Krakonošova 100

16.06.2017 - 17.06.2017 Vrchlabí, Krkonoše [CZE]

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Krakonošova 100 celkem: 543, muzi : 448, zeny: 95, Muži: 448, Ženy: 95 [html] [pdf]
Krakonošova 55 celkem: 253, muzi : 153, zeny: 100, Muži: 153, Ženy: 100 [html] [pdf]
běh 25km celkem: 33, muzi : 20, zeny: 13, Dorostenci: 0, Muži do 39: 13, Muži do 59: 5, Muži nad 60: 2, Dorostenky: 0, Ženy do 39: 6, Ženy do 59: 7, Ženy nad 60: 0 [html] [pdf]

startovní listina Krakonošova 100

start ~ 20:00:00 , přihlášeno: 543 účastníků ( 448 mužů, 95 žen) 100km

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Ženy [ ] Ábelová Lucie CZE tRUtNov 1985
Muži [ ] Ambrož Stanislav CZE Vyskytná nad Jihlavou 1976
Muži [ ] Ammer Libor CZE Trailpoint 1976
Muži [ ] Antoš Aleš CZE Zaloňov 1977
Muži [ ] Arlt Pavel CZE Hodkovice nad Mohelkou 1967
Ženy [ ] Baláková Nina SVK Ružomberok 1986
Muži [ ] Bartek Zoran CZE Praha 5 1983
Muži [ ] Bařinka Michal CZE Dharmoví tuláci 1989
Muži [ ] Bašek Václav CZE Fan Klub Milešovka 1974
Muži [ ] Bauchner Michal CZE Malé Přítočno 1969
Muži [ ] Beneda Radek CZE PeakMachine.cz 1982
Muži [ ] Bernovský Petr CZE Praha 4 1968
Ženy [ ] Bielinová Petra CZE Praha 4 1979
Muži [ ] Bláha Karel CZE iThinkBeer 1973
Muži [ ] Blazek Jiri CZE Veseli nad Luznici 1986
Muži [ ] Bobák Daniel CZE Mělník 1981
Muži [ ] Bogacz Przemyslaw POL Szczecin 1976
Ženy [ ] Bogušovská Gabriela CZE Mníšek pod Brdy 1973
Muži [ ] Boháč Lukáš CZE Klub přátel zdravého života 1987
Muži [ ] Boháč Ondřej CZE Tábor 1989
Muži [ ] Böhm Marian CZE Mára 1979
Muži [ ] Bolek Jaroslav GBR Serpentine 1979
Ženy [ ] Brableczová Renáta CZE Anvil 1980
Muži [ ] Bradáč Martin CZE Praha 1981
Ženy [ ] Bradáčová Petra CZE Praha 1986
Ženy [ ] Brejchová Eva CZE Praha 3 1979
Muži [ ] Brezina Igor CZE Praha 8 1981
Muži [ ] Brodzik Radosław POL Drużyna Gazety Wyborczej 1977
Muži [ ] Bruna Michal CZE Praha 1986
Muži [ ] Březina Miloslav CZE Staré Hradiště 161 1967
Ženy [ ] Březinová Hana CZE Staré Hradiště 1974
Muži [ ] Bříza Martin CZE Dvůr Králové nad Labem 1967
Muži [ ] Budař Tomáš CZE Jokerit paví řiť 1980
Ženy [ ] Bulantova Hana CZE Sokolov 1990
Muži [ ] Bureš David CZE Merida Biking Team 1978
Muži [ ] Cermak Marcel CZE Praha 1987
Muži [ ] Cibik Matej CZE Praha 1986
Muži [ ] Cícha Jindřich CZE Tábor 1989
Muži [ ] Cisár Peter SVK CS1000 1979
Muži [ ] Cmíral Martin CZE Praha 1968
Muži [ ] Crha Zdeněk CZE MK KLADNO 1979
Muži [ ] Czagan Jan CZE SDH Dědek 1971
Muži [ ] čabla robert CZE SLANÝ 1981
Muži [ ] Čabla Zdeněk CZE slaný 1956
Ženy [ ] Čahojová Ivana CZE Praha 5 1964
Muži [ ] Čajka Vladimír CZE Jemnice 1990
Muži [ ] Čapek Martin CZE Turnov 1978
Ženy [ ] Čechová Andrea CZE Český Brod 1973
Muži [ ] Čechura Martin CZE MPM TEAM 1988
Muži [ ] Čermák Tomáš CZE tomascerm@seznam.cz 1970
Muži [ ] Černoch Adam CZE Praha 1975
Muži [ ] Černý Radek CZE Pardubice 1981
Muži [ ] Čihák Jiří CZE Skeleton 1986
Muži [ ] Čihák Olaf CZE dalkovepochody.cz 1978
Muži [ ] Daubner Petr CZE Otrokáři 1973
Muži [ ] Dědic Roman CZE iThinkBeer 1974
Ženy [ ] Divišková Blanka CZE RUN4FUN 1967
Ženy [ ] Dlouhá Kateřina CZE Maratón Klub Kladno 1985
Muži [ ] Dočekal Jakub CZE Praha 1990
Muži [ ] Dohnal Martin CZE Les Gastons 1962
Muži [ ] Dolanský Radek CZE Praha 4 - Háje 1978
Muži [ ] Dolejš Vilém CZE KČT LOKO TEPLICE 1973
Muži [ ] Dolejš Vít CZE Praha 5 1977
Muži [ ] Doležal Pavel CZE SAMBAR, Lezecká stěna Kladno 1977
Muži [ ] Dorko Lukáš CZE Karlovy Vary 1986
Muži [ ] Dostál Filip CZE Lanškroun 1978
Muži [ ] Dostál Lukáš CZE Ostrava 1983
Muži [ ] Doubek Zdeněk CZE PKO Praha 1956
Ženy [ ] Doubková Darina CZE PKO Praha 1957
Muži [ ] Drahota Michael CZE Ostrava 1975
Muži [ ] Drastík Jakub CZE Hostivice 1976
Muži [ ] Drazdík Filip CZE KČT Odbor Jestřábi Dubeč 1995
Ženy [ ] Drobková Nela CZE Čáslav 1992
Muži [ ] Dubský Lukáš CZE Pardubice 1986
Muži [ ] Dubský Marek CZE Pardubice 1991
Ženy [ ] Dufková Kateřina CZE Praha 3 1983
Muži [ ] Dumbrovský Milan CZE Praha 13 1974
Muži [ ] Dungl Martin CZE Den cesty 1985
Muži [ ] Dvorský Petr CZE Brno 1977
Muži [ ] Dvořák Aleš CZE Vodňany 1981
Muži [ ] Dziubinski Michal POL Family Extreme 1981
Muži [ ] Eliáš Marek CZE praha 4 1971
Muži [ ] Eremka Libor CZE Humpolec 1988
Ženy [ ] Erika Kasza HUN Göd 1984
Muži [ ] Ešler Daniel CZE MB Sauny Mladá Boleslav 1977
Muži [ ] Fajgl Luboš CZE Cítov 1975
Muži [ ] Farbak Ivan CZE Rauta Hirwaynen 1969
Muži [ ] Fatka Ondřej CZE KČT Odbor Trilobit Barrandov 1977
Ženy [ ] Feiglová Michaela CZE Tachlovice 1994
Muži [ ] Fejtek Petr CZE Trutnov 1991
Muži [ ] Ferenc Venczl HUN Ercsi 1986
Muži [ ] Fexa Pavel CZE Bystrice nad Pernstejnem 1982
Muži [ ] Fiala Jiří CZE Brno 1984
Ženy [ ] Fidlerova Jana CZE ŽENY SOBĚ 1975
