Závod na Černou horu na kolečkových lyžích

2017-09-09 Čistá (Krkonoše) 

archiv

announcement

registration

start list

results

Dvojzávod (sobota+neděle) total: 0, men : 0, women: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
CLASSIC total: 44, men : 40, women: 4, M: 27, M50: 13, Z: 1, Z40: 3 [html] [pdf]

result list CLASSIC

start ~ 14:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / M [28] Stanislav Řezáč 1973 CZE SILVINI MADSHUS team 43:36.34
2 2 / M [1] Václav Sedláček 1986 CZE Silvini Madshus Team 44:35.12 00:58.78
3 3 / M [20] Tomáš Lukeš 2000 CZE ČKS SKI Jilemnice 46:37.31 03:00.97
4 4 / M [21] Daniel Máka 1992 CZE ATLAS CRAFT TEAM 47:38.42 04:02.08
5 5 / M [30] Filip Schütz 1997 CZE ČKS SKI Jilemnice 48:32.1 04:55.76
6 6 / M [29] Michael Schutz 2000 CZE ČKS SKI Jilemnice 48:37.32 05:00.98
7 7 / M [39] Michal Vank 1992 CZE Sun Sport Team 49:02.85 05:26.51
8 8 / M [40] Petr Vlček 1989 CZE CYKLO-SKI klub Polička 49:37.52 06:01.18
9 9 / M [26] Marek Pazderský 1981 CZE Silvini Madshus Team 50:10.67 06:34.33
10 10 / M [16] Martin Kratochvíl 1983 CZE SKI team VYSOČINA 51:15.44 07:39.1
11 11 / M [33] David Šrůtek 1980 CZE Rossignol Racing Team 52:23.61 08:47.27
12 12 / M [32] Pavel Šimek 1980 CZE Olfin Car Ski Team Trutnov 52:25.12 08:48.78
13 13 / M [36] Miroslav Trnavský 1975 CZE XCSPORT.cz nordic racing team 53:34.14 09:57.8
14 14 / M [24] František Molva 1994 CZE SKI team VYSOČINA 54:15.84 10:39.5
15 15 / M [14] Ondřej Král 1974 CZE Silvinimadshusteam 55:21.97 11:45.63
16 16 / M [6] Daniel Gromus 1978 CZE Kolečkové lyže TOMSKI.CZ 55:53.73 12:17.39
17 17 / M [5] Tomáš Gromus 1976 CZE Kolečkové lyže TOMSKI.cz 55:59.92 12:23.58
18 18 / M [3] Jan Benák 1982 CZE Team Šerlich 8.30 56:27.99 12:51.65
19 19 / M [8] Michal Jedlička 1982 CZE Silvini Madshus Team 57:16.57 13:40.23
20 20 / M [7] Petr Gross 1976 CZE BORCI ZDAR ! 59:04.0 15:27.66
21 21 / M [25] Jan Parma 1976 CZE Silvini Madshus Team 01:02:36.25 18:59.91
22 22 / M [34] Richard Štefek 1974 CZE Wikov SKI Skuhrov nad Bělou 01:03:17.88 19:41.54
23 23 / M [45] Pavel Endršt 1976 CZE Silvini Madshus Team 01:05:42.38 22:06.04
24 24 / M [42] David Vronka 1974 CZE TTC Olomouc 01:08:59.56 25:23.22
25 25 / M [46] Štěpán Musil 2003 CZE SK Skol Brno 01:12:32.79 28:56.45
26 26 / M [38] Vladimír Tvrdík 1984 CZE SKI TEAM VYSOČINA 01:14:49.92 31:13.58
27 27 / M [13] Petr Koutný 1968 CZE Hortim 01:39:44.34 56:08.0