Krakonošova 100

16.06.2017 - 17.06.2017 Vrchlabí, Krkonoše 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Krakonošova 100 celkem: 426, muži : 346, ženy: 80, Muži: 346, Ženy: 80 [html] [pdf]
Krakonošova 55 celkem: 212, muži : 138, ženy: 74, Muži: 138, Ženy: 74 [html] [pdf]
běh 25km celkem: 50, muži : 32, ženy: 18, Dorostenci: 1, Muži do 39: 18, Muži do 59: 10, Muži nad 60: 3, Dorostenky: 1, Ženy do 39: 5, Ženy do 59: 12, Ženy nad 60: 0 [html] [pdf]

výsledková listina Krakonošova 100

start ~ 20:00:00

18:10:21.729
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl start odstup ZalyMiseckyHarrachovLuzickaDomekMSnezkaPomezkyPecStrazne
1 1 / Muži [360] Petr Martinovský 1986 CZE SK BABICE 09:46:23.7 21:05:27.998 32:30.0 (3) 01:21:47.5 (3) 02:30:12.0 (1) 04:33:07.0 (1) 05:40:31.0 (1) 06:59:31.0 (1) 07:16:35.0 (1) 08:19:32.0 (1)
2 2 / Muži [554] Karel Vítek 1999 CZE SK PRAGA, karelvitek.cz 10:45:45.4 21:05:27.998 59:21.7 33:08.0 (5) 01:23:07.5 (4) 02:35:14.0 (2) 04:56:54.0 (2) 06:17:16.0 (2) 07:15:40.0 (2) 07:54:00.0 (2) 09:12:50.0 (2)
3 3 / Muži [523] Vladimír Řehák 1988 CZE TJ Velichovky 11:00:29.1 21:09:52.252 01:14:05.4 01:26:02.0 (8) 02:40:09.7 (7) 04:59:49.7 (4) 06:20:58.7 (5) 07:27:03.7 (5) 08:06:58.7 (3) 09:29:36.7 (3)
4 4 / Muži [361] Petr Mašek 1979 CZE Atletický oddíl Spartak Vrchlabí 11:06:46.8 21:06:05.206 01:20:23.1 36:54.8 (16) 01:38:13.0 (24) 03:05:38.8 (26) 05:29:56.8 (11) 06:48:55.8 (9) 07:41:33.8 (8) 08:27:07.8 (8) 09:43:11.8 (6)
5 5 / Muži [310] Jan Kotyk 1972 CZE SALOMON/SUUNTO 11:11:18.5 21:05:03.844 01:24:54.8 33:10.2 (6) 01:23:23.0 (5) 02:35:16.2 (3) 05:00:16.2 (5) 06:19:47.2 (4) 07:26:06.2 (4) 08:19:44.2 (4) 09:36:17.2 (4)
6 6 / Muži [205] Pavel Halabala 1980 CZE Satalice 11:16:06.1 21:06:20.066 01:29:42.4 37:02.9 (17) 01:35:46.6 (20) 02:57:14.9 (19) 05:26:39.9 (9) 06:44:44.9 (8) 07:41:23.9 (7) 08:26:46.9 (7) 18:18:13.9 (289)
7 7 / Muži [500] Miroslav Šmatolán 1979 CZE Syrovátka 11:27:18.1 21:05:23.801 01:40:54.4 31:52.2 (2) 01:21:42.5 (2) 02:38:36.2 (6) 05:04:32.2 (6) 06:32:10.2 (6) 07:31:55.2 (6) 08:20:31.2 (5) 09:38:04.2 (5)
8 8 / Muži [200] Roman Grulich 1986 CZE Praha 5 11:47:31.5 21:10:57.383 02:01:07.8 37:42.6 (25) 01:35:32.8 (18) 02:58:03.6 (20) 05:24:39.6 (8) 06:50:13.6 (10) 08:41:37.6 (9) 10:05:04.6 (8)
9 9 / Muži [440] Tomáš Klimša 1986 CZE BESKYD-NATURAL 11:49:40.0 21:05:05.769 02:03:16.3 33:49.2 (8) 01:23:29.6 (6) 02:35:30.2 (4) 05:12:19.2 (7) 06:42:09.2 (7) 08:44:33.2 (10) 10:10:35.2 (10)
10 10 / Muži [234] Tomáš Honegr 1979 CZE Hořice 11:49:51.4 21:05:51.898 02:03:27.7 36:37.1 (15) 01:33:31.1 (17) 02:51:13.1 (13) 05:30:15.1 (12) 07:01:36.1 (14) 08:01:38.1 (11) 08:51:28.1 (12) 10:18:13.1 (13)
11 11 / Muži [514] Marcel Šulej 1980 CZE Nelahozeves 11:56:33.8 21:11:24.238 02:10:10.1 37:18.8 (20) 01:33:08.6 (14) 02:57:04.8 (16) 05:33:43.8 (17) 06:51:51.8 (11) 07:56:21.8 (9) 08:44:49.8 (11) 10:07:16.8 (9)
12 12 / Muži [405] Petr Pecháň 1968 CZE Cyklo Harant Pecka 12:03:54.6 20:03:34.002 02:17:30.9 34:18.8 (9) 01:32:22.1 (12) 02:50:30.0 (11) 05:30:34.0 (14) 11:42:37.0 (271) 08:01:29.0 (10) 08:54:04.0 (13) 10:17:39.0 (11)
13 13 / Muži [327] Petr Kubišta 1970 CZE marathon Plzen 12:04:08.3 20:03:23.519 02:17:44.6 34:32.2 (10) 01:32:35.9 (13) 02:50:45.5 (12) 05:30:51.5 (15) 07:00:51.5 (12) 08:02:16.5 (12) 08:54:30.5 (14) 10:18:06.5 (12)
14 14 / Muži [290] Tomáš Klím 1975 CZE ČISTÉ BESKYDY - cistebeskydy.cz 12:06:13.1 21:06:10.152 02:19:49.4 36:13.8 (14) 01:33:15.4 (15) 02:55:25.8 (15) 05:32:26.8 (16) 07:00:55.8 (13) 08:05:58.8 (14) 08:58:47.8 (15) 10:28:12.8 (14)
15 15 / Muži [449] Aleš Sedlák 1988 CZE TJ Magla 12:08:27.8 21:05:50.201 02:22:04.1 31:35.8 (1) 01:21:26.2 (1) 02:35:39.8 (5) 04:59:05.8 (3) 06:18:50.8 (3) 07:23:57.8 (3) 08:23:45.8 (6) 10:03:18.8 (7)
16 16 / Muži [351] Ondřej Malík 1985 CZE Rungo.cz 12:24:11.4 21:06:28.358 02:37:47.7 38:14.6 (36) 01:35:57.5 (21) 02:57:09.6 (17) 05:38:00.6 (22) 07:15:18.6 (22) 08:18:35.6 (20) 09:09:17.6 (16) 10:39:23.6 (17)
17 17 / Muži [279] Leoš Kafka 1979 CZE Praha 9 - Čakovice 12:26:22.8 21:06:17.623 02:39:59.1 37:42.4 (23) 01:38:52.7 (26) 03:01:43.4 (23) 05:34:42.4 (20) 07:06:38.4 (17) 08:11:31.4 (17) 09:11:35.4 (20) 10:32:06.4 (15)
18 18 / Muži [324] Filip Křivánek 1991 CZE Babice u Rosic 12:30:40.8 21:06:26.745 02:44:17.1 37:18.3 (19) 01:38:41.2 (25) 03:01:31.3 (22) 05:34:29.3 (19) 07:12:27.3 (19) 08:11:29.3 (16) 09:11:34.3 (19) 10:32:46.3 (16)
19 19 / Muži [272] daniel jobb 1982 CZE hellfish aminostar 12:33:43.4 20:11:57.912 02:47:19.7 36:02.8 (13) 01:35:37.7 (19) 02:59:31.1 (21) 05:35:49.1 (21) 07:04:15.1 (16) 08:09:14.1 (15) 09:10:36.1 (18) 10:40:35.1 (18)
20 20 / Muži [403] Petr Pasler 1975 CZE ČZU Praha 12:40:04.2 21:05:37.492 02:53:40.5 32:52.5 (4) 01:26:12.8 (9) 02:43:06.5 (9) 05:48:45.5 (26) 07:14:22.5 (21) 08:23:54.5 (21) 09:19:52.5 (23) 10:55:14.5 (21)
21 21 / Muži [221] Václav Herbs 1973 CZE Středokluky 12:43:07.2 21:07:38.563 02:56:43.5 37:41.4 (22) 01:40:53.2 (35) 03:09:35.4 (33) 05:51:02.4 (27) 07:11:56.4 (18) 08:18:13.4 (19) 09:17:56.4 (21) 10:51:51.4 (20)
22 22 / Muži [366] David Matouš 1979 CZE Jičín 12:47:32.7 21:05:54.356 03:01:09.0 37:46.6 (27) 01:40:53.4 (36) 03:10:17.6 (37) 06:03:35.6 (32) 07:28:37.6 (27) 08:30:51.6 (22) 09:31:09.6 (24) 10:58:18.6 (22)
23 23 / Muži [399] Radek Paďour 1988 CZE Praha 6 Sedlec 12:55:42.5 21:07:32.816 03:09:18.8 40:40.2 (62) 01:45:40.5 (58) 03:16:10.2 (44) 06:08:27.2 (41) 07:35:26.2 (28) 08:39:24.2 (24) 09:36:15.2 (25) 11:14:52.2 (25)
24 24 / Muži [370] Roman Mazůrek 1980 CZE Česká Lípa 12:57:39.8 20:02:37.097 03:11:16.1 38:28.9 (38) 01:33:25.2 (16) 02:51:36.9 (14) 05:34:10.9 (18) 07:36:20.9 (29) 08:46:59.9 (26) 09:42:13.9 (29) 11:15:01.9 (26)
25 25 / Muži [239] Zbyněk Houžvička 1975 CZE Hradec Králové 6 13:01:23.0 20:08:11.990 03:14:59.3 38:04.4 (32) 01:40:40.3 (31) 03:09:50.0 (34) 06:07:12.0 (38) 07:50:25.0 (39) 09:43:36.0 (30) 11:11:04.0 (24)
26 26 / Muži [174] Martin Dungl 1985 CZE Den cesty 13:07:35.9 21:11:02.102 03:21:12.2 40:51.9 (66) 01:44:09.9 (48) 03:18:34.9 (47) 05:48:13.9 (25) 07:13:31.9 (20) 08:17:54.9 (18) 09:09:47.9 (17) 10:44:33.9 (19)
27 27 / Muži [495] Petr Šindelář 1975 CZE VLLNNA 13:15:12.0 21:07:15.722 03:28:48.3 42:21.3 (86) 02:02:19.4 (137) 03:39:14.3 (88) 06:52:12.3 (68) 08:09:31.3 (48) 09:08:54.3 (38) 10:09:25.3 (44) 11:31:21.3 (31)
28 28 / Muži [125] Ondřej Plašil 1982 CZE Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech 13:21:13.3 21:12:19.070 03:34:49.6 43:29.9 (97) 01:49:22.4 (75) 03:21:34.9 (52) 06:04:11.9 (33) 07:28:16.9 (26) 08:48:50.9 (29) 09:49:58.9 (32) 11:29:25.9 (29)
29 29 / Muži [278] Jan Kadeřábek 1975 CZE TJ Sokol Veltrusy 13:23:05.6 21:11:18.624 03:36:41.9 37:15.4 (18) 01:30:24.6 (10) 02:57:14.4 (18) 05:41:03.4 (23) 07:26:10.4 (25) 08:33:48.4 (23) 09:38:12.4 (28) 11:02:08.4 (23)
30 30 / Muži [216] Jiří Hejkrlík 1985 CZE hejahejtrail.cz 13:28:25.0 21:06:22.633 03:42:01.3 41:53.4 (77) 01:46:29.5 (65) 03:23:24.4 (58) 06:26:19.4 (45) 07:56:08.4 (42) 09:06:36.4 (37) 10:03:07.4 (42) 11:39:18.4 (35)
31 31 / Muži [430] Dominik Raszka 1987 CZE Třinec 13:29:11.3 20:44:11.947 03:42:47.6 39:55.1 (55) 01:47:03.2 (67) 03:22:35.1 (53) 08:07:02.1 (47) 09:06:17.1 (36) 10:05:12.1 (43) 11:40:12.1 (37)
32 32 / Muži [529] Michal Trunda 1979 CZE Beroun 13:30:21.7 20:07:21.449 03:43:58.0 38:08.1 (33) 01:39:33.1 (27) 03:04:47.6 (25) 05:57:18.6 (29) 07:42:25.6 (33) 09:51:33.6 (34) 11:26:23.6 (28)
33 33 / Muži [240] Jan Hovorka 1988 CZE Praha 4 13:34:04.7 21:05:56.922 03:47:41.0 37:31.1 (21) 01:36:02.1 (22) 03:03:19.1 (24) 05:44:20.1 (24) 07:23:18.1 (23) 08:41:34.1 (25) 09:49:20.1 (31) 11:34:08.1 (33)
34 1 / Ženy [415] Renáta Pokorná 1977 CZE Lužná 13:34:14.9 20:03:25.973 03:47:51.2 35:52.5 (12) 01:39:58.0 (28) 03:08:08.0 (29) 06:01:27.0 (30) 07:46:42.0 (38) 09:55:51.0 (38) 11:30:23.0 (30)
35 34 / Muži [334] Jiří Lešák 1988 CZE Jablonec nad Nisou 13:36:22.8 21:05:49.114 03:49:59.1 39:37.9 (52) 01:43:22.1 (46) 03:09:58.9 (36) 06:08:30.9 (42) 07:40:08.9 (31) 08:48:24.9 (28) 09:54:06.9 (36)
36 35 / Muži [417] Daniel Pospíšil 1988 CZE BESKYD-NATURAL 13:36:24.6 21:05:48.141 03:50:00.9 38:51.9 (45) 01:40:49.2 (33) 03:09:12.9 (31) 06:08:34.9 (43) 07:40:16.9 (32) 08:48:02.9 (27) 09:53:35.9 (35) 11:32:04.9 (32)
37 36 / Muži [136] Zdeněk Crha 1979 CZE MK KLADNO 13:39:51.3 20:20:44.816 03:53:27.6 38:44.2 (42) 01:40:22.3 (30) 03:08:46.2 (30) 05:52:41.2 (28) 07:23:58.2 (24) 09:37:56.2 (27) 11:25:28.2 (27)
38 2 / Ženy [153] Blanka Divišková 1967 CZE RUN4FUN 13:42:43.1 20:08:06.671 03:56:19.4 38:19.4 (37) 01:40:53.1 (34) 03:09:51.3 (35) 06:07:22.3 (39) 07:51:18.3 (40) 09:55:16.3 (37) 11:37:12.3 (34)
39 37 / Muži [459] Pavel Slepica 1974 CZE PIPIN 13:53:46.4 21:05:53.312 04:07:22.7 40:28.7 (61) 01:47:18.0 (69) 03:24:51.7 (60) 06:28:23.7 (49) 07:54:00.7 (41) 09:05:15.7 (35) 10:02:49.7 (41) 11:39:41.7 (36)
40 38 / Muži [543] Michal Vavák 1980 CZE CD*KH 13:53:52.6 21:05:55.928 04:07:28.9 38:08.1 (34) 01:41:51.7 (41) 03:19:22.1 (48) 06:30:30.1 (52) 08:10:37.1 (51) 09:22:50.1 (45) 10:17:02.1 (46) 12:04:13.1 (45)
41 39 / Muži [268] Ales Jirak 1977 GER Berlin 13:53:53.3 21:05:55.154 04:07:29.6 38:29.8 (39) 01:41:45.4 (40) 03:20:57.8 (50) 06:30:14.8 (51) 08:10:23.8 (50) 09:23:07.8 (46) 10:17:11.8 (47) 12:03:40.8 (44)
42 3 / Ženy [538] Hana Váchová 1980 CZE Praha 9 13:58:07.2 20:40:54.558 04:11:43.5 41:43.4 (73) 01:44:35.7 (52) 03:12:38.4 (41) 06:03:31.4 (31) 07:38:59.4 (30) 08:50:15.4 (30) 09:50:49.4 (33) 11:52:55.4 (39)
43 40 / Muži [120] Marian Böhm 1979 CZE Mára 13:58:24.0 20:51:59.452 04:12:00.3 40:19.5 (59) 01:48:39.3 (71) 03:23:36.5 (59) 06:43:17.5 (60) 08:22:01.5 (58) 09:20:08.5 (43) 10:20:05.5 (49) 11:53:28.5 (40)
44 41 / Muži [412] Jan Pohlodek 1980 CZE Hodkovice nad Mohelkou 13:58:39.9 21:06:25.145 04:12:16.2 39:18.9 (47) 01:42:23.1 (45) 03:09:30.9 (32) 06:04:30.9 (34) 07:46:31.9 (37) 09:02:08.9 (33) 10:10:20.9 (45) 11:44:39.9 (38)
45 42 / Muži [533] Jiří Urban 1980 CZE Teplice 14:07:22.1 20:11:20.839 04:20:58.4 37:47.8 (28) 01:47:16.5 (68) 03:30:03.2 (68) 06:39:59.2 (58) 08:12:59.2 (52) 09:23:44.2 (47) 10:25:55.2 (52) 12:02:27.2 (43)
46 43 / Muži [284] Jakub Karč 1974 CZE Babice 14:08:06.3 20:34:52.788 04:21:42.6 40:54.2 (67) 01:45:49.4 (61) 03:21:28.2 (51) 06:47:33.2 (63) 08:27:57.2 (65) 09:39:11.2 (54) 10:39:08.2 (59) 12:10:30.2 (46)
47 44 / Muži [503] Jiří Špaček 1979 CZE Ostřetín 14:08:08.2 20:16:35.642 04:21:44.5 42:04.4 (81) 01:54:30.9 (88) 03:32:25.4 (74) 06:38:02.4 (57) 08:22:02.4 (60) 09:19:49.4 (42) 10:24:27.4 (51) 12:21:33.4 (50)
48 45 / Muži [274] Jaroslav Jurásek 1966 CZE MK KLADNO 14:08:26.4 21:07:07.915 04:22:02.7 38:03.1 (31) 01:41:14.6 (38) 03:06:44.1 (27) 06:06:03.1 (36) 07:44:55.1 (35) 08:56:08.1 (31) 10:01:41.1 (39) 12:01:47.1 (41)
49 46 / Muži [111] Michal Bauchner 1969 CZE Malé Přítočno 14:08:31.1 21:07:04.881 04:22:07.4 38:09.1 (35) 01:41:16.3 (39) 03:07:28.1 (28) 06:06:10.1 (37) 07:45:23.1 (36) 08:57:29.1 (32) 10:01:59.1 (40) 12:01:55.1 (42)
50 47 / Muži [152] Roman Dědic 1974 CZE iThinkBeer 14:20:05.1 21:08:30.278 04:33:41.4 46:05.7 (137) 01:55:38.6 (92) 03:42:56.7 (94) 06:54:29.7 (74) 08:22:01.7 (59) 09:31:10.7 (51) 10:38:26.7 (57) 12:19:55.7 (48)
51 48 / Muži [296] Dušan Kolesár 1979 CZE Malé Svatoňovice 14:23:16.4 21:11:44.879 04:36:52.7 47:04.1 (167) 01:57:53.9 (104) 03:35:38.1 (80) 06:53:36.1 (71) 08:25:33.1 (63) 09:31:41.1 (52) 10:36:35.1 (54) 12:20:47.1 (49)
52 49 / Muži [470] Ladislav Stančo 1977 CZE SK Hory beraní hlavy 14:24:30.8 21:06:23.552 04:38:07.1 38:35.4 (41) 01:40:49.0 (32) 03:11:28.4 (38) 06:15:50.4 (44) 08:01:02.4 (44) 09:11:33.4 (40) 10:22:26.4 (50) 12:11:54.4 (47)
53 4 / Ženy [378] Věra Mrnková 1972 CZE BK Louny 14:28:38.6 21:07:19.821 04:42:14.9 44:07.2 (104) 01:59:23.3 (109) 03:53:55.2 (120) 07:12:29.2 (95) 08:42:36.2 (76) 09:50:56.2 (61) 10:53:06.2 (66) 12:31:56.2 (54)
54 50 / Muži [517] Bert Šváb 1991 CZE Trail loverzz 14:33:22.5 21:05:00.421 04:46:58.8 39:30.6 (50) 01:36:28.2 (23) 03:16:59.6 (45) 08:06:05.6 (46) 09:21:51.6 (44) 10:44:27.6 (61) 12:27:27.6 (53)
55 5 / Ženy [582] Klára Zelenková 1988 CZE SRTG Praha 14:35:30.3 21:06:33.742 04:49:06.6 40:02.3 (56) 01:44:27.7 (51) 03:17:35.3 (46) 06:28:24.3 (50) 08:10:07.3 (49) 09:15:57.3 (41) 10:26:32.3 (53) 12:22:32.3 (51)
56 51 / Muži [452] Milan Seman 1976 NLD The Hague 14:41:14.2 21:06:46.020 04:54:50.5 40:25.0 (60) 02:06:44.7 (167) 03:44:13.0 (100) 08:21:57.0 (57) 09:48:43.0 (60) 10:55:36.0 (68) 12:36:34.0 (59)
57 52 / Muži [161] Lukáš Dorko 1986 CZE Karlovy Vary 14:42:06.6 21:09:59.484 04:55:42.9 44:21.5 (107) 01:51:11.4 (79) 03:28:11.5 (64) 06:27:07.5 (46) 08:04:11.5 (45) 09:10:27.5 (39) 10:17:21.5 (48) 12:25:28.5 (52)
58 53 / Muži [110] Václav Bašek 1974 CZE Fan Klub Milešovka 14:43:30.7 21:06:54.224 04:57:07.0 41:36.8 (72) 01:51:55.7 (81) 03:36:39.8 (83) 06:48:09.8 (64) 08:31:18.8 (68) 09:44:49.8 (57) 10:50:20.8 (64) 12:34:38.8 (57)
59 54 / Muži [293] Jan Kocum 1980 CZE ŠUMAVÁCÍÍÍ 14:50:07.7 20:37:28.187 05:03:44.0 38:51.8 (44) 01:50:29.1 (76) 06:59:11.8 (77) 08:42:03.8 (73) 09:54:33.8 (64) 11:06:15.8 (72) 12:56:56.8 (66)
60 55 / Muži [431] Martin Rendl 1978 CZE ŠUMAVÁCÍÍÍ 14:50:19.1 20:37:16.051 05:03:55.4 39:07.9 (46) 01:50:47.8 (77) 03:40:47.9 (90) 06:59:40.9 (79) 08:42:23.9 (74) 09:54:54.9 (65) 11:06:41.9 (74) 12:56:59.9 (67)
61 56 / Muži [556] Miroslav Vítek 1982 CZE Praha 12 14:50:44.6 20:36:28.007 05:04:20.9 41:03.0 (70) 01:41:12.2 (37) 03:12:21.0 (40) 06:05:25.0 (35) 07:58:31.0 (43) 09:02:48.0 (34) 10:38:38.0 (58) 12:32:23.0 (55)
62 57 / Muži [114] Karel Bláha 1973 CZE iThinkBeer 14:54:18.7 21:07:22.406 05:07:55.0 41:46.6 (75) 01:45:01.6 (56) 03:19:48.6 (49) 06:36:47.6 (56) 08:23:31.6 (62) 09:41:49.6 (56) 10:49:55.6 (63) 12:35:32.6 (58)
63 58 / Muži [276] Lukáš Kábrt 1985 CZE Rtyně v Podkrkonoší 14:55:43.0 21:07:12.855 05:09:19.3 40:48.1 (63) 01:49:18.4 (74) 03:29:23.1 (67) 06:33:22.1 (53) 08:16:42.1 (54) 09:35:01.1 (53) 10:42:07.1 (60) 12:33:40.1 (56)
64 59 / Muži [548] Jirka Větvička 1979 CZE Čisovice 14:57:14.8 20:10:16.321 05:10:51.1 44:45.7 (111) 01:56:41.0 (98) 03:42:11.7 (92) 06:59:10.7 (76) 08:42:47.7 (77) 10:00:26.7 (68) 11:07:05.7 (75) 12:50:53.7 (63)
65 60 / Muži [589] Marek Žeravík 1984 CZE Chodící Zlo II 14:59:08.9 20:43:46.063 05:12:45.2 46:50.9 (159) 01:58:18.3 (105) 03:37:23.9 (85) 06:53:02.9 (70) 08:27:11.9 (64) 10:46:15.9 (62) 12:43:51.9 (62)
66 61 / Muži [144] Tomáš Čermák 1970 CZE tomascerm@seznam.cz 15:00:27.2 20:57:02.518 05:14:03.5 40:48.5 (64) 01:52:42.8 (84) 03:58:10.5 (136) 07:23:09.5 (118) 08:53:02.5 (87) 10:01:19.5 (69) 11:12:25.5 (78) 12:52:58.5 (64)
67 62 / Muži [163] Lukáš Dostál 1983 CZE Ostrava 15:01:00.0 21:02:14.034 05:14:36.3 42:38.0 (89) 02:00:01.6 (119) 03:51:03.0 (114) 07:18:11.0 (106) 08:52:29.0 (86) 10:05:42.0 (70) 11:09:47.0 (77) 12:55:16.0 (65)
68 63 / Muži [179] Daniel Ešler 1977 CZE MB Sauny Mladá Boleslav 15:08:19.3 21:08:41.866 05:21:55.6 41:44.1 (74) 01:46:35.0 (66) 03:22:57.1 (54) 06:47:23.1 (62) 08:22:21.1 (61) 09:40:06.1 (55) 10:52:27.1 (65) 13:08:16.1 (71)
