Krakonošova 100

16.06.2017 - 17.06.2017 Vrchlabí, Krkonoše [CZE]

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Krakonošova 100

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl start odstup ZalyMiseckyHarrachovLuzickaDomekMSnezkaPomezkyPec
1 1 / Muži [360] Petr Martinovský 1986 CZE SK BABICE 09:46:23 21:05:27 00:00 32:3001:21:4702:30:1204:33:0705:40:3106:59:3107:16:3508:19:32
2 2 / Muži [554] Karel Vítek 1999 CZE SK PRAGA, karelvitek.cz 10:45:45 21:05:27 59:21 33:0801:23:0702:35:1404:56:5406:17:1607:15:4007:54:0009:12:50
3 3 / Muži [523] Vladimír Řehák 1988 CZE TJ Velichovky 11:00:29 21:09:52 01:14:05 01:26:0202:40:0904:59:4906:20:5807:27:0308:06:5809:29:36
4 4 / Muži [361] Petr Mašek 1979 CZE Atletický oddíl Spartak Vrchlabí 11:06:46 21:06:05 01:20:23 36:5401:38:1303:05:3805:29:5606:48:5507:41:3308:27:0709:43:11
5 5 / Muži [310] Jan Kotyk 1972 CZE SALOMON/SUUNTO 11:11:18 21:05:03 01:24:54 33:1001:23:2302:35:1605:00:1606:19:4707:26:0608:19:4409:36:17
6 6 / Muži [205] Pavel Halabala 1980 CZE Satalice 11:16:06 21:06:20 01:29:42 37:0201:35:4602:57:1405:26:3906:44:4407:41:2308:26:4618:18:13
7 7 / Muži [500] Miroslav Šmatolán 1979 CZE Syrovátka 11:27:18 21:05:23 01:40:54 31:5201:21:4202:38:3605:04:3206:32:1007:31:5508:20:3109:38:04
8 8 / Muži [200] Roman Grulich 1986 CZE Praha 5 11:47:31 21:10:57 02:01:07 37:4201:35:3202:58:0305:24:3906:50:1308:41:3710:05:04
9 9 / Muži [440] Tomáš Klimša 1986 CZE BESKYD-NATURAL 11:49:40 21:05:05 02:03:16 33:4901:23:2902:35:3005:12:1906:42:0908:44:3310:10:35
10 10 / Muži [234] Tomáš Honegr 1979 CZE Hořice 11:49:51 21:05:51 02:03:27 36:3701:33:3102:51:1305:30:1507:01:3608:01:3808:51:2810:18:13

Krakonošova 55

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup ZalyLuzickaSnezka
1 1 / Muži [899] Tomáš Ohanka 1973 CZE Praha 6 05:56:55 00:00 39:0002:04:5403:49:4905:22:23
(2) 1 / Muži [970] Lukáš Zíka 2001 CZE Desinsekta s.r.o 05:56:55 00:00 39:0402:05:0003:50:0005:22:27
3 3 / Muži [930] Jiří Zajíc 1980 CZE Club deportivo Kutná Hora 06:24:41 27:45 42:2802:34:5404:27:3605:59:15
4 4 / Muži [869] Spídy Smrž 1985 CZE Běžci Chomutov 06:24:52 27:57 39:0802:05:2104:23:3205:59:20
5 5 / Muži [807] Roman Kysela 1974 CZE Kovárna 06:26:17 29:22 43:1902:23:4404:32:1605:59:42
6 6 / Muži [772] Petr Huňáček 1980 CZE Pardubice 06:26:20 29:24 43:5102:26:1204:32:2705:57:41
7 7 / Muži [887] Filip Šimek 1979 CZE Nelahozeves 06:32:43 35:47 43:2802:23:0304:27:4806:02:22
8 1 / Ženy [753] Martina Hampejsová 1972 CZE ŠNECI na MAX 06:32:45 35:50 43:2302:23:0904:27:4106:02:16
9 2 / Ženy [750] Linda Hájková 1981 CZE Praha 4 06:44:31 47:35 44:0702:36:3204:39:5406:18:48
10 8 / Muži [900] Filip Švácha 1974 CZE Kluk v křeči 06:47:06 50:10 43:2502:25:3204:34:5606:09:17

běh 25km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup Zaly
1 1 / Muži do 39 [78] Radoslav Groh 1989 CZE Hudy - La Sportiva 01:35:40 00:00 29:2001:40:09
2 2 / Muži do 39 [59] Přemysl Ježek 1982 CZE AC Slovan Liberec 01:36:55 01:15 29:2001:40:15
3 3 / Muži do 39 [35] Vlastimil Flegl 1986 CZE Vrchlabí 01:38:30 02:49 29:1801:40:17
4 4 / Muži do 39 [77] Michal Štantejský 1984 CZE Raidlight Team 01:43:26 07:45 30:1101:40:19
5 5 / Muži do 39 [54] Paweł Kochel 1981 POL Kowary 01:51:06 15:26 32:0401:40:21
6 6 / Muži do 39 [81] Josef Provazník 1999 CZE ČKS SKI Jilemnice 01:52:46 17:06 35:2601:40:22
7 7 / Muži do 39 [47] Jan Šubrt 1997 CZE Sokol Horní Sytová 01:54:49 19:08 35:24
8 1 / Muži nad 60 [38] Zdeněk Bufka 1957 CZE AC Česká Lípa 01:55:01 19:20 33:5701:40:27
9 1 / Ženy do 59 [36] Dagmar Kynčlová 1972 CZE SK Nové Město nad Metují 01:59:48 24:07 35:1701:40:31
10 1 / Muži do 59 [39] Jaroslav Erben 1974 CZE Kunčice nad Labem 02:01:10 25:30 34:5801:40:34