Zkus maraton Kuks

2018-04-14 Kuks 

announcement

registration

start list

results

Ultramaraton Dog total: 3, men : 2, women: 1, Muži: 2, Ženy: 1 [html] [pdf]
Ultramaraton total: 23, men : 19, women: 4, M18-34: 3, M35-49: 16, M50: 0, M Dog: 0, Z18-34: 1, Z35-49: 2, Z50: 1, Z Dog: 0 [html] [pdf]
Bobíci 150m total: 11, men : 4, women: 6, kluci: 5, holky: 6, : 1 [html] [pdf]
Děti A 250m total: 11, men : 5, women: 6, kluci: 5, holky: 6 [html] [pdf]
Děti B 250m total: 9, men : 4, women: 5, kluci: 4, holky: 5 [html] [pdf]
Děti C 350m total: 19, men : 9, women: 10, kluci: 9, holky: 10 [html] [pdf]
Děti D 350m total: 13, men : 7, women: 5, kluci: 8, holky: 5, : 1 [html] [pdf]
Děti E 450m total: 1, men : 0, women: 1, kluci: 0, holky: 1 [html] [pdf]
Děti G 450m total: 2, men : 0, women: 2, kluci: 0, holky: 2 [html] [pdf]
Děti F 1150m total: 9, men : 5, women: 3, kluci: 6, holky: 3, : 1 [html] [pdf]
Běh s kočárkem total: 5, men : 2, women: 3, Muži: 2, Ženy: 3 [html] [pdf]
Děti H 1150m total: 5, men : 5, women: 0, kluci: 5, holky: 0 [html] [pdf]
Maraton total: 75, men : 65, women: 10, M18-34: 10, M35-49: 41, M50: 14, M Dog: 0, Z18-34: 6, Z35-49: 3, Z50: 1, Z Dog: 0 [html] [pdf]
Maraton Dog total: 1, men : 1, women: 0, Muži: 1, Ženy: 0 [html] [pdf]
Půlmaraton total: 135, men : 84, women: 51, M18-34: 28, M35-49: 43, M50: 13, M Dog: 0, Z18-34: 26, Z35-49: 23, Z50: 2, Z Dog: 0 [html] [pdf]
Půlmaraton Dog total: 2, men : 0, women: 2, Muži: 0, Ženy: 2 [html] [pdf]
Desítka Dog total: 17, men : 6, women: 11, Muži: 6, Ženy: 11 [html] [pdf]
Desítka total: 123, men : 62, women: 61, M18-34: 26, M35-49: 28, M50: 8, M Dog: 0, Z18-34: 30, Z35-49: 23, Z50: 5, Z Dog: 0, [k]17: 1, [k]15: 1, [k]16: 1 [html] [pdf]

