běh

výsledky

Velichovská sedmička

26.06.2021 Velichovky 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

1200m - Starší žáci celkem: 3, muži : 2, ženy: 1, kluci: 2, holky: 1 [html] [pdf] [csv]
900m - Mladší žáci celkem: 8, muži : 4, ženy: 4, kluci: 4, holky: 4 [html] [pdf] [csv]
800m - Nejml. zaci celkem: 8, muži : 3, ženy: 5, kluci: 3, holky: 5 [html] [pdf] [csv]
700m - Školáci celkem: 13, muži : 9, ženy: 4, kluci: 9, holky: 4 [html] [pdf] [csv]
500m - Přípravka celkem: 6, muži : 3, ženy: 3, kluci: 3, holky: 3 [html] [pdf] [csv]
Nejmenší holky celkem: 10, muži : 0, ženy: 10, Muži: 0, Ženy: 10 [html] [pdf] [csv]
Nejmenší kluci celkem: 15, muži : 15, ženy: 0, kluci: 15, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Velichovská 7 celkem: 80, muži : 54, ženy: 26, Muži: 54, Ženy: 26 [html] [pdf] [csv]

výsledková listina 1200m - Starší žáci

start ~ 09:33:59

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / kluci [228] Ondřej Souček 2006 CZE Tj Maratonstav Úpice 04:13.45
2 1 / holky [201] Sofie Ernestová 2007 CZE Sk Dolar Hajnice 05:04.12 00:50.67
3 2 / kluci [202] Ladislav Raim 2007 CZE Nový Hradec 05:04.4 00:50.95

výsledková listina 900m - Mladší žáci

start ~ 09:42:52

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / kluci [328] Šimon Souček 2008 CZE Tj Maratonstav Úpice 01:27.07
2 1 / holky [305] Anna Petráčková 2008 CZE Sk Nové Město Nad Metují 01:38.65 00:11.58
3 2 / kluci [307] Matěj Renský 2009 CZE Běžecký Klub Náchod 01:46.82 00:19.75
4 3 / kluci [302] Vítek Hemelík 2009 CZE Jaroměř 01:49.08 00:22.01
5 2 / holky [306] Adéla Renská 2009 CZE Běžecký Klub Náchod 01:50.12 00:23.05
6 4 / kluci [304] Milan Petráček 2009 CZE Velký Třebešov 01:50.73 00:23.66
7 3 / holky [301] Noemi Elichová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 01:53.38 00:26.31
8 4 / holky [335] Lenka Novotná 2008 CZE Carla.kupkolo.cz 02:36.21 01:09.14

výsledková listina 800m - Nejml. zaci

start ~ 09:59:43

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / kluci [204] Pavel Diviš 2011 CZE Střela Žebrák 03:18.66
2 1 / holky [210] Aneta Nováková 2011 CZE Habřina 03:23.14 00:04.48
3 2 / kluci [206] Luboš Hemelík 2010 CZE Jaroměř 03:37.71 00:19.05
4 2 / holky [208] Adéla Hůlková 2010 CZE Ski Police Nad Metují 03:53.5 00:34.84
5 3 / holky [211] Tereza Suchá 2010 CZE Atletika Jaroměř 03:54.43 00:35.77
6 4 / holky [205] Vendula Dostálová 2010 CZE Tj Sokol Jaroměř 04:06.66 00:48.0
7 3 / kluci [207] Vít Hůlka 2010 CZE Ski Police Nad Metují 04:20.08 01:01.42
8 5 / holky [209] Klára Lachmanová 2011 CZE X-activity 04:41.05 01:22.39

výsledková listina 700m - Školáci

start ~ 10:11:46

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / kluci [310] Jan Diviš 2013 CZE Střela Žebrák 03:10.16
2 2 / kluci [316] Michael Patzelt 2012 CZE Hvězda Pardubice Z.s. 03:11.2 00:01.04
3 1 / holky [340] Adéla Macurová 2012 CZE Hvězda Pardubice 03:15.65 00:05.49
4 3 / kluci [311] Ondřej Elich 2012 CZE Apache Loko Trutnov 03:16.08 00:05.92
5 2 / holky [339] Alice Macurova 2012 CZE Hvězda Pardubice 03:18.57 00:08.41
6 4 / kluci [336] Matyáš Šefc 2012 CZE Police Nad Metuji 03:22.8 00:12.64
7 5 / kluci [314] Josef Launer 2013 CZE Luková 03:23.51 00:13.35
8 3 / holky [315] Zuzana Nováková 2013 CZE Habřina 03:25.09 00:14.93
9 4 / holky [313] Denisa Králová 2012 CZE Olfin Car Ski Team 03:26.52 00:16.36
10 6 / kluci [318] Tadeáš Rieger 2012 CZE Jaroměř 03:31.25 00:21.09
11 7 / kluci [317] Kryštof Petíra 2012 CZE Jaroměř 03:32.65 00:22.49
12 8 / kluci [329] Adam Bém 2013 CZE Velichovky 03:33.64 00:23.48
13 9 / kluci [338] Tobiáš Hejna 2013 CZE Tj Maratonstav Úpice 03:43.22 00:33.06

