Moravský bikemaraton 2017

26.08.2017 Leština [CZE] 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

80km celkem: 60, muzi : 53, zeny: 7, Muži A: 7, Muži B: 16, Muži C: 20, Muži D: 10, Ženy A: 4, Ženy: 3 handicap, pekar, 100kg [html] [pdf]
Tandemy 80km MČRaSR celkem: 3, muzi : 2, zeny: 1, Tandemy: 3 handicap, pekar, 100kg [html] [pdf]
50km celkem: 247, muzi : 235, zeny: 12, Junioři: 6, Muži I: 170, Muži II: 40, Muži III: 19, Juniorky: 1, Ženy: 11 handicap, pekar, 100kg [html] [pdf]
30km celkem: 74, muzi : 55, zeny: 19, Předžáci: 5, MladšíŽaci: 4, StaršíŽáci: 6, TouristOpen: 54, PekařiJunioři: 0, Předžačky: 0, MladšíŽačky: 0, StaršíŽačky: 2, PekařkyJuniorky: 0, PekařkyMladší: 3, Pekařky: 0 handicap, pekar, 100kg [html] [pdf]
15km handicap celkem: 5, muzi : 5, zeny: 0, Muži: 5, Ženy: 0 handicap, pekar, 100kg [html] [pdf]

soutez_tymu_Lestina2017 [pdf] (39611B)

výsledková listina 80km

start ~ 11:07:30

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup KamennaHraz
1 1 / Muži B [14] Jan Fišnar 1980 CZE CK Kolokrám 02:53:31 00:00 55:20 (1) 01:45:34 (1)
2 1 / Muži A [43] Martin Borák 1990 CZE IN-LIFE cycling team/Puskinak.cz 02:55:51 02:19 55:24 (2) 01:46:58 (2)
3 2 / Muži B [59] Michal Smolka 1981 CZE Bikecentrum Olomouc 03:01:00 07:28 55:44 (4) 01:51:59 (4)
4 2 / Muži A [25] Michal Krčma 1988 CZE OD MORAVA Holešov 03:01:16 07:44 55:32 (3) 01:50:21 (3)
5 3 / Muži B [52] Jan Neset 1986 CZE IN-LIFE Cycling Team 03:04:42 11:10 56:45 (8) 01:53:58 (7)
6 4 / Muži B [20] Tomáš Kechrt 1981 CZE IN-life 03:05:54 12:23 56:37 (6) 01:53:27 (5)
7 3 / Muži A [58] David Babiánek 1993 CZE IN-LIFE Cycling Team 03:06:24 12:52 56:43 (7) 01:54:01 (10)
8 5 / Muži B [61] Antonín Hodr 1987 CZE GHOST Pro Bike Trutnov 03:07:14 13:42 57:17 (9) 01:53:58 (8)
9 1 / Muži C [78] Lukáš Bukovský 1977 CZE Cyklomax Rockmachine 03:07:58 14:26 55:45 (5) 01:54:00 (9)
10 2 / Muži C [12] František Čmakal 1977 CZE Cyklo Polách a syn 03:08:14 14:42 57:38 (11) 01:53:30 (6)
11 3 / Muži C [19] Martin Jílek 1969 CZE Cyklo Polách Šumperk 03:13:12 19:40 58:38 (15) 01:58:28 (14)
12 6 / Muži B [56] Michal Široký 1979 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 03:13:38 20:07 01:00:15 (17) 03:20:30 (55)
13 4 / Muži C [40] Martin Tyráček 1973 CZE MOOLBIKE TEAM 03:13:46 20:14 57:21 (10) 01:55:23 (11)
14 5 / Muži C [45] Radek König 1976 CZE Šneci 03:13:58 20:27 58:37 (14) 01:58:26 (13)
15 6 / Muži C [42] Milan Žmolík 1973 CZE MONTIVA MTB Fryšták 03:15:56 22:24 58:34 (13) 01:58:19 (12)
16 1 / Muži D [44] Tomáš Eichner 1967 CZE bajker.eu 03:20:45 27:14 01:00:31 (22) 02:02:49 (18)
17 7 / Muži B [57] Martin Vodehnal 1980 CZE Veloservis Flach 03:20:47 27:15 01:00:15 (18) 02:01:18 (16)
18 2 / Muži D [75] Radovan Steuer 1964 CZE BSC Opava 03:21:15 27:43 59:01 (16) 01:59:31 (15)
19 7 / Muži C [74] Martin Kouřil 1975 CZE CK KOLOKRÁM SVIJANY 03:22:01 28:30 01:05:26 (39) 02:05:43 (28)
20 3 / Muži D [22] Miroslav Kolomazník 1963 CZE OD MORAVA Holešov 03:23:15 29:44 01:02:35 (31) 02:05:21 (24)
21 4 / Muži D [32] Luděk Pavlák 1966 CZE Brno 03:24:40 31:09 01:01:49 (25) 02:03:28 (21)
22 8 / Muži B [17] Petr Hének 1987 CZE AK Drnovice 03:26:41 33:10 01:02:56 (33) 02:05:39 (27)
23 4 / Muži A [29] Michael Novák 1992 CZE Olomouc 03:27:07 33:36 01:02:24 (30) 02:03:04 (19)
24 8 / Muži C [46] Drahomir Koudelka 1971 CZE meixner consulting 03:27:38 34:07 01:04:15 (36) 02:08:17 (32)
25 9 / Muži B [62] Radek Jorda 1983 CZE Olomouc 03:29:05 35:34 01:01:03 (23) 02:03:07 (20)
26 9 / Muži C [36] Roman Šatánek 1973 CZE OD MORAVA Holešov 03:29:31 36:00 01:01:56 (27) 02:04:07 (22)
27 10 / Muži B [49] Martin Rábl 1979 CZE Crossbike 03:31:57 38:26 01:00:25 (19) 02:02:45 (17)
28 11 / Muži B [489] Martin Voženílek 1983 CZE Libina 03:32:41 39:10 01:02:19 (29) 02:05:38 (26)
29 5 / Muži D [50] Alois Uchytil 1966 CZE biketeam Zlaté Hory 03:32:42 39:10 01:01:53 (26) 02:04:18 (23)
30 10 / Muži C [18] Lubomir Horký 1968 CZE Cyklo Polách a syn Šumperk 03:34:36 41:04 01:00:27 (20) 02:06:57 (30)
31 11 / Muži C [48] Dušan Orálek 1974 CZE Moravská Třebová 03:34:40 41:08 01:00:29 (21) 02:05:43 (29)
32 6 / Muži D [15] Aleš Flégl 1963 CZE CTM SILVINI R2 Sport 03:35:10 41:39 01:02:43 (32) 02:07:38 (31)
