maraton

run

results

Tuchoměřice běží

2020-01-25 Tuchoměřice, Praha 

announcement

registration

start list

results

HD1 bez časomíry total: 0 , men : 0, women: 0, kluci: 0, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
HD2 total: 14 , men : 8, women: 6, kluci: 8, holky: 6 [html] [pdf] [csv]
HD3 total: 15 , men : 6, women: 9, kluci: 6, holky: 9 [html] [pdf] [csv]
HD4 total: 4 , men : 2, women: 2, kluci: 2, holky: 2 [html] [pdf] [csv]
HD5 total: 6 , men : 4, women: 2, kluci: 4, holky: 2 [html] [pdf] [csv]
hlavní závod total: 61 , men : 38, women: 23, M15: 2, M20: 10, M35: 13, M45: 8, M55: 5, Z15: 1, Z20: 6, Z35: 9, Z45: 5, Z55: 2 [html] [pdf] [csv]

result list HD1 bez časomíry

start ~ 10:30:00

result list HD2

start ~ 10:45:03

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / kluci [ 223 ] Kubík Přáda 2012 CZE Praha 01:55.1
2 2 / kluci [ 222 ] Daník Přáda 2012 CZE Praha 02:03.8 00:08.7
3 3 / kluci [ 211 ] Ondřej Jíra 2012 CZE ASK Slavia Praha 02:11.0 00:15.9
4 4 / kluci [ 229 ] Daniel Šíma 2013 CZE GLADIATORRACETEAM 02:13.4 00:18.3
5 1 / holky [ 224 ] Lucie Rusňáková 2012 CZE Kladno 02:15.5 00:20.4
6 5 / kluci [ 219 ] Prokop Nešetřil 2012 CZE Roztoky 02:20.2 00:25.1
7 2 / holky [ 225 ] Kamila Sedláčkova 2012 CZE Tuchoměřice 02:28.2 00:33.1
8 3 / holky [ 217 ] Karla Březinová 2013 CZE BK Hostivice 02:34.7 00:39.6
9 6 / kluci [ 216 ] Mikuláš Boula 2014 CZE Tuchoměřice 02:47.0 00:51.9
10 7 / kluci [ 218 ] Antonín Černohorský 2014 CZE SK Kotlářka Praha 02:49.1 00:54.0
11 4 / holky [ 212 ] Eliška Jírová 2014 CZE Praha 10 02:55.3 01:00.2
12 5 / holky [ 226 ] Daniela Skůrová 2012 CZE Praha, Přední Kopanina 03:04.5 01:09.4
13 8 / kluci [ 210 ] Bedřich Kolaja 2013 CZE Slavia Liberec Orienteering 03:08.7 01:13.6
14 6 / holky [ 227 ] Karolína Skůrová 2014 CZE Praha, Přední Kopanina 03:12.1 01:17.0

result list HD3

start ~ 10:55:14

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / holky [ 232 ] Linda Botková 2010 CZE Praha 6 Nebušice 03:25.6
2 2 / holky [ 239 ] Nela Přádová 2010 CZE Praha 03:34.4 00:08.8
3 1 / kluci [ 237 ] Jindřich Kohout 2011 CZE Velo akademie Kladno 03:43.6 00:18.0
4 2 / kluci [ 236 ] Filip Huml 2010 CZE Střela Žebrák 03:50.1 00:24.5
5 3 / kluci [ 234 ] Šimon Boula 2010 CZE Tuchoměřice 03:54.0 00:28.4
6 3 / holky [ 235 ] Julie Černohorská 2010 CZE SK Kotlářka Praha 03:58.2 00:32.6
7 4 / holky [ 242 ] Laura Špačková 2011 CZE SK Aktis 04:09.8 00:44.2
8 4 / kluci [ 214 ] Jan Szegidewicz 2010 CZE tiskdo1000 04:11.2 00:45.6
9 5 / kluci [ 244 ] Jáchym Zazvonil 2011 CZE Velo akademie Kladno 04:11.8 00:46.2
10 5 / holky [ 231 ] Barbora Ašerová 2011 CZE SK Kotlářka Praha 04:12.8 00:47.2
11 6 / holky [ 240 ] Kamila Rusňáková 2011 CZE Kladno 04:16.6 00:51.0
12 7 / holky [ 296 ] Viktorie Benešová 2011 CZE SK Kotlářka Praha 04:23.8 00:58.2
13 8 / holky [ 213 ] Ema Szegidewiczová 2010 CZE tiskdo1000 04:37.8 01:12.2
14 6 / kluci [ 297 ] patrik Poulíček 2011 CZE Statenice 05:03.9 01:38.3
15 9 / holky [ 241 ] Aneta Šímová 2010 CZE GLADIATORRACETEAM 05:08.5 01:42.9

