ski

results

Závod na Černou horu na kolečkových lyžích

2017-09-09 Čistá (Krkonoše) 

archiv

results

Dvojzávod (sobota+neděle) total: 0, men : 0, women: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf] [csv]
CLASSIC total: 44, men : 40, women: 4, M: 27, M50: 13, Z: 1, Z40: 3 [html] [pdf] [csv]

result list Dvojzávod (sobota+neděle)

start ~ 10:00:00

result list CLASSIC

start ~ 14:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / M [28] Stanislav Řezáč 1973 CZE SILVINI MADSHUS team 43:36.3
2 2 / M [1] Václav Sedláček 1986 CZE Silvini Madshus Team 44:35.1 00:58.7
3 3 / M [20] Tomáš Lukeš 2000 CZE ČKS SKI Jilemnice 46:37.3 03:00.9
4 4 / M [21] Daniel Máka 1992 CZE ATLAS CRAFT TEAM 47:38.4 04:02.0
5 5 / M [30] Filip Schütz 1997 CZE ČKS SKI Jilemnice 48:32.1 04:55.7
6 6 / M [29] Michael Schutz 2000 CZE ČKS SKI Jilemnice 48:37.3 05:00.9
7 7 / M [39] Michal Vank 1992 CZE Sun Sport Team 49:02.8 05:26.5
8 8 / M [40] Petr Vlček 1989 CZE CYKLO-SKI klub Polička 49:37.5 06:01.1
9 9 / M [26] Marek Pazderský 1981 CZE Silvini Madshus Team 50:10.6 06:34.3
10 10 / M [16] Martin Kratochvíl 1983 CZE SKI team VYSOČINA 51:15.4 07:39.1
11 1 / M50 [47] Jan Svoboda 1966 CZE SILVINI MADSHUS team 52:00.7 08:24.4
12 11 / M [33] David Šrůtek 1980 CZE Rossignol Racing Team 52:23.6 08:47.2
13 12 / M [32] Pavel Šimek 1980 CZE Olfin Car Ski Team Trutnov 52:25.1 08:48.7
14 13 / M [36] Miroslav Trnavský 1975 CZE XCSPORT.cz nordic racing team 53:34.1 09:57.8
15 14 / M [24] František Molva 1994 CZE SKI team VYSOČINA 54:15.8 10:39.5
16 15 / M [14] Ondřej Král 1974 CZE Silvinimadshusteam 55:21.9 11:45.6
17 2 / M50 [4] Pavel Buchta 1964 CZE SKI team VYSOČINA 55:23.1 11:46.7
18 16 / M [6] Daniel Gromus 1978 CZE Kolečkové lyže TOMSKI.CZ 55:53.7 12:17.3
19 17 / M [5] Tomáš Gromus 1976 CZE Kolečkové lyže TOMSKI.cz 55:59.9 12:23.5
20 18 / M [3] Jan Benák 1982 CZE Team Šerlich 8.30 56:27.9 12:51.6
21 1 / Z40 [2] Lada Lanková 1973 CZE Silvini Madshus Team 56:29.9 12:53.6
22 19 / M [8] Michal Jedlička 1982 CZE Silvini Madshus Team 57:16.5 13:40.2
23 3 / M50 [23] Jacek Mederski 1966 POL team nabiegowkach.pl 57:43.6 14:07.3
24 4 / M50 [10] Ladislav Knápek 1961 CZE Šerlich 8.30 57:58.6 14:22.2
25 20 / M [7] Petr Gross 1976 CZE BORCI ZDAR ! 59:04.0 15:27.6
26 5 / M50 [19] Pavel Liška 1963 CZE FORT SMC Ústí nad Orlicí 01:00:41.2 17:04.8
27 21 / M [25] Jan Parma 1976 CZE Silvini Madshus Team 01:02:36.2 18:59.9
28 1 / Z [37] Tereza Tůmová 1995 CZE SUN SPORT TEAM 01:02:47.6 19:11.2
29 6 / M50 [11] Vít Kocian 1961 CZE Silvini Madshus Team 01:02:54.0 19:17.7
30 22 / M [34] Richard Štefek 1974 CZE Wikov SKI Skuhrov nad Bělou 01:03:17.8 19:41.5
31 23 / M [45] Pavel Endršt 1976 CZE Silvini Madshus Team 01:05:42.3 22:06.0
32 7 / M50 [17] Karel Křoustek 1948 CZE Wikov SKI Skuhrov nad Bělou 01:05:58.9 22:22.5
33 2 / Z40 [41] Šárka Vojtková 1977 CZE Silvini Madshus Team 01:08:12.5 24:36.2
34 8 / M50 [44] Petr Zeman 1965 CZE Sokol Weissberg 01:08:19.7 24:43.3
35 3 / Z40 [18] Vendula Křoustková 1976 CZE Šerlich 8.30 01:08:43.4 25:07.1
36 9 / M50 [15] Tomas Krampla 1966 CZE TTC Olomouc 01:08:48.9 25:12.5
37 24 / M [42] David Vronka 1974 CZE TTC Olomouc 01:08:59.5 25:23.2
38 10 / M50 [31] Zdenek Stuchlik 1950 CZE Šerlich 8.30 01:09:26.0 25:49.7
39 11 / M50 [9] Milan Jelínek 1955 CZE SILVINI MADSHUS team 01:09:52.9 26:16.6
40 25 / M [46] Štěpán Musil 2003 CZE SK Skol Brno 01:12:32.7 28:56.4
41 26 / M [38] Vladimír Tvrdík 1984 CZE SKI TEAM VYSOČINA 01:14:49.9 31:13.5
42 12 / M50 [35] Václav Štěpánek 1959 CZE Sun Sport Team 01:15:10.2 31:33.8
43 13 / M50 [12] Alois Kohoutek 1956 CZE Svitávka 01:17:11.8 33:35.5
44 27 / M [13] Petr Koutný 1968 CZE Hortim 01:39:44.3 56:08.0