33 7 / Muži D [77] Jan Rohan 1962 CZE Opavský sportovní klub 03:39:55 46:23 01:03:07 (34) 02:10:54 (34)
34 1 / Ženy A [47] Martina Neumanová 1988 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 03:40:32 47:01 01:06:34 (40) 02:13:00 (36)
35 5 / Muži A [13] David Dovrtěl 1993 CZE CYKLO ŽOPY 03:40:41 47:09 01:05:15 (38) 02:09:47 (33)
36 12 / Muži B [490] Martin Březina 1982 CZE Cyklo Koala 03:50:57 57:26 01:08:21 (44) 02:16:30 (39)
37 12 / Muži C [39] Michal Tomášek 1970 CZE Credo team 03:52:28 58:57 01:07:11 (41) 02:14:28 (37)
38 13 / Muži C [54] Tomáš Kostka 1974 CZE Vikýřovice 03:57:05 01:03:33 01:07:14 (42) 02:18:19 (41)
39 8 / Muži D [28] Zdeněk Nádvorník 1962 CZE Vosa Čechovice 03:59:51 01:06:20 01:03:19 (35) 02:15:33 (38)
40 14 / Muži C [35] Josef Staník 1969 CZE Bike Sport Uničov 04:01:52 01:08:20 01:08:16 (43) 02:17:19 (40)
41 2 / Ženy A [60] Iveta Kolegarová 1988 CZE IN-LIFE Cycling Team 04:03:04 01:09:33 01:09:35 (45) 02:20:46 (42)
42 1 / Ženy [63] Leona Bušková 1972 CZE GHOST Team 04:07:24 01:13:53 01:14:23 (50) 02:29:21 (45)
43 3 / Ženy A [487] Iveta Pagáčová 1984 CZE Cyklo Koala 04:07:53 01:14:22 01:15:56 (54) 02:30:34 (47)
44 2 / Ženy [76] Silvie Vasiliadisová 1971 CZE HEAD Bike TJ Opava 04:11:43 01:18:11 01:15:05 (51) 02:30:36 (49)
45 15 / Muži C [34] Jaroslav Remeš 1974 CZE OD MORAVA 04:17:19 01:23:47 01:12:15 (48) 02:28:07 (44)
46 3 / Ženy [23] Eva Komárková 1958 CZE Cyklo Polách a syn 04:19:14 01:25:43 01:15:22 (52) 02:32:52 (51)
(47) 16 / Muži C [30] Radek Novotný 1970 CZE OCK Osík 04:19:14 01:25:43 01:15:29 (53) 02:30:32 (46)
48 6 / Muži A [38] Roman Špičák 1993 CZE MOOLBIKE.CZ 04:21:31 01:28:00 01:10:39 (46) 02:24:02 (43)
49 7 / Muži A [33] Ivo Polcr 1990 CZE MOOLBIKE.CZ 04:21:33 01:28:02 01:01:06 (24) 02:05:38 (25)
50 17 / Muži C [41] Stanislav Vyležík 1973 GNB červena jahoda 04:26:18 01:32:46 01:13:50 (49) 02:31:07 (50)
51 18 / Muži C [55] Ladislav Liška 1970 CZE Lipová 04:29:10 01:35:39 01:27:04 (58) 02:45:15 (53)
52 19 / Muži C [24] Petr Kratochvíl 1972 CZE Cyklo Polách a syn Šumperk 04:32:05 01:38:33 01:11:11 (47) 02:30:35 (48)
53 9 / Muži D [27] Peter MLYNÁRIK 1965 SVK ŠK VAZKA Bratislava 04:43:33 01:50:01 01:19:52 (56) 02:44:13 (52)
54 10 / Muži D [31] Jaromír Pavelek 1964 CZE MOUNTAINTIME.CZ VENDETTA 04:50:48 01:57:16 01:21:07 (57) 02:45:59 (54)
DNF / Muži B [10] martin bartoš 1979 CZE bike sport team mohelnice 02:09:43 01:02:08 (28)
DNF / Muži B [53] Petr Josefus 1986 CZE 02:23:15
DNF / Ženy A [26] Michaela Lišková 1990 CZE červena jahoda 02:35:44
DNF / Muži C [21] Petr Klimeš 1977 CZE Vikýřovice 02:50:26 01:16:13 (55)
DNF / Muži B [51] Jaromír Volek 1980 CZE SK BagBike 57:43 (12)
DNF / Muži B [100] Jiří Jureček 1986 CZE Opava 01:04:24 (37) 02:12:26 (35)

výsledková listina Tandemy 80km MČRaSR

start ~ 11:07:30

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup KamennaHraz
1 1 / Tandemy [363] Radek a Petra Pavelkovi 1974 CZE Valaští Bajkeři 04:14:35 00:00 01:19:32 (1) 02:34:39 (1)
2 2 / Tandemy [502] Václav Morozov Jana Charvátová 1963 CZE AGRO 21 04:57:24 42:49 01:20:56 (2) 02:45:57 (2)
3 3 / Tandemy [501] Vladimír a Filip Dvouletí 1942 CZE Kupkolo SRNCI 05:01:08 46:33 01:40:04 (3)

výsledková listina 50km

start ~ 11:12:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup KamennaHraz
1 1 / Muži I [354] Tomáš Fláma 1997 CZE Bike Sport Uničov 01:48:41 00:00 54:41 (1)
2 2 / Muži I [323] Michal Novák 1991 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 01:48:42 00:01 54:41 (2)
3 3 / Muži I [256] Aleš Vávra 1982 CZE ANAG Olomouc 01:50:19 01:37 55:34 (3)
4 4 / Muži I [320] Adam Válek 1984 CZE Drásal Team Holešov 01:51:01 02:20 56:44 (4)
5 1 / Junioři [276] Adam Formánek 1999 CZE TUFO CZ OTROKOVICE 01:52:33 03:51 56:45 (5)
6 5 / Muži I [267] Tomas Zlamal 1979 CZE olomouc 01:55:58 07:16 57:52 (7)
7 6 / Muži I pekar [148] Jaroslav Jakubech 1978 SVK pekáreň Brojo 01:56:46 08:04 59:33 (12)
8 7 / Muži I [268] Tomáš Zlámal 1979 CZE Proxima 01:56:47 08:06 58:52 (8)
9 8 / Muži I pekar [289] Jan Malíř 1980 CZE GHOST team 01:57:06 08:25 59:29 (10)
10 9 / Muži I [288] Milan Liberda 1982 CZE Olomouc 01:57:44 09:02 01:00:10 (13)
11 10 / Muži I handicap [157] Tomáš Kajnar 1978 CZE Zlaté Hory 01:58:24 09:43 59:03 (9)