Ženy [ ] Filingerová Radka CZE SRTG Rychnov nad Kněžnou 1978
Muži [ ] Filip Jiří CZE Jamné nad Orlicí 1972
Muži [ ] Foubík Pavel CZE Praha 5 1992
Muži [ ] Frai Zbyněk CZE Jonáš - Malá Úpa 1980
Muži [ ] Gabko Petr CZE Most 1969
Muži [ ] Gáll Igor SVK Bratislava 1991
Muži [ ] Glaser Slávek CZE Magnum Jazz Bigband 1979
Ženy [ ] Glaserová Eva CZE Magnum Jazz Bigband 1978
Ženy [ ] Granátová Lenka CZE Děčín 1986
Ženy [ ] Gregorová Jana CZE Jičín 1967
Muži [ ] Greguš Dalibor SVK neznamy 1977
Muži [ ] Grodza Michal CZE Příbor 1982
Muži [ ] Grulich Roman CZE Praha 5 1986
Muži [ ] grygar jakub CZE Nobody fucks with the Jesus! 1972
Muži [ ] habarta martin CZE liberec 8 1991
Muži [ ] habarta martin CZE liberec 8 1991
Ženy [ ] Hájková Jana CZE Praha 8 1984
Muži [ ] Hála Dalibor CZE Magnum Jazz Bigband 1987
Muži [ ] Hála Jakub CZE Magnum Jazz Bigband 1982
Muži [ ] Halabala Pavel CZE Satalice 1980
Muži [ ] Haláček Václav CZE Magnum Jazz Bigband 1984
Muži [ ] Haluza Vít CZE Uherský Brod 1990
Muži [ ] Haňavec Martin CZE Nutrilite - Element team 1971
Muži [ ] Hanousek Jan CZE iThinkBeer 1963
Ženy [ ] Hanušová Pavlína CZE ŽENY SOBĚ 1973
Muži [ ] Hauser Karel CZE Strakonice 1973
Muži [ ] Hausser Andreas GER SV Albaching 1971
Ženy [ ] Havelková Nikola CZE Lampertice 1991
Ženy [ ] Havlikova Lenka CZE Proseč pod Ještědem 1982
Ženy [ ] Havlíková Petra CZE Jablonec nad Nisou 1979
Muži [ ] Hečko Eduard CZE Mimoň 1962
Muži [ ] Hejkrlík Antonín CZE hejahejtrail.cz 1952
Muži [ ] Hejkrlík Jiří CZE hejahejtrail.cz 1985
Ženy [ ] Hejkrlíková Iva CZE hejahejtrail.cz 1982
Ženy [ ] Hejkrlíková Věra CZE hejahejtrail.cz 1954
Muži [ ] Hejný Jakub CZE Praha 4 1990
Muži [ ] Herbs Václav CZE Středokluky 1973
Ženy [ ] Herren Barbora CZE Zdiby 1986
Muži [ ] Hlad Josef CZE Plzen 1973
Muži [ ] Hlach Jan CZE SPPH 1982
Ženy [ ] Hlaváčková Hana CZE Pardubice 1977
Ženy [ ] Hliňáková Petra CZE Praha3 1972
Ženy [ ] Hloušková Eva CZE Bozkov 221 1984
Ženy [ ] hnilicova marie CZE liberec 8 1991
Ženy [ ] hnilicova marie CZE liberec 8 1991
Muži [ ] Hoffman David CZE Praha - Bubenec 1982
Muži [ ] Hofman Jiří CZE CS-1000 1970
Muži [ ] Holeček Václav CZE slaný 1984
Muži [ ] Holub Michal CZE Praha 1964
Muži [ ] Honegr Tomáš CZE Hořice 1979
Muži [ ] Hons Pavel CZE MK KLADNO 1970
Muži [ ] Honzajk Jiří CZE Praha 7 1982
Muži [ ] Hora Ondřej CZE Pardubice 1992
Muži [ ] Horáček Filip CZE Velká Bystřice 1975
Muži [ ] Houdek Jakub CZE Nechťák HoroTeam 1987
Muži [ ] Houžvička Zbyněk CZE Hradec Králové 6 1975
Muži [ ] Hovorka Jan CZE Praha 4 1988
Muži [ ] Hovorka Jiří CZE Dvůr Králové nad Labem 1983
Muži [ ] Hrabálek Jaroslav CZE MILF 1984
Muži [ ] Hroz Richard CZE Klub velocipedistů a kopcošlapů Levousy 1966
Ženy [ ] Hrubá Kateřina CZE Pulečný 1986
Muži [ ] Hrubý Miroslav CZE - 1945
Muži [ ] Hruška Zdeněk CZE Tísek 1989
Ženy [ ] Hříchová Jana CZE Plzeň 1992
Muži [ ] Humphrey Andy GBR Southampton 1973
Muži [ ] Huňka Petr CZE CSC Český Brod 1990
Muži [ ] Hušek Stanislav CZE PA-STA 1968
Muži [ ] Hyksa Tomáš CZE Nechťák HoroTeam 1983
Muži [ ] Chalupný Václav CZE RUNGO.cz/LucyTeam 1993
Muži [ ] CHMEL Zdeněk CZE PRAHA 9 - Horní Počernice 1962
Muži [ ] Jahelka Dušan CZE Run Jaroměř 1990
Ženy [ ] Jakešová Klára CZE SK Babice 1987
Ženy [ ] Jandová Simona CZE Brno 1975
Ženy [ ] Janechova Katarina SVK TK Filozof 1982
Muži [ ] Janíčko Michal CZE Praha 1986
Muži [ ] Janík Lukáš CZE RBZ Praha 1988
Ženy [ ] Jánošíková Karolína CZE Relative Team 1987
Ženy [ ] Janusova Petra CZE Březová 1994
Muži [ ] Januška Stanislav SVK Trenčín 1954
Muži [ ] Jarůšek Zdeněk CZE SUADRA 1985
Muži [ ] Jílek Petr CZE Šestajovice 1985
Muži [ ] Jindra Marek CZE Praha 1985
Ženy [ ] Jindrová Jana CZE Praha 1955
Ženy [ ] Jindrová Věra CZE HP Inc. 1989
Muži [ ] Jirak Ales GER Berlin 1977
Muži [ ] Jirak Roman CZE Břehy 1975
Muži [ ] Jiříček Josef CZE PARENT PROJECT 1974
Muži [ ] Jiříček Tomáš CZE Soběslav 1989
Muži [ ] jobb daniel CZE hellfish aminostar 1982
Muži [ ] Johan Jiří CZE Zdice 1969
Muži [ ] Johan Marek CZE Trutnov - Městská policie 1978
Ženy [ ] Johanová Dana CZE Zdice 1965
Muži [ ] Jurásek Jaroslav CZE MK KLADNO 1966
Muži [ ] Jurco Radim CZE Škodějov 11 1995
Muži [ ] jurečka petr CZE františkov 1948
Muži [ ] Kábrt Lukáš CZE Rtyně v Podkrkonoší 1985
Muži [ ] Kadavý Tomáš CZE Pardubice 1985
Muži [ ] Kafka Leoš CZE Praha 9 - Čakovice 1979
Muži [ ] Kaláb Martin CZE Nové Veselí 1985
Muži [ ] Kaleta Ondřej CZE Praha 1987
Muži [ ] Kalivoda Ondřej CZE KOplan.cz 1982
Muži [ ] Kanta Jan CZE Praha 9 1974
Muži [ ] Kanta Martin CZE Praha 9 1982
Muži [ ] Karč Jakub CZE Babice 1974
Muži [ ] Kasl Vladimir CZE COLUMBIA MONTRAIL XRNNRS 1976
Muži [ ] Kasprowski Lukasz POL Krapkowice 1979
Muži [ ] Kebrle Jaroslav CZE Bigbulls-Rpety 1988
Muži [ ] Kejkrt David CZE Litoměřice 1981
