mtb

startovka

LESÁK CUP 2021

28.08.2021 Bohdašín, Červený Kostelec

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Odrážedla celkem: 18, muži : 10, ženy: 8, kluci: 10, holky: 8 [html] [pdf] [csv]
Předškoláci (do 5 let) celkem: 9, muži : 9, ženy: 0, kluci: 9, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Předškolačky (do 5 let) celkem: 9, muži : 0, ženy: 9, kluci: 0, holky: 9 [html] [pdf] [csv]
Minižáci I (1km, 6-7 let) celkem: 18, muži : 18, ženy: 0, kluci: 18, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Minižákyně I (1km, 6-7 let) celkem: 8, muži : 0, ženy: 8, kluci: 0, holky: 8 [html] [pdf] [csv]
Minižáci II (2km) celkem: 22, muži : 22, ženy: 0, kluci: 22, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Minižákyně II (2km) celkem: 5, muži : 0, ženy: 5, Muži: 0, Ženy: 5 [html] [pdf] [csv]
Žáci II (5km) celkem: 17, muži : 14, ženy: 3, kluci: 14, holky: 3 [html] [pdf] [csv]
Žáci I (5km) celkem: 14, muži : 14, ženy: 0, kluci: 14, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Žákyně I (5km) celkem: 10, muži : 0, ženy: 10, Muži: 0, Ženy: 10 [html] [pdf] [csv]
40 km celkem: 55, muži : 54, ženy: 1, Junioři: 2, Muži: 11, Masters I: 13, Masters II: 22, Veteráni: 6, Ženy: 1 [html] [pdf] [csv]
20 km celkem: 65, muži : 55, ženy: 10, Kadeti: 13, Muži: 6, Masters I: 10, Masters II: 16, Veteráni: 7, Veteráni II: 3, Kadetky: 6, Juniorky: 0, Ženy: 4 [html] [pdf] [csv]
20 km koloběžky celkem: 6, muži : 3, ženy: 3, Muži: 3, Ženy: 3 [html] [pdf] [csv]

startovní listina Odrážedla

start ~ 10:04:00 , 2017 a mladší , přihlášeno: 18 účastníků ( 10 mužů, 8 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
holky279Beranová AlžbětaCZE2018Pitrs Bikes Team0Suchý Důl
kluci205Čermák AntonínCZE2017S-sport Hronov0Rtyně V Podkrkonoší
kluci303Ficek VojtěchCZE2019Malé Svatoňovice0Malé Svatoňovice
holky295Hanušová TerezaCZE2018Mx and bike Březina0Červený Kostelec
kluci272KokeŠ JiŘÍCZE20170
kluci266Kroupa MichalCZE2017Adamov0Adamov
holky315Kubečková BarboraCZE2018Rtyně0Rtyně
holky314Kuřatkova EmmaCZE2018S-sport Hronov0Velké Poříčí
kluci202Marel FilipCZE2018Mareláci0Velká Jesenice
kluci320May AntonínCZE2018Rtyně V Podkrkonoší212Rtyně V Podkrkonoší
kluci300Nývlt LukasCZE20170
holky204Pivničková AgátaCZE2018Pitrs Bikes Team0Police Nad Metují
kluci317Plný VáclavCZE2018Mtb Trilogy0Teplice Nad Metují
kluci203Popelka JaroslavCZE2018Trutnov0Trutnov
holky318Seinerová ŠarlotaCZE2017Předklášteří0Předklášteří
holky313Tomešová EmaCZE2019GHOST Junior team0Kramolna
holky280Třešňáková EmaCZE2019Pitrs Bikes Team0Náchod
kluci201Vaněk LuborCZE2017Cykloklub Jičín0Jičín

startovní listina Předškoláci (do 5 let)

start ~ 10:13:00 , 2016 a mladší , přihlášeno: 9 účastníků ( 9 mužů, 0 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
kluci207Bursík AdamCZE2016Bikehome298Nahořany
kluci208Kazda MikulášCZE2017Cykloklub Jičín62Železnice
kluci306Krmaš MikulášCZE2016Hronov117Hronov
kluci206Marel JanCZE2016Mareláci350Velká Jesenice
kluci321May AntoninCZE2018Rtyně0Rtyně
kluci301Nývlt LukasCZE201748
kluci316Plný OndřejCZE2015mtb Trilogy168Teplice Nad Metují
kluci209Šípek MatoušCZE2017Expres Cz - Tufo Team Kolin0Stárkov
kluci296Zákravský MatyášCZE2017S - Sport52Hronov