69 64 / Muži [247] David Hrůza 1971 CZE tRUtNov 15:08:20.9 20:13:37.819 05:21:57.2 37:45.1 (26) 01:44:53.6 (54) 03:23:03.2 (56) 06:27:54.2 (47) 08:21:09.2 (55) 09:25:19.2 (49) 10:37:42.2 (56) 12:40:22.2 (60)
70 65 / Muži [422] Rudolf Procházka 1978 CZE Rudníček, olé!!! 15:08:23.5 20:13:36.884 05:21:59.8 37:42.5 (24) 01:44:51.6 (53) 03:23:00.1 (55) 06:28:01.1 (48) 08:21:16.1 (56) 09:25:06.1 (48) 10:37:28.1 (55) 12:40:27.1 (61)
71 66 / Muži [409] Petr Pleva 1961 CZE Zlín 15:09:52.4 21:07:09.652 05:23:28.7 45:49.3 (131) 01:59:28.6 (111) 03:54:53.3 (123) 07:12:33.3 (96) 08:46:26.3 (78) 10:06:30.3 (71) 11:04:36.3 (71) 12:57:15.3 (68)
72 67 / Muži [145] Tomáš Černý 1990 CZE Běžecký klub České spořitelny 15:11:45.0 20:42:51.790 05:25:21.3 44:55.2 (116) 01:52:40.8 (83) 03:30:49.2 (69) 06:51:53.2 (67) 08:40:52.2 (72) 09:59:11.2 (67) 11:06:24.2 (73) 12:58:11.2 (69)
73 68 / Muži [312] Jaroslav Kováč 1964 SVK ZSE RUN 15:11:48.5 21:07:18.290 05:25:24.8 44:26.7 (110) 01:59:43.6 (115) 04:03:03.7 (155) 07:21:57.7 (116) 09:05:02.7 (107) 10:22:38.7 (103) 11:27:21.7 (89) 13:08:24.7 (72)
74 69 / Muži [363] David Matěcha 1978 CZE Teplice 15:14:11.4 20:23:05.860 05:27:47.7 42:01.1 (80) 01:44:18.0 (49) 03:25:46.1 (62) 06:33:41.1 (55) 08:28:41.1 (66) 09:45:53.1 (59) 11:03:31.1 (69) 13:09:39.1 (74)
75 70 / Muži [362] Miroslav Matěcha 1982 CZE Teplice 15:14:18.5 20:23:02.485 05:27:54.8 42:00.5 (78) 01:44:18.2 (50) 03:25:44.5 (61) 06:33:40.5 (54) 08:28:54.5 (67) 09:45:44.5 (58) 11:03:44.5 (70) 13:09:37.5 (73)
76 71 / Muži [433] Marek Rod 1967 CZE Praha 4 - Krč 15:17:39.0 21:06:54.879 05:31:15.3 39:47.1 (54) 01:45:45.6 (59) 03:28:50.1 (65) 07:01:18.1 (81) 08:42:33.1 (75) 09:57:37.1 (66) 11:17:40.1 (79) 13:05:17.1 (70)
77 72 / Muži [551] FRANTIŠEK VIDLÁŘ 1980 CZE FT LAZARTEAM 15:19:13.8 21:08:07.582 05:32:50.1 48:29.4 (210) 02:05:14.7 (157) 04:02:56.4 (154) 07:26:21.4 (123) 09:06:19.4 (111) 10:21:33.4 (96) 11:26:04.4 (88) 13:14:03.4 (81)
78 73 / Muži [598] Josef Reichel 1968 CZE Praha 15:20:14.8 20:21:53.996 05:33:51.1 46:45.0 (155) 02:08:09.7 (178) 03:55:49.0 (126) 07:23:30.0 (119) 09:09:32.0 (118) 10:23:24.0 (105) 11:30:01.0 (95) 13:19:04.0 (88)
79 74 / Muži [508] Petr Štéc 1986 CZE RBZ Praha 15:20:37.7 20:13:43.164 05:34:14.0 47:17.8 (179) 02:03:52.1 (147) 03:49:08.8 (109) 07:03:22.8 (87) 08:49:58.8 (81) 10:07:01.8 (74) 11:19:19.8 (82) 13:14:01.8 (80)
80 75 / Muži [443] Jakub Řezníček 1986 CZE RBZ Praha 15:20:40.9 20:13:41.339 05:34:17.2 47:23.7 (184) 02:03:50.9 (146) 03:49:07.7 (107) 07:03:05.7 (85) 08:49:52.7 (79) 10:07:13.7 (75) 11:19:03.7 (80) 13:13:42.7 (78)
81 76 / Muži [261] Lukáš Janík 1988 CZE RBZ Praha 15:20:41.8 20:13:37.797 05:34:18.1 47:18.2 (180) 02:03:47.0 (145) 03:49:08.2 (108) 07:03:47.2 (88) 08:49:53.2 (80) 10:06:57.2 (73) 11:19:15.2 (81) 13:13:50.2 (79)
82 6 / Ženy [215] Lenka Havlikova 1982 CZE Proseč pod Ještědem 15:25:26.6 20:05:32.955 05:39:02.9 49:36.0 (228) 02:17:53.9 (231) 04:03:06.0 (156) 07:18:41.0 (109) 08:58:43.0 (92) 10:23:00.0 (104) 11:27:43.0 (90) 13:12:38.0 (75)
83 77 / Muži [132] David Bureš 1978 CZE Merida Biking Team 15:25:37.5 21:10:25.105 05:39:13.8 45:56.9 (134) 01:52:30.1 (82) 03:36:09.9 (82) 06:56:08.9 (75) 09:05:54.9 (109) 10:23:35.9 (106) 11:33:09.9 (97) 13:18:29.9 (87)
84 78 / Muži [287] Jaroslav Kebrle 1988 CZE Bigbulls-Rpety 15:31:04.1 20:13:47.570 05:44:40.4 46:21.4 (145) 02:00:39.0 (120) 03:47:41.4 (104) 07:34:30.4 (132) 09:09:30.4 (117) 10:26:00.4 (109) 11:37:55.4 (108) 13:23:12.4 (90)
85 79 / Muži [226] Matěj Červený 1977 CZE Relative Team 15:33:45.3 20:08:18.469 05:47:21.6 46:03.5 (136) 02:02:54.5 (142) 03:49:25.5 (111) 07:02:05.5 (83) 08:51:27.5 (84) 10:11:15.5 (78) 11:28:01.5 (94) 13:20:52.5 (89)
86 80 / Muži [379] Jan Muller 1988 CZE Tanvald 15:34:25.3 21:06:42.118 05:48:01.6 39:30.9 (51) 01:44:03.3 (47) 03:27:39.9 (63) 06:51:50.9 (66) 08:35:34.9 (69) 09:52:52.9 (62) 11:23:30.9 (87) 13:14:10.9 (82)
87 81 / Muži [524] Vilém Toth 1965 CZE Chotěbuz 15:38:55.9 21:07:55.130 05:52:32.2 46:08.9 (139) 02:03:45.8 (144) 03:57:18.9 (133) 07:36:23.9 (134) 09:09:35.9 (119) 10:14:11.9 (80) 11:22:14.9 (86) 13:15:37.9 (83)
88 7 / Ženy [101] Lucie Ábelová 1985 CZE tRUtNov 15:40:28.2 20:15:54.999 05:54:04.5 47:30.0 (186) 02:07:13.3 (173) 04:01:32.0 (147) 07:25:57.0 (122) 09:19:06.0 (124) 10:37:35.0 (115) 11:36:37.0 (103) 13:33:20.0 (96)
89 82 / Muži [273] Marek Johan 1978 CZE Trutnov - Městská policie 15:42:12.7 20:39:27.518 05:55:49.0 43:23.5 (96) 01:56:31.3 (96) 03:38:03.5 (87) 07:26:56.5 (124) 08:55:42.5 (88) 10:15:39.5 (82) 11:39:56.5 (112) 13:25:36.5 (91)
90 83 / Muži [180] František Fait 1966 CZE Černošice 15:42:38.1 20:41:54.919 05:56:14.4 46:54.1 (161) 01:59:41.7 (114) 03:48:58.1 (106) 07:18:28.1 (108) 09:07:47.1 (115) 10:26:17.1 (110) 11:44:34.1 (117) 13:30:07.1 (95)
91 84 / Muži [107] Zoran Bartek 1983 CZE Praha 5 15:42:38.8 21:10:13.685 05:56:15.1 44:25.3 (109) 01:59:33.4 (113) 03:54:40.3 (122) 07:14:56.3 (100) 09:01:17.3 (98) 10:17:48.3 (88) 11:37:42.3 (106) 13:38:57.3 (106)
92 85 / Muži [356] Tomáš Már 1988 CZE Tuscarora 03 15:44:00.8 21:11:22.056 05:57:37.1 39:25.9 (49) 01:42:21.5 (44) 03:12:15.9 (39) 06:42:21.9 (59) 08:52:02.9 (85) 10:09:04.9 (77) 11:42:20.9 (114) 13:17:10.9 (85)
93 86 / Muži [230] David Hoffman 1982 CZE Praha - Bubenec 15:52:40.7 21:07:13.903 06:06:17.0 42:17.1 (82) 01:52:52.3 (85) 03:43:57.1 (98) 07:03:01.1 (84) 09:34:42.1 (140) 10:39:28.1 (117) 11:47:51.1 (120) 13:45:06.1 (113)
94 87 / Muži [545] Petr Velešík 1975 CZE Brno 15:53:54.7 20:45:14.480 06:07:31.0 47:17.5 (178) 02:06:43.4 (165) 03:59:04.5 (137) 07:21:31.5 (113) 09:07:24.5 (113) 10:19:54.5 (93) 11:38:46.5 (111) 13:37:14.5 (103)
95 88 / Muži [546] Zdeněk Vémola 1975 CZE Sova Brno 15:54:00.9 20:45:06.683 06:07:37.2 46:57.3 (163) 02:06:47.4 (169) 03:59:26.3 (138) 07:21:46.3 (115) 09:07:15.3 (112) 10:19:56.3 (94) 11:38:32.3 (110) 13:37:16.3 (104)
96 89 / Muži [187] Jiří Fiala 1984 CZE Brno 15:54:02.4 20:45:07.494 06:07:38.7 47:19.5 (181) 02:06:39.3 (164) 03:57:50.5 (134) 07:21:45.5 (114) 09:07:25.5 (114) 10:19:19.5 (91) 11:38:15.5 (109) 13:36:47.5 (102)
97 90 / Muži [479] Václav Strnad 1974 CZE Brno SKY RUN 15:54:46.2 20:45:11.766 06:08:22.5 46:22.2 (146) 01:56:19.7 (95) 03:54:11.2 (121) 07:34:23.2 (131) 09:10:41.2 (120) 10:22:35.2 (102) 11:37:48.2 (107) 13:37:34.2 (105)
98 91 / Muži [557] Tomáš Vrzáček 1974 CZE CS-1000 15:54:58.8 20:34:55.762 06:08:35.1 40:58.2 (68) 01:45:52.9 (62) 03:42:27.2 (93) 07:15:52.2 (102) 09:00:32.2 (95) 10:20:20.2 (95) 11:35:59.2 (100) 13:40:26.2 (107)
99 8 / Ženy [222] Barbora Herren 1986 CZE Zdiby 15:57:17.0 20:05:36.880 06:10:53.3 49:40.1 (229) 02:18:10.2 (232) 04:08:58.1 (166) 07:35:09.1 (133) 09:18:12.1 (123) 10:41:12.1 (120) 11:43:32.1 (115) 13:35:09.1 (98)
100 92 / Muži [451] František Selucký 1966 CZE Vepak 15:57:55.5 21:08:22.163 06:11:31.8 45:36.8 (126) 01:56:58.4 (100) 03:44:01.8 (99) 07:16:42.8 (103) 08:57:49.8 (91) 10:15:01.8 (81) 11:36:44.8 (104) 13:28:20.8 (92)
101 93 / Muži [601] Ireneusz Stępień 1974 CZE Zielona Gora 15:59:03.3 21:08:19.971 06:12:39.6 46:09.0 (140) 02:02:12.1 (135) 03:52:47.0 (117) 07:19:38.0 (112) 09:03:31.0 (104) 10:16:46.0 (86) 11:21:58.0 (84) 13:12:44.0 (76)
102 9 / Ženy [600] Alicja Stępień 1975 CZE Zielona Gora 15:59:05.3 21:08:17.057 06:12:41.6 46:13.9 (142) 02:02:21.3 (138) 03:52:41.9 (116) 10:13:45.94 (111) 09:03:37.9 (105) 10:16:57.9 (87) 11:22:08.9 (85) 13:12:52.9 (77)
103 94 / Muži [481] Zbyněk Svoboda 1972 CZE Brno 16:00:49.9 21:08:02.910 06:14:26.2 48:29.1 (209) 02:05:10.6 (156) 03:55:30.1 (125) 07:33:34.1 (129) 09:17:47.1 (122) 10:43:00.1 (121) 11:47:37.1 (119) 13:41:01.1 (110)
104 95 / Muži [530] Jan Třasák 1981 CZE Újezd nad Lesy 16:04:29.1 21:07:35.865 06:18:05.4 42:46.1 (91) 01:45:04.3 (57) 03:23:21.1 (57) 07:00:20.1 (80) 09:08:26.1 (116) 10:28:17.1 (111) 11:54:10.1 (124) 13:35:47.1 (100)
105 96 / Muži [432] Marek Rod 1987 CZE Chodos atletics 16:05:23.2 21:06:36.911 06:18:59.5 38:46.1 (43) 01:42:17.9 (43) 03:29:11.1 (66) 06:49:38.1 (65) 08:15:26.1 (53) 09:30:52.1 (50) 10:54:27.1 (67) 13:45:30.1 (114)
106 97 / Muži [340] Attila Lipniczky 1969 HUN Dunakeszi 16:07:08.1 20:05:49.746 06:20:44.4 48:20.3 (207) 02:12:37.3 (208) 04:01:06.3 (145) 07:17:39.3 (104) 09:03:07.3 (103) 10:16:27.3 (84) 11:27:55.3 (93) 13:35:53.3 (101)
107 98 / Muži [521] Máté Tarnai 1975 HUN MVTE, TTT 16:07:12.1 20:05:43.974 06:20:48.4 45:31.0 (123) 02:12:39.1 (209) 04:01:17.0 (146) 07:18:06.0 (105) 09:02:57.0 (102) 10:16:14.0 (83) 11:27:49.0 (92) 13:35:45.0 (99)
108 99 / Muži [269] Roman Jirak 1975 CZE Břehy 16:08:05.8 20:11:33.994 06:21:42.1 44:54.0 (115) 02:01:42.3 (128) 03:46:14.0 (102) 07:14:33.0 (99) 09:00:44.0 (96) 10:21:59.0 (100) 11:41:32.0 (113) 13:40:57.0 (109)
109 100 / Muži [137] Jan Czagan 1971 CZE SDH Dědek 16:08:10.1 20:11:30.163 06:21:46.4 44:46.8 (113) 02:01:43.1 (129) 03:46:09.8 (101) 07:04:44.8 (89) 08:55:49.8 (89) 10:08:48.8 (76) 11:27:48.8 (91) 13:28:31.8 (93)
110 101 / Muži [388] Marek Noll 1974 CZE Praha 6, Suchdol 16:09:26.3 21:07:08.203 06:23:02.6 42:20.8 (84) 01:51:41.5 (80) 03:32:04.8 (71) 06:59:22.8 (78) 09:02:42.8 (101) 10:06:47.8 (72) 11:21:48.8 (83) 13:16:31.8 (84)
111 10 / Ženy [483] Michaela Svobodová 1983 CZE Jablonec nad Nisou 16:09:29.5 20:35:41.177 06:23:05.8 46:15.8 (143) 02:03:29.5 (143) 03:47:36.8 (103) 07:19:02.8 (110) 09:05:04.8 (108) 10:21:46.8 (98) 11:44:21.8 (116) 13:43:57.8 (112)
112 102 / Muži [314] Jan Kozák 1962 CZE CK Vinohradské Šlapky 16:12:21.3 20:07:18.094 06:25:57.6 48:28.9 (208) 02:14:26.3 (221) 03:59:32.9 (139) 07:15:37.9 (101) 09:01:06.9 (97) 10:16:27.9 (85) 11:32:10.9 (96) 13:34:04.9 (97)
113 11 / Ženy [106] Nina Baláková 1986 SVK SRTG Praha 16:12:53.7 21:06:38.900 06:26:30.0 42:46.1 (90) 01:46:07.8 (63) 03:34:44.1 (78) 07:03:08.1 (86) 08:56:37.1 (90) 10:13:55.1 (79) 11:47:11.1 (118) 13:42:12.1 (111)
114 103 / Muži [482] Adam Svoboda 1983 CZE S.K.R.S. 16:13:53.1 20:27:17.538 06:27:29.4 46:35.5 (152) 02:11:55.0 (199) 04:14:27.5 (182) 09:32:58.5 (138) 10:50:06.5 (124) 12:01:22.5 (130) 14:02:59.5 (125)
115 104 / Muži [584] Antonín Zeman 1961 CZE Dědek 16:14:31.1 21:11:48.329 06:28:07.4 47:06.7 (169) 02:04:36.9 (152) 04:11:53.7 (175) 07:55:03.7 (168) 09:44:42.7 (155) 10:59:36.7 (137) 12:32:31.7 (153) 14:12:12.7 (131)
116 105 / Muži [207] Vít Haluza 1990 CZE Uherský Brod 16:16:07.4 20:12:24.920 06:29:43.7 52:03.1 (271) 02:07:57.0 (176) 04:01:52.1 (150) 07:36:39.1 (135) 09:31:58.1 (137) 10:51:48.1 (125) 11:59:31.1 (129) 13:52:52.1 (119)
117 106 / Muži [208] Martin Haňavec 1971 CZE Nutrilite - Element team 16:17:41.2 20:58:45.749 06:31:17.5 44:47.3 (114) 01:56:05.0 (94) 03:32:20.3 (73) 06:52:53.3 (69) 08:36:08.3 (70) 09:53:14.3 (63) 11:09:01.3 (76) 13:18:21.3 (86)
118 107 / Muži [492] Jan Šettner 1975 CZE Kunčina 16:17:58.0 20:01:05.851 06:31:34.3 43:33.8 (98) 02:01:45.6 (130) 04:02:20.1 (152) 07:46:58.1 (149) 09:35:00.1 (141) 10:53:50.1 (127) 12:03:52.1 (132) 14:10:32.1 (129)
119 108 / Muži [460] Tomáš Slovák 1969 CZE Traged Team 16:18:29.1 20:35:35.249 06:32:05.4 42:00.8 (79) 02:03:53.5 (148) 03:48:10.8 (105) 07:11:45.8 (93) 10:21:59.8 (101) 11:51:07.8 (121) 13:46:22.8 (116)
120 109 / Muži [162] Filip Dostál 1978 CZE Lanškroun 16:18:34.9 20:00:33.832 06:32:11.2 44:11.2 (106) 02:02:18.9 (136) 04:02:39.2 (153) 07:54:03.2 (164) 09:35:39.2 (144) 10:52:30.2 (126) 12:04:13.2 (133) 14:11:17.2 (130)
121 110 / Muži [343] Radek Macura 1975 CZE Praha - Kyje 16:20:34.7 21:10:44.489 06:34:11.0 46:48.5 (157) 02:02:50.8 (141) 04:03:14.5 (157) 07:42:22.5 (143) 09:42:39.5 (151) 11:00:02.5 (138) 12:13:34.5 (142) 14:14:11.5 (133)
122 111 / Muži [238] Jakub Houdek 1987 CZE Nechťák HoroTeam 16:21:09.6 20:40:29.913 06:34:45.9 43:04.1 (94) 02:01:19.0 (126) 03:43:54.1 (96) 07:14:00.1 (98) 09:01:53.1 (100) 10:24:08.1 (107) 11:35:48.1 (99)
123 112 / Muži [253] Tomáš Hyksa 1983 CZE Nechťák HoroTeam 16:21:10.2 20:40:35.060 06:34:46.5 42:55.9 (93) 02:01:16.3 (125) 03:43:56.9 (97) 07:13:45.9 (97) 09:01:34.9 (99) 10:24:19.9 (108) 11:35:32.9 (98) 13:49:59.9 (117)
124 113 / Muži [456] Radek Skála 1969 CZE CSC Český Brod 16:22:18.7 20:09:48.157 06:35:55.0 44:55.8 (117) 01:57:44.7 (101) 03:56:51.8 (129) 07:57:47.8 (172) 09:49:03.8 (158) 11:10:21.8 (150) 12:24:42.8 (149) 14:27:11.8 (140)
125 114 / Muži [427] Miloslav Pytlík 1971 CZE Svitavy 16:23:04.0 20:42:44.692 06:36:40.3 45:08.3 (119) 01:53:34.3 (86) 03:37:25.3 (86) 07:09:17.3 (92) 08:59:45.3 (93) 10:21:36.3 (97) 11:56:11.3 (126) 14:02:39.3 (124)
126 115 / Muži [255] Zdeněk CHMEL 1962 CZE PRAHA 9 - Horní Počernice 16:23:10.6 20:42:50.167 06:36:46.9 45:05.8 (118) 01:53:41.8 (87) 03:37:22.8 (84) 07:09:02.8 (91) 08:59:45.8 (94) 10:21:57.8 (99) 11:56:12.8 (127) 14:02:38.8 (123)
127 116 / Muži [596] Ernest Mlynarczyk 1971 POL Lodz 16:25:02.9 20:10:31.723 06:38:39.2 47:56.3 (199) 02:02:37.2 (139) 04:04:16.3 (158) 07:37:38.3 (137) 09:26:54.3 (132) 10:49:15.3 (123) 12:07:15.3 (136) 14:01:14.3 (122)
128 117 / Muži [569] Ondřej Votoček 1973 CZE Praha 4 16:25:40.2 21:06:18.976 06:39:16.5 40:49.0 (65) 01:45:47.7 (60) 03:31:46.0 (70) 07:07:03.0 (90) 09:06:18.0 (110) 10:31:32.0 (113) 11:51:42.0 (122) 13:52:47.0 (118)
129 118 / Muži [304] Jaroslav Koptiš 1983 CZE CS1000/Netolice 16:26:38.9 20:14:27.427 06:40:15.2 45:37.6 (127) 02:05:51.8 (160) 04:09:47.6 (170) 07:49:56.6 (155) 09:35:23.6 (143) 11:02:29.6 (142) 12:11:45.6 (139) 14:06:10.6 (127)
130 119 / Muži [176] Aleš Dvořák 1981 CZE Vodňany 16:26:45.7 20:14:25.838 06:40:22.0 45:31.2 (124) 02:05:47.7 (159) 04:09:54.2 (171) 07:50:02.2 (156) 09:35:12.2 (142) 11:02:24.2 (141) 12:11:55.2 (140) 14:06:20.2 (128)
131 120 / Muži [565] Frantisek Volf 1981 CZE LoneWolf 16:30:40.6 20:19:51.080 06:44:16.9 49:02.9 (216) 02:10:27.3 (188) 04:11:56.9 (176) 07:32:51.9 (128) 09:24:37.9 (131) 10:55:00.9 (129) 12:06:04.9 (134) 13:59:23.9 (121)
132 121 / Muži [291] Martin Klouda 1978 CZE I. PKO Praha 16:42:41.4 21:07:04.472 06:56:17.7 40:09.5 (57) 01:42:07.0 (42) 03:15:01.5 (43) 06:07:35.5 (40) 07:44:26.5 (34) 10:18:18.5 (90) 11:37:08.5 (105) 13:29:46.5 (94)
133 122 / Muži [189] Jiří Filip 1972 CZE Jamné nad Orlicí 16:43:36.5 20:06:54.543 06:57:12.8 50:37.5 (252) 02:12:59.6 (212) 04:18:04.5 (191) 07:46:14.5 (148) 09:37:39.5 (149) 11:06:33.5 (147) 12:19:09.5 (143) 14:12:25.5 (132)
134 123 / Muži [539] Martin Válek 1976 CZE Sri Chinmoy Marathon Team 16:43:41.5 21:13:18.750 06:57:17.8 45:21.2 (121) 02:07:22.2 (175) 04:08:31.2 (165) 07:32:45.2 (127) 09:27:23.2 (133) 10:39:53.2 (118) 11:53:03.2 (123) 13:58:18.2 (120)
135 124 / Muži [400] Chris Panton 1975 GBR Colchester 16:45:28.6 21:07:17.394 06:59:04.9 45:52.6 (133) 02:14:21.3 (220) 04:14:55.6 (186) 07:47:31.6 (151) 09:31:16.6 (136) 10:56:57.6 (134) 12:21:43.6 (145) 14:17:10.6 (137)
136 125 / Muži [138] robert čabla 1981 CZE SLANÝ 16:48:34.0 20:10:57.550 07:02:10.3 50:24.4 (248) 02:12:01.9 (201) 04:20:33.4 (195) 07:51:52.4 (161) 09:37:20.4 (147) 10:56:29.4 (132) 12:09:38.4 (137) 14:14:49.4 (134)
