Žernovský bajk

2019-06-15 Žernov 

archiv

announcement

registration

start list

results

Předzávod (odrážedla 200m) total: 5, men : 2, women: 3, kluci: 2, holky: 3 100kg [html] [pdf]
dětský závod A (1 okruh) total: 19, men : 16, women: 3, K7: 10, K9: 6, H7: 3, H9: 0 100kg [html] [pdf]
dětský závod B (2 okruhy) total: 18, men : 12, women: 6, M12: 12, Z12: 6 100kg [html] [pdf]
hlavní závod A (3 okruhy) total: 81, men : 81, women: 0, M18: 3, M29: 16, M39: 19, M49: 27, M59: 9, M60: 7, B100: 0 100kg [html] [pdf]
hlavní závod B (2 okruhy) total: 20, men : 8, women: 12, M16: 6, M70: 2, Z16: 1, Z18: 0, Z39: 8, Z40: 3 100kg [html] [pdf]
hlavní závod C (1 okruh) total: 25, men : 17, women: 8, M14: 8, Fitness: 9, Z14: 8 100kg [html] [pdf]

result list Předzávod (odrážedla 200m)

start ~ 13:29:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4
1 1 / kluci [102] Marek Laštůvka 2016 CZE Rtyně v Podkrkonoší 00:33.1
2 2 / kluci [97] Ondřej Vlček 2016 CZE Žernov 00:44.3 00:11.2
3 1 / holky [78] nikola jarošová 2016 CZE žernov 00:46.6 00:13.5
4 2 / holky [92] Viktorie Třeščáková 2017 CZE Top team 01:46.8 01:13.7
4 2 / holky [91] Mia Petrová 2016 CZE Velké Poříčí

result list dětský závod A (1 okruh)

start ~ 13:58:08

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4
1 1 / K9 [101] Adrian Suchánek 2010 CZE Červená Hora 06:49.5
2 1 / H7 [71] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Apache Loko Trutnov 07:09.9 00:20.4
3 2 / K9 [63] Tomáš Košek 2011 CZE Hradec Králové 07:35.9 00:46.4
4 3 / K9 [81] Matěj Balcar 2011 CZE SK Nové Město nad Metují 08:29.3 01:39.8
5 4 / K9 [60] Lukáš Bernard 2011 CZE S-Sport Hronov 08:53.1 02:03.6
6 1 / K7 [98] MARTIN HORNICH 2013 CZE BAKAKO Nová Paka 09:32.4 02:42.9
7 2 / K7 [65] Dušan Svoboda 2012 CZE Česká Skalice, Žernov 09:59.4 03:09.9
8 2 / H7 [118] Lenka Hanušová 2012 CZE Lhota pod Hořičkami 10:00.8 03:11.3
9 5 / K9 [85] tadeáš franc 2010 CZE tj sokol žernov 10:41.1 03:51.6
10 6 / K9 [64] Štěpán Pešek 2010 CZE TJ Sokol Žernov 11:33.4 04:43.9
11 3 / K7 [86] Michal Šatný 2012 CZE Česká Skalice 11:59.5 05:10.0
12 4 / K7 [104] Jan Petřík 2013 CZE S-Sport Hronov 12:23.9 05:34.4
13 5 / K7 [95] Tadeáš Ulvr 2014 CZE Carla.kupkolo.cz 12:24.1 05:34.6
14 6 / K7 [89] Adam Řehák 2012 CZE Rehaklegal 12:30.8 05:41.3
15 7 / K7 [108] Vojtěch Balcar 2014 CZE Náchod 12:31.9 05:42.4
16 8 / K7 [88] Vít Hejduk 2013 CZE Česká Skalice 12:44.3 05:54.8
17 9 / K7 [96] Matěj Vlček 2013 CZE Žernov 14:18.7 07:29.2
18 3 / H7 [73] Eliška Gabriela Pešková 2014 CZE TJ Sokol Žernov 14:43.3 07:53.8
19 10 / K7 [77] matěj joudal 2015 CZE Zblov 18:28.4 11:38.9

result list dětský závod B (2 okruhy)

