mtb

výsledky

LESÁK CUP 2021

28.08.2021 Bohdašín, Červený Kostelec 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Odrážedla celkem: 18 , muži : 10, ženy: 8, kluci: 10, holky: 8 [html] [pdf] [csv]
Předškoláci (do 5 let) celkem: 9 , muži : 9, ženy: 0, kluci: 9, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Předškolačky (do 5 let) celkem: 9 , muži : 0, ženy: 9, kluci: 0, holky: 9 [html] [pdf] [csv]
Minižáci I (1km, 6-7 let) celkem: 16 , muži : 16, ženy: 0, kluci: 16, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Minižákyně I (1km, 6-7 let) celkem: 8 , muži : 0, ženy: 8, kluci: 0, holky: 8 [html] [pdf] [csv]
Minižáci II (2km) celkem: 21 , muži : 21, ženy: 0, kluci: 21, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Minižákyně II (2km) celkem: 5 , muži : 0, ženy: 5, Muži: 0, Ženy: 5 [html] [pdf] [csv]
Žáci II (5km) celkem: 15 , muži : 13, ženy: 2, kluci: 13, holky: 2 [html] [pdf] [csv]
Žáci I (5km) celkem: 12 , muži : 12, ženy: 0, kluci: 12, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Žákyně I (5km) celkem: 10 , muži : 0, ženy: 10, Muži: 0, Ženy: 10 [html] [pdf] [csv]
40 km celkem: 49 , muži : 48, ženy: 1, Junioři: 2, Muži: 10, Masters I: 12, Masters II: 20, Veteráni: 4, Ženy: 1 [html] [pdf] [csv]
20 km celkem: 63 , muži : 54, ženy: 9, Kadeti: 13, Muži: 6, Masters I: 10, Masters II: 15, Veteráni: 7, Veteráni II: 3, Kadetky: 6, Juniorky: 0, Ženy: 3 [html] [pdf] [csv]
20 km koloběžky celkem: 6 , muži : 3, ženy: 3, Muži: 3, Ženy: 3 [html] [pdf] [csv]

výsledková listina Odrážedla

start ~ 10:04:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / kluci [ 266 ] Michal Kroupa 2017 CZE Adamov 00:24.9
2 2 / kluci [ 201 ] Lubor Vaněk 2017 CZE Jičín 00:28.4 00:03.5
3 3 / kluci [ 202 ] Filip Marel 2018 CZE Velká Jesenice 00:37.0 00:12.1
4 4 / kluci [ 300 ] Lukas Nývlt 2017 CZE 00:41.1 00:16.2
5 1 / holky [ 204 ] Agáta Pivničková 2018 CZE Pitrs Bikes Team 00:46.1 00:21.2
6 2 / holky [ 318 ] Šarlota Seinerová 2017 CZE Předklášteří 00:52.0 00:27.1
6 2 / holky [ 279 ] Alžběta Beranová 2018 CZE Suchý Důl 00:52.0 00:27.1
8 4 / holky [ 315 ] Barbora Kubečková 2018 CZE Rtyně 00:52.2 00:27.3
9 5 / holky [ 314 ] Emma Kuřatkova 2018 CZE S-sport Hronov 00:52.3 00:27.4
10 6 / holky [ 280 ] Ema Třešňáková 2019 CZE Pitrs Bikes Team 00:53.2 00:28.3
11 5 / kluci [ 320 ] Antonin May 2018 CZE Rtyně 01:03.0 00:38.1
12 7 / holky [ 295 ] Tereza Hanušová 2018 CZE Mx and bike Březina 01:05.5 00:40.6
13 6 / kluci [ 205 ] Antonín Čermák 2017 CZE S-sport Hronov 01:23.1 00:58.2
14 7 / kluci [ 317 ] Václav Plný 2018 CZE Mtb Trilogy 01:34.2 01:09.3
15 8 / kluci [ 303 ] Vojtěch Ficek 2019 CZE Malé Svatoňovice 01:43.7 01:18.8
16 8 / holky [ 313 ] Ema Tomešová 2019 CZE Ghost Junior Team 01:45.4 01:20.5
17 9 / kluci [ 203 ] Jaroslav Popelka 2018 CZE Trutnov 02:00.6 01:35.7
18 10 / kluci [ 272 ] JiŘÍ KokeŠ 2017 CZE 03:07.4 02:42.5

výsledková listina Předškoláci (do 5 let)