výsledková listina 500m - Přípravka

start ~ 10:23:45

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / holky [213] Eliška Hůlková 2014 CZE Ski Police Nad Metují 02:48.48
2 1 / kluci [229] Matyáš Novák 2014 CZE Ski Police Nad Metují 02:56.48 00:08.0
3 2 / kluci [217] Michal Petrovicky 2014 CZE Atletika Jaroměř 03:01.07 00:12.59
4 3 / kluci [215] Jaromír Kolaja 2015 CZE Slavia Librec Orienteering 03:25.5 00:37.02
5 2 / holky [216] Anna Marková 2014 CZE Pivovar Miletín 03:29.5 00:41.02
6 3 / holky [214] Sofie Kocurková 2015 CZE Škoda Auto Kvasiny 03:56.67 01:08.19

výsledková listina Nejmenší holky

start ~ 10:45:31

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Ženy [334] Anabelle Nejmanová 2016 CZE Nejmani 00:52.57
2 2 / Ženy [223] Mia Petrová 2016 CZE Velké Poříčí 00:53.23 00:00.66
3 3 / Ženy [221] Linda Lachmanová 2016 CZE X-activity 00:59.02 00:06.45
4 4 / Ženy [222] Nela Nováková 2018 CZE Habřina 01:05.99 00:13.42
5 5 / Ženy [250] Eliška Holubová 2018 CZE Velichovky 01:08.95 00:16.38
6 6 / Ženy [225] Veronika Staňková 2018 CZE Nový Hradec 01:17.73 00:25.16
7 7 / Ženy [230] Agáta Pivničková 2018 CZE Ski Police Nad Metují 01:24.31 00:31.74
8 8 / Ženy [220] Johana Kocurková 2018 CZE Škoda Auto Kvasiny 01:38.22 00:45.65
9 9 / Ženy [348] Valentýna Lešková 2018 CZE Velichovky 01:39.86 00:47.29
10 10 / Ženy [226] Anastazie Suchá 2019 CZE Krabčice 02:19.26 01:26.69

výsledková listina Nejmenší kluci

start ~ 10:53:15

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / kluci [321] David Král 2016 CZE Trutnov 00:46.08
2 2 / kluci [331] Benjamin Nejman 2016 CZE Nejmani 00:48.3 00:02.22
3 3 / kluci [322] František Launer 2016 CZE Luková 00:49.26 00:03.18
4 4 / kluci [349] Marek Leška 2016 CZE Velichovky 00:49.78 00:03.7
5 5 / kluci [324] Matěj Petrovický 2016 CZE Atletika Jaroměř 00:51.81 00:05.73
6 6 / kluci [337] Martin Svoboda 2016 CZE Pardubice 00:54.93 00:08.85
7 7 / kluci [342] Lukáš Hejna 2016 CZE Havlovice 01:02.45 00:16.37
8 8 / kluci [323] Šimon Müller 2017 CZE Habřina 01:06.61 00:20.53
9 9 / kluci [341] Vilém Lorenc 2018 CZE Velichovky 01:14.25 00:28.17
10 10 / kluci [330] Adam Michálek 2017 CZE Sk Babylon Jaroměř 01:14.6 00:28.52
11 11 / kluci [325] Matyáš Rieger 2018 CZE Jaroměř 01:15.73 00:29.65
12 12 / kluci [332] Christian Nejman 2019 CZE Nejmani 01:21.18 00:35.1
13 13 / kluci [203] Dan černík 2018 CZE Semechnice 01:29.2 00:43.12
14 14 / kluci [320] Cyril Kolaja 2017 CZE Slavia Librec Orienteering 01:32.23 00:46.15
15 15 / kluci [319] Václav Hynek 2017 CZE Dolní Černilov 01:32.7 00:46.62

