mtb

výsledky

LESÁK CUP 2021

28.08.2021 Bohdašín, Červený Kostelec 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

40 km celkem: 49 , muži : 48, ženy: 1, Junioři: 2, Muži: 10, Masters I: 12, Masters II: 20, Veteráni: 4, Ženy: 1 [html] [pdf] [csv]

výsledková listina 40 km

start ~ 12:20:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / Muži [ 1 ] Štěpán Štolfa 1998 CZE Hsk Cycling Team 01:57:03.1 58:33.3 (2) mezičasy
2 2 / Muži [ 47 ] Lukáš Elčkner 2001 CZE Jaroslav Kulhavým Cycling Team 01:57:31.0 00:27.9 58:24.1 (1) mezičasy
3 3 / Muži [ 39 ] Petr Adámek 1993 CZE Orbea Kola Rtyně 02:01:08.0 04:04.9 58:37.7 (3) mezičasy
4 1 / Masters I [ 2 ] Lukáš Čáp 1984 CZE Hsk Cycling Team 02:04:05.0 07:01.9 01:00:37.0 (4) mezičasy
5 1 / Masters II [ 28 ] Roman Šťastný 1979 CZE Rock Machine Cyklomax 02:04:18.2 07:15.1 01:00:46.1 (5) mezičasy
6 2 / Masters II [ 25 ] Petr Sulzbacher 1975 CZE Pitrs Bikes Team 02:07:10.7 10:07.6 01:01:27.5 (7) mezičasy
7 3 / Masters II [ 21 ] Petr Pinkava 1977 CZE Silvini R2 sport 02:07:43.3 10:40.2 01:01:06.1 (6) mezičasy
8 2 / Masters I [ 13 ] Bako Josef 1985 CZE Kupkolo.cz 02:13:00.1 15:57.0 01:03:52.6 (8) mezičasy
9 3 / Masters I [ 17 ] Jaruch Lecnar 1983 CZE Pitrs Bikes Team 02:14:43.8 17:40.7 01:03:58.8 (10) mezičasy
10 4 / Muži [ 12 ] Pavel Jirásek 1992 CZE Pitrs Bikes Team 02:15:08.7 18:05.6 01:03:56.7 (9) mezičasy
11 4 / Masters II [ 57 ] Lukáš Kopecký 1978 CZE Prestige Cycling Team 02:18:55.3 21:52.2 01:06:08.4 (11) mezičasy
12 5 / Masters II [ 16 ] Tomáš Kučera 1977 CZE Mondraker Racing Team 02:19:25.4 22:22.3 01:08:10.7 (12) mezičasy
13 4 / Masters I [ 33 ] Jan Vít 1989 CZE Suchovršice 02:20:17.0 23:13.9 01:08:12.5 (13) mezičasy
14 1 / Junioři [ 45 ] Jakub Skalický 2004 CZE Carla.kupkolo.cz 02:23:21.5 26:18.4 01:08:16.7 (14) mezičasy
15 1 / Veteráni [ 56 ] Karel Bernard 1967 CZE Ins Atelier NÁchod 02:23:41.0 26:37.9 01:09:29.8 (15) mezičasy
16 6 / Masters II [ 14 ] Jiří Kubec 1977 CZE Cyklo Tony 02:24:42.2 27:39.1 01:11:14.7 (18) mezičasy
17 2 / Veteráni [ 51 ] Kamil Polák 1968 CZE Cyklo Kampo Turnov 02:25:52.7 28:49.6 01:11:02.8 (17) mezičasy
18 5 / Muži [ 37 ] Petr Kadlec 2000 CZE Jkf Jaroměř 02:31:03.1 34:00.0 01:11:37.7 (19) mezičasy
19 6 / Muži [ 52 ] Matyas Zetek 1993 CZE Čvk Pardubice 02:31:06.5 34:03.4 01:14:56.0 (27) mezičasy
20 5 / Masters I [ 18 ] Petr Matějka 1989 CZE Dtj Hrachoviště 02:31:49.7 34:46.6 01:12:23.0 (20) mezičasy
21 7 / Muži [ 30 ] Martin Štěpán 2001 CZE Konopro 02:33:32.1 36:29.0 01:10:44.0 (16) mezičasy
22 7 / Masters II [ 55 ] Vít Mráz 1974 CZE Ins Atelier Náchod 02:34:31.9 37:28.8 01:14:32.8 (25) mezičasy