start ~ 10:13:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / kluci [ 206 ] Jan Marel 2016 CZE Velká Jesenice 00:32.6
2 2 / kluci [ 316 ] Ondřej Plný 2015 CZE mtb Trilogy 00:39.3 00:06.7
3 3 / kluci [ 208 ] Mikuláš Kazda 2017 CZE Cykloklub Jičín 00:52.9 00:20.3
4 4 / kluci [ 207 ] Adam Bursík 2016 CZE Bikehome 01:12.4 00:39.8
5 5 / kluci [ 306 ] Mikuláš Krmaš 2016 CZE Hronov 01:13.5 00:40.9
6 6 / kluci [ 296 ] Matyáš Zákravský 2017 CZE S - Sport 01:27.9 00:55.3
7 7 / kluci [ 321 ] Antonin May 2018 CZE Rtyně 01:41.7 01:09.1
8 8 / kluci [ 301 ] Lukas Nývlt 2017 CZE 01:45.4 01:12.8
DNS / kluci [ 209 ] Matouš Šípek 2017 CZE Expres Cz - Tufo Team Kolin

výsledková listina Předškolačky (do 5 let)

start ~ 10:13:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / holky [ 281 ] Sofie Jörka 2016 CZE Jsme Fitness Food Menu 00:53.5
2 2 / holky [ 264 ] Laura Krusz 2016 POL KKW Nexelo Walbrzych 01:02.3 00:08.8
3 3 / holky [ 323 ] Barbora Hurychová 2016 CZE Praha 01:03.0 00:09.5
4 4 / holky [ 283 ] Viktorie Třešňáková 2017 CZE Pitrs Bikes Team 01:04.9 00:11.4
5 5 / holky [ 282 ] Adéla Lenerová 2016 CZE Náchod 01:18.7 00:25.2
6 6 / holky [ 265 ] Nina Krušinová 2016 CZE An Bike Team Hořice 01:33.8 00:40.3
7 7 / holky [ 304 ] Libuše Ficková 2017 CZE Malé Svatoňovice 01:46.9 00:53.4
8 8 / holky [ 322 ] Tereza Hurychová 2018 CZE Praha 02:46.5 01:53.0
9 9 / holky [ 319 ] Šarlota Seinerová 2017 CZE Předklášteří 03:26.1 02:32.6

výsledková listina Minižáci I (1km, 6-7 let)

start ~ 10:23:10

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / kluci [ 307 ] Matyáš Hák 2014 CZE Sk Janské Lázně 03:03.4
2 2 / kluci [ 213 ] Matyáš Novák 2014 CZE Pitrs Bikes Team 03:06.2 00:02.8
3 3 / kluci [ 218 ] Michal Šípek 2014 CZE Expres Cz - Tufo Team Kolin 03:08.0 00:04.6
4 4 / kluci [ 210 ] Tadeaš Ulvr 2014 CZE Carla.kupkolo.cz 03:20.8 00:17.4
5 5 / kluci [ 211 ] Matěj Vaněk 2014 CZE Brada-rybníček 03:37.3 00:33.9
6 6 / kluci [ 273 ] Štěpán Holubec 2015 CZE Valteřice 03:52.8 00:49.4
7 7 / kluci [ 215 ] Matyáš Cinke 2015 CZE Mx Enduro Úpice 04:04.1 01:00.7
8 8 / kluci [ 216 ] Matěj Kazda 2015 CZE Cykloklub Jičín 04:08.5 01:05.1
9 9 / kluci [ 305 ] Antonín Krmaš 2015 CZE Hronov 04:25.9 01:22.5
10 10 / kluci [ 217 ] Šimon Kuřátko 2015 CZE S-sport Hronov 04:28.6 01:25.2
11 11 / kluci [ 212 ] Lukáš Šimek 2014 CZE S-sport Hronov 04:37.5 01:34.1
12 12 / kluci [ 284 ] Martin Beran 2014 CZE Pitrs Bikes Team 04:40.7 01:37.3
13 13 / kluci [ 219 ] Vít Pospíšil 2015 CZE Cykloklub Jičín 04:41.0 01:37.6
14 14 / kluci [ 285 ] Jakub Lener 2014 CZE Náchod 05:17.3 02:13.9
15 15 / kluci [ 220 ] Tomáš Kuk 2014 CZE Carla.kupkolo.cz 06:03.5 03:00.1
16 16 / kluci [ 297 ] Ondřej Hanuš 2015 CZE Mx and bike Březina 06:07.6 03:04.2

výsledková listina Minižákyně I (1km, 6-7 let)

