Krakonošova 100

14.06.2019 - 15.06.2019 Vrchlabí, Krkonoše

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

K100, vlna Dálkoplazi celkem: 110, muži : 83, ženy: 27, Muži: 83, Ženy: 27 [html] [pdf]
K100, vlna Tetřívci celkem: 101, muži : 82, ženy: 19, Muži: 82, Ženy: 19 [html] [pdf]
K100, vlna Lišky celkem: 97, muži : 80, ženy: 17, Muži: 80, Ženy: 17 [html] [pdf]
K100, vlna Srnky celkem: 97, muži : 80, ženy: 17, Muži: 80, Ženy: 17 [html] [pdf]
K100, vlna Vlci (běžci) celkem: 120, muži : 99, ženy: 21, Muži: 99, Ženy: 21 [html] [pdf]
Krakonošova 55 celkem: 168, muži : 97, ženy: 71, Muži: 97, Ženy: 71 [html] [pdf]
běh 25km celkem: 4, muži : 1, ženy: 3, Dorostenci: 0, Muži do 39: 0, Muži do 59: 1, Muži nad 60: 0, Dorostenky: 0, Ženy do 39: 1, Ženy do 59: 2, Ženy nad 60: 0 [html] [pdf]

startovní listina K100, vlna Dálkoplazi

start ~ 20:00:00 , přihlášeno: 110 účastníků ( 83 mužů, 27 žen) 100km, start 20:00

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži [ ] Klail Vladimir CZE Most 1954
Muži [ ] Filip Václav CZE Rudolfov 1955
Muži [ ] Škvor Josef CZE Praha 1955
Muži [ ] Hantsche Gerd GER USV Jena 1956
Muži [ ] Vokáč Bohuslav CZE Ševětín 1957
Muži [ ] Zeman Antonín CZE Dědek 1961
Muži [ ] Hečko Eduard CZE Mimoň 1962
Ženy [ ] Čahojová Ivana CZE Praha 1964
Muži [ ] Holub Michal CZE Praha 1964
Muži [ ] Linhart Milan CZE KBA Grafitec Dobruška 1964
Muži [ ] Šebek Pavel CZE Predátor Tachov 1965
Muži [ ] Hamerník Zdeněk CZE Olomouc 1967
Muži [ ] Nykel Lumír CZE 1.PKO 1967
Ženy [ ] Jakubová Pavlína CZE Milovice 1968
Muži [ ] Reichel Josef CZE Valda gang 1968
Ženy [ ] Varmužová Vladimíra CZE KČT Chomutov 1969
Muži [ ] Johan Jiří CZE Zdice 1969
Muži [ ] Uttendorfský Jan CZE Provodov-Šonov 1969
Muži [ ] Zbruž Martin CZE Praha 13 1970
Muži [ ] Číhař Tomáš CZE Holice 1970
Muži [ ] Sedmák Josef CZE Mladá Boleslav 1970
Muži [ ] Bogdány Josef CZE Česká Skalice 1971
Muži [ ] Hrůza David CZE tRUtNov 1971
Muži [ ] Fialka Jiri CZE RunPORG 1971
Ženy [ ] Zítková JItka CZE Kladno 1971
Muži [ ] Czagan Jan CZE SDH Dědek 1971
Muži [ ] Cajthaml Tomáš CZE Nučice 1971
Muži [ ] Procházka Josef CZE Zdice 1972
Muži [ ] šváb martin CZE jablonec nad nisou 1972
Muži [ ] Staněk Martin CZE Karlovy Vary 1972
Muži [ ] Richter Pavel CZE Potopa 1972
Muži [ ] Hauser Karel CZE Strakonice 1973
Muži [ ] Hlad Josef CZE Plzen 1973
Muži [ ] Hnídek Bohumil CZE Ševětín 1974
Ženy [ ] Vildmonová Pavla CZE Beroun 1974
Muži [ ] tichý michal CZE Praha 6 1974
Ženy [ ] Rožanská Markéta CZE POTOPA - harcovnice 1974
Ženy [ ] Judová Petra CZE běhna z Trauče 1975
Muži [ ] Šettner Jan CZE P.S. 1975
Muži [ ] Šimek Petr CZE DHL IT Services Prague 1975
Muži [ ] Vojtěch Martin CZE Hodkovice nad Mohelkou 1975
Ženy [ ] Nývltová Martina CZE Báječné ženy v běhu 1975
Ženy [ ] Prokopcová Zdenka CZE Vědomice 1976
Muži [ ] Kvasnička Pavel CZE CSC Český Brod 1976
