Barth Day

19.05.2018 Pardubice, dostihové závodiště

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Velká pardubická 10km celkem: 84, muži : 60, ženy: 24, M18-34: 23, M35-49: 31, M50: 6, Z18-34: 12, Z35-49: 10, Z50: 2, a: 84 [html] [pdf]
Velká pardubická 5km celkem: 156, muži : 76, ženy: 80, M18-34: 39, M35-49: 30, M50: 7, Z18-34: 33, Z35-49: 38, Z50: 9, a: 154, DNF: 2 [html] [pdf]
Velká pardubická štafeta celkem: 8, muži : 4, ženy: 4, Muži: 4, Ženy: 4, a: 8 [html] [pdf]
Dogrunning 10km celkem: 6, muži : 4, ženy: 2, Muži: 4, Ženy: 2, a: 6 [html] [pdf]
Dogrunning 5km celkem: 35, muži : 6, ženy: 29, Muži: 6, Ženy: 29, a: 33, DNF: 2 [html] [pdf]
Kolo 10km celkem: 14, muži : 11, ženy: 3, Muži: 11, Ženy: 3, a: 14 [html] [pdf]
Koloběžky 5km celkem: 5, muži : 3, ženy: 2, Muži: 3, Ženy: 2, a: 5 [html] [pdf]