Muži [ ] Kijasev Viktor SVK Nitra 1975
Ženy [ ] Klapetková Jana CZE www.princezna-pampeliska.cz 1986
Muži [ ] Klauser Ondřej CZE Sedlčany 1985
Muži [ ] Klím Tomáš CZE ČISTÉ BESKYDY - cistebeskydy.cz 1975
Muži [ ] Klopotek Marcin POL Family Extreme 1975
Muži [ ] Klouda Martin CZE I. PKO Praha 1978
Muži [ ] Kment Martin CZE iThinkBeer 1966
Muži [ ] Kocum Jan CZE ŠUMAVÁCÍÍÍ 1980
Muži [ ] Kočvara Michal CZE TJ Sokol Kuní les 1982
Muži [ ] Koláček Stanislav CZE Ivančice 1968
Muži [ ] Koldinský Jan CZE TOM-KČT Kralupy nad Vltavou 1985
Muži [ ] Kolesár Dušan CZE Malé Svatoňovice 1979
Muži [ ] Kolisko Jiří CZE K.R.N.A.P. 1988
Muži [ ] KOLLER Pavel CZE Hostomice pod Brdy 1970
Ženy [ ] Köllnerová Petra CZE Kopřivnice 1980
Muži [ ] Kolouch Zdeněk CZE Praha 1974
Muži [ ] Kolovrat Zdeněk CZE Praha 1974
Muži [ ] Komárek Tomáš CZE Chachumbábů 1985
Ženy [ ] Komárková Tatiana CZE Chrastava 1984
Muži [ ] Koranda Pavel CZE Velká Bystřice 1979
Muži [ ] Korotvička Jiří CZE Čelákovice 1988
Muži [ ] Košťák Roman CZE GASSO Team 1974
Muži [ ] Košťál Jiří CZE Česká Lípa 1975
Muži [ ] Kotrba Radek CZE Říčany (Praha - východ) 1974
Muži [ ] Kotúček Pavel CZE iThinkBeer 1961
Muži [ ] Kotyk Jan CZE Fuknerova 406, Červené Pečky, 28121 1972
Muži [ ] Kováč Jaroslav SVK ZSE RUN 1964
Muži [ ] Koza Pavel CZE Sólo koza 1978
Muži [ ] Kozák Jan CZE CK Vinohradské Šlapky 1962
Muži [ ] Kožený Martin CZE Pardubice 1986
Muži [ ] Kracík Aleš CZE Hulvátteam 1986
Muži [ ] Krakeš Lukáš CZE Litoměřice 1981
Muži [ ] Král David CZE Etnetera Etdorfin 1990
Ženy [ ] Králíčková Radka CZE Brno 1987
Muži [ ] Krasiun Dmitrij CZE Praha 5 1986
Muži [ ] Krátký Dan CZE Praha 1984
Muži [ ] Kraus Martin CZE Broumy 1991
Muži [ ] Krček Jiří CZE Jičín 1976
Ženy [ ] Kristová Eva CZE Náchod 1986
Muži [ ] Křiváček Michael CZE Hradec Králové 1975
Muži [ ] Křivánek Filip CZE Babice u Rosic 1991
Ženy [ ] Křováková Hana CZE Jaroměř 1981
Muži [ ] Kubíček Jiří CZE Kostelec nad Orlicí 1963
Muži [ ] Kubišta Petr CZE marathon Plzen 1970
Muži [ ] Kulhánek Petr CZE Lk Slovan Karlovy Vary 1971
Ženy [ ] Kulhánková Barbora CZE Lk Slovan Karlovy Vary 1973
Muži [ ] Kulíšek Čestmír CZE Pardubice 1977
Muži [ ] Kutmon Tomáš CZE Praha 1974
Muži [ ] Kvasnička Pavel CZE CSC Český Brod 1976
Ženy [ ] Kvasničková Eva CZE Český Brod 1977
Muži [ ] Kykal Jan CZE Praha 6 1984
Muži [ ] Kyncl Tomáš CZE Unhošť 1972
Muži [ ] Leixner Tomas CZE HARD ROCK RUNNERS 1983
Muži [ ] Lešák Jiří CZE Jablonec nad Nisou 1988
Muži [ ] Lešner Jakub CZE Ústí nad Labem 1985
Muži [ ] Letko Zbyněk CZE HZS KHK PS Jičín 1988
Muži [ ] Linhart Milan CZE KBA Grafitec Dobruška 1964
Ženy [ ] Linhartová Lucie CZE Václavice 1985
Muži [ ] Lipavský Ladislav CZE Mělník 1986
Muži [ ] Lipniczky Attila HUN Dunakeszi 1969
Muži [ ] Lohynský Petr CZE Sázava 1978
Muži [ ] Luberda Petr CZE DVtech.cz České Budějovice 1965
Muži [ ] Macias Waldemar POL Zielona Góra 1958
Muži [ ] Madron Milos CZE Klub mírného pokroku 1975
Muži [ ] Mach Pavel CZE MK Kladno 1965
Muži [ ] Macháč Jan CZE Brumov-Bylnice 1987
Muži [ ] Machek Lukáš CZE Rauta Hirvaynen 1994
Muži [ ] Maleček Petr CZE Praha 8 1972
Muži [ ] Málek Jan CZE Hradec Králové 1988
Muži [ ] Maléř Lumír CZE Praha 1969
Muži [ ] Malík Marek CZE HARD ROCK RUNNERS 1978
Muži [ ] Malík Ondřej CZE Rungo.cz 1985
Ženy [ ] Malinová Miroslava CZE Chomutov 1975
Muži [ ] Malý Petr CZE Kamenice 1990
Ženy [ ] Maňasová Marie CZE Praha 5 1962
Muži [ ] Már Tomáš CZE Tuscarora 03 1988
Muži [ ] Marek Frank CZE PFUK 1996
Muži [ ] Markovič Lukáš CZE Hradec Králové 1989
Muži [ ] Martínek Milan CZE R-B-I 1985
Muži [ ] Martínek Milan CZE Praha 1972
Muži [ ] Martinovský Petr CZE SK BABICE 1986
Muži [ ] Mašek Petr CZE Fitcentrum L-S Vrchlabí 1979
Muži [ ] Matěcha David CZE Teplice 1978
Muži [ ] Matěcha Miroslav CZE Teplice 1982
Muži [ ] Matějka Josef CZE Praha 9 1973
Muži [ ] Matějovský Ondřej CZE Vlašim 1975
Muži [ ] Matouš David CZE Jičín 1979
Muži [ ] Matouš Filip CZE Praha 2 1964
Muži [ ] Matoušek Václav CZE Beroun 1977
Muži [ ] matrtaj marek SVK TJ Hudci prérie 1987
Muži [ ] Mauler Jaroslav CZE Maugli 1978
Muži [ ] Mazůrek Roman CZE Česká Lípa 1980
Muži [ ] Mensik Martin CZE PeakMachine.cz 1985
Ženy [ ] Metzová Martina CZE MK Seitl Ostrava 1971
Muži [ ] Miezga Dušan SVK Vrbové 1974
Muži [ ] Mikásko Aleš CZE Perunova družina 1970
Muži [ ] Miňha Roman CZE Praha 6 1973
Muži [ ] Mlejnský Zdeněk CZE KČT Štěchovice 1966
Muži [ ] Mlch Jiří CZE Slaný 1968
Muži [ ] Moravec Marek CZE Anvil 1976
Ženy [ ] Morávková Jana CZE Šestajovice 1988
Muži [ ] Mrkvička Tomáš CZE Praha 7 1976
Ženy [ ] Mrnková Věra CZE BK Louny 1972
Muži [ ] Muller Jan CZE Tanvald 1988
Muži [ ] Müller Martin CZE Pardubice 1968
Muži [ ] Musil Adam CZE Praha @ 1977
Muži [ ] Musil Jakub CZE Praha 4 1975
