Krakonošova 100

17.06.2016 - 18.06.2016 Vrchlabí, Krkonoše [CZE]

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Krakonošova 55 celkem: 275, muzi : 158, zeny: 117, Muži: 158, Ženy: 117 [html] [pdf]
běh 25km celkem: 54, muzi : 34, zeny: 20, Dorostenci: 0, Muži do 39: 18, Muži do 59: 12, Muži nad 60: 4, Dorostenky: 0, Ženy do 39: 8, Ženy do 59: 10, Ženy nad 60: 2 [html] [pdf]
Krakonošova 100 celkem: 519, muzi : 435, zeny: 84, Muži: 435, Ženy: 84 [html] [pdf]

startovní listina Krakonošova 55

start ~ 07:01:33 , přihlášeno: 275 účastníků ( 158 mužů, 117 žen) 55km

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Ženy [701] Ábelová Zuzana CZE Svačinářky 1989
Muži [702] Ajm Petr CZE Praha 10 1985
Ženy [703] Ajmová Markéta CZE Praha 10 1985
Ženy [704] Andrýsová Dagmar CZE Dvůr Králové nad Labem 1972
Muži [705] Babovak Jan CZE Squadráti Outdoor 1986
Ženy [706] Bečičková Gabriela CZE Javorník 1998
Muži [707] Bednář Daniel CZE X-TRAIL ORLOVÁ 1986
Muži [708] Beneš Jan CZE postopách.cz 1988
Ženy [709] Bernardinová Anna CZE Praha 1984
Ženy [710] Bielinova Petra CZE Praha 4 1977
Muži [711] Bloudek Ondřej CZE VK Blesk 1977
Ženy [712] Boháčová Zuzana CZE Praha 8 1983
Ženy [713] Bohdalková Eliška CZE TJ Sokol Chotěbuz 1990
Ženy [714] Brableczová Renáta CZE Anvil 1980
Muži [715] Breburda Tomáš CZE Poříčí nad Sázavou 1983
Muži [716] Brém Petr CZE RUNGO.cz 1980
Muži [717] Brom Radek CZE SK Horní Dolní 1968
Muži [718] Bronček Petr CZE Praha 5 1976
Muži [719] Burian Václav CZE Pardubice 1982
Ženy [720] Burianová Hana CZE Pardubice 1986
Ženy [721] Bustová Ludmila CZE Čelákovice 1975
Ženy [722] Buttova Alena CZE Postopáci 1988
Ženy [723] Cardoso Anastacio Aline CZE Pardubice 1984
Ženy [724] Carroll Vladimíra CZE Zlínské kamzice 1979
Ženy [725] Cerhová Veronika CZE Sedlčánky 1982
Muži [726] Cinert Tomáš CZE Fiasko 2014 1986
Muži [727] Crha Tomáš CZE Kamenné Žehrovice 1983
Ženy [728] Čechová Kateřina CZE Praha 1988
Muži [729] Čechura Miroslav CZE MPM TEAM 1964
Ženy [731] Čechurová Andrea CZE MPM TEAM 1986
Ženy [730] Čechurová Vlasta CZE MPM TEAM 1966
Ženy [732] Čížková Jana CZE Praha 4 1978
Muži [733] Danihelka Robert CZE Lhota pod Libcany 1979
Muži [622] David Lejček CZE Dobřichovice 1974
Muži [734] Doubek Lukáš CZE Fidobar 1976
Ženy [735] Doudová Iveta CZE Pardubice 1994
Muži [736] Doucha Filip CZE Praha 11 1970
Ženy [737] Douchová Irena CZE Praha 11-Chodov 1971
Muži [738] Dumek Jiří CZE Krtek 1982
Ženy [739] Dvořáková Helena CZE Písek 1985
Ženy [740] Dvořáková Zuzana CZE Svačinářky 1988
Ženy [741] Dymokurská Lenka CZE Liberec 1976
Muži [742] Dziubiński Michał POL Family Extreme 1981
Ženy [743] Fehér Michaela CZE Mšeno 1990
Muži [745] Fialka Jiri CZE RunPORG 1971
Muži [744] Fialka Ladislav CZE Vlašim 1975
Ženy [746] Fidlerová Jana CZE Ženy sobě 1975
Muži [747] Fikar Zdeněk CZE SK Inverzní Parabola 1986
Muži [748] Fukala Dalibor CZE Praha 5 1981
Muži [749] Gáll Igor SVK Bratislava 1991
Ženy [146] Gdowska Ewa POL AKTYWNY WAŁBRZYCH 1977
Muži [750] Grečmal Lukáš CZE NEVER-GIVE-UP team 1990
Muži [751] Grof Jan CZE Giatns Fishing 1981
Muži [752] Hacuś Tomasz POL Wrocław 1975
Muži [753] Hajek Jan CZE KUtna Hora 1979
Ženy [754] Hajkova Martina CZE Kutna Hora 1983
Muži [755] Halama Radek CZE NANANA TEAM 1975
Ženy [756] Hanušová Pavlína CZE ČESKÁ SKALICE 1973
Ženy [757] Hašková Kateřina CZE Velké Meziříčí 1987
Ženy [758] Hauserová Nikita CZE Strakonice 1996
Ženy [759] Havalcová Žaneta CZE Praha 1983
Muži [760] Havlas Lukas CZE PALSTAT 1980
Muži [762] Havlík Luděk CZE Zlatá Olešnice 1965
Muži [761] Havlík Nikola CZE RUNGO.cz 1987
Muži [763] Háze Martin CZE Atletický oddíl Spartak Vrchlabí 1985
Ženy [764] Házová Kristina CZE Báječné ženy v běhu 1971
Muži [765] Heczko Radek CZE HRÁDEK 1971
Ženy [766] Hejlová Jolana CZE Báječné ženy v běhu 1974
Muži [767] Herčík Jan CZE Trutnov 1979
Muži [768] Hesoun Jakub CZE SK Inverzní Parabola 1987
Ženy [769] Hillermannová Kateřina CZE Šneci v běhu 1976
Ženy [770] Hlavsová Eliška CZE Kladno 1990
Muži [771] Hložek Marek CZE STS Chvojkovice 1974
Muži [772] Hnízdil Pavel CZE Praha 6 1992
Ženy [773] Holubová Adéla CZE Heřmanův Městec 1976
Ženy [774] Hořínková Michaela CZE Kladno 1990
Ženy [775] Houžvičková Kateřina CZE Hradec Králové 1979
Ženy [776] Hrabcová Pavla CZE X-TRAIL ORLOVÁ 1980
Muži [777] Hrachový Ondřej CZE Ondřej Hrachový 1984
Ženy [778] Hrdličková Lenka CZE Pardubice 1987
Ženy [779] Hroníková Kateřina CZE ITB 1987
Ženy [780] Hříchová Jana CZE MPM TEAM 1992
Muži [781] Huňáček Petr CZE Pardubice 1980
Muži [782] Chalupa Luboš CZE Dašice 1979
Muži [783] Chmelík Martin CZE 10 beers after 1965
Ženy [784] Jakešová Klára CZE SK Babice 1987
Muži [785] Janata Petr CZE Velké Popovice 1974
Muži [786] Jedlička Michal CZE Postopach.cz 1986
Muži [787] Jelen Vladimír CZE Praha 5 1982
Ženy [788] Jelen Sýkorová Monika CZE Praha 5 1984
Muži [789] Jenčík Jan CZE Fiasko 2014 1986
Ženy [790] Ježdíková Eva CZE Svačinářky 2701
Muži [791] Ježek Jaroslav CZE Giants Fishing 1970
Muži [792] Jílek Martin CZE Tjafun Litomyšl / Přežiti.cz 1977
Muži [793] Jiru Ludek CZE Třebotov 1972