137 126 / Muži [139] Zdeněk Čabla 1956 CZE slaný 16:48:35.9 20:10:54.900 07:02:12.2 50:20.1 (246) 02:12:07.6 (203) 04:20:39.1 (196) 07:51:48.1 (160) 09:37:28.1 (148) 10:56:42.1 (133) 12:09:47.1 (138) 14:14:58.1 (135)
138 127 / Muži [292] Martin Kment 1966 CZE iThinkBeer 16:51:23.8 20:28:37.833 07:05:00.1 48:13.2 (203) 02:09:33.8 (183) 04:09:45.2 (169) 07:51:17.2 (158) 09:43:54.2 (152) 11:05:33.2 (146) 12:21:24.2 (144) 14:27:46.2 (141)
139 128 / Muži [235] Pavel Hons 1970 CZE MK KLADNO 16:57:22.1 21:07:28.196 07:10:58.4 43:47.8 (102) 02:02:04.1 (134) 04:09:34.8 (168) 07:56:42.8 (170) 09:58:35.8 (168) 11:19:30.8 (159) 12:41:37.8 (160) 14:39:35.8 (146)
140 129 / Muži [217] Antonín Hejkrlík 1952 CZE hejahejtrail.cz 16:59:41.2 21:08:14.791 07:13:17.5 46:27.2 (149) 02:07:59.9 (177) 04:12:40.2 (177) 07:50:48.2 (157) 09:44:21.2 (154) 11:08:06.2 (148) 12:23:04.2 (146) 14:31:43.2 (143)
141 130 / Muži [332] Tomáš Kyncl 1972 CZE Unhošť 17:04:08.4 21:10:28.618 07:17:44.7 45:31.4 (125) 02:06:23.7 (161) 04:19:29.4 (194) 07:44:31.4 (144) 09:30:17.4 (134) 10:46:28.4 (122) 12:12:54.4 (141) 14:22:29.4 (138)
142 131 / Muži [225] Martin Hlaváč 1983 CZE České Budějovice 17:05:52.4 20:31:51.051 07:19:28.7 42:20.9 (85) 01:49:04.6 (72) 03:34:00.9 (77) 06:54:00.9 (72) 08:50:36.9 (83) 10:19:46.9 (92) 11:36:05.9 (101) 13:45:51.9 (115)
143 12 / Ženy [122] Markéta Brabcová 1986 CZE Čistá 17:05:52.7 20:31:53.534 07:19:29.0 42:21.5 (87) 01:49:08.0 (73) 03:33:52.5 (76) 06:54:01.5 (73) 08:50:26.5 (82) 10:17:53.5 (89) 11:36:14.5 (102) 13:40:44.5 (108)
144 132 / Muži [515] Adam Šumník 1996 CZE Olomouc 17:06:40.2 20:35:46.001 07:20:16.5 48:59.0 (215) 02:21:42.9 (252) 04:51:34.0 (270) 08:12:04.0 (185) 10:08:31.0 (173) 11:19:37.0 (160) 12:40:04.0 (159) 15:00:59.0 (162)
145 133 / Muži [421] František Procházka 1984 CZE naBOSo 17:09:22.5 21:06:32.635 07:22:58.8 42:19.4 (83) 01:46:19.6 (64) 03:33:42.4 (75) 07:01:30.4 (82) 09:04:53.4 (106) 10:29:50.4 (112) 11:55:09.4 (125) 14:05:56.4 (126)
146 134 / Muži [352] Marek Malík 1978 CZE HARD ROCK RUNNERS 17:10:58.2 21:08:41.962 07:24:34.5 47:13.0 (177) 02:05:07.7 (155) 04:24:39.0 (205) 07:55:00.0 (167) 09:53:39.0 (162) 11:14:46.0 (153) 12:45:45.0 (168) 14:59:43.0 (160)
147 13 / Ženy [171] Kateřina Dufková 1983 CZE Praha 3 17:11:00.7 20:22:53.767 07:24:37.0 46:03.2 (135) 01:58:35.6 (106) 03:56:14.2 (127) 07:46:05.2 (147) 09:40:18.2 (150) 10:58:01.2 (136) 12:43:57.2 (165) 14:48:10.2 (153)
148 135 / Muži [594] Petr Karafiát 1974 CZE Štěpánov u Skutče 17:15:14.1 21:12:24.131 07:28:50.4 47:12.9 (176) 02:01:15.6 (124) 03:49:13.9 (110) 07:23:02.9 (117) 09:21:49.9 (130) 11:03:16.9 (144) 12:24:02.9 (148) 14:40:49.9 (147)
149 14 / Ženy [382] Dagmar Nesládková 1982 CZE Olfincar Ski Team 17:15:52.0 20:15:50.774 07:29:28.3 48:15.2 (204) 02:09:00.8 (180) 04:30:52.2 (224) 08:38:04.2 (228) 10:43:49.2 (216) 11:51:55.2 (187) 13:11:58.2 (190) 15:12:31.2 (171)
150 136 / Muži [376] Marek Moravec 1976 CZE Anvil 17:17:20.0 21:10:41.043 07:30:56.3 43:37.0 (99) 01:55:22.3 (91) 03:42:57.0 (95) 07:18:16.0 (107) 09:16:36.0 (121) 10:40:45.0 (119) 12:02:24.0 (131) 14:16:29.0 (136)
151 137 / Muži [358] Lukáš Markovič 1989 CZE Hradec Králové 17:20:53.1 20:58:50.748 07:34:29.4 44:46.3 (112) 01:56:03.9 (93) 03:53:09.3 (119) 07:29:53.3 (126) 09:30:51.3 (135) 10:55:34.3 (130) 12:23:34.3 (147) 14:34:12.3 (144)
152 138 / Muži [333] Tomas Leixner 1983 CZE HARD ROCK RUNNERS 17:21:32.2 21:08:40.756 07:35:08.5 47:31.2 (187) 02:05:19.6 (158) 04:24:51.2 (207) 07:54:54.2 (166) 09:54:07.2 (163) 11:16:20.2 (156) 12:45:48.2 (169) 14:59:51.2 (161)
153 15 / Ženy [353] Miroslava Malinová 1975 CZE Chomutov 17:24:51.5 20:11:58.812 07:38:27.8 47:56.2 (198) 02:01:05.4 (123) 03:49:43.2 (112) 07:37:14.2 (136) 09:52:30.2 (161) 11:19:07.2 (158) 12:37:57.2 (158) 14:44:58.2 (150)
154 16 / Ženy [154] Kateřina Dlouhá 1985 CZE Maratón Klub Kladno 17:25:46.5 21:07:17.018 07:39:22.8 47:07.0 (170) 02:06:38.4 (163) 04:06:36.0 (162) 07:48:10.0 (153) 10:18:42.0 (188) 11:39:58.0 (179) 12:49:32.0 (172) 14:48:04.0 (152)
155 139 / Muži [377] Tomáš Mrkvička 1976 CZE Praha 7 17:27:11.0 21:08:50.474 07:40:47.3 46:32.5 (151) 02:17:23.9 (228) 04:18:02.5 (190) 08:06:20.5 (179) 09:43:54.5 (153) 11:02:51.5 (143) 12:37:21.5 (156) 14:38:45.5 (145)
156 140 / Muži [308] Petr Kotlář 1982 CZE Hradec Králové 17:29:06.5 20:07:42.298 07:42:42.8 39:42.1 (53) 01:55:18.6 (90) 03:51:01.7 (113) 07:29:33.7 (125) 09:56:52.7 (165) 11:23:34.7 (162) 12:42:04.7 (162) 14:49:19.7 (155)
157 141 / Muži [394] Jan Novotný 1975 CZE PARENT PROJECT 17:33:55.7 20:45:17.792 07:47:32.0 47:05.2 (168) 02:14:31.9 (223) 04:27:51.2 (216) 08:42:13.2 (235) 11:08:14.2 (240) 12:43:58.2 (237) 13:44:38.2 (218) 15:36:34.2 (189)
158 142 / Muži [236] Jiří Honzajk 1982 CZE Praha 7 17:35:40.7 20:44:05.503 07:49:17.0 47:43.5 (192) 02:03:57.3 (149) 03:57:12.5 (132) 07:59:23.5 (175) 09:50:56.5 (160) 11:10:10.5 (149) 12:28:50.5 (151) 14:49:02.5 (154)
159 17 / Ženy [597] Romana Šejnohová 1988 CZE Darmošlap 17:37:13.5 21:08:57.820 07:50:49.8 50:15.2 (244) 02:06:46.3 (168) 04:00:19.2 (142) 07:40:36.2 (141) 09:48:25.2 (157) 11:18:53.2 (157) 12:42:22.2 (164) 14:59:39.2 (159)
160 143 / Muži [368] marek matrtaj 1987 SVK TJ Hudci prérie 17:39:46.7 20:17:06.391 07:53:23.0 45:52.6 (132) 01:59:18.0 (107) 04:06:01.6 (159) 07:40:15.6 (138) 09:36:25.6 (145) 11:00:49.6 (140) 12:33:09.6 (154) 14:41:42.6 (149)
161 144 / Muži [133] Matej Cibik 1986 CZE Praha 17:39:54.5 20:17:00.226 07:53:30.8 43:21.3 (95) 01:59:18.9 (108) 04:06:11.8 (161) 07:40:15.8 (139) 09:36:27.8 (146) 11:00:40.8 (139) 12:37:46.8 (157) 14:41:34.8 (148)
162 145 / Muži [599] Pavel Kvasnička 1976 CZE CSC Český Brod 17:42:15.3 20:09:46.493 07:55:51.6 45:08.5 (120) 01:57:50.2 (103) 03:56:57.5 (130) 07:45:09.5 (146) 09:49:10.5 (159) 11:13:56.5 (152) 12:26:31.5 (150) 14:47:02.5 (151)
163 146 / Muži [337] Milan Linhart 1964 CZE KBA Grafitec Dobruška 17:44:06.5 20:07:54.230 07:57:42.8 50:57.8 (259) 02:11:32.8 (196) 04:06:01.8 (160) 08:08:49.8 (181) 09:57:26.8 (167) 11:16:19.8 (155) 12:42:12.8 (163) 14:51:04.8 (156)
164 147 / Muži [320] Dan Krátký 1984 CZE Praha 17:50:06.9 20:05:56.286 08:03:43.2 48:35.7 (213) 02:11:10.9 (194) 04:29:17.7 (221) 07:41:59.7 (142) 09:33:23.7 (139) 11:04:35.7 (145) 12:32:20.7 (152) 14:54:02.7 (157)
165 18 / Ženy [329] Barbora Kulhánková 1973 CZE Lk Slovan Karlovy Vary 17:50:23.7 20:38:33.524 08:04:00.0 49:24.2 (224) 02:12:07.7 (204) 04:14:39.5 (185) 08:16:32.5 (190) 10:11:34.5 (179) 11:34:05.5 (170) 12:58:09.5 (182) 15:11:50.5 (170)
166 148 / Muži [328] Petr Kulhánek 1971 CZE Lk Slovan Karlovy Vary 17:50:26.3 20:38:30.922 08:04:02.6 51:49.1 (267) 02:12:07.5 (202) 04:14:38.1 (184) 08:16:39.1 (191) 10:11:34.1 (178) 11:34:01.1 (169) 12:58:06.1 (181) 15:11:38.1 (169)
167 149 / Muži [348] Petr Maleček 1972 CZE Praha 8 17:51:19.4 20:41:46.910 08:04:55.7 42:54.1 (92) 01:59:55.7 (117) 04:13:57.1 (181) 07:53:21.1 (163) 10:04:03.1 (171) 11:37:24.1 (176) 12:56:02.1 (178) 15:13:19.1 (174)
168 150 / Muži [224] Jan Hlach 1982 CZE SPPH 17:52:27.0 20:14:30.474 08:06:03.3 45:29.5 (122) 01:56:33.0 (97) 03:36:08.5 (81) 07:12:03.5 (94) 09:20:47.5 (128) 10:35:03.5 (114) 11:57:48.5 (128) 14:31:03.5 (142)
169 151 / Muži [237] Filip Horáček 1975 CZE Velká Bystřice 17:53:39.3 21:08:55.107 08:07:15.6 47:46.9 (194) 02:06:44.2 (166) 04:13:21.9 (179) 07:55:45.9 (169) 10:01:27.9 (170) 11:37:27.9 (177) 12:51:07.9 (175) 15:22:12.9 (180)
170 19 / Ženy [423] Lenka Procházková 1988 CZE Zbiroh 17:57:41.3 21:08:19.869 08:11:17.6 46:26.1 (147) 02:02:42.3 (140) 03:52:52.1 (118) 08:21:49.1 (201) 09:57:09.1 (166) 11:19:38.1 (161) 12:44:33.1 (166) 15:06:04.1 (165)
171 152 / Muži [302] Tomáš Komárek 1985 CZE Chachumbábů 17:58:15.1 20:09:12.507 08:11:51.4 50:56.9 (258) 02:33:23.6 (321) 05:05:44.5 (306) 08:44:05.5 (240) 10:43:51.5 (217) 11:58:57.5 (193) 13:18:46.5 (197) 15:16:26.5 (177)
172 20 / Ženy [424] Maja Prokipčáková 1986 SVK Košice 18:02:06.3 20:11:18.678 08:15:42.6 48:00.3 (200) 02:07:13.2 (172) 04:00:36.3 (143) 07:47:08.3 (150) 09:56:05.3 (164) 11:15:46.3 (154) 12:45:12.3 (167) 15:13:22.3 (175)
173 21 / Ženy [355] Marie Maňasová 1962 CZE Praha 5 18:03:44.2 20:17:18.207 08:17:20.5 50:01.8 (237) 02:09:03.1 (181) 04:14:35.8 (183) 08:11:50.8 (184) 10:12:12.8 (180) 11:47:06.8 (186) 13:07:09.8 (187) 15:07:27.8 (167)
174 153 / Muži [359] Milan Martínek 1972 CZE Praha 18:05:52.3 20:18:16.195 08:19:28.6 51:56.8 (270) 02:16:47.2 (225) 04:25:42.8 (209) 08:40:22.8 (232) 10:39:25.8 (206) 12:01:40.8 (195) 13:29:21.8 (205) 15:34:23.8 (188)
175 22 / Ženy [241] Eva Koudelová 1988 CZE LK Ledeč nad Sázavou 18:06:52.5 20:14:43.210 08:20:28.8 45:37.8 (128) 01:54:35.6 (89) 03:35:11.8 (79) 06:45:19.8 (61) 08:37:35.8 (71) 11:13:27.8 (151) 12:49:07.8 (171) 14:59:03.8 (158)
176 154 / Muži [156] Martin Dohnal 1962 CZE Les Gastons 18:08:08.8 20:11:22.818 08:21:45.1 50:25.2 (249) 02:13:54.3 (219) 04:24:33.2 (204) 08:18:17.2 (195) 10:18:31.2 (187) 11:40:39.2 (180) 12:56:03.2 (179) 15:12:55.2 (173)
177 23 / Ženy [117] Gabriela Bogušovská 1973 CZE Mníšek pod Brdy 18:08:24.0 21:10:48.002 08:22:00.3 49:32.0 (226) 02:25:13.6 (270) 04:33:59.0 (233) 08:10:14.0 (183) 10:18:10.0 (186) 11:44:35.0 (184) 13:18:10.0 (196) 15:27:27.0 (181)
178 155 / Muži [347] Ivan Farbak 1969 CZE Rauta Hirwaynen 18:09:39.3 21:06:29.714 08:23:15.6 38:32.3 (40) 01:47:30.7 (70) 03:32:09.3 (72) 07:45:06.3 (145) 12:49:32.3 (173) 15:02:17.3 (163)
179 156 / Muži [525] René Trbušek 1976 CZE Čelákovice 18:10:57.4 21:09:51.325 08:24:33.7 47:53.7 (196) 02:10:56.0 (190) 04:24:08.7 (201) 08:21:52.7 (203) 10:36:13.7 (201) 12:06:25.7 (200) 13:30:11.7 (206) 15:47:09.7 (203)
180 24 / Ženy [123] Renáta Brableczová 1980 CZE Anvil 18:13:44.4 20:14:15.039 08:27:20.7 46:36.0 (153) 01:59:30.7 (112) 03:59:56.0 (140) 07:34:16.0 (130) 09:21:45.0 (129) 10:55:45.0 (131) 12:35:12.0 (155) 15:10:17.0 (168)
181 25 / Ženy [372] Martina Metzová 1971 CZE MK Seitl Ostrava 18:13:50.5 20:14:15.846 08:27:26.8 48:03.2 (201) 02:11:36.6 (197) 04:26:13.2 (210) 08:15:13.2 (188) 10:12:55.2 (181) 11:37:03.2 (175) 12:58:46.2 (184) 15:12:47.2 (172)
182 157 / Muži [250] Andy Humphrey 1973 GBR Southampton 18:14:18.0 21:07:56.640 08:27:54.3 46:13.4 (141) 02:01:51.6 (131) 04:01:41.4 (149) 08:22:48.4 (207) 10:41:40.4 (213) 12:17:51.4 (215) 13:22:48.4 (200) 15:31:14.4 (186)
183 158 / Muži [425] Jaroslav Prokop 1981 CZE Mrakotin 18:14:21.8 21:07:55.403 08:27:58.1 46:19.6 (144) 02:01:56.1 (132) 03:55:05.6 (124) 08:22:47.6 (206) 10:41:52.6 (214) 12:17:44.6 (214) 13:22:57.6 (201) 15:31:09.6 (185)
184 159 / Muži [300] Zdeněk Kolouch 1974 CZE Praha 18:14:57.2 20:06:44.132 08:28:33.5 42:35.1 (88) 02:42:24.1 (354) 04:54:40.9 (278) 08:39:45.9 (231) 10:25:13.9 (194) 11:46:38.9 (185) 12:57:46.9 (180) 15:06:56.9 (166)
185 160 / Muži [453] Jan SChier 1981 CZE PALSTAT s.r.o. 18:17:33.2 21:11:31.458 08:31:09.5 53:54.5 (304) 02:33:58.7 (326) 04:56:42.5 (281) 08:43:22.5 (239) 10:44:32.5 (218) 12:04:52.5 (198) 13:28:17.5 (204) 15:34:13.5 (187)
186 161 / Muži [511] David Šturc 1979 CZE Příkrý 18:20:44.6 20:12:21.992 08:34:20.9 53:07.0 (287) 02:24:23.0 (265) 05:09:35.0 (313) 08:54:04.0 (247) 10:45:09.0 (219) 12:02:46.0 (196) 13:28:01.0 (203) 15:56:33.0 (207)
187 162 / Muži [233] Michal Holub 1964 CZE Praha 18:22:54.5 20:07:59.766 08:36:30.8 48:29.7 (211) 02:27:14.6 (281) 04:51:41.2 (271) 08:45:24.2 (241) 10:46:53.2 (221) 12:03:13.2 (197) 13:28:00.2 (202) 15:44:25.2 (197)
188 163 / Muži [199] Michal Grodza 1982 CZE Příbor 18:28:34.8 20:42:00.361 08:42:11.1 47:07.6 (172) 02:11:36.7 (198) 04:23:43.6 (198) 08:13:31.6 (186) 10:10:50.6 (176) 11:29:30.6 (165) 12:54:55.6 (177) 15:13:30.6 (176)
189 164 / Muži [414] František Chlouba 1954 CZE Loudavý samotář 18:29:35.2 21:07:43.837 08:43:11.5 46:49.2 (158) 02:00:46.6 (121) 04:07:44.2 (163) 08:32:12.2 (215) 10:39:52.2 (210) 12:12:29.2 (207) 13:43:18.2 (216) 15:47:23.2 (205)
190 26 / Ženy [124] Eva Brejchová 1979 CZE Praha 3 18:30:59.9 20:08:15.921 08:44:36.2 51:17.1 (263) 02:18:45.2 (235) 04:26:38.1 (212) 08:18:02.1 (194) 10:29:27.1 (196) 12:07:10.1 (203) 13:36:17.1 (214) 15:45:44.1 (201)
191 27 / Ženy [437] Petra Rubášová 1970 CZE Borovany 18:31:19.2 20:02:08.940 08:44:55.5 49:10.3 (220) 02:12:23.5 (206) 04:12:58.1 (178) 08:24:53.1 (208) 10:31:59.1 (199) 12:05:53.1 (199) 13:35:30.1 (213) 15:36:43.1 (190)
192 165 / Muži [477] Josef Stolín 1971 CZE Relative Team 18:32:48.3 20:13:51.556 08:46:24.6 49:10.4 (221) 02:06:52.6 (171) 03:56:26.4 (128) 07:48:44.4 (154) 10:21:06.4 (190) 11:54:43.4 (190) 13:31:21.4 (209) 15:40:03.4 (193)
193 28 / Ženy [491] Klára Šebková 1987 CZE Tachov 18:34:10.0 20:12:00.402 08:47:46.3 49:56.6 (233) 02:28:11.2 (284) 04:44:21.6 (254) 08:27:19.6 (210) 10:13:19.6 (182) 11:34:28.6 (171) 13:13:52.6 (191) 15:44:27.6 (198)
194 29 / Ženy [140] Ivana Čahojová 1964 CZE Praha 5 18:34:46.2 20:19:08.635 08:48:22.5 54:01.4 (305) 02:20:35.8 (242) 04:24:44.4 (206) 08:34:28.4 (221) 10:29:52.4 (197) 11:58:52.4 (192) 13:18:52.4 (198) 15:38:58.4 (192)
195 166 / Muži [455] Miroslav Schrotz 1978 CZE Pulečný 18:35:27.4 20:01:08.050 08:49:03.7 47:36.9 (189) 02:27:43.5 (283) 05:07:58.9 (311) 08:56:06.9 (250) 10:51:47.9 (225) 12:16:59.9 (212) 13:55:03.9 (228) 16:02:01.9 (209)
196 30 / Ženy [487] Blanka Šafránková 1970 CZE Pátek 18:36:01.9 20:17:50.704 08:49:38.2 50:30.3 (250) 02:20:51.3 (245) 04:38:39.3 (241) 08:35:39.3 (223) 10:30:24.3 (198) 11:57:43.3 (191) 13:20:04.3 (199) 15:40:13.3 (194)
197 167 / Muži [309] Radek Kotrba 1974 CZE Říčany (Praha - východ) 18:36:57.6 21:08:53.477 08:50:33.9 47:22.5 (183) 02:06:34.2 (162) 04:13:25.5 (180) 07:54:53.5 (165) 10:01:25.5 (169) 11:33:34.5 (168) 12:50:54.5 (174) 15:22:09.5 (179)
198 168 / Muži [489] Pavel Šebek 1965 CZE Tachov 18:37:25.7 20:11:57.354 08:51:02.0 50:03.6 (239) 02:28:14.0 (285) 04:44:27.6 (255) 08:27:45.6 (211) 10:13:27.6 (183) 11:39:12.6 (178) 13:14:01.6 (192) 15:44:34.6 (199)
199 169 / Muži [142] Martin Čapek 1978 CZE Turnov 18:37:48.1 21:09:11.468 08:51:24.4 46:57.5 (164) 02:24:17.8 (264) 04:25:02.5 (208) 08:07:19.5 (180) 10:20:21.5 (189) 11:34:58.5 (172) 12:47:31.5 (170) 15:22:00.5 (178)
200 31 / Ženy [450] Lucie Sedlařová 1975 CZE Sport LaV 18:38:26.0 21:09:53.989 08:52:02.3 47:54.0 (197) 02:10:57.4 (192) 04:24:28.0 (203) 08:22:32.0 (205) 10:37:25.0 (202) 12:06:42.0 (202) 13:30:35.0 (208) 15:47:12.0 (204)
201 32 / Ženy [242] Kateřina Hroníková 1987 CZE Praha 5 18:40:15.7 20:06:27.107 08:53:52.0 52:56.9 (283) 02:26:54.1 (277) 04:27:21.9 (215) 08:20:15.9 (200) 10:37:42.9 (203) 12:01:24.9 (194) 13:39:23.9 (215) 15:47:36.9 (206)
202 170 / Muži [536] ludovic maillard 1988 GBR Serpentine 18:40:17.7 21:09:48.805 08:53:54.0 50:43.2 (253) 02:10:17.6 (185) 04:10:59.2 (172) 08:17:48.2 (193) 10:39:37.2 (207) 12:15:45.2 (210) 13:44:37.2 (217) 16:09:50.2 (214)
203 33 / Ženy [387] Donna NiCuarta 1979 GBR London 18:40:34.1 21:09:31.850 08:54:10.4 51:05.1 (260) 02:10:41.4 (189) 04:11:10.1 (174) 08:16:57.1 (192) 10:39:47.1 (209) 12:16:24.1 (211) 13:45:10.1 (220) 16:10:13.1 (215)
