Krakonošova 100

15.06.2018 - 16.06.2018 Vrchlabí, Krkonoše

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Krakonošova 100 celkem: 479, muzi : 385, zeny: 94, Muži: 385, Ženy: 94 [html] [pdf]
Krakonošova 55 celkem: 229, muzi : 146, zeny: 83, Muži: 146, Ženy: 83 [html] [pdf]
běh 25km celkem: 48, muzi : 27, zeny: 21, Dorostenci: 3, Muži do 39: 9, Muži do 59: 14, Muži nad 60: 1, Dorostenky: 0, Ženy do 39: 11, Ženy do 59: 9, Ženy nad 60: 1 [html] [pdf]

startovní listina Krakonošova 100

start ~ 20:00:00 , přihlášeno: 479 účastníků ( 385 mužů, 94 žen) 100km

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži [102] Ambrož Stanislav CZE Vyskytná nad Jihlavou 1976
Muži [103] Argaláš Michal CZE OB TJ TŽ Třinec 1993
Muži [106] Babovak Jan CZE Squadráti Outdoor 1986
Ženy [107] Bajgarová Ester CZE Domažlice 1972
Ženy [108] Baláková Nina SVK SRTG Praha 1986
Ženy [109] Balšínková Majka CZE Brno 1980
Muži [110] Baran Jiří CZE Staříč 1966
Muži [111] Barsch Matthias GER M and M Team 1978
Muži [113] Bartoníček Jan CZE Mnichovo Hradiště 1983
Muži [114] Bartoš Jan CZE Český dub 1989
Muži [116] Bauchner Michal CZE MK KLADNO 1969
Muži [115] Bařinka Michal CZE Dharmoví tuláci 1989
Muži [117] Bernovský Petr CZE Praha 4 1968
Muži [118] Bezchleba Michal CZE Mnichovo Hradiště 1981
Muži [119] Bialas Filip CZE Praha 4 1998
Muži [120] Bicelli Raphael FRA Prague - Czech Republic 1982
Muži [122] Binar Marek CZE Jednota 1971
Ženy [124] Blažková Markéta CZE Praha 10 1991
Muži [125] Bloudek Ondřej CZE VK Blesk 1977
Muži [123] Bláha Karel CZE iThinkBeer 1973
Muži [126] Bobak Daniel CZE Melnik 1981
Muži [127] Bobák Marek CZE Mělník 1979
Ženy [131] Bogušovská Gabriela CZE Mníšek pod Brdy 1973
Muži [133] Boháč Ondřej CZE Klub přátel zdravého života 1989
Muži [132] Boháč Lukáš CZE Klub přátel zdravého života 1987
Ženy [135] Boráňová Michaela CZE Brno 41 1985
Muži [136] Borženský Jan CZE Adidas Runners 1982
Muži [138] Bosnovič Miloš CZE Adidas Runners Prague 1987
Ženy [130] Bočková Lucie CZE SRTG Rychnov nad Kněžnou 1980
Muži [139] Bradáč Martin CZE Praha 1981
Muži [140] Bradáč David CZE Žďár nad Sázavou 1979
Ženy [141] Bradáčová Petra CZE Praha 1986
Muži [142] Brandl Dominik CZE Stare Hobzi 1987
Ženy [143] Breburdová Eva CZE Kladno 1986
Ženy [144] Brejchová Eva CZE Praha 3 1979
Muži [145] Brodzik Radosław POL Drużyna Gazety Wyborczej 1977
Muži [147] Brunner Radek CZE SK Babice 1974
Muži [148] Brzek Tomas CZE Magistrat mesta Mostu 1982
Muži [150] Buchbauer Radek CZE Ladermon Team 1976
Muži [151] Bulanow Leszek POL Hipolitow 1971
Muži [152] Butkiewicz Lukasz POL Wisznia Mala 1988
Muži [112] Bárta Tomáš CZE Pardubice 1989
Muži [121] Bílek Karel CZE Žďár u Protivína 1979
Muži [149] Bříza Martin CZE Dvůr Králové nad Labem 1967
Muži [153] Calaj Juraj CZE JZD Mníšek 1981
Ženy [154] Cerovská Ludmila CZE Praha 4 1987
Muži [273] Chalupa Petr CZE Maratón Klub Kladno 1985
Muži [275] Chmel Zdeněk CZE Běžecký klub České spořitelny 1962
Muži [276] Chovanec Michal CZE Praha 10 1969
Ženy [155] Cieslarova Ivona CZE Prelouc 1976
Muži [156] Cygan Piotr POL Run4Fun Ultra 1969
Ženy [157] Cymbalová Vachalcová Daniela CZE Karlovy Vary 1973
Muži [158] Czagan Jan CZE SDH Dědek 1971
Muži [170] Dabrowski Cezary POL Piaseczno 1971
Ženy [171] Dalibabová Jana CZE Med student 1994
Muži [174] Deim Karel CZE BLK Tábor 1972
Ženy [175] Deimová Miroslava CZE BLK Tábor 1977
Muži [176] Diatka Vladimír CZE Brno 1967
Ženy [177] Divišková Blanka CZE RUN4FUN 1967
Muži [178] Dohalský Vladimír CZE Mladá Boleslav 1972
Muži [179] Dolejš Vilém CZE KČT LOKO TEPLICE 1973
Muži [180] Doležal Vladislav CZE Praha 4 1959
Muži [182] Dostál Jan CZE Vella Náchod 1986
Muži [181] Dostál Filip CZE Lanškroun 1978
Muži [183] Doubek Zdeněk CZE PKO Praha 1956
Ženy [184] Doubková Darina CZE PKO Praha 1957
Muži [185] Drahota Michael CZE Ostrava 1975
Ženy [186] Drobková Nela CZE Čáslav 1992
Muži [187] Drobný Lukáš CZE Benešovský běžecký klub 1984
Muži [189] Duffek Tomáš CZE Vodáci Střekov 1985
Muži [193] Dušek Pavel CZE Hradec Králové 1992
Muži [194] Dvorský Petr CZE Brno 1977
Muži [196] Dvořák Jakub CZE Olomouc 1989
Ženy [198] Dvořáková Martina CZE EXTRA Brno 1981
Ženy [197] Dvořáková Helena CZE Písek 1985
Muži [195] Dvořáček Jan CZE RETIA 1986
Muži [172] Dědic Roman CZE iThinkBeer 1974
Ženy [173] Dědková Michaela CZE Trutnov 1989
Muži [199] Edr Vit CZE Zruc nad Sazavou 1991
Muži [200] Ešler Daniel CZE MB Sauny Mladá Boleslav 1977
Muži [201] Fajgl Luboš CZE Cítov 1975
Muži [202] Faraś Henryk POL Profexim Team 1954