Muži [ ] Volšický Jaroslav CZE Praha 1976
Muži [ ] Hanuš Jan CZE Praha 5 1976
Muži [ ] Krček Jiří CZE Jičín 1976
Ženy [ ] Trlidová Ivona CZE POTOPA - harcovnice 1977
Ženy [ ] Pokorná Renáta CZE Lužná 1977
Ženy [ ] Kvasničková Eva CZE Český Brod 1977
Muži [ ] Kelner Viktor CZE Potopa 1977
Ženy [ ] Šoubová Kateřina CZE Liberec 1977
Muži [ ] petura petr CZE jenštejn 1977
Muži [ ] Rylka Antonín CZE ToniCzech Runners Club 1977
Muži [ ] Procházka Rudolf CZE Krkonošský setrvák 1978
Ženy [ ] Kolomá Andrea CZE Runsport.cz 1978
Ženy [ ] Cajthamlová Zuzana CZE Nučice 1978
Muži [ ] Špinka Ondřej CZE Praha 14 1979
Ženy [ ] Urešová Petra CZE Praha 1979
Muži [ ] Přidal Martin CZE Třebčín 132 1979
Muži [ ] Horák Michal CZE 4T Expedice 1979
Muži [ ] Bobák Marek CZE Mělník 1979
Ženy [ ] Bobáková Klára CZE Mělník 1980
Muži [ ] Voženílek Michal CZE Pardubice 1980
Muži [ ] Kocum Jan CZE ŠUMAVÁÁÁK ZE SEVERU 1980
Ženy [ ] Šoubová Magdalena CZE Liberec 1 1980
Ženy [ ] Dobisova Danica CZE Praha 1980
Muži [ ] Černý Radek CZE Pardubice 1981
Muži [ ] Fišar Stanislav CZE Provodov-Šonov 1982
Muži [ ] Wilk Karel CZE KČT Trilobit Barrandov 1982
Muži [ ] Pohl Milan CZE Battle Droids 1982
Muži [ ] Urban Jiří CZE Vodáci Střekov 1982
Ženy [ ] Balatková Martina CZE TJ Sokol Bozkov 1983
Muži [ ] Beneš Jan CZE Horní Bříza 1983
Muži [ ] Bezr Jan CZE Kostelec nad Orlicí 1983
Muži [ ] Bartoníček Jan CZE Mnichovo Hradiště 1983
Muži [ ] Pieš Martin CZE Nový Jičín 1983
Ženy [ ] Pohanková Milada CZE Velké Meziříčí 1983
Muži [ ] Klouda Tomas CZE Hostivice 1984
Ženy [ ] Kubáňová Zuzana CZE Praha 5 1984
Muži [ ] Babický Vladimír CZE Tábor 1984
Muži [ ] Trsek Jaroslav GNB Tábor 1985
Muži [ ] Pospíšil Daniel CZE Praha 4 1985
Muži [ ] Pšikal Vojtěch CZE RETIA 1985
Muži [ ] Jindra Marek CZE Battle Droids 1985
Muži [ ] Martinec Jan CZE Rychnov nad Kněžnou 1986
Muži [ ] Horal Štěpán CZE Praha 6 1987
Muži [ ] Slánský Josef CZE Praha 1 1987
Ženy [ ] Škodová Radka CZE Pardubice 1987
Muži [ ] Salasek Jan CZE Praha 5 1987
Muži [ ] Klíma Daniel CZE Kvasiny 1987
Ženy [ ] Šebková Klára CZE Predátor Tachov 1987
Muži [ ] Janík Lukáš CZE RBZ Praha 1988
Muži [ ] Krotil Jiří CZE SRTG Praha 1988
Muži [ ] Manca Štefan CZE Praha 2 1989
Muži [ ] Čech Jiří CZE Jívoví 1989
Muži [ ] Pešina Jan CZE Vysoké Mýto 1989
Muži [ ] Marec Vladimír CZE emháčka 1990
Muži [ ] Pelc Martin CZE Hodkovice nad Mohelkou 1990
Muži [ ] Koubík Jan CZE Beroun 1990
Muži [ ] Sedláček Jan CZE Tim Hortons running club 1991
Ženy [ ] Hnilicová Marie CZE emháčka 1991
Muži [ ] Habarta Martin CZE emháčka 1991
Muži [ ] Vohralík Jan CZE Praha 1992
Muži [ ] Foubík Pavel CZE Praha 5 1992
Muži [ ] Červinka Petr CZE Turnov 1992
Muži [ ] Švejcar Dominik CZE Tim Hortons running club 1994
Muži [ ] Kucera Radek CZE Nizbor 1995
Ženy [ ] Habartová Kristýna CZE Liberec 1997
Ženy [ ] Šedová Andrea CZE Kostelec nad Orlicí 1998