start ~ 14:28:56

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / M12 [70] Samuel Vik 2007 CZE S-Sport Hronov 11:04.04 05:19.86
2 2 / M12 [121] Patrik Ilšner 2007 CZE Prestige cycling team 11:15.25 00:11.21 05:20.75
3 1 / Z12 [124] Sofie Piechová 2007 CZE Loko Trutnov 11:27.24 00:23.2 05:24.72
4 3 / M12 [87] Daniel Polášek 2009 CZE Bakako Nová Paka 11:34.4 00:30.36 05:36.2
5 4 / M12 [117] Kryštof Kábrt 2007 CZE Apache Loko Trutnov 11:48.27 00:44.23 05:46.4
6 2 / Z12 [74] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 12:49.86 01:45.82 06:07.94
7 5 / M12 [107] Lukáš Hanuš 2008 CZE Vella team Náchod 13:01.96 01:57.92 06:14.34
8 6 / M12 [94] Adam Ulvr 2007 CZE carla.kupkolo.cz 13:13.11 02:09.07 06:12.11
9 3 / Z12 [120] Nikol Kubecová 2007 CZE ČEská Skalice 13:41.32 02:37.28 06:35.89
10 7 / M12 [109] Miroslav Balcar 2007 CZE Náchod 13:47.25 02:43.21 06:24.95
11 8 / M12 [133] Albert Línek 2009 CZE FK Náchod 14:04.27 03:00.23 06:44.29
12 9 / M12 [99] Tomáš Červinka 2009 CZE Červená Hora 14:22.57 03:18.53 06:38.77
13 10 / M12 [130] Jan Mareth 2008 CZE Česká Skalice 16:04.31 05:00.27 07:31.79
14 11 / M12 [69] Matouš Pácalt 2009 CZE Pacíci Žernov 16:25.76 05:21.72 07:39.47
15 12 / M12 [139] radek očadlík 2006 CZE kovářství žernov 16:46.53 05:42.49 07:39.45
16 4 / Z12 [76] Veronika Rusová 2008 CZE S-Sport Hronov 16:48.35 05:44.31 07:47.53
17 5 / Z12 [75] Julie Pácaltová 2007 CZE Pacíci 17:18.11 06:14.07 07:58.81
18 6 / Z12 [110] Radka Balcarová 2009 CZE Náchod 17:21.96 06:17.92 07:57.75

result list hlavní závod A (3 okruhy)