12 1 / Muži II [236] Leopold Spáčil 1959 CZE NOVATOP LAPIERRE 01:59:00 10:19 59:31 (11)
13 11 / Muži I [308] Dominik Brandýs 1992 CZE Cyklo team KOLARNA 02:00:59 12:18 01:00:43 (16)
14 12 / Muži I [328] Petr Pospíšil 1973 CZE On Road racing team 02:01:00 12:19 01:00:37 (14)
15 13 / Muži I [138] Marek Hejtmánek 1997 CZE SPORTON ŠUMPERK 02:01:23 12:41 57:42 (6)
16 14 / Muži I [284] Jiří König 1978 CZE Cyklomorava 02:01:28 12:47 01:00:41 (15)
17 15 / Muži I [128] Tomaš Gerhard 1972 CZE Duko Rýmařov 02:01:37 12:56 01:01:29 (22)
18 16 / Muži I [195] Antonín Maňur 1989 CZE Stará Ves 02:01:39 12:58 01:00:59 (19)
19 17 / Muži I [253] Michal Vágner 1977 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 02:02:41 14:00 01:03:23 (31)
20 2 / Muži II [282] Jiří Jurečka 1966 CZE Polabští cyklisté o.... 02:03:12 14:31 01:02:06 (23)
21 18 / Muži I [204] Viktor Navrátil 1976 CZE Uničov 02:03:19 14:37 01:01:16 (20)
22 19 / Muži I [329] David Pivko 1976 CZE Bystřice nad Pernštejnem 02:03:46 15:05 01:01:18 (21)
23 20 / Muži I [315] Petr Slavíček 1990 CZE Slavětín u Litovle 02:04:17 15:35 01:02:31 (29)
24 21 / Muži I [309] Miroslav Nečas 1974 CZE Olomouc 02:05:23 16:42 01:02:27 (27)
25 22 / Muži I [351] Radim Hrzán 1977 CZE Pardubice 02:05:24 16:43 01:02:08 (24)
26 23 / Muži I [281] David Horký 1990 CZE Cyklo Polách Šumperk 02:05:24 16:43 01:00:59 (18)
27 24 / Muži I [310] Jan Doutnáč 1973 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 02:05:26 16:45 01:02:44 (30)
28 25 / Muži I [171] Ivo Kolář 1988 CZE Postřelmov 02:05:44 17:02 01:02:21 (25)
29 26 / Muži I [111] Jan Doležal 1979 CZE Cyklo Klub Bendl 02:05:55 17:14 01:03:28 (32)
30 27 / Muži I [141] Radek Hlásný 1985 CZE Písařov 02:05:56 17:14 01:04:33 (40)
31 28 / Muži I [214] Marek Petrovský 1972 CZE Loupežníci 02:06:58 18:16 01:02:24 (26)
32 2 / Junioři [142] Radek Holec 1999 CZE KN PROJECT 02:07:06 18:25 01:06:24 (52)
33 29 / Muži I [274] Svatoslav Běhůnek 1981 CZE Unitherm Běhůnek s.r.o. 02:07:08 18:27 01:00:56 (17)
34 30 / Muži I [212] Radek Pavlík 1968 CZE A team NOVO Bruntál 02:07:11 18:30 01:05:53 (47)
35 31 / Muži I [326] Radovan FOJT 1970 CZE Bikecentrum Olomouc 02:07:13 18:31 01:03:42 (33)
36 1 / Muži III [359] Miroslav Frkal 1956 CZE NOVATOP Opava 02:07:28 18:46 01:04:06 (36)
37 2 / Muži III [353] Jiři Kouřil 1955 CZE Fitko Jeseník 02:07:29 18:48 01:04:26 (37)
38 3 / Muži III [316] Lubomír Vychodil 1957 CZE cykloteam KOLARNA 02:07:55 19:14 01:04:48 (43)
39 3 / Muži II [327] Milan Machalický 1961 CZE Cycloracing team Olomouc 02:09:33 20:51 01:03:46 (34)
40 32 / Muži I [246] petr Tichy 1972 CZE Kunčice pod On. 02:09:43 21:02 01:04:31 (38)
41 33 / Muži I [239] Martin Šenk 1978 CZE Hc šneci 02:09:46 21:04 01:04:03 (35)
42 4 / Muži II [356] Pavel Jurčík 1965 CZE Zapro Tri team 02:10:04 21:22 01:04:56 (44)
43 34 / Muži I pekar [120] Marek Engel 1972 CZE Diamant 02:10:13 21:31 01:05:15 (45)
44 35 / Muži I [263] Ladislav Závrbský 1993 CZE UPOL FTK 02:11:35 22:54 01:07:39 (58)
45 4 / Muži III [307] Tomáš Boreček 1957 CZE NOVATOP LAPIERRE 02:11:58 23:16 01:06:06 (49)
46 36 / Muži I [194] Tomáš Malý 1974 CZE KN Project Zábřeh 02:12:14 23:33 01:04:34 (41)
47 37 / Muži I [346] David Wiedermann 1991 CZE MOOLBIKE TEAM 02:12:23 23:41 01:11:17 (91)
48 38 / Muži I [210] Miroslav Pagáč 1991 CZE STEVENS BIKES - EMILIO SPORT 02:12:24 23:43 01:04:42 (42)
49 3 / Junioři [151] Dominik Jansa 1999 CZE Moravská Třebová 02:12:58 24:16 01:05:46 (46)
50 39 / Muži I [343] Martin Klecker 1979 CZE Bikesport Team Mohelnice 02:13:37 24:55 01:06:07 (50)
51 40 / Muži I [361] Martin Brachtl 1992 CZE Mool Bike 02:13:38 24:57 01:06:45 (55)
52 41 / Muži I [337] Jakub Fux 1977 CZE Machová 02:13:41 25:00 01:07:34 (57)
53 42 / Muži I [319] Jaromír Ondra 1977 CZE Tovačov 02:14:58 26:16 01:09:13 (67)
54 43 / Muži I [250] Václav Tutsch 1969 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 02:15:21 26:39 01:09:18 (71)
55 5 / Muži III [312] Jiljí Krkoška 1951 CZE MTB Ondřejník 02:15:21 26:40 01:08:55 (64)
56 44 / Muži I [215] Petr Plesník 1975 CZE LesNice 02:15:21 26:40 01:08:41 (62)
57 5 / Muži II [279] Miloš Hejtmánek 1963 CZE HASbike Šumperk 02:15:35 26:54 01:06:35 (53) 03:38:59 (2)
58 45 / Muži I [350] Daniel Blaháček 1993 CZE Vašíček Pekařství a cukrářství ZÁBŘEH 02:15:56 27:15 01:11:19 (92)
