Barth Day

19.05.2018 Pardubice, dostihové závodiště 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Velká pardubická 10km celkem: 84, muži : 60, ženy: 24, M18-34: 23, M35-49: 31, M50: 6, Z18-34: 12, Z35-49: 10, Z50: 2 [html] [pdf]
Velká pardubická 5km celkem: 156, muži : 76, ženy: 80, M18-34: 39, M35-49: 30, M50: 7, Z18-34: 33, Z35-49: 38, Z50: 9 [html] [pdf]
Velká pardubická štafeta celkem: 8, muži : 4, ženy: 4, Muži: 4, Ženy: 4 [html] [pdf]
Dogrunning 10km celkem: 6, muži : 4, ženy: 2, Muži: 4, Ženy: 2 [html] [pdf]
Dogrunning 5km celkem: 35, muži : 6, ženy: 29, Muži: 6, Ženy: 29 [html] [pdf]
Kolo 10km celkem: 14, muži : 11, ženy: 3, Muži: 11, Ženy: 3 [html] [pdf]
Koloběžky 5km celkem: 5, muži : 3, ženy: 2, Muži: 3, Ženy: 2 [html] [pdf]

výsledková listina Velká pardubická 5km

start ~ 13:30:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8
1 1 / M35-49 [86] Tomáš Mocek 1979 CZE Pardubice 17:55.2
2 1 / M18-34 [347] David Janda 1987 CZE SK Kola Víšek 18:32.3 00:37.1
3 2 / M35-49 [565] David Kubias 1979 CZE 19:12.4 01:17.2
4 2 / M18-34 [95] Václav Locker 2003 CZE AC Pardubice 20:12.5 02:17.3
5 1 / M50 [61] Ivan Minchev 1957 CZE Just 20:25.7 02:30.5
6 3 / M18-34 [98] Jakub Luštinec 1985 CZE Lušťovi 20:30.1 02:34.9
6 3 / M18-34 [99] Petr Soukup 1991 CZE Taťko do toho! 20:30.1 02:34.9
8 3 / M35-49 [79] Tomáš Weidlich 1973 CZE USK Pardubice 20:58.8 03:03.6
9 5 / M18-34 [114] Lukáš Štěpánek 1993 CZE Přepychy 21:20.2 03:25.0
10 6 / M18-34 [545] Maxim Mokrý 2003 CZE PROfair 21:41.5 03:46.3
11 7 / M18-34 [101] Patrik Pekař 1991 CZE Kamarádi 21:48.7 03:53.5
12 8 / M18-34 [109] Jan Tikal 1987 CZE H a E 21:53.6 03:58.4
13 4 / M35-49 [547] Michal Voženílek 1980 CZE 21:54.5 03:59.3
14 5 / M35-49 [576] Martin šedivý 1978 CZE 22:14.3 04:19.1
15 6 / M35-49 [529] Jan Čtvrtečka 1979 CZE Hradec Králové 22:22.8 04:27.6
16 9 / M18-34 [94] Radek Pouč 1993 CZE Brno 22:36.3 04:41.1
17 1 / Z35-49 [557] Lenka Butorová 1980 CZE Extra Brno 22:38.4 04:43.2
18 10 / M18-34 [90] Lubomír Podaný 1986 CZE Pardubice 23:02.8 05:07.6
19 11 / M18-34 [561] Patrik pektor 2005 CZE 23:19.9 05:24.7
20 12 / M18-34 [107] František Musil 2002 CZE Hoděšovice 23:22.0 05:26.8
21 7 / M35-49 [73] Radim Vamberský 1980 CZE Hlinsko 23:24.3 05:29.1
22 1 / Z18-34 [555] Dana Schejbalová 1992 CZE 23:27.9 05:32.7