204 34 / Ženy [306] Monika Košťáková 1988 CZE Kopidlno 18:40:40.9 21:10:10.171 08:54:17.2 49:48.8 (231) 02:17:23.8 (227) 04:28:50.8 (219) 08:03:56.8 (177) 10:09:05.8 (174) 11:35:07.8 (173) 12:58:35.8 (183) 15:29:21.8 (183)
205 171 / Muži [346] Jan Macháč 1987 CZE Brumov-Bylnice 18:41:02.6 21:09:51.641 08:54:38.9 50:04.4 (240) 02:17:40.3 (230) 04:29:17.4 (220) 08:04:23.4 (178) 10:09:29.4 (175) 11:32:27.4 (167) 12:58:57.4 (185) 15:29:46.4 (184)
206 172 / Muži [150] Jiří Čihák 1986 CZE Skeleton 18:41:03.8 20:33:23.444 08:54:40.1 47:34.6 (188) 02:26:23.3 (276) 04:53:45.6 (275) 08:13:33.6 (187) 10:10:57.6 (177) 11:24:24.6 (164) 12:41:56.6 (161) 15:03:15.6 (164)
207 173 / Muži [534] Michal Urbanec 1990 CZE Bartovice diktují! 18:44:25.9 20:12:42.140 08:58:02.2 54:56.9 (327) 02:25:08.7 (269) 04:43:08.9 (253) 08:25:34.9 (209) 10:04:56.9 (172) 11:32:17.9 (166) 13:04:50.9 (186) 15:40:16.9 (195)
208 174 / Muži [527] David Trojan 1997 CZE Praha 9 18:46:51.8 21:06:56.634 09:00:28.1 41:50.4 (76) 01:56:43.1 (99) 04:02:05.4 (151) 07:52:12.4 (162) 09:47:38.4 (156) 11:23:55.4 (163) 13:09:58.4 (188) 15:41:32.4 (196)
209 175 / Muži [505] Vojtech Špišák 1980 SVK Košice 18:46:51.9 20:11:47.354 09:00:28.2 52:28.6 (278) 02:21:34.0 (249) 04:21:54.6 (197) 08:15:22.6 (189) 10:27:19.6 (195) 11:53:33.6 (189) 13:17:44.6 (195) 15:27:54.6 (182)
210 176 / Muži [374] Aleš Mikásko 1970 CZE Perunova družina 18:47:26.4 20:21:43.947 09:01:02.7 52:39.1 (280) 02:31:12.8 (300) 04:59:08.1 (291) 08:52:17.1 (245) 11:02:52.1 (236) 12:27:55.1 (224) 13:51:04.1 (226) 16:06:42.1 (211)
211 177 / Muži [330] Tomáš Kutmon 1974 CZE Praha 18:55:19.5 21:21:34.799 09:08:55.8 56:57.2 (351) 02:29:53.3 (291) 04:50:26.2 (265) 08:32:03.2 (214) 10:34:36.2 (200) 12:06:27.2 (201) 13:30:15.2 (207) 15:59:35.2 (208)
212 35 / Ženy [196] Lenka Granátová 1986 CZE Děčín 18:56:01.6 20:20:02.417 09:09:37.9 56:43.6 (348) 02:23:54.5 (261) 04:47:22.6 (261) 08:38:54.6 (230) 10:39:11.6 (205) 12:09:37.6 (205) 13:48:52.6 (223) 16:11:25.6 (218)
213 36 / Ženy [244] Kateřina Hrubá 1986 CZE Pulečný 18:56:04.8 20:19:59.171 09:09:41.1 56:41.8 (347) 02:23:53.8 (260) 04:47:14.8 (260) 08:38:45.8 (229) 10:39:08.8 (204) 12:09:33.8 (204) 13:49:09.8 (225) 16:11:23.8 (217)
214 178 / Muži [192] Petr Gabko 1969 CZE Most 18:58:54.4 20:05:55.016 09:12:30.7 49:27.0 (225) 02:16:52.3 (226) 04:31:08.0 (225) 08:34:10.0 (218) 10:52:59.0 (227) 12:30:24.0 (225) 13:48:55.0 (224) 16:08:43.0 (212)
215 179 / Muži [223] Josef Hlad 1973 CZE Plzen 18:59:27.3 20:53:11.023 09:13:03.6 54:11.0 (310) 02:31:58.5 (308) 04:52:38.0 (273) 08:46:54.0 (242) 10:49:25.0 (222) 12:25:12.0 (221) 13:57:56.0 (231) 16:15:06.0 (221)
216 180 / Muži [335] Jakub Lešner 1985 CZE Ústí nad Labem 18:59:50.0 20:05:56.990 09:13:26.3 49:33.0 (227) 02:16:44.4 (224) 04:31:09.0 (226) 08:34:16.0 (219) 10:53:01.0 (228) 12:30:28.0 (226) 13:48:44.0 (222) 16:08:45.0 (213)
217 181 / Muži [108] Jan Bartoníček 1983 CZE Mnichovo Hradiště 19:04:13.4 21:10:10.930 09:17:49.7 41:24.1 (71) 01:57:45.4 (102) 04:01:03.1 (144) 07:51:18.1 (159) 10:17:45.1 (185) 11:41:25.1 (182) 13:14:07.1 (193) 15:45:15.1 (200)
218 182 / Muži [322] Jiří Krček 1976 CZE Jičín 19:05:05.0 20:11:03.416 09:18:41.3 51:10.6 (262) 02:29:07.5 (286) 04:44:34.6 (256) 08:42:40.6 (237) 10:46:23.6 (220) 12:12:04.6 (206) 13:47:11.6 (221) 16:04:25.6 (210)
219 183 / Muži [373] Dušan Miezga 1974 SVK Vrbové 19:14:58.0 20:22:43.264 09:28:34.3 50:16.7 (245) 02:24:58.2 (268) 04:58:27.7 (289) 09:05:08.7 (267) 11:02:50.7 (235) 12:26:29.7 (222) 14:01:09.7 (235) 16:18:38.7 (228)
220 184 / Muži [185] Venczl Ferenc 1986 HUN Ercsi 19:15:59.5 20:05:49.973 09:29:35.8 51:48.0 (266) 02:22:03.6 (254) 04:35:37.0 (237) 08:32:35.0 (216) 10:51:22.0 (224) 12:33:14.0 (230) 14:10:44.0 (242) 16:32:17.0 (238)
221 185 / Muži [485] Andras Szendrodi 1965 HUN TTT 19:16:01.0 20:05:48.557 09:29:37.3 51:27.4 (264) 02:21:59.5 (253) 04:35:49.4 (238) 08:32:42.4 (217) 10:51:14.4 (223) 12:33:02.4 (229) 14:10:59.4 (243) 16:32:13.4 (237)
222 186 / Muži [475] Asangas Steinmetz 1967 CZE Sri Chinmoy Marathon Team 19:16:20.1 20:28:20.559 09:29:56.4 52:27.4 (277) 02:18:12.4 (233) 04:32:42.4 (228) 08:34:18.4 (220) 10:53:13.4 (229) 12:30:36.4 (227) 13:53:25.4 (227) 16:17:17.4 (225)
223 37 / Ženy [591] Jana Fryčová 1982 CZE Pura Vida 19:26:19.3 20:14:40.396 09:39:55.6 46:47.6 (156) 02:05:06.2 (154) 04:27:14.6 (214) 08:19:02.6 (197) 10:23:05.6 (192) 11:43:45.6 (183) 13:32:27.6 (211) 16:11:37.6 (220)
224 187 / Muži [102] Stanislav Ambrož 1976 CZE Vyskytná nad Jihlavou 19:26:20.3 20:14:38.535 09:39:56.6 46:31.5 (150) 02:05:02.3 (153) 04:27:12.5 (213) 08:19:10.5 (198) 10:23:11.5 (193) 11:40:53.5 (181) 13:32:23.5 (210) 16:11:34.5 (219)
225 188 / Muži [263] Stanislav Januška 1954 SVK Trenčín 19:26:47.4 20:22:39.723 09:40:23.7 50:53.3 (257) 02:24:56.7 (267) 04:58:35.3 (290) 09:05:20.3 (269) 11:03:02.3 (237) 12:26:40.3 (223) 14:01:07.3 (234) 16:18:53.3 (229)
226 189 / Muži [429] Vít Randýsek 1974 CZE Vsetín 19:27:06.2 21:11:01.757 09:40:42.5 54:17.2 (315) 02:34:20.7 (328) 05:02:29.2 (300) 08:58:37.2 (257) 10:52:37.2 (226) 12:19:48.2 (219) 13:55:44.2 (229) 16:22:45.2 (231)
227 190 / Muži [166] Michael Drahota 1975 CZE Ostrava 19:28:36.1 20:24:11.171 09:42:12.4 55:37.8 (334) 02:35:21.6 (332) 04:59:59.8 (295) 09:29:35.8 (291) 11:22:07.8 (252) 12:50:45.8 (238) 14:11:51.8 (244) 16:21:41.8 (230)
228 191 / Muži [295] Stanislav Koláček 1968 CZE Ivančice 19:29:01.2 21:08:58.538 09:42:37.5 48:42.5 (214) 02:13:42.8 (218) 04:41:46.5 (249) 08:31:20.5 (213) 10:54:15.5 (231) 12:19:46.5 (218) 13:57:40.5 (230) 16:24:24.5 (232)
229 192 / Muži [313] Pavel Koza 1978 CZE Sólo koza 19:34:44.1 20:11:04.858 09:48:20.4 50:47.1 (254) 02:13:36.5 (217) 04:16:35.1 (189) 08:09:13.1 (182) 10:21:53.1 (191) 11:53:30.1 (188) 13:35:27.1 (212) 16:16:53.1 (224)
230 38 / Ženy [331] Eva Kvasničková 1977 CZE Český Brod 19:39:00.1 20:13:06.361 09:52:36.4 54:28.6 (320) 02:31:53.6 (307) 04:42:27.6 (251) 09:16:03.6 (281) 11:47:35.6 (276) 13:26:48.6 (275) 14:53:26.6 (275) 17:06:07.6 (249)
231 193 / Muži [365] Filip Matouš 1964 CZE Praha 2 19:39:43.1 20:00:32.739 09:53:19.4 46:07.6 (138) 02:11:56.6 (200) 04:19:21.3 (193) 08:35:08.3 (222) 11:19:54.3 (251) 12:53:52.3 (242) 14:39:45.3 (260) 17:06:55.3 (252)
232 194 / Muži [572] Karel Wilk 1982 CZE KČT Trilobit Barrandov 19:41:34.7 20:03:34.835 09:55:11.0 57:58.2 (367) 02:27:00.9 (279) 05:03:28.2 (301) 09:03:48.2 (265) 11:15:28.2 (247) 13:01:26.2 (250) 14:37:04.2 (254) 16:45:03.2 (242)
233 195 / Muži [580] Martin Zbruž 1970 CZE Praha 13 19:42:16.2 20:07:52.666 09:55:52.5 52:53.3 (281) 02:27:33.4 (282) 04:50:20.3 (264) 08:58:51.3 (259) 11:10:51.3 (241) 12:39:34.3 (232) 14:09:12.3 (241) 16:36:38.3 (239)
234 196 / Muži [434] Radek Rohožka 1981 CZE Čáslav 19:43:46.1 21:10:28.465 09:57:22.4 48:34.5 (212) 02:10:56.2 (191) 04:30:19.5 (223) 08:30:02.5 (212) 10:42:59.5 (215) 12:23:12.5 (220) 14:03:11.5 (237) 16:29:14.5 (235)
235 197 / Muži [121] Jaroslav Bolek 1979 GBR Serpentine 19:45:37.4 21:09:52.585 09:59:13.7 50:48.4 (255) 02:10:18.0 (186) 04:11:08.4 (173) 08:18:36.4 (196) 10:39:38.4 (208) 12:17:42.4 (213) 13:44:56.4 (219) 16:10:16.4 (216)
236 198 / Muži [254] Václav Chalupný 1993 CZE RUNGO.cz/LucyTeam 19:46:47.3 20:10:45.578 10:00:23.6 48:10.4 (202) 02:09:04.6 (182) 04:33:53.4 (232) 08:52:10.4 (244) 11:24:12.4 (253) 12:59:59.4 (247) 14:29:12.4 (249) 16:44:51.4 (241)
237 199 / Muži [547] Tomáš Veselý 1974 CZE FK Vchynice 19:46:50.4 20:23:09.623 10:00:26.7 47:11.4 (175) 02:31:36.6 (303) 05:17:59.4 (325) 09:04:15.4 (266) 11:19:19.4 (250) 12:41:33.4 (235) 14:07:57.4 (240) 16:16:37.4 (222)
238 200 / Muži [520] Martin Švejda 1974 CZE Vchynice 19:46:57.4 20:23:04.469 10:00:33.7 47:24.5 (185) 02:31:39.6 (304) 04:57:54.5 (287) 08:59:55.5 (260) 11:19:18.5 (249) 12:41:29.5 (234) 14:07:54.5 (239) 16:16:38.5 (223)
239 201 / Muži [577] Dawid Zachariasz 1978 POL HANDLOPEX S.A. 19:47:26.1 21:08:18.416 10:01:02.4 40:18.6 (58) 01:50:48.2 (78) 03:39:54.6 (89) 07:40:33.6 (140) 09:19:32.6 (125) 10:39:22.6 (116) 12:54:00.6 (176) 15:37:39.6 (191)
240 202 / Muži [447] Richard Saidl 1969 CZE Úvaly 19:47:35.8 20:06:15.754 10:01:12.1 51:44.2 (265) 02:25:55.8 (274) 04:51:32.2 (269) 09:00:18.2 (261) 11:00:45.2 (234) 12:32:26.2 (228) 14:03:55.2 (238) 16:41:30.2 (240)
241 203 / Muži [264] Zdeněk Jarůšek 1985 CZE SUADRA 19:51:47.4 20:34:12.488 10:05:23.7 50:12.5 (243) 02:21:39.1 (251) 04:40:27.5 (246) 09:06:30.5 (273) 11:45:23.5 (274) 13:05:26.5 (255) 14:18:57.5 (247) 16:55:02.5 (245)
242 204 / Muži [282] Martin Kanta 1982 CZE Praha 9 19:55:03.3 21:10:26.910 10:08:39.6 46:56.1 (162) 02:12:12.0 (205) 04:39:23.1 (242) 08:57:32.1 (251) 11:37:58.1 (265) 13:18:01.1 (266) 14:45:56.1 (271) 17:08:57.1 (254)
243 205 / Muži [283] Jan Kanta 1974 CZE Praha 9 19:55:04.5 21:10:23.867 10:08:40.8 47:03.1 (166) 02:12:25.7 (207) 04:39:31.1 (243) 08:57:36.1 (252) 11:39:37.1 (268) 13:19:21.1 (269) 14:46:04.1 (272) 17:08:57.1 (255)
244 206 / Muži [383] Jaroslav Netušil 1971 CZE Jamné nad Orlici 20:00:26.0 20:06:51.191 10:14:02.3 52:22.8 (276) 02:18:13.4 (234) 04:37:34.8 (239) 09:06:10.8 (271) 11:16:57.8 (248) 12:53:17.8 (241) 14:33:19.8 (252) 17:02:48.8 (248)
245 207 / Muži [212] Andreas Hausser 1971 GER SV Albaching 20:02:01.5 20:10:44.574 10:15:37.8 53:03.4 (285) 02:32:33.1 (314) 05:11:20.4 (317) 09:06:07.4 (270) 11:13:35.4 (243) 12:41:59.4 (236) 14:40:31.4 (261) 17:11:15.4 (257)
246 208 / Muži [159] Vilém Dolejš 1973 CZE KČT LOKO TEPLICE 20:02:33.3 20:37:50.190 10:16:09.6 53:47.8 (302) 02:17:26.0 (229) 05:26:24.8 (339) 09:07:09.8 (274) 11:14:13.8 (245) 13:00:15.8 (248) 14:22:31.8 (248) 16:31:03.8 (236)
247 209 / Muži [384] Erich Neugebauer 1968 CZE Karviná 20:03:12.1 20:11:34.575 10:16:48.4 54:46.4 (323) 02:31:42.9 (306) 04:58:08.4 (288) 09:05:12.4 (268) 11:25:26.4 (254) 12:58:50.4 (243) 14:39:21.4 (259) 16:56:31.4 (246)
248 39 / Ženy [202] Jana Hájková 1984 CZE Praha 8 20:04:36.5 20:14:21.832 10:18:12.8 54:48.2 (325) 02:32:14.9 (311) 04:59:50.2 (293) 09:18:36.2 (284) 11:38:56.2 (267) 13:16:21.2 (264) 14:49:47.2 (274) 17:07:47.2 (253)
249 210 / Muži [576] Michal Zahradník 1975 CZE Bike Butchers 20:06:17.6 21:10:44.602 10:19:53.9 50:21.4 (247) 02:25:34.6 (273) 04:57:36.4 (283) 09:32:20.4 (297) 11:55:57.4 (285) 13:37:44.4 (280) 15:03:03.4 (280) 17:25:04.4 (273)
250 211 / Muži [147] Radek Černý 1981 CZE Pardubice 20:12:14.7 20:53:07.093 10:25:51.0 50:01.9 (238) 02:23:13.4 (257) 04:57:50.9 (286) 11:32:04.9 (261) 13:02:47.9 (253) 14:38:07.9 (257) 16:52:15.9 (244)
251 212 / Muži [413] Leoš Pojmon 1976 CZE RETIA Pardubice 20:12:17.9 20:53:05.110 10:25:54.2 49:58.9 (234) 02:23:02.8 (256) 04:57:43.9 (284) 09:00:57.9 (263) 11:31:57.9 (260) 13:02:17.9 (252) 14:37:48.9 (256) 16:52:09.9 (243)
252 213 / Muži [506] Bohumil Šroubek 1984 CZE HAF Club Unhošť 20:14:53.9 21:08:43.336 10:28:30.2 50:01.7 (236) 02:22:05.8 (255) 04:40:37.7 (247) 09:22:41.7 (286) 11:38:12.7 (266) 13:07:45.7 (257) 14:42:53.7 (267) 17:16:40.7 (263)
253 214 / Muži [578] Zdeněk Zapletal 1981 CZE Dobro došli 20:16:07.1 21:06:30.991 10:29:43.4 43:45.0 (100) 02:13:05.7 (213) 04:16:29.0 (188) 07:58:18.0 (173) 10:40:14.0 (212) 12:15:38.0 (209) 14:16:06.0 (245) 16:26:43.0 (233)
254 215 / Muži [141] Vladimír Čajka 1990 CZE Jemnice 20:16:08.2 21:06:32.228 10:29:44.5 43:46.8 (101) 02:13:11.8 (214) 04:16:25.8 (187) 07:58:24.8 (174) 10:40:06.8 (211) 12:15:12.8 (208) 14:16:11.8 (246) 16:26:46.8 (234)
255 216 / Muži [563] Martin Vojtěch 1975 CZE Hodkovice nad Mohelkou 20:16:39.9 20:21:47.289 10:30:16.2 54:13.7 (313) 02:31:13.9 (301) 04:59:34.7 (292) 09:07:27.7 (275) 11:26:45.7 (255) 13:02:14.7 (251) 14:31:34.7 (251) 17:11:14.7 (256)
256 217 / Muži [562] Jan Vohralík 1992 CZE Praha 20:18:13.6 20:13:17.693 10:31:49.9 53:24.3 (294) 02:42:28.5 (357) 04:53:52.3 (277) 08:42:03.3 (234) 10:54:15.3 (230) 12:18:39.3 (217) 14:01:04.3 (233) 16:18:01.3 (227)
257 218 / Muži [190] Pavel Foubík 1992 CZE Praha 5 20:18:24.2 20:13:19.049 10:32:00.5 53:26.0 (296) 02:42:29.1 (358) 04:53:48.0 (276) 08:41:57.0 (233) 10:54:18.0 (232) 12:18:27.0 (216) 14:00:54.0 (232) 16:17:56.0 (226)
258 219 / Muži [465] Miroslav Souček 1968 CZE naBOSo 20:27:43.5 21:11:15.317 10:41:19.8 55:38.7 (335) 02:33:00.5 (318) 04:57:15.7 (282) 08:57:42.7 (253) 10:59:19.7 (233) 12:39:43.7 (233) 14:30:37.7 (250) 17:15:30.7 (260)
259 220 / Muži [518] Pavel Švarc 1942 CZE KČT Baník Příbram 20:28:17.2 20:27:09.300 10:41:53.5 53:42.7 (299) 02:49:48.0 (384) 04:59:52.7 (294) 09:02:55.7 (264) 11:36:51.7 (264) 13:28:24.7 (276) 15:09:16.7 (284) 17:17:53.7 (267)
260 221 / Muži [448] Roman Sallmann 1989 CZE Dynamo Malá Skála 20:29:08.6 20:08:03.075 10:42:44.9 54:39.9 (322) 02:30:44.6 (297) 05:07:14.9 (309) 09:49:35.9 (304) 11:50:27.9 (284) 13:26:27.9 (274) 14:59:46.9 (279) 17:14:02.9 (258)
261 40 / Ženy [561] Jana Vodvarkova 1984 CZE Báječné ženy v běhu 20:30:52.9 20:39:48.445 10:44:29.2 57:45.6 (362) 02:33:57.1 (325) 05:05:29.6 (303) 09:25:38.6 (289) 11:48:05.6 (278) 13:24:16.6 (272) 14:45:48.6 (270) 17:06:37.6 (251)
262 222 / Muži [294] Michal Kočvara 1982 CZE TJ Sokol Kuní les 20:30:53.3 20:39:49.562 10:44:29.6 57:48.4 (364) 02:33:59.5 (327) 05:05:37.4 (305) 09:25:44.4 (290) 11:48:00.4 (277) 13:23:59.4 (271) 14:45:34.4 (269) 17:06:28.4 (250)
263 223 / Muži [486] Jankowski Szymon 1978 POL Warszawa 20:31:55.3 20:11:14.338 10:45:31.6 53:04.7 (286) 02:24:56.6 (266) 04:29:37.7 (222) 08:55:44.7 (249) 11:07:57.7 (239) 12:35:52.7 (231) 14:01:45.7 (236) 17:01:20.7 (247)
264 41 / Ženy [143] Andrea Čechová 1973 CZE Český Brod 20:35:49.7 20:13:03.631 10:49:26.0 56:20.4 (343) 02:32:01.5 (309) 04:45:29.4 (257) 09:15:55.4 (280) 11:48:07.4 (279) 13:28:59.4 (278) 14:53:51.4 (276) 17:22:39.4 (272)
265 224 / Muži [173] Milan Dumbrovský 1974 CZE Praha 13 20:35:57.3 20:13:35.880 10:49:33.6 01:01:32.1 (397) 02:56:05.2 (395) 05:50:10.1 (372) 09:56:16.1 (309) 11:58:21.1 (287) 13:14:50.1 (263) 14:47:06.1 (273) 17:22:15.1 (271)
266 42 / Ženy [484] Anita Szalay 1973 HUN Budapest 20:36:43.8 20:06:23.047 10:50:20.1 59:39.0 (381) 02:31:41.6 (305) 04:49:53.0 (263) 09:00:42.0 (262) 11:13:36.0 (244) 13:01:14.0 (249) 14:38:53.0 (258) 17:14:05.0 (259)
267 225 / Muži [342] Waldemar Macias 1958 POL Zielona Góra 20:41:12.4 21:10:21.258 10:54:48.7 52:09.7 (273) 02:36:04.8 (339) 04:57:45.7 (285) 08:57:47.7 (254) 11:04:22.7 (238) 12:53:04.7 (240) 14:34:38.7 (253) 17:18:21.7 (268)
268 226 / Muži [471] Martin Staněk 1972 CZE Karlovy Vary 20:46:46.0 20:00:46.762 11:00:22.3 59:53.2 (384) 02:46:32.6 (372) 05:37:59.2 (354) 10:24:15.2 (329) 12:31:50.2 (299) 14:03:12.2 (285) 15:26:51.2 (289) 17:45:43.2 (276)
269 227 / Muži [301] Zdeněk Kolovrat 1974 CZE Praha 20:47:52.5 20:07:33.825 11:01:28.8 54:10.2 (309) 02:20:00.6 (241) 04:34:44.2 (234) 09:09:04.2 (277) 11:48:24.2 (280) 13:34:37.2 (279) 15:15:53.2 (285) 17:21:36.2 (270)
270 228 / Muži [567] Marian Vondrák 1973 CZE Lampertice 20:49:50.9 20:18:26.658 11:03:27.2 56:51.3 (350) 02:53:10.1 (389) 05:53:16.3 (381) 09:50:12.3 (305) 11:50:01.3 (282) 13:11:13.3 (258) 14:41:42.3 (262) 17:16:01.3 (262)