výsledková listina Velká pardubická 10km

start ~ 13:30:00

00:52:25.588
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / M35-49 [500] Michal Vokolek 1972 CZE Pardubice 36:29.8 17:57.3 (1)
2 1 / M18-34 [212] Ondřej Doktor 1993 CZE AC Pardubice 38:28.4 01:58.6 19:01.8 (2)
3 2 / M35-49 [536] Petr Doubek 1977 CZE PeakMachine.cz 38:31.6 02:01.8 19:21.7 (4)
4 2 / M18-34 [197] Lukáš Jukl 1999 CZE Pardubice 39:21.3 02:51.5 19:04.1 (3)
5 3 / M35-49 [176] Marek Trávníček 1976 CZE Hradec Králové 40:55.0 04:25.2 20:05.2 (5)
6 4 / M35-49 [183] Martin Příhoda 1979 CZE MEDUNA kalírna 41:16.3 04:46.5 21:04.6 (11)
7 5 / M35-49 [188] Robert Vítek 1978 CZE Letohrad 41:32.5 05:02.7 20:55.0 (9)
8 6 / M35-49 [189] Jiří Synek 1974 CZE Uranové doly Hamr 1972 42:16.5 05:46.7 20:51.3 (8)
9 7 / M35-49 [180] Jaroslav Pospíšil 1978 CZE Nový Bydžov 42:25.6 05:55.8 20:20.4 (6)
10 8 / M35-49 [532] Norbert Malachta 1978 CZE Praha 42:44.7 06:14.9 20:43.2 (7)
11 3 / M18-34 [205] Zdenek Najman 1995 CZE Planet Express 43:18.9 06:49.1 21:05.3 (13)
12 9 / M35-49 [187] Josef Šreibr 1975 CZE Lípa nad Orlicí 43:20.0 06:50.2 21:04.6 (12)
13 4 / M18-34 [563] Lukáš Hamral 1994 CZE Hradec Králové 44:00.6 07:30.8 21:04.0 (10)
14 10 / M35-49 [506] Radek Zídek 1983 CZE Synthesia 44:10.0 07:40.2 21:58.6 (17)
15 11 / M35-49 [568] Daniel Havelka 1977 CZE Trutnov 44:20.2 07:50.4 21:50.5 (14)
16 12 / M35-49 [192] Aleš Kabourek 1978 CZE Golčův Jeníkov 44:21.2 07:51.4 21:51.3 (16)
17 5 / M18-34 [206] Petr Mates 1985 CZE Matesáci 44:25.8 07:56.0 21:51.2 (15)
18 6 / M18-34 [570] David Brzek 1989 CZE RETIA 45:02.5 08:32.7 22:19.0 (19)
19 7 / M18-34 [203] Daniel Adámek 1999 CZE REDPOINT - ELEVEN TEAM 45:06.3 08:36.5 22:42.1 (22)
20 1 / Z18-34 [159] Barbora Zavřelová 1992 CZE Zavři Němčice 45:09.1 08:39.3 22:10.0 (18)
21 8 / M18-34 [213] Vít BOHÁČ 2002 CZE Uhelná Příbram 46:10.2 09:40.4 22:53.8 (23)
22 9 / M18-34 [219] David Kaláb 1987 CZE Blažovice 46:24.1 09:54.3 22:59.1 (24)
23 13 / M35-49 [518] Radek Kaplan 1974 CZE Czechoslovak Group BARTH-VIP 47:07.5 10:37.7 23:09.0 (27)
24 14 / M35-49 [184] Lukáš Jelínek 1973 CZE ERA 47:18.7 10:48.9 22:40.3 (21)
25 10 / M18-34 [209] Milan Závorka 1994 CZE SDH Chabeřice 47:33.8 11:04.0 23:12.4 (29)
26 15 / M35-49 [179] Jiri Dolezal 1975 CZE Stary Materov 47:41.5 11:11.7 23:03.7 (25)
27 16 / M35-49 [194] ZDENĚK BOHÁČ 1974 CZE Uhelná Příbram 47:45.3 11:15.5 23:11.8 (28)
28 11 / M18-34 [200] Radek Zavadil 2001 CZE Sportovní tým 48:02.4 11:32.6 22:29.3 (20)
29 17 / M35-49 [185] Radek Zavadil 1973 CZE Sportovní tým 48:03.4 11:33.6 23:06.1 (26)
30 1 / Z50 [150] Jana Zavřelová 1968 CZE Zavři Němčice 48:55.3 12:25.5 23:47.1 (30)
31 1 / M50 [171] Václav Dusík 1960 CZE Pardubice 49:08.1 12:38.3 24:06.7 (32)
32 18 / M35-49 [193] Daniel Hanuš 1980 CZE Pardubice 49:14.3 12:44.5 24:40.8 (36)
33 12 / M18-34 [211] Martin Čech 1990 CZE Říčany 49:17.3 12:47.5 24:47.1 (37)
34 13 / M18-34 [199] Tomáš Žák 1985 CZE Autocentrum Barth 49:18.3 12:48.5 24:15.0 (33)
35 14 / M18-34 [207] Zdeněk Málek 1985 CZE Pardubice 49:48.8 13:19.0 25:11.8 (42)
36 2 / M50 [173] Vladimír Zeman 1959 CZE Los Břežanos 49:58.1 13:28.3 24:37.6 (35)
37 19 / M35-49 [527] David Michal 1975 CZE 50:37.8 14:08.0 25:01.5 (40)
38 15 / M18-34 [198] Milan Richter 1989 CZE Run magazine team 50:57.3 14:27.5 24:23.7 (34)
39 20 / M35-49 [191] Petr Machala 1972 CZE Vojnův Městec 51:16.4 14:46.6 25:26.1 (45)
40 2 / Z18-34 [169] ANNA Boháčová 2000 CZE Uhelná Příbram 51:26.0 14:56.2 24:59.8 (39)
41 16 / M18-34 [210] Luboš Drbal 1987 CZE SDH Zruč nad Sázavou 51:36.0 15:06.2 25:14.1 (43)