Muži [ ] Musil Petr CZE Praha 3 - Žižkov 1974
Ženy [ ] Němečková Martina CZE Praha 1965
Ženy [ ] Nesládková Dagmar CZE Olfincar Ski Team 1982
Muži [ ] Netušil Jaroslav CZE Jamné nad Orlici 1971
Muži [ ] Neufuss Soběslav CZE TJ Butoves 1973
Muži [ ] Neugebauer Erich CZE Karviná 1968
Muži [ ] Neveselý David CZE Praha 1976
Muži [ ] Nico Staes BEL praha 1974
Ženy [ ] NiCuarta Donna GBR London 1979
Muži [ ] Noll Marek CZE Praha 6, Suchdol 1974
Muži [ ] Novak Michael CZE gone4run 1977
Muži [ ] Novák Petr CZE Mozaika HK 1981
Muži [ ] Novák Petr CZE HSK - cycling team 1977
Muži [ ] Novák Radek CZE SRTG Rychnov nad Kněžnou 1980
Muži [ ] Novotný Jan CZE PARENT PROJECT 1975
Muži [ ] Nový Lubomír CZE Roudnice nad Labem 1970
Ženy [ ] Nývltová Martina CZE Báječné ženy v běhu 1975
Muži [ ] Odstrčilík Zdeněk CZE BOJANOVICE! 1981
Ženy [ ] Opltová Ilona CZE TAK Praha 1966
Muži [ ] Óvári György HUN Budapest 1978
Muži [ ] Paďour Radek CZE Praha 6 Sedlec 1988
Muži [ ] Panton Chris GBR Colchester 1975
Muži [ ] Pantovič Nikola CZE Nová Role 1987
Muži [ ] Pardej Piotr POL Pardej-Dental 1977
Muži [ ] Pašek jr. Marcel CZE MELECHOV 1975
Muži [ ] Pecháň Petr CZE Cyklo Harant Pecka 1968
Muži [ ] Peka David CZE Praha 9 1996
Muži [ ] Pesta Marek GBR Runi.to 1991
Muži [ ] Pieš Martin CZE Nový Jičín 1983
Muži [ ] Pilar Lukas CZE Columbia Montrail XRNNRS 1980
Ženy [ ] Pirklová Simona CZE Praha 15 1985
Ženy [ ] Planková Dominika CZE Horní Žďár, Ostrov 1987
Muži [ ] Plašil Ondřej CZE Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech 1982
Muži [ ] Pleva Petr CZE Zlín 1961
Muži [ ] Pluhař Karel CZE Topic PR 1983
Muži [ ] Podbielski Marek POL KB Castellanus 1974
Muži [ ] Podhajský Jan CZE Etnetera Etdorfin 1976
Muži [ ] Pohlodek Jan CZE Hodkovice nad Mohelkou 1980
Muži [ ] Pochobradský Lukáš CZE Bernartice u Trutnova 1990
Muži [ ] Pojmon Leoš CZE RETIA Pardubice 1976
Ženy [ ] Pokorná Kateřina CZE Musher Club Český ráj 1991
Ženy [ ] Pokorná Renáta CZE Lužná 1977
Muži [ ] Pokorný Jiří CZE Slaný 1974
Muži [ ] Pospíšil Daniel CZE Praha 4 1985
Muži [ ] Pospíšil Daniel CZE BESKYD - NATURAL 1988
Ženy [ ] Pospíšilová Michaela CZE Napajedla 1970
Muži [ ] Pražák Lubomír CZE Benek 1973
Muži [ ] Procházka František CZE naBOSo 1984
Muži [ ] Procházka Pavel CZE Kladno 1968
Muži [ ] Procházka Rudolf CZE Rudníček, olé!!! 1978
Ženy [ ] Procházková Pavlína CZE Hořovice 1964
Ženy [ ] Procházková Zuzana CZE Kralupy nad Vltavou 1986
Ženy [ ] Prokipčáková Maja SVK Košice 1986
Muži [ ] Prokop Jaroslav CZE Mrakotin 1981
Muži [ ] Prošek Luboš CZE TJ Lokomotiva Beroun 1968
Muži [ ] Pucholt Tomáš CZE TJ Sokol Unhošť 1994
Muži [ ] Pytlík Miloslav CZE Svitavy 1971
Ženy [ ] Radostová Zdeňka CZE karlovarská dračice 1971
Muži [ ] Rajský Josef CZE Praha 4 1986
Ženy [ ] Rakušanová Františka CZE Praha 1989
Muži [ ] Randýsek Vít CZE Vsetín 1974
Muži [ ] Raszka Dominik CZE Třinec 1987
Muži [ ] Rendl Martin CZE ŠUMAVÁCÍÍÍ 1978
Muži [ ] Rod Marek CZE Chodos atletics 1987
Muži [ ] Rod Marek CZE Praha 4 - Krč 1967
Muži [ ] Rohožka Radek CZE Čáslav 1981
Muži [ ] Roubal Jaroslav CZE THT Košířská Lhota 1968
Ženy [ ] Rubášová Petra CZE Borovany 1970
Muži [ ] Růžička David CZE České Budějovice 1982
Muži [ ] Růžička Lukáš CZE Dharmoví tuláci 1989
Muži [ ] Rybička Jakub CZE Praha 6 1987
Muži [ ] Řezáč Jan CZE Mladá Boleslav 1978
Ženy [ ] Řezáčová Edita CZE Veská Sezemice 1987
Muži [ ] Řezníček Jakub CZE RBZ Praha 1986
Muži [ ] Řezníček Milan CZE veteráni ÚRNa 1967
Muži [ ] Řezníček Tomáš A. CZE Řevnice 1990
Muži [ ] Řežábek Vlastimil CZE Vyskytná nad Jihlavou 1977
Muži [ ] Říman Petr CZE SK Babice 1967
Muži [ ] Sádek Tomáš CZE K.R.N.A.P. 1983
Muži [ ] Saidl Richard CZE Úvaly 1969
Muži [ ] Sallmann Roman CZE Dynamo Malá Skála 1989
Muži [ ] Sedlacek Michal CZE Trutnov 1982
Muži [ ] Sedláček Petr CZE Praha 1988
Muži [ ] Sedlák Aleš CZE TJ Magla 1988
Ženy [ ] Sedlařová Lucie CZE Sport LaV 1975
Muži [ ] Sellucký František CZE Vepak 1966
Muži [ ] Seman Milan NLD The Hague 1976
Muži [ ] SChier Jan CZE PALSTAT s.r.o. 1981
Muži [ ] Schmid Pavel CZE Praha 10 1983
Muži [ ] Schrotz Miroslav CZE Pulečný 1978
Muži [ ] Schwarzbach Ondřej CZE Kolín 1986
Muži [ ] Skála Radek CZE CSC Český Brod 1969
Muži [ ] Skiba Petr CZE Ostrava Muglinov 1977
Muži [ ] Sládek Jakub CZE Černošice 1993
Muži [ ] Slavík Aleš CZE Praha 1979
Muži [ ] Slavík Honza CZE Až na Plech 1982
Muži [ ] Slepica Pavel CZE PIPIN 1974
Muži [ ] Slovák Tomáš CZE Traged Team 1969
Ženy [ ] Smola Jiří CZE Olympia Hroznětín 1980
Muži [ ] Soběslavský Jan CZE Mokrý Banditi 1985
Muži [ ] Sobol Tomasz POL Katowice 1976
Muži [ ] Sojka Michal CZE Mělník 1987
Muži [ ] Souček Jakub CZE Velim 1983
Muži [ ] Souček Jiří CZE Praha 1993
Muži [ ] Souček Miroslav CZE naBOSo 1968