271 43 / Ženy [213] Nikola Havelková 1991 CZE Lampertice 20:49:58.1 20:18:19.418 11:03:34.4 57:08.6 (355) 02:53:12.0 (390) 05:53:30.6 (383) 09:51:00.6 (306) 11:50:16.6 (283) 13:11:28.6 (259) 14:41:42.6 (263) 17:15:59.6 (261)
272 229 / Muži [516] Pavel Šural 1969 CZE Brno 20:52:12.7 20:19:30.375 11:05:49.0 57:51.6 (365) 02:40:08.8 (351) 05:21:22.6 (327) 09:23:26.6 (287) 11:35:25.6 (262) 13:18:04.6 (267) 14:53:51.6 (277) 17:39:04.6 (275)
273 44 / Ženy [258] Simona Jandová 1975 CZE Brno 20:52:13.8 20:19:29.395 11:05:50.1 57:46.6 (363) 02:40:13.9 (352) 05:21:26.6 (329) 09:23:38.6 (288) 11:35:32.6 (263) 13:18:13.6 (268) 14:54:02.6 (278) 17:39:01.6 (274)
274 230 / Muži [316] Aleš Kracík 1986 CZE Hulvátteam 20:58:14.5 20:34:17.681 11:11:50.8 50:00.3 (235) 02:20:44.2 (243) 04:40:24.3 (245) 09:32:13.3 (295) 12:31:31.3 (298) 14:14:38.3 (296) 15:47:29.3 (295) 18:01:09.3 (279)
275 231 / Muži [464] Jakub Souček 1983 CZE Velim 21:13:58.1 21:11:52.857 11:27:34.4 53:21.1 (291) 02:33:25.0 (322) 05:05:35.1 (304) 09:07:40.1 (276) 11:14:18.1 (246) 12:51:40.1 (239) 14:37:31.1 (255) 17:18:25.1 (269)
276 232 / Muži [406] Martin Pieš 1983 CZE Nový Jičín 21:17:49.3 20:11:01.062 11:31:25.6 50:36.9 (251) 02:26:13.8 (275) 04:49:00.9 (262) 08:54:02.9 (246) 11:28:13.9 (256) 13:12:45.9 (260) 15:07:46.9 (283) 17:46:28.9 (277)
277 45 / Ženy [259] Katarina Janechova 1982 SVK TK Filozof 21:19:10.7 21:12:10.518 11:32:47.0 52:30.5 (279) 02:21:18.1 (247) 04:28:18.5 (218) 09:15:31.5 (279) 11:56:25.5 (286) 13:47:44.5 (282) 15:45:00.5 (294) 18:36:36.5 (293)
278 46 / Ženy [325] Hana Křováková 1981 CZE Jaroměř 21:22:59.9 20:42:11.594 11:36:36.2 49:16.4 (223) 02:19:39.8 (237) 04:56:39.4 (280) 10:02:40.4 (320) 14:13:19.4 (293) 16:09:51.4 (304) 18:30:35.4 (291)
279 233 / Muži [390] Michal Novák 1977 CZE Brno 21:23:13.0 20:42:07.151 11:36:49.3 49:15.8 (222) 02:19:47.5 (239) 04:56:20.8 (279) 10:02:39.8 (319) 14:13:32.8 (294) 16:09:45.8 (302) 18:30:46.8 (292)
280 234 / Muži [191] Zbyněk Frai 1980 CZE Jonáš - Malá Úpa 21:28:25.2 21:07:25.564 11:42:01.5 51:51.4 (269) 02:39:03.0 (348) 05:06:01.4 (307) 09:13:25.4 (278) 11:47:03.4 (275) 13:23:57.4 (270) 15:17:35.4 (287) 18:16:14.4 (288)
281 235 / Muži [568] Lukáš Vorlíček 1978 CZE Slaný 21:29:53.9 20:21:31.686 11:43:30.2 54:56.3 (326) 02:34:42.9 (330) 05:11:20.3 (316) 09:33:05.3 (298) 12:27:05.3 (297) 14:06:51.3 (290) 15:35:55.3 (293) 18:09:05.3 (284)
282 236 / Muži [271] Tomáš Jiříček 1989 CZE Klub přátel zdravého života 21:32:21.1 20:30:09.924 11:45:57.4 52:21.1 (274) 02:30:51.7 (298) 05:00:28.1 (299) 08:58:31.1 (255) 11:29:34.1 (259) 12:59:12.1 (244) 14:42:12.1 (264) 17:17:26.1 (266)
283 237 / Muži [118] Ondřej Boháč 1989 CZE Tábor 21:32:21.6 20:30:12.780 11:45:57.9 52:21.2 (275) 02:30:43.2 (296) 05:00:23.2 (298) 08:58:34.2 (256) 11:29:23.2 (257) 12:59:15.2 (245) 14:42:16.2 (265) 17:17:19.2 (265)
284 238 / Muži [119] Lukáš Boháč 1987 CZE Klub přátel zdravého života 21:32:23.0 20:30:15.244 11:45:59.3 52:08.8 (272) 02:30:40.6 (295) 05:00:17.8 (297) 08:58:37.8 (258) 11:29:24.8 (258) 12:59:18.8 (246) 14:42:21.8 (266) 17:17:04.8 (264)
285 239 / Muži [502] František Šonka 1973 CZE Sedlec-Prčice 21:34:04.3 21:11:55.131 11:47:40.6 54:21.9 (317) 02:42:25.6 (355) 05:21:54.9 (330) 09:30:24.9 (293) 13:17:41.9 (265) 15:15:53.9 (286)
286 240 / Muži [321] Martin Kraus 1991 CZE Broumy 21:35:44.8 20:13:49.853 11:49:21.1 54:07.1 (307) 02:24:08.4 (263) 04:50:55.1 (267) 09:38:53.1 (299) 12:21:01.1 (294) 14:14:17.1 (295) 15:47:48.1 (296) 18:06:55.1 (283)
287 241 / Muži [265] Marek Jindra 1985 CZE Praha 21:35:48.2 20:13:46.645 11:49:24.5 54:13.4 (312) 02:25:23.3 (271) 04:52:09.4 (272) 09:41:01.4 (302) 12:21:14.4 (295) 14:05:43.4 (288) 15:34:36.4 (292) 18:02:40.4 (282)
288 47 / Ženy [266] Věra Závěrková 1989 CZE HP Inc. 21:35:50.5 20:13:44.149 11:49:26.8 54:09.9 (308) 02:25:23.3 (272) 04:50:54.9 (266) 09:40:08.9 (301) 12:20:57.9 (293) 14:05:41.9 (287) 15:34:31.9 (291) 18:02:37.9 (281)
289 242 / Muži [558] Václav Vlasák 1986 CZE JednouToDojdem 21:42:25.7 20:27:29.526 11:56:02.0 51:50.5 (268) 02:21:35.3 (250) 04:33:17.5 (230) 08:49:44.5 (243) 11:49:48.5 (281) 13:28:34.5 (277) 15:33:00.5 (290) 18:00:51.5 (278)
290 243 / Muži [402] Piotr Pardej 1977 POL Pardej-Dental 21:51:11.9 21:08:26.759 12:04:48.2 46:59.2 (165) 02:11:05.3 (193) 04:33:06.2 (229) 08:36:44.2 (224) 11:44:33.2 (272) 13:14:16.2 (261) 15:06:54.2 (281) 18:12:58.2 (285)
291 244 / Muži [116] Przemyslaw Bogacz 1976 POL Szczecin 21:51:22.5 21:08:22.994 12:04:58.8 47:08.0 (173) 02:11:10.9 (195) 04:33:19.0 (231) 08:37:00.0 (225) 11:44:50.0 (273) 13:14:23.0 (262) 15:07:09.0 (282) 18:13:13.0 (286)
292 48 / Ženy [227] Petra Hliňáková 1972 CZE Praha3 22:00:55.9 20:48:52.715 12:14:32.2 53:09.3 (289) 02:19:20.0 (236) 04:42:32.3 (252) 08:54:21.3 (248) 11:40:35.3 (269) 13:25:30.3 (273) 15:23:25.3 (288) 18:02:29.3 (280)
293 245 / Muži [270] Josef Jiříček 1974 CZE PARENT PROJECT 22:01:40.3 21:11:25.714 12:15:16.6 53:23.3 (293) 02:32:07.3 (310) 05:06:11.3 (308)
294 49 / Ženy [381] Martina Němečková 1965 CZE Praha 22:04:54.5 20:08:42.203 12:18:30.8 55:55.8 (337) 02:42:29.4 (359) 05:33:11.8 (345) 10:10:18.8 (325) 12:44:43.8 (306) 14:19:34.8 (299) 16:09:59.8 (305) 18:40:14.8 (294)
295 246 / Muži [592] Eduard Hečko 1962 CZE Mimoň 22:07:31.2 20:17:56.150 12:21:07.5 53:18.8 (290) 02:23:32.1 (259) 04:52:39.8 (274) 09:53:11.8 (307) 12:22:19.8 (296) 14:05:46.8 (289) 16:04:26.8 (300) 18:53:21.8 (299)
296 50 / Ženy [396] Martina Nývltová 1975 CZE Báječné ženy v běhu 22:16:17.6 21:11:35.881 12:29:53.9 56:14.1 (339) 02:42:31.2 (360) 05:43:44.1 (360) 09:58:01.1 (310) 14:35:54.1 (303) 16:09:46.1 (303) 18:50:04.1 (297)
297 51 / Ženy [188] Jana Fidlerova 1975 CZE ŽENY SOBĚ 22:16:22.3 21:11:38.248 12:29:58.6 56:14.8 (340) 02:42:26.6 (356) 05:43:38.8 (359) 09:58:25.8 (312) 14:35:57.8 (304) 16:10:04.8 (306) 18:49:45.8 (295)
298 52 / Ženy [210] Pavlína Hanušová 1973 CZE ŽENY SOBĚ 22:16:23.6 21:11:39.343 12:29:59.9 56:17.7 (341) 02:42:31.5 (361) 05:43:45.7 (361) 09:58:02.7 (311) 14:37:54.7 (305) 16:10:11.7 (307) 18:49:52.7 (296)
299 247 / Muži [326] Jiří Kubíček 1963 CZE Kostelec nad Orlicí 22:24:02.4 21:10:21.150 12:37:38.7 49:42.8 (230) 02:29:46.2 (289) 05:04:40.8 (302) 09:18:34.8 (283) 11:41:47.8 (270) 13:03:50.8 (254) 14:45:15.8 (268) 18:14:57.8 (287)
300 53 / Ženy [218] Iva Hejkrlíková 1982 CZE hejahejtrail.cz 22:24:58.8 20:44:30.807 12:38:35.1 01:00:03.2 (387) 02:49:39.4 (382) 05:48:59.2 (368) 10:33:39.2 (339) 15:05:36.2 (315) 16:39:17.2 (317) 19:21:28.2 (309)
301 54 / Ženy [219] Věra Hejkrlíková 1954 CZE hejahejtrail.cz 22:25:01.2 20:44:24.874 12:38:37.5 59:24.1 (378) 02:49:42.7 (383) 05:49:08.1 (369) 10:33:53.1 (340) 15:03:35.1 (312) 16:39:30.1 (318) 19:21:01.1 (308)
302 248 / Muži [512] Pavel Šubrt 1979 CZE JednouToDojdem 22:25:24.0 20:24:27.939 12:39:00.3 55:15.1 (331) 02:26:55.3 (278) 04:45:36.1 (258) 09:06:23.1 (272) 12:05:37.1 (290) 13:39:15.1 (281) 15:47:58.1 (297) 18:26:59.1 (290)
303 249 / Muži [157] Radek Dolanský 1978 CZE Praha 4 - Háje 22:28:39.6 20:06:02.297 12:42:15.9 54:14.7 (314) 02:35:21.3 (331) 05:17:32.7 (322) 10:04:59.7 (321) 12:47:16.7 (307) 14:24:11.7 (300) 16:16:10.7 (310) 19:06:33.7 (303)
304 250 / Muži [574] Michal Wokoun 1979 CZE Praha 22:37:24.6 20:11:35.134 12:51:00.9 55:33.9 (333) 02:33:34.6 (324) 05:23:16.9 (337) 10:00:44.9 (317) 12:16:42.9 (291) 14:11:16.9 (292) 16:18:23.9 (311) 18:57:08.9 (300)
305 55 / Ženy [229] marie hnilicova 1991 CZE liberec 8 22:42:43.4 20:09:07.648 12:56:19.7 53:41.4 (298) 02:39:36.4 (349) 05:53:12.4 (380) 10:35:02.4 (343) 15:39:43.4 (333) 17:01:09.4 (325) 19:40:41.4 (312)
306 251 / Muži [201] martin habarta 1991 CZE liberec 8 22:42:50.4 20:09:10.506 12:56:26.7 55:59.5 (338) 02:39:40.6 (350) 05:53:04.5 (378) 10:34:34.5 (342) 15:39:30.5 (331) 17:01:17.5 (328) 19:39:47.5 (311)
307 252 / Muži [281] Ondřej Kalivoda 1982 CZE KOplan.cz 22:42:55.5 21:10:54.253 12:56:31.8 47:38.7 (191) 02:23:22.3 (258) 04:51:06.7 (268) 09:19:53.7 (285) 13:53:12.7 (283) 15:59:53.7 (298) 18:52:19.7 (298)
308 253 / Muži [198] Dalibor Greguš 1977 SVK neznamy 22:42:58.6 20:29:12.765 12:56:34.9 54:25.2 (319) 02:35:51.8 (336) 05:11:03.2 (314) 09:58:37.2 (313) 12:39:18.2 (305) 14:44:34.2 (308) 16:27:51.2 (312) 19:19:10.2 (307)
309 56 / Ženy [214] Petra Havlíková 1979 CZE Jablonec nad Nisou 22:47:13.9 20:11:48.867 13:00:50.2 59:20.1 (377) 02:36:29.0 (345) 05:22:03.1 (332) 09:59:26.1 (314) 12:36:58.1 (303) 14:38:20.1 (306) 16:29:49.1 (314) 19:37:02.1 (310)
310 254 / Muži [170] Lukáš Dubský 1986 CZE Pardubice 22:53:31.2 20:12:17.846 13:07:07.5 55:13.2 (328) 02:35:44.5 (334) 05:12:04.2 (318) 09:31:04.2 (294) 12:01:22.2 (288) 14:04:37.2 (286) 16:07:31.2 (301) 18:58:36.2 (301)
311 57 / Ženy [197] Jana Gregorová 1967 CZE Jičín 23:06:32.8 21:12:18.418 13:20:09.1 58:05.6 (368) 02:57:40.5 (402) 06:18:26.6 (394) 10:58:25.6 (359) 15:15:14.6 (321) 16:59:20.6 (322) 19:46:39.6 (313)
312 255 / Muži [130] Martin Bříza 1967 CZE Dvůr Králové nad Labem 23:06:37.5 21:12:17.134 13:20:13.8 58:12.9 (369) 02:57:38.9 (401) 06:18:35.9 (395) 10:58:29.9 (360) 15:15:23.9 (322) 16:59:14.9 (321) 19:46:52.9 (315)
313 256 / Muži [104] Aleš Antoš 1977 CZE Zaloňov 23:06:40.7 21:12:10.247 13:20:17.0 58:23.8 (370) 02:57:47.6 (403) 06:18:38.8 (396) 10:58:39.8 (361) 15:15:38.8 (323) 16:59:14.8 (320) 19:46:51.8 (314)
314 257 / Muži [588] Jakub Žatečka 1972 CZE SRTG Rychnov nad Kněžnou 23:16:39.4 20:20:44.625 13:30:15.7 56:59.4 (352) 02:43:44.3 (363) 05:45:46.4 (364) 10:40:00.4 (344) 15:09:49.4 (317) 17:00:08.4 (323) 19:56:50.4 (323)
315 58 / Ženy [228] Eva Hloušková 1984 CZE Bozkov 221 23:16:54.1 20:20:31.723 13:30:30.4 56:29.3 (345) 02:36:18.8 (342) 05:17:48.3 (323) 10:26:20.3 (331) 14:57:27.3 (311) 17:29:06.3 (343) 19:48:33.3 (316)
316 59 / Ženy [249] Marika Hudziková 1971 CZE SRTG Rychnov nad Kněžnou 23:17:03.5 20:20:22.465 13:30:39.8 01:00:41.5 (390) 03:19:33.7 (412) 05:46:34.5 (366) 10:41:00.5 (345) 15:12:59.5 (319) 17:01:14.5 (327) 19:57:36.5 (324)
317 258 / Muži [490] Libor Šebek 1986 CZE Košátky 23:29:01.9 20:08:47.236 13:42:38.2 53:35.8 (297) 02:50:11.9 (385) 05:22:14.8 (334) 10:01:35.8 (318) 12:36:46.8 (302) 14:27:38.8 (301) 16:31:58.8 (316) 19:17:56.8 (306)
318 259 / Muži [541] Michal Vandrovec 1986 CZE Maiselova 21 23:29:08.8 20:08:45.214 13:42:45.1 50:50.8 (256) 02:45:43.1 (365) 05:22:07.8 (333) 09:46:13.8 (303) 12:36:18.8 (301) 14:14:41.8 (297) 16:31:52.8 (315) 19:17:50.8 (305)
319 260 / Muži [315] Martin Kožený 1986 CZE Pardubice 23:30:08.5 20:12:15.401 13:43:44.8 53:21.6 (292) 02:27:04.8 (280) 04:46:11.6 (259) 09:16:19.6 (282) 12:02:52.6 (289) 14:06:54.6 (291) 16:15:45.6 (309) 19:04:08.6 (302)
320 261 / Muži [564] Bohuslav Vokáč 1957 CZE Ševětín 23:31:26.9 20:12:58.223 13:45:03.2 54:46.8 (324) 02:32:49.7 (317) 05:09:03.8 (312) 09:39:58.8 (300) 12:18:18.8 (292) 14:15:53.8 (298) 16:15:37.8 (308) 19:11:52.8 (304)
321 60 / Ženy [532] Aneta Ungerová 1983 CZE Jenec 23:38:56.8 20:16:43.831 13:52:33.1 01:28:10.2 (418) 02:29:42.6 (287) 05:22:47.2 (336) 10:44:08.2 (347) 15:12:50.2 (318) 17:00:55.2 (324) 19:56:19.2 (321)
322 262 / Muži [167] Jakub Drastík 1976 CZE Hostivice 23:39:01.9 20:16:39.488 13:52:38.2 51:08.5 (261) 02:29:51.8 (290) 05:22:45.5 (335) 10:44:16.5 (348) 15:13:02.5 (320) 17:01:09.5 (326) 19:56:28.5 (322)
323 263 / Muži [354] Petr Malý 1990 CZE Kamenice 23:41:19.3 20:12:37.903 13:54:55.6 56:50.1 (349) 02:51:11.0 (386) 06:06:59.1 (390) 11:02:21.1 (365) 15:22:12.1 (326) 17:15:52.1 (334) 20:05:30.1 (327)
324 264 / Muži [211] Karel Hauser 1973 CZE Strakonice 23:42:02.8 20:12:43.335 13:55:39.1 01:01:20.7 (395) 02:56:26.0 (396) 06:07:02.7 (391) 11:02:27.7 (366) 15:21:54.7 (325) 17:15:54.7 (335) 20:05:28.7 (326)
325 265 / Muži [570] Pavel Wehrberegr 1974 CZE Veseli nad Luznici 23:42:06.9 20:12:44.908 13:55:43.2 01:01:23.1 (396) 02:56:29.0 (397) 06:06:56.1 (389) 11:01:07.1 (364) 15:23:25.1 (327) 17:15:36.1 (333) 20:05:42.1 (328)
326 266 / Muži [397] Zdeněk Odstrčilík 1981 CZE BOJANOVICE! 23:48:22.1 21:12:05.546 14:01:58.4 58:33.5 (371) 02:42:42.9 (362) 05:44:02.5 (362) 12:00:41.5 (381) 16:34:57.5 (347) 17:53:05.5 (348) 20:37:51.5 (333)
327 267 / Muži [364] Ondřej Matějovský 1975 CZE Vlašim 23:48:42.4 20:21:17.451 14:02:18.7 59:55.5 (385) 02:52:04.2 (387) 05:58:27.5 (387) 10:49:39.5 (351) 15:40:56.5 (334) 17:56:07.5 (349) 20:45:47.5 (335)
328 268 / Muži [203] Kamil Hák 1998 CZE 23:49:47.5 20:41:04.651 14:03:23.8 53:49.3 (303) 02:33:10.2 (320) 05:33:33.3 (347) 10:19:59.3 (327) 15:31:42.3 (329) 17:28:04.3 (340) 20:26:06.3 (330)
329 269 / Muži [231] Jiří Hofman 1970 CZE CS-1000 23:52:57.6 20:19:09.860 14:06:33.9 58:47.1 (372) 02:30:40.0 (294) 05:24:26.1 (338) 10:22:36.1 (328) 15:31:20.1 (328) 17:16:07.1 (336) 20:13:22.1 (329)
330 270 / Muži [109] Michal Bařinka 1989 CZE Dharmoví tuláci 24:02:17.8 20:15:40.003 14:15:54.1 50:12.0 (242) 02:55:27.4 (394) 05:50:23.0 (373) 11:00:41.0 (363) 15:39:39.0 (332) 17:28:27.0 (341) 20:31:55.0 (331)
331 61 / Ženy [299] Petra Köllnerová 1980 CZE Kopřivnice 24:04:27.4 20:14:25.826 14:18:03.7 01:01:42.2 (398) 02:45:49.2 (367) 05:46:42.2 (367) 10:33:06.2 (338) 15:21:25.2 (324) 17:18:36.2 (337) 20:02:56.2 (325)
332 271 / Muži [193] Igor Gáll 1991 SVK Bratislava 24:16:44.7 20:21:55.785 14:30:21.0 56:19.2 (342) 02:31:24.4 (302) 05:34:04.2 (349) 10:45:50.2 (350) 15:42:58.2 (335) 17:19:29.2 (338) 20:40:24.2 (334)
333 62 / Ženy [550] Jana Veverková 1984 CZE Liberec 14 24:21:58.4 20:09:21.678 14:35:34.7 01:03:03.3 (399) 03:00:52.7 (406) 05:53:24.3 (382) 10:53:07.3 (356) 15:47:45.3 (337) 17:42:36.3 (346) 20:52:52.3 (339)
334 63 / Ženy [303] Tatiana Komárková 1984 CZE Chrastava 24:21:59.7 20:09:20.041 14:35:36.0 01:03:09.0 (400) 03:00:59.7 (407) 05:53:11.0 (379) 10:53:40.0 (357) 15:47:08.0 (336) 17:42:29.0 (345) 20:52:50.0 (338)
335 64 / Ženy [262] Petra Janusova 1994 CZE Březová 24:24:30.6 20:17:22.149 14:38:06.9 01:05:44.9 (408) 02:59:09.8 (405) 06:08:39.9 (393) 11:30:09.9 (373) 16:43:44.9 (352) 19:26:34.9 (363) 21:09:01.9 (341)
336 65 / Ženy [131] Hana Bulantova 1990 CZE Sokolov 24:24:33.5 20:17:27.999 14:38:09.8 01:05:35.0 (407) 02:58:58.2 (404) 06:08:31.0 (392) 11:30:07.0 (372) 16:43:32.0 (351) 19:26:22.0 (362) 21:08:48.0 (340)
337 272 / Muži [168] Filip Drazdík 1995 CZE KČT Odbor Jestřábi Dubeč 24:26:00.2 20:17:38.536 14:39:36.5 53:45.5 (301) 02:32:37.4 (315) 05:20:35.5 (326) 15:38:38.5 (330) 17:20:26.5 (339) 20:35:09.5 (332)
338 273 / Muži [493] Martin Šimek 1986 CZE Mokrý Banditi 24:28:35.6 20:09:54.086 14:42:11.9 45:47.9 (130) 01:59:47.8 (116) 04:34:51.9 (235) 10:52:43.9 (355) 15:52:35.9 (338) 17:42:59.9 (347) 20:52:03.9 (337)
339 274 / Muži [182] Ondřej Fatka 1977 CZE KČT Odbor Trilobit Barrandov 24:40:31.0 20:03:30.227 14:54:07.3 59:39.8 (382) 02:36:51.4 (346) 05:34:46.8 (350) 10:43:38.8 (346) 15:52:40.8 (339) 17:34:14.8 (344) 20:49:13.8 (336)