Ženy [794] Johanová Dana CZE Zdice 1965
Muži [795] Kejklíček Petr CZE Vrchaři Vrchlabí 1981
Muži [796] Kejkrt David CZE Litoměřice 1970
Ženy [797] Klampflová Hana CZE Vrchaři Vrchlabí 1993
Ženy [798] klimešová markéta CZE MANOKA.cz 1991
Muži [799] Klusáček Jan CZE Teplice 1978
Muži [800] Kłopotek Marcin POL Family Extreme 1975
Muži [801] KNAP RAFAŁ POL AKTYWNY WAŁBRZYCH 1980
Muži [803] Knopp Honza CZE Delirium Tremens 1984
Muži [802] Knopp Tom CZE Delirium Tremens 1973
Ženy [804] Knoppová Barbora CZE Delirium Tremens 1977
Muži [805] Kolský Rudolf CZE Praha10 1974
Muži [806] kopecky martin CZE www.telarna.cz 1981
Muži [626] Koráb Jan CZE VF 1986
Ženy [807] Kořínková Renata CZE SK Babice 1983
Ženy [808] Košťáková Monika CZE Kopidlno 1988
Ženy [810] Košťálková Blanka CZE HK Choceň 1964
Ženy [809] Košťálková Julie CZE HK Choceň 1997
Muži [811] Kotas Jiří CZE STAVKO 1958
Ženy [812] Kotasová Helena CZE STAVKO 1964
Muži [813] Kotrba Radek CZE Říčany (Praha - východ) 1974
Muži [814] Koukol Pavel CZE Kolín 1985
Muži [815] Kozlík Otakar CZE radioklub OK1OMY Hostovice 1959
Muži [816] Krajči David CZE Krajanda Ivančice 1978
Muži [817] Krajči Ján CZE Krajanda Větrovy 1971
Ženy [133] Krasinska Malgorzata POL AKTYWNY WAŁBRZYCH 1975
Ženy [818] Krásná Marcela CZE Heřmanův městec 1981
Ženy [112] kravciv janečková Marcela CZE Praha 1980
Muži [819] Krejcárek Otakar CZE Malé Přítočno 1979
Muži [820] Krmela Jan CZE Postopach.cz 1986
Muži [821] Křeček Jakub CZE Líbeznice 1982
Muži [822] Kuchař Pavel CZE Praha 9 1983
Ženy [823] Kulhánková Barbora CZE Lk Slovan Karlovy Vary 1973
Muži [824] Kunc Míra CZE kunabike 1964
Muži [825] Kyncl Tomáš CZE Vrchlabí 1975
Ženy [826] Kynclová Kateřina CZE Vrchlabí 1976
Muži [828] Kysela Libor CZE Praha 14 1983
Muži [827] kysela roman CZE kovárna 1974
Muži [829] Lalák Tomáš CZE 1976
Ženy [830] Landová Lenka CZE ToniCzech Runners Club 1978
Ženy [831] Langová Lucie CZE Sychrov 1974
Ženy [832] Ledererová Kamila CZE Plzeň 1973
Muži [833] Lipavský Ladislav CZE Mělník 1986
Muži [834] Lupínek Pavel CZE Vrchlabí 1960
Muži [836] Macháč Jan CZE Brumov-Bylnice 1987
Muži [835] Machač Josef CZE Sezimovo Ústí 1984
Muži [837] Macháček Radim CZE Vacenovice 1980
Muži [838] Malý Petr CZE Clan Orlických horalů 1970
Muži [839] Martasek Jan CZE KAJEN 1983
Ženy [900] Martásková Kateřina CZE Kajen 1986
Muži [840] Matějka Milan CZE SK Inverzní Parabola 1987
Ženy [841] Matulová Karin CZE Ostrava 1994
Muži [621] Matyáš Radko CZE Tehovec 1974
Muži [842] Menc Radek CZE Trnová 1978
Ženy [843] Michková Lenka CZE Nová Ves u Nového Města na Moravě 1988
Muži [844] Miksch Vlastimil CZE Mšené lázně 1988
Ženy [845] Mikschová Monika CZE Mšené lázně 1989
Muži [846] Mikšík Jakub CZE Dráčci 1987
Ženy [848] Moučková Klára CZE Žďár nad Sázavou 1988
Ženy [849] Mourečková Renata CZE Velké Popovice 1978
Ženy [850] Neuwirthová Tereza CZE Dáme to 1988
Muži [851] Nezbeda Radek CZE Kamenný Přívoz 1981
Muži [852] Nojman Kuba CZE Club deportivo Kutná Hora 1986
Muži [853] Novák Michal CZE Hradec Králové 1978
Ženy [855] Novotná Gabriela CZE HK Choceň 1991
Ženy [854] Novotná Zuzana CZE Zlínské kamzice 1979
Ženy [856] Nývltová Martina CZE Báječné ženy v běhu 1975
Muži [857] Obraz Frantisek CZE Mělník 1983
Ženy [858] Olbortová Jaroslava CZE Ženy sobě 1977
Muži [625] Pahorecký Jakub CZE Strakonice 1991
Muži [859] Patrman Milan CZE Paroháči 1988
Muži [860] Pecina Martin CZE Svačinářky 1991
Ženy [861] Pelešová Eliška CZE Hodkovice n.M. 1975
Muži [862] Pešout Jan CZE Praha 6 1973
Ženy [863] Pešoutová Mirka CZE Milkyway 1976
Ženy [864] Peterková Pavla CZE Strakonice 1973
Muži [865] Petr Tomáš CZE Paroháči 1988
Muži [866] petura petr CZE jenštejn 1977
Muži [147] Pilař Jan CZE Slaný 1986
Muži [867] Pilonis Paweł POL BIEGOSTACJA.pl 1973
Muži [868] Pinkas Martin CZE HK Choceň 1967
Ženy [869] Pinkasová Jana CZE HK Choceň 1972
Ženy [870] Polášková Pavlína CZE Praha 9 1981
Ženy [871] Popovičová Jarmila CZE Horalky 1977
Ženy [872] Procházková Zuzana CZE Hořovice 1992
Muži [873] Přibyl Jaromír CZE Ostrava 1974
Ženy [874] Přibylová Lenka CZE Ostrava 1978
Ženy [875] Příkazská Monika CZE Brno 1989
Ženy [876] Pýchová Zdeňka CZE Čelákovice 1977
Muži [877] Rajča Tomáš CZE Mníšek pod Brdy 1984
Muži [878] Rajdl Radim CZE MP Praha 1972
Muži [879] Repík Jakub CZE Trutnov 1986
Ženy [880] Richterová Kateřina CZE Praha 5 1989
Muži [881] Roubík Lukáš CZE COOLTURISTIKA.CZ 1986
Muži [882] ŘEHÁČEK LIBOR CZE PARDUBICE 1903
Ženy [883] Řezáčová Edita CZE Sezemice 1987
Muži [885] Řezníček Jakub CZE RBZ Praha 1986
Muži [884] Řezníček Milan CZE veteráni ÚRNa 1967
Muži [886] Řežábek Vlastimil CZE Vyskytná nad Jihlavou 1977
Muži [888] Sawyer Martin GBR Praha 4 1985
Ženy [887] Sawyer Zdenka CZE Praha 1983
Muži [889] SChier Jan CZE PALSTAT / VRCHLABÍ 1981
Ženy [890] Siobosova Aneta CZE Dráčci 1989
Muži [891] Skalický Martin CZE Praha 6 1970
Muži [892] Slaměník Bedřich CZE Praha 1976
Muži [893] Sobotka Daniel CZE STS Chvojkovice 1977
Ženy [894] Sobotková Šárka CZE Přelouč 1985
Muži [895] Souček Martin CZE Novosedlice 1974
