Tuchoměřice běží

25.01.2020 Tuchoměřice, Praha 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

HD1 bez časomíry celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, kluci: 0, holky: 0 [html] [pdf]
HD2 celkem: 14, muži : 8, ženy: 6, kluci: 8, holky: 6 [html] [pdf]
HD3 celkem: 15, muži : 6, ženy: 9, kluci: 6, holky: 9 [html] [pdf]
HD4 celkem: 4, muži : 2, ženy: 2, kluci: 2, holky: 2 [html] [pdf]
HD5 celkem: 6, muži : 4, ženy: 2, kluci: 4, holky: 2 [html] [pdf]
hlavní závod celkem: 61, muži : 38, ženy: 23, M15: 2, M20: 10, M35: 13, M45: 8, M55: 5, Z15: 1, Z20: 6, Z35: 9, Z45: 5, Z55: 2 [html] [pdf]

výsledková listina HD1 bez časomíry

start ~ 10:30:00

výsledková listina HD2

start ~ 10:45:03

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [223] Kubík Přáda 2012 CZE Praha 01:55.1
2 2 / kluci [222] Daník Přáda 2012 CZE Praha 02:03.8 00:08.7
3 3 / kluci [211] Ondřej Jíra 2012 CZE ASK Slavia Praha 02:11.0 00:15.9
4 4 / kluci [229] Daniel Šíma 2013 CZE GLADIATORRACETEAM 02:13.4 00:18.3
5 1 / holky [224] Lucie Rusňáková 2012 CZE Kladno 02:15.5 00:20.4
6 5 / kluci [219] Prokop Nešetřil 2012 CZE Roztoky 02:20.2 00:25.1
7 2 / holky [225] Kamila Sedláčkova 2012 CZE Tuchoměřice 02:28.2 00:33.1
8 3 / holky [217] Karla Březinová 2013 CZE BK Hostivice 02:34.7 00:39.6
9 6 / kluci [216] Mikuláš Boula 2014 CZE Tuchoměřice 02:47.0 00:51.9
10 7 / kluci [218] Antonín Černohorský 2014 CZE SK Kotlářka Praha 02:49.1 00:54.0
11 4 / holky [212] Eliška Jírová 2014 CZE Praha 10 02:55.3 01:00.2
12 5 / holky [226] Daniela Skůrová 2012 CZE Praha, Přední Kopanina 03:04.5 01:09.4
13 8 / kluci [210] Bedřich Kolaja 2013 CZE Slavia Liberec Orienteering 03:08.7 01:13.6
14 6 / holky [227] Karolína Skůrová 2014 CZE Praha, Přední Kopanina 03:12.1 01:17.0

výsledková listina HD3

start ~ 10:55:14

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / holky [232] Linda Botková 2010 CZE Praha 6 Nebušice 03:25.6
2 2 / holky [239] Nela Přádová 2010 CZE Praha 03:34.4 00:08.8
3 1 / kluci [237] Jindřich Kohout 2011 CZE Velo akademie Kladno 03:43.6 00:18.0
4 2 / kluci [236] Filip Huml 2010 CZE Střela Žebrák 03:50.1 00:24.5
5 3 / kluci [234] Šimon Boula 2010 CZE Tuchoměřice 03:54.0 00:28.4
6 3 / holky [235] Julie Černohorská 2010 CZE SK Kotlářka Praha 03:58.2 00:32.6
7 4 / holky [242] Laura Špačková 2011 CZE SK Aktis 04:09.8 00:44.2
8 4 / kluci [214] Jan Szegidewicz 2010 CZE tiskdo1000 04:11.2 00:45.6
9 5 / kluci [244] Jáchym Zazvonil 2011 CZE Velo akademie Kladno 04:11.8 00:46.2
10 5 / holky [231] Barbora Ašerová 2011 CZE SK Kotlářka Praha 04:12.8 00:47.2
11 6 / holky [240] Kamila Rusňáková 2011 CZE Kladno 04:16.6 00:51.0
12 7 / holky [296] Viktorie Benešová 2011 CZE SK Kotlářka Praha 04:23.8 00:58.2
13 8 / holky [213] Ema Szegidewiczová 2010 CZE tiskdo1000 04:37.8 01:12.2
14 6 / kluci [297] patrik Poulíček 2011 CZE Statenice 05:03.9 01:38.3
15 9 / holky [241] Aneta Šímová 2010 CZE GLADIATORRACETEAM 05:08.5 01:42.9