start ~ 10:23:10

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / holky [ 259 ] Kristýna Hanušová 2014 CZE Ghost junior team 04:16.4
2 2 / holky [ 262 ] Emma Zákravská 2015 CZE Hronov 04:31.5 00:15.1
3 3 / holky [ 260 ] Barborka Staňková 2015 CZE Termyt Byke Team 04:36.1 00:19.7
4 4 / holky [ 325 ] Rozárka Nývltová 2014 CZE Praha 04:50.1 00:33.7
5 5 / holky [ 324 ] Johanka Nývltová 2014 CZE Praha 05:06.2 00:49.8
6 6 / holky [ 261 ] Klára Antušková 2015 CZE Qayron Factory Racing Team 05:09.8 00:53.4
7 7 / holky [ 263 ] Maja Melišíková 2015 CZE Běžecký Klub Náchod 06:05.8 01:49.4
{8} 8 / holky [ 258 ] Barbora Petříková 2015 CZE S - Sport Hronov

výsledková listina Minižáci II (2km)

start ~ 10:40:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / kluci [ 226 ] Hynek Bohuňovský 2013 CZE Cykloklub Jičín 05:01.4 02:23.3 (1) mezičasy
2 2 / kluci [ 274 ] Kryštof Holubec 2012 CZE Nové Město Na Moravě 05:14.2 00:12.8 02:23.6 (2) mezičasy
3 3 / kluci [ 222 ] Petr Sychrovský 2012 CZE Aerotec Sport Team 05:23.2 00:21.8 02:30.4 (4) mezičasy
4 4 / kluci [ 227 ] Jakub Zejfart 2013 CZE North Bike Junior Team 05:37.7 00:36.3 02:30.3 (3) mezičasy
5 5 / kluci [ 221 ] Matěj Prokop 2012 CZE S-sport Hronov 06:03.1 01:01.7 02:56.5 (6) mezičasy
6 6 / kluci [ 308 ] Matyáš Hák 2014 CZE Sk Janské Lázně 06:04.2 01:02.8 02:47.9 (5) mezičasy
7 7 / kluci [ 224 ] Matouš Kubeček 2013 CZE Červený Kostelec 06:22.3 01:20.9 03:01.0 (7) mezičasy
8 8 / kluci [ 289 ] David Trvalec 2012 CZE Hořické Kolonožky 06:28.4 01:27.0 03:14.7 (8) mezičasy
9 9 / kluci [ 225 ] Ondřej Staněk 2013 CZE Termyt Byke Team 06:33.2 01:31.8 03:24.8 (13) mezičasy
10 10 / kluci [ 286 ] Jakub Trvalec 2012 CZE Hořické Kolonožky 06:48.5 01:47.1 03:20.9 (11) mezičasy
11 11 / kluci [ 310 ] Václav Snopek 2012 CZE Cykloklub Jičín 06:51.8 01:50.4 03:17.1 (9) mezičasy
12 12 / kluci [ 223 ] Jan Petřík 2013 CZE S-Sport Hronov 06:58.0 01:56.6 03:17.2 (10) mezičasy
13 13 / kluci [ 287 ] Filip Horáček 2013 CZE APACHE Loko Trutnov 07:05.2 02:03.8 03:28.0 (14) mezičasy
14 14 / kluci [ 288 ] Jáchym Plecháč 2012 CZE Bakako Nová Paka 07:12.4 02:11.0 03:22.8 (12) mezičasy
15 15 / kluci [ 198 ] Ondřej Prouza 2012 CZE Bohdašín 08:07.7 03:06.3 04:05.9 (15) mezičasy
16 16 / kluci [ 275 ] Matouš Mrůzek 2013 CZE Spartak Vrchlabí 08:26.8 03:25.4 04:13.5 (16) mezičasy
17 17 / kluci [ 299 ] Martin Podlešák 2013 CZE Pitrs Bikes Team 08:36.4 03:35.0 04:28.0 (18) mezičasy
18 18 / kluci [ 312 ] Michael Freivald 2012 CZE Bohdašín 08:38.7 03:37.3 04:26.5 (17) mezičasy
19 19 / kluci [ 302 ] Mickey Nývlt 2012 CZE Červený Kostelec 09:08.4 04:07.0 04:30.5 (19) mezičasy
20 (-1) 20 / kluci [ 199 ] Daniel Faifer 2013 CZE 05:28.4 05:28.4 (20)
DNF / kluci [ 267 ] Jakub Bouček 2012 CZE Pitrs Bikes Team

výsledková listina Minižákyně II (2km)

start ~ 10:40:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / Ženy [ 254 ] Anna Bursíková 2012 CZE Bikehome 06:12.2 03:10.2 (1) mezičasy
2 2 / Ženy [ 255 ] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Apache Loko Trutnov 06:35.1 00:22.9 03:19.6 (3) mezičasy
3 3 / Ženy [ 256 ] Rozárie Kazdová 2013 CZE Cykloklub Jičín 06:37.4 00:25.2 03:14.6 (2) mezičasy
4 4 / Ženy [ 290 ] Ema Beranová 2012 CZE Pitrs Bikes Team 06:49.9 00:37.7 03:20.7 (4) mezičasy
5 5 / Ženy [ 257 ] Andělka Krušinová 2013 CZE Carla Kupkolo 07:13.4 01:01.2 03:48.2 (5) mezičasy