Muži [ ] Soukal Viktor CZE Murghab Runners 1979
Muži [ ] Srb Tomáš CZE Praha 10 1978
Muži [ ] Srníček Martin CZE Dvůr Králové nad Labem 1985
Muži [ ] Sršeň Michal CZE Řetůvka 1991
Muži [ ] Stančo Ladislav CZE SK Hory beraní hlavy 1977
Muži [ ] Staněk Martin CZE Karlovy Vary 1972
Muži [ ] Starec Jan CZE Týnec nad Sázavou 1985
Muži [ ] Starek Ondrej CZE Spřátelená zvěř 1978
Muži [ ] Steiner Roman CZE Trutnov 1985
Muži [ ] Steinmetz Asangas CZE Sri Chinmoy Marathon Team 1967
Muži [ ] Stískal Ondřej CZE Ekora 1978
Muži [ ] Stolín Josef CZE Relative Team 1971
Muži [ ] Stránský Luděk CZE Vrchlabí 1967
Muži [ ] Strmeň Jakub CZE K.R.N.A.P. 1989
Muži [ ] Strnad Václav CZE Brno SKY RUN 1974
Muži [ ] Sukhan Petro CZE Moravská Koruna 1982
Muži [ ] Surý Pavel CZE PA-STA 1968
Muži [ ] Svoboda Adam CZE S.K.R.S. 1983
Muži [ ] Svoboda Milan CZE Běžecká škola Miloše Škorpila 1986
Ženy [ ] Szalay Anita HUN Budapest 1973
Muži [ ] Szymon Jankowski POL Warszawa 1978
Ženy [ ] Šafránková Blanka CZE Pátek 1970
Muži [ ] Šebek Libor CZE Košátky 1986
Muži [ ] Šebek Pavel CZE Tachov 1965
Ženy [ ] Šebková Klára CZE Tachov 1987
Muži [ ] Šettner Jan CZE Kunčina 1975
Muži [ ] Šimek Martin CZE Mokrý Banditi 1986
Ženy [ ] Šimková Hana CZE Bohdíkov 1992
Ženy [ ] Šimková Martina CZE Praha 1982
Muži [ ] Šindelář Petr CZE VLLNNA 1975
Muži [ ] Širl Marek CZE Praha 6 1987
Muži [ ] Škalda Vladimír CZE Mělník 1987
Muži [ ] Škvor Josef CZE Praha 1955
Muži [ ] Šmatolán Miroslav CZE Syrovátka 1979
Muži [ ] Šochman Martin CZE Úvaly 1988
Muži [ ] Šonka František CZE Sedlec-Prčice 1973
Muži [ ] Špaček Jiří CZE Ostřetín 1979
Muži [ ] Špidlen Martin CZE Skodějov 2 1995
Muži [ ] Špišák Vojtech SVK Košice 1980
Muži [ ] Šroubek Bohumil CZE HAF Club Unhošť 1984
Muži [ ] Šťáva Martin CZE Praha 8 1989
Muži [ ] Štéc Petr CZE RBZ Praha 1986
Muži [ ] Štěpánek Martin CZE Pardubice 1970
Muži [ ] Štěpánek Petr CZE Zlín 4 1971
Muži [ ] Štroner Petr CZE Dobříš 1972
Muži [ ] Šturc David CZE Příkrý 1979
Muži [ ] Šubrt Pavel CZE JednouToDojdem 1979
Muži [ ] Šulej Marcel CZE Nelahozeves 1980
Muži [ ] Šumník Adam CZE Olomouc 1996
Muži [ ] Šural Pavel CZE Brno 1969
Muži [ ] Šváb Bert CZE Trail loverzz 1991
Muži [ ] Švarc Pavel CZE KČT Baník Příbram 1942
Ženy [ ] Švecová Iva CZE Pardubice 1971
Muži [ ] Švejda Martin CZE Vchynice 1974
Ženy [ ] Tachezy Ruth CZE Řevnice 1995
Muži [ ] Tarnai Máté HUN MVTE, TTT 1975
Ženy [ ] Těžká Markéta CZE Počaply Sezemice 1987
Muži [ ] Thum Michal CZE Liberec 6 1983
Muži [ ] Tichý Tomáš CZE TJ SOKOL PRAHA JIH 1981
Muži [ ] Tománek Josef CZE Bylnice 1989
Muži [ ] Toth Vilém CZE Chotěbuz 1965
Muži [ ] Trbušek René CZE Čelákovice 1976
Muži [ ] Trejbal Miroslav CZE Trutnov 1982
Muži [ ] Trejbal Tomas CZE Karlovy Vary 1978
Muži [ ] Trojan David CZE Praha 9 1997
Muži [ ] Trunda Michal CZE Beroun 1979
Muži [ ] Třasák Jan CZE Újezd nad Lesy 1981
Muži [ ] Tumpach Karel CZE Praha 10 1991
Ženy [ ] Ungerová Aneta CZE Jenec 1983
Muži [ ] Urban Jaroslav CZE Atletika Stará Boleslav 1984
Muži [ ] Urban Jiří CZE Teplice 1980
Muži [ ] Urbanec Michal CZE Bartovice diktují! 1990
Ženy [ ] Uttendorfska Lenka CZE Trutnov 1992
Muži [ ] Uxa Tomáš CZE Jilemnice 1986
Muži [ ] Vacek Jiří CZE Jamné nad Orlicí 1994
Muži [ ] Vacek Libor CZE Lanškroun 1986
Muži [ ] VACULÍK TOMÁŠ CZE FT LAZARTEAM 1984
Ženy [ ] Váchová Hana CZE Praha 9 1980
Muži [ ] Válek Martin CZE Sri Chinmoy Marathon Team 1976
Muži [ ] Váňa Aleš CZE Karlovy Vary 1980
Muži [ ] Vandrovec Michal CZE Maiselova 21 1986
Muži [ ] Vaněk Zdeněk CZE Slaný 1980
Muži [ ] Vavák Michal CZE CD*KH 1980
Muži [ ] Vedral Jan CZE Praha 1975
Muži [ ] Vémola Zdeněk CZE Sova Brno 1975
Muži [ ] Veselý Erik CZE Jihlava 1983
Muži [ ] Veselý Tomáš CZE FK Vchynice 1974
Muži [ ] Větvička Jirka CZE Čisovice 1979
Muži [ ] Vevera Ondřej CZE Cyklovendelíni 1984
Ženy [ ] Veverková Jana CZE Liberec 14 1984
Muži [ ] VIDLÁŘ FRANTIŠEK CZE FT LAZARTEAM 1980
Muži [ ] Vilčko Radim CZE :-) 1979
Ženy [ ] Vildmonová Pavla CZE Beroun 1974
Muži [ ] Vítek Miroslav CZE Litoměřice 1983
Muži [ ] VITVAR Miroslav CZE Hořice 1976
Muži [ ] Vlasák Václav CZE JednouToDojdem 1986
Ženy [ ] Voborníková Pavla CZE PSK Olymp Praha 1986
Muži [ ] Vodička Karel CZE AC Sparta Řeporyje 1979
Ženy [ ] Vodvarkova Jana CZE Báječné ženy v běhu 1984
Muži [ ] Vohralík Jan CZE Praha 1992
Muži [ ] Vojtěch Martin CZE Hodkovice nad Mohelkou 1975
Muži [ ] Vokáč Bohuslav CZE Ševětín 1957
Muži [ ] Volf Frantisek CZE LoneWolf 1981
Muži [ ] Vondrák Marian CZE Lampertice 1973
Muži [ ] Vondrák Zbyněk CZE Vinařství Vondrák Mělník 1975
Muži [ ] Vorlíček Lukáš CZE Slaný 1978
Muži [ ] Votoček Ondřej CZE Praha 4 1973
Muži [ ] Wehrberegr Pavel CZE Veseli nad Luznici 1974
Muži [ ] Wikierski Krysztof POL Krapkowice 1981