42 21 / M35-49 [366] Pavel Kuchyňka 1978 CZE Hradec Králové 51:49.5 15:19.7 26:29.4 (52)
43 3 / M50 [170] Václav Vondra 1968 CZE Rudník 51:53.4 15:23.6 25:14.8 (44)
44 17 / M18-34 [525] Ondřej Macák 1987 CZE Iveco Czech republic 51:58.7 15:28.9 26:31.5 (53)
45 1 / Z35-49 [151] Tereza Skořepová 1978 CZE Týniště nad Orlicí 52:05.0 15:35.2 25:41.1 (46)
46 22 / M35-49 [559] Petr Městecký 1975 CZE 53:21.9 16:52.1 26:16.2 (48)
47 2 / Z35-49 [544] Eva Štiková 1972 CZE 53:49.1 17:19.3 26:24.8 (49)
48 18 / M18-34 [508] František Tikal 1991 CZE 54:27.7 17:57.9 24:48.3 (38)
49 2 / Z50 [149] Monika Kovářová 1965 CZE Horní Jelení 54:32.4 18:02.6 26:37.0 (54)
50 3 / Z35-49 [152] Helena Hlínová 1978 CZE morašice 54:40.9 18:11.1 26:27.9 (51)
51 23 / M35-49 [177] milan štorek 1978 CZE morašice 54:41.1 18:11.3 26:27.7 (50)
52 24 / M35-49 [541] Stanislav Kratochvíl 1974 CZE 54:56.7 18:26.9 25:07.3 (41)
53 4 / Z35-49 [157] Marcela Hrabinova 1971 CZE 55:30.9 19:01.1 27:03.7 (58)
54 25 / M35-49 [178] Petr Kašpar 1978 CZE Týniště nad Orlicí 55:52.1 19:22.3 28:09.3 (64)
55 19 / M18-34 [510] Jan Trejbal 1988 CZE Trutnov 55:56.7 19:26.9 28:07.0 (63)
56 4 / M50 [174] Miroslav Frýdl 1964 CZE Hradec Králové 55:57.7 19:27.9 27:10.6 (59)
57 5 / M50 [172] Martin Kořínek 1963 CZE Pardubice 56:01.5 19:31.7 26:47.0 (56)
58 20 / M18-34 [204] Milan Bártek 1992 CZE Vysoké Mýto 56:35.2 20:05.4 28:05.0 (62)
59 3 / Z18-34 [161] Veronika Macáková 1984 CZE Slatina 56:49.6 20:19.8 27:35.7 (60)
60 5 / Z35-49 [154] Dana Kulhánková 1974 CZE Zaječice 57:45.0 21:15.2 28:52.1 (67)
61 21 / M18-34 [208] Martin Zajíček 1998 CZE Semechnice 58:11.1 21:41.3 27:50.5 (61)
62 22 / M18-34 [196] Jan Šterner 1997 CZE Sdružení Přátel Třebechovic 58:14.2 21:44.4 26:47.4 (57)
63 4 / Z18-34 [168] Monika Beránková 1991 CZE Praha 4 Runners 58:17.3 21:47.5 29:06.4 (68)
64 26 / M35-49 [186] oldřich danihelka 1976 CZE NC Svítkovice 58:18.6 21:48.8 28:37.3 (65)
65 5 / Z18-34 [164] Kristýna Kulhánková 1995 CZE Zaječice 58:46.9 22:17.1 29:15.5 (69)
66 27 / M35-49 [182] Michal Švanda 1982 CZE Sdružení přátel Třebechovic 59:05.1 22:35.3 26:08.3 (47)
67 23 / M18-34 [566] David Fogl 1992 CZE Planet Express 01:00:42.2 24:12.4 29:16.9 (70)
68 6 / M50 [554] Roman kalhous 1959 CZE Věčný vývoj 01:00:51.5 24:21.7 30:49.5 (77)
69 6 / Z18-34 [165] šárka frýdlová 1990 CZE Smržov 01:02:40.9 26:11.1 28:40.8 (66)
70 6 / Z35-49 [155] Martina Boušková 1975 CZE Libanice35 01:02:44.7 26:14.9 29:32.6 (74)
71 7 / Z35-49 [550] Václava Jinopalová 1975 CZE 01:03:54.1 27:24.3 30:59.8 (78)
72 8 / Z35-49 [156] Jana Fiedlerová 1975 CZE Pardubice 01:04:15.3 27:45.5 29:57.8 (76)
73 7 / Z18-34 [162] Jana Barnetová 1995 CZE Planet Express 01:04:21.8 27:52.0 29:30.3 (72)
74 8 / Z18-34 [163] Lenka Barnetová 1998 CZE Planet Express 01:04:35.7 28:05.9 29:31.2 (73)
75 9 / Z35-49 [513] Jana Mergancová 1981 CZE JANA 01:05:25.3 28:55.5 29:20.8 (71)
76 28 / M35-49 [190] Ladislav Zelený 1982 CZE Zizel 01:07:03.3 30:33.5 31:11.7 (80)
77 9 / Z18-34 [167] Jana Zittová 1987 CZE Zizel 01:07:04.1 30:34.3 31:11.7 (79)
78 10 / Z18-34 [533] Barbora Prázová 1984 CZE 01:10:00.0 33:30.2 33:09.4 (82)
79 29 / M35-49 [181] Robert Maruna 1978 CZE Bob a Bobek 01:18:06.2 41:36.4 36:25.8 (83)
79 11 / Z18-34 [158] Hanka Málková 1987 CZE Bob a Bobek 01:18:06.2 41:36.4 36:27.0 (84)
79 30 / M35-49 [569] Jiří Šafr 1977 CZE 24:05.8 (31)
79 30 / M35-49 [517] Lukáš Chára 1980 CZE Czechoslovak Group BARTH-VIP 26:43.6 (55)
79 12 / Z18-34 [166] Jana Matesová 1986 CZE Matesáci 29:46.4 (75)
79 10 / Z35-49 [153] Kamila Černá 1975 CZE 31:30.4 (81)

