Krakonošova 100

16.06.2017 - 17.06.2017 Vrchlabí, Krkonoše [CZE]

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Krakonošova 100

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl start odstup ZalyMiseckyHarrachovLuzickaDomekMSnezkaPomezkyPec
1 1 / Muži [360] Petr Martinovský 1986 CZE SK BABICE 09:46:23 21:05:27 00:00 32:30 (3) 01:21:47 (3) 02:30:12 (1) 04:33:07 (1) 05:40:31 (1) 06:59:31 (1) 07:16:35 (1) 08:19:32 (1)
2 2 / Muži [554] Karel Vítek 1999 CZE SK PRAGA, karelvitek.cz 10:45:45 21:05:27 59:21 33:08 (5) 01:23:07 (4) 02:35:14 (2) 04:56:54 (2) 06:17:16 (2) 07:15:40 (2) 07:54:00 (2) 09:12:50 (2)
3 3 / Muži [523] Vladimír Řehák 1988 CZE TJ Velichovky 11:00:29 21:09:52 01:14:05 01:26:02 (8) 02:40:09 (7) 04:59:49 (4) 06:20:58 (5) 07:27:03 (5) 08:06:58 (3) 09:29:36 (3)
4 4 / Muži [361] Petr Mašek 1979 CZE Atletický oddíl Spartak Vrchlabí 11:06:46 21:06:05 01:20:23 36:54 (16) 01:38:13 (24) 03:05:38 (26) 05:29:56 (11) 06:48:55 (9) 07:41:33 (8) 08:27:07 (8) 09:43:11 (6)
5 5 / Muži [310] Jan Kotyk 1972 CZE SALOMON/SUUNTO 11:11:18 21:05:03 01:24:54 33:10 (6) 01:23:23 (5) 02:35:16 (3) 05:00:16 (5) 06:19:47 (4) 07:26:06 (4) 08:19:44 (4) 09:36:17 (4)
6 6 / Muži [205] Pavel Halabala 1980 CZE Satalice 11:16:06 21:06:20 01:29:42 37:02 (17) 01:35:46 (20) 02:57:14 (19) 05:26:39 (9) 06:44:44 (8) 07:41:23 (7) 08:26:46 (7) 18:18:13 (289)
7 7 / Muži [500] Miroslav Šmatolán 1979 CZE Syrovátka 11:27:18 21:05:23 01:40:54 31:52 (2) 01:21:42 (2) 02:38:36 (6) 05:04:32 (6) 06:32:10 (6) 07:31:55 (6) 08:20:31 (5) 09:38:04 (5)
8 8 / Muži [200] Roman Grulich 1986 CZE Praha 5 11:47:31 21:10:57 02:01:07 37:42 (25) 01:35:32 (18) 02:58:03 (20) 05:24:39 (8) 06:50:13 (10) 08:41:37 (9) 10:05:04 (8)
9 9 / Muži [440] Tomáš Klimša 1986 CZE BESKYD-NATURAL 11:49:40 21:05:05 02:03:16 33:49 (8) 01:23:29 (6) 02:35:30 (4) 05:12:19 (7) 06:42:09 (7) 08:44:33 (10) 10:10:35 (10)
10 10 / Muži [234] Tomáš Honegr 1979 CZE Hořice 11:49:51 21:05:51 02:03:27 36:37 (15) 01:33:31 (17) 02:51:13 (13) 05:30:15 (12) 07:01:36 (14) 08:01:38 (11) 08:51:28 (12) 10:18:13 (13)

Krakonošova 55

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup ZalyLuzickaSnezka
1 1 / Muži [899] Tomáš Ohanka 1973 CZE Praha 6 05:56:55 00:00 39:00 (1) 02:04:54 (1) 03:49:49 (1) 05:22:23 (1)
(2) 1 / Muži [970] Lukáš Zíka 2001 CZE Desinsekta s.r.o 05:56:55 00:00 39:04 (2) 02:05:00 (2) 03:50:00 (2) 05:22:27 (2)
3 3 / Muži [930] Jiří Zajíc 1980 CZE Club deportivo Kutná Hora 06:24:41 27:45 42:28 (4) 02:34:54 (11) 04:27:36 (4) 05:59:15 (4)
4 4 / Muži [869] Spídy Smrž 1985 CZE Běžci Chomutov 06:24:52 27:57 39:08 (3) 02:05:21 (3) 04:23:32 (3) 05:59:20 (5)
5 5 / Muži [807] Roman Kysela 1974 CZE Kovárna 06:26:17 29:22 43:19 (6) 02:23:44 (6) 04:32:16 (7) 05:59:42 (6)
6 6 / Muži [772] Petr Huňáček 1980 CZE Pardubice 06:26:20 29:24 43:51 (10) 02:26:12 (8) 04:32:27 (8) 05:57:41 (3)
7 7 / Muži [887] Filip Šimek 1979 CZE Nelahozeves 06:32:43 35:47 43:28 (9) 02:23:03 (4) 04:27:48 (6) 06:02:22 (8)
8 1 / Ženy [753] Martina Hampejsová 1972 CZE ŠNECI na MAX 06:32:45 35:50 43:23 (7) 02:23:09 (5) 04:27:41 (5) 06:02:16 (7)
9 2 / Ženy [750] Linda Hájková 1981 CZE Praha 4 06:44:31 47:35 44:07 (11) 02:36:32 (14) 04:39:54 (11) 06:18:48 (10)
10 8 / Muži [900] Filip Švácha 1974 CZE Kluk v křeči 06:47:06 50:10 43:25 (8) 02:25:32 (7) 04:34:56 (9) 06:09:17 (9)

běh 25km

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup Zaly
1 1 / Muži do 39 [78] Radoslav Groh 1989 CZE Hudy - La Sportiva 01:35:40 00:00 29:20 (3) 01:40:09 (1)
2 2 / Muži do 39 [59] Přemysl Ježek 1982 CZE AC Slovan Liberec 01:36:55 01:15 29:20 (2) 01:40:15 (2)
3 3 / Muži do 39 [35] Vlastimil Flegl 1986 CZE Vrchlabí 01:38:30 02:49 29:18 (1) 01:40:17 (3)
4 4 / Muži do 39 [77] Michal Štantejský 1984 CZE Raidlight Team 01:43:26 07:45 30:11 (4) 01:40:19 (4)
5 5 / Muži do 39 [54] Paweł Kochel 1981 POL Kowary 01:51:06 15:26 32:04 (5) 01:40:21 (5)
6 6 / Muži do 39 [81] Josef Provazník 1999 CZE ČKS SKI Jilemnice 01:52:46 17:06 35:26 (11) 01:40:22 (6)
7 7 / Muži do 39 [47] Jan Šubrt 1997 CZE Sokol Horní Sytová 01:54:49 19:08 35:24 (10)
8 1 / Muži nad 60 [38] Zdeněk Bufka 1957 CZE AC Česká Lípa 01:55:01 19:20 33:57 (6) 01:40:27 (7)
9 1 / Ženy do 59 [36] Dagmar Kynčlová 1972 CZE SK Nové Město nad Metují 01:59:48 24:07 35:17 (9) 01:40:31 (9)
10 1 / Muži do 59 [39] Jaroslav Erben 1974 CZE Kunčice nad Labem 02:01:10 25:30 34:58 (8) 01:40:34 (10)