výsledková listina Velichovská 7

start ~ 11:34:18

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [2] David Plný 1993 CZE Běžecký Klub Náchod 25:18.42
2 2 / Muži [3] Antonín Staněk 2002 CZE Sk Nové Město Nad Metují 25:24.07 00:05.65
3 3 / Muži [6] Ondřej Volák 2000 CZE Běžecký Klub Náchod 25:28.01 00:09.59
4 4 / Muži [5] Pavel Jelen 1991 CZE Běžecký Klub Náchod 25:48.96 00:30.54
5 5 / Muži [7] Jindřich Král 1973 CZE Ak Iscarex Česká Třebová 25:55.51 00:37.09
6 6 / Muži [8] Milan Vlček 1989 CZE Sk Nové Město Nad Metují 26:42.33 01:23.91
7 7 / Muži [64] Pepek Petrů 1986 CZE Hasiči Náchod 28:00.36 02:41.94
8 8 / Muži [10] Jiří Kulda 2002 CZE Tj Maratonstav Úpice 28:13.63 02:55.21
9 9 / Muži [18] Tomáš Dohnanský 1994 CZE Decathlon Hradec Králové 28:21.53 03:03.11
10 10 / Muži [15] František Buřil 1966 CZE Vidochov 28:33.16 03:14.74
11 11 / Muži [86] Martin Simon 1980 CZE Tj Sokol Jaroměř 28:52.64 03:34.22
12 1 / Ženy [9] Táňa Metelková 1972 CZE Ok99 Hradec Králové 29:23.55 04:05.13
13 12 / Muži [51] Jan Lněnička 1994 CZE Dvůr Králové Nad Labem 29:59.71 04:41.29
14 13 / Muži [43] Lumír Koutník 1967 CZE Sk Vrchlabí - Smola Konstrukce 30:34.05 05:15.63
15 14 / Muži [24] Martin Habr 1996 CZE Tj Sokol Olešnice 30:42.44 05:24.02
16 15 / Muži [67] Michal Renský 1979 CZE Běžecký Klub Náchod 31:20.24 06:01.82
17 16 / Muži [38] Pavel Kocurek 1989 CZE Škoda Auto Kvasiny 31:25.66 06:07.24
18 17 / Muži [62] Jan Pajer 1980 CZE Velký Třebešov 31:26.4 06:07.98
19 18 / Muži [87] Luděk Novotný 1974 CZE Carla.kupkolo.cz 31:38.54 06:20.12
20 2 / Ženy [44] Denisa Kozáková 1979 CZE Hvězda Pardubice 32:20.27 07:01.85
21 3 / Ženy [83] Klára Přibylová 1988 CZE Nejmani 32:20.37 07:01.95
22 19 / Muži [80] Jan Vejběra 1966 CZE Ghost Team 32:29.37 07:10.95
23 20 / Muži [25] Petr Habr 1965 CZE Žernov Pro Radost 32:47.08 07:28.66
24 21 / Muži [76] Martin Matuška 1980 CZE Ohnišov 32:58.02 07:39.6
25 4 / Ženy [71] Ivona Špringrová 1992 CZE Maratonstav Úpice 33:03.33 07:44.91
26 22 / Muži [27] Milan Holický 1965 CZE Pardubice 33:44.55 08:26.13
27 23 / Muži [46] Milan Krempa 1963 CZE Pivovar Primátor 33:58.43 08:40.01
28 5 / Ženy [11] Romana Brumlichová 1976 CZE Bk Náchod 34:09.88 08:51.46
29 6 / Ženy [82] Kateřina Baškovská 1994 CZE Holky Z Vršovky 34:10.27 08:51.85
30 24 / Muži [68] Josef Smola 1980 CZE Běžecký Klub Náchod 34:15.46 08:57.04
31 25 / Muži [54] Václav Matuška 1969 CZE Velká Jesenice 34:15.54 08:57.12
32 26 / Muži [28] Patrik Hubaček 1989 CZE Pardubice 34:23.98 09:05.56
33 7 / Ženy [81] Eva Vejběrová 1976 CZE Ghost Team 34:28.16 09:09.74
34 8 / Ženy [13] Eva Brychová 1984 CZE Dobřany 34:37.57 09:19.15
35 27 / Muži [85] Michal Vosáhlo 2004 CZE Havlovice 34:38.5 09:20.08
36 28 / Muži [19] Luboš Doležal 1954 CZE Cyklo Tony 34:39.55 09:21.13
37 29 / Muži [89] Petr Hejna 1978 CZE Zpa Smart Energy 34:54.09 09:35.67
38 30 / Muži [42] Vladimír Kostelecký 1970 CZE Vella Team Náchod 34:57.78 09:39.36
39 9 / Ženy [75] Romana Baškovská 1974 CZE Holky Z Vršovky 35:07.86 09:49.44