59 46 / Muži I [317] Miroslav Havlíček 1992 CZE Hanovice 02:16:28 27:47 01:06:35 (54)
60 4 / Junioři [230] Vojtěch Skalický 2000 CZE Lesnice 02:16:29 27:47 01:08:45 (63)
61 47 / Muži I pekar [136] Radek Hanzal 1974 CZE Jizerské pekárny 02:16:44 28:02 01:09:15 (69)
62 48 / Muži I [225] David Richter 1977 CZE TOFIDO 02:17:21 28:40 01:07:40 (59)
63 6 / Muži II [113] Petr Dosoudil 1967 CZE Hostkovice 02:17:29 28:48 01:06:04 (48)
64 49 / Muži I [271] Marcel Železný 1994 CZE MOOLBIKE.CZ 02:17:32 28:51 01:10:20 (77)
65 50 / Muži I [314] Vít Slavíček 1994 CZE Slavětín u Litovle 02:17:37 28:55 01:10:35 (84)
66 51 / Muži I [193] Lukáš Malínek 1980 CZE Bikesport Mohelnice 02:17:37 28:56 01:09:45 (72)
67 52 / Muži I pekar [222] Michal Rada 1979 CZE Zeelandia 02:17:57 29:15 01:09:18 (70)
68 53 / Muži I pekar [189] Miroslav Liška 1979 CZE United Bakeries 02:18:14 29:33 01:09:01 (65)
69 7 / Muži II [197] Josef Matějičný 1962 CZE Nový Jičín 02:18:21 29:39 01:09:13 (66)
70 54 / Muži I [187] Ondřej Linhart 1996 CZE ČabanBike 02:18:33 29:52 01:09:46 (73)
71 55 / Muži I [206] Petr Nemrava 1980 CZE SC Samotišky 02:18:50 30:08 01:10:31 (83)
72 56 / Muži I [243] Jan Šuba 1984 CZE Uničov 02:19:00 30:18 01:08:04 (61)
73 57 / Muži I [261] Ondřej Vortel 1987 CZE Cyklo Polách a syn Šumperk 02:19:31 30:50 01:07:10 (56)
74 58 / Muži I [159] Josef Kaplan 1984 CZE Jablonné nad Orlicí 02:20:18 31:37 01:09:53 (75)
75 59 / Muži I [275] Roman Faltus 1979 CZE Šumperk 02:20:24 31:42 01:06:13 (51)
76 8 / Muži II [286] Martin Kubala 1967 CZE Cobram team 02:20:30 31:48 01:10:57 (88)
77 60 / Muži I [117] Pavel Dubový 1972 CZE Libina 02:20:33 31:51 01:11:19 (93)
78 61 / Muži I [106] Kamil Brachař 1986 CZE Troubelice 02:20:35 31:54 01:08:03 (60)
79 62 / Muži I [336] Jaroslav Jarkovský 1968 CZE BT Tygři Holešov 02:21:09 32:27 01:09:52 (74)
80 63 / Muži I handicap [340] Tomáš Mastík 1978 CZE Handicap 02:21:12 32:30 01:11:31 (96)
81 64 / Muži I handicap [339] Petr Kocman 1970 CZE Čemba/Černí koně 02:21:13 32:32 01:10:44 (85)
82 65 / Muži I [242] Michal Šrůtek 1983 CZE Kongo TeaM 02:21:16 32:35 01:11:01 (89)
83 66 / Muži I [199] Luboš Minařík 1983 CZE Olomouc 02:21:36 32:54 01:09:14 (68)
84 9 / Muži II [170] Radovan Kohout 1966 CZE Uničov 02:21:39 32:58 01:10:29 (82)
85 10 / Muži II [101] Milan Babiánek 1963 CZE MiKo cycles Přerov 02:21:40 32:59 01:12:16 (102)
86 11 / Muži II [252] Jaroslav Urbášek 1963 CZE Pavla s. r. o. 02:22:05 33:23 01:12:01 (100)
87 12 / Muži II [277] Milan Frank 1967 CZE Cyklomorava 02:22:11 33:30 01:10:21 (78)
(88) 67 / Muži I [299] Dalibor Urbášek 1975 CZE KWN 02:22:11 33:30 01:10:49 (87)
89 1 / Ženy [278] Ewa Haltof 1994 CZE A team NOVO Bruntál 02:22:30 33:49 01:10:27 (81)
90 68 / Muži I [162] Konstantin Kavrentzis 1981 CZE Cyklo Polách a syn 02:22:52 34:10 01:14:56 (122)
91 69 / Muži I [266] Břetislav Zemene 1971 CZE Nemile 02:22:57 34:15 01:10:45 (86)
92 13 / Muži II [173] Rudolf Kolář 1963 CZE A team NOVO Bruntál 02:23:08 34:26 01:12:53 (107)
93 6 / Muži III [324] Miroslav Havlíček 1954 CZE cykloteam KOLARNA 02:23:08 34:27 01:12:05 (101)
94 70 / Muži I [102] Jakub Barteska 1988 CZE Velká Bystřice 02:23:25 34:44 01:10:24 (79)
95 14 / Muži II [357] Milan Polách 1964 CZE Postřelmov 02:23:39 34:58 01:12:00 (99)
96 71 / Muži I 100kg [219] Ivan Pospíšil 1978 CZE 616 MTB crew 02:23:40 34:59 01:13:35 (114)
97 15 / Muži II pekar [218] Radek Pospíšil 1963 CZE Omega CZ - Morava 02:24:04 35:23 01:12:19 (103)
98 72 / Muži I [228] David Ryšavý 1975 CZE Bikesport Team Mohelnice 02:24:29 35:48 01:11:23 (94)
99 73 / Muži I [196] Petr Matěj 1976 CZE Tři šneci 02:24:41 35:59 01:10:19 (76)
100 74 / Muži I [176] Vojtěch Konvalinka 1988 CZE Charvatská Nová Ves 02:24:43 36:02 01:11:56 (98)
101 75 / Muži I [192] Jiří Majstršín 1987 CZE Zábřeh 02:24:44 36:02 01:14:23 (120)
102 76 / Muži I [344] Pavel Hotový 1970 CZE Cyklo Polách a syn 02:24:44 36:03 01:13:02 (109)
103 77 / Muži I [139] Michal Hel 1993 CZE OCR Runners Olomouc 02:24:45 36:04 01:12:45 (105)
104 16 / Muži II [224] Petr Riedl 1966 CZE Dukla CHromeč 02:24:47 36:06 01:10:27 (80)
105 7 / Muži III [109] Jožka Bystrianský 1954 CZE GHOST team 02:25:49 37:07 01:11:27 (95)
106 5 / Junioři [122] Matyáš Falta 2000 CZE Náchod 02:26:24 37:43 01:15:10 (124)