Ženy [896] Soukupová Petra CZE Buštěhrad 1989
Muži [897] soupa jan CZE praha 8 1973
Ženy [898] Stránská Dana CZE Squadráti Outdoor 1977
Muži [899] Stránský Daniel CZE Praha 3 1974
Ženy [901] Suchánková Markéta CZE Litoměřice 1991
Muži [902] Svoboda Lukáš CZE Praha 3 1977
Muži [904] Svoboda Marek CZE běžci moravany 1977
Muži [903] Svoboda Petr CZE Rudná 1980
Ženy [905] Svrčková Lucie CZE Dolní Lomná 1982
Muži [906] Šimek Jiří CZE CEPro team 1981
Muži [907] Šimek Tomáš CZE Chlebovice, Frýdek-Místek 1976
Muži [908] Šindelář Petr CZE 1975
Muži [909] Škorna Miloš CZE Slaný 1977
Ženy [910] Škornová Linda CZE Slaný 1997
Muži [911] Šnajdr Jakub CZE Kladno 1990
Muži [912] Šorban David CZE Hostavičtí Lemuři 1976
Muži [913] Špaček Luděk CZE eXtreme Team Kolín 1997
Ženy [914] Šroubková Jana CZE kačaba team 1971
Ženy [915] Štanderová Jana CZE Slaný 1994
Muži [916] Šťastný Petr CZE Praha 3 1979
Ženy [917] Štefanová Ilona CZE bajecne zeny v behu 1972
Muži [918] Štefl Daniel CZE Praha 4 1978
Muži [919] Štemberk Oldřich CZE Rudná 1991
Ženy [920] Štěpánková Markéta CZE Dvůr Králové nad Labem 1969
Muži [921] Štolba Pavel CZE STS Chvojkovice-Český Brod 1975
Ženy [922] Štolfová Andrea CZE Praha 5 1987
Muži [923] Šturma Robert CZE Trutnov 1980
Ženy [924] Šulcová Hana CZE Kladno 1972
Ženy [925] Šulejová Šárka CZE Nelahozeves 1986
Muži [926] Švácha Filip CZE Kluk v křeči 1974
Muži [927] Švácha Jiří CZE Lány 1986
Muži [928] Talacko Pavel CZE Praha 4 1987
Ženy [929] Telváková Alena CZE Kunčice pod Ondřejníkem 1993
Ženy [930] Těžká Markéta CZE Počaply Sezemice 1987
Ženy [931] Tománková Martina CZE Pardubice 1984
Muži [932] Tomasik Andrzej POL DRUŻYNA GAZETY ZIELONA GÓRA 1969
Ženy [933] Treglerová Alice CZE Praha 4 1971
Ženy [934] Tyburcova Ilona CZE Horalky 1974
Muži [935] Ulčar Miroslav CZE Čakovičky 1972
Muži [936] Uxa Štěpán CZE Jilemnice 1984
Ženy [937] Vágnerová Lucie CZE Slaný 1994
Muži [938] Vedral Jan CZE Praha 1975
Muži [939] Vémola Zdeněk CZE Sova Run Brno 1975
Muži [940] Venclák Martin CZE Hladojedi 1976
Ženy [941] Vepřková Radka CZE Bolt in da house 1983
Muži [944] Veselý Lukáš CZE STS Chvojkovice-Brod 1972
Muži [943] Veselý Miloš CZE STS Chvojkovice 1969
Muži [942] Vesely Tomas CZE KaMa Team 1984
Muži [945] Vilčko Adam CZE Praha - Podolí 1988
Muži [946] Vilčko Radim CZE :-) 1979
Muži [947] Vítek Miroslav CZE Litoměřice 1983
Ženy [948] Vítová Vendy CZE Delirium Tremens 1986
Muži [949] Vokulič Jan CZE selatkoleze 1969
Muži [950] Vorel Lukáš CZE EVELI TEAM 1980
Muži [951] Waterman Louis GBR Třebotov 1991
Ženy [952] Widerowska Magdalena POL Aktywny Wałbrzych 1972
Muži [953] Wohlhöfner Ondřej CZE PALSTAT 1981
Muži [954] Woszczak Andrzej POL Aktywny Wałbrzych 1964
Muži [955] Wrona Łukasz POL Aktywny Wałbrzych 1981
Ženy [956] Zábranská Horáková gisela CZE Vrchlabí 1978
Muži [957] Zahradník Michal CZE Bike Butchers 1975
Ženy [958] Zajfrtová Eva CZE Rybitví 1972
Muži [967] Żak Artur POL Aktywny Wałbrzych 1979
Ženy [959] Zanozina Ekaterina CZE Praha 3 1985
Ženy [960] Zdráhalová Petra CZE Praha 4 1978
Muži [961] Zezula Martin CZE běžci moravany 1977
Ženy [962] Zirklerová Martina CZE Vrchlabí 1968
Muži [963] Zniszczol Marcel CZE Squadráti Outdoor 1986
Ženy [965] Zoubková Irena CZE CK Lenka 1984
Ženy [964] Zoubkova Lenka CZE Liberec 31 1983
Muži [966] Zubrzycki Marek POL Aktywny Wałbrzych 1973
Muži [968] Žibřid Michal CZE Praha 15 1975

startovní listina běh 25km

start ~ 10:01:32 , přihlášeno: 54 účastníků ( 34 mužů, 20 žen) 25km

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži nad 60 [1] Alekseev Alexander CZE SC FARMA VYSEHRAD 1956
Muži do 39 [41] Beresky Kenneth USA Miami beach 1980
Muži do 39 [2] Blaško Radek CZE MIR 67 1980
Ženy do 59 [3] Cardová Martina CZE Praha 6 1976
Ženy do 59 [4] Cibulková Jana CZE Praha 2 1971
Muži do 39 [51] Cirkva Lukáš CZE Strančice 1978
Muži do 59 [5] Crhan Josef CZE BŽB 1976
Muži do 59 [6] Czagan Jan CZE SDH Dědek 1971
Muži do 39 [7] Červenka Jaroslav CZE Dobřenice 1979
Muži do 59 [8] Číhař Tomáš CZE Chvojenec 1970
Muži do 39 [54] Davídek Dušan CZE Vrchlabí 1981
Muži do 59 [47] Didov Daniel CZE Praha 1972
Ženy do 39 [48] Dóžová Nikola CZE Praha 1988
Muži do 39 [55] Frydrych Broňa CZE MC Metuje 1989
Muži do 39 [9] Groh Radoslav CZE Hudy - La Sportiva 1989
Muži nad 60 [10] Groh Stanislav CZE - 1946
Ženy nad 60 [11] Grohová Jaroslava CZE Vrchlabí 1951
Ženy do 39 [12] Habásková Lenka CZE Lysá nad Labem 1989
Ženy do 59 [42] Háková Michaela CZE SVS Krkonoše Vrchlabí 1971
Ženy do 39 [46] Hénkova Alena CZE Kovalovice 1986
Muži do 59 [52] Hojač Mojmír CZE Desná 1958
Muži do 39 [13] Hotař Jan CZE HO Brno 1986
Ženy do 59 [14] Jelínková Erika CZE Nepolisy 1972
Muži do 59 [15] Juhás Ladislav CZE Krupka 1972
Muži do 39 [16] Kejzlar Jeník CZE CARE.cz 1979
Ženy do 59 [17] Klimešová Zuzana CZE GoMango 1968
Muži do 59 [18] Klvaň Norbert CZE Sokol Kolín-atletika 1972
Muži do 39 [19] Kozlík Lukáš CZE A.C. Sparta Praha 1989
Ženy do 39 [20] Krausová Lucie CZE Báječné ženy v běhu 1987
Muži do 39 [50] Krupička Martin CZE Rudná u Prahy 1985
Ženy do 59 [22] Kynčlová Dagmar CZE SK Nové Město nad Metují 1972