startovní listina Předškolačky (do 5 let)

start ~ 10:13:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 9 účastníků ( 0 mužů, 9 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
holky304Ficková LibušeCZE2017Malé Svatoňovice48Malé Svatoňovice
holky323Hurychová BarboraCZE2016Praha58Praha
holky322Hurychová TerezaCZE2018Praha46Praha
holky281Jörka SofieCZE2016Jsme Fitness Food Menu326Úpice
holky264Krusz LauraPOL2016KKW Nexelo Walbrzych 260Mieroszów
holky265Krušinová NinaCZE2016An Bike Team Hořice50Hořice
holky282Lenerová AdélaCZE2016Náchod52Náchod
holky319Seinerová ŠarlotaCZE2017Předklášteří44Předklášteří
holky283Třešňáková ViktorieCZE2017Pitrs Bikes Team245Náchod

startovní listina Minižáci I (1km, 6-7 let)

start ~ 10:23:10 , 2014 - 2015 , přihlášeno: 18 účastníků ( 18 mužů, 0 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
kluci284Beran MartinCZE2014Pitrs Bikes Team211Suchý Důl
kluci215Cinke MatyášCZE2015Mx Enduro Úpice220Zábrodí
kluci214Čada MichalCZE2015Redpoint-eleven Team133Police Nad Metují
kluci307Hák MatyášCZE2014SK Janské Lázně268Čistá V Krkonoších
kluci308Hák MatyášCZE2014SK Janské Lázně268Čistá V Krkonoších
kluci297Hanuš OndřejCZE2015Mx and bike Březina35Červený Kostelec
kluci273Holubec ŠtěpánCZE2015Spartak Vrchlabí154Valteřice
kluci216Kazda MatějCZE2015Cykloklub Jičín46Železnice
kluci305Krmaš AntonínCZE2015Hronov138Hronov
kluci220Kuk TomášCZE2014Carla.kupkolo.cz213Bílá Třemešná
kluci217Kuřátko ŠimonCZE2015S-sport Hronov70Velké Poříčí
kluci285Lener JakubCZE2014Náchod131Náchod
kluci213Novák MatyášCZE2014Pitrs Bikes Team288Police Nad Metují
kluci219Pospíšil VítCZE2015Cykloklub Jičín145Lužany
kluci212Šimek LukášCZE2014S-sport Hronov206Červený Kostelec
kluci218Šípek MichalCZE2014Expres Cz - Tufo Team Kolin300Stárkov
kluci210Ulvr TadeašCZE2014Carla.kupkolo.cz297Vítězná
kluci211Vaněk MatějCZE2014Cykloklub Jičín276Jičín

startovní listina Minižákyně I (1km, 6-7 let)

start ~ 10:23:10 , 2014 - 2015 , přihlášeno: 8 účastníků ( 0 mužů, 8 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
holky261Antušková KláraCZE2015Qayron Factory Racing Team288Trutnov
holky259Hanušová KristýnaCZE2014Ghost junior team314Moravany
holky263Melišíková MajaCZE2015Běžecký klub Náchod152Náchod
holky324Nývltová JohankaCZE2014Praha52Praha
holky325Nývltová RozárkaCZE2014Praha55Praha
holky258Petříková BarboraCZE2015S - Sport Hronov0Rtyně V Podkrkonoší
holky260Staňková BarborkaCZE2015Termyt Byke Team284Česká Skalice
holky262Zákravská EmmaCZE2015S-sport114Hronov

startovní listina Minižáci II (2km)