107 78 / Muži I [155] Jakub Jílek 1992 CZE Cyklo Polách Šumperk 02:26:52 38:10 01:13:51 (117)
108 79 / Muži I [147] Stanislav Jakeš 1989 CZE Nakriv 02:27:33 38:52 01:11:44 (97)
109 80 / Muži I [360] Miroslav Rédl 1984 CZE Olomouc 02:27:46 39:05 01:11:10 (90)
110 81 / Muži I pekar [200] PETR MLÍKA 1970 CZE United Bakeries 02:28:14 39:33 01:13:56 (118)
111 82 / Muži I [105] Vítězslav Boček 1970 CZE Nábytkové studio Lazecký 02:28:22 39:41 01:13:33 (113)
112 83 / Muži I [152] Martin Jareš 1976 CZE Jablonné nad Orlicí 02:28:55 40:13 01:12:58 (108)
113 84 / Muži I [186] Ladislav Linhart 1974 CZE ČabanBike 02:29:44 41:03 01:13:23 (112)
114 85 / Muži I [126] Jiří Fričar 1975 CZE sám za sebe ,RockMachine gooo 02:29:56 41:15 01:15:19 (127)
115 86 / Muži I [311] Marek Doseděl 1977 CZE 02:30:11 41:30 01:15:15 (126)
116 87 / Muži I [345] Roman Hansmann 1984 CZE MOOLBIKE 02:30:13 41:32 01:15:53 (130)
117 88 / Muži I [133] Martin Hájek 1987 CZE Kolárna Olomouc 02:30:15 41:34 01:13:40 (116)
118 89 / Muži I [293] Jaroslav Plhák 1983 CZE CZ LOKO A 02:30:59 42:18 01:17:05 (148)
119 90 / Muži I [184] Michal Kučera 1985 CZE Mohelnice 02:31:03 42:21 01:16:30 (139)
120 91 / Muži I [174] Petr Koňárek 1973 CZE Bike Rýmařov 02:31:06 42:25 01:12:51 (106)
121 92 / Muži I [349] Jiří Malec 1969 CZE Zábřeh 02:31:24 42:42 01:16:00 (133)
122 93 / Muži I [208] Jindřich Opluštil 1984 CZE Ostrava-Poruba 02:31:25 42:44 01:16:34 (140)
123 94 / Muži I [209] Pavel Orálek 1978 CZE CZ LOKO 02:31:31 42:50 01:15:15 (125)
124 95 / Muži I [287] Jan Kutálek 1986 CZE CZ LOKO 02:31:33 42:52 01:16:52 (144)
125 96 / Muži I [110] Tomáš Cahlík 1987 CZE Šumperk 02:31:33 42:52 01:16:29 (138)
126 17 / Muži II [175] Milan Konopa 1961 CZE Credo team 02:31:41 42:59 01:15:02 (123)
127 97 / Muži I [347] Alexandr Skribuckij 1991 CZE MOOLBIKE 02:31:46 43:04 01:15:54 (131)
128 1 / Juniorky [285] Zuzana Králíková 2001 CZE 4EVER Cyklo Bulis 02:32:14 43:33 01:15:55 (132)
129 18 / Muži II [305] Petr Ordáň 1965 CZE Cykloch team 02:32:15 43:33 01:16:20 (136)
130 19 / Muži II [265] Lubomír Zemek 1967 CZE TJ Družba Hlavnice 02:32:40 43:59 01:13:14 (111)
131 6 / Junioři [202] Tomáš Musílek 1999 CZE Tomáš Musílek - I.G.C. Strojal (sponzor) 02:33:19 44:37 01:12:20 (104)
132 8 / Muži III [321] Pavel Podešva 1947 CZE Horní město 02:33:19 44:38 01:15:21 (128)
133 20 / Muži II [238] Jiří Šafránek 1964 CZE Poděbrady 02:33:23 44:42 01:16:45 (142)
134 2 / Ženy [203] Jana Nádvorníková 1994 CZE Vosa Čechovice 02:33:25 44:44 01:16:59 (146)
135 98 / Muži I [112] Lukáš Doležel 1990 CZE VK Olomouc 02:34:00 45:19 01:14:15 (119)
136 99 / Muži I [304] Miroslav Žváček 1968 CZE Dolní Studénky 02:34:17 45:36 01:18:45 (156)
137 100 / Muži I 100kg [306] Josef Bešta 1982 CZE Klopina 02:34:17 45:36 01:14:28 (121)
138 101 / Muži I [269] Petr Zouhar 1987 CZE Kolšov 02:34:18 45:36 01:13:09 (110)
139 102 / Muži I [177] Petr Kopečný 1982 CZE Olomouc 02:34:57 46:15 01:16:03 (135)
140 103 / Muži I [130] Ondřej Grézl 1986 CZE Rovensko 02:35:28 46:47 01:16:26 (137)
141 104 / Muži I [103] Jaroslav Bartoš 1982 CZE kórovačka bajk tým 02:35:35 46:53 01:15:24 (129)
142 105 / Muži I [303] Petr Ziegler 1970 CZE Duko Rýmařov 02:35:38 46:56 01:17:48 (153)
143 9 / Muži III [334] Pavel Korec 1957 CZE Boskovice 02:36:29 47:48 01:17:18 (150)
144 106 / Muži I [165] Honza Keprt 1983 CZE Silný team Uničov 02:37:19 48:37 01:18:40 (155)
145 107 / Muži I [150] Petr Jansa 1976 CZE Moravská Třebová 02:37:50 49:09 01:13:38 (115)
146 108 / Muži I [249] Milan Třaskoš 1979 CZE Trhoši 02:37:50 49:09 01:19:17 (159)
147 109 / Muži I [244] Martin Šulc 1977 CZE Jablonné nad Orlicí 02:38:04 49:22 01:17:04 (147)
148 110 / Muži I [178] Richard Horák 1975 CZE 3Atlonteam Uničov 02:38:24 49:43 01:26:39 (190)
149 10 / Muži III [313] Zdeněk Majer 1946 CZE Olomouc 02:38:45 50:03 01:18:02 (154)
150 111 / Muži I pekar [129] Daniel Glogar 1978 CZE Pekařství Knappe 02:39:23 50:41 01:17:06 (149)
151 21 / Muži II [241] Milan Škoda 1966 CZE Redpoint team 02:39:23 50:42 01:18:51 (158)
152 112 / Muži I pekar [179] Roman Krčmář 1968 CZE Kleins 02:39:36 50:55 01:16:54 (145)
153 113 / Muži I [262] Pavel Všetíček 1976 CZE Litovel 02:40:33 51:51 01:18:46 (157)