23 8 / M35-49 [78] Michal Pavlík 1977 CZE Odolena Voda 23:41.7 05:46.5
24 9 / M35-49 [562] David setrmájek 1975 CZE 69 23:54.1 05:58.9
25 2 / M50 [64] Jiří Půhoný 1966 CZE Pardubice 24:01.6 06:06.4
26 10 / M35-49 [71] Jiri Barta 1977 CZE Krouna 24:04.4 06:09.2
27 2 / Z18-34 [55] Eliška Márová 1985 CZE Srchmamma 24:13.7 06:18.5
28 1 / Z50 [1] Jindra Horáková 1968 CZE Báječné ženy v běhu 24:32.2 06:37.0
29 13 / M18-34 [105] Vít Zavřel 2003 CZE AC Pardubice 24:35.4 06:40.2
30 3 / Z18-34 [57] Veronika Pultarová 2001 CZE Hradec Králové 24:36.3 06:41.1
31 14 / M18-34 [93] Vojtech Barta 2001 CZE Krouna 24:41.9 06:46.7
32 11 / M35-49 [80] Tomáš Ráliš 1973 CZE Staré Hradiště 24:51.2 06:56.0
33 12 / M35-49 [70] Martin Klouček 1971 CZE Žatec 25:03.2 07:08.0
34 15 / M18-34 [104] Petr Jičínský 1988 CZE Pardubice 25:10.3 07:15.1
35 16 / M18-34 [498] Tomáš Miletín 1991 CZE 25:19.0 07:23.8
36 2 / Z35-49 [350] Alena Pazderová 1975 CZE Vysoké Mýto 25:29.4 07:34.2
37 3 / Z35-49 [355] Lenka Kopecká 1980 CZE Liboměřice, okres Chrudim 25:46.3 07:51.1
38 4 / Z35-49 [7] Daniela Kvochová 1973 CZE SKRIPT s.r.o. 25:47.9 07:52.7
39 4 / Z18-34 [28] Petra Karabinová 1996 CZE Vyškov 25:57.4 08:02.2
40 17 / M18-34 [102] Petr Čerňanský 1986 CZE Přelouč 25:59.6 08:04.4
41 18 / M18-34 [96] Luboš Minář 1995 CZE Náchod 25:59.8 08:04.6
42 5 / Z35-49 [25] Monika Senohrábková 1976 CZE Fitnessky BOOM TISK 26:00.7 08:05.5
43 19 / M18-34 [573] Filip Syrový 1998 CZE Zvičinští mistři 26:01.9 08:06.7
44 20 / M18-34 [502] Vojtěch Dunda 2004 CZE Vojta- Svítkov run 26:06.5 08:11.3
45 21 / M18-34 [113] Vojtěch Vodehnal 1993 CZE Záměláci 26:07.2 08:12.0
46 5 / Z18-34 [37] Veronika Koďousová 2002 CZE Záměl 26:14.8 08:19.6
47 22 / M18-34 [195] Ondřej Šindler 1984 CZE BUGA Team 26:19.9 08:24.7
48 6 / Z18-34 [41] Martina Luštincová 1988 CZE Luštovi 26:20.3 08:25.1
49 23 / M18-34 [543] Karel Fendrich 2006 CZE Feda team 26:30.9 08:35.7
50 13 / M35-49 [81] Martin Málek 1983 CZE Pardubice 26:41.0 08:45.8
51 2 / Z50 [515] Anna Stejskalová 1960 CZE 26:42.3 08:47.1
52 24 / M18-34 [110] Tomáš Sedláček 1986 CZE Velký Vřešťov 26:47.6 08:52.4
53 14 / M35-49 [504] Pavel Franc 1970 CZE 26:48.8 08:53.6
54 6 / Z35-49 [509] Vendula Štayrová 1974 CZE 26:52.1 08:56.9
55 25 / M18-34 [499] David Půhoný 1993 CZE 26:59.0 09:03.8
56 7 / Z18-34 [53] Žaneta Čermáková 1986 CZE Combo Strike 27:00.6 09:05.4