Muži [203] Farbák Ivan CZE Rauta Hirwaynen 1969
Muži [204] Fejtek Petr CZE Trutnov 1991
Muži [206] Fialka Jiri CZE RunPORG 1971
Ženy [207] Fidlerová Jana CZE Ženy sobě 1975
Muži [208] Filip Alexandr CZE České budějovice 1983
Muži [211] Filip Tomáš CZE Vrchlabí 1964
Ženy [212] Fišar Lenka CZE Trutnov 1992
Muži [213] France Pavel CZE Vodáci Střekov 1979
Muži [214] Fremund Jan CZE Praha 10 1987
Muži [215] Fuksa Pavel CZE Karlovy Vary 1992
Muži [216] Gabko Petr CZE Most 1969
Ženy [218] Georgová Nikola CZE Tasovice 1991
Muži [219] Goga Tomáš CZE WEBER TEAM 1984
Ženy [220] Gregorova Jana CZE Mat a Pat 1967
Muži [221] Greguš Dalibor SVK neznamy 1977
Muži [222] Grulich Roman CZE Praha 5 1986
Muži [223] Grusz Filip CZE Podej mi pivo 1984
Muži [217] Gáll Igor SVK Bratislava 1991
Muži [226] Hacus Tomasz POL Wroclaw 1975
Muži [228] Halabala Pavel CZE Satalice 1980
Muži [229] Haltuf Jiří CZE Pardubice 1985
Ženy [230] Hampejsová Martina CZE Vitice 1972
Muži [231] Hanuš Jan CZE Praha 5 1976
Ženy [232] Hanušová Pavlína CZE ČESKÁ SKALICE 1973
Ženy [233] Hatyláková Petra CZE Med student 1994
Ženy [234] Havalcová Žaneta CZE Praha 1983
Ženy [236] Havlíková Petra CZE Jablonec nad Nisou 1979
Muži [238] Hejdrych Ladislav CZE EXPONATI 1982
Muži [240] Hejkrlík Jiří CZE hejahejtrail.cz 1985
Muži [239] Hejkrlík Antonín CZE hejahejtrail.cz 1952
Ženy [241] Hejkrlíková Iva CZE hejahejtrail.cz 1982
Ženy [242] Hejkrlíková Věra CZE HEJ HEJ 1954
Muži [244] Herbs Václav CZE Středokluky 1973
Muži [245] Herejt Petr CZE UWG Plzeň 1976
Muži [237] Hečko Eduard CZE Mimoň 1962
Muži [247] Himr Lukáš CZE Krokodýl Brno 1985
Muži [250] Hlach Jan CZE SPPH 1982
Muži [249] Hlad Petr CZE Ústí nad Labem 1977
Muži [248] Hlad Josef CZE Plzen 1973
Muži [251] Hlaváč Martin CZE České Budějovice 1983
Ženy [252] Hlaváčková Hana CZE Pardubice 1977
Ženy [253] Hliňáková Petra CZE Praha3 1972
Muži [254] Hložek Marek CZE STS Chvojkovice 1974
Muži [256] Hofman Jiří CZE CS-1000 1970
Ženy [257] Hofmanová Renata CZE Praha 15 1980
Muži [258] Holcman Aleš CZE Říčany 1969
Ženy [259] Holcmanová Miroslava CZE Říčany 1969
Muži [260] Holub Michal CZE Praha 1964
Muži [262] Horký Lukáš CZE Vrchlabí 1986
Muži [261] Horáček Filip CZE Velká Bystřice 1975
Muži [264] Houdek Jakub CZE Nechťák HoroTeam 1987
Muži [265] Hovorka Jan CZE Praha 4 1988
Muži [267] Hrabec Jirka CZE Praha - Žižkov 1982
Ženy [269] Hrubá Kateřina CZE Pulečný 1986
Muži [270] Hrubý Miroslav CZE - 1945
Muži [272] Hyksa Tomas CZE Nechťák HoroTeam 1983
Ženy [227] Hájková Jana CZE Praha 8 1984
Muži [279] Janeček Radim CZE Benešováci 1989
Muži [280] Janků Jiří CZE Klub přátel zdravého života 1988
Muži [278] Janča Zdeněk CZE Kouřim 1972
Muži [282] Jarůšek Zdeněk CZE Rauta Hirwaynen 1985
Muži [283] Jedlicka Jiri CZE Pardubice 1973
Ženy [284] Jemelíková Adéla CZE Hranice 1988
Muži [285] Jeníček Ondřej CZE Fort SMC 1988
Ženy [286] Jeníčková Barbora CZE Kladno 7 1987
Muži [287] Jerhot Ondřej CZE Tigi-Shu 1973
Muži [288] Jindra Marek CZE Praha 1985
Ženy [289] Jindrová Jana CZE Praha 1955
Muži [290] Jirak Ales GER Berlin 1977
Muži [291] Jirák Roman CZE Břehy 1975
Muži [292] Jiříček Tomáš CZE Klub přátel zdravého života 1989
Muži [293] Johan Jiří CZE Zdice 1969
Muži [294] Johan Marek CZE Trutnov - Městská policie 1978
Muži [295] Joska Petr CZE Jičín 1978
Ženy [281] Jánošíková Karolína CZE Relative Team 1987
Muži [344] KUBIŠTA PETR CZE marathon Plzen 1970
Muži [296] Kadavý Jiří CZE Vrchlabí 1988
Muži [297] Kafka Leoš CZE Český běžecký klub 1979
Muži [298] Kafka Libor CZE BC Sport Semily 1979
Muži [299] Kanta Jan CZE Praha 9 1974
Ženy [301] Kantová Hana CZE Praha 9 1980
Muži [303] Kaplan Pavel CZE TJ Ski Rudník 1979
Muži [305] Karhánek Jakub CZE 7 Gulí 1992
Muži [304] Karč Jakub CZE SK Babice 1974
Muži [306] Kerlik Jiří CZE K2 1971
Muži [307] Kincl Petr CZE HO Tesla Brno 1983
Muži [308] Klail Vladimir CZE Most 1954
Muži [309] Klauser Ondřej CZE Sedlčany 1985
Muži [310] Klím Tomáš CZE X-TRAIL ORLOVÁ / ČISTÉ BESKYDY 1975
Muži [312] Kocum Jan CZE ŠUMAVÁÁÁCÍÍÍ 1980
Muži [316] Kolenac Kamil CZE Maslovice 1970
Muži [317] Kolesár Dušan CZE Malé Svatoňovice 1979
Ženy [318] Koletová Tereza CZE Pardubice 1981
Ženy [320] Kolomá Andrea CZE Runsport.cz 1978
Ženy [321] Komárková Tatiana CZE Chrastava 1984
Muži [322] Kopecký Petr CZE Enterprase 1985
Muži [323] Kostelanský Tomáš CZE Sedliště 1981
Muži [328] Kotlář Petr CZE Hradec Králové 1982
Muži [329] Kotrba Radek CZE Říčany (Praha - východ) 1974
Muži [330] Kotyk Jan CZE SALOMON/SUUNTO 1972
Muži [331] Koubík Jan CZE Beroun 1990