výsledková listina Žáci II (5km)

start ~ 11:03:28

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / kluci [ 233 ] Tomáš Janovský 2008 CZE Ms Bike Academy Racing 17:37.2
2 2 / kluci [ 230 ] Adam Ulvr 2007 CZE Carla.kupkolo.cz 18:08.1 00:30.9
3 3 / kluci [ 228 ] Samuel Vik 2007 CZE S-sport Hronov 18:20.4 00:43.2
4 4 / kluci [ 309 ] Patrik Janďourek 2008 CZE Cyklo Klub Jičín 19:16.2 01:39.0
5 1 / holky [ 235 ] Ella Kuncikova 2007 CZE Bike klub Spindl 19:21.8 01:44.6
6 5 / kluci [ 276 ] Matyáš Felcman 2008 CZE Cykloklub Jičín 20:08.3 02:31.1
7 6 / kluci [ 231 ] Michal Šretr 2008 CZE S-sport Hronov 20:53.0 03:15.8
8 7 / kluci [ 232 ] Lukáš Hanuš 2008 CZE S-sport Hronov 21:57.2 04:20.0
9 8 / kluci [ 269 ] Tomáš Vítek 2008 CZE Pitrs Bikes Team 23:15.6 05:38.4
10 9 / kluci [ 311 ] Matěj Lukáš 2007 CZE Hvězda Pardubice 24:22.2 06:45.0
11 2 / holky [ 234 ] Šárka TrllovÁ 2007 CZE Bakako Nová Paka 31:46.9 14:09.7
12 10 / kluci [ 229 ] josef železov 2007 CZE žádný 32:55.2 15:18.0
{13} 11 / kluci [ 291 ] Jan Bubeníček 2007 CZE Hc Náchod
{14} 12 / kluci [ 268 ] Matyáš Podzimek 2007 CZE Cykloklub Jičín
DNS / kluci [ 236 ] Tadeáš Povr 2007 CZE Cyklo Klub Jičín

výsledková listina Žáci I (5km)

start ~ 11:05:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / kluci [ 247 ] Jáchym Bohuňovský 2009 CZE Cykloklub Jičín 17:42.5
2 2 / kluci [ 239 ] Adam Kohoutek 2011 CZE Pítrsbikes 17:55.5 00:13.0
3 3 / kluci [ 243 ] Vojtěch Sulzbacher 2010 CZE Pitrs Bikes Team 18:23.3 00:40.8
4 4 / kluci [ 242 ] Daniel Polášek 2009 CZE Bakako Nová Paka 19:03.9 01:21.4
5 5 / kluci [ 240 ] Matěj Hamáček 2011 CZE Apache Loko Trutnov 20:41.2 02:58.7
6 6 / kluci [ 292 ] Jan Horáček 2011 CZE APACHE Loko Trutnov 20:44.5 03:02.0
7 7 / kluci [ 238 ] Adrian Suchánek 2010 CZE S-sport Hronov 20:45.4 03:02.9
8 8 / kluci [ 246 ] Adam Paar 2010 CZE Hovrch Nové Město Nad Metují 25:39.0 07:56.5
9 9 / kluci [ 277 ] Šimon Mrůzek 2011 CZE Spartak Vrchlabí 25:40.7 07:58.2
10 10 / kluci [ 293 ] Šimon Kulveit 2010 CZE Carla.Kupkolo.cz 26:24.7 08:42.2
11 11 / kluci [ 245 ] Lukáš Bernard 2011 CZE S-sport Hronov 26:44.0 09:01.5
12 12 / kluci [ 248 ] Milan Kuk 2011 CZE Carla.kupkolo.cz 30:45.3 13:02.8

výsledková listina Žákyně I (5km)

start ~ 11:05:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Ženy [ 249 ] Ema Jirásková 2009 CZE Cyklostar Pirelli Trek 18:54.3
2 2 / Ženy [ 298 ] Vanesa Bohánská 2010 CZE Rohozec Amulet Team 19:55.0 01:00.7
3 3 / Ženy [ 250 ] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 20:37.8 01:43.5
4 4 / Ženy [ 294 ] Valentina Trvalcová 2009 CZE Hořické Kolonožky 22:11.4 03:17.1
5 5 / Ženy [ 271 ] Beáta Jansová 2010 CZE Cykloteam Mxm Hulín 22:59.3 04:05.0
6 6 / Ženy [ 253 ] Viktorie Melišíková 2011 CZE Běžecký Klub Náchod 23:33.5 04:39.2
7 7 / Ženy [ 278 ] Amálie Kornfeldová 2011 CZE Apache Loko Trutnov 24:36.7 05:42.4
8 8 / Ženy [ 252 ] Maja Kunčíkova 2010 CZE Vrchlabí 24:47.2 05:52.9
9 9 / Ženy [ 251 ] Lenka Jansová 2010 CZE Pitrs Bikes Team 29:20.8 10:26.5
10 10 / Ženy [ 200 ] Simona Středová 2010 CZE Pitrs Bikes Team 39:07.9 20:13.6