Muži [ ] Wilk Karel CZE KČT Trilobit Barrandov 1982
Muži [ ] Wohlhofner Ondřej CZE PALSTAT s.r.o. 1981
Muži [ ] Wokoun Michal CZE Praha 1979
Muži [ ] Woźniak Karol POL KB Castellanus 1986
Muži [ ] Zahradník Michal CZE Bike Butchers 1975
Muži [ ] Zachariasz Dawid POL HANDLOPEX S.A. 1978
Muži [ ] Zámostný Pavel CZE iThinkBeer 1970
Muži [ ] Zapletal Zdeněk CZE Dobro došli 1981
Muži [ ] Záruba Jan CZE Six Monkeys 1977
Muži [ ] Zbruž Martin CZE Praha 13 1970
Muži [ ] Zbytovský David CZE Praha 1981
Ženy [ ] Zelenková Klára CZE SRTG Praha 1988
Muži [ ] Zeman Antonín CZE Dědek 1961
Muži [ ] Zíka Lukáš CZE Desinsekta s.r.o 1996
Muži [ ] Zimmermann František CZE Yanfeng 1984
Muži [ ] Zítka Jakub CZE FC Wydle 1982
Muži [ ] Zvonek Stanislav CZE Valachia boys 1984
Muži [ ] Žatečka Jakub CZE SRTG Rychnov nad Kněžnou 1972
Muži [ ] Žeravík Marek CZE Chodící Zlo II 1984
Muži [ ] Žídek Ivo CZE Jokerit paví řiť 1986

startovní listina Krakonošova 55

start ~ 07:00:00 , přihlášeno: 253 účastníků ( 153 mužů, 100 žen) 55km

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži [ ] Andrzejewski Łukasz POL Jelenia Góra 1983
Muži [ ] Babovak Jan CZE Squadráti Outdoor 1986
Muži [ ] Bárta Jan CZE Praha 1979
Muži [ ] Bednář Martin CZE Vlčice 1980
Ženy [ ] Bednářová Katarína CZE Vlčice 1981
Ženy [ ] Bednářová Martina CZE Český Brod 1986
Muži [708] Beneš Jan CZE postopách.cz 1988
Muži [ ] Beran Richard CZE Trutnov 1981
Muži [ ] Bloudek Ondřej CZE VK Blesk 1977
Ženy [ ] Bočková Lucie CZE SRTG Rychnov nad Kněžnou 1980
Ženy [ ] Bohuňková Jana CZE Slatinany 1979
Muži [ ] Boleslav Miroslav CZE Borek 1972
Muži [ ] Borák Tomáš CZE kačaba team 1996
Muži [ ] Bradáč Martin CZE Praha 1981
Ženy [ ] Bradáčová Petra CZE Praha 1986
Muži [ ] Brixí Martin CZE Praha 10 1982
Muži [ ] Brůža David CZE Postopáci 1987
Ženy [ ] Buttová Alena CZE Postopáci 1988
Muži [ ] Cakl Lubomír CZE České Budějovice 1961
Ženy [ ] Carroll Vladimíra CZE Zlínské kamzice 1979
Ženy [ ] Cestrová Veronika CZE Praha 1986
Muži [ ] Cisakowski Rafał POL Głogów 1976
Muži [ ] Čechura Miroslav CZE MPM TEAM 1964
Ženy [ ] Čechurová Andrea CZE MPM TEAM 1986
Ženy [ ] Čechurová Vlasta CZE MPM TEAM 1966
Muži [ ] Čeněk Jan CZE Jaroměř 1987
Ženy [ ] Černochová Šárka CZE Praha Uhříněvec 1973
Ženy [ ] Čížková Jana CZE Praha 4 1978
Ženy [ ] Dědečková Eva CZE Jablonec nad Nisou 1973
Muži [ ] Dejl Miloslav CZE Liberec 1958
Ženy [ ] Dobisova Danica CZE Praha 1980
Muži [ ] Dostál Jakub CZE Equilibrium Slacklines 1987
Muži [ ] Doucha Filip CZE Praha 11 1970
Ženy [ ] Douchová Irena CZE Praha 11-Chodov 1971
Muži [ ] Duffek Tomáš CZE Klub vodáků Střekov 1985
Ženy [ ] Dukic Jelena CZE Praha 1988
Muži [ ] Dumek Jiří CZE Krtek 1982
Ženy [ ] Emrová Hana CZE Postopáci 1990
Muži [ ] Fabian Jiri CZE TopMonks Hunters 1978
Muži [ ] Filip Tomáš CZE Vrchlabí 1964
Ženy [ ] Florianová Markéta CZE Nelze vyloučit 1984
Muži [ ] FRANCE PAVEL CZE ÚSTÍ NAD LABEM 1979
Muži [ ] Frolík Tomáš CZE SPONA Teplice 1978
Muži [ ] Fukala Dalibor CZE Praha 5 1981
Muži [ ] Gabriel Vladimír CZE Králův Dvůr - Levín 1980
Ženy [ ] Galandová Martina CZE Praha 1986
Ženy [ ] Gdowska Ewa POL AKTYWNY WAŁBRZYCH 1977
Muži [ ] Gerono Andrzej POL Mysłakowice 1956
Muži [ ] Gerono Arkadiusz POL Jelenia Góra 1983
Ženy [ ] Gerono Małgorzata POL Mysłakowice 1961
Ženy [ ] Góra Karolina POL Jelenia Góra 1984
Ženy [ ] Górak Marta POL Jelenia Góra 1984
Ženy [ ] Hájková Linda CZE Praha 4 1981
Muži [ ] Hála Martin CZE Jenštejn 1971
Muži [ ] Halama Radek CZE NANANA TEAM 1975
Ženy [ ] Halašková Veronika CZE Krnov 1986
Ženy [ ] Hampejsová Martina CZE ŠNECI na MAX 1972
Ženy [ ] Hanáková Radka CZE Praha 9 1986
Muži [ ] Harakaľ Milan CZE Jablonec nad Nisou 1979
Ženy [ ] Harakaľová Markéta CZE Jablonec nad Nisou 1970
Muži [ ] Havel Petr CZE MPM TEAM 1968
Muži [ ] Havelka Ladislav CZE Squadráti Outdoor 1990
Muži [ ] Havlena Jaroslav CZE Mladá Boleslav 1977
Ženy [ ] Havlíková Jitka CZE Slatiňany 1978
Muži [ ] Herčík Jan CZE Trutnov 1979
Muži [ ] Hlad Petr CZE Ústí nad Labem 1977
Ženy [ ] HLADKÁ Michaela CZE Nymburk 1974
Ženy [ ] Hladová Veronika CZE Chuderov 151 1983
Ženy [ ] Hlínová Aneta CZE Heřmanův Městec 1980
Muži [ ] Holas Martin CZE Undead Team CZE 1985
Ženy [ ] Holasová Barbora CZE Undead Team CZE 1988
Ženy [ ] Holasová Lenka CZE Undead Team CZE 1988
Ženy [ ] Holečková Patricie CZE Praha 7 1977
Ženy [ ] Holubová Adéla CZE Heřmanův Městec 1976
Muži [ ] Horák Jakub CZE SRTG Rychnov nad Kněžnou 1989
Muži [ ] Horyl Tomáš CZE Praha 1981
Ženy [ ] Houžvičková Kateřina CZE Hradec Králové 1979
Ženy [ ] Hroníková Kateřina CZE Praha 5 1987
Ženy [ ] Hronová Vendula CZE SRTG Rychnov nad Kněžnou 1976
Muži [ ] Huňáček Petr CZE Pardubice 1980
Ženy [ ] Hušková Markéta CZE PA-STA 1971
Muži [ ] Chmelík Martin CZE Praha 9 1965