result list HD4

start ~ 11:11:29

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / holky [ 248 ] Eliška Humlová 2008 CZE Střela Žebrák 03:29.3
2 1 / kluci [ 251 ] Štěpán Zazvonil 2008 CZE Velo akademie Kladno 03:37.5 00:08.2
3 2 / kluci [ 250 ] Jan Šťastný 2008 CZE Horoměřice 03:59.0 00:29.7
4 2 / holky [ 298 ] anna pendelínová 2009 CZE tuchoměřice 05:06.0 01:36.7

result list HD5

start ~ 11:11:29

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / kluci [ 257 ] Zdeněk Vacek 2007 CZE SK Kotlářka Praha 07:27.3 splits
2 2 / kluci [ 258 ] František Cihlář 2006 CZE Tuchoměřice 07:57.9 00:30.6 splits
3 1 / holky [ 294 ] Magdaléna Radzová 2008 CZE Tuchoměřice 08:25.4 00:58.1 splits
4 2 / holky [ 253 ] Kristýna Kubizňáková 2007 CZE SK Aritma Praha 09:10.8 01:43.5 splits
5 3 / kluci [ 295 ] Eric Boels 2007 CZE Tuchoměřice 09:38.5 02:11.2 splits
6 4 / kluci [ 256 ] Tomas Sedláček 2007 CZE Tuchoměřice 10:36.8 03:09.5 splits