start ~ 15:57:49

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / M39 [2] Michal Bubílek 1986 CZE Kross Bikeranch Team 01:33:42.82 31:07.06 01:01:53.88
2 2 / M39 [5] Lukáš Čáp 1984 CZE HSK - cycling team 01:33:47.28 00:04.46 31:38.64 01:02:34.36
3 1 / M29 [3] Lukáš Kunt 1997 CZE GHOST team 01:33:49.7 00:06.88 31:41.65 01:02:38.06
4 1 / M49 [1] Roman Šťastný 1979 CZE Rock Machine-Cyklomax 01:36:19.55 02:36.73 31:40.0 01:04:04.39
5 2 / M29 [143] Michal Novák 1991 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 01:36:37.66 02:54.84 31:49.72 01:04:04.99
6 3 / M29 [174] Petr Adámek 1993 CZE Apache Loko Trutnov 01:40:12.71 06:29.89 33:49.23 01:06:51.71
7 3 / M39 [4] Lukáš Drejsl 1986 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 01:41:12.56 07:29.74 31:49.8 01:04:02.73
8 2 / M49 [19] Lukáš Kopecký 1978 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 01:41:26.4 07:43.58 33:56.5 01:07:35.05
9 4 / M29 [82] Filip Kostelecký 1995 CZE Bikehome 01:45:51.95 12:09.13 35:43.46 01:10:44.8
10 4 / M39 [148] Vladimír Vaněk 1983 CZE HSK Cycling Team 01:45:53.64 12:10.82 34:00.79 01:09:09.12
11 5 / M29 [30] Ondřej Slavíček 1991 CZE SCP Pardubice 01:46:06.24 12:23.42 35:30.06 01:10:44.61
12 3 / M49 [7] Lukáš Tříska 1977 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 01:46:58.1 13:15.28 35:59.82 01:11:16.32
13 6 / M29 [177] Pavel Jirásek 1992 CZE Pitrs bikes 01:47:28.39 13:45.57 35:54.03 01:11:12.93
14 4 / M49 [131] Jan Truhlář 1977 CZE HSK - cycling team 01:48:05.03 14:22.21 35:34.04 01:10:58.31
15 5 / M49 [20] Jiří Kubec 1977 CZE Cyklo Tony 01:49:45.47 16:02.65 36:03.84 01:11:40.25
16 5 / M39 [34] Jan Vít 1989 CZE Suchovršice 01:51:07.09 17:24.27 37:03.65 01:13:44.51
17 7 / M29 [135] Martin Frencl 1990 CZE Pitrs bikes 01:52:57.84 19:15.02 36:04.06 01:13:13.7
18 6 / M49 [31] Jaroslav Svoboda 1971 CZE INS Atelier Náchod 01:53:31.73 19:48.91 38:13.0 01:15:06.78
19 7 / M49 [140] Jiří Vokoun 1972 CZE Červený Kostelec 01:53:52.72 20:09.9 36:59.36 01:14:45.47
20 8 / M29 [127] Petr Michalec 1995 CZE Pitrs bikes 01:53:52.97 20:10.15 37:42.87 01:15:07.76
21 9 / M29 [25] Jiří Martin 1990 CZE Náchod 01:54:05.71 20:22.89 38:20.08 01:15:50.41
22 8 / M49 [32] Radek Šatný 1972 CZE CykloTony 01:54:42.74 20:59.92 38:54.64 01:16:27.82
23 6 / M39 [129] Libor Zítko 1980 CZE BIKEHOME 01:54:44.3 21:01.48 38:03.27 01:15:41.91
24 1 / M59 [167] Jiří Krejsar 1962 CZE INS Atelier Náchod 01:55:40.05 21:57.23 38:02.7 01:15:40.1
25 10 / M29 [6] Jan Thér 1999 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 01:56:27.2 22:44.38 37:06.33 01:15:14.97
26 11 / M29 [112] Dominik Petrnoušek 1999 CZE cykloprofi goldfren team 01:57:36.13 23:53.31 36:04.07 01:14:47.04
27 12 / M29 [15] Daniel Kábrt 1998 CZE Sokol Studnice 01:57:47.74 24:04.92 38:22.31 01:16:26.43
28 7 / M39 [8] Štěpán Bejr 1987 CZE Náchod 01:57:54.72 24:11.9 38:21.83 01:16:50.37
29 1 / M60 [158] Jaroslav Moravec 1958 CZE SK Tesutti ŽAMBERK 01:58:32.73 24:49.91 40:04.2 01:18:40.14
30 2 / M60 [141] Jiří Šlégr 1954 CZE SK Autorest 02:00:05.2 26:22.38 40:49.5 01:20:26.18
31 9 / M49 [100] Martin Šupich 1977 CZE Pitrs bikes 02:01:01.34 27:18.52 37:37.7 01:18:19.92
32 10 / M49 [9] Jan Čermák 1978 CZE S-Sport Hronov 02:01:40.55 27:57.73 38:45.73 01:18:27.58
33 3 / M60 [166] Luboš Doležal 1954 CZE Cyklo Tony 02:02:00.72 28:17.9 40:53.27 01:20:25.79
34 11 / M49 [29] Tomáš Rudolf 1977 CZE Wikov Hronov 02:02:15.08 28:32.26 39:40.77 01:19:24.81
35 2 / M59 [138] Petr Dvořák 1968 CZE PCK Louda 02:03:11.31 29:28.49 39:52.1 01:20:27.5
36 8 / M39 [21] Adam Langenberger 1985 CZE Children Of Olymp 02:03:17.98 29:35.16 42:07.78 01:22:43.09
37 9 / M39 [90] Martin Petr 1984 CZE Sršni Velké Poříčí 02:04:12.73 30:29.91 41:30.33 01:22:00.01
38 4 / M60 [126] Jiří Slabý 1956 CZE CTM SILVINI R2 Sport 02:04:59.48 31:16.66 40:53.15 01:20:50.09