výsledková listina Velká pardubická 5km

start ~ 13:30:00

00:30:20.111
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8
1 1 / M35-49 [86] Tomáš Mocek 1979 CZE Pardubice 17:55.2
2 1 / M18-34 [347] David Janda 1987 CZE SK Kola Víšek 18:32.3 00:37.1
3 2 / M35-49 [565] David Kubias 1979 CZE 19:12.4 01:17.2
4 2 / M18-34 [95] Václav Locker 2003 CZE AC Pardubice 20:12.5 02:17.3
5 1 / M50 [61] Ivan Minchev 1957 CZE Just 20:25.7 02:30.5
6 3 / M18-34 [98] Jakub Luštinec 1985 CZE Lušťovi 20:30.1 02:34.9
6 3 / M18-34 [99] Petr Soukup 1991 CZE Taťko do toho! 20:30.1 02:34.9
8 3 / M35-49 [79] Tomáš Weidlich 1973 CZE USK Pardubice 20:58.8 03:03.6
9 5 / M18-34 [114] Lukáš Štěpánek 1993 CZE Přepychy 21:20.2 03:25.0
10 6 / M18-34 [545] Maxim Mokrý 2003 CZE PROfair 21:41.5 03:46.3
11 7 / M18-34 [101] Patrik Pekař 1991 CZE Kamarádi 21:48.7 03:53.5
12 8 / M18-34 [109] Jan Tikal 1987 CZE H a E 21:53.6 03:58.4
13 4 / M35-49 [547] Michal Voženílek 1980 CZE 21:54.5 03:59.3
14 5 / M35-49 [576] Martin šedivý 1978 CZE 22:14.3 04:19.1
15 6 / M35-49 [529] Jan Čtvrtečka 1979 CZE Hradec Králové 22:22.8 04:27.6
16 9 / M18-34 [94] Radek Pouč 1993 CZE Brno 22:36.3 04:41.1
17 1 / Z35-49 [557] Lenka Butorová 1980 CZE Extra Brno 22:38.4 04:43.2
18 10 / M18-34 [90] Lubomír Podaný 1986 CZE Pardubice 23:02.8 05:07.6
19 11 / M18-34 [561] Patrik pektor 2005 CZE 23:19.9 05:24.7
20 12 / M18-34 [107] František Musil 2002 CZE Hoděšovice 23:22.0 05:26.8
21 7 / M35-49 [73] Radim Vamberský 1980 CZE Hlinsko 23:24.3 05:29.1
22 1 / Z18-34 [555] Dana Schejbalová 1992 CZE 23:27.9 05:32.7
23 8 / M35-49 [78] Michal Pavlík 1977 CZE Odolena Voda 23:41.7 05:46.5
24 9 / M35-49 [562] David setrmájek 1975 CZE 69 23:54.1 05:58.9
25 2 / M50 [64] Jiří Půhoný 1966 CZE Pardubice 24:01.6 06:06.4
26 10 / M35-49 [71] Jiri Barta 1977 CZE Krouna 24:04.4 06:09.2
27 2 / Z18-34 [55] Eliška Márová 1985 CZE Srchmamma 24:13.7 06:18.5
28 1 / Z50 [1] Jindra Horáková 1968 CZE Báječné ženy v běhu 24:32.2 06:37.0
29 13 / M18-34 [105] Vít Zavřel 2003 CZE AC Pardubice 24:35.4 06:40.2
30 3 / Z18-34 [57] Veronika Pultarová 2001 CZE Hradec Králové 24:36.3 06:41.1
31 14 / M18-34 [93] Vojtech Barta 2001 CZE Krouna 24:41.9 06:46.7
32 11 / M35-49 [80] Tomáš Ráliš 1973 CZE Staré Hradiště 24:51.2 06:56.0
33 12 / M35-49 [70] Martin Klouček 1971 CZE Žatec 25:03.2 07:08.0
34 15 / M18-34 [104] Petr Jičínský 1988 CZE Pardubice 25:10.3 07:15.1
35 16 / M18-34 [498] Tomáš Miletín 1991 CZE 25:19.0 07:23.8
36 2 / Z35-49 [350] Alena Pazderová 1975 CZE Vysoké Mýto 25:29.4 07:34.2
37 3 / Z35-49 [355] Lenka Kopecká 1980 CZE Liboměřice, okres Chrudim 25:46.3 07:51.1
38 4 / Z35-49 [7] Daniela Kvochová 1973 CZE SKRIPT s.r.o. 25:47.9 07:52.7
