bucňáková 1983 CZE BKG 56:47.1 04:04.6 28:03.9 (14)
10 6 / seniorky [123] Tereza Kobylková 1984 CZE BKG 56:50.0 04:07.5 27:57.9 (12)
11 1 / masters ženy [127] Karla Podešvová 1977 CZE BKG 57:16.2 04:33.7 28:00.4 (13)
12 7 / seniorky [129] Pavla Trojancová 1987 CZE COCONi 57:20.3 04:37.8 28:29.4 (17)
13 1 / veteránky [107] Eva Šefcová 1964 CZE KOSTKA Racing 57:31.6 04:49.1 28:23.7 (16)
14 2 / masters ženy [111] Martina Fišerová 1977 CZE COCONi 59:02.5 06:20.0 28:21.1 (15)
15 8 / seniorky [118] Edita Fetterova 1979 CZE COCONi 01:02:39.8 09:57.3 30:35.5 (19)
16 3 / masters ženy [125] Markéta Peštová 1975 CZE PSP KK Plzeň 01:02:49.8 10:07.3 30:52.0 (20)
17 9 / seniorky [122] Martina Klepáčová 1988 CZE UNIKOSY 01:06:50.1 14:07.6 33:07.4 (22)
18 2 / veteránky [110] Jarmila Košvancová 1964 CZE CHRTI Holoubkov 01:08:18.2 15:35.7 33:36.7 (23)
19 10 / seniorky [128] Jana Solověvová 1980 CZE Ultima K.lap Team 01:10:07.0 17:24.5 36:00.2 (26)
20 5 / juniorky [115] Tereza Labská 2000 CZE Lipnik Dragons 01:11:38.7 18:56.2 33:02.3 (21)
21 11 / seniorky [124] Petra Legátová 1999 CZE Lipenští draci 01:11:52.7 19:10.2 35:00.4 (25)
22 1 / ultraveteránky [126] Běla Pluháčková 1958 CZE ULTIMA KLAP TEAM 01:20:43.1 28:00.6 39:44.1 (28)
23 3 / veteránky [130] Ivana Lišková 1960 CZE ULTIMA KLAP TEAM 01:20:55.8 28:13.3 39:44.8 (29)