start ~ 10:40:00 , 2012 - 2013 , přihlášeno: 22 účastníků ( 22 mužů, 0 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
kluci226Bohuňovský HynekCZE2013Cykloklub Jičín314Jičín
kluci267Bouček JakubCZE2012Pitrs Bikes Team118Police Nad Metují
kluci199Faifer DanielCZE201332
kluci312Freivald MichaelCZE2012Bohdašín34Bohdašín
kluci307Hák MatyášCZE2014SK Janské Lázně268Čistá V Krkonoších
kluci308Hák MatyášCZE2014SK Janské Lázně268Čistá V Krkonoších
kluci274Holubec KryštofCZE2012Spartak Vrchlabí342Nové Město Na Moravě
kluci287Horáček FilipCZE2013APACHE Loko Trutnov193Trutnov
kluci224Kubeček MatoušCZE2013Bohdašín210Červený Kostelec
kluci275Mrůzek MatoušCZE2013Spartak Vrchlabí36Valteřice
kluci302Nývlt MickeyCZE2012Červený Kostelec33Červený Kostelec
kluci223Petřík JanCZE2013S-Sport Hronov118Náchod
kluci288Plecháč JáchymCZE2012Bakako Nová Paka38Nová Paka
kluci299Podlešák MartinCZE2013Pitrs Bikes Team100Police Nad Metují
kluci221Prokop MatějCZE2012S-sport Hronov251Havlovice
kluci198Prouza OndřejCZE2012Bohdašín37Bohdašín
kluci310Snopek VáclavCZE2012Cykloklub Jičín42
kluci225Staněk OndřejCZE2013Termyt Byke Team171Česká Skalice
kluci222Sychrovský PetrCZE2012Aerotec Sport Team294Náchod
kluci289Trvalec DavidCZE2012Hořické Kolonožky220Hořice
kluci286Trvalec JakubCZE2012Hořické Kolonožky246Hořice
kluci227Zejfart JakubCZE2013North Bike Junior Team 158Dolní Kalná 209

startovní listina Minižákyně II (2km)

start ~ 10:40:00 , 2012 - 2013 , přihlášeno: 5 účastníků ( 0 mužů, 5 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
Ženy290Beranová EmaCZE2012Pitrs Bikes Team266Suchý Důl
Ženy254Bursíková AnnaCZE2012Bikehome342Nahořany
Ženy256Kazdová RozárieCZE2013Cykloklub Jičín240Železnice
Ženy255Kráčmarová MichaelaCZE2012Apache Loko Trutnov230Velké Poříčí
Ženy257Krušinová AndělkaCZE2013Carla Kupkolo52Hořice

startovní listina Žáci II (5km)

start ~ 11:03:28 , 2007 - 2008 , přihlášeno: 17 účastníků ( 14 mužů, 3 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
kluci291Bubeníček JanCZE2007Hc Náchod0NÁchod
kluci276Felcman MatyášCZE2008Cykloklub Jičín165Jičín
kluci232Hanuš LukášCZE2008S-sport Hronov163Všeliby 48, Studnice
kluci309Janďourek PatrikCZE2008Cykloklub Jičín223Jičín
kluci233Janovský TomášCZE2008Ms Bike Academy Racing70Kramolna
holky270Krátká ZuzkaCZE2008Bike Freaks Holice280Dolni Redice
holky235Kuncikova EllaCZE2007Bike klub Spindl186Vrchlabí
kluci311Lukáš MatějCZE2007Hvězda Pardubice44Náchod-Kramolna
kluci268Podzimek MatyášCZE2007Cykloklub Jičín210Valdice
kluci236Povr TadeášCZE2007Cykloklub Jičín198Jičín
kluci231Šretr MichalCZE2008S-sport Hronov224Velký Dřevíč
holky234TrllovÁ ŠárkaCZE2007Bakako Nová Paka62Nová Paka
kluci230Ulvr AdamCZE2007Carla.kupkolo.cz281Vítězná
kluci228Vik SamuelCZE2007S-sport Hronov267Velký Dřevíč
kluci269Vítek TomášCZE2008Pitrs Bikes Team189Suchý Důl
kluci237Vrabec ŠimonCZE2008Cykloklub Jičín0Dřevěnice
kluci229železov JosefCZE2007žádný76červený Kostelec

startovní listina Žáci I (5km)

start ~ 11:05:00 , 2009 - 2011 , přihlášeno: 14 účastníků ( 14 mužů, 0 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
kluci245Bernard LukášCZE2011S-sport Hronov138Hronov
kluci244Bernardova TerezaCZE2011S-sport Hronov0Hronov
kluci247Bohuňovský JáchymCZE2009Cykloklub Jičín326Jičín
kluci240Hamáček MatějCZE2011Apache Loko Trutnov213Trutnov
kluci292Horáček JanCZE2011APACHE Loko Trutnov188Trutnov
kluci239Kohoutek AdamCZE2011Pitrs Bikes Team282Adršpach
kluci241Krusz DawidPOL2009KKW Nexelo Walbrzych 178Mieroszów
kluci248Kuk MilanCZE2011Carla.kupkolo.cz174Bílá Třemešná
kluci293Kulveit ŠimonCZE2010Carla.Kupkolo.cz186Dvůr Králové N.l.
kluci277Mrůzek ŠimonCZE2011Spartak Vrchlabí44Valteřice
kluci246Paar AdamCZE2010Hovrch Nové Město Nad Metují46Nové Město Nad Metují
kluci242Polášek DanielCZE2009Bakako Nová Paka55Stará Paka
kluci238Suchánek AdrianCZE2010S-sport Hronov246Červená Hora
kluci243Sulzbacher VojtěchCZE2010Pitrs Bikes Team290Police Nad Metují