Muži [332] Kovařík Pavel CZE Rychnov nad Kněžnou 1975
Muži [333] Koza Pavel CZE Sólo koza 1978
Muži [327] Košut Lukáš CZE NVPP team 1994
Ženy [324] Košťáková Monika CZE Kopidlno 1988
Muži [325] Košťál Jiří CZE Česká Lípa 1975
Muži [335] Krejčík Tomáš CZE Průhonice 1973
Muži [336] Krumphanzl Erik CZE Odolov 1975
Muži [337] Krunčík Robert CZE Praha 1979
Muži [334] Krček Jiří CZE Jičín 1976
Muži [340] Kubeš Stanislav CZE Top4Running Club 1988
Ženy [345] Kubrichtová Eva CZE K2 1975
Muži [342] Kubík Jakub CZE TJ Sokol Vejvanovice 1993
Muži [343] Kubín Matyas CZE ultraPraha 1981
Muži [341] Kubíček Jiří CZE Kostelec nad Orlicí 1963
Muži [347] Kuneš David CZE EUrunner.eu 1974
Muži [346] Kučera Martin CZE Březová nad Svitavou 1974
Muži [348] Kvasnička Pavel CZE CSC Český Brod 1976
Ženy [349] Kvasničková Eva CZE Český Brod 1977
Muži [350] Kyncl Tomáš CZE Unhošť 1972
Muži [315] Kölbl Petr CZE Ondřejov 1979
Ženy [319] Köllnerová Petra CZE Kopřivnice 1980
Muži [339] Křiváček Michael CZE Hradec Králové 1975
Ženy [351] Landová Lenka CZE ToniCzech Runners Club 1978
Muži [356] Letko Zbyněk CZE running_sl0tr 1988
Muži [355] Lešner Jakub CZE Ústí nad Labem 1985
Muži [354] Lešák Karel CZE Pat a Mat 1965
Muži [353] Lešák Jiří CZE Jablonec nad Nisou 1988
Muži [358] Lichota Tomasz POL Swidnica 1989
Muži [359] Linhart Milan CZE KBA Grafitec Dobruška 1964
Muži [360] Lipavský Ladislav CZE Mělník 1986
Muži [361] Listík Miroslav CZE Horoměřice 1972
Muži [362] Lohynský Petr CZE Sázava 1978
Ženy [363] Lounová Kateřina CZE Nymburk 1977
Muži [357] Líbal Lukáš CZE Praha 4 - Braník 1989
Muži [366] Macháč Jan CZE Brumov-Bylnice 1987
Muži [364] Macias Waldemar POL Zielona Góra 1958
Muži [365] Macura Radek CZE Praha - Kyje 1975
Muži [367] Maléř Lumír CZE Praha 1969
Muži [368] Malík Ondřej CZE Rungo.cz 1985
Muži [369] Malík Marek CZE HARD ROCK RUNNERS 1978
Muži [372] Malý Jarslav CZE Praha 2 1977
Muži [371] Malý Petr CZE Kamenice 1990
Muži [373] Mandok Petr CZE Praha 1988
Muži [375] Marek Pavel CZE MK Seitl Ostrava/ČAU 1968
Muži [378] Martínek Milan CZE Praha 1972
Muži [377] Maršalov Alexandr CZE Opava 1982
Ženy [383] Mateová Klára CZE Týn nad Vltavou 1996
Muži [384] Matouš Filip CZE Praha 2 1964
Muži [382] Matějka Josef CZE Praha 9 1973
Muži [385] Mazůrek Roman CZE Česká Lípa 1980
Muži [381] Mašek Petr CZE Atletický oddíl Spartak Vrchlabí 1979
Muži [387] Mensik Martin CZE PeakMachine.cz 1985
Muži [388] Mifek Jiří CZE Měnín 1985
Muži [390] Mikan Jiří CZE Šubrt team 1980
Muži [392] Mikeš Filip CZE CK Vinohradské Šlapky 1977
Muži [391] Mikásko Aleš CZE Perunova družina 1970
Muži [393] Miňha Roman CZE Praha 6 1973
Muži [394] Mostek Dominik CZE Praha 10 1990
Ženy [395] Mrnková Věra CZE BK Louny 1972
Muži [397] Musil Petr CZE Praha 3, Žižkov 1974
Ženy [376] Márová Klára CZE Adidas Runners Prague 1984
Muži [379] Márton Dániel HUN Budapest 1987
Muži [396] Müller Martin CZE Pardubice 1968
Muži [403] Netušil Jaroslav CZE TJ Sokol Jamné nad Orlicí 1971
Muži [404] Neufuss Soběslav CZE TJ Butoves - penzion Liberta 1973
Muži [399] Nečas Michal CZE Venango Praha 1994
Muži [406] Noll Marek CZE Praha 6, Suchdol 1974
Muži [407] Nosek Marcel CZE Sokol Úbislavice 1975
Muži [408] Novak Michael CZE gone4run 1977
Muži [410] Novotný Josef CZE Velká Dobrá 1969
Ženy [409] Nováková Andrea CZE Náchod 1983
Muži [411] Nový Lubomír CZE Roudnice nad Labem 1970
Ženy [412] Nývltová Martina CZE Báječné ženy v běhu 1975
Muži [400] Němec Roman CZE Trailrun.cz #Makej vole! 1980
Muži [401] Němec Jonáš CZE Neustupov 1989
Ženy [402] Němečková Martina CZE Praha 1965
Muži [413] Obermajer Jan CZE Praha 10 1979
Muži [414] Odstrčilík Zdeněk CZE BOJANOVICE! 1981
Muži [416] Orsag Dominik SVK Partizanske 1991
Muži [417] Otta Roman CZE Q sport Vrchlabí 1961
Ženy [418] Paclikova Monika CZE Praha 3 1977
Ženy [421] Papáčková Dagmar CZE Žďár nad Sázavou 1984
Muži [423] Pardej Piotr POL Pardej-Dental 1977
Muži [424] Partl Jiří CZE Synthon sports society 1990
Ženy [426] Patolánová Michaela CZE BŽB Jičín 1977
Muži [428] Pavelka Ondřej CZE ondris.pavelka@gmail.com 1993
Muži [430] Pavlík Vladimír CZE Hradec Králové 1969
Muži [419] Pačák Tomáš CZE Praha 1987
Muži [420] Paďour Radek CZE Praha 6 Sedlec 1988
Muži [431] Pecháň Petr CZE Cyklo Harant Pecka 1968
Muži [432] Pekař Ondřej CZE Železný Brod 1990
Muži [433] Pelikán Daniel CZE Praha 8 1984
Muži [434] Perek Maciej POL Profexim Team 1972
Muži [435] Pesau Radoslav CZE Praha 5 1989
Muži [442] Pilar Lukas CZE Columbia Montrail XRNNRS 1980
Muži [443] Pilař Jan CZE Slaný 1986
Muži [445] Plachý Martin CZE Velvary 1988