výsledková listina 40 km

start ~ 12:20:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / Muži [ 1 ] Štěpán Štolfa 1998 CZE Hsk Cycling Team 01:57:03.1 58:33.3 (2) mezičasy
2 2 / Muži [ 47 ] Lukáš Elčkner 2001 CZE Jaroslav Kulhavým Cycling Team 01:57:31.0 00:27.9 58:24.1 (1) mezičasy
3 3 / Muži [ 39 ] Petr Adámek 1993 CZE Orbea Kola Rtyně 02:01:08.0 04:04.9 58:37.7 (3) mezičasy
4 1 / Masters I [ 2 ] Lukáš Čáp 1984 CZE Hsk Cycling Team 02:04:05.0 07:01.9 01:00:37.0 (4) mezičasy
5 1 / Masters II [ 28 ] Roman Šťastný 1979 CZE Rock Machine Cyklomax 02:04:18.2 07:15.1 01:00:46.1 (5) mezičasy
6 2 / Masters II [ 25 ] Petr Sulzbacher 1975 CZE Pitrs Bikes Team 02:07:10.7 10:07.6 01:01:27.5 (7) mezičasy
7 3 / Masters II [ 21 ] Petr Pinkava 1977 CZE Silvini R2 sport 02:07:43.3 10:40.2 01:01:06.1 (6) mezičasy
8 2 / Masters I [ 13 ] Bako Josef 1985 CZE Kupkolo.cz 02:13:00.1 15:57.0 01:03:52.6 (8) mezičasy
9 3 / Masters I [ 17 ] Jaruch Lecnar 1983 CZE Pitrs Bikes Team 02:14:43.8 17:40.7 01:03:58.8 (10) mezičasy
10 4 / Muži [ 12 ] Pavel Jirásek 1992 CZE Pitrs Bikes Team 02:15:08.7 18:05.6 01:03:56.7 (9) mezičasy
11 4 / Masters II [ 57 ] Lukáš Kopecký 1978 CZE Prestige Cycling Team 02:18:55.3 21:52.2 01:06:08.4 (11) mezičasy
12 5 / Masters II [ 16 ] Tomáš Kučera 1977 CZE Mondraker Racing Team 02:19:25.4 22:22.3 01:08:10.7 (12) mezičasy
13 4 / Masters I [ 33 ] Jan Vít 1989 CZE Suchovršice 02:20:17.0 23:13.9 01:08:12.5 (13) mezičasy
14 1 / Junioři [ 45 ] Jakub Skalický 2004 CZE Carla.kupkolo.cz 02:23:21.5 26:18.4 01:08:16.7 (14) mezičasy
15 1 / Veteráni [ 56 ] Karel Bernard 1967 CZE Ins Atelier NÁchod 02:23:41.0 26:37.9 01:09:29.8 (15) mezičasy
16 6 / Masters II [ 14 ] Jiří Kubec 1977 CZE Cyklo Tony 02:24:42.2 27:39.1 01:11:14.7 (18) mezičasy
17 2 / Veteráni [ 51 ] Kamil Polák 1968 CZE Cyklo Kampo Turnov 02:25:52.7 28:49.6 01:11:02.8 (17) mezičasy
18 5 / Muži [ 37 ] Petr Kadlec 2000 CZE Jkf Jaroměř 02:31:03.1 34:00.0 01:11:37.7 (19) mezičasy
19 6 / Muži [ 52 ] Matyas Zetek 1993 CZE Čvk Pardubice 02:31:06.5 34:03.4 01:14:56.0 (27) mezičasy
20 5 / Masters I [ 18 ] Petr Matějka 1989 CZE Dtj Hrachoviště 02:31:49.7 34:46.6 01:12:23.0 (20) mezičasy
21 7 / Muži [ 30 ] Martin Štěpán 2001 CZE Konopro 02:33:32.1 36:29.0 01:10:44.0 (16) mezičasy
22 7 / Masters II [ 55 ] Vít Mráz 1974 CZE Ins Atelier Náchod 02:34:31.9 37:28.8 01:14:32.8 (25) mezičasy
23 2 / Junioři [ 15 ] Jakub Kubec 2004 CZE Ceská Skalice 02:34:46.1 37:43.0 01:13:17.6 (21) mezičasy