Muži do 39 [23] Ledvina Petr CZE GP Kolín 1977
Ženy do 39 [24] Ledvinová Kateřina CZE GP Kolín 1978
Muži do 39 [25] Mašek Petr CZE Atletický oddíl Spartak Vrchlabí 1979
Ženy do 59 [26] Metelková Táňa CZE TJ Sokol Hradec Králové 1972
Muži do 39 [27] Mihalik Josef CZE Báječné ženy v běhu 1984
Muži do 39 [28] Müller Jan CZE TC Tanvič 1988
Ženy do 39 [45] Palasová Pavlína CZE LKP FCU 1993
Muži do 39 [29] Pašek Jan CZE Plzeň 1984
Muži do 59 [49] Petrásek Václav CZE 1976
Ženy do 39 [30] Porcalová Veronika CZE Praha 4 1987
Muži do 39 [31] Prokeš Jan CZE Kosmonosy 1983
Muži do 59 [32] Rozsypal Vladislav CZE STS Chvojkovice Brod 1970
Ženy do 59 [33] Sirová Hana CZE Báječné ženy v běhu 1973
Ženy do 39 [34] Skoblová Petra CZE Tehov 1988
Muži do 39 [35] Svoboda Michal CZE Dvůr Králové nad Labem 1 1980
Muži nad 60 [43] Šmerda Bohuslav CZE Viničné Šumice 1952
Ženy nad 60 [36] Šmídová Ludmila CZE SC FARMA VYSEHRAD 1953
Muži do 59 [37] Šťastný Daniel CZE Happy team 1966
Muži do 59 [38] Šubrt Jan CZE Muhu Team 1968
Muži do 59 [39] Trefný Pavel CZE Církev bratrská 1970
Ženy do 59 [44] Vacková Martina CZE Kuřim 1975
Ženy do 59 [40] Vejšická Anna CZE Ramóna 1973
Muži nad 60 [53] Zahula Jan CZE ČD Tanvald 1950

startovní listina Krakonošova 100

start ~ 20:00:00 , přihlášeno: 519 účastníků ( 435 mužů, 84 žen) 100km

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Ženy [101] Ábelová Lucie CZE Trutnov 1985
Ženy [102] Albrechtova Aneta CZE Praha 9 1991
Muži [103] Ammer Libor CZE Trailpoint 1976
Muži [104] Arlt Pavel CZE Hodkovice nad Mohelkou 1967
Muži [105] Audy Petr CZE Bílina 1989
Muži [106] Báča Petr CZE Havlíčkův Brod 1978
Muži [107] Bahník Michal CZE Hradec Králové 1994
Muži [108] Bartoníček Jan CZE Mnichovo Hradiště 1983
Muži [109] Bauchner Michal CZE MK KLADNO 1969
Muži [110] Beneda Radek CZE PeakMachine.cz 1982
Muži [111] Berger Jiří CZE F.n.O. 1979
Muži [113] Bernovský Petr CZE Praha 4 1968
Muži [114] Bezdíček Vojtěch CZE Generali 1991
Muži [115] Bezchleba Michal CZE Mnichovo Hradiště 1981
Muži [116] Bialas Filip CZE Praha 4 1998
Muži [117] Bláha Karel CZE iThinkBeer 1973
Ženy [118] Bogušovská Gabriela CZE Mníšek pod Brdy 1973
Muži [119] Böhm Marian CZE Mára 1979
Muži [120] Bohoněk Miloš CZE Mělník 1962
Ženy [121] Bohoňková Ivana CZE Mělník 1962
Muži [122] Bouda Zdeněk CZE DEATH A.D. Huť 1980
Ženy [123] Brabcová Kateřina CZE Praha 6 1983
Ženy [541] Breburdová Eva CZE Kladno 1986
Ženy [124] Brejchová Eva CZE Praha 3 1979
Muži [125] Brenk Jan CZE Tmaň 1972
Muži [126] Bright Jack GBR Praha 4 1979
Muži [618] Brodzik Radosław POL Drużyna Gazety Wyborczej 1977
Muži [127] Brož Jiří CZE KCT 1989
Muži [128] Bruna Michal CZE Praha 1986
Muži [129] Brunner Radek CZE SK Babice 1974
Muži [130] Březina Miloslav CZE Staré Hradiště 161 1967
Ženy [131] Březinová Hana CZE Staré Hradiště 1974
Muži [132] Bulíček Martin CZE Kostelec nad Černými lesy 1975
Muži [ ] Cabadaj Martin CZE G-team, HORO Trutnov 1978
Ženy [134] Cagáňová Veronika CZE Karlovy Vary 1983
Muži [135] Cisár Peter SVK CS1000 1979
Muži [136] Crha Zdeněk CZE MK KLADNO 1979
Ženy [137] Csicsaiová Katarína CZE Brandýs nad Labem 1997
Muži [138] Culek Bohumil CZE Bakovští šlapeři 1974
Muži [139] Čabla Robert CZE Slaný 1981
Muži [140] Čabla Zdeněk CZE Slaný 1956
Ženy [141] Čahojová Ivana CZE Praha 5 1964
Muži [142] Čapek Martin CZE Turnov 1978
Ženy [143] Čechová Andrea CZE Český Brod 1973
Muži [144] Čechura Martin CZE MPM TEAM 1988
Muži [145] Čermák Tomáš CZE tomascerm@seznam.cz 1970
Ženy [ ] Černá Jitka CZE Jeníkov 1986
Muži [ ] Černý Jan CZE Vrchlabí 1984
Muži [148] Černý Jiří CZE Týnec nad Sázavou 1978
Muži [149] Červený Matěj CZE Relative Team 1977
Muži [150] Čihák Olaf CZE dalkovepochody.cz 1978
Muži [151] Dalecký Matyáš CZE Kolín 1994
Muži [152] Davídek Miroslav CZE Úhonice 1978
Muži [153] Dědic Roman CZE iThinkBeer 1974
Ženy [154] Dlouhá Kateřina CZE Maratón Klub Kladno 1985
Muži [155] Dobiáš Michael CZE TRAILPOINT 1973
Muži [156] Dolanský Radek CZE Praha 4 - Háje 1978
Muži [157] Doležal Libor CZE Černokostelecký pivovár 1978
Muži [158] Donát Vojtěch CZE WTF-wýklusácký tyjátr Frýdlant 1987
Muži [159] Dostál Filip CZE Lanškroun 1978
Muži [160] Dostál Lukáš CZE Ostrava 1983
Muži [161] Drobný Lukáš CZE Benešovský běžecký klub 1984
Muži [163] Dubský Lukáš CZE Pardubice 1986
Muži [162] Dubský Marek CZE Pardubice 1991
Muži [164] Dubský Zbyněk CZE BIKE2000 1972
Muži [165] Dufek Petr CZE Generali 1985
Muži [166] Dungl Martin CZE Den cesty 1985
Muži [167] Dvorský Petr CZE Brno 1977
Muži [170] Dvořák Aleš CZE Vodňany 1981
Muži [169] Dvořák jaroslav CZE Praha 1990
Muži [168] Dvořák Karel CZE Měřín 1974
Muži [171] Edr Vít CZE Zruč nad Sázavou 1991
Muži [172] Ešler Daniel CZE MB Sauny Mladá Boleslav 1977
Muži [173] Fabian Jiri CZE TopMonks Hunters 1978
Muži [174] Fajkus Aleš CZE Mravenci od baby Jagy 1988
Muži [175] Farský Michal CZE Víchová nad Jizerou 1992
Muži [176] Fatka Ondřej CZE KČT Odbor Trilobit Barrandov 1977
Muži [177] Fejtek Petr CZE - 1991
Muži [178] Fenyk Pavel CZE SK Babice 1965
