maraton

run

results

Velichovská sedmička

2021-06-26 Velichovky 

archiv

announcement

registration

start list

results

1200m - Starší žáci total: 3 , men : 2, women: 1, kluci: 2, holky: 1 [html] [pdf] [csv]
900m - Mladší žáci total: 8 , men : 4, women: 4, kluci: 4, holky: 4 [html] [pdf] [csv]
800m - Nejml. zaci total: 8 , men : 3, women: 5, kluci: 3, holky: 5 [html] [pdf] [csv]
700m - Školáci total: 13 , men : 9, women: 4, kluci: 9, holky: 4 [html] [pdf] [csv]
500m - Přípravka total: 6 , men : 3, women: 3, kluci: 3, holky: 3 [html] [pdf] [csv]
Nejmenší holky total: 10 , men : 0, women: 10, Muži: 0, Ženy: 10 [html] [pdf] [csv]
Nejmenší kluci total: 15 , men : 15, women: 0, kluci: 15, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Velichovská 7 total: 80 , men : 54, women: 26, Muži: 54, Ženy: 26 [html] [pdf] [csv]

result list 1200m - Starší žáci

start ~ 09:33:59

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / kluci [ 228 ] Ondřej Souček 2006 CZE Tj Maratonstav Úpice 04:13.4
2 1 / holky [ 201 ] Sofie Ernestová 2007 CZE Sk Dolar Hajnice 05:04.1 00:50.6
3 2 / kluci [ 202 ] Ladislav Raim 2007 CZE Nový Hradec 05:04.4 00:50.9

result list 900m - Mladší žáci

start ~ 09:42:52

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / kluci [ 328 ] Šimon Souček 2008 CZE Tj Maratonstav Úpice 01:27.0
2 1 / holky [ 305 ] Anna Petráčková 2008 CZE Sk Nové Město Nad Metují 01:38.6 00:11.5
3 2 / kluci [ 307 ] Matěj Renský 2009 CZE Běžecký Klub Náchod 01:46.8 00:19.7
4 3 / kluci [ 302 ] Vítek Hemelík 2009 CZE Jaroměř 01:49.0 00:22.0
5 2 / holky [ 306 ] Adéla Renská 2009 CZE Běžecký Klub Náchod 01:50.1 00:23.0
6 4 / kluci [ 304 ] Milan Petráček 2009 CZE Velký Třebešov 01:50.7 00:23.6
7 3 / holky [ 301 ] Noemi Elichová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 01:53.3 00:26.3
8 4 / holky [ 335 ] Lenka Novotná 2008 CZE Carla.kupkolo.cz 02:36.2 01:09.1

result list 800m - Nejml. zaci

start ~ 09:59:43

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / kluci [ 204 ] Pavel Diviš 2011 CZE Střela Žebrák 03:18.6
2 1 / holky [ 210 ] Aneta Nováková 2011 CZE Habřina 03:23.1 00:04.4
3 2 / kluci [ 206 ] Luboš Hemelík 2010 CZE Jaroměř 03:37.7 00:19.0
4 2 / holky [ 208 ] Adéla Hůlková 2010 CZE Ski Police Nad Metují 03:53.5 00:34.8
5 3 / holky [ 211 ] Tereza Suchá 2010 CZE Atletika Jaroměř 03:54.4 00:35.7
6 4 / holky [ 205 ] Vendula Dostálová 2010 CZE Tj Sokol Jaroměř 04:06.6 00:48.0
7 3 / kluci [ 207 ] Vít Hůlka 2010 CZE Ski Police Nad Metují 04:20.0 01:01.4
8 5 / holky [ 209 ] Klára Lachmanová 2011 CZE X-activity 04:41.0 01:22.3