startovní listina Žákyně I (5km)

start ~ 11:05:00 , 2009 - 2011 , přihlášeno: 10 účastníků ( 0 mužů, 10 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
Ženy298Bohánská VanesaCZE2010Rohozec Amulet Team62Kobylice
Ženy271Jansová BeátaCZE2010Cykloteam Mxm Hulín52Hulín
Ženy251Jansová LenkaCZE2010Pitrs Bikes Team227Police Nad Metují
Ženy249Jirásková EmaCZE2009Cyklostar Pirelli Trek70Náchod
Ženy278Kornfeldová AmálieCZE2011Apache Loko Trutnov259Trutnov
Ženy250Kráčmarová AnnaCZE2009Apache Loko Trutnov318Velké Poříčí
Ženy252Kunčíkova MajaCZE2010Vrchlabí142Vrchlabí
Ženy253Melišíková ViktorieCZE2011Běžecký klub Náchod200Náchod
Ženy200Středová SimonaCZE2010Pitrs Bikes Team172Police Nad Metují
Ženy294Trvalcová ValentinaCZE2009Hořické Kolonožky285Hořice

startovní listina 40 km

start ~ 12:20:00 , 2004 a starší , přihlášeno: 55 účastníků ( 54 mužů, 1 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
Muži39Adámek PetrCZE1993Apache LOKO Trutnov120Rtyně V Podkrkonoší
Veteráni56Bernard KarelCZE1967Ins Atelier NÁchod0Hronov
Veteráni6Bohuněk TomášCZE1969Bike Team KC Jaroměř0Náchod
Masters II40Bruckner RadekCZE1972Brumar Mtb40V Štíhlách
Ženy3Celbová LucieCZE1992Kola-rtyně0Rtyně V Podkrkonoší
Masters I2Čáp LukášCZE1984Hsk Cycling Team264Police Nad Metují
Masters II8Dolejš MilošCZE1974Žehuň0Žehuň
Muži47Elčkner LukášCZE2001Jaroslav Kulhavým Cycling Team62Ústí Nad Orlicí
Muži9Górecki AlešCZE1993Praha46Praha
Masters I10Hofman JanCZE1982Sloveč0Sloveč
Masters I11Horálek JiříCZE1986Hradec Králové42Hradec Králové
Muži12Jirásek PavelCZE1992Pitrs Bikes Team234Police Nad Metují
Veteráni48Jiří ŠlégrCZE1954Loko Trutnov0Malé Svatoňovice
Masters I13Josef BakoCZE1985Kupkolo.cz62Trutnov 1
Muži37Kadlec PetrCZE2000JKF Jaroměř102Jaroměř
Masters II41Kalous LadislavCZE1974Broumov0Broumov
Masters II42Kocourek RomanCZE1972Icekram36Nové Město Nad Metují
Masters II7Kohoutek PetrCZE1975Ins Atelier NÁchod - Stars Veterans38Adršpach
Masters IIKolaja JanCZE1981Team Text0Liberec
Masters II43Koller LadislavCZE1977Heřmánkovice35Heřmánkovice
Masters II57Kopecký LukášCZE1978Prestige Cycling Team55Brandýs Nad Orlicí
Junioři15Kubec JakubCZE2004Ceská Skalice62Ceská Skalice
Masters II14Kubec JiříCZE1977Cyklo Tony50Ceská Skalice
Masters II16Kučera TomášCZE1977Mondraker Racing Team52Dobrá Voda
Masters I17Lecnar JaruchCZE1983Pitrs Bikes Team58Police Nad Metuji
Masters II49Lhotský LuděkCZE1981Ema44Zákraví
Masters I50Mádr KarelCZE1989Kola Rtyně46Praha 4
Masters I18Matějka PetrCZE1989Dtj Hrachoviště52Praha
Masters I19Michl JakubCZE1990No Excuse39Žďár Nad Metují
Muži44MorÁvek ZdeněkCZE1996Superior Riders0HoŘice
Masters II55Mráz VítCZE1974Ins Atelier Náchod48Hronov
Masters I20Paulů RomanCZE1990Dolní Branná40Dolní Branná
Masters II21Pinkava PetrCZE1977Silvini R2 sport 302Nachod
Masters II22Plodek ŠtěpánCZE1977Envicons0Třebechovice Pod Orebem
Veteráni51Polák KamilCZE1968Cyklo Kampo Turnov0Turnov
Masters I23Prokop JaroslavCZE1983Pro Music Prolog Bike44Trutnov 3
Masters II24Řezníček JanCZE1979Čpp37Hradec Králové
Junioři45Skalický JakubCZE2004Carla.kupkolo.cz128Horní Branná
Masters II25Sulzbacher PetrCZE1975Pitrs Bikes Team334Police Nad Metují
Masters II38Šatný RadekCZE1972Cyklo Tony88Česká Skalice
Masters II36Šimek AlešCZE1976Jilemnice151Jilemnice
Veteráni26Šimůnek JiříCZE1969Trutnov0Trutnov
Muži27Šindler RadekCZE1999Trutnov44Trutnov
Masters II28Šťastný RomanCZE1979Rock Machine Cyklomax128Hradec Králové
Masters II29Štěpán JanCZE1974Kono Pro S.r.o.39Česká Metuje 549 56
Muži30Štěpán MartinCZE2001Konopro48Česká Metuje
Muži1Štolfa ŠtěpánCZE1998Hsk Cycling Team280Žďár Nad Metují
Veteráni31Šťovíček PavelCZE1970Rh Valdice0Valdice
Muži32Ther JanCZE1999MONDRAKER Racing team52Suchý Důl
Masters II46Truhlář JanCZE1977Hsk - Cycling Team42Police Nad Metují
Masters I33Vít JanCZE1989Suchovršice55Suchovršice
Masters I34Volhejn OndřejCZE1988Dtj Hrachoviště48Malé Svatoňovice
Masters II35Winter TomášCZE1977Bp Lumen238Batňovice
Masters I54Záliš JiříCZE1988Pitrs Bikes Team50Bezděkov Nad Metují
Muži52Zetek MatyasCZE1993Čvk Pardubice50Praha