57 26 / M18-34 [100] Pavel Richter 1990 CZE Mladeč 27:01.1 09:05.9
58 8 / Z18-34 [54] Kamila Čermáková 1987 CZE Combo Strike 27:13.2 09:18.0
59 15 / M35-49 [85] Martin Čermák 1978 CZE Combo Strike 27:26.3 09:31.1
60 27 / M18-34 [558] Jan Kvoch 2001 CZE SKRIPT s.r.o. 27:29.3 09:34.1
61 16 / M35-49 [74] Petr Vlček 1975 CZE LaPeinture 27:29.6 09:34.4
62 3 / M50 [359] Milan Červenka 1967 CZE Pepek Námořník 27:42.6 09:47.4
63 17 / M35-49 [83] Pavel Gregor 1980 CZE Pardubice 27:59.8 10:04.6
64 18 / M35-49 [82] Tomáš Topol 1979 CZE Pardubice 28:00.7 10:05.5
65 4 / M50 [65] Tomáš Smolík 1967 CZE Pardubice 28:04.1 10:08.9
66 7 / Z35-49 [549] Lucie Králová 1982 CZE 28:04.7 10:09.5
67 9 / Z18-34 [48] Ida Rálišová 2006 CZE Staré Hradiště 28:09.3 10:14.1
68 8 / Z35-49 [12] Lubomíra Křivánková 1979 CZE Gruna 144 28:09.7 10:14.5
69 28 / M18-34 [548] Tomáš Žítek 1987 CZE 28:11.9 10:16.7
70 19 / M35-49 [340] Jan Jungwirth 1983 CZE SVVAT 28:13.2 10:18.0
71 9 / Z35-49 [571] Lenka Jarolímová 1983 CZE Srch Mamma 28:16.9 10:21.7
72 29 / M18-34 [112] Oliver Gotz 2007 CZE 2BMOTO 28:20.1 10:24.9
73 20 / M35-49 [87] Jan Götz 1969 CZE 2BMOTO 28:33.4 10:38.2
74 10 / Z18-34 [60] Tereza Nedbalová 1992 CZE Fitnessky BOOM TISK 28:41.1 10:45.9
75 10 / Z35-49 [16] Simona Langrová 1982 CZE šneci v akci 28:45.0 10:49.8
76 11 / Z35-49 [564] Zuzana Čermáková 1981 CZE 28:45.2 10:50.0
77 11 / Z18-34 [59] Anežka Nováková 1990 CZE 28:58.2 11:03.0
78 30 / M18-34 [111] Lukáš Moravec 1988 CZE 29:01.9 11:06.7
79 31 / M18-34 [92] Jakub Kmoníček 1987 CZE BARTH 29:05.8 11:10.6
80 12 / Z35-49 [345] Leona Mrázková 1982 CZE Ronov nad Doubravou 29:07.6 11:12.4
81 12 / Z18-34 [33] Jana Shejbalová 1991 CZE RUN magazine team 29:11.5 11:16.3
82 13 / Z35-49 [530] Renáta Čtvrtečková 1980 CZE Hradec Králové 29:14.6 11:19.4
83 14 / Z35-49 [367] Kristýna Mišáková 1980 CZE Pardubice 29:17.9 11:22.7
84 3 / Z50 [575] Magdaléna cejpková 1968 CZE 29:18.2 11:23.0
85 4 / Z50 [357] Lea Götzová 1968 CZE 2BMOTO 29:19.3 11:24.1
86 21 / M35-49 [552] Radek cibulka 1971 CZE 29:20.1 11:24.9
87 32 / M18-34 [88] Martin Dušek 1992 CZE pen.tagram 29:25.8 11:30.6
88 15 / Z35-49 [19] Hana Trojanová 1978 CZE Hradec Králové 29:29.5 11:34.3
89 16 / Z35-49 [26] Zuzana Mlatečková 1980 CZE Ben 29:44.6 11:49.4