340 275 / Muži [395] Lubomír Nový 1970 CZE Roudnice nad Labem 26:00:00.0 20:09:29.462 16:13:36.3 57:57.5 (366) 02:38:02.9 (347) 05:46:12.5 (365) 11:39:19.54 (370) 16:15:59.5 (342) 18:17:14.5 (350) 21:20:40.5 (342)
340 275 / Muži [245] Miroslav Hrubý 1945 CZE - 26:00:00.0 20:12:00.495 16:13:36.3 01:06:18.5 (409) 03:05:16.8 (409) 06:22:58.5 (399) 11:31:09.5 (374) 16:57:07.5 (356) 19:13:32.5 (361) 22:37:59.5 (350)
342 277 / Muži [587] Stanislav Zvonek 1984 CZE Valachia boys 26:14:00.0 21:43:00.0 16:27:36.3 06:39:36.0 (401) 11:56:35.0 (378) 16:44:34.0 (353) 18:37:59.0 (352) 21:21:01.0 (343)
342 277 / Muži [549] Ondřej Vevera 1984 CZE Cyklovendelíni 26:14:00.0 21:43:00.0 16:27:36.3 06:39:18.0 (400) 11:56:38.0 (379) 16:42:33.0 (350) 18:38:05.0 (353) 21:21:11.0 (344)
344 279 / Muži [146] Richard Černý 1972 CZE Poděbrady 26:46:09.0 21:11:51.678 16:59:45.3 59:00.3 (373) 02:53:41.5 (392) 06:06:12.3 (388) 11:23:31.3 (371) 16:04:10.3 (340) 18:58:50.3 (357) 21:46:04.3 (347)
345 66 / Ženy [165] Darina Doubková 1957 CZE PKO Praha 26:47:02.0 21:10:58.176 17:00:38.3 01:01:11.8 (391) 02:57:34.1 (400) 06:22:50.8 (397) 11:50:37.8 (376) 16:39:31.8 (348) 18:59:56.8 (359) 21:46:45.8 (349)
346 280 / Muži [164] Zdeněk Doubek 1956 CZE PKO Praha 26:47:04.0 21:10:56.700 17:00:40.3 01:01:19.3 (394) 02:57:28.7 (399) 06:22:51.3 (398) 11:50:36.3 (375) 16:39:41.3 (349) 18:59:52.3 (358) 21:46:37.3 (348)
347 67 / Ženy [267] Jana Jindrová 1955 CZE Praha 38:13:00.0 20:19:16.553 1970-01-02 05:26:36.0 01:30:35.4 (419) 04:14:53.4 (415) 08:44:01.4 (410) 16:11:23.4 (384)
DNF / Muži [454] Pavel Schmid 1983 CZE Praha 10 21:09:52.270 49:07.7 (218) 02:12:59.4 (211) 04:24:10.7 (202)
DNF / Muži [461] Jan Soběslavský 1985 CZE Mokrý Banditi 20:09:50.890 45:45.1 (129) 01:59:56.7 (118) 04:35:00.1 (236) 10:52:42.1 (354)
DNF / Muži [336] Zbyněk Letko 1988 CZE Kopidlno 21:06:10.372 39:19.6 (48) 02:08:51.1 (179)
DNF / Muži [509] Petr Štěpánek 1971 CZE Zlín 4 21:12:57.475 01:07:39.5 (413)
DNF / Ženy [418] Michaela Pospíšilová 1970 CZE Napajedla 21:13:01.269 01:07:39.7 (414)
DNF / Muži [341] Petr Lohynský 1978 CZE Sázava 20:24:00.133 55:54.9 (336) 02:35:36.1 (333) 05:00:05.9 (296)
DNF / Muži [256] Dušan Jahelka 1990 CZE Run Jaroměř 20:22:50.686 01:00:06.3 (388) 02:44:35.0 (364) 05:33:14.3 (346)
DNF / Muži [285] Vladimir Kasl 1976 CZE COLUMBIA MONTRAIL XRNNRS 20:07:24.041 37:52.7 (29) 01:40:20.4 (29) 03:12:51.0 (42)
DNF / Muži [426] Luboš Prošek 1968 CZE TJ Lokomotiva Beroun 20:10:41.043 49:08.0 (219) 02:13:26.4 (216) 04:23:55.0 (200) 08:37:42.0 (226)
DNF / Ženy [553] Pavla Vildmonová 1974 CZE Beroun 20:10:39.242 49:06.8 (217) 02:13:24.5 (215) 04:23:50.8 (199) 08:37:50.8 (227)
DNF / Ženy [257] Klára Jakešová 1987 CZE SK Babice 21:05:22.719 35:19.3 (11) 01:31:26.2 (11) 02:48:04.3 (10) 05:30:21.3 (13) 07:02:18.3 (15) 08:05:48.3 (13) 09:19:21.3 (22)
DNF / Muži [445] Petr Říman 1967 CZE SK Babice 20:13:54.543 49:50.5 (232) 02:06:52.2 (170) 04:00:07.5 (141) 07:48:09.5 (152)
DNF / Muži [385] David Neveselý 1976 CZE Praha 20:00:00.0
DNF / Muži [151] Petr Daubner 1973 CZE Otrokáři 20:07:55.348 54:34.7 (321) 02:30:57.9 (299) 05:07:27.7 (310) 10:10:57.7 (326)
DNF / Muži [428] Petr Maška 1984 CZE Trutnov 20:44:48.480 47:07.5 (171) 02:10:22.3 (187) 04:37:44.5 (240) 11:52:51.5 (377)
DNF / Muži [160] Pavel Doležal 1977 CZE SAMBAR, Lezecká stěna Kladno 21:06:51.133 44:07.9 (105) 02:04:03.2 (150) 04:26:18.9 (211)
DNF / Muži [175] Petr Dvorský 1977 CZE Brno 20:11:00.382 47:44.6 (193) 02:01:41.7 (127) 03:52:10.6 (115) 07:23:32.6 (120) 09:20:13.6 (127) 10:57:03.6 (135) 12:06:40.6 (135) 14:25:20.6 (139)
DNF / Muži [345] Pavel Mach 1965 CZE MK Kladno 21:07:31.224 43:50.8 (103) 02:01:57.6 (133) 04:09:18.8 (167) 07:56:46.8 (171)
DNF / Muži [468] Martin Srníček 1985 CZE Dvůr Králové nad Labem 21 (241) 22 (244) 1 (244) 6 (296) 9 (300) 11 (302) 13 (319)
DNF / Muži [204] Kamil Hák 1973 CZE Most 21 (318) 23 (319) 2 (348) 7 (337) 13 (346) 16 (364)
DNF / Muži [149] Olaf Čihák 1978 CZE dalkovepochody.cz 21 (412) 22 (366) 2 (385) 8 (380) 14 (357)
DNF / Muži [184] Petr Fejtek 1991 CZE Trutnov 20:39:20.851 46:27.1 (148) 02:20:57.7 (246) 04:42:22.1 (250) 08:19:31.1 (199) 10:15:48.1 (184) 11:35:09.1 (174) 13:11:53.1 (189) 15:46:13.1 (202)
DNF / Muži [463] Michal Sojka 1987 CZE Mělník 20:13:31.214 59:08.8 (375) 02:46:58.5 (377) 05:35:16.8 (352) 10:06:12.8 (322) 15:06:15.8 (316) 17:02:48.8 (329) 19:49:17.8 (317)
DNF / Muži [498] Vladimír Škalda 1987 CZE Mělník 20:13:30.377 59:06.6 (374) 02:46:55.2 (375) 05:35:25.6 (353) 10:06:22.6 (323) 15:05:11.6 (314) 17:03:10.6 (331) 19:49:47.6 (318)
DNF / Muži [339] Ladislav Lipavský 1986 CZE Mělník 20:13:25.598 59:19.4 (376) 02:47:01.1 (378) 05:35:12.4 (351) 10:06:38.4 (324) 15:05:07.4 (313) 17:03:03.4 (330) 19:52:12.4 (319)
DNF / Muži [318] Petr Derkáč 1972 CZE Semily 20:11:49.999 59:31.0 (379) 02:36:24.4 (344) 05:21:58.0 (331) 09:59:37.0 (315) 12:37:17.0 (304) 14:38:31.0 (307) 16:29:41.0 (313) 19:52:48.0 (320)
DNF / Ženy [129] Hana Březinová 1974 CZE Staré Hradiště 20:11:51.392 01:18:34.6 (417) 02:46:21.8 (371) 05:52:45.6 (377) 11:11:26.6 (368) 16:15:25.6 (341) 18:19:51.6 (351) 21:38:32.6 (345)
DNF / Muži [128] Miloslav Březina 1967 CZE Staré Hradiště 161 20:11:53.185 59:38.8 (380) 02:46:20.2 (370) 05:52:38.8 (376) 11:11:11.8 (367) 16:16:55.8 (343) 18:43:38.8 (354) 21:38:41.8 (346)
DNF / Muži [416] Jiří Pokorný 1974 CZE Slaný 20:21:42.379 56:23.6 (344) 02:34:40.3 (329) 05:11:18.6 (315) 09:54:04.6 (308) 09:37:20.6 (26)
DNF / Ženy [535] Lenka Uttendorfska 1992 CZE Trutnov 20:15:56.609 48:16.4 (205) 02:07:17.0 (174) 04:01:38.4 (148) 07:25:45.4 (121) 09:19:45.4 (126) 10:54:24.4 (128) 13:15:08.4 (194)
DNF / Ženy [169] Nela Drobková 1992 CZE Čáslav 21 (392) 23 (381) 2 (371) 7 (352) 12 (345) 15 (355)
DNF / Muži [469] Michal Sršeň 1991 CZE Řetůvka 21 (393) 23 (380) 2 (370) 7 (353) 12 (344) 15 (356)
DNF / Muži [522] DANIEL POSPÍŠIL 1977 CZE Mělník 23 (398) 2 (386) 7 (362) 13 (355) 16 (365)
DNF / Muži [593] Petr Luberda 1965 CZE DVtech.cz České Budějovice 21:18:53.803 59:43.2 (383) 02:33:31.6 (323) 05:21:23.2 (328) 09:30:02.2 (292) 13:55:06.2 (284) 16:00:07.2 (299)
DNF / Muži [441] Milan Řezníček 1967 CZE veteráni ÚRNa 20:20:33.994 57:34.0 (360) 02:46:33.5 (373) 05:42:21.0 (356) 10:28:28.0 (334) 14:56:40.0 (309) 17:04:50.0 (332)
DNF / Ženy [393] Petra Nováková 1975 CZE Praha 5 20:20:26.657 56:29.3 (346) 02:36:21.8 (343) 05:17:57.3 (324) 10:25:29.3 (330) 14:56:55.3 (310) 17:28:56.3 (342)
DNF / Muži [386] Staes Nico 1974 BEL praha 20:12:06.764 01:04:09.2 (403) 02:54:04.3 (393) 05:44:09.2 (363) 10:55:13.2 (358) 16:49:23.2 (354) 19:12:00.2 (360)
DNF / Muži [323] Michael Křiváček 1975 CZE Hradec Králové 20:45:26.072 47:50.9 (195) 02:14:26.5 (222) 04:28:10.9 (217) 08:42:18.9 (236) 11:11:23.9 (242) 13:07:40.9 (256)
DNF / Muži [566] Zbyněk Vondrák 1975 CZE Vinařství Vondrák Mělník 21:05:56.155 33:40.8 (7) 01:25:14.4 (7) 02:42:02.8 (8) 05:28:50.8 (10)
DNF / Muži [391] Michael Novak 1977 CZE gone4run 20:44:04.831 47:37.2 (190) 02:04:04.8 (151) 03:57:09.2 (131) 07:59:30.2 (176)
DNF / Muži [579] Jan Záruba 1977 CZE Six Monkeys 21:07:38.753 47:11.2 (174) 01:59:28.1 (110) 03:58:09.2 (135) 08:21:50.2 (202)
DNF / Muži [560] Karel Vodička 1979 CZE AC Sparta Řeporyje 21:07:23.911 44:24.1 (108) 02:01:02.9 (122) 04:08:11.1 (164) 08:21:59.1 (204)
DNF / Muži [499] Josef Škvor 1955 CZE Praha 20:12:03.384 55:13.6 (329) 02:32:24.4 (312) 05:13:32.6 (319) 10:00:02.6 (316)
DNF / Muži [220] Jakub Hejný 1990 CZE Praha 4 20:00:04.334 46:43.0 (154) 02:12:51.6 (210) 04:31:36.7 (227) 10:26:55.7 (332)
DNF / Muži [526] Tomas Trejbal 1978 CZE Karlovy Vary 20:00:31.030 59:56.0 (386) 02:46:45.4 (374) 05:38:24.0 (355) 10:27:06.0 (333)
DNF / Muži [442] Tomáš A. Řezníček 1990 CZE Řevnice 20:20:31.727 57:39.3 (361) 02:46:11.2 (369) 05:42:26.3 (357) 10:29:00.3 (335)
DNF / Ženy [195] Eva Glaserová 1978 CZE Magnum Jazz Bigband 20:33:16.743 52:54.3 (282) 02:35:46.3 (335) 05:31:49.3 (342) 10:30:28.3 (336)
DNF / Muži [194] Slávek Glaser 1979 CZE Magnum Jazz Bigband 20:33:14.210 53:02.8 (284) 02:35:52.7 (337) 05:31:53.8 (343) 10:34:28.8 (341)
DNF / Muži [438] David Růžička 1982 CZE České Budějovice 20:18:30.238 53:43.8 (300) 02:32:49.2 (316) 05:42:41.8 (358) 10:44:39.8 (349)
DNF / Muži [134] Peter Cisár 1979 SVK CS1000 20:06:44.676 01:04:52.3 (406) 02:45:51.2 (368) 05:56:06.3 (384) 11:11:39.3 (369)
DNF / Muži [298] Pavel KOLLER 1970 CZE Hostomice pod Brdy 20:00:37.586 01:06:26.4 (410) 03:08:45.7 (410) 07:26:18.4 (405) 13:57:05.4 (382)
DNF / Ženy [398] Ilona Opltová 1966 CZE TAK Praha 20:00:17.165 01:06:41.8 (411) 03:09:02.2 (411) 07:26:34.8 (407) 13:57:23.8 (383)
DNF / Muži [206] Václav Haláček 1984 CZE Magnum Jazz Bigband 21 (206) 22 (240) 1 (248) 5 (238)
DNF / Muži [435] Piotr Rokicki 1971 POL 5xm4 20:02:47.254 37:54.0 (30) 01:45:01.4 (55) 03:41:53.7 (91)
DNF / Muži [528] Radek Trojan 1986 CZE Čavisov 20:00:00.0 01:44:48.0 (420) 02:46:56.0 (376) 04:18:14.0 (192)
DNF / Muži [115] Daniel Bobák 1981 CZE Mělník 20:41:40.658 55:14.3 (330) 02:30:17.4 (293) 05:14:46.3 (320)
DNF / Muži [458] Aleš Slavík 1979 CZE Praha 20:41:44.018 55:18.0 (332) 02:30:16.9 (292) 05:14:52.0 (321)
DNF / Muži [474] Roman Steiner 1985 CZE Trutnov 20:39:24.180 46:53.8 (160) 02:21:23.0 (248) 05:29:48.8 (340)
DNF / Muži [252] Stanislav Hušek 1968 CZE PA-STA 20:43:30.728 54:12.3 (311) 03:03:21.5 (408) 05:31:36.3 (341)
DNF / Muži [375] Roman Miňha 1973 CZE Praha 6 20:11:11.474 57:16.5 (356) 02:32:31.8 (313) 05:32:30.5 (344)
DNF / Muži [488] Michal Šantroch 1990 CZE Trutnov 20:18:14.527 57:08.5 (354) 02:53:09.9 (388) 05:50:48.5 (374)
DNF / Ženy [248] Hana Hudrlíková 1987 CZE Janské Lázně 20:18:05.191 57:06.8 (353) 02:53:13.5 (391) 05:51:05.8 (375)
DNF / Muži [350] Lumír Maléř 1969 CZE Praha 21:12:03.368 01:03:57.6 (402) 06:42:09.6 (402)
DNF / Muži [586] Jakub Zítka 1982 CZE FC Wydle 21:13:14.340 01:04:31.7 (404) 06:42:16.7 (403)
DNF / Ženy [494] Hana Šimková 1992 CZE Bohdíkov 21:13:10.886 01:04:41.1 (405) 06:42:17.1 (404)
DNF / Muži [392] Radek Novák 1980 CZE SRTG Rychnov nad Kněžnou 20:20:24.812 01:00:13.2 (389) 02:47:57.0 (379) 07:26:19.2 (406)
DNF / Muži [583] Petr Zeman 1971 CZE Liberec 20:19:46.755 01:13:07.2 (416) 04:08:53.5 (414) 07:36:00.2 (408)
DNF / Ženy [496] Miroslava Šindelářová 1986 CZE Liberec 20:19:39.679 01:12:58.3 (415) 04:08:50.1 (413) 07:36:04.3 (409)
DNF / Muži [513] Pavel Šubert 1974 CZE Neběžecký kroužek 21:06:17.911 41:00.1 (69) 02:10:06.6 (184)
DNF / Muži [504] Martin Špidlen 1995 CZE Skodějov 2 20:12:18.942 53:08.1 (288) 02:24:01.6 (262)
DNF / Muži [552] Radim Vilčko 1979 CZE :-) 20:21:12.179 54:19.8 (316) 02:29:46.1 (288)
DNF / Muži [446] Tomáš Sádek 1983 CZE K.R.N.A.P. 20:11:54.811 57:25.2 (359) 02:35:53.8 (338)
DNF / Muži [297] Jiří Kolisko 1988 CZE K.R.N.A.P. 20:11:46.212 57:20.8 (358) 02:36:09.5 (340)
DNF / Muži [478] Jakub Strmeň 1989 CZE K.R.N.A.P. 20:11:45.090 57:16.9 (357) 02:36:13.4 (341)
DNF / Muži [467] Tomáš Srb 1978 CZE Praha 10 21:09:04.915 47:21.1 (182) 02:40:39.3 (353)
DNF / Muži [573] Ondřej Wohlhofner 1981 CZE PALSTAT s.r.o. 21:11:28.115 54:03.9 (306)
DNF / Muži [288] Zdeněk Carda 1970 CZE Sokol Nusle 21:12:00.317 01:03:47.7 (401)
DNS / Muži [537] Jiří Vacek 1994 CZE Jamné nad Orlicí
DSQ / Ženy [338] Lucie Linhartová 1985 CZE Václavice 20:04:30.585 53:25.4 (295) 02:19:42.8 (238)

výsledková listina Krakonošova 55

start ~ 31:00:00

10:20:34.957
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup ZalyMiseckyHarrachovLuzickaDomekMSnezkaPomezkyPecStrazne
1 1 / Muži [899] Tomáš Ohanka 1973 CZE Praha 6 05:56:55.6 39:00.0 (1) 02:04:54.0 (1) 03:49:49.0 (1) 05:22:23.0 (1)
1 1 / Muži [970] Lukáš Zíka 2001 CZE Desinsekta s.r.o 05:56:55.6 39:04.0 (2) 02:05:00.0 (2) 03:50:00.0 (2) 05:22:27.0 (2)
3 3 / Muži [930] Jiří Zajíc 1980 CZE Club deportivo Kutná Hora 06:24:41.2 27:45.6 42:28.0 (4) 02:34:54.0 (11) 04:27:36.0 (4) 05:59:15.0 (4)
4 4 / Muži [869] Spídy Smrž 1985 CZE Běžci Chomutov 06:24:52.9 27:57.3 39:08.0 (3) 02:05:21.0 (3) 04:23:32.0 (3) 05:59:20.0 (5)
5 5 / Muži [807] Roman Kysela 1974 CZE Kovárna 06:26:17.7 29:22.1 43:19.0 (6) 02:23:44.0 (6) 04:32:16.0 (7) 05:59:42.0 (6)
6 6 / Muži [772] Petr Huňáček 1980 CZE Pardubice 06:26:20.2 29:24.6 43:51.0 (10) 02:26:12.0 (8) 04:32:27.0 (8) 05:57:41.0 (3)
7 7 / Muži [887] Filip Šimek 1979 CZE Nelahozeves 06:32:43.2 35:47.6 43:28.0 (9) 02:23:03.0 (4) 04:27:48.0 (6) 06:02:22.0 (8)
8 1 / Ženy [753] Martina Hampejsová 1972 CZE ŠNECI na MAX 06:32:45.7 35:50.1 43:23.0 (7) 02:23:09.0 (5) 04:27:41.0 (5) 06:02:16.0 (7)
9 2 / Ženy [750] Linda Hájková 1981 CZE Praha 4 06:44:31.2 47:35.6 44:07.0 (11) 02:36:32.0 (14) 04:39:54.0 (11) 06:18:48.0 (10)
10 8 / Muži [900] Filip Švácha 1974 CZE Kluk v křeči 06:47:06.5 50:10.9 43:25.0 (8) 02:25:32.0 (7) 04:34:56.0 (9) 06:09:17.0 (9)
11 3 / Ženy [891] Jana Šnáblová 1984 CZE Běžecký klub České spořitelny 06:56:33.1 59:37.5 49:15.0 (26) 02:36:54.0 (16) 04:44:43.0 (12) 06:23:58.0 (11)
12 4 / Ženy [830] Jitka OFarrell 1977 USA Lakewood, Colorado 07:04:08.1 01:07:12.5 46:05.0 (16) 02:37:32.0 (18) 04:49:05.0 (14) 06:31:29.0 (13)
13 5 / Ženy [770] Kateřina Houžvičková 1979 CZE Hradec Králové 07:04:09.4 01:07:13.8 46:08.0 (17) 02:37:42.0 (19) 04:49:12.0 (15) 06:31:23.0 (12)
14 9 / Muži [742] Dalibor Fukala 1981 CZE Praha 5 07:11:37.7 01:14:42.1 44:49.0 (14) 02:34:42.0 (10) 04:45:57.0 (13) 06:33:11.0 (14)
15 10 / Muži [933] Lukáš Zvonek 1975 CZE Terno Zlín 07:12:12.2 01:15:16.6 47:13.0 (19) 02:35:56.0 (12) 04:49:21.0 (16) 06:37:09.0 (15)
16 11 / Muži [836] Michal Pelíšek 1970 CZE FreeRun Zlín 07:12:18.4 01:15:22.8 47:17.0 (20) 02:36:14.0 (13) 04:52:16.0 (18) 06:37:30.0 (16)
17 12 / Muži [893] Vojtěch Šroller 1968 CZE SK Lamy 07:12:32.3 01:15:36.7 45:38.0 (15) 02:37:02.0 (17) 04:53:54.0 (19) 06:39:46.0 (17)
18 13 / Muži [920] Jan Vokulič 1969 CZE selatkoleze 07:15:01.3 01:18:05.7 44:12.0 (12) 02:36:40.0 (15) 04:51:06.0 (17) 06:40:48.0 (18)
19 14 / Muži [736] Jiří Dumek 1982 CZE Krtek 07:26:19.1 01:29:23.5 48:20.0 (22) 02:44:10.0 (24) 05:02:44.0 (21) 06:52:19.0 (21)
20 15 / Muži [809] Tomáš Lalák 1976 CZE Praha 07:26:29.9 01:29:34.3 48:47.0 (23) 02:38:57.0 (20) 05:06:04.0 (22) 06:47:06.0 (19)
21 16 / Muži [896] Oldřich Štemberk 1991 CZE Rudná 07:27:36.4 01:30:40.8 51:57.0 (38) 02:52:50.0 (27) 04:54:12.0 (20) 06:49:41.0 (20)
22 6 / Ženy [814] Klára Malíková 1983 CZE Hakuna matata 07:33:04.4 01:36:08.8 49:57.0 (29) 02:44:03.0 (23) 05:17:19.0 (25) 07:01:14.0 (23)
23 17 / Muži [906] Andrzej Tomasik 1969 POL DRUŻYNA GAZETY ZIELONA GÓRA 07:34:05.1 01:37:09.5 50:05.0 (31) 03:06:40.0 (40) 05:12:57.0 (23) 06:59:30.0 (22)
24 18 / Muži [828] Michal Novák 1978 CZE Hradec Králové 07:36:13.3 01:39:17.7 46:59.0 (18) 02:48:38.0 (25) 05:13:07.0 (24) 07:02:41.0 (24)
25 7 / Ženy [765] Barbora Holasová 1988 CZE Undead Team CZE 07:47:40.2 01:50:44.6 54:43.0 (58) 02:55:15.0 (33) 05:19:58.0 (30) 07:09:56.0 (26)
26 19 / Muži [955] Martin Holas 1985 CZE Undead Team CZE 07:47:40.5 01:50:44.9 54:40.0 (57) 02:54:32.0 (30) 05:19:44.0 (28) 07:09:52.0 (25)