startovní listina 20 km

start ~ 12:25:00 , 2006 a starší , přihlášeno: 65 účastníků ( 55 mužů, 10 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
Veteráni168Adámek TomášCZE1971Čpp46Praha
Ženy149Adámková JanaCZE1996Apache Loko Trutnov194Rtyně V Podkrkonoší
Kadeti148Bajer JanCZE2005Bakako Nová Paka55Nová Paka
Kadetky101Bezstarosti NicolCZE2006Bakako Nová Paka62Nová Paka
Muži166Böhm LukášCZE1992Čpp23Tuchoměřice
Masters I106Celba PetrCZE1986Kola Rtyně26Rtyně v Podkrkonoší
Masters I107Cinke RobertCZE1984Mx Enduro Úpice266Zábrodí
Masters II108Čermák JanCZE1978S - Sport Hronov55S - Sport Hronov
Veteráni163Čipera RadekCZE1964Ski Radvanice62Radvanice
Masters II147Dušek VilémCZE1975Tj Jiskra Jaroměř30Jaroměř
Masters II109Efler MartinCZE1981Bikehome44Chvalkovice
Muži110Holec JiříCZE2002Cyklo Bendl Vysoké Mýto70Pustá Kamenice
Ženy159Hurychová KláraCZE1987Praha58Praha
Muži111Hyan JiříCZE2002Hrádek Nad Nisou29Hrádek Nad Nisou
Masters I112Janáček AdamCZE1987Opatovice nad Labem27Opatovice nad Labem
Masters II113Jančík LadislavCZE1974jancik.biz25Červený Kostelec
Kadeti164Janoušek TomášCZE2005Cyklobendl62Běstovice
Kadeti114Jansa MikulášCZE2005Cykloteam Mxm Hulín58Hulín
Masters II115Jehlík VáclavCZE1974Kah Sport Vrchlabí38Hostinné
Masters I116Jiránek OndraCZE1983Turnov37Turnov
Masters II158Kačer MartinCZE1978Červený Kostelec243Červený Kostelec
Veteráni140Koblasa JiříCZE1965Carla.kupkolo.cz256Dvůr Králové Nad Labem
Masters II117Krejsar PatrikCZE1981Cfr0ŽĎÁr Nad MetujÍ
Masters I118Krusz PiotrPOL1985KKW Nexelo Walbrzych 58Mieroszów
Muži120Kulda RadimCZE2004Trutnov52Trutnov
Veteráni119Kulda RomanCZE1967Trutnov113Trutnov
Kadeti146Kulveit TobiášCZE2006Carla.Kupkolo.cz255Dvůr Králové Nad Labem
Masters I157Kynský TomášCZE1989Investice Do Zlata - Jan Zaplatílek0Lánov
Masters I165Laštovička AntonínCZE1983Kovo H.r.31Horní Radechová
Ženy102Martincová PavlínaCZE1975Cyklotrenink.com0Trutnov
Masters II145Matoulek JiříCZE1972Apache Loko Trutnov39Trutnov
Masters II121Meier JaroslavCZE1977Tornádo Horní32Žďár Nad Metují
Muži142Melichar PavelCZE1997Msk Motor Sport62Police Nad Metují
Veteráni156Moravek AlešCZE1964Ins Ateliér Náchod58Hronov
Masters II122Nehyba MichalCZE1980Bikehome52Česka Skalice
Masters I155Novák LukášCZE1984Týniště Nad Orlicí0Týniště Nad Orlicí