startovní listina K100, vlna Tetřívci

start ~ 20:15:00 , přihlášeno: 101 účastníků ( 82 mužů, 19 žen) 100km, start 20:15

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži [ ] Pojmon Leoš CZE Pardubice 0000
Muži [ ] Lelek Vít CZE Čolek Team Červený Kostelec 1950
Muži [ ] Vosika Slavomír GER Magdeburg 1961
Muži [ ] Chmel Zdeněk CZE Běžecký klub České spořitelny 1962
Muži [ ] Matouš Filip CZE Praha 2 1964
Ženy [ ] Procházková Pavlína CZE Hořovice 1964
Muži [ ] Vosika Peter CZE Praha 4-Nusle 1966
Muži [ ] Šťastný Daniel CZE Praha 10 1966
Muži [ ] Souček Miroslav CZE Hradištko 1968
Muži [ ] Prošek Luboš CZE TJ Lokomotiva Beroun 1968
Muži [ ] Prošek Luboš CZE TJ Lokomotiva Beroun 1968
Muži [ ] Zimmer Jörgen GER SV Blau-Weiß Petershagen/Eggersdorf 1968
Muži [ ] Procházka Pavel CZE Kladno 1968
Ženy [ ] Šafranková Blanka CZE Pátek 1970
Muži [ ] Hofman Jiří CZE CS-1000 1970
Muži [ ] Plechač Miloslav CZE Klášterec nad Ohří 1970
Muži [ ] Číhař Tomáš CZE Holice 1970
Muži [ ] Wleklik Marek POL Leszno 1970
Muži [ ] Wleklik Marek POL Leszno 1970
Ženy [ ] Škáchová Petra CZE Praha 5 1970
Ženy [ ] Pospíšilová Michaela CZE Napajedla 1970
Muži [ ] KUBIŠTA PETR CZE marathon Plzen 1970
Ženy [ ] Šimková Pavla CZE Praha 10 1971
Muži [ ] Klíma David CZE Rychnov nad Kněžnou 1971
Muži [ ] Listík Miroslav CZE Horoměřice 1972
Muži [ ] Pražák Lubomír CZE Benek 1973
Ženy [ ] Čechová Andrea CZE Český Brod 1973
Muži [ ] Neufuss Soběslav CZE TJ Butoves - penzion Liberta 1973
Muži [ ] Tichý Tomáš CZE Praha 6 1974
Muži [ ] tichý michal CZE Praha 6 1974
Muži [ ] Suchý Miroslav CZE Forrest Gump 1974
Muži [ ] Pokorný Jiří CZE Slaný 1974
Muži [ ] Kanta Jan CZE Praha 9 1974
Muži [ ] Štefanec Miroslav CZE Kadaň 1974
Muži [ ] Kudrna Michal CZE Sportigo.cz 1974
Muži [ ] Randýsek Vít CZE chodec 1974
Muži [ ] Šimek Libor CZE Jablonec nad Nisou 1975
Muži [ ] Svoboda Marek CZE Zumbarda team 1975
Muži [ ] Šimek Petr CZE DHL IT Services Prague 1975
Muži [ ] Vojtěch Martin CZE Hodkovice nad Mohelkou 1975
Muži [ ] Babka Aleš CZE Praha 6 1976
Muži [ ] Hradecký Pavel CZE Škvorec 1976
Muži [ ] Dvořák Ondřej CZE 3+1 1976
Muži [ ] Urbaník Martin SVK STEFANIKTRAIL.SK 1976
Muži [ ] Klimša Jan CZE Praha 6, Řepy 1976
Muži [ ] Vojan Radek CZE Praha 9 1976
Ženy [ ] Kabátková Zdenka CZE Praha 4 1977
Muži [ ] Černý Jiří CZE 25A 1978
Muži [ ] Trejbal Tomas CZE Karlovy Vary 1978
Muži [ ] Dostál Filip CZE Lanškroun 1978
Muži [ ] Vorlíček Lukáš CZE Slaný 1978
Muži [ ] France Pavel CZE Vodáci Střekov 1979
Muži [ ] Ira Brett CZE Dt brewing 1979
Muži [ ] Mataj Jaromír CZE 4T Expedice 1979
Ženy [ ] Havlíková Petra CZE Jablonec nad nisou 1979
Muži [ ] Vojtěch Josef CZE Hodkovice nad Mohelkou 1979
Ženy [ ] Hofmanová Renata CZE CS-1000 1980
Muži [ ] Putala Jan CZE ToniCzech Runners Club 1981
Muži [ ] Veringer Martin CZE Praha 1981
Muži [ ] Bobak Daniel CZE Melnik 1981
Muži [ ] Hejdrych Ladislav CZE EXPONATI 1982
Muži [ ] Kanta Martin CZE Praha 9 1982
Muži [ ] Nemeš Štěpán CZE NEsHO 1982
Muži [ ] Melichar Honza CZE NESHO 1982
Muži [ ] Urban Jiří CZE Vodáci Střekov 1982
Muži [ ] Hoffman David CZE 16000 1982
Muži [ ] Černý Václav CZE Vodáci Střekov 1982
Muži [ ] Precechtel Martin CZE 3+1 1984
Ženy [ ] Muchová Tereza CZE Trutnovská běhna 1984
Muži [ ] Duffek Tomáš CZE Vodáci Střekov 1985
Muži [ ] Haltuf Jiří CZE Pardubice 1985
Ženy [ ] Ábelová Lucie CZE Trutnov 1985
Muži [ ] Smetana Filip CZE Větřní 1985
Muži [ ] Pondělíček Zdeněk CZE Praha 4, Chodov 1986
Muži [ ] Eichler Štěpán CZE Praha 1986
Muži [ ] Houdek Jakub CZE RUN magazine 1987
Muži [ ] Boháč Lukáš CZE Klub přátel zdravého života 1987
Ženy [ ] Škodová Radka CZE Pardubice 1987
Muži [ ] Vokaty Jakub CZE Venango Praha 1988
Muži [ ] Janků Jiří CZE Klub přátel zdravého života 1988
Muži [ ] Líbal Lukáš CZE Praha 4 - Braník 1989
Muži [ ] Boháč Ondřej CZE Klub přátel zdravého života 1989
Muži [ ] Jiříček Tomáš CZE Klub přátel zdravého života 1989
Muži [ ] Vosátka Dominik CZE 3+1 1989
Ženy [ ] Bulantova Hana CZE Sokolov 1990
Muži [ ] Labík Libor CZE Černý Důl 1990
Muži [ ] Král David CZE Appsatori 1990
Ženy [ ] Loudová Markéta CZE 3+1 1990
Muži [ ] Stárek Ladislav CZE Liberec 1990
Ženy [ ] Schullerova Monika CZE Ceska Lipa 1991
Muži [ ] Soukup Vojtěch CZE Horní Branná 1993
Muži [ ] Güttler Dominik CZE Jilemnice 1993
Ženy [ ] Janusova Petra CZE Březová 1994
Muži [ ] Cikanek Marcel CZE Venango Praha 1994
Ženy [ ] Fafílková Lada CZE Liberec 1994
Muži [ ] Nečas Michal CZE Venango Praha 1994
Muži [ ] Nečas Lukáš CZE (J)elita 1995
Ženy [ ] Perna Aneta CZE Venango Praha 1995
Muži [ ] Klíma Dušan CZE Lukavice 1997
Muži [ ] Perny David CZE Venango Praha 1997
Ženy [ ] Matoušová Barbora CZE Praha 1 1999

