mtb

výsledky

LESÁK CUP 2021

28.08.2021 Bohdašín, Červený Kostelec 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Odrážedla celkem: 18, muži : 10, ženy: 8, kluci: 10, holky: 8 [html] [pdf] [csv]
Předškoláci (do 5 let) celkem: 9, muži : 9, ženy: 0, kluci: 9, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Předškolačky (do 5 let) celkem: 9, muži : 0, ženy: 9, kluci: 0, holky: 9 [html] [pdf] [csv]
Minižáci I (1km, 6-7 let) celkem: 16, muži : 16, ženy: 0, kluci: 16, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Minižákyně I (1km, 6-7 let) celkem: 8, muži : 0, ženy: 8, kluci: 0, holky: 8 [html] [pdf] [csv]
Minižáci II (2km) celkem: 21, muži : 21, ženy: 0, kluci: 21, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Minižákyně II (2km) celkem: 5, muži : 0, ženy: 5, Muži: 0, Ženy: 5 [html] [pdf] [csv]
Žáci II (5km) celkem: 15, muži : 13, ženy: 2, kluci: 13, holky: 2 [html] [pdf] [csv]
Žáci I (5km) celkem: 12, muži : 12, ženy: 0, kluci: 12, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Žákyně I (5km) celkem: 10, muži : 0, ženy: 10, Muži: 0, Ženy: 10 [html] [pdf] [csv]
40 km celkem: 49, muži : 48, ženy: 1, Junioři: 2, Muži: 10, Masters I: 12, Masters II: 20, Veteráni: 4, Ženy: 1 [html] [pdf] [csv]
20 km celkem: 63, muži : 54, ženy: 9, Kadeti: 13, Muži: 6, Masters I: 10, Masters II: 15, Veteráni: 7, Veteráni II: 3, Kadetky: 6, Juniorky: 0, Ženy: 3 [html] [pdf] [csv]
20 km koloběžky celkem: 6, muži : 3, ženy: 3, Muži: 3, Ženy: 3 [html] [pdf] [csv]

výsledková listina Odrážedla

start ~ 10:04:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / kluci [266] Michal Kroupa 2017 CZE Adamov 00:24.9
2 2 / kluci [201] Lubor Vaněk 2017 CZE Jičín 00:28.4 00:03.5
3 3 / kluci [202] Filip Marel 2018 CZE Velká Jesenice 00:37.0 00:12.1
4 4 / kluci [300] Lukas Nývlt 2017 CZE 00:41.1 00:16.2
5 1 / holky [204] Agáta Pivničková 2018 CZE Pitrs Bikes Team 00:46.1 00:21.2
6 2 / holky [318] Šarlota Seinerová 2017 CZE Předklášteří 00:52.0 00:27.1
6 2 / holky [279] Alžběta Beranová 2018 CZE Suchý Důl 00:52.0 00:27.1
8 4 / holky [315] Barbora Kubečková 2018 CZE Rtyně 00:52.2 00:27.3
9 5 / holky [314] Emma Kuřatkova 2018 CZE S-sport Hronov 00:52.3 00:27.4
10 6 / holky [280] Ema Třešňáková 2019 CZE Pitrs Bikes Team 00:53.2 00:28.3
11 5 / kluci [320] Antonin May 2018 CZE Rtyně 01:03.0 00:38.1
12 7 / holky [295] Tereza Hanušová 2018 CZE Mx and bike Březina 01:05.5 00:40.6
13 6 / kluci [205] Antonín Čermák 2017 CZE S-sport Hronov 01:23.1 00:58.2
14 7 / kluci [317] Václav Plný 2018 CZE Mtb Trilogy 01:34.2 01:09.3
15 8 / kluci [303] Vojtěch Ficek 2019 CZE Malé Svatoňovice 01:43.7 01:18.8
16 8 / holky [313] Ema Tomešová 2019 CZE Ghost Junior Team 01:45.4 01:20.5
17 9 / kluci [203] Jaroslav Popelka 2018 CZE Trutnov 02:00.6 01:35.7
18 10 / kluci [272] JiŘÍ KokeŠ 2017 CZE 03:07.4 02:42.5