Krakonošova 100

16.06.2017 - 17.06.2017 Vrchlabí, Krkonoše 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Krakonošova 100 celkem: 426, muži : 346, ženy: 80, Muži: 346, Ženy: 80 [html] [pdf]
Krakonošova 55 celkem: 212, muži : 138, ženy: 74, Muži: 138, Ženy: 74 [html] [pdf]
běh 25km celkem: 50, muži : 32, ženy: 18, Dorostenci: 1, Muži do 39: 18, Muži do 59: 10, Muži nad 60: 3, Dorostenky: 1, Ženy do 39: 5, Ženy do 59: 12, Ženy nad 60: 0 [html] [pdf]

výsledková listina běh 25km

start ~ 34:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup ZalyMiseckyHarrachovLuzickaDomekMSnezkaPomezkyPecStrazne
1 1 / Muži do 39 [78] Radoslav Groh 1989 CZE Hudy - La Sportiva 01:35:40.5 29:20.0 (3) 01:40:09.0 (1)
2 2 / Muži do 39 [59] Přemysl Ježek 1982 CZE AC Slovan Liberec 01:36:55.8 01:15.3 29:20.0 (2) 01:40:15.0 (2)
3 3 / Muži do 39 [35] Vlastimil Flegl 1986 CZE Vrchlabí 01:38:30.1 02:49.6 29:18.0 (1) 01:40:17.0 (3)
4 4 / Muži do 39 [77] Michal Štantejský 1984 CZE Raidlight Team 01:43:26.4 07:45.9 30:11.0 (4) 01:40:19.0 (4)
5 5 / Muži do 39 [54] Paweł Kochel 1981 POL Kowary 01:51:06.9 15:26.4 32:04.0 (5) 01:40:21.0 (5)
6 6 / Muži do 39 [81] Josef Provazník 1999 CZE ČKS SKI Jilemnice 01:52:46.5 17:06.0 35:26.0 (11) 01:40:22.0 (6)
7 7 / Muži do 39 [47] Jan Šubrt 1997 CZE Sokol Horní Sytová 01:54:49.0 19:08.5 35:24.0 (10)
8 1 / Muži nad 60 [38] Zdeněk Bufka 1957 CZE AC Česká Lípa 01:55:01.2 19:20.7 33:57.0 (6) 01:40:27.0 (7)
9 1 / Ženy do 59 [36] Dagmar Kynčlová 1972 CZE SK Nové Město nad Metují 01:59:48.4 24:07.9 35:17.0 (9) 01:40:31.0 (9)
10 1 / Muži do 59 [39] Jaroslav Erben 1974 CZE Kunčice nad Labem 02:01:10.7 25:30.2 34:58.0 (8) 01:40:34.0 (10)
11 8 / Muži do 39 [65] Jan Prokeš 1983 CZE Kosmonosy 02:01:28.7 25:48.2 34:55.0 (7) 01:40:29.0 (8)
12 2 / Muži nad 60 [80] Josef Vejnar 1957 CZE ČSK SKI Vysoké 02:01:30.7 25:50.2 35:46.0 (13) 01:40:37.0 (12)
13 2 / Muži do 59 [33] Pavel Bednář 1968 CZE ŠNECI na MAX 02:03:41.3 28:00.8 37:56.0 (17)
14 3 / Muži do 59 [40] Ivo Havlíček 1966 CZE Eva 02:04:03.4 28:22.9 37:36.0 (16) 01:40:54.0 (14)
15 4 / Muži do 59 [74] Yannick Maravaud 1971 CZE Libniatov 02:05:32.8 29:52.3 36:05.0 (15) 01:40:40.0 (13)
16 1 / Ženy do 39 [62] Jana Mikešová 1991 CZE Bakako running team 02:06:28.0 30:47.5 38:03.0 (18) 01:42:40.0 (16)
17 1 / Dorostenky [50] gabriela veigertova 2000 CZE Sk Slavia Jičín 02:13:18.0 37:37.5 35:33.0 (12) 01:40:35.0 (11)
18 5 / Muži do 59 [76] Mojmír Hojač 1958 CZE Desná 02:17:55.7 42:15.2 40:16.0 (21) 01:52:42.0 (20)
19 2 / Ženy do 59 [79] Adéla Bódiová 1976 CZE Brno 02:19:00.1 43:19.6 42:00.0 (25) 01:52:40.0 (19)
20 9 / Muži do 39 [55] Jakub Rybička 1987 CZE Praha 6 02:20:01.0 44:20.5 41:00.0 (22) 01:55:07.0 (23)