startovní listina K100, vlna Lišky

start ~ 20:30:00 , přihlášeno: 97 účastníků ( 80 mužů, 17 žen) 100km, start 20:30

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži [ ] Siegl Josef CZE Svídnický Extrém Team 0000
Ženy [ ] Hejkrlíková Věra CZE HEJ HEJ 1954
Muži [ ] Doubek Zdeněk CZE Doubek Team 1956
Ženy [ ] Doubková Darina CZE Doubek Team 1957
Muži [ ] Kubíček Jiří CZE Kostelec nad Orlicí 1963
Muži [ ] Lyngholm Jan DNK Vejen 1963
Muži [ ] Veselý Robin CZE Praha6 1965
Muži [ ] Toth Vilém CZE Chotěbuz 1965
Ženy [ ] Flekáčová Erika SVK Košice 1965
Muži [ ] Karcol Viktor SVK DHZ Zázrivá 1967
Muži [ ] Steinmetz Asangas CZE Sri Chinmoy Marathon Team 1967
Muži [ ] Sladký Jiří CZE KPO 1967
Muži [ ] Oslovič Jozef SVK Lipany 1968
Muži [ ] Müller Martin CZE Pardubice 1968
Muži [ ] Marek Pavel CZE MK Seitl Ostrava/ČAU 1968
Muži [ ] Pecháň Petr CZE Cyklo Harant Pecka 1968
Muži [ ] Saidl Richard CZE Úvaly 1969
Ženy [ ] Trávníčková Lucie CZE Úvaly 1969
Muži [ ] Zbruž Martin CZE Praha 13 1970
Muži [ ] Sosnowski Stanisław POL Wrocław 1970
Muži [ ] Podrázský Martin CZE Louny 1971
Muži [ ] Podrázský Martin CZE Louny 1971
Ženy [ ] Bajgarová Ester CZE Domažlice 1972
Muži [ ] Dohalský Vladimír CZE Mladá Boleslav 1972
Muži [ ] Derkáč Petr CZE Košťálov 1972
Ženy [ ] Hliňáková Petra CZE Praha3 1972
Muži [ ] Miňha Roman CZE Praha 6 1973
Muži [ ] Trávníček Lukáš CZE Černá Hora 1973
Muži [ ] Pecka Lukáš CZE RETIA 1974
Muži [ ] Letáček Radek CZE Pardubice 1974
Muži [ ] Šesták Marek CZE Liberec 1974
Muži [ ] Karč Jakub CZE SK Babice 1974
Muži [ ] Podbielski Marek POL KB Castellanus 1974
Muži [ ] Kolovrat Zdeněk CZE Krmelec u Charlieho 1974
Muži [ ] Kvíz Vaclav CZE Slatiňany 1975
Muži [ ] Křiváček Michael CZE Hradec Králové 1975
Muži [ ] Strangmuller Jiří CZE Praha 4 1975
Muži [ ] Houžvička Zbyněk CZE Hradec Králové 1975
Muži [ ] plihal tomas CZE pardubice 1975
Muži [ ] Dinga Miroslav CZE Husinec - Řež 1976
Muži [ ] Harzer Petr CZE Praha 2 1976
Muži [ ] Podhajský Jan CZE Etnetera Etdorfin 1976
Muži [ ] Greguš Dalibor SVK neznamy 1977
Muži [ ] Jirak Ales GER Mainz 1977
Muži [ ] Novak Michael CZE gone4run 1977
Muži [ ] Rendl Martin CZE ŠUMAVÁCÍÍÍ 1978
Muži [ ] Fišera Radek CZE Brandýs nad Labem - Stará Boleslav 1978
Muži [ ] Koza Pavel CZE Sólo koza 1978
Muži [ ] Mauler Jaroslav CZE Dagara 1978
Muži [ ] Menc Radek CZE Trnová 1978
Muži [ ] Schrotz Miroslav CZE Pulečný 1978
Muži [ ] Aulehla Vladimir CZE Olomouc 1979
Muži [ ] Krunčík Robert CZE Praha 1979
Muži [ ] Zaoral Petr CZE Praha 9 1980
Ženy [ ] Aulehlová Leona CZE Olomouc 1980
Muži [ ] Salavec Ondřej CZE Řevnice 1981
Muži [ ] Rohožka Radek CZE Čáslav 1981
Muži [ ] Pazderka Radan CZE TJ Doksy 1981
Muži [ ] Hejdrych Ladislav CZE EXPONATI 1982
Muži [ ] Kalivoda Ondřej CZE KOplan.cz 1982
Muži [ ] Kotlář Petr CZE Praha 1982
Muži [ ] Tydlitát Jiří CZE Pardubice 1982
Muži [ ] Bábor filip CZE Brno 1982
Muži [ ] Hyksa Tomas CZE Nechťák HoroTeam 1983
Muži [ ] Souček Jakub CZE Velim 1983
Ženy [ ] Jeníková Jitka CZE IThinkBeer 1983
Ženy [ ] Hloušková Eva CZE TJ Sokol Bozkov 1984
Muži [ ] Nosek Jaroslav CZE Běžecký klub Semily 1984
Muži [ ] Pelikán Dan CZE proti větru 1984
Muži [ ] Klein Lukaš CZE Slsný 1985
Ženy [ ] Tykvartová Romana CZE Pardubice 1985
Ženy [ ] Boráňová Michaela CZE Brno 41 1985
Muži [ ] Woźniak Karol POL KB Castellanus 1986
Muži [ ] Šebek Libor CZE SK Košátky 1986
Ženy [ ] Kristová Eva CZE Náchod 1986
Ženy [ ] Hrubá Kateřina CZE Rychnov u Jablonce nad Nisou 1986
Muži [ ] Vandrovec Michal CZE SK Košátky 1986
Muži [ ] Roštík Patrik CZE Pivo a Myslivec 1986
Muži [ ] Vlasák Václav CZE RETIA 1986
Ženy [ ] Hanouskova Lenka CZE Děčín 1986
Muži [ ] Weis Michal CZE Hořovice team 1986
Muži [ ] Petruš Andrej CZE Bílý Kostel nad Nisou 1987
Muži [ ] Morysek Tomáš CZE Pivo a Myslivec 1987
Muži [ ] Průša Petr CZE Pardubice 1987
Muži [ ] Zikmund Tomáš CZE HOŘOVICE TEAM 1987
Muži [ ] Fremund Jan CZE CPOS 1987
Ženy [ ] Průšová Radka CZE Pardubice 1988
Muži [ ] Pala Mojmír CZE KBB-klub Beskydskych behen 1989
Muži [ ] Scohier Francois BEL Praha 1989
Muži [ ] Dvořák Jakub CZE Tetčice 1989
Muži [ ] Král David CZE Appsatori 1990
Muži [ ] Kraus Martin CZE Broumy 1991
Muži [ ] Omasta Mikuláš CZE Krmelec u Charlieho 1991
Muži [ ] Zrcek Martin CZE Praha 13 1991
Ženy [ ] Havelková Nikola CZE Lampertice 1991
Muži [ ] Fejtek Petr CZE Trutnov 1991
Ženy [ ] Stejskalová Monika CZE Všestary 1994

startovní listina K100, vlna Srnky

start ~ 20:45:00 , přihlášeno: 97 účastníků ( 80 mužů, 17 žen) 100km, start 20:45