39 10 / M39 [132] Pavel Plachta 1982 CZE KTM RACING TEAM Złoty Stok 02:05:14.04 31:31.22 38:47.12 01:22:19.8
40 1 / M18 [23] Filip Luštinec 2001 CZE Apache race team Úpice 02:05:28.07 31:45.25 40:34.77 01:22:32.8
41 11 / M39 [84] David Valášek 1985 CZE KolaChaloupka.cz 02:06:02.11 32:19.29 41:29.98 01:22:29.15
42 12 / M49 [26] jaromír Mojžíš 1974 CZE zlíč 02:07:45.9 34:03.08 41:05.4 01:22:47.6
43 13 / M49 [168] Radek Holubec 1973 CZE RHM-moto 02:08:50.24 35:07.42 42:33.72 01:25:24.99
44 12 / M39 [33] Tomáš Valášek 1981 CZE KolaChaloupka.cz 02:10:26.29 36:43.47 42:18.49 01:24:56.64
45 3 / M59 [169] Jiří Koblasa 1965 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 02:10:42.06 36:59.24 41:58.27 01:23:16.37
46 14 / M49 [164] Radek Dyntar 1972 CZE EMA 02:12:29.43 38:46.61 44:49.15 01:27:56.06
47 13 / M29 [16] Petr Kadlec 2000 CZE JKF Jaroměř 02:13:55.92 40:13.1 43:44.47 01:25:38.95
48 4 / M59 [37] Petr Zelený 1960 CZE ELEVEN MERECEDES-BENZ MITAS 02:14:59.0 41:16.18 43:27.53 01:27:10.78
49 2 / M18 [152] Lukáš Jaroš 2001 CZE BAKAKO Nová Paka 02:16:01.02 42:18.2 42:17.71 01:28:06.69
50 15 / M49 [176] Martin Kačer 1978 CZE Červený Kostelec 02:16:13.37 42:30.55 45:03.2 01:30:02.55
51 16 / M49 [145] Ladislav Prouza 1972 CZE Bike Stars Vrchlabí 02:16:25.34 42:42.52 44:17.43 01:29:53.48
52 17 / M49 [12] Jiří Hanuš 1972 CZE vella team 02:16:44.79 43:01.97 44:12.96 01:29:08.16
53 18 / M49 [163] Dušan Gajdoš 1973 CZE Červený Kostelec 02:18:24.68 44:41.86 41:23.97 01:22:29.64
54 19 / M49 [38] Pavel Žibřid 1973 CZE INS Atelier Náchod 02:18:31.1 44:48.28 44:32.43 01:28:56.33
55 14 / M29 [17] Tomáš Káňa 1995 CZE Pitrs Bikes Team 02:19:04.22 45:21.4 44:56.71 01:30:46.19
56 13 / M39 [11] Martin Efler 1981 CZE Bikehome 02:19:46.59 46:03.77 43:46.15 01:29:15.25
57 20 / M49 [35] Miloš Voleský 1972 CZE Náchod,Běloves 02:22:12.72 48:29.9 46:07.79 01:34:04.04
58 15 / M29 [157] Jakub Zajíček 1992 CZE Nové Město nad Metují 02:22:33.47 48:50.65 45:07.7 01:31:20.92
59 3 / M18 [83] Bohumil Šitina 2002 CZE Apache Bike Team Úpice 02:23:10.4 49:27.58 44:46.24 01:31:07.58
60 5 / M59 [24] Miloš Machek 1965 CZE SK hasičů KHK 02:23:12.73 49:29.91 42:40.9 01:35:55.66
61 5 / M60 [18] Jiří Kazda 1950 CZE Cyklo Point Jičín 02:25:26.56 51:43.74 47:04.65 01:35:15.43
62 6 / M59 [159] Jiří Elich 1964 CZE Apache Loko Trutnov 02:26:22.57 52:39.75 47:08.48 01:35:26.58
63 21 / M49 [134] David Línek 1974 CZE DLNK team 02:32:14.43 58:31.61 47:26.97 01:37:50.95
64 14 / M39 [103] Ondřej Balcar 1984 CZE Vrchoviny 02:34:28.74 01:00:45.92 48:34.14 01:39:24.86
65 15 / M39 [154] tomáš Jahelka 1986 CZE kramolna 02:41:56.66 01:08:13.84 52:35.75 01:44:55.05
66 16 / M39 [137] Jan Kadaník 1981 CZE Odd. klub 02:43:27.37 01:09:44.55 46:55.65 01:40:00.58
67 16 / M29 [173] Lukáš Dub 1993 CZE Rtyně v Podkrkonoší 02:46:59.16 01:13:16.34 49:05.92 01:45:28.76
67 7 / M59 [79] Miloslav Špreňar 1963 CZE Sokol Žernov 02:46:59.16 01:13:16.34 49:50.63 01:46:15.49
69 22 / M49 [10] Sławomir Duchacz 1972 POL KKZK 02:53:02.22 01:19:19.4 53:03.78 01:47:50.86
70 6 / M60 [144] Stanislav Pajer 1958 CZE Velký Trebesov 02:57:23.46 01:23:40.64 53:28.29 01:49:25.23
71 23 / M49 [14] Ladislav Jančík 1974 CZE jancik.biz 02:57:33.89 01:23:51.07 56:23.04 01:55:45.8
DNF / M49 [27] Radek Pražák 1973 CZE JKF Jaroměř 48:02.67 01:40:24.22
DNF / M49 [128] Radim Kábrt 1971 CZE Apache Loko Trutnov 38:59.12
DNF / M39 [160] Jiří Záliš 1988 CZE PITRS BIKES 41:09.2
DNF / M39 [153] Dušan Schmidt 1986 CZE Praha 41:58.13
DNF / M60 [36] Jiří Voňka 1954 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 45:07.72
DNF / M59 [28] Petr Rinn 1966 CZE Continental Adršpach 59:29.2
DNF / M49 [106] tomáš Fiala 1979 CZE žernov 01:03:32.47
DNF / M59 [156] Miloš Zajíček 1968 CZE Velká Jesenice
DNF / M49 [147] Vladimír Kostelecký 1970 CZE Vella team Náchod
DNF / M39 [142] Pavel Bezděk 1986 CZE Rtyně v Podkrkonoší