39 4 / Z18-34 [28] Petra Karabinová 1996 CZE Vyškov 25:57.4 08:02.2
40 17 / M18-34 [102] Petr Čerňanský 1986 CZE Přelouč 25:59.6 08:04.4
41 18 / M18-34 [96] Luboš Minář 1995 CZE Náchod 25:59.8 08:04.6
42 5 / Z35-49 [25] Monika Senohrábková 1976 CZE Fitnessky BOOM TISK 26:00.7 08:05.5
43 19 / M18-34 [573] Filip Syrový 1998 CZE Zvičinští mistři 26:01.9 08:06.7
44 20 / M18-34 [502] Vojtěch Dunda 2004 CZE Vojta- Svítkov run 26:06.5 08:11.3
45 21 / M18-34 [113] Vojtěch Vodehnal 1993 CZE Záměláci 26:07.2 08:12.0
46 5 / Z18-34 [37] Veronika Koďousová 2002 CZE Záměl 26:14.8 08:19.6
47 22 / M18-34 [195] Ondřej Šindler 1984 CZE BUGA Team 26:19.9 08:24.7
48 6 / Z18-34 [41] Martina Luštincová 1988 CZE Luštovi 26:20.3 08:25.1
49 23 / M18-34 [543] Karel Fendrich 2006 CZE Feda team 26:30.9 08:35.7
50 13 / M35-49 [81] Martin Málek 1983 CZE Pardubice 26:41.0 08:45.8
51 2 / Z50 [515] Anna Stejskalová 1960 CZE 26:42.3 08:47.1
52 24 / M18-34 [110] Tomáš Sedláček 1986 CZE Velký Vřešťov 26:47.6 08:52.4
53 14 / M35-49 [504] Pavel Franc 1970 CZE 26:48.8 08:53.6
54 6 / Z35-49 [509] Vendula Štayrová 1974 CZE 26:52.1 08:56.9
55 25 / M18-34 [499] David Půhoný 1993 CZE 26:59.0 09:03.8
56 7 / Z18-34 [53] Žaneta Čermáková 1986 CZE Combo Strike 27:00.6 09:05.4
57 26 / M18-34 [100] Pavel Richter 1990 CZE Mladeč 27:01.1 09:05.9
58 8 / Z18-34 [54] Kamila Čermáková 1987 CZE Combo Strike 27:13.2 09:18.0
59 15 / M35-49 [85] Martin Čermák 1978 CZE Combo Strike 27:26.3 09:31.1
60 27 / M18-34 [558] Jan Kvoch 2001 CZE SKRIPT s.r.o. 27:29.3 09:34.1
61 16 / M35-49 [74] Petr Vlček 1975 CZE LaPeinture 27:29.6 09:34.4
62 3 / M50 [359] Milan Červenka 1967 CZE Pepek Námořník 27:42.6 09:47.4
63 17 / M35-49 [83] Pavel Gregor 1980 CZE Pardubice 27:59.8 10:04.6
64 18 / M35-49 [82] Tomáš Topol 1979 CZE Pardubice 28:00.7 10:05.5
65 4 / M50 [65] Tomáš Smolík 1967 CZE Pardubice 28:04.1 10:08.9
66 7 / Z35-49 [549] Lucie Králová 1982 CZE 28:04.7 10:09.5
67 9 / Z18-34 [48] Ida Rálišová 2006 CZE Staré Hradiště 28:09.3 10:14.1
68 8 / Z35-49 [12] Lubomíra Křivánková 1979 CZE Gruna 144 28:09.7 10:14.5
69 28 / M18-34 [548] Tomáš Žítek 1987 CZE 28:11.9 10:16.7
70 19 / M35-49 [340] Jan Jungwirth 1983 CZE SVVAT 28:13.2 10:18.0
71 9 / Z35-49 [571] Lenka Jarolímová 1983 CZE Srch Mamma 28:16.9 10:21.7
72 29 / M18-34 [112] Oliver Gotz 2007 CZE 2BMOTO 28:20.1 10:24.9
73 20 / M35-49 [87] Jan Götz 1969 CZE 2BMOTO 28:33.4 10:38.2
74 10 / Z18-34 [60] Tereza Nedbalová 1992 CZE Fitnessky BOOM TISK 28:41.1 10:45.9
75 10 / Z35-49 [16] Simona Langrová 1982 CZE šneci v akci 28:45.0 10:49.8
76 11 / Z35-49 [564] Zuzana Čermáková 1981 CZE 28:45.2 10:50.0
77 11 / Z18-34 [59] Anežka Nováková 1990 CZE 28:58.2 11:03.0
78 30 / M18-34 [111] Lukáš Moravec 1988 CZE 29:01.9 11:06.7