Muži [446] Plechač Miloslav CZE Klášterec nad Ohří 1970
Muži [447] Pleva Petr CZE Zlín 1961
Muži [448] Plíhal Tomáš CZE Svídnický Extrém 1975
Muži [449] Podbielski Marek POL KB Castellanus 1974
Muži [450] Podhajský Pavel CZE Trutnov 1977
Ženy [451] Pohanková Milada CZE Velké Meziříčí 1983
Muži [452] Pojmon Leoš CZE RETIA 1976
Muži [453] Pokorný Jiří CZE Slaný 1976
Muži [454] Pospíšil Pavel CZE Mountain Maniacs 1973
Muži [457] Prahl Radim CZE Running Tours Prague 1974
Muži [461] Procházka Pavel CZE Kladno 1968
Muži [460] Procházka František CZE Dřepka team 1984
Muži [459] Procházka Rudolf CZE Krkonošský setrvák 1978
Muži [462] Prokop Jaroslav CZE Mrakotin 1981
Ženy [463] Prokopcová Zdenka CZE Vědomice 1976
Muži [464] Prošek Luboš CZE TJ Lokomotiva Beroun 1968
Muži [466] Průša Petr CZE Pardubice 1987
Muži [469] Putala Jan CZE ToniCzech Runners Club 1981
Muži [470] Pytlík Miloslav CZE Dojít a přežít 1971
Muži [422] Pár David CZE RETIA 1981
Muži [425] Pátek Ondřej CZE Praha 5 1989
Muži [429] Páviš Jaroslav CZE Limuzy 1973
Muži [467] Přikryl Jaroslav SVK Žilina 1957
Muži [468] Pšikal Vojtěch CZE RETIA 1985
Muži [471] Radics Marek CZE Magistrat mesta Mostu 1974
Muži [472] Randýsek Vít CZE Vsetín 1974
Muži [473] Reichel Josef CZE Valda gang 1968
Muži [474] Rendl Martin CZE ŠUMAVÁÁÁCÍÍÍ 1978
Muži [477] Rohožka Radek CZE Čáslav 1981
Ženy [478] Rubášová Petra CZE Borovany 1970
Muži [479] Rudolf Jan CZE SRTG PRAHA 1990
Ženy [480] Rudy Bettina GER Sankt Ingbert 1972
Muži [481] Ryashko Boris CZE DHL ITS Running Club 1974
Muži [498] SChier Jan CZE PALSTAT / VRCHLABÍ 1981
Muži [488] Saidl Richard CZE Úvaly 1969
Muži [489] Sallmann Roman CZE Dynamo Malá Skála 1989
Ženy [491] Sawyer Zdeňka CZE Praha 4 1983
Muži [492] Sawyer Martin GBR Praha 4 1985
Muži [499] Schrotz Miroslav CZE Pulečný 1978
Muži [494] Sedlák Aleš CZE TJ Magla 1988
Muži [493] Sedláček Jan CZE Praha 1991
Muži [496] Selucký František CZE Vepak 1966
Muži [497] Seman Milan NLD The Hague 1976
Muži [500] Sitter Robert CZE Praha 1977
Muži [501] Skála Radek CZE CSC Český Brod 1969
Muži [502] Slabý Jiří CZE Pardubice 1988
Muži [504] Slavík Aleš CZE Praha 1979
Muži [505] Slepica pavel CZE Bystrovany 1974
Muži [503] Sláma Ladislav CZE Vlachovice 1976
Ženy [508] Sobol Agnieszka POL Katowice 1976
Muži [507] Sobol Tomasz POL Katowice 1976
Muži [509] Sobotka Daniel CZE STS Chvojkovice 1977
Muži [506] Soběslavský Jan CZE Mokrý Banditi 1985
Muži [510] Sojka Michal CZE Předmeřice nad jizerou 1987
Ženy [511] Sokołowska Małgorzata POL Jelenia Góra 1968
Muži [512] Sokołowski Artur POL Jelenia Góra 1967
Muži [516] Soukup Jiří CZE BGB 1976
Muži [514] Souček David CZE Mountain Maniacs 1975
Muži [515] Souček Jakub CZE Velim 1983
Muži [513] Souček Miroslav CZE naBOSo 1968
Muži [517] Sršeň Michal CZE Řetůvka 1991
Muži [518] Stančo Ladislav CZE SK Hory beraní hlavy 1977
Muži [519] Staněk Martin CZE Karlovy Vary 1972
Muži [522] Stasiak Robert POL Pieszyce 1977
Muži [523] Steinmetz Asangas CZE Sri Chinmoy Marathon Team 1967
Ženy [524] Stejskalová Monika CZE Všestary 1994
Muži [525] Strangmuller Jiří CZE Praha 4 1975
Muži [526] Stredel Juan VEN Czcoven 1971
Muži [527] Strnad Václav CZE Sova Run Brno 1974
Muži [529] Struk Petr CZE RBZ Praha 1983
Muži [521] Stárek Ondřej CZE Spřátelená zvěř 1978
Muži [520] Stárek Ladislav CZE Liberec 1990
Muži [530] Suchomel Jan CZE VFF 1981
Muži [531] Sušický Jan CZE Praha - Klánovice 1992
Muži [534] Svoboda Zbyněk CZE Brno 1972
Muži [532] Svoboda Petr CZE Benešováci 1989
Ženy [535] Szabó Judit HUN Budapest 1979
Ženy [537] Szalay Anita HUN Budapest 1973
Muži [538] Szczotka Paweł POL Warszawa 1972
Muži [583] TSERKEZOPOULOS STAMATIOS GRC Highlanders 1972
Muži [573] Tarnai Máté HUN MVTE, TTT 1975
Muži [574] Teichman Ivan CZE Vrchlabí 1983
Muži [575] Ticháček Filip CZE FC Wydle 1983
Muži [576] Tlusty Tomas CZE MK KLADNO 1984
Muži [577] Tomczyk Andrzej POL Wałbrzyskie Centrum Siły 1979
Muži [578] Toth Vilém CZE Chotěbuz 1965
Muži [579] Trbušek René CZE BKČS 1976
Muži [580] Trejbal Tomas CZE Karlovy Vary 1978
Muži [581] Trunda Michal CZE Králův Dvůr 1979
Ženy [586] Turňová Jitka CZE Jihlava 1972
Muži [587] Tydlitát Jiří CZE Pardubice 1982
Muži [582] Třasák Jan CZE Adidas Runners Prague 1981
Muži [588] Uher Tomáš CZE RETIA 1985
Muži [589] Uxa Tomáš CZE Jilemnice 1986
Muži [590] Vacek Jiří CZE TJ Sokol Jamné nad Orlicí 1994
Muži [591] Vaculík Tomáš CZE FT LAZARTEAM 1984
Ženy [592] Vacvalová Lenka SVK REEBOK RUN CREW 1989
Muži [595] Valent Ferdinand CZE Holešovice 1981