result list hlavní závod B (2 okruhy)

start ~ 15:57:49

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / M16 [45] Lukáš Meier 2004 CZE GHOST team 01:15:38.55 38:07.09
2 1 / Z39 [162] Karolina Bergerová 1992 CZE Carla.Kupkolo.cz 01:18:55.72 03:17.17 38:58.47
3 2 / M16 [42] Jakub Kubec 2004 CZE Ceská Skalice 01:22:15.83 06:37.28 41:58.84
4 3 / M16 [43] Matyáš Lelek 2003 CZE Čolek Team Červený Kostelec 01:22:17.06 06:38.51 40:59.21
5 4 / M16 [46] Karel Novák 2003 CZE S-Sport Hronov 01:25:11.9 09:33.35 42:53.04
6 1 / M70 [149] Jiri Lehotsky 1948 CZE CUBE Cyklo Špicar Jilemnice 01:25:44.58 10:06.03 43:04.24
7 2 / Z39 [49] Dagmar Vogelová 1991 CZE Cyklo Klub Bendl 01:26:02.92 10:24.37 42:51.89
8 5 / M16 [115] Jakub Skalický 2004 CZE MTB Spartak Vrchlabí 01:28:46.79 13:08.24 38:40.35
9 6 / M16 [122] Martin Ilšner 2004 CZE Prestige cycling team 01:30:06.1 14:27.55 43:12.42
10 1 / Z40 [123] Petra Piechová Piechová 1976 CZE Loko Trutnov 01:33:17.02 17:38.47 45:24.12
11 3 / Z39 [40] Petra Čeřovská 1981 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 01:36:35.23 20:56.68 47:58.15
12 4 / Z39 [48] Kateřina Teuberová 1990 CZE ONN Team 01:40:37.08 24:58.53 48:52.64
13 5 / Z39 [41] Natálie Hanušová 2000 CZE Quintbike.cz 01:45:18.36 29:39.81 50:06.42
14 6 / Z39 [39] Tereza Bernardova 1983 CZE Hronov 01:48:50.96 33:12.41 53:45.89
15 2 / M70 [44] Miroslav Mázl 1947 CZE MTB Spartak Vrchlabí 01:50:19.87 34:41.32 55:14.65
16 2 / Z40 [47] Dita Štěpánová 1979 CZE KOB Dobruška 01:55:49.96 40:11.41 56:46.43
17 7 / Z39 [119] Kamila Hanušová 1983 CZE Lhota pod Hořičkami 02:00:10.28 44:31.73 58:35.11
18 3 / Z40 [150] Naďa Čivrná 1969 CZE CUBE Cyklo Špicar Ji... 02:16:34.25 01:00:55.7 54:38.27
DNF / Z16 [146] hana semeráková 2004 CZE Redpoint team 52:04.02
DNF / Z39 [50] Markéta Zeisková 1998 CZE Kasper Swix Team