21 1 / Dorostenci [48] Jakub Švec 2001 CZE SAC Špindlerův Mlýn 02:20:02.2 44:21.7 38:33.0 (20) 01:41:40.0 (15)
22 10 / Muži do 39 [63] Zbyněk Munzar 1982 CZE H-H Smíchov 02:21:03.4 45:22.9 42:35.0 (26) 01:54:35.0 (22)
23 11 / Muži do 39 [70] Vojtěch Strouhal 1986 CZE TRUE GRIT 02:21:07.3 45:26.8 38:17.0 (19) 01:50:27.0 (18)
24 6 / Muži do 59 [46] Jan Šubrt 1968 CZE Muhu Team 02:21:17.1 45:36.6 35:52.0 (14) 01:43:06.0 (17)
25 7 / Muži do 59 [773] Martin Chmelík 1965 CZE Praha 9 02:24:08.1 48:27.6 41:07.0 (23) 01:55:11.0 (24)
26 8 / Muži do 59 [44] Petr Rohr 1965 CZE Praha 6 02:27:44.4 52:03.9 41:53.0 (24) 01:53:54.0 (21)
27 2 / Ženy do 39 [61] Lenka Habásková 1989 CZE Lysá nad Labem 02:27:46.5 52:06.0 44:32.0 (30) 01:58:55.0 (25)
28 3 / Ženy do 39 [49] Barbora Švecová 1993 CZE SAC Špindlerův Mlýn 02:28:52.0 53:11.5 42:59.0 (27) 01:59:40.0 (26)
29 12 / Muži do 39 [71] Michal Vavruška 1980 CZE FIN 02:35:09.9 59:29.4 43:13.0 (28) 02:02:15.0 (27)
30 13 / Muži do 39 [69] Karel Stehlik 1985 CZE FIN 02:35:10.8 59:30.3 43:16.0 (29) 02:02:18.0 (28)
31 3 / Ženy do 59 [72] Anna Vejšická 1973 CZE Praha 10 02:39:38.0 01:03:57.5 46:58.0 (32) 02:08:19.0 (29)
32 4 / Ženy do 59 [68] Helena Souchová 1974 CZE SPONA Teplice 02:39:42.0 01:04:01.5 47:08.0 (33) 02:08:37.0 (31)
33 14 / Muži do 39 [52] Lukáš Heřman 1980 CZE SPONA Teplice 02:39:47.2 01:04:06.7 47:13.0 (34) 02:08:35.0 (30)
34 5 / Ženy do 59 [73] Zuzana Zíková 1976 CZE Chotíkov 02:43:24.3 01:07:43.8 02:11:52.0 (32)
35 3 / Muži nad 60 [75] Jan Zahula 1950 CZE ČD Tanvald 02:46:30.5 01:10:50.0 46:42.0 (31) 02:12:55.0 (33)
36 6 / Ženy do 59 [60] Jana Cibulková 1971 CZE Praha 2 02:49:48.8 01:14:08.3 49:24.0 (36) 02:17:33.0 (34)
37 7 / Ženy do 59 [53] Klára Rezková 1977 CZE Kamenice 02:49:51.0 01:14:10.5 49:21.0 (35) 02:17:38.0 (35)
38 8 / Ženy do 59 [64] Michaela Patolánová 1977 CZE BŽB 03:24:53.9 01:49:13.4 01:01:39.0 (37) 02:46:40.0 (36)
39 9 / Ženy do 59 [57] Martina Cardová 1976 CZE Praha 6 03:40:37.9 02:04:57.4 01:03:34.0 (38) 02:53:59.0 (37)
40 4 / Ženy do 39 [37] Eva Rybářová 1980 CZE Nechanice 04:03:25.3 02:27:44.8 01:06:02.0 (39) 03:19:01.0 (38)
DNS / Muži do 39 [56] Jakub Andrle 1982 CZE Kostelec n.Č.l.
DNS / Ženy do 39 [41] kateřina kašparová 1986 CZE MK KLADNO
DNS / Muži do 39 [34] Jaroslav Červenka 1979 CZE Dobřenice
DNS / Ženy do 59 [45] Dagmar Rychnovská 1975 CZE AO Spartak Vrchlabí
DNS / Muži do 59 [42] Norbert Klvaň 1972 CZE SKC Pečky
DNS / Muži do 39 [43] Mariusz Marciniak 1984 POL ChaseYourselfForYourselfToBeYourself
DNS / Muži do 59 [51] Ondrej Hejduk 1973 USA team Griz
DNS / Muži do 39 [66] Maciej Serafinowicz 1984 POL LiveChat Pany
DNS / Ženy do 59 [58] Markéta Hušková 1971 CZE PA-STA
DNS / Ženy do 59 [67] Hana Sirová 1973 CZE Báječné ženy v běhu