Muži [597] Velešík Petr CZE Sova Run Brno 1975
Muži [598] Veringer Martin CZE Praha 4 1981
Muži [600] Veselý Miloš CZE STS Chvojkovice 1969
Muži [599] Veselý Tomáš CZE Los Lovoš 1974
Ženy [602] Veverková Jana CZE Liberec 1984
Muži [603] Vidlář František CZE FT LAZARTEAM 1980
Ženy [604] Vildmonová Pavla CZE Beroun 1974
Muži [605] Vinzens Jan CZE Zoufalci 1976
Muži [610] Vlasák Václav CZE RETIA 1986
Muži [611] Vlček Miroslav CZE BéKáčko 1980
Muži [614] Vojar Jiří CZE Praha 6 Suchdol 1974
Muži [615] Vojtěch Martin CZE Hodkovice nad Mohelkou 1975
Muži [617] Vokatý Jakub CZE Venango Praha 1988
Muži [616] Vokáč Bohuslav CZE Ševětín 1957
Ženy [619] Vondrová Michaela CZE Liberec 1987
Muži [618] Vondrák Zbyněk CZE Vinařství Vondrák Mělník 1975
Muži [620] Vorlíček Lukáš CZE Slaný 1978
Ženy [593] Váchová Hana CZE Praha 1980
Muži [594] Válek Martin CZE Sri Chinmoy Marathon Team 1976
Muži [606] Vítek Miroslav CZE Litoměřice 1983
Muži [608] Vítek Jiří CZE TJ Blaník Kladno 1973
Muži [607] Vítek Miroslav CZE Praha 12 1982
Muži [601] Větvička Jiří CZE Praha 1979
Muži [621] Wehrberger Pavel CZE Hostivař boys 1974
Muži [622] Weis Michal CZE Cerhovice 26761 1986
Muži [623] Wendler Viktor CZE UWG Plzeň 1976
Muži [625] Wilk Karel CZE KČT Trilobit Barrandov 1982
Muži [370] Wohlhöfner Ondřej CZE PALSTAT 1981
Muži [627] Wojtczak Małgorzata POL OLEŚNICA 1973
Muži [628] Wokoun Michal CZE Praha 1979
Muži [629] Woźniak Karol POL Coś Nowego 1986
Ženy [630] Zatřepálková Jana CZE Uhlířské Janovice 1991
Muži [631] Zbranek Jakub CZE Litoměřice 1982
Muži [632] Zbruz Martin CZE Praha 13 1970
Muži [633] Zbytovský David CZE Praha 1981
Ženy [635] Zelenková Klára CZE SRTG Praha 1988
Ženy [634] Zelená Jaroslava CZE Punk´s not dead 1978
Muži [636] Zeman Antonín CZE Dědek 1961
Muži [637] Zikmund Tomáš CZE Hořovice team 1987
Muži [638] Zita Jiří CZE Čelákovice 1982
Muži [641] Zlámal Jakub CZE Sokol Úbislavice 1973
Muži [642] Zmátlo Josef CZE Šmajdáci Konárovice 1980
Muži [643] Zniszczol Marcel CZE Squadráti Outdoor 1986
Muži [639] Zítka Jakub CZE FC Wydle 1982
Ženy [640] Zítková Jitka CZE Kladno 1971
Muži [224] guse michal CZE MS auto česká lípa 1976
Muži [225] habarta martin CZE liberec 8 1991
Ženy [255] hnilicova marie CZE liberec 8 1991
Muži [398] musil adam CZE praha 1977
Muži [440] petura petr CZE jenštejn 1977
Muži [475] rezac martin CZE praha 7 1979
Ženy [101] Ábelová Lucie CZE Trutnov 1985
Muži [159] Čabla Adam CZE Slaný 1985
Muži [160] Čabla Zdeněk CZE Slaný 1956
Ženy [161] Čahojová Ivana CZE Praha 5 1964
Muži [162] Čech Jiří CZE Jívoví 1989
Ženy [163] Čechová Andrea CZE Český Brod 1973
Muži [164] Čermák Tomáš CZE tomascerm@seznam.cz 1970
Muži [165] Černý Richard CZE Poděbrady 1972
Muži [166] Červený Matěj CZE Relative Team 1977
Muži [168] Čihák Olaf CZE dalkovepochody.cz 1978
Muži [169] Číhař Tomáš CZE Chvojenec 1970
Ženy [192] Ďurkáčová Slávka CZE Bratislava 1988
Muži [484] Řezníček Jakub CZE RBZ Praha 1986
Muži [485] Řezníček Milan CZE veteráni ÚRNa 1967
Muži [483] Řezáč Jan CZE Debřáci 1978
Muži [486] Řežábek Vlastimil CZE Vyskytná nad Jihlavou 1977
Muži [487] Říha Vladimír CZE Žebrák 1955
Ženy [539] Šafránková Blanka CZE Pátek 1970
Muži [542] Šebek Libor CZE SK Košátky 1986
Muži [541] Šebek Pavel CZE Tachov 1965
Ženy [543] Šebková Klára CZE Tachov 1987
Muži [544] Šembera Ondřej CZE Briends co. 1993
Muži [545] Šettner Jan CZE Kunčina 1975
Muži [548] Šimek Martin CZE Mokrý Banditi 1986
Muži [549] Šimek Petr CZE DHL IT Services Prague 1975
Ženy [550] Šimková Hana CZE Bohdíkov 1992
Muži [551] Šindelář Petr CZE VLLNNA 1975
Ženy [552] Škodová Radka CZE Pardubice 1987
Muži [553] Škvor Josef CZE Praha 1955
Muži [554] Šmatolán Miroslav CZE Syrovátka 1979
Muži [555] Šmejkal Ondřej CZE Praha 8 1981
Muži [556] Šonka František CZE PRČICKÝ KNEDLÍK 1973
Ženy [557] Šoubová Kateřina CZE Liberec 1977
Muži [558] Šrejber Luděk CZE Teplice 1954
Muži [559] Šroller Vojtěch CZE SK Lamy 1968
Muži [560] Šroubek Bohumil CZE HAF Club Unhošť 1984
Muži [561] Štéc Petr CZE RBZ Praha 1986
Muži [564] Štěpánek Martin CZE Podhořany u Ronova 1993
Muži [562] Štěpánek Petr CZE Zlín 4 1971
Muži [566] Šubrt Pavel CZE RETIA 1979
Muži [567] Šulej Marcel CZE ToniCzech Runners Club 1980
Muži [568] Šural Pavel CZE Brno 1969
Ženy [570] Švecová Iva CZE Pardubice 1971
Muži [571] Švejcar Dominik CZE Praha 6 1994
Muži [572] Švejda Martin CZE Vchynice 1974
Muži [540] Šála Václav CZE Praha 15 1960
Ženy [546] Šífová Marcela CZE Přelouč 1984
Muži [547] Šíma David CZE Tigi-Shu, Praha 1971
Ženy [644] Žahourková Martina CZE Napajedla 1987