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži [ ] Lelek Vít CZE Čolek Team Červený Kostelec 1950
Muži [ ] Šrejber Luděk CZE Sokol Duchcov 1954
Muži [ ] Čabla Zdeněk CZE Slaný 1956
Muži [ ] Černý Ivan CZE IVAN 1959
Muži [ ] Doležal Vladislav CZE Praha 4 1959
Muži [ ] Šála Václav CZE Praha 15 1960
Ženy [ ] Maňasová Marie CZE Praha 5 1962
Muži [ ] Immer Jaroslav CZE Hejvy´s intimmate team 1962
Ženy [ ] Zajícová Věra CZE Praha 6 1964
Muži [ ] Hřebíček Karel CZE Praha 4 1965
Muži [ ] Baran Jiří CZE Navi 1966
Muži [ ] Provazník Milan CZE Vysoké Mýto 1967
Muži [ ] Straka Jan CZE Praha 1969
Muži [ ] Holcman Aleš CZE Říčany 1969
Ženy [ ] Holcmanová Miroslava CZE Říčany 1969
Muži [ ] Mikásko Aleš CZE Perunova družina 1970
Muži [ ] Vávro Rastislav SVK CS-1000 1971
Ženy [ ] Rudolfová Jana CZE BAK seal6 Team 1971
Ženy [ ] Pluhařová Rut CZE Nechanice 1972
Muži [ ] Šonka František CZE Sedlec-Prčice 1973
Muži [ ] Sapoušek Miroslav CZE Most 1973
Muži [ ] michajlik jan CZE Hradec Kralove 1973
Muži [ ] Pospíšil Pavel CZE Mountain Maniacs 1973
Ženy [ ] Bogušovská Gabriela CZE Mníšek pod Brdy 1973
Muži [ ] Dědic Roman CZE iThinkBeer 1974
Muži [ ] Semela Pavel CZE Praha 7 1974
Muži [ ] Slepica pavel CZE Bystrovany 1974
Muži [ ] škubník Radoslav CZE Perunova družina 1974
Muži [ ] Benko Jan CZE AC Gomango Högner 1974
Muži [ ] Brunner Radek CZE SK Babice 1974
Muži [ ] Pašek Marcel CZE Melechov 1975
Muži [ ] Klím Tomáš CZE X-TRAIL ORLOVÁ / ČISTÉ BESKYDY 1975
Muži [ ] Souček David CZE Mountain Maniacs 1975
Muži [ ] Zahradník Michal CZE Bike Butchers 1975
Muži [ ] Šindelář Petr CZE VLLNNA 1975
Muži [ ] Drahota Michael CZE Ostrava 1975
Muži [ ] Lalák Tomáš CZE Radotín 1976
Ženy [ ] Rebcová Monika CZE Jevany 1977
Muži [ ] Žalman Daniel CZE Tanvald 1977
Muži [ ] Čaprda Martin CZE Slaný 1977
Muži [ ] Dvorský Petr CZE Brno 1977
Ženy [ ] Lounová Kateřina CZE Nymburk 1977
Muži [ ] Jílek Martin CZE Tajfun Litomyšl / Přežiti.cz 1977
Muži [ ] Dolanský Radek CZE Praha 4 - Háje 1978
Muži [ ] Kölbl Petr CZE Ondřejov 1979
Muži [ ] Wokoun Michal CZE Praha 1979
Muži [ ] Vojtíšek Radovan CZE Moon Kil Sun Team 1979
Muži [ ] Kolesár Dušan CZE Malé Svatoňovice 1979
Muži [ ] Fialka Martin CZE Vlašim 1979
Muži [ ] Kohout Pavel CZE Adidas Runners Prague 1979
Muži [ ] Tuček Jaromír CZE Perunova družina 1980
Muži [ ] Mikan Jiří CZE Nemošice 1980
Muži [ ] Wohlhöfner Ondřej CZE 1981
Muži [ ] Třasák Jan CZE adidas Runners Prague 1981
Muži [ ] Čabla Robert CZE Slaný 1981
Muži [ ] Pavlik Jan CZE TJ Sokol Jamné nad Orlicí 1981
Muži [ ] Švec Marek CZE Syrovín 1981
Muži [ ] Plašil Ondřej CZE Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech 1982
Muži [ ] Podbielski Radosław POL KB Castellanus 1982
Muži [ ] Vítek Miroslav CZE KNAF 1983
Muži [ ] Žďárský Petr CZE Chrast 1983
Muži [ ] Pekarek Matej CZE Praha 4 1983
Ženy [ ] Vyškrabková Kateřina CZE Vodáci Střekov 1984
Muži [ ] Kos Jiří CZE Vraný 1984
Muži [ ] Šroubek Bohumil CZE HAF Club Unhošť 1984
Muži [ ] Šroubek Bohumil CZE HAF Club Unhošť 1984
Muži [ ] Němeček Jakub CZE iliketofu.cz 1984
Muži [ ] Rohožka Tomáš CZE Čáslav 1985
Muži [ ] Herman Stanislav CZE Praha 9 1985
Muži [ ] Volák Ondřej CZE Ondřejov 1985
Muži [ ] Strouhal Pavel CZE Starý Mateřov 1985
Muži [ ] Čabla Adam CZE Slaný 1985
Ženy [ ] Jiráňová Alena CZE Hradec Králové 1986
Muži [ ] Bartoš Filip CZE Praha 1986
Ženy [ ] Nagyová Ester CZE iliketofu.cz 1986
Ženy [ ] Tichá Jana CZE Měník 1987
Ženy [ ] Drahotová Veronika CZE Ostrava 1987
Muži [ ] Stanislav Ondřej CZE Praha 1987
Muži [ ] Brázda Adam CZE Hodkovice nad Mohelkou 1988
Muži [ ] Černý Ondřej CZE Praha 5 1988
Muži [ ] Krotil Jiří CZE SRTG Praha 1988
Ženy [ ] Zelenková Klára CZE SRTG Praha 1988
Ženy [ ] Vičarová Hana CZE Brno 1988
Muži [ ] Moser Lukáš CZE Praha 1989
Muži [ ] Špinar Petr CZE Havlíčkův Brod 1989
Muži [ ] Bařinka Michal CZE Dharmoví tuláci 1989
Muži [ ] Bárta Tomáš CZE Pardubice 1989
Muži [ ] Malý Petr CZE X-fit Stones 1990
Muži [ ] Rudolf Jan CZE SRTG PRAHA 1990
Muži [ ] Matuska Jakub CZE Praha 1991
Muži [ ] Pavlík Jan CZE HOKA HEY III 1991
Muži [ ] Dobeš Michal CZE OCR Runners Olomouc 1992
Ženy [ ] Černá Andrea CZE Zlatá Olešnice 1992
Muži [ ] Janata Karel CZE HSK Benecko 1992
Muži [ ] Kubina Matěj CZE HSK Benecko 1992
Muži [ ] Argaláš Michal CZE SK Veská 1993
Ženy [ ] Lojková Romana CZE Praha 1994

startovní listina K100, vlna Vlci (běžci)

start ~ 21:00:00 , přihlášeno: 120 účastníků ( 99 mužů, 21 žen) 100km, start 21:00