Muži [ ] Choulík Antonín CZE Sezimovo Ústí 2 1972
Muži [ ] Janošťák Lukáš CZE Sokolov 1986
Muži [ ] Jaros Jaroslav CZE České Budějovice 1971
Muži [ ] Jedlička Michal CZE Postopach.cz 1986
Ženy [ ] Jedličková Eva SVK Bratislava 1978
Ženy [ ] Jelenová Monika CZE SRTG Rychnov nad Kněžnou 1972
Muži [ ] Jirsa Jiří CZE Starý Kolín 1972
Muži [ ] Jirsák Jan CZE Jaroměř 1989
Ženy [ ] Jiříčková Bára CZE PARENT PROJECT 1997
Muži [ ] Johan Vítek CZE Zdice 1993
Muži [ ] Kavka Jaroslav CZE Vysoké Mýto 1978
Muži [ ] Klanica Vladimír CZE Ostrava 1990
Muži [ ] Klepl Filip CZE www.ticketportal.cz 1966
Muži [ ] Klepl Filip CZE www.ticketportal.cz 1966
Muži [ ] KNAP RAFAŁ POL AKTYWNY WAŁBRZYCH 1980
Muži [ ] Kopecký Jan CZE Praha 4 1974
Muži [ ] Korecký Tomáš CZE Praha 10 1983
Muži [ ] Košík Martin CZE Jenštejn 1975
Muži [ ] Košťálek Radim CZE HK Choceň 1965
Ženy [ ] Košťálková Blanka CZE HK Choceň 1964
Ženy [ ] Košťálová Klára CZE Zeměchy 1988
Muži [ ] Kovář Petr CZE Praha 1977
Muži [ ] Kozlík Otakar CZE radioklub OK1OMY Hostovice 1959
Muži [ ] Kranjc Tomaz CZE Praha 1980
Ženy [ ] Krasna Marcela CZE Heřmanův Městec 1981
Ženy [ ] Krejčí Helena CZE 1989
Ženy [ ] Krejčová Martina CZE Česká Lípa 1985
Muži [ ] Krmela Jan CZE Postopach.cz 1986
Ženy [ ] Kroužilová Iva CZE Poděbrady 1977
Muži [ ] Křeček Jakub CZE Líbeznice 1982
Muži [ ] Kučera Pavel CZE Praha 5 1986
Muži [ ] Kuchař Pavel CZE Praha 9 1983
Muži [ ] Kunášek Michal CZE Naděje 1987
Muži [ ] Kunc Filip CZE vousáč tankuje Plzeň 1990
Muži [ ] Kunc Míra CZE kunabike 1964
Ženy [ ] Kutlvašrová Lucie CZE Heřmanův Městec 1979
Muži [ ] Kysela Libor CZE Praha 14 1983
Muži [ ] Kysela Roman CZE Kovárna 1974
Muži [ ] Lalák Tomáš CZE Praha 1976
Ženy [ ] Landová Lenka CZE Pura Vida 1978
Muži [ ] Lukes Jan CZE Praha 11 1973
Muži [ ] Mach Jiří CZE ZADOV 1983
Muži [ ] Mach Tomáš CZE Decathlon Černý Most 1993
Muži [ ] Machač Josef CZE Sezimovo Ústí 1984
Muži [ ] Macháček Radim CZE Vacenovice 1980
Ženy [ ] Malíková Klára CZE Hakuna matata 1983
Muži [ ] Malina Jiří CZE Chomutov 1972
Ženy [ ] Marszałek Agata POL Jelenia Góra 1992
Muži [ ] Martasek Jan CZE KAJEN 1983
Muži [ ] Maška Petr CZE Trutnov 1984
Muži [ ] Miksch Vlastimil CZE Mšené lázně 1988
Ženy [ ] Mikschová Monika CZE Mšené lázně 1989
Muži [ ] Mikšík Jakub CZE Dráčci 1987
Ženy [ ] Minářová Lucie CZE Chrudim 1981
Ženy [ ] Morávková Jana CZE Cheb 0000
Muži [ ] Moureček Alexander CZE Velké Popovice 1969
Ženy [ ] Mourečková Renata CZE Velké Popovice 1978
Ženy [ ] Mrkvová Tereza CZE Kobeřice 1986
Muži [ ] Mudra Jiří CZE Pivo za odměnu 1989
Muži [ ] Nedomlel Petr CZE Pňovany 1977
Ženy [ ] Neubauerová Nela CZE Žďár nad Sázavou 1991
Muži [ ] Neugebauer Tomas CZE Pleše , Kardašova Řečice 1976
Muži [ ] Nezbeda Radek CZE Kamenný Přívoz 1981
Muži [ ] Nojman Kuba CZE Club deportivo Kutná Hora 1986
Muži [ ] Novák Michal CZE Hradec Králové 1978
Ženy [ ] OFarrell Jitka USA Lakewood, Colorado 1977
Muži [ ] Ohrádka Marek CZE Sedlčany 1992
Muži [ ] Ohrádka Martin CZE Sedlčany 1992
Muži [ ] Orság Dominik SVK Partizánske 1991
Muži [ ] Pacovsky Matej CZE Sezimovo usti 1989
Muži [ ] Pala Mojmír CZE KBB-klub Beskydskych behen 1989
Muži [ ] Pala Mojmír CZE KBB-klub Beskydskych behen 1989
Muži [ ] Patočka Radim CZE Praha 1985
Muži [ ] pejsar martin CZE Starý Plzenec 1977
Muži [ ] Pelíšek Michal CZE FreeRun Zlín 1970
Ženy [ ] Penížková Růžena CZE Praha 1975
Muži [ ] petura petr CZE jenštejn 1977
Ženy [ ] Pilzová Mirka CZE iThinkBeer 1973
Muži [ ] Pinkas Martin CZE HK Choceň 1967
Ženy [ ] Pinkasová Jana CZE HK Choceň 1972
Ženy [ ] Policianová Dominika SVK Malý Šariš 1991
Ženy [ ] Procházková Zuzana CZE Hořovice 1992
Muži [ ] Provazník Milan CZE Vysoké Mýto 1967
Ženy [ ] Převorová Adéla CZE Praha 10 2000
Ženy [ ] Převorová Monika CZE Praha 10 1968
Muži [ ] Putala Jan CZE Odolena Voda 1981
Muži [ ] Rada Martin CZE Naděje 1985
Ženy [ ] Raisová Renata CZE iThinkBeer 1963
Muži [ ] Rajča Tomáš CZE Mníšek pod Brdy 1984
Ženy [ ] Randýsková Leona CZE Praha 1975
Muži [ ] RANSDORF Jiří CZE Praha 7 1957
Ženy [ ] Rebcova Monika CZE Praha 1977
Muži [ ] Richter Martin CZE SPONA Teplice 1967
Ženy [ ] Richterová Kateřina CZE Praha 5 1989
Muži [ ] Rosa Zdeněk CZE Trutnov 1981
Ženy [ ] Rosová Lucie CZE Trutnov 1986
Muži [ ] Rusin Robert CZE Praha 1978
Muži [ ] Rychlý Martin CZE Hradec Králové 1992
Muži [ ] Rylka Antonín CZE Praha 1977
Muži [ ] Řehoř Libor CZE Jablonec n/N 1968
Muži [ ] Říha Kamil CZE Klub vodáků Střekov 1976
Muži [ ] Schoř Martin CZE Jičín 1975
Ženy [ ] Siobosová Aneta CZE Dráčci 1989
Muži [ ] Skočdopole Michal CZE FCS Dobruška 1977
Ženy [ ] Skupienova Eva CZE Praha 1976
Muži [ ] Smrž Spídy CZE Běžci Chomutov 1985
Ženy [ ] Sobotková Šárka CZE Přelouč 1985