Muži [645] Žatečka Jakub CZE Rychnov nad Kněžnou 1972

startovní listina Krakonošova 55

start ~ 31:00:55 , přihlášeno: 229 účastníků ( 146 mužů, 83 žen) 55km

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Muži [701] Abrahamčík Adam CZE JE TO TA ZEĎ !!! 1987
Ženy [702] Albrechtová Dita CZE Libčany 1983
Ženy [703] Andrýsová Dagmar CZE Dvůr Králové nad Labem 1972
Muži [704] Babka Aleš CZE Praha 6 1976
Muži [705] Bak Martin CZE Hejnice 1974
Muži [707] Balda Vladimír CZE Chrastava 1972
Muži [706] Baláš Martin CZE Jablonné nad Orlicí 1982
Ženy [710] Bartásková Lenka CZE Kaznějov 1989
Ženy [709] Bartásková Pavla CZE Kaznějov 1987
Ženy [711] Bednarova Katarina CZE Trutnov 1981
Muži [712] Bergman Robert CZE Praha 4 1972
Ženy [714] Boháčová Eva CZE Praha 1989
Muži [715] Borák Tomáš CZE SK Kladno 1996
Ženy [716] Boubelíková Jitka CZE Tuláci na cestách 1978
Ženy [717] Bulantova Hana CZE Sokolov 1990
Muži [718] Bulíček Martin CZE Kostelec nad Černými lesy 1975
Muži [708] Bárta Tomáš CZE Explosia 1961
Muži [719] Cajthaml Tomáš CZE Nučice 1971
Ženy [720] Cajthamlová Zuzana CZE Nučice 1978
Muži [721] Cakl Lubomír CZE České Budějovice 1961
Muži [722] Cedrych Roman POL Mikołów 1965
Muži [723] Cejnar Tomáš CZE Vlčice u Trutnova 1980
Muži [724] Celler Dušan CZE Chlumec nad Cidlinou 1973
Muži [778] Choulík Antonín CZE Sezimovo Ústí 2 1972
Muži [726] Cieślak Konrad POL Wrocław 1986
Muži [733] Daněk Michal CZE Sixpack Holubice 1980
Ženy [734] Daňková Šárka CZE Praha 9 1977
Ženy [735] Dobisova Danica CZE Praha 1980
Ženy [737] Dolečkova Jana CZE Praha 4 1984
Muži [738] Doležal Libor CZE Černokostelecký pivovár 1978
Muži [740] Doucha Filip CZE Praha 11 1970
Ženy [741] Douchová Irena CZE Praha 11-Chodov 1971
Ženy [736] Dočekalová Klára CZE Česká Skalice 1992
Ženy [742] Dvořáková Martina CZE Karlovy Vary 1978
Muži [743] Enkhbaatar Zolboo CZE Budětsko, Prostějov 1984
Muži [744] Fiala Štěpán CZE Praha – Slivenec 1976
Ženy [745] Filingerová Petra CZE SK Maxtri Liberec 1989
Ženy [746] Franckiewicz-Pach Marta POL Świdnica 1989
Muži [747] Frankowicz Maciej POL Świdnica 1989
Muži [748] Fraško Roman CZE Pečky 1974
Ženy [749] Fryčová Jana CZE Pojd mi hop 1982
Muži [750] Fukala Dalibor CZE Praha 5 1981
Muži [751] Galandak Michal CZE Undead Groovy Team 1989
Ženy [752] Galandová Martina CZE Praha 6 1987
Muži [961] Gembal Jakub CZE Hradec Králové 1985
Muži [753] Gold Daniel CZE Ostrava 1989
Muži [755] Grubich Bartłomiej POL Poznań 1985
Muži [754] Grubich Damian POL Grudziądz 1975
Muži [757] Halama Radek CZE NANANA TEAM 1975
Ženy [759] Hanušová Hamanová Andrea CZE 1978
Ženy [758] Hanáková Radka CZE Praha 9 1986
Ženy [760] Havlová Petra CZE Holice 1993
Ženy [761] Herbsová Hedvika CZE Středokluky 1976
Muži [762] Herčík Jan CZE Trutnov 1979
Ženy [763] Hillermannová Kateřina CZE Šneci v běhu 1976
Muži [764] Hlaváček Ondřej CZE Kostelec nad Černými lesy 1971
Muži [765] Hloušek Petr CZE Úžice 1970
Ženy [766] Hofírková Lucie CZE Olomouc 1988
Muži [767] Holas Martin CZE Undead Groovy Team 1985
Ženy [768] Holasová Barbora CZE Undead Groovy Team 1988
Ženy [769] Holasová Lenka CZE Undead Groovy Team 1988
Ženy [770] Holečková Patricie CZE Praha 7 1977
Muži [771] Honegr Tomas CZE Horice 1979
Muži [772] Hons Pavel CZE MK KLADNO 1970
Ženy [773] Honsová Karolína CZE Kladno 1997
Ženy [775] Hortová Gabriela CZE Slaný 1987
Muži [774] Horák Jakub CZE SRTG Rychnov nad Kněžnou 1989
Ženy [776] Hronová Vendula CZE SRTG Rychnov nad Kněžnou 1976
Muži [777] Huňáček Petr CZE Pardubice 1980
Muži [756] Hába Jan CZE JOSKATEL Team 1980
Muži [780] Jancz Tomasz POL Jelenia Góra 1972
Ženy [781] Janková Jana CZE Srbeč 1990
Ženy [782] Janusova Petra CZE Březová 1994
Muži [783] Jaros Jaroslav CZE České Budějovice 1971
Muži [784] Jedlička Jan CZE Praha 4 1980
Ženy [785] Jedličková Eva SVK Bratislava 1978
Muži [786] Jelínek Jiří CZE ToniCzech Runners Club 1986
Muži [788] Jezbera Milan CZE sám za sebe 1975
Muži [790] Jirsa Jiří CZE Starý Kolín 1972
Muži [792] Jiskra Jaroslav CZE Dolní Újezd 1978
Muži [959] Jiříček Josef CZE PARENT PROJECT 1974
Ženy [791] Jiříčková Bára CZE PARENT PROJECT 1997
Muži [793] Juračka Marek CZE Praha 2 1988
Muži [794] Jurka Josef CZE JOSKATEL Team 1972
Muži [795] Kadeřábek Miroslav CZE JOSKATEL Team 1984
Muži [796] Kalivoda Ondřej CZE KOplan.cz 1982
Muži [798] Kavka Jaroslav CZE Vysoké Mýto 1978
Muži [797] Kašpar Martin CZE Jesenice 1973
Ženy [799] Kiersnowska Agnieszka POL Wrocław 1974
Muži [800] Klanica Vladimír CZE Ostrava 1990
Ženy [801] Kmentová Václava CZE Praha 1972