výsledková listina HD4

start ~ 11:11:29

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / holky [248] Eliška Humlová 2008 CZE Střela Žebrák 03:29.3
2 1 / kluci [251] Štěpán Zazvonil 2008 CZE Velo akademie Kladno 03:37.5 00:08.2
3 2 / kluci [250] Jan Šťastný 2008 CZE Horoměřice 03:59.0 00:29.7
4 2 / holky [298] anna pendelínová 2009 CZE tuchoměřice 05:06.0 01:36.7

výsledková listina HD5

start ~ 11:11:29

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [257] Zdeněk Vacek 2007 CZE SK Kotlářka Praha 07:27.3
2 2 / kluci [258] František Cihlář 2006 CZE Tuchoměřice 07:57.9 00:30.6
3 1 / holky [294] Magdaléna Radzová 2008 CZE Tuchoměřice 08:25.4 00:58.1
4 2 / holky [253] Kristýna Kubizňáková 2007 CZE SK Aritma Praha 09:10.8 01:43.5
5 3 / kluci [295] Eric Boels 2007 CZE Tuchoměřice 09:38.5 02:11.2
6 4 / kluci [256] Tomas Sedláček 2007 CZE Tuchoměřice 10:36.8 03:09.5

výsledková listina hlavní závod

start ~ 12:30:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / M35 [46] Jan Šneberger 1985 CZE AC Falcon Rokycany 27:45.4
2 2 / M35 [1] Jiří Chyba 1979 CZE Nutrend Specialized Racing 28:39.4 00:54.0
3 1 / M20 [33] Pavel Procházka 1994 CZE Mělník 30:22.5 02:37.1
4 2 / M20 [2] Pavel Vlk 1991 CZE Originál 1869 Příbram 30:24.9 02:39.5
5 3 / M35 [131] Richard Barcal 1981 CZE dos amigos 31:28.4 03:43.0
6 1 / M45 [14] Vladimír Herold 1974 CZE Letiště Praha 31:39.9 03:54.5
7 4 / M35 [135] Jan Jurák 1981 CZE Dekanka Team 32:10.5 04:25.1
8 3 / M20 [3] Jakub Hanousek 1991 CZE Police nad metují 32:20.8 04:35.4
9 2 / M45 [30] Jaroslav Petsch 1975 CZE Vebrovyboudy.cz 32:23.9 04:38.5
10 4 / M20 [27] Lukáš Novák 1995 CZE Hoštka 32:29.9 04:44.5
11 5 / M20 [19] Ervin Kuč 1994 CZE praha 5 32:52.2 05:06.8
12 3 / M45 [140] Tomáš Nohejl 1967 CZE Praha 33:13.9 05:28.5
13 1 / M55 [39] František Sedlák 1963 CZE Hostivice 33:26.5 05:41.1
14 4 / M45 [24] Matěj Maxa 1975 CZE Statenice 33:51.3 06:05.9
15 5 / M35 [45] Jindřich Srb 1985 CZE Night Run Team 33:57.0 06:11.6
16 1 / Z35 [43] Eva Slavíková 1984 CZE Praha 13 34:03.9 06:18.5
17 5 / M45 [23] Roman Matyáš 1970 CZE MATY Training Centrum 34:47.0 07:01.6
18 6 / M45 [32] Jiří Pořický 1971 CZE Odolena Voda 35:13.9 07:28.5
19 7 / M45 [9] Tomáš Blodek 1967 CZE Letiště Praha 35:14.6 07:29.2
19 6 / M35 [38] Robert Sára 1980 CZE Roztoky 35:14.6 07:29.2
21 2 / M55 [132] Jiří Stránský 1963 CZE MTBO Kralupy 35:24.8 07:39.4
22 6 / M20 [13] Roland Fűri 1987 SVK Beháme Levice 37:42.8 09:57.4
23 7 / M20 [138] Michal Roll 1987 CZE Velké Přílepy 37:45.3 09:59.9
24 7 / M35 [35] Michal Přáda 1980 CZE Praha 37:46.9 10:01.5