Ženy [ ] Sokołowska Małgorzata POL Jelenia Góra 1968
Ženy [ ] Solověvová Jana CZE Praha 1980
Ženy [ ] Srpova Jana CZE Praha 5 1987
Muži [ ] Strangmuller Jiří CZE Praha 4 1975
Ženy [ ] Stránská Dana CZE Squadráti Outdoor 1977
Ženy [ ] Stránská Michaela CZE Báječné ženy v běhu 1988
Muži [ ] Stránský Daniel CZE Praha 3 1974
Ženy [ ] Strnadlová Kateřina CZE Kajen 1986
Ženy [ ] Sukdoláková Dana CZE SPONA Teplice 1973
Ženy [ ] Surá Dana CZE Krásné Pole 1967
Muži [ ] Sušek Petr CZE Parent Projekt 1979
Ženy [ ] Svobodová Marcela CZE Slaný 1991
Ženy [ ] Świderska Magdalena POL Jelenia Góra 1977
Muži [ ] Syrovátka Petr CZE Trutnov 1983
Muži [ ] Šauer Milan CZE Baltic Trio 1975
Muži [ ] Šimek Filip CZE Nelahozeves 1979
Muži [ ] Šístek Jan CZE Postopáci 1960
Muži [ ] Škorpík David CZE Jablonec nad Nisou 1988
Ženy [ ] Šnáblová Jana CZE Běžecký klub České spořitelny 1984
Muži [ ] Šoupa Jan CZE Praha 8 1973
Ženy [ ] Šroubková Jana CZE kačaba team 1971
Ženy [ ] Štanderová Jana CZE Slaný 1994
Muži [ ] Štemberk Oldřich CZE Rudná 1991
Muži [ ] Štěrbák Ondřej CZE Mníšek pod Brdy 1982
Ženy [ ] Štolfová Andrea CZE jsem víla 1987
Ženy [ ] Šulejová Šárka CZE Nelahozeves 1986
Muži [ ] Šváb Martin CZE Jablonec nad Nisou 1972
Muži [ ] Švácha Filip CZE Kluk v křeči 1974
Muži [ ] Tabernaus Miroslav SVK Žiar nad Hronom 1989
Muži [ ] Tichý Michal CZE Praha 6 1974
Muži [ ] Tichý Tomáš CZE Praha 6 1974
Ženy [ ] Tománková Martina CZE Pardubice 1984
Muži [ ] Tomasik Andrzej POL DRUŻYNA GAZETY ZIELONA GÓRA 1969
Ženy [ ] Truksová Veronika CZE Praha 8 1987
Ženy [ ] Urešová Petra CZE Praha 1979
Muži [ ] Uxa Štěpán CZE Jilemnice 1984
Muži [ ] Vacek Karel CZE Praha 8 1971
Ženy [ ] Vágnerová Lucie CZE Slaný 1994
Ženy [ ] Valentová Jitka CZE SPONA Teplice 1986
Muži [ ] Varmuža Jan CZE Pardubice 1993
Ženy [ ] Vepřková Radka CZE Bolt in da house 1983
Muži [ ] Veselý Jaroslav CZE Praha 6, Břevnov 1994
Muži [ ] Vítek Ondřej CZE Beroun 1979
Muži [ ] Vítek Roman CZE Sedlčany 1986
Ženy [ ] Vítková Mirka CZE Beroun 1981
Muži [ ] Vlačiha Jan CZE Undead Team CZE 1989
Muži [ ] Vokulič Jan CZE selatkoleze 1969
Muži [ ] Vondráček Pavel CZE Trutnov 1981
Muži [ ] Wesołowski Wojciech POL Górskie Wyrypy 1989
Ženy [ ] Widerowska Magdalena POL Aktywny Wałbrzych 1972
Muži [ ] Wilfert Otakar CZE Klub vodáků Střekov 1975
Muži [ ] Woszczak Andrzej POL Aktywny Wałbrzych 1964
Muži [ ] Wrona Łukasz POL Aktywny Wałbrzych 1981
Ženy [ ] Zábrodská Nikol CZE Postopáci 1990
Ženy [ ] Zajfrtová Eva CZE Rybitví 1972
Muži [ ] Zajger Miloslav CZE Čachovice 1969
Muži [ ] Zajíc Jiří CZE Club deportivo Kutná Hora 1980
Muži [ ] Żak Artur POL Aktywny Walbrzych 1979
Muži [ ] Zingopis Vangelis CZE Praha 6 1984
Muži [ ] Zniszczol Marcel CZE Squadráti Outdoor 1986
Muži [ ] Zubaty Jan CZE Praha 5 1986
Muži [ ] Zvonek Lukáš CZE Terno Zlín 1975
Muži [ ] Žák Jakub CZE Horalka a Tatranka | Hanspaulka 1984
Muži [ ] Žibřid Michal CZE Praha 15 1975

startovní listina běh 25km

start ~ 10:00:00 , přihlášeno: 33 účastníků ( 20 mužů, 13 žen) běh 25km

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži do 39 [ ] Andrle Jakub CZE Kostelec n.Č.l. 1982
Muži do 39 [ ] Benes Martin CZE team Griz 1978
Ženy do 59 [ ] Benesova Martina CZE team Griz 1977
Ženy do 59 [ ] Cardová Martina CZE Praha 6 1976
Ženy do 59 [ ] Dankova Sarka CZE Praha 1977
Muži do 39 [ ] Flores Antonio USA shoreline 1981
Muži do 59 [ ] Gut Robert CZE Poděbrady 1961
Ženy do 39 [ ] Habásková Lenka CZE Lysá nad Labem 1989
Ženy do 39 [ ] Hejduk Hana USA team Griz 1980
Muži do 59 [ ] Hejduk Ondrej USA team Griz 1973
Muži do 39 [ ] Heřman Lukáš CZE SPONA Teplice 1980
Muži do 39 [ ] Ježek Přemysl CZE AC Slovan Liberec 1982
Muži do 39 [ ] Kochel Paweł POL Kowary 1981
Ženy do 39 [ ] Koudelová Eva CZE LK Ledeč nad Sázavou 1988
Muži do 59 [ ] Ledvina Petr CZE GP Kolín 1977
Ženy do 39 [ ] Ledvinová Kateřina CZE GP Kolín 1978
Muži do 39 [ ] Marciniak Mariusz POL ChaseYourselfForYourselfToBeYourself 1984
Ženy do 39 [ ] Mikešová Jana CZE Bakako running team 1991
Muži do 39 [ ] Munzar Zbyněk CZE H-H Smíchov 1982
Ženy do 59 [ ] Patolánová Michaela CZE BŽB 1977
Muži do 39 [ ] Prokeš Jan CZE Kosmonosy 1983
Muži do 39 [ ] Serafinowicz Maciej POL LiveChat Pany 1984
Ženy do 59 [ ] Sirová Hana CZE Báječné ženy v běhu 1973
Ženy do 59 [ ] Souchová Helena CZE SPONA Teplice 1974
Muži nad 60 [ ] Stehlik Karel CZE Fin 0000
Muži do 39 [ ] Stehlik Karel CZE FIN 1985
Muži do 39 [ ] Strouhal Vojtěch CZE TRUE GRIT 1986
Ženy do 39 [ ] Studená Marie CZE Borotín 1982
Muži do 59 [ ] Šich Tomáš CZE Báječné ženy v běhu 1974
Ženy do 59 [ ] Šichová Petra CZE Báječné ženy v běhu 1976
Muži nad 60 [ ] Vavruška Michal CZE Fin 0000
Muži do 39 [ ] Vavruška Michal CZE FIN 1980
Muži do 59 [ ] Veselý Petr CZE ATLET ŠESTAJOVICE 1965