1.kolo Rollo ligy, Velké Poříčí, dlouhý závod

2018-05-12 Náchod 

archiv

announcement

registration

start list

results

nejmladší děti total: 5, men : 1, women: 4, kluci: 1, holky: 4 [html] [pdf]
děti do 10 let (nar. po 12.5.2008) total: 7, men : 1, women: 6, kluci: 1, holky: 6 [html] [pdf]
hobby a žáci (nar. do 12.5.2008) total: 11, men : 6, women: 5, žáci: 1, hobby muži: 5, žákyně: 4, hobby ženy: 1 [html] [pdf]
3 kola (muži, junioři) total: 54, men : 54, women: 0, junioři: 3, senioři: 31, masters muži: 13, veteráni: 7 [html] [pdf]
2 kola kadeti, juniorky, ženy, ultraveteráni total: 29, men : 6, women: 23, kadeti: 1, ultraveteráni: 3, kadetky: 0, juniorky: 5, seniorky: 11, masters ženy: 3, veteránky: 3, ultraveteránky: 1, [m]14: 1, [m]13: 1 [html] [pdf]

result list 3 kola (muži, junioři)

start ~ 14:31:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / senioři [1] Michal Kulka 1982 CZE Ultima K.Lap Team 01:07:36.6 22:20.5 (1) 45:15.9 (2)
2 2 / senioři [2] Matyáš Olšar 1999 CZE KOSTKA Racing 01:07:36.9 00:00.3 22:38.4 (3) 45:15.9 (3)
3 1 / veteráni [5] Ladislav Provod 1968 CZE PSP KK Plzen 01:07:44.9 00:08.3 22:43.1 (7) 45:15.4 (1)
4 3 / senioři [7] Ondřej Theiner 1994 CZE Ultima K. Lap Team 01:08:15.5 00:38.9 22:42.0 (5) 45:17.3 (4)
5 4 / senioři [68] jakub kopecký 1993 CZE Ultima K. Lap Team 01:08:58.9 01:22.3 22:43.6 (9) 45:33.0 (6)
6 5 / senioři [4] Jan Pavel 1998 CZE Bez Pedálů 01:09:23.3 01:46.7 22:43.5 (8) 45:33.6 (7)
7 1 / junioři [6] Milda Pavel junior 2001 CZE Bez pedálu 01:09:44.2 02:07.6 22:41.2 (4) 45:36.0 (8)
8 6 / senioři [10] Michal Jarůšek 1982 CZE Ultima K. Lap Team 01:10:29.4 02:52.8 22:45.3 (10) 46:13.1 (9)
9 1 / masters muži [11] Karel Cvalín 1977 CZE PSP KK Plzeň 01:11:10.5 03:33.9 23:13.2 (11) 47:09.8 (11)
10 2 / masters muži [12] Petr Pešta 1975 CZE PSP KK Plzeň 01:11:35.5 03:58.9 22:42.3 (6) 46:52.0 (10)
11 7 / senioři [13] Ladislav Bartůněk 1983 CZE KOBRA 01:12:52.1 05:15.5 23:31.8 (13) 48:20.4 (13)
12 8 / senioři [33] Karel Hübner 1982 CZE Vlkov 01:12:54.9 05:18.3 23:30.6 (12) 48:20.0 (12)
13 9 / senioři [25] Jakub Švéda 1994 CZE KOSTKA Racing 01:12:56.2 05:19.6 23:43.1 (14) 48:20.6 (14)
14 10 / senioři [48] Václav Šafář 1983 CZE Lázně Slatinice 01:13:05.6 05:29.0 23:57.1 (15) 48:46.6 (15)
15 11 / senioři [19] Josef Kvita 1989 CZE Bokolobka tým Ostrava 01:13:25.0 05:48.4 24:02.7 (18) 48:55.9 (17)
16 12 / senioři [17] Martin Kadlec jr. 1981 CZE PSP KK Plzen 01:13:33.6 05:57.0 24:03.6 (20) 48:57.5 (19)
17 3 / masters muži [28] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE KOSTKA Racing z.s. 01:13:36.4 05:59.8 24:06.6 (21) 49:00.9 (21)
18 13 / senioři [24] Aleš Kule 1984 CZE CHRTI Holoubkov 01:13:37.4 06:00.8 24:00.9 (17) 48:56.6 (18)
19 4 / masters muži [23] Martin Bříza 1976 CZE Lázně Slatinice 01:13:40.5 06:03.9 24:03.2 (19) 48:58.0 (20)
20 14 / senioři [16] Jiří Chmelík 1979 CZE Koloběžci Pardubice 01:14:33.8 06:57.2 23:58.2 (16) 48:55.6 (16)
21 5 / masters muži [15] Zdeněk Hercik 1976 CZE UNIKOSY 01:15:38.0 08:01.4 24:25.9 (23) 50:11.1 (22)
22 15 / senioři [36] Jiří Klepáč 1982 CZE UNIKOSY 01:15:38.2 08:01.6 24:47.5 (27) 50:11.6 (24)
