mtb

výsledky

LESÁK CUP 2021

28.08.2021 Bohdašín, Červený Kostelec 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Odrážedla celkem: 18, muži : 10, ženy: 8, kluci: 10, holky: 8 [html] [pdf] [csv]
Předškoláci (do 5 let) celkem: 9, muži : 9, ženy: 0, kluci: 9, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Předškolačky (do 5 let) celkem: 9, muži : 0, ženy: 9, kluci: 0, holky: 9 [html] [pdf] [csv]
Minižáci I (1km, 6-7 let) celkem: 16, muži : 16, ženy: 0, kluci: 16, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Minižákyně I (1km, 6-7 let) celkem: 8, muži : 0, ženy: 8, kluci: 0, holky: 8 [html] [pdf] [csv]
Minižáci II (2km) celkem: 21, muži : 21, ženy: 0, kluci: 21, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Minižákyně II (2km) celkem: 5, muži : 0, ženy: 5, Muži: 0, Ženy: 5 [html] [pdf] [csv]
Žáci II (5km) celkem: 15, muži : 13, ženy: 2, kluci: 13, holky: 2 [html] [pdf] [csv]
Žáci I (5km) celkem: 12, muži : 12, ženy: 0, kluci: 12, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Žákyně I (5km) celkem: 10, muži : 0, ženy: 10, Muži: 0, Ženy: 10 [html] [pdf] [csv]
40 km celkem: 49, muži : 48, ženy: 1, Junioři: 2, Muži: 10, Masters I: 12, Masters II: 20, Veteráni: 4, Ženy: 1 [html] [pdf] [csv]
20 km celkem: 63, muži : 54, ženy: 9, Kadeti: 13, Muži: 6, Masters I: 10, Masters II: 15, Veteráni: 7, Veteráni II: 3, Kadetky: 6, Juniorky: 0, Ženy: 3 [html] [pdf] [csv]
20 km koloběžky celkem: 6, muži : 3, ženy: 3, Muži: 3, Ženy: 3 [html] [pdf] [csv]

výsledková listina Předškolačky (do 5 let)

start ~ 10:13:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / holky [281] Sofie Jörka 2016 CZE Jsme Fitness Food Menu 00:53.5
2 2 / holky [264] Laura Krusz 2016 POL KKW Nexelo Walbrzych 01:02.3 00:08.8
3 3 / holky [323] Barbora Hurychová 2016 CZE Praha 01:03.0 00:09.5
4 4 / holky [283] Viktorie Třešňáková 2017 CZE Pitrs Bikes Team 01:04.9 00:11.4
5 5 / holky [282] Adéla Lenerová 2016 CZE Náchod 01:18.7 00:25.2
6 6 / holky [265] Nina Krušinová 2016 CZE An Bike Team Hořice 01:33.8 00:40.3
7 7 / holky [304] Libuše Ficková 2017 CZE Malé Svatoňovice 01:46.9 00:53.4
8 8 / holky [322] Tereza Hurychová 2018 CZE Praha 02:46.5 01:53.0
9 9 / holky [319] Šarlota Seinerová 2017 CZE Předklášteří 03:26.1 02:32.6