90 22 / M35-49 [365] Radek Mlateček 1976 CZE Ben 29:47.2 11:52.0
91 13 / Z18-34 [497] Nela Šmídlová 1993 CZE 29:49.4 11:54.2
92 14 / Z18-34 [46] Lucie Zavřelová 1993 CZE Kamarádi 29:49.6 11:54.4
93 5 / Z50 [5] Darina Karáskova 1959 CZE Báječné ženy v běhu 29:49.8 11:54.6
94 15 / Z18-34 [32] Kateřina Kučerová 1989 CZE Hradec Králové 29:51.8 11:56.6
95 23 / M35-49 [69] Jiří Běhal 1981 CZE Pardubice 29:52.2 11:57.0
96 17 / Z35-49 [23] Gabriela Nováková 1982 CZE Hradec Králové 29:53.6 11:58.4
97 16 / Z18-34 [43] Lenka Picková 1987 CZE 29:55.2 12:00.0
98 18 / Z35-49 [22] Petra Barakova 1980 CZE Chroustovice 30:01.9 12:06.7
99 17 / Z18-34 [572] Lenka Vondrová 1986 CZE Šneci v běhu 30:13.6 12:18.4
100 18 / Z18-34 [45] Eva Hrdá 1985 CZE Pardubice 30:17.0 12:21.8
101 19 / Z18-34 [27] Tereza Hloušková 1992 CZE pen.tagram 30:25.4 12:30.2
102 5 / M50 [63] Milan Dobeš 1967 CZE Pardubice 30:26.3 12:31.1
103 6 / Z50 [3] Monika Dobešová 1967 CZE Pardubice 30:27.0 12:31.8
104 19 / Z35-49 [8] Dana Sykorova 1978 CZE Stare Mesto 30:31.8 12:36.6
105 20 / Z18-34 [361] Jana Tušlová 1989 CZE Praha 30:34.9 12:39.7
106 33 / M18-34 [505] Petr Kolbaba 1992 CZE 30:45.2 12:50.0
107 20 / Z35-49 [9] Markéta Doleželová 1973 CZE Olomouc 31:20.4 13:25.2
108 24 / M35-49 [68] Zdeněk Doležel 1971 CZE Olomouc 31:22.6 13:27.4
109 21 / Z18-34 [29] Veronika Sirová 1995 CZE Dvůr Králové nad Labem 31:25.7 13:30.5
110 25 / M35-49 [75] Pavel Langr 1979 CZE šneci v akci 31:26.8 13:31.6
111 7 / Z50 [6] Marcela Tamchynová 1962 CZE Máca teamba 31:30.1 13:34.9
112 21 / Z35-49 [542] Renata Fendrichová 1980 CZE Feda Team 31:54.8 13:59.6
113 34 / M18-34 [89] Jan Šíp 1984 CZE BKB Brno 31:58.5 14:03.3
114 8 / Z50 [4] Naďa Voldánová 1963 CZE Praha 32:07.9 14:12.7
115 22 / Z35-49 [18] Marcela Smolíková 1973 CZE Pardubice 32:11.8 14:16.6
116 22 / Z18-34 [47] Vanda Vošvrdová 1987 CZE Neváhej a běž! 32:28.8 14:33.6
117 23 / Z35-49 [14] Dana Vlčková 1982 CZE LaPeinture 32:43.1 14:47.9
118 23 / Z18-34 [38] Eliška Hrdá 2006 CZE Bambulka 32:54.1 14:58.9
119 24 / Z35-49 [20] Andrea Hutlová 1978 CZE Pardubice 33:07.7 15:12.5
120 26 / M35-49 [67] Karel Jungwirth 1982 CZE Náchod 33:12.4 15:17.2
121 27 / M35-49 [84] Marian Kacerovský 1972 CZE Hoděšovice 33:23.9 15:28.7
122 35 / M18-34 [106] Jan Musil 2005 CZE Hoděšovice 33:24.2 15:29.0
123 25 / Z35-49 [560] Denisa Vondrová 1979 CZE Rudník 33:24.6 15:29.4