result list 700m - Školáci

start ~ 10:11:46

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / kluci [ 310 ] Jan Diviš 2013 CZE Střela Žebrák 03:10.1
2 2 / kluci [ 316 ] Michael Patzelt 2012 CZE Hvězda Pardubice Z.s. 03:11.2 00:01.0
3 1 / holky [ 340 ] Adéla Macurová 2012 CZE Hvězda Pardubice 03:15.6 00:05.4
4 3 / kluci [ 311 ] Ondřej Elich 2012 CZE Apache Loko Trutnov 03:16.0 00:05.9
5 2 / holky [ 339 ] Alice Macurova 2012 CZE Hvězda Pardubice 03:18.5 00:08.4
6 4 / kluci [ 336 ] Matyáš Šefc 2012 CZE Police Nad Metuji 03:22.8 00:12.6
7 5 / kluci [ 314 ] Josef Launer 2013 CZE Luková 03:23.5 00:13.3
8 3 / holky [ 315 ] Zuzana Nováková 2013 CZE Habřina 03:25.0 00:14.9
9 4 / holky [ 313 ] Denisa Králová 2012 CZE Olfin Car Ski Team 03:26.5 00:16.3
10 6 / kluci [ 318 ] Tadeáš Rieger 2012 CZE Jaroměř 03:31.2 00:21.0
11 7 / kluci [ 317 ] Kryštof Petíra 2012 CZE Jaroměř 03:32.6 00:22.4
12 8 / kluci [ 329 ] Adam Bém 2013 CZE Velichovky 03:33.6 00:23.4
13 9 / kluci [ 338 ] Tobiáš Hejna 2013 CZE Tj Maratonstav Úpice 03:43.2 00:33.0

result list 500m - Přípravka

start ~ 10:23:45

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / holky [ 213 ] Eliška Hůlková 2014 CZE Ski Police Nad Metují 02:48.4
2 1 / kluci [ 229 ] Matyáš Novák 2014 CZE Ski Police Nad Metují 02:56.4 00:08.0
3 2 / kluci [ 217 ] Michal Petrovicky 2014 CZE Atletika Jaroměř 03:01.0 00:12.5
4 3 / kluci [ 215 ] Jaromír Kolaja 2015 CZE Slavia Librec Orienteering 03:25.5 00:37.0
5 2 / holky [ 216 ] Anna Marková 2014 CZE Pivovar Miletín 03:29.5 00:41.0
6 3 / holky [ 214 ] Sofie Kocurková 2015 CZE Škoda Auto Kvasiny 03:56.6 01:08.1

result list Nejmenší holky

start ~ 10:45:31

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Ženy [ 334 ] Anabelle Nejmanová 2016 CZE Nejmani 00:52.5
2 2 / Ženy [ 223 ] Mia Petrová 2016 CZE Velké Poříčí 00:53.2 00:00.6
3 3 / Ženy [ 221 ] Linda Lachmanová 2016 CZE X-activity 00:59.0 00:06.4
4 4 / Ženy [ 222 ] Nela Nováková 2018 CZE Habřina 01:05.9 00:13.4
5 5 / Ženy [ 250 ] Eliška Holubová 2018 CZE Velichovky 01:08.9 00:16.3
6 6 / Ženy [ 225 ] Veronika Staňková 2018 CZE Nový Hradec 01:17.7 00:25.1
7 7 / Ženy [ 230 ] Agáta Pivničková 2018 CZE Ski Police Nad Metují 01:24.3 00:31.7
8 8 / Ženy [ 220 ] Johana Kocurková 2018 CZE Škoda Auto Kvasiny 01:38.2 00:45.6
9 9 / Ženy [ 348 ] Valentýna Lešková 2018 CZE Velichovky 01:39.8 00:47.2
10 10 / Ženy [ 226 ] Anastazie Suchá 2019 CZE Krabčice 02:19.2 01:26.6