24 6 / Masters I [ 54 ] Jiří Záliš 1988 CZE Pitrs Bikes Team 02:35:24.8 38:21.7 01:14:41.9 (26) mezičasy
25 8 / Masters II [ 35 ] Tomáš Winter 1977 CZE Bp Lumen 02:38:00.8 40:57.7 01:13:21.2 (22) mezičasy
26 9 / Masters II [ 49 ] Luděk Lhotský 1981 CZE Ema 02:38:14.3 41:11.2 01:16:05.4 (29) mezičasy
27 10 / Masters II [ 46 ] Jan Truhlář 1977 CZE Hsk - Cycling Team 02:39:17.3 42:14.2 01:17:37.9 (31) mezičasy
28 7 / Masters I [ 34 ] Ondřej Volhejn 1988 CZE Dtj Hrachoviště 02:40:10.5 43:07.4 01:15:10.0 (28) mezičasy
29 8 / Masters I [ 50 ] Karel Mádr 1989 CZE Kola Rtyně 02:40:41.0 43:37.9 01:13:45.4 (23) mezičasy
30 9 / Masters I [ 23 ] Jaroslav Prokop 1983 CZE Pro Music Prolog Bike 02:41:30.4 44:27.3 01:16:26.8 (30) mezičasy
31 8 / Muži [ 9 ] Aleš Górecki 1993 CZE Praha 02:43:36.7 46:33.6 01:14:12.7 (24) mezičasy
32 11 / Masters II [ 40 ] Radek Bruckner 1972 CZE Brumar Mtb 02:47:24.7 50:21.6 01:18:30.5 (33) mezičasy
33 10 / Masters I [ 11 ] Jiří Horálek 1986 CZE Hradec Králové 02:50:17.7 53:14.6 01:21:20.0 (35) mezičasy
34 12 / Masters II [ 29 ] Jan Štěpán 1974 CZE Kono Pro S.r.o. 02:50:38.7 53:35.6 01:17:55.2 (32) mezičasy
35 3 / Veteráni [ 48 ] Šlégr Jiří 1954 CZE Loko Trutnov 02:51:49.5 54:46.4 01:21:38.1 (36) mezičasy
36 13 / Masters II [ 7 ] Petr Kohoutek 1975 CZE Ins Atelier NÁchod - Stars Veterans 02:55:04.7 58:01.6 01:20:28.3 (34) mezičasy
37 11 / Masters I [ 20 ] Roman Paulů 1990 CZE Dolní Branná 02:59:20.7 01:02:17.6 01:25:46.0 (39) mezičasy
38 14 / Masters II [ 24 ] Jan Řezníček 1979 CZE Čpp 03:00:48.0 01:03:44.9 01:22:30.9 (37) mezičasy
39 15 / Masters II [ 42 ] Roman Kocourek 1972 CZE Icekram 03:01:46.9 01:04:43.8 01:28:37.4 (43) mezičasy
40 16 / Masters II [ 43 ] Ladislav Koller 1977 CZE Heřmánkovice 03:02:02.1 01:04:59.0 01:27:41.2 (41) mezičasy
41 17 / Masters II [ 36 ] Aleš Šimek 1976 CZE Jilemnice 03:02:23.0 01:05:19.9 01:26:36.2 (40) mezičasy
42 4 / Veteráni [ 31 ] Pavel Šťovíček 1970 CZE Rh Valdice 03:06:41.8 01:09:38.7 01:28:25.1 (42) mezičasy
43 12 / Masters I [ 19 ] Jakub Michl 1990 CZE No Excuse 03:10:03.9 01:13:00.8 01:24:27.5 (38) mezičasy
44 1 / Ženy [ 3 ] Lucie Celbová 1992 CZE Kola-rtyně 03:11:29.6 01:14:26.5 01:29:45.2 (44) mezičasy
45 9 / Muži [ 27 ] Radek Šindler 1999 CZE Trutnov 03:18:32.0 01:21:28.9 01:30:04.2 (45) mezičasy
DNF / Masters II [ 8 ] Miloš Dolejš 1974 CZE Žehuň 01:35:28.2 (46)
DNF / Masters II [ 41 ] Ladislav Kalous 1974 CZE Broumov 01:35:39.3 (47)
DNF / Muži [ 44 ] Zdeněk MorÁvek 1996 CZE Superior Riders
DNF / Masters II [ 22 ] Štěpán Plodek 1977 CZE Envicons