Muži [802] Kocourek Jakub CZE Brno Řečkovice 1985
Ženy [804] Kohútová Miroslava CZE Sova Run Brno 1984
Muži [805] Kopecký Jan CZE Praha 4 1974
Muži [808] Kozlovský Jan CZE Pardubice 1989
Ženy [803] Kočová Pavlína CZE Pivo za odměnu 1992
Muži [806] Košík Martin CZE Jenštejn 1975
Ženy [809] Kožnarová Markéta CZE Pardubice 1991
Muži [810] Kratochvíl David CZE RETIA 1994
Ženy [813] Krejčová Martina CZE Česká Lípa 1985
Muži [812] Krejčí Zdeněk CZE Radešínská Svratka 1984
Ženy [811] Krejčí Helena CZE Radešínská Svratka 1989
Ženy [815] Kroužilová Iva CZE GP Kolín 1977
Muži [816] Kružíková Božena CZE Kladno 1976
Muži [817] Krysl Michal CZE Hradec králové 1978
Muži [958] Kubicki Robert POL Gazety z. g. 1967
Ženy [820] Kulhankova Eva CZE Praha 8 1983
Muži [818] Křeček Jakub CZE Líbeznice 1982
Ženy [834] MICHALÍKOVÁ EVA CZE KARLOVY VARY 1974
Muži [824] Macák Jakub CZE Slaný 1986
Ženy [826] Makarová Štěpánka CZE Chrudim 1974
Muži [831] Matějovský Cyril CZE BRIT 1977
Muži [833] Menc Radek CZE Trnová 1978
Muži [836] Mudra Jiri CZE Pivo za odměnu 1989
Muži [837] Nedomlel Petr CZE Pňovany 1977
Ženy [838] Nemravová Petra CZE Kjávy3 1993
Ženy [839] Nesládková Dagmar CZE Olfin Car Ski team 1982
Ženy [844] Novotná Lucie CZE SRTG Česká Třebová 1981
Muži [843] Novák Michal CZE Hradec Králové 1978
Muži [842] Novák Rostislav CZE Chrudim 1975
Muži [845] Obermajer Jaroslav CZE Hostašovice 1970
Ženy [846] Ochnio Ewa POL Bolesławiec 1980
Muži [847] Ondra Vladimír CZE Diversity Beast 1968
Ženy [853] PECKO IVETA LVA KARLOVY VARY 1972
Muži [849] Pach Wiktor POL Świdnica 1989
Muži [850] Pala Tomáš CZE Slavkov 1981
Muži [852] Pecka Lukáš CZE RETIA 1974
Muži [856] Pinkas Martin CZE HK Choceň 1967
Ženy [857] Pinkasová Jana CZE HK Choceň 1972
Muži [858] Piszka Lesław POL Szymbark 1973
Muži [859] Pluhař Pavel CZE Nechanice 1964
Ženy [860] Pluhařová Rut CZE Nechanice 1972
Ženy [861] Podzimková Alena CZE Kopidlno 2000
Ženy [862] Pohlová Zuzana CZE Praha 10 1973
Ženy [863] Polívka Natalie CZE Praha 8 1988
Muži [864] Pospíšil Miroslav CZE Hradec Králové 1982
Muži [865] Provazník Milan CZE Vysoké Mýto 1967
Ženy [868] Pustinová Lucie CZE Bečov nad Teplou 1975
Muži [870] Pytel Dariusz POL Świdnica 1975
Ženy [869] Pytel Aneta POL Świdnica 1976
Ženy [866] Převorová Monika CZE Praha 10 1968
Muži [867] Přidal Martin CZE Třebčín 132 1979
Ženy [871] Rajchlová Denisa CZE BK Louny 1993
Ženy [872] Rencz Małgorzata POL W pogoni za duchem 1974
Muži [873] Richter Martin CZE SPONA Teplice 1967
Ženy [874] Rippelova Hana CZE Praha 6 1983
Muži [875] Rosa Zdeněk CZE Trutnov 1981
Ženy [876] Rosová Lucie CZE Trutnov 1986
Muži [877] Rožec Václav CZE Brno 1973
Muži [878] Rusin Robert CZE Praha 1978
Muži [879] Rynda Lukáš CZE Litoměřice 1987
Muži [881] Sabo Martin CZE Trutnov 2 1986
Muži [883] Schoř Martin CZE Jičín 1975
Muži [918] Sirůček Roman CZE BRIT 1985
Muži [884] Skelton Jamie CZE Adidas Runners Prague 1985
Muži [885] Slavik Tomas CZE Nachod 1985
Ženy [886] Sobotková Šárka CZE Přelouč 1985
Muži [887] Sopko Pavol SVK Trutnov 1985
Muži [888] Sosnovec Jiří CZE JE TO TA ZEĎ !!! 1980
Muži [889] Spíchal Luděk CZE Trutnov 1973
Ženy [890] Spíchalová Jitka CZE Trutnov 1975
Muži [892] Starec Milan CZE Černokostelecký pivovár 1975
Muži [893] Stefański Jarosław POL W pogoni za duchem 1963
Muži [894] Stejskal František CZE Hradec Králové 1978
Muži [895] Strakoň Jiří CZE Brno 1972
Muži [897] Strouhal Zdeněk CZE Staněk Sport Turnov 1959
Muži [896] Stránský Daniel CZE Praha 3 1974
Ženy [898] Sukdoláková Dana CZE SPONA Teplice 1973
Muži [899] Sušek Petr CZE Parent Projekt 1979
Muži [900] Svoboda David CZE Srbeč 1985
Ženy [901] Svobodová Marcela CZE Slaný 1991
Muži [902] Syrovátka Petr CZE Trutnov 1983
Muži [903] Szadkowski Krystian POL Wrocław 1990
Muži [927] Talacko Karel CZE Pečky 1972
Muži [928] Tichý Tomáš CZE Praha 6 1974
Muži [929] Tichý Michal CZE Řepy ,Praha 6 1974
Muži [930] Tomasik Andrzej POL DRUŻYNA GAZETY ZIELONA GÓRA 1969
Muži [932] Tomáš Zdeněk CZE AC GoMango HÖGNER 1976
Muži [931] Tomáš David CZE FFF Stará Paka 1974
Muži [933] Tomášek Martin CZE Continental BDY 1984
Muži [934] Týle Lukáš CZE Doksy 1992
Ženy [936] Urešová Petra CZE Praha 1979
Muži [937] Uxa Štěpán CZE Jilemnice 1984
Muži [938] Vacek Karel CZE Praha 8 1971
Ženy [941] Vaňková Radka CZE Hradec Králové 1992
Muži [942] Veber David CZE Je to ta zeď !!! 1986
Muži [943] Vedral Jan CZE Praha 1975
Ženy [944] Vepřková Radka CZE Bolt in da house 1983
Muži [945] Veselý Petr CZE TF RUN 1965
Muži [946] Vida Přemek CZE Pura Vida 1980