result list Nejmenší kluci

start ~ 10:53:15

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / kluci [ 321 ] David Král 2016 CZE Trutnov 00:46.0
2 2 / kluci [ 331 ] Benjamin Nejman 2016 CZE Nejmani 00:48.3 00:02.2
3 3 / kluci [ 322 ] František Launer 2016 CZE Luková 00:49.2 00:03.1
4 4 / kluci [ 349 ] Marek Leška 2016 CZE Velichovky 00:49.7 00:03.7
5 5 / kluci [ 324 ] Matěj Petrovický 2016 CZE Atletika Jaroměř 00:51.8 00:05.7
6 6 / kluci [ 337 ] Martin Svoboda 2016 CZE Pardubice 00:54.9 00:08.8
7 7 / kluci [ 342 ] Lukáš Hejna 2016 CZE Havlovice 01:02.4 00:16.3
8 8 / kluci [ 323 ] Šimon Müller 2017 CZE Habřina 01:06.6 00:20.5
9 9 / kluci [ 341 ] Vilém Lorenc 2018 CZE Velichovky 01:14.2 00:28.1
10 10 / kluci [ 330 ] Adam Michálek 2017 CZE Sk Babylon Jaroměř 01:14.6 00:28.5
11 11 / kluci [ 325 ] Matyáš Rieger 2018 CZE Jaroměř 01:15.7 00:29.6
12 12 / kluci [ 332 ] Christian Nejman 2019 CZE Nejmani 01:21.1 00:35.1
13 13 / kluci [ 203 ] Dan černík 2018 CZE Semechnice 01:29.2 00:43.1
14 14 / kluci [ 320 ] Cyril Kolaja 2017 CZE Slavia Librec Orienteering 01:32.2 00:46.1
15 15 / kluci [ 319 ] Václav Hynek 2017 CZE Dolní Černilov 01:32.7 00:46.6