výsledková listina 20 km

start ~ 12:25:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [ 110 ] Jiří Holec 2002 CZE Cyklo Bendl Vysoké Mýto 01:02:47.5
2 1 / Kadeti [ 128 ] Filip Saidl 2006 CZE Pitrs Bikes Team 01:04:35.9 01:48.4
3 2 / Muži [ 142 ] Pavel Melichar 1997 CZE Msk Motor Sport 01:06:22.5 03:35.0
4 1 / Masters I [ 118 ] Piotr Krusz 1985 POL KKW Nexelo Walbrzych 01:06:24.7 03:37.2
5 2 / Kadeti [ 164 ] Tomáš Janoušek 2005 CZE Cyklobendl 01:07:11.5 04:24.0
6 3 / Kadeti [ 114 ] Mikuláš Jansa 2005 CZE Cykloteam Mxm Hulín 01:07:13.1 04:25.6
7 4 / Kadeti [ 148 ] Jan Bajer 2005 CZE Bakako Nová Paka 01:07:25.0 04:37.5
8 5 / Kadeti [ 170 ] Matyáš Podzimek 2007 CZE Cykloklub Jičín 01:07:31.2 04:43.7
9 1 / Masters II [ 108 ] Jan Čermák 1978 CZE S - Sport Hronov 01:09:21.5 06:34.0
10 2 / Masters II [ 122 ] Michal Nehyba 1980 CZE Bikehome 01:10:55.9 08:08.4
11 6 / Kadeti [ 137 ] Richard Pospíšil 2006 CZE Cykloklub Jičín 01:11:04.7 08:17.2
12 3 / Muži [ 129 ] Rafał Słonina 1994 POL DECATHLON SZCZAWNO 01:13:10.6 10:23.1
13 1 / Veteráni [ 140 ] Jiří Koblasa 1965 CZE Carla.kupkolo.cz 01:13:13.2 10:25.7
14 7 / Kadeti [ 133 ] Adam Telecký 2005 CZE Česká Třebová 01:13:21.7 10:34.2
15 3 / Masters II [ 139 ] Roman Vašíček 1974 CZE Continental Adršpach 01:13:33.5 10:46.0
16 8 / Kadeti [ 146 ] Tobiáš Kulveit 2006 CZE Carla.Kupkolo.cz 01:15:00.0 12:12.5
17 2 / Masters I [ 107 ] Robert Cinke 1984 CZE Mx Enduro Úpice 01:15:37.7 12:50.2
18 1 / Ženy [ 149 ] Jana Adámková 1996 CZE Apache Loko Trutnov 01:15:46.3 12:58.8
19 1 / Kadetky [ 104 ] Martina Sulzbacherová 2005 CZE Pitrs Bikes Team 01:16:07.3 13:19.8
20 4 / Masters II [ 109 ] Martin Efler 1981 CZE Bikehome 01:16:17.1 13:29.6
21 9 / Kadeti [ 167 ] Jan Pešina 2006 CZE Redpoint-eleven Team 01:16:46.0 13:58.5
22 10 / Kadeti [ 154 ] Šimon Sluka 2005 CZE Wce Cycling Team 01:17:09.7 14:22.2
23 2 / Veteráni [ 163 ] Radek Čipera 1964 CZE Ski Radvanice 01:18:27.8 15:40.3
24 4 / Muži [ 120 ] Radim Kulda 2004 CZE Trutnov 01:20:33.9 17:46.4
25 3 / Veteráni [ 156 ] Aleš Moravek 1964 CZE Ins Ateliér Náchod 01:21:05.7 18:18.2
26 2 / Kadetky [ 101 ] Nicol Bezstarosti 2006 CZE Bakako Nová Paka 01:21:31.4 18:43.9
27 5 / Masters II [ 158 ] Martin Kačer 1978 CZE Červený Kostelec 01:22:12.7 19:25.2
28 6 / Masters II [ 145 ] Jiří Matoulek 1972 CZE Apache Loko Trutnov 01:23:19.3 20:31.8
29 11 / Kadeti [ 162 ] Vojtěch Sulzbacher 2010 CZE Pitrs Bikes Team 01:24:11.6 21:24.1
30 2 / Ženy [ 151 ] Lenka Šretrová 1980 CZE Pítrsbikes 01:24:34.7 21:47.2
31 4 / Veteráni [ 119 ] Roman Kulda 1967 CZE Trutnov 01:25:43.3 22:55.8
32 1 / Veteráni II [ 171 ] Jiří Voňka 1954 CZE Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové Nad Labem 01:26:04.2 23:16.7
33 7 / Masters II [ 115 ] Václav Jehlík 1974 CZE Kah Sport Vrchlabí 01:26:16.1 23:28.6
34 3 / Kadetky [ 105 ] Lucie Šretrová 2006 CZE S-sport Hronov 01:27:02.3 24:14.8