23 16 / senioři [63] jan murín 1992 CZE Ultima K. Lap Team 01:16:15.5 08:38.9 24:25.5 (22) 50:11.5 (23)
24 17 / senioři [65] Jan Bouda 1988 CZE KK Tachov 01:16:24.7 08:48.1 25:16.2 (33) 51:26.7 (32)
25 6 / masters muži [22] Pavel Legát 1969 CZE Lipenští draci 01:16:25.3 08:48.7 24:47.5 (26) 51:26.2 (31)
26 18 / senioři [30] Jindřich Šmíd 1987 CZE PSP KK Plzeň 01:16:26.4 08:49.8 24:50.4 (29) 50:31.7 (26)
27 19 / senioři [35] Ondřej Koláček 1993 CZE BoKolobka tým Ostrava 01:16:26.5 08:49.9 24:29.7 (24) 50:30.4 (25)
28 20 / senioři [50] Boleslav Žemlík 1991 CZE BKG 01:16:28.5 08:51.9 24:48.3 (28) 50:36.2 (27)
29 2 / veteráni [44] Miroslav Pelc 1965 CZE Ultima Praha 01:17:03.4 09:26.8 24:56.3 (30) 51:05.9 (28)
30 7 / masters muži [45] Pavel Remeš 1970 CZE Ultima K. Lap Team 01:17:53.7 10:17.1 24:57.3 (31) 51:13.3 (29)
31 21 / senioři [31] Jan Fuchs 1992 CZE BoKolobka tým Ostrava 01:19:09.3 11:32.7 25:29.2 (36) 52:30.8 (34)
32 2 / junioři [26] Lukáš Bílovský 2001 CZE Lipnik Dragons 01:19:17.3 11:40.7 24:37.3 (25) 51:23.7 (30)
33 22 / senioři [60] Jakub Bostl 1982 CZE Yedoo 01:19:22.3 11:45.7 25:38.7 (38) 52:35.0 (36)
34 23 / senioři [67] Jaroslav Hájek 1982 CZE Yedoo 01:20:02.2 12:25.6 25:13.5 (32) 53:15.9 (40)
35 24 / senioři [59] Aleš Kopecký 1995 CZE yedoo 01:20:02.7 12:26.1 25:42.7 (39) 52:49.8 (37)
36 8 / masters muži [37] Martin Komár 1975 CZE Koloběžec Pardubice 01:20:05.4 12:28.8 25:37.7 (37) 52:30.6 (33)
37 3 / veteráni [42] Pavel Novák 1964 CZE JAFIDUTO 1984 01:20:06.6 12:30.0 25:22.4 (35) 52:51.0 (38)
38 25 / senioři [29] Michal Štěpánek 1980 CZE Ultima K. Lap Team 01:20:20.0 12:43.4 25:21.4 (34) 52:33.7 (35)
39 26 / senioři [38] Tomáš Král 1982 CZE KOBRA 01:20:35.9 12:59.3 25:43.5 (40) 52:54.8 (39)
40 9 / masters muži [66] radek drapáč 1973 CZE občerstvení pod mostem brod u heřmanic 01:20:39.9 13:03.3 26:15.4 (44) 53:33.7 (42)
41 10 / masters muži [43] Miloš Pavel st. 1972 CZE Bez Pedálů 01:21:06.3 13:29.7 25:56.7 (42) 53:17.7 (41)
42 27 / senioři [41] David Neugebauer 1985 CZE BKG 01:22:58.7 15:22.1 27:33.9 (48) 55:14.3 (44)
43 4 / veteráni [49] Rostislav Točík 1967 CZE JAFIDUTO 1984 01:23:33.0 15:56.4 26:37.5 (46) 55:14.5 (45)
44 5 / veteráni [64] Milan Kylar 1964 CZE Lanškroun 01:23:46.6 16:10.0 25:58.2 (43) 54:56.5 (43)
45 11 / masters muži [69] Vlastimil Pytela 1971 CZE BKG 01:24:30.4 16:53.8 27:33.0 (47) 55:42.8 (47)
46 3 / junioři [40] Roman Matyáš 2002 CZE Lipník nad Bečvou 01:24:50.7 17:14.1 25:55.4 (41) 55:20.5 (46)
47 6 / veteráni [55] Petr Janák 1966 CZE CHRTI Holoubkov 01:27:33.9 19:57.3 26:28.1 (45) 56:43.3 (48)
48 28 / senioři [53] Martin Mihulka 1979 CZE TJ Sokol Kunvald 01:35:32.4 27:55.8 31:14.9 (50) 01:01:34.9 (50)
49 (-1) 12 / masters muži [32] Petr Hub 1971 CZE Ultima K. Lap Team 01:08:38.3 33:49.3 (51) 01:08:38.3 (51)
50 (-1) 29 / senioři [39] Jan Matuška 1981 CZE BKG 01:09:02.4 33:50.9 (52) 01:09:02.4 (52)
51 (-1) 7 / veteráni [62] David Seemann 1962 CZE Ultima k.lap Team 01:10:28.0 35:10.1 (53) 01:10:28.0 (53)
DNF / senioři [3] Tomáš Pelc 1989 CZE Ultima k.lap Team 22:20.9 (2) 45:18.4 (5)
DNF / senioři [47] Tomáš Sůra 1982 CZE COCONi 28:23.7 (49) 58:31.1 (49)
DNS / masters muži [46] Miloslav Bárta 1969 CZE Jafiduto 1984