27 8 / Ženy [764] Lenka Holasová 1988 CZE Undead Team CZE 07:47:40.6 01:50:45.0 54:46.0 (59) 02:54:40.0 (31) 05:19:51.0 (29)
28 20 / Muži [888] Jiří Šimek 1981 CZE CEPro team 07:49:03.2 01:52:07.6 51:21.0 (34) 03:01:20.0 (37) 05:26:52.0 (34) 07:20:18.0 (29)
29 21 / Muži [934] Jakub Žák 1984 CZE Horalka a Tatranka | Hanspaulka 07:51:08.3 01:54:12.7 48:58.0 (24) 02:43:51.0 (22) 05:17:27.0 (26) 07:12:17.0 (27)
30 22 / Muži [803] Míra Kunc 1964 CZE kunabike 07:52:46.0 01:55:50.4 48:03.0 (21) 02:43:05.0 (21) 05:17:36.0 (27) 07:18:03.0 (28)
31 23 / Muži [943] Petr Paulín 1984 CZE RBZ Praha 07:55:07.7 01:58:12.1 55:01.0 (64) 03:07:00.0 (42) 05:35:42.0 (38) 07:28:40.0 (32)
32 9 / Ženy [798] Iva Kroužilová 1977 CZE Poděbrady 07:59:28.6 02:02:33.0 52:00.0 (39) 02:58:40.0 (34) 05:27:25.0 (36) 07:20:47.0 (30)
33 24 / Muži [775] Martin Bak 1974 CZE Hejnice 07:59:37.9 02:02:42.3 52:05.0 (40) 02:58:46.0 (35) 05:26:07.0 (33) 07:20:51.0 (31)
34 25 / Muži [848] Jan Putala 1981 CZE Odolena Voda 08:21:27.4 02:24:31.8 53:00.0 (48) 02:53:43.0 (29) 05:25:37.0 (31) 07:44:58.0 (35)
35 26 / Muži [862] Antonín Rylka 1977 CZE Praha 08:21:28.8 02:24:33.2 52:57.0 (47) 02:53:37.0 (28) 05:26:58.0 (35) 07:44:57.0 (34)
36 27 / Muži [758] Jaroslav Havlena 1977 CZE Mladá Boleslav 08:29:15.1 02:32:19.5 51:40.0 (37) 03:02:08.0 (39) 05:39:42.0 (39) 07:44:39.0 (33)
37 28 / Muži [950] Miroslav Vítek 1983 CZE Litoměřice 08:37:28.6 02:40:33.0 53:13.0 (51) 03:10:15.0 (48) 05:57:54.0 (43) 08:01:00.0 (37)
38 10 / Ženy [740] Markéta Florianová 1984 CZE Nelze vyloučit 08:38:06.0 02:41:10.4 53:53.0 (54) 02:54:58.0 (32) 05:35:34.0 (37) 07:56:32.0 (36)
39 11 / Ženy [733] Irena Douchová 1971 CZE Praha 11-Chodov 08:44:08.3 02:47:12.7 54:37.0 (56) 03:14:38.0 (58) 05:57:44.0 (42) 08:01:36.0 (38)
40 29 / Muži [732] Filip Doucha 1970 CZE Praha 11 08:44:10.8 02:47:15.2 54:48.0 (60) 03:13:59.0 (57) 05:57:38.0 (41) 08:01:39.0 (39)
41 12 / Ženy [810] Lenka Landová 1978 CZE Pura Vida 08:44:34.5 02:47:38.9 55:55.0 (66) 03:12:11.0 (50) 06:03:30.0 (46) 08:05:23.0 (40)
42 30 / Muži [915] Přemek Vida 1980 CZE Pura Vida 08:44:34.8 02:47:39.2 55:58.0 (67) 03:12:28.0 (51) 06:01:48.0 (45) 08:05:26.0 (41)
43 31 / Muži [793] Tomaz Kranjc 1980 CZE Praha 08:53:03.2 02:56:07.6 50:09.0 (32) 03:32:38.0 (77) 06:03:39.0 (47) 08:13:23.0 (43)
44 32 / Muži [812] Jiří Mach 1983 CZE ZADOV 08:56:59.6 03:00:04.0 53:06.0 (50) 03:25:33.0 (71) 06:03:47.0 (48) 08:13:26.0 (44)
45 33 / Muži [935] Michal Žibřid 1975 CZE Praha 15 09:00:15.3 03:03:19.7 51:31.0 (36) 02:59:54.0 (36) 05:58:02.0 (44) 08:10:38.0 (42)
46 34 / Muži [873] Jiří Strangmuller 1975 CZE Praha 4 09:05:05.4 03:08:09.8 01:00:01.0 (91) 03:24:08.0 (70) 06:14:25.0 (57) 08:22:06.0 (45)
47 35 / Muži [867] Michal Skočdopole 1977 CZE FCS Dobruška 09:06:09.8 03:09:14.2 54:33.0 (55) 03:10:56.0 (49) 06:08:23.0 (51) 08:25:52.0 (48)
48 36 / Muži [792] Otakar Kozlík 1959 CZE radioklub OK1OMY Hostovice 09:08:37.2 03:11:41.6 50:32.0 (33) 03:09:35.0 (46) 06:08:33.0 (52) 08:23:49.0 (46)
49 13 / Ženy [844] Zuzana Procházková 1986 CZE Kralupy nad Vltavou 09:09:59.6 03:13:04.0 52:43.0 (45) 03:06:53.0 (41) 06:10:03.0 (54) 08:32:10.0 (50)
50 37 / Muži [786] Jan Koldinský 1985 CZE TOM-KČT Kralupy nad Vltavou 09:10:05.1 03:13:09.5 52:50.0 (46) 03:07:05.0 (43) 06:10:10.0 (55) 08:32:22.0 (51)
51 38 / Muži [808] Libor Kysela 1983 CZE Praha 14 09:10:23.2 03:13:27.6 58:27.0 (84) 03:15:21.0 (62) 06:10:56.0 (56) 08:23:53.0 (47)
52 14 / Ženy [908] Veronika Truksová 1987 CZE Praha 8 09:10:33.5 03:13:37.9 57:24.0 (80) 03:15:10.0 (60) 06:20:13.0 (62) 08:32:57.0 (53)
53 39 / Muži [833] Dominik Orság 1991 SVK Partizánske 09:10:35.3 03:13:39.7 57:27.0 (81) 03:15:16.0 (61) 06:20:19.0 (63) 08:32:50.0 (52)
54 15 / Ženy [762] Michaela HLADKÁ 1974 CZE Nymburk 09:12:46.8 03:15:51.2 56:40.0 (69) 03:19:52.0 (67) 06:28:08.0 (70) 08:29:11.0 (49)
55 16 / Ženy [842] Dominika Policianová 1991 SVK Malý Šariš 09:18:52.0 03:21:56.4 04:00:33.0 (208)
56 17 / Ženy [875] Michaela Stránská 1988 CZE Báječné ženy v běhu 09:21:13.5 03:24:17.9 57:09.0 (77) 03:15:35.0 (63) 06:31:25.0 (76) 08:38:13.0 (55)
57 40 / Muži [760] Jan Herčík 1979 CZE Trutnov 09:25:54.6 03:28:59.0 01:00:15.0 (94) 03:25:57.0 (74) 06:29:59.0 (75) 08:39:08.0 (57)
58 41 / Muži [885] Petr Syrovátka 1983 CZE Trutnov 09:25:55.6 03:29:00.0 01:00:16.0 (95) 03:25:51.0 (73) 06:28:29.0 (72) 08:39:04.0 (56)
59 42 / Muži [904] Michal Tichý 1974 CZE Praha 6 09:26:23.8 03:29:28.2 54:51.0 (61) 03:15:54.0 (64) 06:23:27.0 (64) 08:49:34.0 (62)
60 43 / Muži [903] Tomáš Tichý 1974 CZE Praha 6 09:26:24.1 03:29:28.5 54:54.0 (62) 03:16:01.0 (65) 06:24:00.0 (66) 08:49:56.0 (63)
61 44 / Muži [890] David Škorpík 1988 CZE Jablonec nad Nisou 09:27:09.6 03:30:14.0 52:12.0 (42) 03:14:46.0 (59) 06:18:03.0 (60) 08:49:29.0 (61)
62 45 / Muži [910] Štěpán Uxa 1984 CZE Jilemnice 09:31:45.3 03:34:49.7 54:59.0 (63) 03:35:26.0 (82) 06:29:35.0 (74) 08:52:01.0 (64)
63 18 / Ženy [843] Zuzana Procházková 1992 CZE Hořovice 09:34:53.3 03:37:57.7 56:43.0 (70) 03:26:59.0 (75) 06:16:38.0 (59) 08:33:10.0 (54)
64 46 / Muži [702] Jan Babovak 1986 CZE Squadráti Outdoor 09:34:55.8 03:38:00.2 56:52.0 (73) 03:25:42.0 (72) 06:08:00.0 (50) 08:41:09.0 (58)
65 47 / Muži [932] Marcel Zniszczol 1986 CZE Squadráti Outdoor 09:34:59.4 03:38:03.8 56:15.0 (68) 03:09:47.0 (47) 06:15:07.0 (58) 08:41:45.0 (59)
66 19 / Ženy [735] Jelena Dukic 1988 CZE Praha 09:36:00.4 03:39:04.8 52:40.0 (44) 03:33:52.0 (78) 06:23:35.0 (65) 08:45:25.0 (60)
67 48 / Muži [801] Pavel Kuchař 1983 CZE Praha 9 09:37:16.5 03:40:20.9 52:10.0 (41) 03:12:43.0 (52) 06:07:36.0 (49) 08:56:37.0 (67)
68 20 / Ženy [872] Jana Solověvová 1980 CZE Praha 09:41:09.7 03:44:14.1 55:04.0 (65) 03:24:02.0 (69) 06:28:21.0 (71) 08:54:22.0 (65)
69 49 / Muži [729] Miloslav Dejl 1958 CZE Liberec 09:41:25.6 03:44:30.0 57:18.0 (78) 03:34:05.0 (80) 06:39:38.0 (80) 08:56:49.0 (70)
70 50 / Muži [761] Petr Hlad 1977 CZE Ústí nad Labem 09:41:27.0 03:44:31.4 57:21.0 (79) 03:33:58.0 (79) 06:36:31.0 (79) 08:56:45.0 (69)
71 51 / Muži [826] Radek Nezbeda 1981 CZE Kamenný Přívoz 09:45:21.5 03:48:25.9 52:17.0 (43) 03:12:49.0 (53) 06:09:45.0 (53) 08:56:42.0 (68)
72 52 / Muži [784] Vladimír Klanica 1990 CZE Ostrava 09:48:39.5 03:51:43.9 53:02.0 (49) 03:34:10.0 (81) 06:28:43.0 (73) 08:54:29.0 (66)
73 21 / Ženy [878] Marie Studená 1982 CZE Borotín 09:51:12.1 03:54:16.5 56:46.0 (71) 03:17:00.0 (66) 06:33:04.0 (78) 08:56:54.0 (71)
74 53 / Muži [712] Tomáš Borák 1996 CZE kačaba team 09:51:21.6 03:54:26.0 01:01:55.0 (116) 07:10:52.0 (105) 09:09:38.0 (75)
75 54 / Muži [797] Jan Krmela 1986 CZE Postopach.cz 10:05:24.7 04:08:29.1 01:01:06.0 (109) 03:21:16.0 (68) 06:24:14.0 (67) 09:01:41.0 (74)
76 55 / Muži [835] Radim Patočka 1985 CZE Praha 10:08:09.3 04:11:13.7 01:25:15.0 (193) 03:42:44.0 (97) 06:42:33.0 (82) 09:01:21.0 (73)
77 22 / Ženy [720] Veronika Cestrová 1986 CZE Praha 10:08:10.9 04:11:15.3 01:25:11.0 (192) 03:42:15.0 (95) 06:42:27.0 (81) 09:01:15.0 (72)
78 23 / Ženy [752] Veronika Halašková 1986 CZE Krnov 10:20:12.2 04:23:16.6 01:01:30.0 (112) 03:37:15.0 (84) 07:10:10.0 (102) 09:29:03.0 (76)
79 56 / Muži [956] Zdeněk Strouhal 1959 CZE Staněk Sport Turnov 10:23:03.0 04:26:07.4 44:42.0 (13) 02:51:38.0 (26) 05:45:18.0 (40) 09:30:40.0 (77)
80 57 / Muži [739] Tomáš Filip 1964 CZE Vrchlabí 10:26:57.4 04:30:01.8 56:50.0 (72) 03:42:09.0 (94) 06:48:50.0 (83) 09:35:36.0 (78)
81 58 / Muži [958] Milan Smetana 1979 CZE husťáci 10:33:57.1 04:37:01.5 01:02:40.0 (121) 03:41:15.0 (89) 07:02:23.0 (88) 09:42:17.0 (86)
82 24 / Ženy [877] Kateřina Strnadlová 1986 CZE Kajen 10:34:17.4 04:37:21.8 01:06:30.0 (158) 03:50:16.0 (105) 07:27:01.0 (111) 09:47:09.0 (90)
83 59 / Muži [815] Jan Martasek 1983 CZE KAJEN 10:34:18.0 04:37:22.4 01:06:27.0 (157) 03:50:12.0 (104) 07:26:54.0 (110) 09:47:06.0 (89)
84 25 / Ženy [727] Jana Čížková 1978 CZE Praha 4 10:34:20.8 04:37:25.2 57:38.0 (83) 03:44:49.0 (99) 07:02:41.0 (90) 09:35:48.0 (81)
85 60 / Muži [938] Jan Elhenický 1989 CZE Trutnov 10:34:21.5 04:37:25.9 59:54.0 (89) 03:50:29.0 (107) 07:09:47.0 (101) 09:36:21.0 (83)
86 61 / Muži [949] Daniel Zajíc 1980 CZE Bike Team Stará Paka 10:34:24.9 04:37:29.3 57:34.0 (82) 03:44:55.0 (100) 07:09:37.0 (100) 09:35:51.0 (82)
87 62 / Muži [820] Alexander Moureček 1969 CZE Velké Popovice 10:34:27.3 04:37:31.7 57:01.0 (75) 03:39:11.0 (87) 07:05:19.0 (92) 09:35:43.0 (80)
88 26 / Ženy [821] Renata Mourečková 1978 CZE Velké Popovice 10:34:28.1 04:37:32.5 57:04.0 (76) 03:39:17.0 (88) 07:05:12.0 (91) 09:35:39.0 (79)
89 63 / Muži [941] Marek Kolařík 1982 CZE Praha 10:35:41.2 04:38:45.6 01:02:49.0 (123) 03:41:26.0 (90) 07:02:30.0 (89) 09:42:15.0 (85)
90 64 / Muži [721] Rafał Cisakowski 1976 POL Głogów 10:39:53.3 04:42:57.7 58:39.0 (85) 03:57:38.0 (119) 07:06:28.0 (95) 09:42:35.0 (87)
91 65 / Muži [952] Robert Kubicki 1967 POL Gazety z. g. 10:40:03.7 04:43:08.1 01:02:52.0 (124) 03:35:57.0 (83) 06:51:10.0 (84) 10:00:33.0 (100)
92 66 / Muži [778] Petr Ureš 1975 CZE Praha 10:43:05.3 04:46:09.7 01:00:35.0 (100) 03:41:39.0 (92) 07:09:03.0 (98) 09:50:50.0 (92)
93 67 / Muži [751] Radek Halama 1975 CZE NANANA TEAM 10:43:18.6 04:46:23.0 58:44.0 (86) 03:31:29.0 (76) 07:05:34.0 (93) 09:52:24.0 (93)
94 27 / Ženy [730] Danica Dobisova 1980 CZE Praha 10:43:58.9 04:47:03.3 01:00:23.0 (97) 03:41:46.0 (93) 07:06:18.0 (94) 09:52:27.0 (94)
95 28 / Ženy [909] Petra Urešová 1979 CZE Praha 10:44:01.2 04:47:05.6 01:00:32.0 (99) 03:41:33.0 (91) 07:07:22.0 (96) 09:50:45.0 (91)
96 68 / Muži [756] Petr Havel 1968 CZE MPM TEAM 10:45:25.8 04:48:30.2 01:03:24.0 (132) 03:53:46.0 (113) 07:20:51.0 (109) 09:52:33.0 (95)
97 29 / Ženy [719] Vladimíra Carroll 1979 CZE Zlínské kamzice 10:46:42.1 04:49:46.5 01:06:25.0 (156) 03:52:10.0 (112) 07:31:50.0 (115) 10:01:49.0 (101)
97 29 / Ženy [829] Zuzana Novotná 1979 CZE Zlínské kamzice 10:46:42.1 04:49:46.5 01:06:22.0 (155) 03:52:06.0 (111) 07:31:41.0 (114) 10:01:51.0 (102)
99 31 / Ženy [936] Petra Bielinová 1979 CZE Praha 4 10:47:04.5 04:50:08.9 01:02:35.0 (120) 03:45:37.0 (101) 07:36:58.0 (126) 09:54:50.0 (97)
100 69 / Muži [838] petr petura 1977 CZE jenštejn 10:56:30.4 04:59:34.8 49:12.0 (25) 03:08:14.0 (45) 06:20:01.0 (61) 09:42:12.0 (84)
101 70 / Muži [922] Wojciech Wesołowski 1989 POL Górskie Wyrypy 10:58:36.8 05:01:41.2 58:54.0 (87) 03:58:01.0 (124) 07:15:35.0 (107) 10:08:53.0 (106)
102 71 / Muži [746] Arkadiusz Gerono 1983 POL Jelenia Góra 10:58:37.7 05:01:42.1 58:59.0 (88) 03:58:13.0 (125) 07:15:28.0 (106) 10:09:01.0 (107)
103 32 / Ženy [771] Vendula Hronová 1976 CZE SRTG Rychnov nad Kněžnou 10:58:38.6 05:01:43.0 01:01:43.0 (114) 03:38:15.0 (85) 07:02:05.0 (86) 10:02:40.0 (103)
104 72 / Muži [957] Patrik Líbal 1975 CZE Strašnice 10:58:49.0 05:01:53.4 49:54.0 (28) 03:13:37.0 (55) 06:27:34.0 (69) 09:42:39.0 (88)
105 33 / Ženy [880] Dana Surá 1967 CZE Krásné Pole 11:09:27.6 05:12:32.0 01:03:02.0 (127) 03:50:01.0 (102) 07:10:43.0 (104) 10:09:52.0 (109)
106 73 / Muži [881] Pavel Surý 1968 CZE PA-STA 11:09:32.4 05:12:36.8 01:03:05.0 (128) 03:50:06.0 (103) 07:10:37.0 (103) 10:09:49.0 (108)
107 74 / Muži [940] Roman Hojný 1988 CZE Trutnov 11:14:10.8 05:17:15.2 01:03:12.0 (130) 04:03:47.0 (135) 07:17:16.0 (108) 10:09:55.0 (110)
108 75 / Muži [768] Jakub Horák 1989 CZE SRTG Rychnov nad Kněžnou 11:16:16.0 05:19:20.4 01:01:46.0 (115) 03:38:25.0 (86) 07:02:12.0 (87) 10:04:04.0 (105)
109 76 / Muži [734] Tomáš Duffek 1985 CZE Klub vodáků Střekov 11:19:59.8 05:23:04.2 01:00:40.0 (102) 04:09:07.0 (144) 07:32:02.0 (116) 10:14:55.0 (112)
110 77 / Muži [741] PAVEL FRANCE 1979 CZE Klub vodáků Střekov 11:20:03.1 05:23:07.5 01:00:38.0 (101) 04:09:03.0 (143) 07:36:20.0 (124) 10:14:48.0 (111)
111 34 / Ženy [870] Šárka Sobotková 1985 CZE Přelouč 11:20:03.4 05:23:07.8 01:06:47.0 (162) 03:42:39.0 (96) 07:45:49.0 (142) 10:25:15.0 (117)
112 35 / Ženy [928] Eva Zajfrtová 1972 CZE Rybitví 11:20:04.5 05:23:08.9 01:06:43.0 (161) 03:44:44.0 (98) 07:45:59.0 (143) 10:25:26.0 (118)
113 78 / Muži [942] Martin Košík 1975 CZE Jenštejn 11:21:26.2 05:24:30.6 49:50.0 (27) 03:13:47.0 (56) 06:27:16.0 (68) 09:53:57.0 (96)
114 79 / Muži [804] Filip Kunc 1990 CZE vousáč tankuje Plzeň 11:24:28.1 05:27:32.5 50:01.0 (30) 03:08:07.0 (44) 06:32:53.0 (77) 10:03:55.0 (104)
115 80 / Muži [907] Zdeněk Tomáš 1976 CZE BT Stará Paka 11:28:16.8 05:31:21.2 01:00:27.0 (98) 03:50:21.0 (106) 07:08:54.0 (97) 10:24:06.0 (113)
116 81 / Muži [945] David Tomáš 1974 CZE Bike Team Stará Paka 11:28:18.1 05:31:22.5 01:03:42.0 (137) 03:57:52.0 (122) 07:32:27.0 (119) 10:25:11.0 (116)
117 82 / Muži [946] Radek Tůma 1974 CZE Bike Team Stará Paka 11:28:19.1 05:31:23.5 01:03:37.0 (136) 03:57:56.0 (123) 07:32:37.0 (120) 10:24:14.0 (114)
118 83 / Muži [944] Jan Romančák 1978 CZE Bike and Run Team Stará Paka 11:28:21.7 05:31:26.1 59:58.0 (90) 03:50:36.0 (108) 07:09:17.0 (99) 10:25:08.0 (115)
119 36 / Ženy [839] Mirka Pilzová 1973 CZE iThinkBeer 11:34:13.6 05:37:18.0 01:02:55.0 (125) 03:57:48.0 (121) 07:54:09.0 (150) 10:37:05.0 (124)
119 36 / Ženy [850] Renata Raisová 1963 CZE iThinkBeer 11:34:13.6 05:37:18.0 01:02:59.0 (126) 03:57:43.0 (120) 07:56:53.0 (151) 10:37:08.0 (125)
121 84 / Muži [726] Jan Čeněk 1987 CZE Jaroměř 11:35:03.6 05:38:08.0 01:05:24.0 (150) 04:17:39.0 (158) 07:40:15.0 (130) 10:33:26.0 (122)
122 85 / Muži [781] Jan Jirsák 1989 CZE Jaroměř 11:35:04.0 05:38:08.4 01:05:20.0 (149) 04:17:44.0 (159) 07:40:07.0 (129) 10:33:19.0 (121)
123 38 / Ženy [879] Dana Sukdoláková 1973 CZE SPONA Teplice 11:37:06.3 05:40:10.7 01:07:40.0 (169) 04:10:52.0 (147) 07:45:20.0 (140) 10:43:00.0 (132)
124 86 / Muži [856] Martin Richter 1967 CZE SPONA Teplice 11:37:06.4 05:40:10.8 01:07:37.0 (168) 04:10:47.0 (146) 07:45:30.0 (141)
125 87 / Muži [718] Lubomír Cakl 1961 CZE České Budějovice 11:39:23.7 05:42:28.1 01:03:16.0 (131) 03:54:38.0 (114) 07:27:40.0 (112) 10:26:03.0 (119)
126 88 / Muži [823] Petr Nedomlel 1977 CZE Pňovany 11:39:24.2 05:42:28.6 01:03:08.0 (129) 03:54:44.0 (115) 07:27:47.0 (113) 10:26:10.0 (120)
127 39 / Ženy [795] Helena Krejčí 1989 CZE 11:42:43.8 05:45:48.2 01:08:05.0 (173) 04:24:37.0 (164) 08:00:30.0 (152)
128 89 / Muži [787] Jan Kopecký 1974 CZE Praha 4 11:42:51.2 05:45:55.6 01:04:51.0 (141) 04:01:35.0 (130) 07:36:49.0 (125) 10:48:42.0 (133)
129 40 / Ženy [766] Patricie Holečková 1977 CZE Praha 7 11:42:54.1 05:45:58.5 01:04:56.0 (142) 04:03:37.0 (134) 07:37:06.0 (127) 10:48:45.0 (134)
130 41 / Ženy [709] Lucie Bočková 1980 CZE SRTG Rychnov nad Kněžnou 11:44:59.4 05:48:03.8 01:03:34.0 (135) 04:01:21.0 (127) 07:35:32.0 (122) 10:42:20.0 (129)
131 42 / Ženy [779] Monika Jelenová 1972 CZE SRTG Rychnov nad Kněžnou 11:45:01.6 05:48:06.0 01:03:29.0 (134) 04:01:14.0 (126) 07:35:39.0 (123) 10:42:27.0 (130)
132 90 / Muži [703] Martin Bednář 1980 CZE Vlčice 11:45:18.5 05:48:22.9 01:27:58.0 (197) 04:34:30.0 (174) 08:19:58.0 (162) 10:49:13.0 (137)
132 43 / Ženy [704] Martina Bednářová 1986 CZE Český Brod 11:45:18.5 05:48:22.9 01:28:01.0 (198) 04:34:26.0 (173) 08:20:05.0 (163) 10:49:28.0 (138)