35 3 / Masters I [ 116 ] Ondra Jiránek 1983 CZE Turnov 01:27:16.3 24:28.8
36 8 / Masters II [ 144 ] Petr Vaněček 1975 CZE Semonice 01:28:33.9 25:46.4
37 9 / Masters II [ 138 ] Radovan Řezníček 1978 CZE Speedservis 01:28:56.0 26:08.5
38 10 / Masters II [ 169 ] Ladislav Prouza 1972 CZE Bikestars Vrchlabí 01:31:11.2 28:23.7
39 4 / Masters I [ 153 ] Ales Vojtech 1982 CZE Cerveny Kostelec 01:32:28.1 29:40.6
40 11 / Masters II [ 121 ] Jaroslav Meier 1977 CZE Tornádo Horní 01:32:58.1 30:10.6
41 5 / Masters I [ 165 ] Antonín Laštovička 1983 CZE Kovo H.r. 01:33:15.3 30:27.8
42 12 / Kadeti [ 125 ] Daniel Polášek 2009 CZE Bakako Nová Paka 01:33:42.5 30:55.0
43 5 / Veteráni [ 130 ] Otto Suchomel 1962 CZE Rtyně V Podkrkonoší 01:33:44.9 30:57.4
44 12 / Masters II [ 147 ] Vilém Dušek 1975 CZE Tj Jiskra Jaroměř 01:34:09.0 31:21.5
45 5 / Muži [ 111 ] Jiří Hyan 2002 CZE Hrádek Nad Nisou 01:34:56.3 32:08.8
46 2 / Veteráni II [ 132 ] Pavelkolar Šimo 1961 CZE Kolarna Team 01:36:07.9 33:20.4
47 6 / Masters I [ 126 ] Jaroslav Popelka 1991 CZE Trutnov 01:37:52.9 35:05.4
48 4 / Kadetky [ 141 ] Veronika Vítková 2005 CZE Pitrs Bikes Team 01:40:48.6 38:01.1
49 7 / Masters I [ 112 ] Adam Janáček 1987 CZE Opatovice nad Labem 01:43:04.3 40:16.8
50 8 / Masters I [ 106 ] Petr Celba 1986 CZE Kola Rtyně 01:44:08.6 41:21.1
51 13 / Kadeti [ 124 ] Antonín Polášek 2006 CZE Bakako Nová Paka 01:45:48.4 43:00.9
52 5 / Kadetky [ 103 ] Eliška Peterková 2005 CZE Mtb Spartak Vrchlabí 01:48:57.8 46:10.3
53 6 / Kadetky [ 160 ] Adéla Šulcová 2006 CZE S-sport Hronov 01:50:28.8 47:41.3
54 13 / Masters II [ 113 ] Ladislav Jančík 1974 CZE jancik.biz 01:54:41.2 51:53.7
55 6 / Veteráni [ 168 ] Tomáš Adámek 1971 CZE Čpp 01:55:05.3 52:17.8
56 14 / Masters II [ 131 ] Martin Šimek 1981 CZE Červený Kostelec 01:56:07.5 53:20.0
57 3 / Veteráni II [ 123 ] Jiří Pfeifer 1959 CZE Cyklo Tony 02:13:21.9 01:10:34.4
58 6 / Muži [ 166 ] Lukáš Böhm 1992 CZE Čpp 02:22:33.4 01:19:45.9
59 3 / Ženy [ 159 ] Klára Hurychová 1987 CZE Praha 02:25:02.8 01:22:15.3
{60} 9 / Masters I [ 155 ] Lukáš Novák 1984 CZE Týniště Nad Orlicí
DNF / Veteráni [ 152 ] Martin Šedek 1971 CZE Profi Al Konstrukt
DNF / Masters I [ 157 ] Tomáš Kynský 1989 CZE Investice Do Zlata - Jan Zaplatílek
DNF / Masters II [ 117 ] Patrik Krejsar 1981 CZE Cfr

výsledková listina 20 km koloběžky

start ~ 12:25:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / Muži [ 143 ] Miloslav Bárta 1969 CZE Jafiduto 1984 01:33:10.2
2 1 / Ženy [ 136 ] Petra Fořtová 2002 CZE Tj Sokol Kunvald 01:45:06.7 11:56.5
3 2 / Ženy [ 161 ] Martina Kadlecová 1983 CZE Psp Kk Plzeň 02:00:21.8 27:11.6
4 2 / Muži [ 134 ] Michal Hanuš 1976 CZE Mc Metuje 02:10:03.2 36:53.0
5 3 / Muži [ 150 ] Jaromír Hanuš 1970 CZE Mc Metuje 02:25:37.5 52:27.3
6 3 / Ženy [ 135 ] Ivana Kislingerová 1965 CZE Jafiduto 1984 02:31:27.2 58:17.0