Muži [179] Fexa Pavel CZE Bystrice nad Pernstejnem 1982
Muži [180] Fiala David CZE men4run 1970
Muži [181] Fiala Jiří CZE Brno 1984
Muži [182] Flek Michal CZE Bakovští šlapeři 1976
Muži [183] Flekač Pavel CZE Čelákovice 1982
Ženy [184] Florianová Markéta CZE Nelze vyloučit 1984
Muži [185] Franc Tomáš CZE Fidobar 1976
Muži [186] Fremunt Ondřej CZE Praha 1987
Muži [847] Frohn Róbert SVK GE-TRA s.r.o. 1982
Muži [187] Frolík Tomáš CZE SPONA Teplice 1978
Muži [188] Fujáček Honza CZE klacky.cz 1975
Muži [189] Gerono Arkadiusz POL Jelenia Góra 1983
Muži [190] Glaser Slávek CZE Magnum Jazz Bigband 1979
Ženy [191] Glaserová Eva CZE Magnum Jazz Bigband 1978
Muži [192] Graman Michal CZE Poděbrady 1977
Muži [193] Greguš Dalibor SVK neznamy 1977
Muži [194] Grulich Roman CZE Praha 5 1986
Muži [195] Grzelak Daniel POL Maraton Leszno 1973
Ženy [196] Grzelak Justyna POL Maraton Leszno 1974
Muži [197] Habarta Martin CZE Liberec 1991
Muži [198] Hais Jan CZE Pec pod snezkou 1994
Ženy [200] Hájková Jana CZE Praha 8 1984
Ženy [199] Hájková Kristýna CZE SK Babice / Trailpoint 1984
Muži [201] Halabala Pavel CZE Satalice 1980
Muži [202] Haláček Václav CZE Magnum Jazz Bigband 1984
Muži [203] Haltuf Jiří CZE Pardubice 1985
Muži [204] Hamal Petr CZE KDHO 1959
Muži [205] Haňavec Martin CZE Nutrilite - Element team 1971
Muži [206] Hanuš Martin CZE Frýdlant 1985
Ženy [207] Hanzalová Petra CZE Přezletice 1999
Muži [208] Hatka Tomáš CZE Atletika Stará Boleslav 1989
Muži [209] Hauser Karel CZE Strakonice 1973
Muži [210] Havel Petr CZE MPM TEAM 1968
Muži [211] Havelka Tomáš CZE Břeclav 1976
Muži [212] Havlíček David CZE Osmaci.cz 1986
Muži [213] Hečko Eduard CZE Mimoň 1962
Muži [214] Heinrich Václav CZE IMIN 1978
Muži [215] Hejkrlík Antonín CZE hejahejtrail.cz 1952
Muži [216] Hejkrlík Jiří CZE hejahejtrail.cz 1985
Ženy [217] Hejkrlíková Iva CZE hejahejtrail.cz 1982
Ženy [218] Hejkrlíková Věra CZE HEJ HEJ 1954
Muži [219] Hejný Jakub CZE Praha 4 1990
Muži [220] Hének Petr CZE AK Drnovice 1987
Muži [221] Herbs Václav CZE Středokluky 1973
Muži [222] Hevér Gábor HUN TTT, HVTE, Lokomotív TE 1982
Muži [223] Himr Lukáš CZE Krokodýl Brno 1985
Muži [225] Hlad Josef CZE Plzen 1973
Muži [224] Hlad Petr CZE Ústí nad Labem 1977
Muži [226] Hlaváč Martin CZE České Budějovice 1983
Ženy [227] Hlaváčová Renata CZE EXTREME FETROCK Zlín 1976
Ženy [228] Hloušková Eva CZE TJ Sokol Bozkov 1984
Ženy [229] hnilicova marie CZE liberec 8 1991
Muži [230] Hofman Jiří CZE CS-1000 1970
Muži [231] Hojer Petr CZE Pozdní sběr Litvínov 1973
Muži [232] Holas Martin CZE Praha 1985
Muži [233] Holoubek Josef CZE EasyToUk 1989
Muži [235] Holub Michal CZE Praha 1964
Muži [234] Holub Zbyněk CZE Fidobar 1974
Muži [236] Homoláč Luboš CZE Jihlava 1979
Muži [237] Honegr Filip CZE Jiskra Hořice 2007
Muži [238] Hons Pavel CZE MK KLADNO 1970
Muži [240] Horák Jakub CZE Litomyšl 1990
Muži [239] Horák Radek CZE Wanderer 1966
Muži [241] Horovič Michael CZE Slaný 1991
Muži [242] Horsák Petr CZE SKÁJ Team 1982
Muži [243] Hota Milan CZE FC Záhoří 1957
Muži [244] Houdek Jakub CZE Nechťák HoroTeam 1987
Muži [245] Houžvička Zbyněk CZE Hradec Králové 1975
Muži [246] Hovorka Jan CZE Praha 4 1988
Muži [247] Hrabčák Radek CZE Brno 1978
Muži [248] Hrejsemnou Matěj CZE Zvole 1991
Muži [249] Hromádko Daniel CZE NA POHODU 1969
Muži [250] Hroz Richard CZE Klub velocipedistů a kopcošlapů Levousy 1966
Muži [251] Hrubeš Pavel CZE Lázně Bohdaneč 1980
Muži [253] Hrubý Miroslav CZE Praha 1945
Muži [252] Hrubý Petr CZE Velké Popovice 1973
Muži [254] Hrůza David CZE tRUtNov 1971
Muži [255] Hušek Stanislav CZE Praha 4 1968
Muži [256] Chlubna Petr CZE Břeclav 1974
Muži [257] Chovaneček Vlastimil CZE Litoměřice 1980
Muži [258] Chvátal Vladimír CZE Úvaly 1967
Ženy [259] Jakůbková Veronika CZE Ostrava - Poruba 1982
Muži [260] Jambor Radek CZE Sám sobě sponzorem:-) 1973
Muži [261] Janík Lukáš CZE RBZ Praha 1988
Ženy [262] Jánošíková Karolína CZE Relative Team 1987
Muži [263] Jarůšek Zdeněk CZE Rauta Hirwaynen 1985
Muži [264] Jindra Marek CZE Praha 1985
Ženy [266] Jindrová Jana CZE Praha 1955
Muži [267] Jirák Roman CZE Břehy 1975
Ženy [268] Jiráňová Alena CZE Opatovice nad Labem 1986
Muži [269] Jirkal Martin CZE Praha - Zbraslav 1985
Muži [270] Jiříček Josef CZE PARENT PROJECT 1974
Muži [271] jobb daniel CZE hellfish aminostar 1982
Muži [272] Johan Jiří CZE Zdice 1969
Ženy [273] Jónová Michaela CZE Mříčná 1992
Muži [274] Joska Petr CZE Jičín 1978
Muži [275] Jurka Josef CZE JOSKATEL Team 1972
Muži [276] Juřica Pavel CZE MK Seitl Ostrava 1979
Ženy [277] Kabátková Zdenka CZE Praha 4 1977
Muži [278] Kábrt Lukáš CZE Rtyně v Podkrkonoší 1985
Muži [279] Kafka Leoš CZE Český běžecký klub 1979
Muži [280] Kalenský Jakub CZE Vrchlabí 1989
Muži [281] Kalivoda Ondřej CZE KOplan.cz 1982
Muži [282] Kalný Tomáš CZE miluju Pražírnu #VeganLove 1994
Ženy [283] Kaniová Eliška CZE Lipová-lázně 1985
Muži [285] Kanta Jan CZE Praha 9 1974
Muži [284] Kanta Martin CZE Praha 9 1982
Muži [286] Karč Jakub CZE SK Babice 1974
Muži [287] Karkoš Mirek CZE Fidobar 1970
Muži [288] Karlicky Petr CZE Trilobit Barandov 1947
