1.kolo Rollo ligy, Velké Poříčí, dlouhý závod

2018-05-12 Náchod 

archiv

announcement

registration

start list

results

nejmladší děti total: 5, men : 1, women: 4, kluci: 1, holky: 4 [html] [pdf]
děti do 10 let (nar. po 12.5.2008) total: 7, men : 1, women: 6, kluci: 1, holky: 6 [html] [pdf]
hobby a žáci (nar. do 12.5.2008) total: 11, men : 6, women: 5, žáci: 1, hobby muži: 5, žákyně: 4, hobby ženy: 1 [html] [pdf]
3 kola (muži, junioři) total: 54, men : 54, women: 0, junioři: 3, senioři: 31, masters muži: 13, veteráni: 7 [html] [pdf]
2 kola kadeti, juniorky, ženy, ultraveteráni total: 29, men : 6, women: 23, kadeti: 1, ultraveteráni: 3, kadetky: 0, juniorky: 5, seniorky: 11, masters ženy: 3, veteránky: 3, ultraveteránky: 1, [m]14: 1, [m]13: 1 [html] [pdf]

result list 3 kola (muži, junioři)

start ~ 14:31:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / masters muži [11] Karel Cvalín 1977 CZE PSP KK Plzeň 01:11:10.5 23:13.2 (11) 47:09.8 (11)
2 2 / masters muži [12] Petr Pešta 1975 CZE PSP KK Plzeň 01:11:35.5 00:25.0 22:42.3 (6) 46:52.0 (10)
3 3 / masters muži [28] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE KOSTKA Racing z.s. 01:13:36.4 02:25.9 24:06.6 (21) 49:00.9 (21)
4 4 / masters muži [23] Martin Bříza 1976 CZE Lázně Slatinice 01:13:40.5 02:30.0 24:03.2 (19) 48:58.0 (20)
5 5 / masters muži [15] Zdeněk Hercik 1976 CZE UNIKOSY 01:15:38.0 04:27.5 24:25.9 (23) 50:11.1 (22)
6 6 / masters muži [22] Pavel Legát 1969 CZE Lipenští draci 01:16:25.3 05:14.8 24:47.5 (26) 51:26.2 (31)
7 7 / masters muži [45] Pavel Remeš 1970 CZE Ultima K. Lap Team 01:17:53.7 06:43.2 24:57.3 (31) 51:13.3 (29)
8 8 / masters muži [37] Martin Komár 1975 CZE Koloběžec Pardubice 01:20:05.4 08:54.9 25:37.7 (37) 52:30.6 (33)
9 9 / masters muži [66] radek drapáč 1973 CZE občerstvení pod mostem brod u heřmanic 01:20:39.9 09:29.4 26:15.4 (44) 53:33.7 (42)
10 10 / masters muži [43] Miloš Pavel st. 1972 CZE Bez Pedálů 01:21:06.3 09:55.8 25:56.7 (42) 53:17.7 (41)
11 11 / masters muži [69] Vlastimil Pytela 1971 CZE BKG 01:24:30.4 13:19.9 27:33.0 (47) 55:42.8 (47)
12 (-1) 12 / masters muži [32] Petr Hub 1971 CZE Ultima K. Lap Team 01:08:38.3 33:49.3 (51) 01:08:38.3 (51)
DNS / masters muži [46] Miloslav Bárta 1969 CZE Jafiduto 1984