result list Velichovská 7

start ~ 11:34:18

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Muži [ 2 ] David Plný 1993 CZE Běžecký Klub Náchod 25:18.4
2 2 / Muži [ 3 ] Antonín Staněk 2002 CZE Sk Nové Město Nad Metují 25:24.0 00:05.6
3 3 / Muži [ 6 ] Ondřej Volák 2000 CZE Běžecký Klub Náchod 25:28.0 00:09.5
4 4 / Muži [ 5 ] Pavel Jelen 1991 CZE Běžecký Klub Náchod 25:48.9 00:30.5
5 5 / Muži [ 7 ] Jindřich Král 1973 CZE Ak Iscarex Česká Třebová 25:55.5 00:37.0
6 6 / Muži [ 8 ] Milan Vlček 1989 CZE Sk Nové Město Nad Metují 26:42.3 01:23.9
7 7 / Muži [ 64 ] Pepek Petrů 1986 CZE Hasiči Náchod 28:00.3 02:41.9
8 8 / Muži [ 10 ] Jiří Kulda 2002 CZE Tj Maratonstav Úpice 28:13.6 02:55.2
9 9 / Muži [ 18 ] Tomáš Dohnanský 1994 CZE Decathlon Hradec Králové 28:21.5 03:03.1
10 10 / Muži [ 15 ] František Buřil 1966 CZE Vidochov 28:33.1 03:14.7
11 11 / Muži [ 86 ] Martin Simon 1980 CZE Tj Sokol Jaroměř 28:52.6 03:34.2
12 1 / Ženy [ 9 ] Táňa Metelková 1972 CZE Ok99 Hradec Králové 29:23.5 04:05.1
13 12 / Muži [ 51 ] Jan Lněnička 1994 CZE Dvůr Králové Nad Labem 29:59.7 04:41.2
14 13 / Muži [ 43 ] Lumír Koutník 1967 CZE Sk Vrchlabí - Smola Konstrukce 30:34.0 05:15.6
15 14 / Muži [ 24 ] Martin Habr 1996 CZE Tj Sokol Olešnice 30:42.4 05:24.0
16 15 / Muži [ 67 ] Michal Renský 1979 CZE Běžecký Klub Náchod 31:20.2 06:01.8
17 16 / Muži [ 38 ] Pavel Kocurek 1989 CZE Škoda Auto Kvasiny 31:25.6 06:07.2
18 17 / Muži [ 62 ] Jan Pajer 1980 CZE Velký Třebešov 31:26.4 06:07.9
19 18 / Muži [ 87 ] Luděk Novotný 1974 CZE Carla.kupkolo.cz 31:38.5 06:20.1
20 2 / Ženy [ 44 ] Denisa Kozáková 1979 CZE Hvězda Pardubice 32:20.2 07:01.8
21 3 / Ženy [ 83 ] Klára Přibylová 1988 CZE Nejmani 32:20.3 07:01.9
22 19 / Muži [ 80 ] Jan Vejběra 1966 CZE Ghost Team 32:29.3 07:10.9
23 20 / Muži [ 25 ] Petr Habr 1965 CZE Žernov Pro Radost 32:47.0 07:28.6
24 21 / Muži [ 76 ] Martin Matuška 1980 CZE Ohnišov 32:58.0 07:39.6
25 4 / Ženy [ 71 ] Ivona Špringrová 1992 CZE Maratonstav Úpice 33:03.3 07:44.9
26 22 / Muži [ 27 ] Milan Holický 1965 CZE Pardubice 33:44.5 08:26.1
27 23 / Muži [ 46 ] Milan Krempa 1963 CZE Pivovar Primátor 33:58.4 08:40.0
28 5 / Ženy [ 11 ] Romana Brumlichová 1976 CZE Bk Náchod 34:09.8 08:51.4
29 6 / Ženy [ 82 ] Kateřina Baškovská 1994 CZE Holky Z Vršovky 34:10.2 08:51.8
30 24 / Muži [ 68 ] Josef Smola 1980 CZE Běžecký Klub Náchod 34:15.4 08:57.0
31 25 / Muži [ 54 ] Václav Matuška 1969 CZE Velká Jesenice 34:15.5 08:57.1
32 26 / Muži [ 28 ] Patrik Hubaček 1989 CZE Pardubice 34:23.9 09:05.5
33 7 / Ženy [ 81 ] Eva Vejběrová 1976 CZE Ghost Team 34:28.1 09:09.7
34 8 / Ženy [ 13 ] Eva Brychová 1984 CZE Dobřany 34:37.5 09:19.1
35 27 / Muži [ 85 ] Michal Vosáhlo 2004 CZE Havlovice 34:38.5 09:20.0
36 28 / Muži [ 19 ] Luboš Doležal 1954 CZE Cyklo Tony 34:39.5 09:21.1
37 29 / Muži [ 89 ] Petr Hejna 1978 CZE Zpa Smart Energy 34:54.0 09:35.6
38 30 / Muži [ 42 ] Vladimír Kostelecký 1970 CZE Vella Team Náchod 34:57.7 09:39.3
39 9 / Ženy [ 75 ] Romana Baškovská 1974 CZE Holky Z Vršovky 35:07.8 09:49.4
40 31 / Muži [ 49 ] Jiří Leplt 1961 CZE Pivovar Miletín 35:35.6 10:17.2