124 24 / Z18-34 [531] Iva Szekérová 1987 CZE 33:28.3 15:33.1
125 26 / Z35-49 [21] Pavlína Valentová 1978 CZE Pardubice 33:43.6 15:48.4
126 27 / Z35-49 [511] Marketa Vinklerová 1975 CZE 33:49.7 15:54.5
127 28 / Z35-49 [507] Marta Holická 1975 CZE 33:49.9 15:54.7
128 29 / Z35-49 [17] Michaela Hainišová 1979 CZE Trutnov 34:08.2 16:13.0
129 36 / M18-34 [97] Adam Zavadil 2005 CZE Sportovní tým 34:18.3 16:23.1
130 28 / M35-49 [342] Josef Petera 1982 CZE Peterovci 34:20.1 16:24.9
131 25 / Z18-34 [358] Michaela Morongová 1995 CZE Záměláci 34:21.0 16:25.8
132 37 / M18-34 [108] Karel Mašek 1996 CZE Pardubice 34:25.5 16:30.3
133 26 / Z18-34 [42] Martina Neumanová 2001 CZE Nasavrky 34:36.3 16:41.1
134 30 / Z35-49 [15] Marcela Kumpanová 1979 CZE Sezemice 34:39.6 16:44.4
135 27 / Z18-34 [230] Eva Tuzová 1990 CZE 34:58.1 17:02.9
136 38 / M18-34 [91] Michal Kratochvíl 2004 CZE Kraťáci 35:20.0 17:24.8
137 28 / Z18-34 [40] Havelková Václava 1991 CZE Malešov 35:43.3 17:48.1
138 29 / M35-49 [77] David Nosek 1978 CZE Praha 35:55.1 17:59.9
139 31 / Z35-49 [574] Lucie Nosková 1981 CZE Praha 36:03.3 18:08.1
140 32 / Z35-49 [488] Martina Sedláčková 1974 CZE 36:10.4 18:15.2
141 33 / Z35-49 [10] Monika Stierandová 1980 CZE Šneci v běhu 36:22.6 18:27.4
142 34 / Z35-49 [353] Jana Šlingrová 1983 CZE SrchMamma 36:27.5 18:32.3
143 35 / Z35-49 [24] Romana Cidlinská 1980 CZE SrchMamma 36:34.1 18:38.9
144 29 / Z18-34 [52] Terezie Grigarová 1992 CZE Pardubice 36:38.1 18:42.9
144 29 / Z18-34 [58] Dominika Korejtková 1991 CZE Pardubice 36:38.1 18:42.9
146 31 / Z18-34 [44] Kristýna Heřmanská 2002 CZE Heřmanův Městec 36:46.0 18:50.8
147 6 / M50 [66] Josef Kratina 1954 CZE BKJK Jablonec nad Nisou 37:00.1 19:04.9
148 39 / M18-34 [487] Jiří Němec 1990 CZE Rebels Pardubice 38:29.0 20:33.8
149 9 / Z50 [2] Lenka Němcová 1967 CZE Rebels Pardubice 38:30.2 20:35.0
150 32 / Z18-34 [51] Kristýna Štěpánová 2000 CZE Přelouč 42:42.2 24:47.0
151 7 / M50 [62] Jaroslav Kovář 1962 CZE Horní Jelení 01:12:17.7 54:22.5
152 33 / Z18-34 [35] Šárka Hloušková 2004 CZE Choceň 01:39:22.8 01:21:27.6
153 36 / Z35-49 [503] Zuzana Dundová 1975 CZE 02:35:54.54 02:17:59.34
153 36 / Z35-49 [11] Jana Nemešová 1980 CZE Nemešice :)
DNF / Z35-49 [13] Alena Sviastyn 1974 CZE Dobrmanci
DNF / M35-49 [72] Felix Sviastyn 1973 CZE Dobrmancir