79 31 / M18-34 [92] Jakub Kmoníček 1987 CZE BARTH 29:05.8 11:10.6
80 12 / Z35-49 [345] Leona Mrázková 1982 CZE Ronov nad Doubravou 29:07.6 11:12.4
81 12 / Z18-34 [33] Jana Shejbalová 1991 CZE RUN magazine team 29:11.5 11:16.3
82 13 / Z35-49 [530] Renáta Čtvrtečková 1980 CZE Hradec Králové 29:14.6 11:19.4
83 14 / Z35-49 [367] Kristýna Mišáková 1980 CZE Pardubice 29:17.9 11:22.7
84 3 / Z50 [575] Magdaléna cejpková 1968 CZE 29:18.2 11:23.0
85 4 / Z50 [357] Lea Götzová 1968 CZE 2BMOTO 29:19.3 11:24.1
86 21 / M35-49 [552] Radek cibulka 1971 CZE 29:20.1 11:24.9
87 32 / M18-34 [88] Martin Dušek 1992 CZE pen.tagram 29:25.8 11:30.6
88 15 / Z35-49 [19] Hana Trojanová 1978 CZE Hradec Králové 29:29.5 11:34.3
89 16 / Z35-49 [26] Zuzana Mlatečková 1980 CZE Ben 29:44.6 11:49.4
90 22 / M35-49 [365] Radek Mlateček 1976 CZE Ben 29:47.2 11:52.0
91 13 / Z18-34 [497] Nela Šmídlová 1993 CZE 29:49.4 11:54.2
92 14 / Z18-34 [46] Lucie Zavřelová 1993 CZE Kamarádi 29:49.6 11:54.4
93 5 / Z50 [5] Darina Karáskova 1959 CZE Báječné ženy v běhu 29:49.8 11:54.6
94 15 / Z18-34 [32] Kateřina Kučerová 1989 CZE Hradec Králové 29:51.8 11:56.6
95 23 / M35-49 [69] Jiří Běhal 1981 CZE Pardubice 29:52.2 11:57.0
96 17 / Z35-49 [23] Gabriela Nováková 1982 CZE Hradec Králové 29:53.6 11:58.4
97 16 / Z18-34 [43] Lenka Picková 1987 CZE 29:55.2 12:00.0
98 18 / Z35-49 [22] Petra Barakova 1980 CZE Chroustovice 30:01.9 12:06.7
99 17 / Z18-34 [572] Lenka Vondrová 1986 CZE Šneci v běhu 30:13.6 12:18.4
100 18 / Z18-34 [45] Eva Hrdá 1985 CZE Pardubice 30:17.0 12:21.8
101 19 / Z18-34 [27] Tereza Hloušková 1992 CZE pen.tagram 30:25.4 12:30.2
102 5 / M50 [63] Milan Dobeš 1967 CZE Pardubice 30:26.3 12:31.1
103 6 / Z50 [3] Monika Dobešová 1967 CZE Pardubice 30:27.0 12:31.8
104 19 / Z35-49 [8] Dana Sykorova 1978 CZE Stare Mesto 30:31.8 12:36.6
105 20 / Z18-34 [361] Jana Tušlová 1989 CZE Praha 30:34.9 12:39.7
106 33 / M18-34 [505] Petr Kolbaba 1992 CZE 30:45.2 12:50.0
107 20 / Z35-49 [9] Markéta Doleželová 1973 CZE Olomouc 31:20.4 13:25.2
108 24 / M35-49 [68] Zdeněk Doležel 1971 CZE Olomouc 31:22.6 13:27.4
109 21 / Z18-34 [29] Veronika Sirová 1995 CZE Dvůr Králové nad Labem 31:25.7 13:30.5
110 25 / M35-49 [75] Pavel Langr 1979 CZE šneci v akci 31:26.8 13:31.6
111 7 / Z50 [6] Marcela Tamchynová 1962 CZE Máca teamba 31:30.1 13:34.9
112 21 / Z35-49 [542] Renata Fendrichová 1980 CZE Feda Team 31:54.8 13:59.6
113 34 / M18-34 [89] Jan Šíp 1984 CZE BKB Brno 31:58.5 14:03.3
114 8 / Z50 [4] Naďa Voldánová 1963 CZE Praha 32:07.9 14:12.7
115 22 / Z35-49 [18] Marcela Smolíková 1973 CZE Pardubice 32:11.8 14:16.6
116 22 / Z18-34 [47] Vanda Vošvrdová 1987 CZE Neváhej a běž! 32:28.8 14:33.6
117 23 / Z35-49 [14] Dana Vlčková 1982 CZE LaPeinture 32:43.1 14:47.9