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži [ ] Hejkrlík Antonín CZE hejahejtrail.cz 1952
Muži [ ] Pleva Petr CZE Zlín 1961
Ženy [ ] Bohoňková Ivana CZE Mělník 1962
Ženy [ ] Zajícová Věra CZE Praha 6 1964
Muži [ ] Fenyk Pavel CZE SK Babice 1965
Muži [ ] Krajča Rudy CZE rarecacti.com 1965
Ženy [ ] Divišková Blanka CZE Run4fun Hradec Králové 1967
Muži [ ] Rod Marek CZE Praha 4 - Krč 1967
Muži [ ] Alman Dušan CZE KadlaKadla 1967
Muži [ ] Roubal Jaroslav CZE KLÁŠTERKA 1968
Muži [ ] Novotný Josef CZE Velká Dobrá 1969
Ženy [ ] Šindlerová Jana CZE ČAU 1969
Muži [ ] Horad David CZE Praha 4 1969
Muži [ ] Bauchner Michal CZE MK KLADNO 1969
Ženy [ ] Rubášová Petra CZE Borovany 1970
Muži [ ] Hons Pavel CZE ČAU 1970
Muži [ ] Hons Pavel CZE ČAU 1970
Muži [ ] Štěpánek Petr CZE KHS Zlín 1971
Muži [ ] Pytlík Miloslav CZE Dojít a přežít 1971
Muži [ ] Toman Martin CZE SK Babice 1971
Ženy [ ] Rudolfová Jana CZE Draci Trutnov 1971
Ženy [ ] Stejskalová Andrea CZE Litomyšl 1972
Ženy [ ] Mrnková Věra CZE BK Louny 1972
Muži [ ] Sapoušek Miroslav CZE Most 1973
Muži [ ] Matějka Josef CZE Praha 9 1973
Muži [ ] Vévoda Tomáš CZE SK Stanovice 1973
Muži [ ] Vítek Jiří CZE TJ Blaník Kladno 1973
Muži [ ] Vyčichlo Jaroslav CZE RUN magazine team 1973
Muži [ ] Herbs Václav CZE Středokluky 1973
Muži [ ] Musil Petr CZE Praha 3, Žižkov 1974
Muži [ ] Strnad Václav CZE Sova Run Brno 1974
Muži [ ] Wehrberger Pavel CZE Hostivař boys 1974
Muži [ ] Semela Pavel CZE Praha 7 1974
Muži [ ] Noll Marek CZE Praha 6, Suchdol 1974
Muži [ ] Mašek Pavel CZE Hrádek 1974
Muži [ ] Kotrba Radek CZE Říčany (Praha - východ) 1974
Muži [ ] Poslednik Darek POL Zlotniki 1974
Muži [ ] Kuneš David CZE EUrunner.eu 1974
Muži [ ] Fialka Ladislav CZE Vlašim 1975
Muži [ ] Vémola Zdeněk CZE Sova Run Brno 1975
Ženy [ ] Metelková Martina CZE Praha 4 1975
Muži [ ] Horáček Filip CZE Velká Bystřice 1975
Muži [ ] Válek Martin CZE Sri Chinmoy Marathon Team 1976
Muži [ ] Fišer David CZE Čajovna Bílý Drak 1976
Muži [ ] Pavlík Libor CZE Praha 5 - Košíře 1976
Muži [ ] Seman Milan CZE Pardubice 1976
Muži [ ] Kolarský Michal CZE SALOMON SUUNTO 1976
Muži [ ] Ambrož Stanislav CZE Pojd mi hop 1976
Muži [ ] Mikeš Filip CZE CK Vinohradské Šlapky 1977
Muži [ ] Vemola Jiří CZE KadlaKadla 1977
Muži [ ] Pardej Piotr POL RAC Systems 1977
Muži [ ] Řežábek Vlastimil CZE Vyskytná nad Jihlavou 1977
Muži [ ] Bloudek Ondřej CZE VK Blesk 1977
Muži [ ] Stančo Ladislav CZE SK Hory beraní hlavy 1977
Muži [ ] Jiskra Jaroslav CZE Dolní Újezd 1978
Muži [ ] Čakrt Martin CZE Mordor 1979
Muži [ ] Trunda Michal CZE Králův Dvůr 1979
Muži [ ] Ridky Vladimir CZE Kosmosbikes 1979
Muži [ ] Špaček Jiří CZE Šogorisa 1979
Muži [ ] Halabala Pavel CZE Satalice 1980
Muži [ ] Pilar Lukas CZE Kraluv Dvur 1980
Muži [ ] VIDLÁŘ FRANTIŠEK CZE FT LAZARTEAM 1980
Muži [ ] Stárek Martin CZE Praha 10 1980
Ženy [ ] Balšínková Majka CZE Brno 1980
Muži [ ] Zapletal Zdeněk CZE Pejraci 1981
Muži [ ] SChier Jan CZE PALSTAT / VRCHLABÍ 1981
Muži [ ] Kandrik Bronislav SVK Praha 1981
Muži [ ] Svoboda Petr CZE Praha 1981
Muži [ ] Vanický Miloš CZE Hřibiny-Ledská 1981
Muži [ ] Večerka Michal CZE MK Prostějov 1981
Muži [ ] Vyštejn Jiří CZE www.ZENKARAVAN.cz 1981
Ženy [ ] Polášková Pavlína CZE Praha 9 1981
Muži [ ] Zita Jiří CZE Čelákovice 1982
Muži [ ] Hlach Jan CZE SPPH 1982
Muži [ ] Janočko Ján CZE Ski a Bike Centrum Radotín 1982
Muži [ ] Prokop Jaroslav CZE www.ZENKARAVAN.cz 1982
Ženy [ ] ungerová aneta CZE jeneč 1983
Muži [ ] Filip Alexandr CZE České budějovice 1983
Ženy [ ] Márová Klára CZE Adidas Runners Prague 1984
Muži [ ] Grusz Filip CZE Podej mi pivo 1984
Ženy [ ] Svoboda Petra GER Praha 1984
Muži [ ] Janák Martin CZE Praha 10 1985
Muži [ ] Škapa Martin CZE PLRC 1985
Muži [ ] Mosiek Andrzej POL Rawicz 1985
Muži [ ] Mensik Martin CZE PeakMachine.cz 1985
Muži [ ] Malík Ondřej CZE SRTG Praha 1985
Muži [ ] Koudela Adam CZE Šogorisa 1985
Muži [ ] Konvalina Matěj CZE Hradec Králové 1985
Muži [ ] Kocourek Jakub CZE Sova Run Brno 1985
Muži [ ] Muráň Dalibor CZE Hluboká nad Vltavou 1985
Muži [ ] Muráň Dalibor CZE Hluboká nad Vltavou 1985
Muži [ ] Brejcha Martin SVK Devinska Nová Ves 1985
Ženy [ ] Dlouhá Kateřina CZE Maratón Klub Kladno 1985
Muži [ ] Dostál Jan CZE VELLA TEAM NÁCHOD 1986
Muži [ ] Kolář Petr CZE run Kanice 1986
Muži [ ] Zniszczol Marcel CZE HO Squadráti Outdoor 1986
Muži [ ] Baláková Nina CZE SRTG Praha 1986
Muži [ ] Macháč Jan CZE Brumov-Bylnice 1987
Muži [ ] Pačák Tomáš CZE Benešovský běžecký klub 1987
Muži [ ] Rod Marek CZE Trailpoint 1987
Muži [ ] Bosnovič Miloš CZE Adidas Runners Prague 1987
Muži [ ] Kašpárek Michal CZE Praha 1988
Ženy [ ] Košťáková Monika CZE Kopidlno 1988
Muži [ ] Hovorka Jan CZE Praha 4 1988
Muži [ ] Ďopan Lukáš CZE Supíkovice 1988
Ženy [ ] Vacvalová Lenka SVK REEBOK RUN CREW 1989
Muži [ ] Černý Tomáš CZE Běžecký klub České spořitelny 1990
Muži [ ] Čajka Vladimír CZE Pejraci 1990
Ženy [ ] Solnařová Petra CZE HO Squadráti Outdoor 1990
Muži [ ] Blisa Adam CZE Brno 1991
Muži [ ] Konečný Ondřej CZE Karpatští vlci 1992
Ženy [ ] Fišar Lenka CZE Trutnov 1992
Ženy [ ] Stejskalová Adéla CZE Litomyšl 1992
Muži [ ] Hel Michal CZE SRTG-litovel 1993
Muži [ ] Pucholt Tomáš CZE TJ Sokol Unhošť 1994
Muži [ ] Drazdik Filip CZE KTC Trilobit Barrandov 1995
Muži [ ] Stejskal Matěj CZE Litomyšl 1995
Muži [ ] Vítek Karel CZE SK PRAGA, karelvitek.cz 1999
Muži [ ] Vajdík Dominik CZE běžím s Ondrou 2001
Ženy [ ] Hrubá Klára CZE Velké Popovice 2001

