LESÁK CUP 2021

28.08.2021 Bohdašín, Červený Kostelec

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Odrážedla celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, kluci: 0, holky: 0 [html] [pdf]
Předškoláci celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, kluci: 0, holky: 0 [html] [pdf]
Minižáci I (1km) celkem: 1, muži : 1, ženy: 0, kluci: 1, holky: 0 [html] [pdf]
Minižáci II (2km) celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, kluci: 0, holky: 0 [html] [pdf]
Žáci II (5km) celkem: 1, muži : 1, ženy: 0, kluci: 1, holky: 0 [html] [pdf]
Žáci I (5km) celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, kluci: 0, holky: 0 [html] [pdf]
40 km celkem: 2, muži : 2, ženy: 0, Junioři: 0, Muži: 0, Masters I: 1, Masters II: 0, Veteráni: 1, Ženy: 0 [html] [pdf]
20 km koloběžky celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
20 km celkem: 6, muži : 6, ženy: 0, Kadeti: 0, Muži: 0, Masters I: 2, Masters II: 3, Veteráni: 1, Veteráni II: 0, Kadetky: 0, Juniorky: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]

startovní listina Odrážedla

start ~ 10:00:00 , 2017 a mladší

startovní listina Předškoláci

start ~ 10:10:00 , 2016 a mladší

startovní listina Minižáci I (1km)

start ~ 10:19:41 , 2014 - 2015 , přihlášeno: 1 účastníků ( 1 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
kluci [ ] Kolaja jaromír CZE 2015 Liberec

startovní listina Minižáci II (2km)

start ~ 10:31:42 , 2012 - 2013

startovní listina Žáci II (5km)

start ~ 10:52:07 , 2007 - 2008 , přihlášeno: 1 účastníků ( 1 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
kluci [ ] Vik Samuel CZE 2007 S-Sport Hronov

startovní listina Žáci I (5km)

start ~ 10:54:06 , 2009 - 2011

startovní listina 40 km

start ~ 12:15:00 , 2004 a starší , přihlášeno: 2 účastníků ( 2 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Veteráni [ ] Bohuněk Tomáš CZE 1969 Bike Team KC Jaroměř
Masters I [ ] Kaněra Michal CZE 1986 GHOST team

startovní listina 20 km koloběžky

start ~ 12:20:00 , 2006 a starší

startovní listina 20 km

start ~ 12:20:18 , 2006 a starší , přihlášeno: 6 účastníků ( 6 mužů, 0 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Masters I [ ] Celba Petr CZE 1986 Kola Rtyně
Masters II [ ] Čermák Jan CZE 1978 S - Sport Hronov
Masters I [ ] Janáček Adam CZE 1987 Opatovice nad Labem
Masters II [ ] Jančík Ladislav CZE 1974 jancik.biz
Veteráni [ ] Koblasa Jiří CZE 1965 Carla.Kupkolo.cz
Masters II [ ] Renský Michal CZE 1979 Běžecký klub Náchod