118 23 / Z18-34 [38] Eliška Hrdá 2006 CZE Bambulka 32:54.1 14:58.9
119 24 / Z35-49 [20] Andrea Hutlová 1978 CZE Pardubice 33:07.7 15:12.5
120 26 / M35-49 [67] Karel Jungwirth 1982 CZE Náchod 33:12.4 15:17.2
121 27 / M35-49 [84] Marian Kacerovský 1972 CZE Hoděšovice 33:23.9 15:28.7
122 35 / M18-34 [106] Jan Musil 2005 CZE Hoděšovice 33:24.2 15:29.0
123 25 / Z35-49 [560] Denisa Vondrová 1979 CZE Rudník 33:24.6 15:29.4
124 24 / Z18-34 [531] Iva Szekérová 1987 CZE 33:28.3 15:33.1
125 26 / Z35-49 [21] Pavlína Valentová 1978 CZE Pardubice 33:43.6 15:48.4
126 27 / Z35-49 [511] Marketa Vinklerová 1975 CZE 33:49.7 15:54.5
127 28 / Z35-49 [507] Marta Holická 1975 CZE 33:49.9 15:54.7
128 29 / Z35-49 [17] Michaela Hainišová 1979 CZE Trutnov 34:08.2 16:13.0
129 36 / M18-34 [97] Adam Zavadil 2005 CZE Sportovní tým 34:18.3 16:23.1
130 28 / M35-49 [342] Josef Petera 1982 CZE Peterovci 34:20.1 16:24.9
131 25 / Z18-34 [358] Michaela Morongová 1995 CZE Záměláci 34:21.0 16:25.8
132 37 / M18-34 [108] Karel Mašek 1996 CZE Pardubice 34:25.5 16:30.3
133 26 / Z18-34 [42] Martina Neumanová 2001 CZE Nasavrky 34:36.3 16:41.1
134 30 / Z35-49 [15] Marcela Kumpanová 1979 CZE Sezemice 34:39.6 16:44.4
135 27 / Z18-34 [230] Eva Tuzová 1990 CZE 34:58.1 17:02.9
136 38 / M18-34 [91] Michal Kratochvíl 2004 CZE Kraťáci 35:20.0 17:24.8
137 28 / Z18-34 [40] Havelková Václava 1991 CZE Malešov 35:43.3 17:48.1
138 29 / M35-49 [77] David Nosek 1978 CZE Praha 35:55.1 17:59.9
139 31 / Z35-49 [574] Lucie Nosková 1981 CZE Praha 36:03.3 18:08.1
140 32 / Z35-49 [488] Martina Sedláčková 1974 CZE 36:10.4 18:15.2
141 33 / Z35-49 [10] Monika Stierandová 1980 CZE Šneci v běhu 36:22.6 18:27.4
142 34 / Z35-49 [353] Jana Šlingrová 1983 CZE SrchMamma 36:27.5 18:32.3
143 35 / Z35-49 [24] Romana Cidlinská 1980 CZE SrchMamma 36:34.1 18:38.9
144 29 / Z18-34 [52] Terezie Grigarová 1992 CZE Pardubice 36:38.1 18:42.9
144 29 / Z18-34 [58] Dominika Korejtková 1991 CZE Pardubice 36:38.1 18:42.9
146 31 / Z18-34 [44] Kristýna Heřmanská 2002 CZE Heřmanův Městec 36:46.0 18:50.8
147 6 / M50 [66] Josef Kratina 1954 CZE BKJK Jablonec nad Nisou 37:00.1 19:04.9
148 39 / M18-34 [487] Jiří Němec 1990 CZE Rebels Pardubice 38:29.0 20:33.8
149 9 / Z50 [2] Lenka Němcová 1967 CZE Rebels Pardubice 38:30.2 20:35.0
150 32 / Z18-34 [51] Kristýna Štěpánová 2000 CZE Přelouč 42:42.2 24:47.0
151 7 / M50 [62] Jaroslav Kovář 1962 CZE Horní Jelení 01:12:17.7 54:22.5
152 33 / Z18-34 [35] Šárka Hloušková 2004 CZE Choceň 01:39:22.8 01:21:27.6
153 36 / Z35-49 [503] Zuzana Dundová 1975 CZE 02:35:54.54 02:17:59.34
153 36 / Z35-49 [11] Jana Nemešová 1980 CZE Nemešice :)
DNF / Z35-49 [13] Alena Sviastyn 1974 CZE Dobrmanci
DNF / M35-49 [72] Felix Sviastyn 1973 CZE Dobrmancir