Muži [289] Kasl Vladimír CZE Králův Dvůr 1976
Muži [290] Kebrle Jaroslav CZE Bigbulls-Rpety 1988
Muži [291] Kendík Tomáš CZE Lochkov 1972
Ženy [292] khunova hana CZE Rychnov nad kneznou 1976
Ženy [293] Klapetková Jana CZE www.princezna-pampeliska.cz 1986
Muži [294] Klein Lukáš CZE Slaný 1985
Ženy [295] Kliková Kateřina CZE Praha 1981
Muži [296] Klím Tomáš CZE X-TRAIL ORLOVÁ / ČISTÉ BESKYDY 1975
Muži [297] Klimus Jakub CZE Týnec nad Sázavou 1985
Muži [298] Kment Martin CZE iThinkBeer 1966
Muži [299] Kolisko Jiří CZE K.R.N.A.P. 1988
Muži [300] KOLLER Pavel CZE Hostomice pod Brdy 1970
Ženy [301] Köllnerová Petra CZE Kopřivnice 1980
Muži [302] Kolovrat Zdeněk CZE Praha 1974
Muži [303] Kolpek Václav CZE Praha 8 1976
Muži [304] Komárek Tomáš CZE Chachumbábů 1985
Muži [305] Košťák Roman CZE GASSO Team 1974
Muži [307] Košťál Jiří CZE Česká Lípa 1975
Muži [306] Košťál Lukáš CZE LookAss 1979
Muži [308] Kotyk Jan CZE SALOMON/SUUNTO 1972
Muži [309] Koza Pavel CZE Sólo koza 1978
Muži [310] Krátký Daniel CZE Praha 8 1984
Muži [311] Kratochvil Martin CZE Velosport Bilina 1975
Muži [312] Kratzer Ivan CZE Kladno 1985
Muži [313] Kraus Martin CZE Broumy 1991
Muži [314] Krček Jiří CZE Jičín 1976
Muži [315] Krédl Martin CZE Bakovští šlapeři 1972
Ženy [316] Kroužilová Iva CZE Poděbrady 1977
Muži [619] Krupa Grzegorz POL KB.Sobótka 1973
Muži [317] Krycner Václav CZE Brníkov 1979
Muži [318] Křivohlávek Michal CZE Hrot zemědělské stroje 1997
Ženy [319] Křížová Jitka CZE Radostin n.Osl. 1981
Muži [320] Kubín Martin CZE tRUtNov 1970
Muži [321] Kubín Tomáš CZE RS Vlašim 1981
Muži [323] KUBIŠTA PETR CZE marathon Plzen 1970
Muži [324] Kulhánek Petr CZE Lk Slovan Karlovy Vary 1971
Muži [325] Kurka Ivan CZE Trutnov 1976
Muži [326] Kvasnička Pavel CZE CSC Český Brod 1976
Ženy [327] Kvasničková Eva CZE Český Brod 1977
Muži [328] Kyncl Tomáš CZE Unhošť 1972
Muži [329] Lafata Ondřej CZE Dobrá Voda 1987
Muži [330] Lapka Jiří CZE Ostrava 1988
Muži [331] Lepík Filip CZE SK Hubertus Karlovy Vary 1976
Muži [332] Libertin Jindřich CZE Zákolany 1965
Muži [333] Lichota Tomasz POL Swidnica 1989
Muži [334] Linhart Jiří CZE Havířov 1972
Muži [335] Loos Markus GER Nürnberg 1990
Muži [ ] Luberda Petr CZE DVtech.cz České Budějovice 1965
Ženy [337] Lukoszová Andrea CZE Praha 9 1986
Ženy [338] Lusková Mirka CZE Pardubice 1984
Muži [617] Macias Waldemar POL Zielona Góra 1958
Muži [339] Macura Radek CZE Praha - Kyje 1975
Ženy [340] Mahdalová Hana CZE Praha 1974
Muži [341] Mahler Jakub CZE Praha 1989
Muži [342] Mach Pavel CZE MK Kladno 1965
Muži [343] Machek Lukáš CZE Rauta Hirwaynen 1994
Ženy [344] Majorová Eliška CZE Praha 1987
Ženy [345] Malá Helena CZE Roztoky 1981
Muži [346] Maleček Petr CZE Praha 8 1972
Muži [347] Maléř Lumír CZE Praha 1969
Muži [348] Malík Ondřej CZE Rungo.cz 1985
Ženy [349] Malíková Klára CZE Hakuna matata 1983
Muži [350] Malinský Petr CZE Prostřední Lánov 1995
Ženy [351] Mandlíková Lada CZE Dukla Praha 1984
Muži [352] Mareček Jan CZE Kladiva Pardubice 1978
Muži [354] Marek Frank CZE PFUK 1996
Muži [353] Marek Pavel CZE MK Seitl Ostrava/ČAU 1968
Muži [355] Martínek Milan CZE Pomáháme druhým 1985
Muži [356] Martínek Milan CZE Praha 1972
Muži [357] Martinovský Petr CZE SK BABICE 1986
Muži [358] Mašek Pavel CZE Hrádek 1974
Muži [359] Matějovský Ondřej CZE Vlašim 1975
Muži [360] Matouš Filip CZE Praha 2 1964
Muži [361] Matura Jakub CZE Čelákovice 1981
Muži [362] Mauler Jaroslav CZE Maugli 1978
Muži [363] Mazůrek Ladislav CZE Mimoň 1951
Muži [364] Mazůrek Roman CZE Česká Lípa 1980
Muži [365] Mensik Martin CZE PeakMachine.cz 1985
Ženy [366] Metzová Martina CZE MK Seitl Ostrava 1971
Muži [367] Mifek Jiří CZE Měnín 1985
Muži [368] Mikásko Aleš CZE Perunova družina 1970
Muži [369] Miňha Roman CZE Praha 6 1973
Muži [370] Mišurec David CZE Praha 7 1981
Muži [371] Mlejnský Zdeněk CZE KČT Štěchovice 1966
Muži [372] Mondri Petr CZE Praha 1972
Muži [373] Moravec Marek CZE Anvil 1976
Muži [374] Mosler Pavel CZE Opava 1984
Ženy [375] Mrnková Věra CZE BK Louny 1972
Muži [377] Műller David CZE Praha 1985
Muži [376] Müller Martin CZE Pardubice 1968
Muži [378] Murawski Piotr POL Maraton Leszno 1973
Muži [379] Musil Petr CZE Praha 3, Žižkov 1974
Ženy [380] Nečekalová Kristina CZE AK Vydrník 1984
Muži [381] Nedopílek Vítek CZE Opava 1984
Muži [382] Němeček Ondřej AUT Zell am See Trail Run Club 1988
Ženy [383] Němečková Martina CZE Praha 1965
Ženy [384] Nesládková Dagmar CZE Olfin Car Ski team 1982
Muži [385] Netík Michal CZE Praha 3 1991
Muži [386] Neufuss Soběslav CZE TJ Butoves - penzion Liberta 1973
Muži [387] Neugebauer Erich CZE Karviná 1968
Muži [388] Nosek Marcel CZE Sokol Úbislavice 1975
Muži [389] Novak Michael CZE gone4run 1977
Muži [391] Novák Petr CZE HSK - cycling team 1977
Muži [393] Novák Petr CZE Mozaika HK 1981
Muži [392] Novák Radek CZE Brandýs nad Orlicí 1982
Muži [390] Novák Zbyněk CZE Kladno 1985
Ženy [394] Nováková Andrea CZE Náchod 1983
Muži [395] Novotný Jan CZE TÁBOR 1975
Muži [396] Nový Lubomír CZE Roudnice nad Labem 1970
Muži [397] Odstrčilík Zdeněk CZE BOJANOVICE! 1981