154 3 / Ženy [154] Romana Jašková 1990 CZE Atletika Zábřeh 02:40:35 51:54 01:19:56 (161)
155 114 / Muži I [296] LIBOR ŠPAČEK 1975 CZE LESNICE 02:40:59 52:17 01:17:47 (152)
156 115 / Muži I 100kg [322] Vladimír Kistan 1971 CZE Rzmarov 02:41:38 52:57 01:22:11 (174)
157 116 / Muži I pekar [258] Petr Veselík 1977 CZE PFAHNL 02:42:35 53:53 01:16:41 (141)
158 117 / Muži I [232] Jan Smejkal 1993 CZE Olomouc 02:42:37 53:55 01:16:51 (143)
159 118 / Muži I [290] milan navara 1980 CZE muthafucka 02:42:44 54:03 01:20:55 (165)
160 119 / Muži I [335] Zbyněk Šindler 1972 CZE červena jahoda 02:43:15 54:34 01:20:12 (162)
161 120 / Muži I [237] Ondřej Studénka 1985 CZE Brno 02:43:23 54:42 01:16:02 (134)
162 121 / Muži I handicap [330] Patrik Valas 1979 CZE HAMET 02:43:57 55:15 01:21:17 (167)
163 122 / Muži I 100kg [235] Petr Sovadina 1969 CZE CYKLO ŽOPY 02:44:15 55:33 01:21:32 (169)
164 22 / Muži II pekar [226] Jaromír Rumplík 1959 CZE United Bakeries 02:44:38 55:56 01:22:46 (177)
165 23 / Muži II [169] Petr Knápek 1966 CZE KN PROJECT 02:45:17 56:36 01:19:39 (160)
166 123 / Muži I pekar [158] Radek Kamenský 1979 CZE Jizerské pekárny 02:45:33 56:51 01:20:35 (163)
167 124 / Muži I pekar [255] Michal Valenta 1982 CZE United Bakeries 02:47:58 59:16 01:22:44 (176)
168 4 / Ženy [119] Lenka Eliášová 1978 CZE Hačky 02:48:04 59:23 01:21:37 (170)
169 125 / Muži I [302] Michal Zelený 1988 CZE Šumperk 02:48:07 59:26 01:22:07 (172)
170 24 / Muži II pekar [231] Petr Slavík 1966 CZE PFAHNL 02:49:17 01:00:35 01:22:51 (178)
171 126 / Muži I [168] Miroslav Klug 1989 CZE CDW 02:49:37 01:00:56 01:21:59 (171)
172 127 / Muži I 100kg [185] Martin Kulatý 1975 CZE Bikesport tým Mohelnice 02:49:37 01:00:56 01:21:01 (166)
173 128 / Muži I [118] Stanislav Duchovný 1981 CZE Dvorce 02:49:43 01:01:02 01:26:23 (188)
174 25 / Muži II [325] Evžen Javora 1959 CZE ZAMBICOS ZLÍN 02:49:55 01:01:13 01:23:28 (180)
175 129 / Muži I [298] Martin Tělupil 1988 CZE Zábřeh na Moravě 02:50:01 01:01:20 01:23:10 (179)
176 130 / Muži I 100kg [333] Ondřej Polách 1988 CZE Cyklo Polách a syn Šumperk 02:50:49 01:02:08 01:20:47 (164)
177 11 / Muži III pekar [160] Luboš Karník 1955 CZE Alimpek 02:51:24 01:02:42 01:30:53 (206)
178 5 / Ženy [318] Hana Dostálová 1970 CZE Křelov 02:51:29 01:02:47 01:25:20 (185) 03:27:45 (1)
179 131 / Muži I [172] Vladimír Kolář 1974 CZE CT Hvozdná 02:51:45 01:03:03 01:25:54 (186)
180 132 / Muži I [300] Jiří Voldán 1968 CZE DAKO Hodonín 02:52:49 01:04:08 01:22:25 (175)
181 133 / Muži I [135] Tomáš Handl 1975 CZE Olomouc 02:53:28 01:04:46 01:29:07 (202)
182 134 / Muži I [107] Josef Březina 1978 CZE Tři šneci 02:54:58 01:06:17 01:22:11 (173)
183 12 / Muži III [331] Jaroslav Kroutilík 1955 CZE Vyškov 02:54:59 01:06:18 01:27:19 (192)
184 135 / Muži I [348] Lukáš Hašek 1984 CZE Úsov 02:55:09 01:06:27 01:28:12 (200)
185 136 / Muži I [146] Michal Chromek 1971 CZE Křelov-Břuchotín 02:56:32 01:07:51 01:24:15 (182)
186 137 / Muži I 100kg [358] Petr Šimek 1981 CZE Nakriv 02:58:50 01:10:09 01:24:42 (183)
187 138 / Muži I [115] Jakub Doubrava 1993 CZE Zábřeh 02:59:24 01:10:43 01:31:37 (210)
188 13 / Muži III [164] Jan Keprt 1954 CZE Nadoraz Zábřeh 02:59:30 01:10:49 01:27:21 (193)
189 6 / Ženy [227] Irena Rutarová 1972 CZE Credo team 02:59:38 01:10:57 01:27:56 (198)
190 139 / Muži I [163] Viktor Kejík 1976 CZE MIBO Bike Team 03:01:17 01:12:36 01:27:50 (197)
191 140 / Muži I [132] Jan Hadáček 1977 CZE MIBO Bike Team 03:01:19 01:12:37 01:27:59 (199)
192 26 / Muži II [183] Petr Kučera 1965 CZE Nezmar 03:01:27 01:12:46 01:27:01 (191)
193 141 / Muži I [273] Petr Drdak 1977 CZE Vysoke Myto 03:01:46 01:13:05 01:25:57 (187)
194 142 / Muži I [270] Vojtěch Žákovčík 1970 CZE Dopiju a jedu Holešov 03:02:10 01:13:29 01:27:33 (194)
195 143 / Muži I 100kg [223] David Rešl 1975 CZE Bikesport Team Mohelnice 03:02:24 01:13:43 01:27:45 (196)
196 144 / Muži I [240] Radek Ševčík 1981 CZE Štěpánov 03:02:25 01:13:44 01:32:43 (215)
197 145 / Muži I [260] Rostislav Vlček 1976 CZE CYKLO ŽOPY 03:03:46 01:15:05 01:26:36 (189)
198 7 / Ženy [220] Jana Pospíšilová 1983 CZE Uničov 03:04:22 01:15:40 01:30:00 (204)
199 146 / Muži I [145] Juraj Chovanec 1970 CZE LESNICE 03:04:29 01:15:48 01:28:18 (201)