Ženy [948] Vojnarová Andrea CZE Kjávy3 1987
Muži [949] Votruba Tomáš CZE Kostelec nad Černými lesy 1968
Ženy [950] Votrubová Lenka CZE Kostelec nad Černými lesy 1974
Muži [947] Vítek Roman CZE Sedlčany 1986
Muži [951] Waldhauser Martin CZE Petrovice 1971
Ženy [952] Wierszelis Anna POL Wrocław 1982
Muži [953] Zahradník Michal CZE Bike Butchers 1975
Ženy [954] Zajfrtová Eva CZE Rybitví 1972
Muži [955] Zajíc Daniel CZE FFF Stará Paka 1980
Muži [956] Zbíral Robert CZE Olomouc 1980
Muži [957] Zdrubecký Vít CZE Praha 15 1988
Muži [822] kysela roman CZE kovárna 1974
Ženy [935] ungerová aneta CZE jeneč 1983
Muži [728] Čakrt Martin CZE Mordor 1979
Muži [729] Čechura Miroslav CZE MPM TEAM 1964
Muži [730] Čechura Martin CZE MPM TEAM 1988
Muži [732] Černý Václav CZE Vodáci Střekov 1982
Muži [880] Říha Kamil CZE Vodáci Střekov 1976
Ženy [904] Šafková Jana CZE Smidary 1993
Muži [905] Šebek Jaroslav CZE Praha 5 1978
Muži [906] Šimon Pavel CZE Dvůr Králové nad Labem 1980
Muži [907] Šimon Sebastian CZE Praha 2 1979
Ženy [908] Šimonová Barbora CZE Praha 7 1982
Muži [909] Šimůnek David CZE JOSKATEL Team 1983
Ženy [910] Šindelářová Jana CZE Vllnna 1977
Ženy [911] Šindlerová Jana CZE iThinkBeer 1969
Muži [912] Škapa Martin CZE PLRC 1985
Muži [913] Škoda Martin CZE SRTG Česká třebová 1985
Ženy [914] Škopová Vlasta CZE Hronov 1977
Muži [915] Šlampa Martin CZE Praha 1990
Ženy [916] Šroubková Jana CZE Budík P.čo 1971
Muži [919] Štys Pavel CZE RETIA 1978
Muži [917] Štěpán Ivan CZE Jihlava 1979
Ženy [921] Šulcová Veronika CZE Pardubice 1984
Muži [925] Švanda Petr CZE iThinkBeer 1967
Muži [926] Švejkar Richard CZE Jirkov 1990
Muži [922] Šváb Martin CZE Jablonec nad Nisou 1972
Ženy [923] Švábová Eliška CZE Jablonec nad Nisou 2000
Muži [924] Švácha Filip CZE Kluk v křeči 1974

startovní listina běh 25km

start ~ 34:00:00 , přihlášeno: 48 účastníků ( 27 mužů, 21 žen) běh 25km

kategorie # jméno stát tým/klub/obec ročník
Dorostenci [5] Baltaretu Jakub CZE Praha 2006
Dorostenci [6] Baltaretu Adam CZE Praha 2008
Muži do 59 [4] Baltaretu David CZE Praha 1973
Muži do 39 [7] Bedroš Roman CZE RETIA 1988
Muži nad 60 [43] Bufka Zdeněk CZE AC Česká Lípa 1957
Ženy do 59 [47] Bódiová Adéla CZE Atletický oddíl Spartak Vrchlabí 1976
Ženy do 59 [9] Cardová Martina CZE Buštěhrad 1976
Ženy do 39 [10] Cilečková Petra CZE Zlín 1983
Muži do 59 [48] Cupák Martin CZE LO Spartak Vrchlabí 1971
Ženy do 39 [13] Domčíková Tereza CZE Praha 1989
Ženy do 59 [14] Flašarová Lenka CZE Náchod 1972
Muži do 39 [45] Groh Radoslav CZE Hudy - La Sportiva 1989
Ženy do 39 [46] Hanzlová Marie CZE Sušice 1990
Muži do 59 [50] Havlíček Ivo CZE Eva 1966
Muži do 59 [15] Houžvička Zbyněk CZE Hradec Králové 1975
Ženy do 39 [16] Houžvičková Kateřina CZE Hradec Králové 1979
Ženy do 39 [18] Hubatova-Vackova Jana CZE Adidas Runners Prague 1992
Muži do 59 [17] Hřivna David CZE Kostelec nad Labem 1971
Ženy do 59 [52] Janouchová Jana CZE Báječné ženy v běhu 1963
Ženy do 39 [19] Kacířová Svatoslava CZE Cobram team 1981
Muži do 59 [20] Klvaň Norbert CZE Sokol Kolín-atletika 1972
Ženy do 39 [21] Knobová Lucie CZE Chrášťany 1990
Muži do 39 [ ] Kolaja Jan CZE Kupkolo MTB Trilogy 1981
Ženy do 39 [22] Kolaja Ehlerová Jana CZE Kupkolo MTB Trilogy 1980
Muži do 59 [23] Kostka Petr CZE Praha 5 1976
Ženy do 59 [24] Krumphanzlová Eva CZE Odolov 1971
Dorostenci [25] Krupka Adam CZE Indičtí běžci 2001
Ženy do 59 [26] Kynčlová Dagmar CZE SK Nové Město nad Metují 1972
Ženy do 59 [27] Ledvinová Kateřina CZE GP Kolín 1978
Ženy do 39 [44] Luštincová Lucie CZE Adidas Outdoor Team 1993
Muži do 59 [28] Mašek Josef CZE Praha 4 1978
Muži do 39 [29] Melnyk Ivan UKR Kukurudza 1986
Ženy do 39 [30] Mikešová Jana CZE Bakako running team 1991
Ženy nad 60 [1] Paulů Blanka CZE Maratonstav Úpice 1954
Muži do 39 [51] Provazník Josef CZE ČKS SKI Jilemnice 1999
Muži do 59 [49] Rozsypal Vladislav CZE STS Chvojkovice Brod 1970
Muži do 59 [33] Schubert Erwin CZE SK ŘEKA 1968
Muži do 39 [34] Schubert Kryštof CZE SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ 1999
Ženy do 39 [35] Slepickova Petra CZE Praha 1984
Muži do 59 [36] Steiner Michal CZE RUN magazine team 1977
Muži do 59 [2] Strangmuller Jiří CZE Praha 4 1975
Ženy do 59 [42] Vejšická Anna CZE Ramóna 1973
Muži do 59 [3] Wolf David CZE Zdravošpeče s.r.o. 1972
Ženy do 59 [11] Černá Petra CZE Báječné ženy v běhu 1977
Muži do 39 [12] Červenka Jaroslav CZE Dobřenice 1979
Muži do 39 [39] Štantejský Michal CZE Raidlight Team 1984
Muži do 39 [37] Šubrt Jan CZE Sokol Horní Sytová 1997
Muži do 59 [38] Šubrt Jan CZE Muhu Team 1968