Ženy [398] Ondrášková Hana CZE Olomouc 1981
Ženy [399] Ondrušová Kateřina CZE Praha 1986
Ženy [400] Opltová Ilona CZE TAK Praha 1966
Muži [401] Orsag Dominik SVK Partizanske 1991
Muži [402] Ouda Martin CZE T5 Kladno 1974
Ženy [403] Ouhrabková Jitka CZE K.R.N.A.P. 1994
Muži [404] Pačák Tomáš CZE Praha 1987
Muži [405] Palásek Aleš CZE Paldové 1974
Muži [406] Pařízek Jan CZE Praha 9 1980
Muži [408] Pavlík Libor CZE Praha 5 - Košíře 1976
Muži [407] Pavlík Miroslav CZE Litvínov 6 1953
Ženy [409] Pavloušková Jana CZE Brno 1987
Muži [410] Pecháň Petr CZE Cyklo Harant Pecka 1968
Muži [411] Pekárek Jaroslav CZE Stará Boleslav 1976
Muži [412] Peldřimovský Jan CZE Lučany nad Nisou 1989
Muži [413] Pešta Marek CZE Runi.to 1991
Muži [414] Petruš Andrej CZE Chrastava 1987
Ženy [415] Pichová Jiřina CZE Piškoti 1990
Muži [416] Pilař Lukas CZE The North Face XRNNRS 1980
Ženy [417] Pirklová Simona CZE Praha 15 1985
Muži [419] Plášil Marek CZE WTF-wýklusácký tyjátr Frýdlant 1988
Muži [418] Plašil Ondřej CZE Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech 1982
Muži [420] Plavec Zdeněk CZE Želenky 1975
Muži [421] Pleva Petr CZE Zlín 1961
Muži [422] Pluhař Karel CZE Topic PR 1983
Muži [423] Podbielski Marek POL KB Castellanus 1974
Muži [424] Podhajský Jan CZE Etnetera Etdorfin 1976
Muži [425] Podivín Hynek CZE Kamenice 1961
Muži [426] Podlešák Jakub CZE TK PINĎOUR 1976
Muži [427] Podrabský Miroslav CZE T5 Kladno 1969
Muži [428] Podrázský Martin CZE Louny 1971
Muži [429] Pojmon Leoš CZE RETIA 1976
Muži [430] Pokorný Jiří CZE Slaný 1974
Muži [431] Pospíšil Daniel CZE Praha 4 1985
Ženy [433] Pospíšilová Michaela CZE Napajedla 1970
Ženy [432] Pospíšilová Radka CZE Jičín 1969
Muži [434] Prahl Radim CZE Running Tours Prague 1974
Muži [435] Pravda Jan CZE Slaný 1991
Muži [436] Pražák Lubomír CZE Benek 1973
Muži [437] Procházka Martin CZE Pardubice 1981
Muži [439] Procházka Pavel CZE Kladno 1968
Muži [438] Procházka Rudolf CZE Krkonošský setrvák 1978
Ženy [440] Procházková Pavlína CZE Hořovice 1964
Muži [441] Prošek Luboš CZE TJ Lokomotiva Beroun 1968
Muži [442] Příkazský Petr CZE Brno 1989
Muži [443] Ptáček Josef CZE IMIN 1980
Muži [444] Ptáček Ondřej CZE Brumov-Bylnice 1989
Muži [445] Pucholt Tomáš CZE TJ Sokol Unhošť 1994
Muži [446] Pytlík Marek CZE MOBJ 1989
Muži [447] Rabl Fabian AUT Ultra Team Rabl 1975
Ženy [448] Radostová Zdeňka CZE karlovarská dračice 1971
Muži [449] Rajský Josef CZE Praha 4 1986
Muži [450] RANSDORF Jiří CZE Praha 7 1957
Muži [451] Robovský Rostislav CZE SK Městec Králové 1954
Muži [452] Rod Marek CZE Krčský les 1967
Muži [453] Rod Marek CZE Chodos atletics 1987
Muži [454] Rogovský Michal CZE Čelákovice 1981
Muži [455] Rokicki Piotr POL 5xm4 1971
Muži [456] Rosenberg Alexander GER Getting Tough e.V. 1978
Muži [457] Roubal Jaroslav CZE KLÁŠTERKA 1968
Muži [458] Rozsypal Dušan CZE Přerov 1971
Ženy [459] Rýznerová Anna CZE Praha 5 1981
Muži [460] Řehák Vladimír CZE TJ Velichovky 1988
Muži [461] Řezáč Jan CZE Mladá Boleslav 1978
Muži [462] Říha Pavel CZE Stará Boleslav 1989
Muži [463] Říman Petr CZE SK Babice 1967
Muži [464] Sádek Tomáš CZE K.R.N.A.P. 1983
Muži [465] Sallmann Roman CZE Dynamo Malá Skála 1989
Muži [466] Sarna Zdzisław POL Kraków 1975
Muži [467] Sedlák Jan CZE ŠK Spartak UL 1984
Ženy [468] Sedlářová Lucie CZE sportlav 1975
Muži [469] Sehnal Jiří CZE Praha 1988
Muži [470] Seman Milan NLD The Hague 1976
Muži [471] Schmid Pavel CZE Praha 10 1983
Muži [472] Siska Jakub CZE Pruhonice 1988
Muži [473] Sitter Robert CZE Praha 1977
Muži [474] Sladek Zdeněk CZE Bezno 1977
Muži [475] Slavík Honza CZE TJ Sokol I. Smíchov 1982
Muži [476] Slavkovský Tomáš CZE AK Vydrník 1987
Ženy [477] Slezáková Pavlína CZE Atletika Stará Boleslav 1998
Muži [478] Slovák Tomáš CZE Traged Team 1969
Muži [479] Smetana Filip CZE Větřní 1985
Muži [480] Smola Josef CZE MK Seitl Ostrava 1951
Muži [481] Soběslavský Jan CZE Mokrý Banditi 1985
Muži [482] Sochor Radim CZE Třebsko, Rožmitál pod Třemšínem 1972
Muži [483] Solich Roman CZE Hýsly 1984
Muži [484] Soukup Jiří CZE BGB 1976
Muži [485] specjalski przemysław POL poznań 1970
Muži [486] Stančo Ladislav CZE SK Hory beraní hlavy 1977
Muži [487] Staněk Martin CZE Karlovy Vary 1972
Muži [488] Starec Milan CZE Černokostelecký pivovár 1975
Muži [491] Stárek Ladislav CZE Liberec 1990
Muži [489] Stárek Martin CZE Praha 10 1980
Muži [490] Stárek Ondřej CZE Spřátelená zvěř 1978
Muži [492] Steffen Wenzel GER Hoyerswerdaer SV 1919 1962
Muži [493] Steinmetz Asangas CZE Sri Chinmoy Marathon Team 1967
Muži [494] Steklý Tomáš CZE Chlumec nad Cidlinou 1994
Muži [495] Stolín Josef CZE Relative Team 1971
Muži [496] Strangmuller Jiří CZE Praha 4 1975
Ženy [497] Stránská Michaela CZE Báječné ženy v běhu 1988
Muži [498] Strmeň Jakub CZE K.R.N.A.P. 1989
Muži [499] Strnad Václav CZE Sova Run Brno 1974
Muži [500] Strouhal Zdeněk CZE Staněk Sport Turnov 1959
Muži [501] Suchomel Jan CZE VFF 1981
Muži [502] Surý Pavel CZE PA-STA 1968
Muži [503] Svoboda Adam CZE S.K.R.S. 1983
Muži [504] Svoboda Jakub CZE Vrchlabí 3 1984
Muži [505] Svoboda Zbyněk CZE Brno 1972