200 147 / Muži I pekar [149] Hynek Jakubík 1977 CZE Zeelandia 03:05:08 01:16:26 01:24:14 (181)
201 27 / Muži II [272] Pavel Žierik 1959 CZE Holice 03:05:55 01:17:13 01:32:47 (216)
202 148 / Muži I [140] Miroslav Hladký 1988 CZE CK Morava 03:06:13 01:17:31 01:34:34 (220)
203 8 / Ženy [125] Jitka Fojtková 1987 CZE MOOLBIKE.CZ 03:07:46 01:19:05 01:30:40 (205)
204 149 / Muži I 100kg [254] Denis Vala 1979 CZE United Bakeries 03:10:12 01:21:30 01:31:31 (209)
205 28 / Muži II pekar [188] Miroslav Lipavský 1958 CZE PFAHNL 03:10:13 01:21:32 01:32:11 (212)
206 29 / Muži II pekar [181] Josef Křížek 1963 CZE Dubicko 03:10:28 01:21:47 01:29:33 (203)
207 150 / Muži I [205] Závodník Neznámý 1980 CZE Prosím stav se u časomíry 03:11:07 01:22:25 01:33:46 (219)
208 14 / Muži III [127] Zdenek Fucik 1956 CZE delta real sumperk 03:11:41 01:22:59
209 151 / Muži I [221] David Pyszný 1976 CZE Králíky 03:13:15 01:24:34 01:31:18 (208)
210 152 / Muži I [372] Jiří Polách 1972 CZE Cyklo Polách a syn 03:13:22 01:24:41 01:40:40 (230)
211 30 / Muži II 100kg [211] Zbyněk Palich 1965 CZE Omega CZ - čechy 03:13:39 01:24:58 01:35:01 (221)
212 153 / Muži I [134] Tomáš Halfar 1982 CZE Uničov 03:14:09 01:25:28 01:32:41 (214)
213 154 / Muži I pekar [247] David Tměj 1980 CZE PFAHNL 03:15:54 01:27:12 01:17:40 (151)
214 31 / Muži II [264] Ladislav Závrbský 1964 CZE CYKLO ŽOPY 03:16:07 01:27:26 01:40:22 (229)
215 32 / Muži II [280] Miroslav Hladký 1966 CZE Cyklomorava 03:16:34 01:27:53 01:37:08 (224)
216 155 / Muži I pekar [191] Jiří Macháček 1979 CZE United Bakeries 03:17:40 01:28:59 01:25:13 (184)
217 33 / Muži II [355] Jiří Pavelka 1965 CZE Olomouc 03:18:04 01:29:23 01:21:20 (168)
218 15 / Muži III pekar [182] Bohumil Kubíček 1957 CZE Litomyšl 03:18:20 01:29:39 01:32:08 (211)
219 34 / Muži II [116] Zdeněk Dovrtěl 1963 CZE CYKLO ŽOPY 03:18:27 01:29:45 01:43:44 (235)
220 156 / Muži I [123] Petr Fišnar 1986 CZE CREDO TEAM 03:18:27 01:29:45 01:27:44 (195)
221 157 / Muži I [131] Josef Gulyas 1974 CZE CZ LOKO 03:18:36 01:29:55 01:37:28 (225)
222 158 / Muži I pekar [143] Jaromír Hrudník 1976 CZE United Bakeries 03:18:45 01:30:03 01:32:54 (217)
223 159 / Muži I [342] Tomáš Žouželka 1976 CZE KNP Project Zábřeh 03:19:05 01:30:24 01:32:26 (213)
224 9 / Ženy [216] Martina Plichtová 1979 CZE Chýně 03:19:08 01:30:27 01:31:14 (207)
225 35 / Muži II pekar [248] Miroslav Tomeš 1958 CZE pekařství Samek Náchod 03:21:00 01:32:19 01:49:52 (241)
226 160 / Muži I 100kg [234] Robert Sonntag 1973 CZE Všetulské bajk tým 03:21:37 01:32:56 01:43:46 (236)
227 161 / Muži I handicap [332] Miroslav a Tomáš Rybaříkovi 1979 CZE Malá Vídeň (Tandem) 03:26:20 01:37:38 01:36:36 (223)
228 36 / Muži II [245] Martin Švercl 1967 CZE Česká Třebová 03:27:33 01:38:52 01:40:05 (227)
229 162 / Muži I [301] Petr Všetiček 1977 CZE Mladějovice 03:27:36 01:38:54 01:39:34 (226)
230 163 / Muži I [161] martin kaspar 1976 CZE Tři šneci 03:28:01 01:39:20 01:33:44 (218)
231 10 / Ženy [229] Petra Salcburgerová 1989 CZE Šumperk 03:28:20 01:39:39 01:41:30 (233)
232 37 / Muži II [137] Stanislav Hašek 1966 CZE Kolšov 03:28:37 01:39:56 01:36:14 (222)
233 164 / Muži I [251] Vlastimil Uherka 1969 CZE Bikesport Team Mohelnice 03:30:11 01:41:29 01:40:49 (231)
234 38 / Muži II pekar [198] Stanislav Mihulka 1960 CZE BAFUNARI PEKARI 03:30:19 01:41:38 01:42:10 (234)
235 39 / Muži II 100kg [121] Jiří Falta 1967 CZE Nezmar 03:30:48 01:42:06 01:40:10 (228)
236 165 / Muži I [233] Tomáš Soldán 1977 CZE CYKLO ŽOPY 03:34:42 01:46:00 01:46:41 (237)
237 40 / Muži II [297] Josef Tělupil 1962 CZE manželka 03:42:41 01:54:00 01:47:36 (239)
238 166 / Muži I 100kg [201] Petr Musil 1971 CZE Všetulské bajk tým 03:43:35 01:54:53 01:47:20 (238)
239 16 / Muži III [213] Jan Petr 1949 CZE ŠSPLK Štěpánov 03:50:50 02:02:08 01:49:19 (240)
240 167 / Muži I pekar [180] David Krišťák 1987 CZE Zeelandia 03:53:43 02:05:01 01:41:10 (232)
241 17 / Muži III [114] František Došek 1951 CZE Holešov 03:53:53 02:05:11 01:55:40 (242)
242 18 / Muži III pekar [217] Jaroslav Pomp 1956 CZE UNITED BAKERIES 04:00:08 02:11:27 01:55:57 (244)
243 19 / Muži III pekar [190] Jan Máhrla 1954 CZE Diamant 04:41:51 02:53:10 02:09:11 (245)
DNF / Muži I [375] Miroslav Poštolka 1975 CZE Nový Malín 01:39:07
DNF / Muži I [153] Ondra Jašek 1977 CZE Atletika Zábřeh 01:52:19 01:02:27 (28)