startovní listina Krakonošova 55

start ~ 31:00:55 , přihlášeno: 168 účastníků ( 97 mužů, 71 žen) 55km

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži [ ] Balda Vladimír CZE Oldřichov v Hájích 0000
Ženy [ ] Jindrová Jana CZE Praha 1955
Muži [ ] Bárta Tomáš CZE Explosia 1961
Muži [ ] Cakl Lubomír CZE České Budějovice 1961
Muži [ ] Šulc Jiří CZE město Chřibská 1962
Ženy [ ] Eliášová Helena CZE Praha 1963
Ženy [ ] Raisová Renata CZE iThinkBeer 1963
Muži [ ] Stárek Petr CZE Karlovy Vary 1963
Muži [ ] Lyngholm Jan DNK Vejen 1963
Muži [ ] Filip Tomáš CZE Vrchlabí 1964
Muži [ ] Pluhař Pavel CZE Nechanice 1964
Muži [ ] Šulc Milan CZE Rumburk 1966
Muži [ ] Škopík Václav CZE Veselí nad Moravou 1967
Ženy [ ] Macháňová Leona CZE iThinkBeer 1967
Ženy [ ] Převorová Monika CZE Praha 10 1968
Muži [ ] Surý Pavel CZE PA-STA 1968
Muži [ ] Hušek Stanislav CZE PA-STA 1968
Muži [ ] Votruba Tomáš CZE Kostelec nad Černými lesy 1968
Ženy [ ] Gwoździewicz Bogna POL Katowice 1969
Muži [ ] Bílek Dan CZE Úžasňáci 1970
Muži [ ] Hloušek Petr CZE Úžice 1970
Muži [ ] Filip Rudolf CZE Lánov 1970
Muži [ ] Rec Oldřich CZE Hradec Králové 1970
Muži [ ] Pilz Pavel CZE Rádlo 1970
Muži [ ] Doucha Filip CZE Praha 11 1970
Muži [ ] Ehl Roman CZE Solnice 1970
Muži [ ] Mikula Tomáš CZE Dolní Dvůr 1970
Muži [ ] Mikula Tomáš CZE Dolní Dvůr 1970
Ženy [ ] Nývltová Eva CZE Hradec Králové 1971
Muži [ ] Stolín Josef CZE Relative Team 1971
Ženy [ ] Douchová Irena CZE Praha 11-Chodov 1971
Muži [ ] Mrlák Radovan CZE Jaroměř 1971
Ženy [ ] Šroubková Jana CZE Budík P.čo 1971
Muži [ ] Jeřábek Martin CZE Úžasňáci 1971
Ženy [ ] PECKO IVETA LVA KARLOVY VARY 1972
Muži [ ] Strakoň Jiří CZE Úžasňáci 1972
Ženy [ ] Šímová Jana CZE LOKET 1972
Muži [ ] PECKO MARTIN CZE KARLOVY VARY 1972
Ženy [ ] Flašarová Lenka CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 1972
Ženy [ ] Zemková Helena CZE Čerčany 1972
Ženy [ ] Zemková Helena CZE Čerčany 1972
Muži [ ] Jancz Tomasz POL Jelenia Góra 1972
Muži [ ] Bergman Robert CZE Praha 4 1972
Ženy [ ] Pilzová Mirka CZE iThinkBeer 1973
Ženy [ ] Staňková Daniela CZE Karlovy Vary 1973
Muži [ ] Celler Dušan CZE Chlumec nad cidlinou 1973
Muži [ ] Rožec Václav CZE Brno 1973
Muži [ ] Hirš Jan CZE Rychnov nad Kněžnou 1974
Ženy [ ] Divíšková Pavlina CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 1974
Muži [ ] Stránský Daniel CZE Praha 3 1974
Ženy [ ] Kiersnowska Agnieszka POL Wrocław 1974
Muži [ ] kysela roman CZE kovárna 1974
Ženy [ ] Votrubová Lenka CZE Kostelec nad Černými lesy 1974
Muži [ ] Sturm Petr CZE Trutnov 1975
Muži [ ] Novák Rostislav CZE Chrudim 1975
Muži [ ] Bulíček Martin CZE Kostelec nad Černými lesy 1975
Muži [ ] Sevelda Miroslav CZE Říčany 1975
Muži [ ] Košík Martin CZE Jenštejn 1975
Muži [ ] Schoř Martin CZE Jičín 1975
Muži [ ] Jankowski Lukasz POL Wroclaw Poland 1976
Ženy [ ] Kružíková Božena CZE Košťálov 1976
Muži [ ] Hujer Michal CZE Žatec 1976
Ženy [ ] Herbsová Hedvika CZE Středokluky 1976
Muži [ ] Helus Milan CZE Chrást 1976
Ženy [ ] Šílová Kristýna CZE Kolín 1977
Ženy [ ] Stránská Dana CZE HO Squadráti Outdoor 1977
Muži [ ] Hlad Petr CZE Chuderov 1977
Ženy [ ] Šindelářová Jana CZE VLLNNA 1977
Muži [ ] Guzik rudolf CZE Raková u Konice 1977
Muži [ ] Novák Michal CZE Hradec Králové 1978
Muži [ ] Malík Marek CZE HARD ROCK RUNNERS 1978
Muži [ ] Náplava Martin CZE Praha 8 1978
Ženy [ ] Boubelíková Jitka CZE Tuláci na cestách 1978
Ženy [ ] Boubelíková Jitka CZE Tuláci na cestách 1978
Ženy [ ] Kadilak Tomanová Vendula CZE Praha 4 1978
Muži [ ] Kubiš Peter CZE Přezletice 1978
Muži [ ] Štys Pavel CZE RETIA 1978
Muži [ ] Szymon Jankowski POL Legionowo 1978
Muži [ ] Učík Jiří CZE Toto není turistika 1978
Ženy [ ] Benková Romana CZE Litomyšl 1978
Ženy [ ] Benková Romana CZE Litomyšl 1978
Muži [ ] Kavka Jaroslav CZE Vysoké Mýto 1978
Muži [ ] Pokorny Vaclav CZE KadlaKadla 1978
Muži [ ] Macek Dan CZE HK 1979
Ženy [ ] Houžvičková Kateřina CZE Hradec Králové 1979
Muži [ ] Havelka Jan CZE TRIATLON CHRUDIM 1979
Ženy [ ] Körnerová Ivana CZE Stará Paka 1979