25 1 / Z45 [137] Katarína Třísková 1971 CZE Praha 37:50.6 10:05.2
26 2 / Z35 [49] Eva Zborníková 1983 CZE Libčice nad Vltavou 37:58.6 10:13.2
27 8 / M35 [134] Václav Šlais 1982 CZE Letiště Praha 38:06.2 10:20.8
28 1 / Z15 [11] Kristýna Dvořáková 2005 CZE TAP Plzeň 38:19.3 10:33.9
29 9 / M35 [25] Zbyněk Merhaut 1983 CZE Letiště Praha 38:46.5 11:01.1
30 10 / M35 [130] Zlatan Mulič 1985 CZE Praha 39:12.0 11:26.6
31 1 / M15 [41] German Sirotkin 2004 CZE Tuchoměřice 39:13.7 11:28.3
32 1 / Z20 [40] Lucie Sedláková 1989 CZE eSeNBáci Jeseník 39:18.1 11:32.7
33 2 / Z45 [6] Milča Bartíková 1971 CZE Letiště Praha 39:19.0 11:33.6
34 8 / M20 [50] Lukáš Žeglitz 1991 CZE Kladno 39:27.7 11:42.3
35 9 / M20 [34] Vaclav Prochazka 1987 CZE Praha 39:34.0 11:48.6
36 10 / M20 [8] Jaromír Beran 1987 CZE Roztoky 39:41.6 11:56.2
37 3 / Z35 [44] Danuše Solarová 1985 CZE Šneci v běhu 39:44.1 11:58.7
38 3 / M55 [136] Jan Jurák 1947 CZE Praha 5 39:54.1 12:08.7
39 4 / Z35 [133] Slávka Zinkova 1978 CZE Victoria Strings 39:59.0 12:13.6
40 11 / M35 [21] Adrian Lopez 1982 CZE Roztoky 39:59.7 12:14.3
41 4 / M55 [37] Zdeněk Roubal 1953 CZE Praha 6 40:24.1 12:38.7
42 5 / Z35 [10] Klára Březinová 1979 CZE BK Hostivice 40:30.0 12:44.6
43 6 / Z35 [16] Jana Kolaja Ehlerová 1980 CZE Slavia Liberec Orienteering 40:53.3 13:07.9
44 2 / Z20 [101] Zuzana Jelínková 1989 CZE Štefko Runnig Team 41:38.0 13:52.6
45 3 / Z20 [31] Barbora Poláčková 1991 CZE Hole 42:00.8 14:15.4
46 8 / M45 [17] Tomáš Kopecký 1975 CZE Dolní Jirčany 44:30.6 16:45.2
47 12 / M35 [139] Libor Stenzl 1978 CZE Praha 44:50.1 17:04.7
48 4 / Z20 [29] Tereza Pecková 1995 CZE Horní Bezděkov 45:08.7 17:23.3
49 5 / Z20 [36] Dana Rajková 1992 CZE Velké Přílepy 45:12.2 17:26.8
50 1 / Z55 [127] Pavla Nápravová 1964 CZE Praha Nebušice 45:15.6 17:30.2
51 3 / Z45 [26] Lenka Neumannová 1968 CZE Letiště Praha 45:42.8 17:57.4
52 4 / Z45 [7] Pavlína Beňová 1970 CZE Letiště Praha 45:52.2 18:06.8
53 7 / Z35 [18] Kateřina Kracíková 1977 CZE Turské boženy 45:52.3 18:06.9
54 5 / M55 [48] Otakar Wiener 1956 CZE Praha 5 45:54.5 18:09.1
55 8 / Z35 [47] Lucie Vernerová 1982 CZE Turské boženy 46:16.5 18:31.1
56 5 / Z45 [15] Alena IHMOVÁ 1972 CZE Horoměřice 46:29.3 18:43.9
57 13 / M35 [22] Petr Mahel 1981 CZE Běžouni z Klánovického lesa 46:33.8 18:48.4
58 6 / Z20 [51] Kateřina Žeglitz 1991 CZE Horní Bezděkov 50:17.2 22:31.8
59 9 / Z35 [42] Anastasia Sirotkina 1978 CZE Tuchoměřice 50:52.0 23:06.6
60 2 / Z55 [12] Milada Fricová 1964 CZE Přední Kopanina, Preláta E86 51:35.1 23:49.7
DNS / M15 [293] Grigory Sirotkin 2005 CZE Tuchoměřice