mtb

startovka

LESÁK CUP 2021

28.08.2021 Bohdašín, Červený Kostelec

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Odrážedla celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, kluci: 0, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Předškoláci celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, kluci: 0, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Minižáci I (1km) celkem: 1, muži : 1, ženy: 0, kluci: 1, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Minižáci II (2km) celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, kluci: 0, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Žáci II (5km) celkem: 2, muži : 2, ženy: 0, kluci: 2, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Žáci I (5km) celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, kluci: 0, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
40 km celkem: 2, muži : 2, ženy: 0, Junioři: 0, Muži: 0, Masters I: 0, Masters II: 2, Veteráni: 0, Ženy: 0 [html] [pdf] [csv]
20 km koloběžky celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf] [csv]
20 km celkem: 7, muži : 7, ženy: 0, Kadeti: 0, Muži: 0, Masters I: 0, Masters II: 7, Veteráni: 0, Veteráni II: 0, Kadetky: 0, Juniorky: 0, Ženy: 0 [html] [pdf] [csv]

startovní listina Odrážedla

start ~ 10:00:00 , 2017 a mladší

startovní listina Předškoláci

start ~ 10:10:00 , 2016 a mladší

startovní listina Minižáci I (1km)

start ~ 10:19:41 , 2014 - 2015 , přihlášeno: 1 účastníků ( 1 mužů, 0 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
klucijaromír KolajaCZE2015Liberec

startovní listina Minižáci II (2km)

start ~ 10:31:42 , 2012 - 2013

startovní listina Žáci II (5km)

start ~ 10:52:07 , 2007 - 2008 , přihlášeno: 2 účastníků ( 2 mužů, 0 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
kluciSamuel VikCZE2007Velký Dřevíč
klucijosef železovCZE2007červený kostelec

startovní listina Žáci I (5km)

start ~ 10:54:06 , 2009 - 2011

startovní listina 40 km

start ~ 12:15:00 , 2004 a starší , přihlášeno: 2 účastníků ( 2 mužů, 0 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
Masters IITomáš BohuněkCZE1969Náchod
Masters IIMichal KaněraCZE1986Červený Kostelec

startovní listina 20 km koloběžky

start ~ 12:20:00 , 2006 a starší

startovní listina 20 km

start ~ 12:20:18 , 2006 a starší , přihlášeno: 7 účastníků ( 7 mužů, 0 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   město, obec
Masters IIPetr CelbaCZE1986Rtyně v Podkrkonoší
Masters IIJan ČermákCZE1978Trutnov
Masters IIAdam JanáčekCZE1987Opatovice nad Labem
Masters IILadislav JančíkCZE1974Červený Kostelec
Masters IIJiří KoblasaCZE1965Dvůr Králové nad Labem
Masters IIMichal RenskýCZE1979Náchod
Masters IIJiří VoňkaCZE1954Dvůr Králové nad Labem