result list Maraton

start ~ 11:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay ZvičinaPřehrada
1 1 / M35-49 [76] Lukáš Maier 1978 CZE KRB Chrudim 03:31:55.4 01:33:06.2 (1) 02:07:48.0 (1)
2 1 / M18-34 [109] Petr Jetelina 1985 CZE Náčelník Bokasa! 03:34:27.3 02:31.9 01:38:23.2 (2) 02:14:09.0 (3)
3 2 / M35-49 [96] Tomáš Hak 1978 CZE Vítězná - Huntířov 03:40:50.6 08:55.2 01:40:54.3 (5) 02:14:15.0 (4)
4 3 / M35-49 [126] Zdeněk Tomáš 1971 CZE Býšť 03:43:38.0 11:42.6 01:39:29.7 (3) 02:15:11.0 (5)
5 4 / M35-49 [117] Martin Kauler 1976 CZE TJ Sokol Mšeno 03:49:53.6 17:58.2 01:40:04.0 (4) 02:13:40.0 (2)
6 5 / M35-49 [63] Tomáš Pykal 1975 CZE Praha 03:51:33.8 19:38.4 01:48:01.8 (7) 02:26:15.0 (6)
7 2 / M18-34 [88] Matěj Konvalina 1985 CZE Most 03:56:33.8 24:38.4 01:52:14.2 (11) 02:31:42.0 (10)
8 1 / M50 [111] Jaroslav Moravec 1958 CZE SK Tesutti ŽAMBERK 04:04:13.8 32:18.4 01:50:13.4 (8) 02:30:32.0 (8)
9 2 / M50 [61] Miroslav KUCKO 1958 CZE Liberec 04:05:32.5 33:37.1 01:53:30.1 (13) 02:31:53.0 (11)
10 3 / M50 [78] JAROSLAV VYKOUKAL 1965 CZE SK MAXTRI LIBEREC 04:06:52.7 34:57.3 01:53:13.0 (12) 02:36:57.0 (13)
11 6 / M35-49 [115] Luděk Novotný 1974 CZE Carla.kupkolo.cz 04:07:27.1 35:31.7 01:51:50.9 (10) 02:31:26.0 (9)
12 7 / M35-49 [128] Juraj Uher 1973 CZE Přibyslav 5 04:09:39.6 37:44.2 01:57:20.0 (15) 02:38:16.0 (15)
13 8 / M35-49 [460] Jiří Skaunic 1972 CZE JIPEG Hronov 04:13:23.1 41:27.7 01:57:33.0 (16) 02:41:25.0 (16)
14 9 / M35-49 [112] Michal Figera 1979 CZE 04:17:03.4 45:08.0 01:56:26.1 (14) 02:38:00.0 (14)
15 10 / M35-49 [62] Jan Brendl 1975 CZE Holice 04:18:29.6 46:34.2 01:51:13.3 (9) 02:32:39.0 (12)
16 4 / M50 [95] Miroslav Šulc 1968 CZE Srnojedy 04:20:12.7 48:17.3 01:58:17.2 (19) 02:43:42.0 (22)
17 1 / Z35-49 [459] Romana Brumlichová 1976 CZE Medvědí doupě 04:23:52.1 51:56.7 02:00:16.3 (24) 02:43:50.0 (23)
18 1 / Z18-34 [130] Zuzana Fenďová 1988 CZE TJ Harant Pecka 04:24:12.7 52:17.3 02:00:13.8 (23) 02:43:11.0 (20)
19 2 / Z35-49 [71] Kateřina Fantová 1980 CZE Praha 7 04:26:49.1 54:53.7 02:03:06.9 (29) 02:56:08.0 (28)
20 11 / M35-49 [100] Viktor Kohout 1981 CZE Dvůr Králové nad Labem 04:27:06.5 55:11.1 01:58:01.5 (17) 02:42:08.0 (19)
21 5 / M50 [113] Vlastimil Dvořáček 1959 CZE Doudleby nad Orlicí 04:28:12.2 56:16.8 02:05:08.1 (31) 02:56:14.0 (29)
22 12 / M35-49 [99] Radomír Kirsch 1975 CZE Triatlon Team Loko Trutnov 04:29:45.4 57:50.0 01:58:55.8 (20) 02:55:58.0 (26)
23 13 / M35-49 [56] Michal Frolík 1983 CZE Želvonozí 04:30:08.4 58:13.0 02:03:02.8 (28) 02:56:04.0 (27)
24 14 / M35-49 [98] Josef Kůstka 1973 CZE Draženov 04:31:30.6 59:35.2 01:58:09.4 (18) 02:41:32.0 (17)