výsledková listina Velká pardubická štafeta

start ~ 13:30:00

soubor typ souboru velikost poslední změna
barth-day vysledky velka-pardubicka-stafeta pdf 32017B19.05.2018 17:06:00

výsledková listina Dogrunning 10km

start ~ 15:15:00

00:51:44.5
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / Muži [567] Leoš Koďous 1974 CZE MOP VOKO 38:56.9 18:01.2 (1)
2 2 / Muži [218] Alex Vagner 1990 CZE Run for fun 40:59.0 02:02.1 18:53.6 (2)
3 3 / Muži [356] Adam Götz 1997 CZE Trutnov 45:27.37 06:30.47 19:20.7 (3)
4 1 / Ženy [215] Lenka Chmelařová 1982 CZE Blažovice 53:34.85 14:37.95 23:12.8 (4)
5 4 / Muži [220] Milan Kanta 1965 CZE Benátky nad Jizerou 01:01:44.68 22:47.78 27:11.9 (5)
6 2 / Ženy [537] Lenka Doubek Brennerová 1983 CZE Zelený Pruh 01:09:44.2 30:47.3 31:56.8 (6)

výsledková listina Dogrunning 5km

start ~ 15:15:00

00:28:13.376
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8
1 1 / Muži [346] David Janda 1987 CZE SK Kola Víšek 18:10.0
2 2 / Muži [146] René Matulík 1971 CZE Pardubice 20:37.3 02:27.3
3 1 / Ženy [126] Adéla Šrůtková 1999 CZE Hodonín 20:44.8 02:34.8
4 3 / Muži [540] Michal Douda 1989 CZE 21:00.2 02:50.2
5 2 / Ženy [134] Andrea Ladrová 1995 CZE Kutná Hora 1 22:46.6 04:36.6
6 3 / Ženy [144] Ilona Kalenská 1995 CZE Jihočeský canicross 23:32.1 05:22.1
7 4 / Ženy [123] Petra Javorová 1992 CZE Velké Chvojno 24:02.6 05:52.6
8 5 / Ženy [137] Kamila Vosahlova 2001 CZE Přelouč 24:07.5 05:57.5
9 6 / Ženy [128] Romana Balcarová 1978 CZE Praha 24:09.6 05:59.6
10 7 / Ženy [138] Nina Záveská 1978 CZE Ladyhawks 24:15.5 06:05.5
11 8 / Ženy [538] Vladimíra Hačevská 1987 CZE 24:45.5 06:35.5
12 4 / Muži [145] Petr Kužma 1972 CZE Ústí nad Orlicí 25:18.3 07:08.3
12 4 / Muži [147] Radek Joska 1968 CZE Hradec Kralove 25:18.3 07:08.3
14 6 / Muži [148] Jakub Škop 1989 CZE 2BMOTO 25:32.2 07:22.2
15 9 / Ženy [143] Kateřina Kabourková 1980 CZE Golčův Jeníkov 26:32.9 08:22.9
16 10 / Ženy [343] Martina Skřebská 1966 CZE Dante Ler Gopo 26:55.0 08:45.0
17 11 / Ženy [133] Anna Kompauerová 1994 CZE Brno 27:02.9 08:52.9
18 12 / Ženy [140] Šárka Gill 1968 CZE Pintadita 27:36.3 09:26.3
19 13 / Ženy [129] Klára Zelenková 1977 CZE Prosetín 27:36.5 09:26.5
20 14 / Ženy [131] Gabriela Poskočilova 1984 CZE HOPSKOCI 28:32.6 10:22.6
21 15 / Ženy [127] Petra Kučerová 1985 CZE Jrt Agi Pardubice 29:09.9 10:59.9
22 16 / Ženy [551] Ivana jagerčíková 1986 CZE pes: Lilly 29:45.7 11:35.7
23 17 / Ženy [132] Ilona Vejtasová 1977 CZE Holice 29:50.0 11:40.0
24 18 / Ženy [121] Sylva Novotna 1972 CZE Dasymima 31:12.96 13:02.96
24 18 / Ženy [136] Markéta Nikolínková 1973 CZE Pardubice 31:12.96 13:02.96
26 20 / Ženy [362] Petra Školníková 1981 CZE Petra a Žofka 31:16.2 13:06.2
27 21 / Ženy [130] Slávka Kreiselová 1968 CZE Trutnov 31:32.7 13:22.7
28 22 / Ženy [580] Petra seibertová 1980 CZE BW Pardubice 32:38.0 14:28.0
29 23 / Ženy [216] Veronika Vilčková 1987 CZE Pardubice 32:55.2 14:45.2 32:55.2 (1)
30 24 / Ženy [217] Lenka Králová 1983 CZE Pardubice 32:56.6 14:46.6 32:56.6 (2)
31 25 / Ženy [135] Irena Vondráčková 1978 CZE Irena Vondráčková pes Ciro 34:13.2 16:03.2
32 26 / Ženy [142] Jitka Nováková 1994 CZE Nechanice 40:22.1 22:12.1
33 27 / Ženy [139] Zuzana Olahová 1977 CZE Ladyhawks 55:39.18 37:29.18
DNF / Ženy [141] Marie Hrbková 1986 CZE Ujezd nad lesy
DNF / Ženy [578] Kristýna Kachyňová 1989 CZE Profair spol. s r.o.

výsledková listina Kolo 10km

start ~ 16:15:00

00:30:03.663
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / Muži [228] Milan Dunda 1975 CZE Kupkolo MTB Team Pardubice 23:08.43 11:09.92
2 2 / Muži [344] David Janda 1987 CZE SK Kola Víšek 24:54.89 01:46.46 12:02.27
3 3 / Muži [226] Jakub Horník 1991 CZE Kupkolo MTB team Pardubice 25:04.36 01:55.93 12:11.47
4 4 / Muži [579] Jakub Říha 2000 CZE Pardubice 27:56.77 04:48.34 13:54.0
5 5 / Muži [535] František Vrba 2001 CZE 28:14.88 05:06.45 13:58.39
6 6 / Muži [225] Martin Písař 1984 CZE SK Cyklo-RD Pardubice 29:21.18 06:12.75 14:17.85
7 7 / Muži [227] Matěj Rychnovský 2003 CZE Pardubice 29:21.96 06:13.53 14:21.67
8 1 / Ženy [512] Michal Šafařík 1972 CZE ŠÁFA 30:25.57 07:17.14 14:14.08
9 8 / Muži [224] Jiří Němec 1966 CZE Rebels Pardubice 31:08.36 07:59.93 15:03.18
9 8 / Muži [231] Martin Krátký 1977 CZE Dolní Ředice 31:08.36 07:59.93 15:42.68
11 2 / Ženy [223] Zuzka Krátká 2008 CZE ** Zuzka ** 31:44.12 08:35.69 15:42.24
12 10 / Muži [229] Tomáš Havrda 1980 CZE Pardubice 32:02.95 08:54.52 15:32.11
13 3 / Ženy [354] Tereza Puchernová 2003 CZE ŠAK Pardubice 32:56.05 09:47.62 15:46.0
14 11 / Muži [577] Vojtěch Racek 2005 CZE Dašice 43:23.4 20:14.97 20:37.27

výsledková listina Koloběžky 5km

start ~ 16:15:00

00:25:40.086
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8
1 1 / Muži [119] Zbyněk Čermák 1981 CZE Debra ČR 20:09.64
2 2 / Muži [117] Michal Secký 1999 CZE Jaroměř 23:50.51 03:40.87
3 3 / Muži [118] Petr Novotný 1969 CZE Ždírec nad Doubravou 27:00.08 06:50.44
4 1 / Ženy [116] Jitka Novotná 1973 CZE Ždírec nad Doubravou 27:01.19 06:51.55
5 2 / Ženy [115] Marie Tykalová 1990 CZE Jaroměř 30:19.01 10:09.37