Ženy [506] Svobodová Michaela CZE Jablonec nad Nisou 1983
Muži [507] Syrovátka Petr CZE Trutnov 1983
Muži [508] Szalay Zsolt HUN Siófok 1976
Muži [509] Szarowski Miroslav CZE X-TRAIL ORLOVÁ 1974
Ženy [510] Šafránková Blanka CZE Pátek 1970
Ženy [511] Šalanská Kateřina CZE Nové Spořice 1990
Muži [512] Šebek Libor CZE SK Košátky 1986
Muži [513] Šebek Pavel CZE Tachov 1965
Muži [514] Šebesta Michal CZE metro A 1983
Ženy [515] Šebková Klára CZE Tachov 1987
Ženy [516] Šejnohová Romana CZE Darmošlap 1988
Muži [517] Šettner Jan CZE Kunčina 1975
Muži [518] Ševeček Jan CZE Bílovec 1995
Muži [519] Šimek Martin CZE Mokrý Banditi 1986
Ženy [520] Šimková Martina CZE Praha 1982
Muži [521] Šindelář Petr CZE Praha 1970
Muži [522] Škarka Libor CZE SK TERMIT 1983
Muži [523] Škoda Tomáš CZE H.O. Škrovád 1987
Ženy [524] Škodová Radka CZE Pardubice 1987
Muži [525] Škvor Josef CZE Praha 1955
Muži [526] Šmatolán Miroslav CZE Syrovátka 1979
Muži [527] Šmejda Pavel CZE Rudá Hvězda Kamenec 1982
Muži [528] šoupa jan CZE Praha 8 1973
Muži [529] Špičák Petr CZE Statenice 1971
Muži [530] Špišák Vojtech SVK Košice 1980
Muži [531] Šroller Vojtěch CZE SK Lamy 1968
Muži [532] Šroubek Bohumil CZE HAF Club Unhošť 1984
Muži [533] Štajer Pavel CZE Knechti 1986
Muži [535] Štéc Petr CZE RBZ Praha 1986
Muži [536] Štefanča Richard CZE Pardubice 1981
Muži [537] Štěpánek Martin CZE Pardubice 1970
Muži [538] Štěpánek Petr CZE Zlín 4 1971
Muži [539] Štěrba Ondřej CZE Ekonom Praha Outdoor 1993
Muži [540] Šulej Marcel CZE Nelahozeves 1980
Muži [542] Švarc Pavel CZE KČT Baník Příbram 1942
Ženy [543] Švecová Iva CZE Pardubice 1971
Muži [544] Táborský Zbyněk CZE ztranslations.cz 1985
Muži [336] Tancik Marek CZE Praha 11 1972
Muži [545] Tandler Tomáš CZE Kolín 1978
Muži [546] Ticháček Filip CZE FC Wydle 1983
Muži [547] Tišl Vojtěch CZE Puklice 1986
Muži [548] Tománek Josef CZE Bylnice 1989
Muži [549] Tomčík Marek CZE Pozdní sběr Litvínov 1973
Muži [550] Toth Vilém CZE Chotěbuz 1965
Muži [552] Trávníček Daniel CZE Hořice 1987
Muži [551] Trávníček Martin CZE Hradec Králové 1970
Muži [553] Trbušek René CZE BKČS 1976
Muži [554] Trejbal Tomas CZE Karlovy Vary 1978
Muži [555] Trojan David CZE Praha 9 1997
Ženy [556] Trsková Karolína CZE Praha 10 1986
Ženy [557] Truksová Veronika CZE Praha 8 1987
Muži [558] Trunda Michal CZE Králův Dvůr 1979
Muži [559] Turek Michal CZE Praha 1970
Muži [560] Ulma Tomáš CZE Praha 9 1964
Muži [561] Urban Jiří CZE Teplice 1980
Muži [562] Urbaník Martin SVK STEFANIKTRAIL.SK 1976
Muži [563] Uxa Tomáš CZE Jilemnice 1986
Muži [564] Vaculík Tomáš CZE FT LAZARTEAM 1984
Ženy [565] Váchová Hana CZE Praha 1980
Muži [566] Valášek Petr CZE řasnice 1977
Muži [567] Válek Martin CZE Sri Chinmoy Marathon Team 1976
Muži [568] Váňa Petr CZE Olomouc 1962
Muži [569] Vaněk Filip CZE Stará Boleslav 1981
Muži [570] vavro rasto CZE trnava 1979
Muži [571] Vavruša Martin CZE FRYDEX 1971
Muži [572] Veselý Erik CZE Jihlava 1983
Muži [573] Větvička Jiří CZE Praha 1979
Muži [574] Vevera Ondřej CZE Cyklovendelíni 1984
Muži [575] Veverka Radek CZE Liberec 1978
Muži [576] Vidlář František CZE FT LAZARTEAM 1980
Muži [577] Viej Radomír CZE rawio - HUISMAN 1976
Muži [578] Vicher Jaroslav CZE KESBUK 1987
Ženy [579] Vildmonová Pavla CZE Beroun 1974
Muži [580] Vítek Jiří CZE TJ Blaník Kladno 1973
Muži [581] Vítek Karel CZE SK PRAGA, karelvitek.cz 1999
Muži [582] VITVAR Miroslav CZE Hořice 1976
Muži [583] Vlček Roman CZE Trutnov 1976
Ženy [584] Vlková Denisa CZE Liberec 1992
Muži [585] Vodička Karel CZE AC Sparta Řeporyje 1979
Ženy [586] Vodvarkova Jana CZE Báječné ženy v běhu 1984
Muži [587] Vojar Jiří CZE Praha 6 Suchdol 1974
Muži [588] Vojtěch Martin CZE Pardubice 1980
Muži [589] Vojtěch Martin CZE Hodkovice nad Mohelkou 1975
Muži [590] Volf Frantisek CZE LoneWolf 1981
Muži [592] Vondrák Marian CZE Lampertice 1973
Muži [591] Vondrák Zbyněk CZE Vinařství Vondrák Mělník 1975
Ženy [534] Vondrová Michaela CZE Liberec 1987
Muži [593] Vontroba Vítězslav CZE Opava 1968
Muži [594] Voplakal Libor CZE Équipe sans limites - Humpolec 1986
Muži [595] Vorlíček Lukáš CZE Slaný 1978
Muži [596] Votava Tomáš CZE Hostivice 1974
Muži [597] Votoček Ondřej CZE Praha 4 1973
Muži [598] Votruba Filip CZE Praha 1985
Muži [599] Vrzáček Tomáš CZE CS-1000 1974
Muži [600] Wehrberger Pavel CZE Hostivař boys 1974
Muži [601] Wilk Karel CZE KČT Trilobit Barrandov 1982
Muži [602] Wohanka Pavel CZE Spartak Beranka 1945
Muži [603] Woźniak Karol POL Coś Nowego 1986
Muži [604] Zábranský Miroslav CZE Liberec 1986
Ženy [605] Záhorová Věra CZE Hrádek 1985
Muži [606] Zahrádka Vít CZE Spřátelená zvěř 1978
Muži [607] Zámostný Pavel CZE iThinkBeer 1970
Muži [608] Záruba Jan CZE Six Monkeys 1977
Ženy [265] Závěrková Věra CZE HP Inc. 1989
Muži [609] Zbruž Martin CZE Praha 13 1970
Muži [610] Zelenka Jiří CZE SUADRA 1971
Muži [611] Zima Marek CZE Praha 1989
Muži [612] Zítka Jakub CZE FC Wydle 1982
Muži [613] Zlámal Jakub CZE Sokol Úbislavice 1973
Muži [614] Zvonek Stanislav CZE Valachia boys 1984
Muži [615] Žatečka Jakub CZE Rychnov nad Kněžnou 1972
Muži [616] Žeravík Marek CZE Chodící Zlo II 1984