Kadeti167Pešina JanCZE2006Redpoint-eleven Team266Police Nad Metují
Kadetky103Peterková EliškaCZE2005Mtb Spartak Vrchlabí52Vrchlabí
Veteráni II123Pfeifer JiříCZE1959Cyklo Tony44Kramolna
Kadeti170Podzimek MatyášCZE2007Cykloklub Jičín0Valdice
Kadeti124Polášek AntonínCZE2006Bakako Nová Paka42Stará Paka
Kadeti125Polášek DanielCZE2009Bakako Nová Paka0Stará Paka
Masters I126Popelka JaroslavCZE1991Trutnov28Trutnov
Kadeti137Pospíšil RichardCZE2006Cykloklub Jičín227Lužany
Masters II169Prouza LadislavCZE1972Bikestars Vrchlabí34Vrchlabí
Masters II127Renský MichalCZE1979Běžecký Klub Náchod0Náchod
Masters II138Řezníček RadovanCZE1978Speedservis35Police Nad Metují
Kadeti128Saidl FilipCZE2006Pitrs Bikes Team322Hronov
Kadeti154Sluka ŠimonCZE2005Wce Cycling Team44Březová 56
Muži129Słonina RafałPOL1994SLONIK BIKE50SokoŁowsko
Veteráni130Suchomel OttoCZE1962Rtyně V Podkrkonoší50Rtyně V Podkrkonoší
Kadeti162Sulzbacher VojtěchCZE2010Pitrs Bikes Team0Police Nad Metují
Kadetky104Sulzbacherová MartinaCZE2005Pitrs Bikes Team256Police Nad Metují
Veteráni152Šedek MartinCZE1971Profi Al Konstrukt0Liberec
Masters II131Šimek MartinCZE1981Červený Kostelec24Červený Kostelec
Veteráni II132Šimo PavelkolarCZE1961Kolarna Team48Olomouc
Ženy151Šretrová LenkaCZE1980Pitrs Bikes Team288Adršpach
Kadetky105Šretrová LucieCZE2006S-sport Hronov294Velký Dřevíč
Kadetky160Šulcová AdélaCZE2006S-sport Hronov163Hronov
Kadeti133Telecký AdamCZE2005Česká Třebová50Česká Třebová
Masters II144Vaněček PetrCZE1975Semonice36Jaroměř
Masters II139Vašíček RomanCZE1974Continental Adršpach48Radvanice
Kadetky141Vítková VeronikaCZE2005Pitrs Bikes Team55Suchý Důl
Masters I153Vojtech AlesCZE1982Cerveny Kostelec33Cerveny Kostelec
Veteráni II171Voňka JiříCZE1954Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové Nad Labem52Dvůr Králové Nad Labem

startovní listina 20 km koloběžky

start ~ 12:25:00 , 2006 a starší , přihlášeno: 6 účastníků ( 3 mužů, 3 žen)

  kategorie   #   jméno   stát   ročník   tým (obec)   bodySerialu   město, obec
Muži143Bárta MiloslavCZE1969Jafiduto 19840Boseň
Ženy136Fořtová PetraCZE2002Tj Sokol Kunvald0Písek
Muži150Hanuš JaromírCZE1970Mc Metuje0Červený Kostelec
Muži134Hanuš MichalCZE1976Mc Metuje0Náchod
Ženy161Kadlecová MartinaCZE1983Psp Kk Plzeň0Praha
Ženy135Kislingerová IvanaCZE1965Jafiduto 19840Praha 4