Barth Day

19.05.2018 Pardubice, dostihové závodiště

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Velká pardubická 10km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / M35-49 [500] Michal Vokolek 1972 CZE Pardubice 36:29 00:00 17:57 (1)
2 1 / M18-34 [212] Ondřej Doktor 1993 CZE AC Pardubice 38:28 01:58 19:01 (2)
3 2 / M35-49 [536] Petr Doubek 1977 CZE PeakMachine.cz 38:31 02:01 19:21 (4)
4 2 / M18-34 [197] Lukáš Jukl 1999 CZE Pardubice 39:21 02:51 19:04 (3)
5 3 / M35-49 [176] Marek Trávníček 1976 CZE Hradec Králové 40:55 04:25 20:05 (5)
6 4 / M35-49 [183] Martin Příhoda 1979 CZE MEDUNA kalírna 41:16 04:46 21:04 (11)
7 5 / M35-49 [188] Robert Vítek 1978 CZE Letohrad 41:32 05:02 20:55 (9)
8 6 / M35-49 [189] Jiří Synek 1974 CZE Uranové doly Hamr 1972 42:16 05:46 20:51 (8)
9 7 / M35-49 [180] Jaroslav Pospíšil 1978 CZE Nový Bydžov 42:25 05:55 20:20 (6)
10 8 / M35-49 [532] Norbert Malachta 1978 CZE Praha 42:44 06:14 20:43 (7)

Velká pardubická 5km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8
1 1 / M35-49 [86] Tomáš Mocek 1979 CZE Pardubice 17:55 00:00
2 1 / M18-34 [347] David Janda 1987 CZE SK Kola Víšek 18:32 00:37
3 2 / M35-49 [565] David Kubias 1979 CZE 19:12 01:17
4 2 / M18-34 [95] Václav Locker 2003 CZE AC Pardubice 20:12 02:17
5 1 / M50 [61] Ivan Minchev 1957 CZE Just 20:25 02:30
6 3 / M18-34 [98] Jakub Luštinec 1985 CZE Lušťovi 20:30 02:34
6 3 / M18-34 [99] Petr Soukup 1991 CZE Taťko do toho! 20:30 02:34
8 3 / M35-49 [79] Tomáš Weidlich 1973 CZE USK Pardubice 20:58 03:03
9 5 / M18-34 [114] Lukáš Štěpánek 1993 CZE Přepychy 21:20 03:25
10 6 / M18-34 [545] Maxim Mokrý 2003 CZE PROfair 21:41 03:46

Velká pardubická štafeta

soubor typ souboru velikost poslední změna
barth-day vysledky velka-pardubicka-stafeta pdf 32017B19.05.2018 17:06:00

Dogrunning 10km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / Muži [567] Leoš Koďous 1974 CZE MOP VOKO 38:56 00:00 18:01 (1)
2 2 / Muži [218] Alex Vagner 1990 CZE Run for fun 40:59 02:02 18:53 (2)
3 3 / Muži [356] Adam Götz 1997 CZE Trutnov 45:27 06:30 19:20 (3)
4 1 / Ženy [215] Lenka Chmelařová 1982 CZE Blažovice 53:34 14:37 23:12 (4)
5 4 / Muži [220] Milan Kanta 1965 CZE Benátky nad Jizerou 01:01:44 22:47 27:11 (5)
6 2 / Ženy [537] Lenka Doubek Brennerová 1983 CZE Zelený Pruh 01:09:44 30:47 31:56 (6)
7 5 / Muži [567] Leoš Koďous 1974 CZE MOP VOKO 38:56 00:00 18:01 (1)
8 6 / Muži [218] Alex Vagner 1990 CZE Run for fun 40:59 02:02 18:53 (2)
9 7 / Muži [356] Adam Götz 1997 CZE Trutnov 45:27 06:30 19:20 (3)
10 3 / Ženy [215] Lenka Chmelařová 1982 CZE Blažovice 53:34 14:37 23:12 (4)

Dogrunning 5km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8
1 1 / Muži [346] David Janda 1987 CZE SK Kola Víšek 18:10 00:00
2 2 / Muži [146] René Matulík 1971 CZE Pardubice 20:37 02:27
3 1 / Ženy [126] Adéla Šrůtková 1999 CZE Hodonín 20:44 02:34
4 3 / Muži [540] Michal Douda 1989 CZE 21:00 02:50
5 2 / Ženy [134] Andrea Ladrová 1995 CZE Kutná Hora 1 22:46 04:36
6 3 / Ženy [144] Ilona Kalenská 1995 CZE Jihočeský canicross 23:32 05:22
7 4 / Ženy [123] Petra Javorová 1992 CZE Velké Chvojno 24:02 05:52
8 5 / Ženy [137] Kamila Vosahlova 2001 CZE Přelouč 24:07 05:57
9 6 / Ženy [128] Romana Balcarová 1978 CZE Praha 24:09 05:59
10 7 / Ženy [138] Nina Záveská 1978 CZE Ladyhawks 24:15 06:05

Kolo 10km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / Muži [228] Milan Dunda 1975 CZE Kupkolo MTB Team Pardubice 23:08 00:00 11:09
2 2 / Muži [344] David Janda 1987 CZE SK Kola Víšek 24:54 01:46 12:02
3 3 / Muži [226] Jakub Horník 1991 CZE Kupkolo MTB team Pardubice 25:04 01:55 12:11
4 4 / Muži [579] Jakub Říha 2000 CZE Pardubice 27:56 04:48 13:54
5 5 / Muži [535] František Vrba 2001 CZE 28:14 05:06 13:58
6 6 / Muži [225] Martin Písař 1984 CZE SK Cyklo-RD Pardubice 29:21 06:12 14:17
7 7 / Muži [227] Matěj Rychnovský 2003 CZE Pardubice 29:21 06:13 14:21
8 1 / Ženy [512] Michal Šafařík 1972 CZE ŠÁFA 30:25 07:17 14:14
9 8 / Muži [224] Jiří Němec 1966 CZE Rebels Pardubice 31:08 07:59 15:03
9 8 / Muži [231] Martin Krátký 1977 CZE Dolní Ředice 31:08 07:59 15:42
11 2 / Ženy [223] Zuzka Krátká 2008 CZE ** Zuzka ** 31:44 08:35 15:42

Koloběžky 5km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8
1 1 / Muži [119] Zbyněk Čermák 1981 CZE Debra ČR 20:09 00:00
2 2 / Muži [117] Michal Secký 1999 CZE Jaroměř 23:50 03:40
3 3 / Muži [118] Petr Novotný 1969 CZE Ždírec nad Doubravou 27:00 06:50
4 1 / Ženy [116] Jitka Novotná 1973 CZE Ždírec nad Doubravou 27:01 06:51
5 2 / Ženy [115] Marie Tykalová 1990 CZE Jaroměř 30:19 10:09
6 4 / Muži [119] Zbyněk Čermák 1981 CZE Debra ČR 20:09 00:00
7 5 / Muži [117] Michal Secký 1999 CZE Jaroměř 23:50 03:40
8 6 / Muži [118] Petr Novotný 1969 CZE Ždírec nad Doubravou 27:00 06:50
9 3 / Ženy [116] Jitka Novotná 1973 CZE Ždírec nad Doubravou 27:01 06:51
10 4 / Ženy [115] Marie Tykalová 1990 CZE Jaroměř 30:19 10:09