25 15 / M35-49 [80] Dalibor Kolář 1969 CZE MB Sauny 04:34:07.5 01:02:12.1 02:00:55.6 (25) 02:43:21.0 (21)
26 16 / M35-49 [91] Bronislav Fabiánek 1972 CZE Orel Dolní Čermná 04:35:02.9 01:03:07.5 02:12:50.1 (39) 02:58:13.0 (34)
27 17 / M35-49 [65] Tomáš Peška 1982 CZE Horní MAršov 04:35:45.8 01:03:50.4 02:02:55.5 (27) 02:55:53.0 (25)
28 3 / M18-34 [118] Jan Koldinský 1985 CZE TOM-KČT Kralupy nad Vlt. 04:38:15.3 01:06:19.9 01:47:37.3 (6) 02:28:14.0 (7)
29 18 / M35-49 [58] Martin Štěpánek 1970 CZE Pardubice 04:40:23.3 01:08:27.9 02:00:57.6 (26) 02:41:47.0 (18)
30 19 / M35-49 [108] Pavel Strejček 1981 CZE TJVV 04:42:39.4 01:10:44.0 02:00:13.3 (22) 02:43:57.0 (24)
31 2 / Z18-34 [72] Zuzana Hendrychová 1989 CZE Run magazine team 04:45:18.6 01:13:23.2 02:13:26.5 (41) 02:59:06.0 (36)
32 3 / Z18-34 [124] Karolína Ulčová 1998 CZE Skuhrov nad Bělou 04:45:48.3 01:13:52.9 02:15:39.0 (44) 03:02:31.0 (44)
32 4 / M18-34 [123] Vladimír Křivský 1997 CZE Pobřeží kocoviny 04:45:48.3 01:13:52.9 02:15:39.3 (45) 03:02:42.0 (45)
34 20 / M35-49 [473] Jan Vokulič 1969 CZE selatkoleze 04:48:24.5 01:16:29.1 02:11:04.7 (33) 03:00:22.0 (38)
35 21 / M35-49 [66] Dušan Leč 1981 CZE Triatlon Mladá Boleslav 04:53:39.5 01:21:44.1 02:15:34.5 (43) 03:01:23.0 (41)
36 22 / M35-49 [97] Tomáš Buka 1980 CZE Trutnov 04:56:27.3 01:24:31.9 02:11:27.5 (35) 02:57:05.0 (33)
37 4 / Z18-34 [86] Petra Medková 1988 CZE Unicorn 04:56:48.7 01:24:53.3 02:15:47.2 (46) 03:01:36.0 (42)
38 23 / M35-49 [68] Martin Volejník 1974 CZE Dubá 04:59:33.2 01:27:37.8 02:13:24.6 (40) 02:59:01.0 (35)
39 5 / M18-34 [114] Matěj Čeřovský 1989 CZE Vegan Sport Club 04:59:34.3 01:27:38.9 02:13:35.3 (42) 03:04:08.0 (47)
40 24 / M35-49 [122] Jiří Zeman 1981 CZE Brejl 04:59:52.2 01:27:56.8 02:04:37.2 (30) 02:56:21.0 (30)
41 6 / M18-34 [87] Jan Šenkýř 1992 CZE SRTG Pardubice 04:59:53.2 01:27:57.8 02:17:20.4 (51) 03:09:27.0 (50)
42 25 / M35-49 [70] Miroslav Janočko 1983 CZE Bernartice 05:00:17.6 01:28:22.2 02:05:11.1 (32) 02:56:27.0 (31)
43 5 / Z18-34 [107] Romana Tykvartová 1985 CZE Pardubice 05:00:27.5 01:28:32.1 02:17:13.7 (48) 03:09:36.0 (51)
44 7 / M18-34 [83] Tomáš Labuda 1996 CZE Mladé Buky 05:01:42.4 01:29:47.0 02:12:10.5 (38) 03:00:57.0 (39)
45 6 / M50 [106] Milan Linhart 1964 CZE KBA Grafitec Dobruška 05:03:47.1 01:31:51.7 02:24:51.1 (59) 03:13:30.0 (57)
46 26 / M35-49 [93] Jan Čtvrtečka 1979 CZE Hradec Králové 05:04:02.4 01:32:07.0 02:11:45.8 (36) 03:00:16.0 (37)
47 8 / M18-34 [81] Jakub Ježek 1990 CZE Jihlava 05:05:02.9 01:33:07.5 02:17:14.9 (49) 03:10:17.0 (53)
48 27 / M35-49 [125] Lukáš Valenta 1979 CZE Polná 05:05:05.4 01:33:10.0 02:17:19.8 (50) 03:10:31.0 (54)