134 91 / Muži [831] Martin Ohrádka 1992 CZE Sedlčany 11:45:53.1 05:48:57.5 01:00:06.0 (92) 03:56:21.0 (116) 07:32:10.0 (117) 10:38:45.0 (126)
134 91 / Muži [916] Roman Vítek 1986 CZE Sedlčany 11:45:53.1 05:48:57.5 01:00:20.0 (96) 03:56:34.0 (117) 07:32:46.0 (121) 10:38:52.0 (127)
134 91 / Muži [832] Marek Ohrádka 1992 CZE Sedlčany 11:45:53.1 05:48:57.5 01:00:10.0 (93) 03:57:33.0 (118) 07:32:18.0 (118) 10:38:56.0 (128)
137 94 / Muži [911] Karel Vacek 1971 CZE Praha 8 11:48:04.0 05:51:08.4 01:18:00.0 (189) 05:00:35.0 (194) 07:58:06.0 (21)
138 95 / Muži [780] Jiří Jirsa 1972 CZE Starý Kolín 11:48:12.0 05:51:16.4 01:18:04.0 (190) 05:03:17.0 (196) 07:58:12.0 (22)
139 96 / Muži [706] Richard Beran 1981 CZE Trutnov 11:49:49.5 05:52:53.9 04:05:20.0 (136) 06:55:13.0 (85) 10:34:00.0 (123)
140 97 / Muži [861] Martin Rychlý 1992 CZE Hradec Králové 11:50:24.5 05:53:28.9 01:00:47.0 (104) 04:01:31.0 (129) 07:42:45.0 (134) 10:48:56.0 (136)
141 98 / Muži [822] Jiří Mudra 1989 CZE Pivo za odměnu 11:50:28.3 05:53:32.7 01:00:43.0 (103) 04:01:26.0 (128) 07:41:52.0 (133) 10:48:50.0 (135)
142 99 / Muži [886] Milan Šauer 1975 CZE Baltic Trio 11:51:21.8 05:54:26.2 01:02:45.0 (122) 04:03:03.0 (133) 10:53:29.0 (139)
143 100 / Muži [897] Ondřej Štěrbák 1982 CZE Mníšek pod Brdy 11:59:06.7 06:02:11.1 01:07:46.0 (170) 04:28:16.0 (171) 08:11:17.0 (156) 10:58:04.0 (146)
144 101 / Muži [951] Radim Košťálek 1965 CZE HK Choceň 11:59:29.5 06:02:33.9 01:00:55.0 (106) 04:06:22.0 (138) 07:47:16.0 (145) 10:55:24.0 (140)
145 44 / Ženy [841] Jana Pinkasová 1972 CZE HK Choceň 11:59:32.1 06:02:36.5 01:00:50.0 (105) 04:06:14.0 (137) 07:47:41.0 (148) 10:55:41.0 (141)
146 45 / Ženy [789] Blanka Košťálková 1964 CZE HK Choceň 11:59:32.2 06:02:36.6 01:00:58.0 (107) 04:06:25.0 (139) 07:47:08.0 (144) 10:56:00.0 (143)
147 102 / Muži [840] Martin Pinkas 1967 CZE HK Choceň 11:59:34.0 06:02:38.4 01:01:01.0 (108) 04:06:32.0 (140) 07:47:49.0 (149) 10:55:45.0 (142)
148 46 / Ženy [918] Mirka Vítková 1981 CZE Beroun 12:00:05.3 06:03:09.7 01:09:42.0 (180) 03:51:32.0 (110) 07:47:23.0 (146) 11:06:03.0 (148)
149 103 / Muži [917] Ondřej Vítek 1979 CZE Beroun 12:00:06.2 06:03:10.6 01:09:39.0 (179) 03:51:26.0 (109) 07:47:33.0 (147) 11:06:05.0 (149)
150 47 / Ženy [883] Marcela Svobodová 1991 CZE Slaný 12:06:38.0 06:09:42.4 01:06:10.0 (153) 04:11:05.0 (148) 08:17:17.0 (160) 11:23:41.0 (165)
151 104 / Muži [747] Andrzej Gerono 1956 POL Mysłakowice 12:07:43.9 06:10:48.3 01:09:06.0 (178) 04:24:41.0 (165) 08:25:11.0 (169) 11:05:47.0 (147)
152 48 / Ženy [725] Andrea Čechurová 1986 CZE MPM TEAM 12:07:58.5 06:11:02.9 01:05:08.0 (146) 04:12:20.0 (151) 07:41:45.0 (132) 11:10:55.0 (158)
153 49 / Ženy [724] Vlasta Čechurová 1966 CZE MPM TEAM 12:08:00.3 06:11:04.7 01:05:03.0 (144) 04:12:24.0 (152) 07:45:05.0 (138) 11:10:48.0 (156)
154 105 / Muži [723] Martin Čechura 1988 CZE MPM TEAM 12:08:03.8 06:11:08.2 01:05:00.0 (143) 04:12:15.0 (150) 07:37:48.0 (128) 11:10:51.0 (157)
155 106 / Muži [722] Miroslav Čechura 1964 CZE MPM TEAM 12:08:05.6 06:11:10.0 01:05:05.0 (145) 04:12:28.0 (153) 07:45:12.0 (139) 11:11:00.0 (159)
156 50 / Ženy [782] Bára Jiříčková 1997 CZE PARENT PROJECT 12:08:45.5 06:11:49.9 01:04:27.0 (138) 04:27:18.0 (167) 08:22:02.0 (168) 10:57:40.0 (145)
157 51 / Ženy [763] Aneta Hlínová 1980 CZE Heřmanův Městec 12:08:45.6 06:11:50.0 01:25:46.0 (195) 04:54:52.0 (191) 06:59:13.0 (6) 08:32:48.0 (177) 10:57:36.0 (144)
158 52 / Ženy [728] Eva Dědečková 1973 CZE Jablonec nad Nisou 12:08:48.0 06:11:52.4 01:08:35.0 (175) 04:53:46.0 (186) 07:00:48.0 (8) 08:41:30.0 (179) 11:31:46.0 (168)
159 107 / Muži [924] Otakar Wilfert 1975 CZE Klub vodáků Střekov 12:08:55.3 06:11:59.7 01:01:38.0 (113) 04:09:12.0 (145) 07:43:55.0 (135) 11:21:15.0 (164)
160 108 / Muži [791] Petr Kovář 1977 CZE Praha 12:09:59.9 06:13:04.3 01:02:22.0 (117) 04:02:35.0 (131) 07:44:07.0 (136) 11:08:25.0 (150)
161 109 / Muži [860] Robert Rusin 1978 CZE Praha 12:10:01.1 06:13:05.5 01:02:26.0 (118) 04:02:39.0 (132) 07:44:58.0 (137) 11:08:30.0 (151)
162 53 / Ženy [714] Petra Bradáčová 1986 CZE Praha 12:11:41.8 06:14:46.2 01:03:27.0 (133) 04:23:17.0 (161) 08:17:07.0 (159) 11:15:52.0 (162)
162 110 / Muži [713] Martin Bradáč 1981 CZE Praha 12:11:41.8 06:14:46.2 01:07:34.0 (167) 04:23:06.0 (160) 08:21:52.0 (167) 11:15:57.0 (163)
164 111 / Muži [711] Miroslav Boleslav 1972 CZE Borek 12:13:08.4 06:16:12.8 02:04:51.0 (206) 04:54:47.0 (190) 07:04:44.0 (13) 08:32:21.0 (176) 11:32:26.0 (169)
165 54 / Ženy [859] Lucie Rosová 1986 CZE Trutnov 12:13:56.4 06:17:00.8 01:06:39.0 (160) 04:54:13.0 (189) 06:51:58.0 (2) 08:20:37.0 (166) 11:10:00.0 (153)
166 112 / Muži [858] Zdeněk Rosa 1981 CZE Trutnov 12:13:59.3 06:17:03.7 01:06:36.0 (159) 04:54:08.0 (188) 06:51:54.0 (1) 11:10:04.0 (154)
167 113 / Muži [921] Pavel Vondráček 1981 CZE Trutnov 12:14:03.2 06:17:07.6 01:06:50.0 (163) 04:12:35.0 (154) 07:40:23.0 (131) 11:09:56.0 (152)
168 114 / Muži [851] Tomáš Rajča 1984 CZE Mníšek pod Brdy 12:20:30.2 06:23:34.6 01:02:32.0 (119) 04:16:11.0 (155) 08:08:41.0 (155) 11:10:08.0 (155)
169 115 / Muži [818] Jakub Mikšík 1987 CZE Dráčci 12:20:46.5 06:23:50.9 01:06:03.0 (151) 04:16:16.0 (156) 08:12:49.0 (157) 11:11:03.0 (160)
170 55 / Ženy [866] Aneta Siobosová 1989 CZE Dráčci 12:20:55.1 06:23:59.5 01:06:06.0 (152) 04:16:20.0 (157) 08:13:07.0 (158) 11:11:05.0 (161)
171 116 / Muži [783] Jaroslav Kavka 1978 CZE Vysoké Mýto 12:21:14.2 06:24:18.6 53:22.0 (52) 04:08:47.0 (142) 08:04:12.0 (153) 11:28:33.0 (166)
172 56 / Ženy [806] Lucie Kutlvašrová 1979 CZE Heřmanův Městec 12:21:14.3 06:24:18.7 01:25:43.0 (194) 04:54:56.0 (192) 06:59:18.0 (7) 08:38:36.0 (178) 11:32:30.0 (170)
173 117 / Muži [845] Milan Provazník 1967 CZE Vysoké Mýto 12:21:22.3 06:24:26.7 56:56.0 (74) 04:08:41.0 (141) 08:04:39.0 (154) 11:28:40.0 (167)
174 118 / Muži [863] Libor Řehoř 1968 CZE Jablonec n/N 12:40:12.4 06:43:16.8 01:08:31.0 (174) 04:53:39.0 (185) 07:00:54.0 (9) 08:42:09.0 (180)
175 119 / Muži [754] Milan Harakaľ 1979 CZE Jablonec nad Nisou 12:40:13.9 06:43:18.3 01:08:38.0 (176) 04:53:50.0 (187) 07:00:58.0 (10) 08:54:20.0 (185)
176 57 / Ženy [905] Martina Tománková 1984 CZE Pardubice 12:40:24.3 06:43:28.7 01:05:17.0 (148) 04:46:54.0 (181) 06:52:02.0 (3) 08:50:07.0 (183)
176 120 / Muži [912] Jan Varmuža 1993 CZE Pardubice 12:40:24.3 06:43:28.7 01:05:12.0 (147) 04:46:58.0 (182) 06:52:07.0 (4) 08:50:13.0 (184)
178 121 / Muži [865] Martin Schoř 1975 CZE Jičín 12:41:41.3 06:44:45.7 01:07:21.0 (165) 04:26:31.0 (166) 08:25:20.0 (170)
179 58 / Ženy [790] Gábina Hortová 1987 CZE Slaný 12:42:30.2 06:45:34.6 01:06:18.0 (154) 04:11:10.0 (149) 08:17:28.0 (161) 11:32:55.0 (171)
180 59 / Ženy [819] Lucie Minářová 1981 CZE Chrudim 12:48:37.8 06:51:42.2 01:36:51.0 (205) 05:44:56.0 (200)
181 60 / Ženy [794] Marcela Krasna 1981 CZE Heřmanův Městec 12:48:41.7 06:51:46.1 01:36:21.0 (203) 05:45:47.0 (201)
182 122 / Muži [834] Matej Pacovsky 1989 CZE Sezimovo usti 13:15:12.6 07:18:17.0 01:04:41.0 (140) 04:27:25.0 (168) 08:25:38.0 (171)
183 123 / Muži [816] Vlastimil Miksch 1988 CZE Mšené lázně 13:18:27.0 07:21:31.4 01:13:25.0 (183) 04:39:19.0 (177) 08:20:27.0 (165)
184 61 / Ženy [817] Monika Mikschová 1989 CZE Mšené lázně 13:18:32.7 07:21:37.1 01:13:28.0 (184) 04:39:27.0 (178) 08:20:13.0 (164)
185 62 / Ženy [824] Nela Neubauerová 1991 CZE Žďár nad Sázavou 13:32:56.7 07:36:01.1 01:08:42.0 (177) 04:46:39.0 (180) 06:59:08.0 (5) 08:54:39.0 (186)
186 63 / Ženy [767] Adéla Holubová 1976 CZE Heřmanův Městec 13:40:41.8 07:43:46.2 01:36:16.0 (202) 05:44:01.0 (198)
187 64 / Ženy [759] Jitka Havlíková 1978 CZE Slatiňany 13:40:47.9 07:43:52.3 01:36:48.0 (204) 05:44:05.0 (199)
DNF / Ženy [894] Jana Šroubková 1971 CZE kačaba team 01:28:50.1 (199)
DNF / Muži [731] Jakub Dostál 1987 CZE Equilibrium Slacklines 42:52.0 (5) 02:30:12.0 (9) 04:36:31.0 (10)
DNF / Ženy [898] Andrea Štolfová 1987 CZE jsem víla 53:28.0 (53) 03:12:54.0 (54)
DNF / Ženy [847] Adéla Převorová 2000 CZE Praha 10 01:07:59.0 (172) 04:36:40.0 (175) 07:37:22.0 (17)
DNF / Muži [774] Antonín Choulík 1972 CZE Sezimovo Ústí 2 01:15:23.0 (187) 04:38:17.0 (176) 07:22:51.0 (15)
DNF / Muži [953] Oldřich Gráf 1982 CZE Otice 01:04:39.0 (139) 05:03:01.0 (195) 07:22:58.0 (16)
DNF / Muži [882] Petr Sušek 1979 CZE Parent Projekt 01:15:40.0 (188) 04:50:21.0 (183) 07:22:42.0 (14)
DNF / Ženy [796] Martina Krejčová 1985 CZE Česká Lípa 01:13:01.0 (182) 04:52:11.0 (184) 07:38:39.0 (19)
DNF / Ženy [846] Monika Převorová 1968 CZE Praha 10 01:12:56.0 (181) 04:56:08.0 (193) 07:38:30.0 (18)
DNF / Muži [776] Jaroslav Jaros 1971 CZE České Budějovice 01:20:35.0 (191) 05:11:55.0 (197) 09:57:54.0 (98)
DNF / Muži [939] Marek Eliáš 1971 CZE praha 4 05:25:59.0 (32) 09:59:29.0 (99)
DNF / Muži [785] RAFAŁ KNAP 1980 POL AKTYWNY WAŁBRZYCH 10:42:45.0 (131)
DNF / Ženy [717] Alena Buttová 1988 CZE Postopáci 01:07:56.0 (171) 04:27:54.0 (169) 08:31:29.0 (172)
DNF / Ženy [737] Hana Emrová 1990 CZE Postopáci 01:14:55.0 (185) 04:27:58.0 (170) 08:31:37.0 (173)
DNF / Muži [716] David Brůža 1987 CZE Postopáci 01:01:12.0 (111) 04:23:31.0 (163) 08:31:45.0 (174)
DNF / Muži [777] Michal Jedlička 1986 CZE Postopach.cz 01:01:08.0 (110) 04:23:25.0 (162) 08:31:52.0 (175)
DNF / Muži [889] Jan Šístek 1960 CZE Postopáci 01:07:30.0 (166) 07:04:32.0 (11) 08:45:11.0 (181)
DNF / Ženy [927] Nikol Zábrodská 1990 CZE Postopáci 01:14:59.0 (186) 07:04:39.0 (12) 08:45:21.0 (182)
DNF / Muži [959] Jan Pilař 1986 CZE Slaný 01:27:47.0 (196) 04:44:31.0 (179) 07:38:48.0 (20)
DNF / Ženy [902] Alena Telváková 1993 CZE Kunčice pod Ondřejníkem 51:24.0 (35) 03:01:26.0 (38)
DNF / Muži [715] Martin Brixí 1982 CZE Praha 10 01:07:02.0 (164) 04:28:21.0 (172)
DNF / Muži [954] David Poláček 1973 CZE Žacléř 14:17:49.0 (209) 16:11:40.3 (1) 0-5:11:54.0 (1)
DNF / Ženy [743] Martina Galandová 1986 CZE Praha 01:29:08.0 (200)
DNF / Muži [914] Jaroslav Veselý 1994 CZE Praha 6, Břevnov 01:29:11.0 (201)
DNF / Muži [901] Miroslav Tabernaus 1989 SVK Žiar nad Hronom 04:00:24.0 (207)

výsledková listina běh 25km

start ~ 34:00:00

02:21:33.15
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup ZalyMiseckyHarrachovLuzickaDomekMSnezkaPomezkyPecStrazne
1 1 / Muži do 39 [78] Radoslav Groh 1989 CZE Hudy - La Sportiva 01:35:40.5 29:20.0 (3) 01:40:09.0 (1)
2 2 / Muži do 39 [59] Přemysl Ježek 1982 CZE AC Slovan Liberec 01:36:55.8 01:15.3 29:20.0 (2) 01:40:15.0 (2)
3 3 / Muži do 39 [35] Vlastimil Flegl 1986 CZE Vrchlabí 01:38:30.1 02:49.6 29:18.0 (1) 01:40:17.0 (3)
4 4 / Muži do 39 [77] Michal Štantejský 1984 CZE Raidlight Team 01:43:26.4 07:45.9 30:11.0 (4) 01:40:19.0 (4)
5 5 / Muži do 39 [54] Paweł Kochel 1981 POL Kowary 01:51:06.9 15:26.4 32:04.0 (5) 01:40:21.0 (5)
6 6 / Muži do 39 [81] Josef Provazník 1999 CZE ČKS SKI Jilemnice 01:52:46.5 17:06.0 35:26.0 (11) 01:40:22.0 (6)
7 7 / Muži do 39 [47] Jan Šubrt 1997 CZE Sokol Horní Sytová 01:54:49.0 19:08.5 35:24.0 (10)
8 1 / Muži nad 60 [38] Zdeněk Bufka 1957 CZE AC Česká Lípa 01:55:01.2 19:20.7 33:57.0 (6) 01:40:27.0 (7)
9 1 / Ženy do 59 [36] Dagmar Kynčlová 1972 CZE SK Nové Město nad Metují 01:59:48.4 24:07.9 35:17.0 (9) 01:40:31.0 (9)
10 1 / Muži do 59 [39] Jaroslav Erben 1974 CZE Kunčice nad Labem 02:01:10.7 25:30.2 34:58.0 (8) 01:40:34.0 (10)
11 8 / Muži do 39 [65] Jan Prokeš 1983 CZE Kosmonosy 02:01:28.7 25:48.2 34:55.0 (7) 01:40:29.0 (8)
12 2 / Muži nad 60 [80] Josef Vejnar 1957 CZE ČSK SKI Vysoké 02:01:30.7 25:50.2 35:46.0 (13) 01:40:37.0 (12)
13 2 / Muži do 59 [33] Pavel Bednář 1968 CZE ŠNECI na MAX 02:03:41.3 28:00.8 37:56.0 (17)
14 3 / Muži do 59 [40] Ivo Havlíček 1966 CZE Eva 02:04:03.4 28:22.9 37:36.0 (16) 01:40:54.0 (14)
15 4 / Muži do 59 [74] Yannick Maravaud 1971 CZE Libniatov 02:05:32.8 29:52.3 36:05.0 (15) 01:40:40.0 (13)
16 1 / Ženy do 39 [62] Jana Mikešová 1991 CZE Bakako running team 02:06:28.0 30:47.5 38:03.0 (18) 01:42:40.0 (16)
17 1 / Dorostenky [50] gabriela veigertova 2000 CZE Sk Slavia Jičín 02:13:18.0 37:37.5 35:33.0 (12) 01:40:35.0 (11)
18 5 / Muži do 59 [76] Mojmír Hojač 1958 CZE Desná 02:17:55.7 42:15.2 40:16.0 (21) 01:52:42.0 (20)
19 2 / Ženy do 59 [79] Adéla Bódiová 1976 CZE Brno 02:19:00.1 43:19.6 42:00.0 (25) 01:52:40.0 (19)
20 9 / Muži do 39 [55] Jakub Rybička 1987 CZE Praha 6 02:20:01.0 44:20.5 41:00.0 (22) 01:55:07.0 (23)
21 1 / Dorostenci [48] Jakub Švec 2001 CZE SAC Špindlerův Mlýn 02:20:02.2 44:21.7 38:33.0 (20) 01:41:40.0 (15)
22 10 / Muži do 39 [63] Zbyněk Munzar 1982 CZE H-H Smíchov 02:21:03.4 45:22.9 42:35.0 (26) 01:54:35.0 (22)
23 11 / Muži do 39 [70] Vojtěch Strouhal 1986 CZE TRUE GRIT 02:21:07.3 45:26.8 38:17.0 (19) 01:50:27.0 (18)
24 6 / Muži do 59 [46] Jan Šubrt 1968 CZE Muhu Team 02:21:17.1 45:36.6 35:52.0 (14) 01:43:06.0 (17)
25 7 / Muži do 59 [773] Martin Chmelík 1965 CZE Praha 9 02:24:08.1 48:27.6 41:07.0 (23) 01:55:11.0 (24)
26 8 / Muži do 59 [44] Petr Rohr 1965 CZE Praha 6 02:27:44.4 52:03.9 41:53.0 (24) 01:53:54.0 (21)
27 2 / Ženy do 39 [61] Lenka Habásková 1989 CZE Lysá nad Labem 02:27:46.5 52:06.0 44:32.0 (30) 01:58:55.0 (25)
28 3 / Ženy do 39 [49] Barbora Švecová 1993 CZE SAC Špindlerův Mlýn 02:28:52.0 53:11.5 42:59.0 (27) 01:59:40.0 (26)
29 12 / Muži do 39 [71] Michal Vavruška 1980 CZE FIN 02:35:09.9 59:29.4 43:13.0 (28) 02:02:15.0 (27)
30 13 / Muži do 39 [69] Karel Stehlik 1985 CZE FIN 02:35:10.8 59:30.3 43:16.0 (29) 02:02:18.0 (28)
31 3 / Ženy do 59 [72] Anna Vejšická 1973 CZE Praha 10 02:39:38.0 01:03:57.5 46:58.0 (32) 02:08:19.0 (29)
32 4 / Ženy do 59 [68] Helena Souchová 1974 CZE SPONA Teplice 02:39:42.0 01:04:01.5 47:08.0 (33) 02:08:37.0 (31)
33 14 / Muži do 39 [52] Lukáš Heřman 1980 CZE SPONA Teplice 02:39:47.2 01:04:06.7 47:13.0 (34) 02:08:35.0 (30)
34 5 / Ženy do 59 [73] Zuzana Zíková 1976 CZE Chotíkov 02:43:24.3 01:07:43.8 02:11:52.0 (32)
35 3 / Muži nad 60 [75] Jan Zahula 1950 CZE ČD Tanvald 02:46:30.5 01:10:50.0 46:42.0 (31) 02:12:55.0 (33)
36 6 / Ženy do 59 [60] Jana Cibulková 1971 CZE Praha 2 02:49:48.8 01:14:08.3 49:24.0 (36) 02:17:33.0 (34)
37 7 / Ženy do 59 [53] Klára Rezková 1977 CZE Kamenice 02:49:51.0 01:14:10.5 49:21.0 (35) 02:17:38.0 (35)
38 8 / Ženy do 59 [64] Michaela Patolánová 1977 CZE BŽB 03:24:53.9 01:49:13.4 01:01:39.0 (37) 02:46:40.0 (36)
39 9 / Ženy do 59 [57] Martina Cardová 1976 CZE Praha 6 03:40:37.9 02:04:57.4 01:03:34.0 (38) 02:53:59.0 (37)
40 4 / Ženy do 39 [37] Eva Rybářová 1980 CZE Nechanice 04:03:25.3 02:27:44.8 01:06:02.0 (39) 03:19:01.0 (38)
DNS / Muži do 39 [56] Jakub Andrle 1982 CZE Kostelec n.Č.l.
DNS / Ženy do 39 [41] kateřina kašparová 1986 CZE MK KLADNO
DNS / Muži do 39 [34] Jaroslav Červenka 1979 CZE Dobřenice
DNS / Ženy do 59 [45] Dagmar Rychnovská 1975 CZE AO Spartak Vrchlabí
DNS / Muži do 59 [42] Norbert Klvaň 1972 CZE SKC Pečky
DNS / Muži do 39 [43] Mariusz Marciniak 1984 POL ChaseYourselfForYourselfToBeYourself
DNS / Muži do 59 [51] Ondrej Hejduk 1973 USA team Griz
DNS / Muži do 39 [66] Maciej Serafinowicz 1984 POL LiveChat Pany
DNS / Ženy do 59 [58] Markéta Hušková 1971 CZE PA-STA
DNS / Ženy do 59 [67] Hana Sirová 1973 CZE Báječné ženy v běhu