40 31 / Muži [49] Jiří Leplt 1961 CZE Pivovar Miletín 35:35.63 10:17.21
41 10 / Ženy [73] Veronika Vítková 1989 CZE Nahořany 35:37.25 10:18.83
42 32 / Muži [69] Jaroslav Suchý 1981 CZE Krabčice 36:36.37 11:17.95
43 33 / Muži [66] Richard Prokop 1987 CZE Jaroměř 36:45.81 11:27.39
44 34 / Muži [58] Martin Michálek 1986 CZE Sk Babylon Jaroměř 36:51.25 11:32.83
45 35 / Muži [77] Martin Svoboda 1987 CZE Zaloňovská Desítka 36:51.82 11:33.4
46 36 / Muži [50] Lukáš Linhart 1989 CZE Sk Nové Město Nad Metují 36:56.79 11:38.37
47 11 / Ženy [26] Markéta Hanzlová 1973 CZE Svaz českých Bohémů 36:58.35 11:39.93
48 37 / Muži [16] Martin Černík 1980 CZE Semechnice 37:10.86 11:52.44
49 38 / Muži [65] Michal Zoubek 1976 CZE Erika Copy Shop 37:13.05 11:54.63
50 39 / Muži [22] Jiří Elich 1964 CZE Apache Loko Trutnov 37:24.28 12:05.86
51 40 / Muži [56] Kuba Mertlík 1982 CZE Občerstvení Na Špalkách 37:55.72 12:37.3
52 41 / Muži [33] Martin Kašpárek 1967 CZE Tj Velichovky 38:11.68 12:53.26
53 42 / Muži [128] Josef Nečas 1958 CZE Upice 38:19.12 13:00.7
54 12 / Ženy [17] Kateřina Černíková 1989 CZE Cyklo Tony 38:24.75 13:06.33
55 43 / Muži [79] Josef Vaněk 1965 CZE Tj Sokol Karate Náchod 38:41.25 13:22.83
56 44 / Muži [88] Antonín Korityák 2004 CZE Velichovky 38:48.6 13:30.18
57 13 / Ženy [40] Lucie Konečná 1985 CZE Hc Holkey Náchod 38:54.74 13:36.32
58 14 / Ženy [74] Erika Zoubková 1976 CZE Erika Copy Shop 38:58.32 13:39.9
59 45 / Muži [52] Jan Louženský 1953 CZE Moravany 39:19.34 14:00.92
60 15 / Ženy [78] Dita Svobodová 1986 CZE Zaloňovská Desítka 39:25.77 14:07.35
61 16 / Ženy [333] Kristýna Fassati 1988 CZE Rozbehame Česko (Rozbehame Jaroměř) 40:12.17 14:53.75
62 17 / Ženy [31] Zdeňka Jonášová 1964 CZE Hradecký Spinning Klub 41:24.21 16:05.79
63 18 / Ženy [55] Jana Matušková 1969 CZE Velká Jesenice 41:29.88 16:11.46
64 19 / Ženy [39] Jana Kolaja Ehlerová 1980 CZE Slavia Librec Orienteering 41:56.27 16:37.85
65 46 / Muži [47] Martin Launer 1980 CZE Luková 41:58.82 16:40.4
65 20 / Ženy [48] Eliska Launerova 1989 CZE Luková 41:58.82 16:40.4
67 21 / Ženy [34] Eva Kirschova 1978 CZE LOKO Trutnov Triatlon Team 42:27.5 17:09.08
67 47 / Muži [70] Josef Šibrava 1989 CZE Trutnov 42:27.5 17:09.08
69 48 / Muži [127] Ondřej Holemář 2006 CZE Velichovky 43:24.13 18:05.71
70 22 / Ženy [59] Kateřina Michálková 1988 CZE SK Babylon Jaroměř 43:35.7 18:17.28
71 49 / Muži [57] Josef Metelka 1944 CZE Ski Police Nad Metují 44:16.08 18:57.66
72 50 / Muži [35] Martin Klapper 1981 CZE Žabí Tým 45:36.08 20:17.66
73 51 / Muži [84] Petr Kozák 1966 CZE Hronov 45:42.54 20:24.12
74 23 / Ženy [45] Pavlína Kramářová 1988 CZE Jaroměř 46:43.57 21:25.15
75 52 / Muži [60] Filip Navrátil 1982 CZE Občerstvení Na Špalkách 47:18.92 22:00.5
76 53 / Muži [72] Tomáš Štádler 1975 CZE Jaroměř 47:49.98 22:31.56
77 24 / Ženy [14] Naďa Burdychová 1955 CZE Sokol Burdych 48:51.35 23:32.93
78 54 / Muži [20] Václav Dostál 1942 CZE Černožice 50:47.48 25:29.06
78 25 / Ženy [21] Hana Dostálová 1970 CZE Černožice 50:47.48 25:29.06
80 26 / Ženy [29] Hana Hubačeková 1992 CZE Pardubice 59:18.9 34:00.48