mtb

výsledky

LESÁK CUP 2021

28.08.2021 Bohdašín, Červený Kostelec 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Odrážedla celkem: 18, muži : 10, ženy: 8, kluci: 10, holky: 8 [html] [pdf] [csv]
Předškoláci (do 5 let) celkem: 9, muži : 9, ženy: 0, kluci: 9, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Předškolačky (do 5 let) celkem: 9, muži : 0, ženy: 9, kluci: 0, holky: 9 [html] [pdf] [csv]
Minižáci I (1km, 6-7 let) celkem: 16, muži : 16, ženy: 0, kluci: 16, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Minižákyně I (1km, 6-7 let) celkem: 8, muži : 0, ženy: 8, kluci: 0, holky: 8 [html] [pdf] [csv]
Minižáci II (2km) celkem: 21, muži : 21, ženy: 0, kluci: 21, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Minižákyně II (2km) celkem: 5, muži : 0, ženy: 5, Muži: 0, Ženy: 5 [html] [pdf] [csv]
Žáci II (5km) celkem: 15, muži : 13, ženy: 2, kluci: 13, holky: 2 [html] [pdf] [csv]
Žáci I (5km) celkem: 12, muži : 12, ženy: 0, kluci: 12, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Žákyně I (5km) celkem: 10, muži : 0, ženy: 10, Muži: 0, Ženy: 10 [html] [pdf] [csv]
40 km celkem: 49, muži : 48, ženy: 1, Junioři: 2, Muži: 10, Masters I: 12, Masters II: 20, Veteráni: 4, Ženy: 1 [html] [pdf] [csv]
20 km celkem: 63, muži : 54, ženy: 9, Kadeti: 13, Muži: 6, Masters I: 10, Masters II: 15, Veteráni: 7, Veteráni II: 3, Kadetky: 6, Juniorky: 0, Ženy: 3 [html] [pdf] [csv]
20 km koloběžky celkem: 6, muži : 3, ženy: 3, Muži: 3, Ženy: 3 [html] [pdf] [csv]

výsledková listina Žáci II (5km)

start ~ 11:03:28

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / kluci [233] Tomáš Janovský 2008 CZE Ms Bike Academy Racing 17:37.2
2 2 / kluci [230] Adam Ulvr 2007 CZE Carla.kupkolo.cz 18:08.1 00:30.9
3 3 / kluci [228] Samuel Vik 2007 CZE S-sport Hronov 18:20.4 00:43.2
4 4 / kluci [309] Patrik Janďourek 2008 CZE Cyklo Klub Jičín 19:16.2 01:39.0
5 1 / holky [235] Ella Kuncikova 2007 CZE Bike klub Spindl 19:21.8 01:44.6
6 5 / kluci [276] Matyáš Felcman 2008 CZE Cykloklub Jičín 20:08.3 02:31.1
7 6 / kluci [231] Michal Šretr 2008 CZE S-sport Hronov 20:53.0 03:15.8
8 7 / kluci [232] Lukáš Hanuš 2008 CZE S-sport Hronov 21:57.2 04:20.0
9 8 / kluci [269] Tomáš Vítek 2008 CZE Pitrs Bikes Team 23:15.6 05:38.4
10 9 / kluci [311] Matěj Lukáš 2007 CZE Hvězda Pardubice 24:22.2 06:45.0
11 2 / holky [234] Šárka TrllovÁ 2007 CZE Bakako Nová Paka 31:46.9 14:09.7
12 10 / kluci [229] josef železov 2007 CZE žádný 32:55.2 15:18.0
12 10 / kluci [291] Jan Bubeníček 2007 CZE Hc Náchod
12 10 / kluci [268] Matyáš Podzimek 2007 CZE Cykloklub Jičín
DNS / kluci [236] Tadeáš Povr 2007 CZE Cyklo Klub Jičín