23 2 / Junioři [ 15 ] Jakub Kubec 2004 CZE Ceská Skalice 02:34:46.1 37:43.0 01:13:17.6 (21) mezičasy
24 6 / Masters I [ 54 ] Jiří Záliš 1988 CZE Pitrs Bikes Team 02:35:24.8 38:21.7 01:14:41.9 (26) mezičasy
25 8 / Masters II [ 35 ] Tomáš Winter 1977 CZE Bp Lumen 02:38:00.8 40:57.7 01:13:21.2 (22) mezičasy
26 9 / Masters II [ 49 ] Luděk Lhotský 1981 CZE Ema 02:38:14.3 41:11.2 01:16:05.4 (29) mezičasy
27 10 / Masters II [ 46 ] Jan Truhlář 1977 CZE Hsk - Cycling Team 02:39:17.3 42:14.2 01:17:37.9 (31) mezičasy
28 7 / Masters I [ 34 ] Ondřej Volhejn 1988 CZE Dtj Hrachoviště 02:40:10.5 43:07.4 01:15:10.0 (28) mezičasy
29 8 / Masters I [ 50 ] Karel Mádr 1989 CZE Kola Rtyně 02:40:41.0 43:37.9 01:13:45.4 (23) mezičasy
30 9 / Masters I [ 23 ] Jaroslav Prokop 1983 CZE Pro Music Prolog Bike 02:41:30.4 44:27.3 01:16:26.8 (30) mezičasy
31 8 / Muži [ 9 ] Aleš Górecki 1993 CZE Praha 02:43:36.7 46:33.6 01:14:12.7 (24) mezičasy
32 11 / Masters II [ 40 ] Radek Bruckner 1972 CZE Brumar Mtb 02:47:24.7 50:21.6 01:18:30.5 (33) mezičasy
33 10 / Masters I [ 11 ] Jiří Horálek 1986 CZE Hradec Králové 02:50:17.7 53:14.6 01:21:20.0 (35) mezičasy
34 12 / Masters II [ 29 ] Jan Štěpán 1974 CZE Kono Pro S.r.o. 02:50:38.7 53:35.6 01:17:55.2 (32) mezičasy
35 3 / Veteráni [ 48 ] Šlégr Jiří 1954 CZE Loko Trutnov 02:51:49.5 54:46.4 01:21:38.1 (36) mezičasy
36 13 / Masters II [ 7 ] Petr Kohoutek 1975 CZE Ins Atelier NÁchod - Stars Veterans 02:55:04.7 58:01.6 01:20:28.3 (34) mezičasy
37 11 / Masters I [ 20 ] Roman Paulů 1990 CZE Dolní Branná 02:59:20.7 01:02:17.6 01:25:46.0 (39) mezičasy
38 14 / Masters II [ 24 ] Jan Řezníček 1979 CZE Čpp 03:00:48.0 01:03:44.9 01:22:30.9 (37) mezičasy
39 15 / Masters II [ 42 ] Roman Kocourek 1972 CZE Icekram 03:01:46.9 01:04:43.8 01:28:37.4 (43) mezičasy
40 16 / Masters II [ 43 ] Ladislav Koller 1977 CZE Heřmánkovice 03:02:02.1 01:04:59.0 01:27:41.2 (41) mezičasy
41 17 / Masters II [ 36 ] Aleš Šimek 1976 CZE Jilemnice 03:02:23.0 01:05:19.9 01:26:36.2 (40) mezičasy
42 4 / Veteráni [ 31 ] Pavel Šťovíček 1970 CZE Rh Valdice 03:06:41.8 01:09:38.7 01:28:25.1 (42) mezičasy
43 12 / Masters I [ 19 ] Jakub Michl 1990 CZE No Excuse 03:10:03.9 01:13:00.8 01:24:27.5 (38) mezičasy
44 1 / Ženy [ 3 ] Lucie Celbová 1992 CZE Kola-rtyně 03:11:29.6 01:14:26.5 01:29:45.2 (44) mezičasy
45 9 / Muži [ 27 ] Radek Šindler 1999 CZE Trutnov 03:18:32.0 01:21:28.9 01:30:04.2 (45) mezičasy
DNF / Masters II [ 8 ] Miloš Dolejš 1974 CZE Žehuň 01:35:28.2 (46)
DNF / Masters II [ 41 ] Ladislav Kalous 1974 CZE Broumov 01:35:39.3 (47)
DNF / Muži [ 44 ] Zdeněk MorÁvek 1996 CZE Superior Riders
DNF / Masters II [ 22 ] Štěpán Plodek 1977 CZE Envicons