41 10 / Ženy [ 73 ] Veronika Vítková 1989 CZE Nahořany 35:37.2 10:18.8
42 32 / Muži [ 69 ] Jaroslav Suchý 1981 CZE Krabčice 36:36.3 11:17.9
43 33 / Muži [ 66 ] Richard Prokop 1987 CZE Jaroměř 36:45.8 11:27.3
44 34 / Muži [ 58 ] Martin Michálek 1986 CZE Sk Babylon Jaroměř 36:51.2 11:32.8
45 35 / Muži [ 77 ] Martin Svoboda 1987 CZE Zaloňovská Desítka 36:51.8 11:33.4
46 36 / Muži [ 50 ] Lukáš Linhart 1989 CZE Sk Nové Město Nad Metují 36:56.7 11:38.3
47 11 / Ženy [ 26 ] Markéta Hanzlová 1973 CZE Svaz českých Bohémů 36:58.3 11:39.9
48 37 / Muži [ 16 ] Martin Černík 1980 CZE Semechnice 37:10.8 11:52.4
49 38 / Muži [ 65 ] Michal Zoubek 1976 CZE Erika Copy Shop 37:13.0 11:54.6
50 39 / Muži [ 22 ] Jiří Elich 1964 CZE Apache Loko Trutnov 37:24.2 12:05.8
51 40 / Muži [ 56 ] Kuba Mertlík 1982 CZE Občerstvení Na Špalkách 37:55.7 12:37.3
52 41 / Muži [ 33 ] Martin Kašpárek 1967 CZE Tj Velichovky 38:11.6 12:53.2
53 42 / Muži [ 128 ] Josef Nečas 1958 CZE Upice 38:19.1 13:00.7
54 12 / Ženy [ 17 ] Kateřina Černíková 1989 CZE Cyklo Tony 38:24.7 13:06.3
55 43 / Muži [ 79 ] Josef Vaněk 1965 CZE Tj Sokol Karate Náchod 38:41.2 13:22.8
56 44 / Muži [ 88 ] Antonín Korityák 2004 CZE Velichovky 38:48.6 13:30.1
57 13 / Ženy [ 40 ] Lucie Konečná 1985 CZE Hc Holkey Náchod 38:54.7 13:36.3
58 14 / Ženy [ 74 ] Erika Zoubková 1976 CZE Erika Copy Shop 38:58.3 13:39.9
59 45 / Muži [ 52 ] Jan Louženský 1953 CZE Moravany 39:19.3 14:00.9
60 15 / Ženy [ 78 ] Dita Svobodová 1986 CZE Zaloňovská Desítka 39:25.7 14:07.3
61 16 / Ženy [ 333 ] Kristýna Fassati 1988 CZE Rozbehame Česko (Rozbehame Jaroměř) 40:12.1 14:53.7
62 17 / Ženy [ 31 ] Zdeňka Jonášová 1964 CZE Hradecký Spinning Klub 41:24.2 16:05.7
63 18 / Ženy [ 55 ] Jana Matušková 1969 CZE Velká Jesenice 41:29.8 16:11.4
64 19 / Ženy [ 39 ] Jana Kolaja Ehlerová 1980 CZE Slavia Librec Orienteering 41:56.2 16:37.8
65 46 / Muži [ 47 ] Martin Launer 1980 CZE Luková 41:58.8 16:40.4
65 20 / Ženy [ 48 ] Eliska Launerova 1989 CZE Luková 41:58.8 16:40.4
67 21 / Ženy [ 34 ] Eva Kirschova 1978 CZE LOKO Trutnov Triatlon Team 42:27.5 17:09.0
67 47 / Muži [ 70 ] Josef Šibrava 1989 CZE Trutnov 42:27.5 17:09.0
69 48 / Muži [ 127 ] Ondřej Holemář 2006 CZE Velichovky 43:24.1 18:05.7
70 22 / Ženy [ 59 ] Kateřina Michálková 1988 CZE SK Babylon Jaroměř 43:35.7 18:17.2
71 49 / Muži [ 57 ] Josef Metelka 1944 CZE Ski Police Nad Metují 44:16.0 18:57.6
72 50 / Muži [ 35 ] Martin Klapper 1981 CZE Žabí Tým 45:36.0 20:17.6
73 51 / Muži [ 84 ] Petr Kozák 1966 CZE Hronov 45:42.5 20:24.1
74 23 / Ženy [ 45 ] Pavlína Kramářová 1988 CZE Jaroměř 46:43.5 21:25.1
75 52 / Muži [ 60 ] Filip Navrátil 1982 CZE Občerstvení Na Špalkách 47:18.9 22:00.5
76 53 / Muži [ 72 ] Tomáš Štádler 1975 CZE Jaroměř 47:49.9 22:31.5
77 24 / Ženy [ 14 ] Naďa Burdychová 1955 CZE Sokol Burdych 48:51.3 23:32.9
78 54 / Muži [ 20 ] Václav Dostál 1942 CZE Černožice 50:47.4 25:29.0
78 25 / Ženy [ 21 ] Hana Dostálová 1970 CZE Černožice 50:47.4 25:29.0
80 26 / Ženy [ 29 ] Hana Hubačeková 1992 CZE Pardubice 59:18.9 34:00.4