49 28 / M35-49 [94] David Fišer 1976 CZE Hronov 05:05:30.8 01:33:35.4 02:22:46.3 (57) 03:10:40.0 (55)
50 29 / M35-49 [461] Jaroslav Švec 1972 CZE Hradec králové 05:06:03.0 01:34:07.6 02:18:32.8 (54) 03:09:17.0 (48)
51 30 / M35-49 [73] Radim Nezval 1971 CZE X-Sports 05:07:06.9 01:35:11.5 02:25:17.6 (60) 03:13:50.0 (58)
52 9 / M18-34 [89] Tomáš Bouček 1997 CZE Předměřice nad Labem 05:08:32.6 01:36:37.2 02:12:08.8 (37) 03:01:01.0 (40)
53 31 / M35-49 [121] Martin Škoda 1975 CZE Provodov 05:09:37.4 01:37:42.0 02:16:31.2 (47) 03:04:00.0 (46)
54 7 / M50 [120] Petr Šimon 1968 CZE Provodov 05:09:40.5 01:37:45.1 02:18:21.1 (53) 03:09:23.0 (49)
55 8 / M50 [82] Jiří Pucholt 1959 CZE T.J. Sokol Unhošť 05:17:08.3 01:45:12.9 02:24:03.0 (58) 03:13:10.0 (56)
56 3 / Z35-49 [104] Marie Švorcová 1981 CZE Jasenná 05:19:16.0 01:47:20.6 02:22:39.0 (56) 03:14:00.0 (59)
57 32 / M35-49 [101] Martin Waldhauser 1971 CZE Petrovice 05:26:46.2 01:54:50.8 02:18:19.6 (52) 03:09:41.0 (52)
58 1 / Z50 [74] Hana Breburdová 1961 CZE MK Kladno 05:29:44.1 01:57:48.7 02:29:17.2 (63) 03:28:49.0 (60)
59 9 / M50 [119] Miroslav Krumer 1949 CZE MK Ostrov 05:47:26.9 02:15:31.5 02:28:27.8 (61) 03:28:57.0 (61)
60 33 / M35-49 [79] Martin Záruba 1976 CZE MěÚ Dvůr Králové nad Labem 05:50:20.1 02:18:24.7 02:00:10.4 (21) 02:56:40.0 (32)
61 10 / M50 [127] Tomáš Ulma 1964 CZE Praha 9 05:59:12.5 02:27:17.1 03:05:42.3 (69) 03:57:53.0 (68)
62 11 / M50 [85] Luboš Švihel 1960 CZE SOKOL CHOCHOL 06:01:07.8 02:29:12.4 02:28:30.6 (62) 03:29:05.0 (62)
63 34 / M35-49 [84] Petr Nesládek 1971 CZE Frýdek-Místek 06:03:46.0 02:31:50.6 02:21:26.2 (55) 03:38:33.0 (63)
64 6 / Z18-34 [92] Klára Jonášová 1995 CZE Liberec 06:08:57.1 02:37:01.7 02:42:05.1 (65) 03:43:06.0 (64)
65 10 / M18-34 [64] Lukáš Doubek 1987 CZE Opatovice nad Labem 06:11:40.9 02:39:45.5 02:40:43.3 (64) 03:46:22.0 (65)
66 35 / M35-49 [116] Dalimil Klema 1970 CZE Pardubice 06:24:58.2 02:53:02.8 02:11:05.7 (34) 03:02:09.0 (43)
67 36 / M35-49 [471] Petr Kačenka 1974 CZE Tuchlovice 06:25:26.6 02:53:31.2 02:51:59.6 (67) 03:53:09.0 (67)
68 12 / M50 [110] Petr Michler 1955 CZE Liga 100 Praha 06:29:05.4 02:57:10.0 03:07:16.2 (70) 04:15:00.0 (70)
69 13 / M50 [129] Pavel Zeman 1954 CZE Traged Team 06:42:45.0 03:10:49.6 02:57:49.5 (68) 04:09:18.0 (69)
70 37 / M35-49 [75] Martin Šandera 1976 CZE BONBON, MPČR 06:54:13.0 03:22:17.6 02:49:19.1 (66) 03:53:01.0 (66)
DNF / M35-49 [90] Jiří Kolovrátník 1977 CZE JIROUS 03:13:03.0 (71)
DNS / M35-49 [102] David Hrůza 1971 CZE tRUtNov
DNS / M50 [103] Jan Ondruš 1955 CZE Hradec Králové
DNS / M35-49 [59] Marcel Šparlinek 1977 CZE RETIA
DNS / M35-49 [67] Milan Kux 1971 CZE 3atlonteam Uničov