Muži [ ] Prokop Milan CZE Hradec Králové 1979
Ženy [ ] Doležalová Vlasta CZE Ostrava 1979
Muži [ ] Huňáček Petr CZE Pardubice 1980
Ženy [ ] Kantová Hana CZE Praha 9 1980
Muži [ ] Cejnar Tomáš CZE Vlčice u Trutnova 1980
Ženy [ ] Köllnerová Petra CZE Kopřivnice 1980
Ženy [ ] Novotná Lucie CZE SDH Srch 1981
Muži [ ] Křeček Jakub CZE Líbeznice 1982
Muži [ ] Pšikal Jan CZE Praha 6 1982
Muži [ ] Trejbal Michal CZE Háje nad Jizerou 1982
Ženy [ ] Fryčová Jana CZE Pojd mi hop 1982
Ženy [ ] Albrechtová Dita CZE Hradečáci 1983
Ženy [ ] Hladová Veronika CZE Chuderov 1983
Ženy [ ] Rippelova Hana CZE Praha 6 1983
Muži [ ] Kysela Libor CZE Praha 14 1983
Muži [ ] Teichman Ivan CZE Vrchlabí 1983
Ženy [ ] Kulhankova Eva CZE Praha 8 1983
Ženy [ ] Vepřková Radka CZE Bolt in da house 1983
Ženy [ ] Maulerová Pavla CZE Dagara 1984
Muži [ ] Češka Pavel CZE Praha 1984
Ženy [ ] Šulcová Veronika CZE Dekra CZ 1984
Muži [ ] Kutík Jaroslav CZE HO Squadráti Outdoor 1984
Muži [ ] Pechar Oldřich CZE Hejvys Intimmate Team 1984
Ženy [ ] Seifertová Lucie CZE Blazni z Radimovky 1984
Ženy [ ] Kohútová Miroslava CZE Sova Run Brno 1984
Muži [ ] Uxa Štěpán CZE Jilemnice 1984
Muži [ ] Ajm Petr CZE Straškov 1985
Muži [ ] Vach Ondřej CZE Praha 4 1985
Ženy [ ] Ajmová Markéta CZE Straškov 1985
Muži [ ] Salajka Michal CZE Olomouc 1985
Muži [ ] Svoboda David CZE Srbeč 1985
Ženy [ ] Krejčová Martina CZE Česká Lípa 1985
Muži [ ] Škoda Martin CZE SDH Srch 1985
Muži [ ] Škoda Martin CZE SDH Srch 1985
Muži [ ] Procházka Pavel CZE Praha 8 1986
Muži [ ] Babovak Jan CZE HO Squadráti Outdoor 1986
Muži [ ] Gembal Jakub CZE Hradec Králové 1986
Muži [ ] Dubský Lukáš CZE Pardubice 1986
Ženy [ ] Růžičková Jarmila CZE Jablonné v Podještědí 1986
Ženy [ ] Slezakova Jana CZE Hejvys Intimmate Team 1986
Muži [ ] Uxa Tomáš CZE Jilemnice 1986
Muži [ ] Sulženko Petr CZE Praha 9 1986
Muži [ ] Rynda Lukáš CZE Litoměřice 1987
Muži [ ] Hesoun Jakub CZE Ricany 1987
Muži [ ] Škoda Tomáš CZE H.O. Škrovád 1987
Ženy [ ] Strouhalová Marcela CZE Praha 9 1987
Ženy [ ] Bartásková Pavla CZE Kaznějov 1987
Ženy [ ] Štolfová Andrea CZE Praha 5 1987
Ženy [ ] Planková Dominika CZE Ostrov nad Ohří 1987
Ženy [ ] Michková Lenka CZE Nová Ves u Nového Města na Moravě 1988
Ženy [ ] Moučková Klára CZE Praha 4, Chodov 1988
Muži [ ] Troníček Jan CZE Blazni z Radimovky 1988
Ženy [ ] Polívka Natalie CZE Praha 8 1988
Muži [ ] Fajkus Aleš CZE Mravenci od baby Jagy 1988
Muži [ ] Nečekal Pavel CZE HO Squadráti Outdoor 1989
Ženy [ ] Jakubcova Barbora CZE Vodnany 1989
Ženy [ ] Bartásková Lenka CZE Kaznějov 1989
Muži [ ] Špinar Petr CZE Havlíčkův Brod 1989
Ženy [ ] Filingerová Petra CZE SK Maxtri Liberec 1989
Muži [ ] Mudra Jiří CZE Vrchaři Vrchlabí 1989
Muži [ ] Pytlík Marek CZE MOBJ 1989
Muži [ ] Šťastný Ivo CZE Lísek 1989
Muži [ ] Gold Daniel CZE VPKOH 1989
Muži [ ] Šlampa Martin CZE Praha 1990
Muži [ ] Klanica Vladimír CZE Na vrcholek Sněžky, dojdu v jídlu pěšky 1990
Ženy [ ] Janková Jana CZE Srbeč 1990
Ženy [ ] Neumannová Lucie CZE Velké Přílepy 1990
Ženy [ ] Bělinová Jaroslava CZE Praha 6 1990
Muži [ ] Dubský Marek CZE Pardubice 1991
Ženy [ ] Svobodová Marcela CZE Slaný 1991
Ženy [ ] Vaňková Radka CZE Hradec Králové 1992
Muži [ ] Rychlý Martin CZE Vrchaři Vrchlabí 1992
Ženy [ ] Kočová Pavlína CZE Osov 1992
Ženy [ ] Šafková Jana CZE Smidary 1993
Ženy [ ] Klampflová Hana CZE Vrchaři Vrchlabí 1993
Ženy [ ] Havlová Petra CZE Hradec Králové 1993
Ženy [ ] Bartoníková Denisa CZE Ostrava 1993
Ženy [ ] Rajchlová Denisa CZE BK Louny 1993
Muži [ ] Beneš Lukáš CZE Praha 1994
Muži [ ] Borák Tomáš CZE SK Kladno 1996
Ženy [ ] Převorová Adéla CZE Praha 10 2000

startovní listina běh 25km

start ~ 34:00:00 , přihlášeno: 4 účastníků ( 1 mužů, 3 žen) běh 25km

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Ženy do 59 [ ] Podbielska Agnieszka POL KB Castellanus 1974
Ženy do 59 [ ] Benková Romana CZE Litomyšl 1978
Muži do 59 [ ] Kejzlar Jeník CZE Always look on the bright side 1979
Ženy do 39 [ ] Miterka Agata POL KB Castellanus 1988