result list hlavní závod

start ~ 12:30:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / M35 [ 46 ] Jan Šneberger 1985 CZE AC Falcon Rokycany 27:45.4
2 2 / M35 [ 1 ] Jiří Chyba 1979 CZE Nutrend Specialized Racing 28:39.4 00:54.0
3 1 / M20 [ 33 ] Pavel Procházka 1994 CZE Mělník 30:22.5 02:37.1
4 2 / M20 [ 2 ] Pavel Vlk 1991 CZE Originál 1869 Příbram 30:24.9 02:39.5
5 3 / M35 [ 131 ] Richard Barcal 1981 CZE dos amigos 31:28.4 03:43.0
6 1 / M45 [ 14 ] Vladimír Herold 1974 CZE Letiště Praha 31:39.9 03:54.5
7 4 / M35 [ 135 ] Jan Jurák 1981 CZE Dekanka Team 32:10.5 04:25.1
8 3 / M20 [ 3 ] Jakub Hanousek 1991 CZE Police nad metují 32:20.8 04:35.4
9 2 / M45 [ 30 ] Jaroslav Petsch 1975 CZE Vebrovyboudy.cz 32:23.9 04:38.5
10 4 / M20 [ 27 ] Lukáš Novák 1995 CZE Hoštka 32:29.9 04:44.5
11 5 / M20 [ 19 ] Ervin Kuč 1994 CZE praha 5 32:52.2 05:06.8
12 3 / M45 [ 140 ] Tomáš Nohejl 1967 CZE Praha 33:13.9 05:28.5
13 1 / M55 [ 39 ] František Sedlák 1963 CZE Hostivice 33:26.5 05:41.1
14 4 / M45 [ 24 ] Matěj Maxa 1975 CZE Statenice 33:51.3 06:05.9
15 5 / M35 [ 45 ] Jindřich Srb 1985 CZE Night Run Team 33:57.0 06:11.6
16 1 / Z35 [ 43 ] Eva Slavíková 1984 CZE Praha 13 34:03.9 06:18.5
17 5 / M45 [ 23 ] Roman Matyáš 1970 CZE MATY Training Centrum 34:47.0 07:01.6
18 6 / M45 [ 32 ] Jiří Pořický 1971 CZE Odolena Voda 35:13.9 07:28.5
19 7 / M45 [ 9 ] Tomáš Blodek 1967 CZE Letiště Praha 35:14.6 07:29.2
19 6 / M35 [ 38 ] Robert Sára 1980 CZE Roztoky 35:14.6 07:29.2
21 2 / M55 [ 132 ] Jiří Stránský 1963 CZE MTBO Kralupy 35:24.8 07:39.4
22 6 / M20 [ 13 ] Roland Fűri 1987 SVK Beháme Levice 37:42.8 09:57.4
23 7 / M20 [ 138 ] Michal Roll 1987 CZE Velké Přílepy 37:45.3 09:59.9
24 7 / M35 [ 35 ] Michal Přáda 1980 CZE Praha 37:46.9 10:01.5
25 1 / Z45 [ 137 ] Katarína Třísková 1971 CZE Praha 37:50.6 10:05.2
26 2 / Z35 [ 49 ] Eva Zborníková 1983 CZE Libčice nad Vltavou 37:58.6 10:13.2
27 8 / M35 [ 134 ] Václav Šlais 1982 CZE Letiště Praha 38:06.2 10:20.8
28 1 / Z15 [ 11 ] Kristýna Dvořáková 2005 CZE TAP Plzeň 38:19.3 10:33.9
29 9 / M35 [ 25 ] Zbyněk Merhaut 1983 CZE Letiště Praha 38:46.5 11:01.1
30 10 / M35 [ 130 ] Zlatan Mulič 1985 CZE Praha 39:12.0 11:26.6
31 1 / M15 [ 41 ] German Sirotkin 2004 CZE Tuchoměřice 39:13.7 11:28.3
32 1 / Z20 [ 40 ] Lucie Sedláková 1989 CZE eSeNBáci Jeseník 39:18.1 11:32.7
33 2 / Z45 [ 6 ] Milča Bartíková 1971 CZE Letiště Praha 39:19.0 11:33.6
34 8 / M20 [ 50 ] Lukáš Žeglitz 1991 CZE Kladno 39:27.7 11:42.3
35 9 / M20 [ 34 ] Vaclav Prochazka 1987 CZE Praha 39:34.0 11:48.6
36 10 / M20 [ 8 ] Jaromír Beran 1987 CZE Roztoky 39:41.6 11:56.2
37 3 / Z35 [ 44 ] Danuše Solarová 1985 CZE Šneci v běhu 39:44.1 11:58.7
38 3 / M55 [ 136 ] Jan Jurák 1947 CZE Praha 5 39:54.1 12:08.7
39 4 / Z35 [ 133 ] Slávka Zinkova 1978 CZE Victoria Strings 39:59.0 12:13.6
40 11 / M35 [ 21 ] Adrian Lopez 1982 CZE Roztoky 39:59.7 12:14.3
41 4 / M55 [ 37 ] Zdeněk Roubal 1953 CZE Praha 6 40:24.1 12:38.7
42 5 / Z35 [ 10 ] Klára Březinová 1979 CZE BK Hostivice 40:30.0 12:44.6
43 6 / Z35 [ 16 ] Jana Kolaja Ehlerová 1980 CZE Slavia Liberec Orienteering 40:53.3 13:07.9
44 2 / Z20 [ 101 ] Zuzana Jelínková 1989 CZE Štefko Runnig Team 41:38.0 13:52.6
45 3 / Z20 [ 31 ] Barbora Poláčková 1991 CZE Hole 42:00.8 14:15.4
46 8 / M45 [ 17 ] Tomáš Kopecký 1975 CZE Dolní Jirčany 44:30.6 16:45.2
47 12 / M35 [ 139 ] Libor Stenzl 1978 CZE Praha 44:50.1 17:04.7
48 4 / Z20 [ 29 ] Tereza Pecková 1995 CZE Horní Bezděkov 45:08.7 17:23.3
49 5 / Z20 [ 36 ] Dana Rajková 1992 CZE Velké Přílepy 45:12.2 17:26.8
50 1 / Z55 [ 127 ] Pavla Nápravová 1964 CZE Praha Nebušice 45:15.6 17:30.2
51 3 / Z45 [ 26 ] Lenka Neumannová 1968 CZE Letiště Praha 45:42.8 17:57.4
52 4 / Z45 [ 7 ] Pavlína Beňová 1970 CZE Letiště Praha 45:52.2 18:06.8
53 7 / Z35 [ 18 ] Kateřina Kracíková 1977 CZE Turské boženy 45:52.3 18:06.9
54 5 / M55 [ 48 ] Otakar Wiener 1956 CZE Praha 5 45:54.5 18:09.1
55 8 / Z35 [ 47 ] Lucie Vernerová 1982 CZE Turské boženy 46:16.5 18:31.1
56 5 / Z45 [ 15 ] Alena IHMOVÁ 1972 CZE Horoměřice 46:29.3 18:43.9
57 13 / M35 [ 22 ] Petr Mahel 1981 CZE Běžouni z Klánovického lesa 46:33.8 18:48.4
58 6 / Z20 [ 51 ] Kateřina Žeglitz 1991 CZE Horní Bezděkov 50:17.2 22:31.8
59 9 / Z35 [ 42 ] Anastasia Sirotkina 1978 CZE Tuchoměřice 50:52.0 23:06.6
60 2 / Z55 [ 12 ] Milada Fricová 1964 CZE Přední Kopanina, Preláta E86 51:35.1 23:49.7
DNS / M15 [ 293 ] Grigory Sirotkin 2005 CZE Tuchoměřice