result list hlavní závod C (1 okruh)

start ~ 15:57:49

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4
1 1 / M14 [51] Jan Bajer 2005 CZE BAKAKO Nová Paka 36:22.06
2 2 / M14 [116] Marek Rieger 2007 CZE KOVO Praha 37:36.94 01:14.88
3 3 / M14 [136] Vojtěch Selvek 2006 CZE BAKAKO Nová Paka 42:41.23 06:19.17
4 1 / Fitness [170] Jiří Balcar 2003 CZE TJ Start Náchod 42:57.62 06:35.56
5 2 / Fitness [111] Libor Mojžíš 1968 CZE Vella team Náchod 45:05.82 08:43.76
6 4 / M14 [80] Kryštof Kubišta 2006 CZE Hokejky Nové Město nad Metují 46:07.34 09:45.28
7 1 / Z14 [55] Eliška Peterková 2005 CZE MTB Spartak Vrchlabí 46:29.0 10:06.94
8 5 / M14 [161] Tobiáš Kulveit 2006 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 47:29.73 11:07.67
9 3 / Fitness [125] miroslav kuht 1972 CZE Jičín 47:46.26 11:24.2
10 2 / Z14 [113] Vendula Exnarová 2006 CZE MTB Spartak Vrchlabí 48:33.42 12:11.36
11 4 / Fitness [155] Libor Tér 1969 CZE S-sport Hronov 50:41.88 14:19.82
12 3 / Z14 [58] Lucie Šretrová 2006 CZE S-Sport Hronov 50:44.38 14:22.32
13 5 / Fitness [93] Vladislav Bejr 1956 CZE Náchod 52:14.67 15:52.61
14 4 / Z14 [59] Adéla Šulcová 2006 CZE S-Sport Hronov 52:24.37 16:02.31
15 6 / Fitness [165] petr Šulc 1971 CZE S-Sport Hronov 52:30.11 16:08.05
16 5 / Z14 [172] Anežka Holanová 2009 CZE carla kupkolo.cz 53:11.23 16:49.17
17 7 / Fitness [151] Pavel Ravinger 1984 CZE Náchod 54:47.65 18:25.59
18 6 / M14 [56] Ondřej Rus 2006 CZE S-Sport Hronov 56:48.85 20:26.79
19 8 / Fitness [57] Ondřej Rus 1982 CZE S-Sport Hronov 56:56.89 20:34.83
20 6 / Z14 [62] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache LOKO Trutnov 57:04.46 20:42.4
21 7 / Z14 [53] Andrea Langová 2006 CZE Apache Loko Trutnov 57:15.04 20:52.98
22 7 / M14 [175] Adam Ulvr 2007 CZE carla.kupkolo.cz 58:23.2 22:01.14
23 8 / M14 [171] Matěj Holan 2009 CZE carla.kupkolo.cz 01:03:02.15 26:40.09
24 8 / Z14 [114] Aneta Fránová 2005 CZE MTB Spartak Vrchlabí 01:04:37.36 28:15.3
25 9 / Fitness [105] Josef Červinka 1938 CZE ČErvená Hora 01:06:09.17 29:47.11