DNF / Muži I [352] libor zita 1973 CZE KN PROJECT 01:04:32 (39)
DNF / Ženy [166] gabriela kinclová 1979 CZE uničov 01:55:45 (243)

výsledková listina 30km

start ~ 11:18:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup KamennaHraz
1 1 / StaršíŽáci [440] Jakub Zemene 2003 CZE Zábřeh 01:04:19 00:00
2 2 / StaršíŽáci [425] Dominik Kunert 2002 CZE Hrabová 01:07:45 03:25
3 1 / TouristOpen [450] Tomáš Koukol 1978 CZE Olomouc 01:14:42 10:22
4 2 / TouristOpen [472] Aleš Heger 1996 CZE Šumperk 01:14:49 10:30
5 3 / TouristOpen [462] Jiří Hetflajš 1982 CZE Tři šneci 01:16:46 12:27
6 4 / TouristOpen [455] Václav Riedl 1939 CZE AKUNA Brno 01:18:16 13:56
7 3 / StaršíŽáci [404] František Čmakal 2003 CZE Cyklo Polách a syn Šumperk 01:19:15 14:55
8 4 / StaršíŽáci [469] Jan Kvapil 2002 CZE Bludov 01:21:21 17:02
9 5 / TouristOpen [453] Daniel Alvarez Perez 1979 ESP Gijon 01:21:34 17:15
10 6 / TouristOpen [418] Ondřej Kaláb 1990 CZE Leština 01:21:49 17:29
11 7 / TouristOpen [473] Lukáš Jáně 1995 CZE Šumperk 01:23:16 18:57
12 1 / Předžáci [413] Lukáš Harlender 2007 CZE Cykloteam Kolárna 01:27:30 23:11
13 8 / TouristOpen [412] Michal Harlender 1972 CZE Cykloteam Kolárna 01:27:30 23:11
14 9 / TouristOpen [432] Soňa Sovadinová 1970 CZE CYKLO ŽOPY 01:29:06 24:46
15 10 / TouristOpen [479] Jiří Vepřek 1992 CZE Leština 01:29:48 25:29
16 5 / StaršíŽáci [402] Štěpán Bureš 2003 CZE Cyklomorava 01:30:52 26:33
17 11 / TouristOpen [474] Vladimír Jáně 1968 CZE Bludov 01:31:43 27:23
18 12 / TouristOpen [428] Eva Nádvorníková 1988 CZE Vosa Čechovice 01:32:07 27:48
19 13 / TouristOpen [434] Luděk Švéda 1978 CZE Tři šneci 01:33:55 29:36
20 14 / TouristOpen [401] Tomáš Appl 1981 CZE Zábřeh 01:34:56 30:36
21 15 / TouristOpen [435] Michal Tomášek 1991 CZE CREDO TEAM 01:36:38 32:18 02:06:51 (1)
22 16 / TouristOpen [414] josef hejhal 1972 CZE sokol ostřetín 01:38:07 33:47
23 17 / TouristOpen [405] Jaromír Doležal 1974 CZE Překlady Hrochová Brníčko 01:38:12 33:53
24 18 / TouristOpen [430] Milan Neumann 1966 CZE Cirlibaba 01:38:13 33:53
25 1 / PekařkyMladší pekar [459] Edita Maříková 1993 CZE Pekárna Velký Újezd 01:40:28 36:08
26 1 / MladšíŽaci [463] Kryštof Hanzal 2005 CZE Frýdštejn 01:40:34 36:14
27 2 / MladšíŽaci [437] Jan Zapletal 2005 CZE Kladky 01:42:49 38:29
28 19 / TouristOpen [438] Roman Zapletal 1978 CZE Kladky 01:42:49 38:29
29 20 / TouristOpen [445] Tereza Nétková 1985 CZE Šumperk 01:43:25 39:06
30 21 / TouristOpen [421] Jan Kolář 1986 CZE Postřelmov 01:44:08 39:49
31 22 / TouristOpen [439] Jiří Zatloukal 1998 CZE Postřelmov 01:44:10 39:51
32 2 / PekařkyMladší pekar [426] Lucie Malá 1983 CZE Zeelandia 01:46:48 42:29
33 23 / TouristOpen [447] Libor Vyhlídal 1967 CZE Zábřeh 01:47:33 43:13
34 24 / TouristOpen [431] Kateřina Nováková 1973 CZE Olomouc 01:47:51 43:31
35 1 / StaršíŽačky [419] Michaela Klimešová 2004 CZE Vikýřovice 01:48:03 43:44
36 25 / TouristOpen [415] Dušan Horňák 1958 CZE Náměšť na Hané 01:48:29 44:09
37 2 / Předžáci [476] Tomáš Kunc 2009 CZE GHOST junior team 01:51:02 46:42
38 26 / TouristOpen [475] Marek Kunc 1975 CZE GHOST team 01:51:04 46:44
39 27 / TouristOpen [442] Pokorný Jiří 1997 CZE SK Salith sport , z.s. 01:52:35 48:16 56:20 (1)
40 28 / TouristOpen [408] Martina Fričarová 1974 CZE Sama za sebe RockMachine gooo 01:53:05 48:45
41 29 / TouristOpen [409] Radka Habigerová 1995 CZE Cyklo Polách Šumperk 01:53:25 49:06
42 30 / TouristOpen [429] Jan Nesporý 1970 CZE SK Nadoraz 01:54:20 50:01
43 31 / TouristOpen pekar [417] Petr Jiřík 1998 CZE razdvatři 01:55:01 50:41
44 2 / StaršíŽačky [461] Šárka Šimčíková 2003 CZE Uničov 01:57:02 52:42
45 32 / TouristOpen [460] Jaroslav Šimčík 1971 CZE Uničov 01:57:04 52:44
46 33 / TouristOpen [436] Jana Tvrdoňová 1983 CZE Olomouc 01:59:23 55:03
47 34 / TouristOpen [427] Lucie Mrázková 1995 CZE Holešov 02:01:33 57:13
48 35 / TouristOpen handicap [465] Markéta Kleisnerová 1983 CZE No hand 02:01:48 57:28
49 36 / TouristOpen pekar [416] Vít Jiřík 1963 CZE razdvatři 02:02:16 57:57
50 37 / TouristOpen [400] Darina Hladká 1991 CZE Cyklomorava 02:02:28 58:08
51 3 / MladšíŽaci [443] adam kaspar 2006 CZE Tři šneci 02:03:48 59:28
52 38 / TouristOpen [471] Ladislav Šin 1964 CZE 02:04:22 01:00:02
53 4 / MladšíŽaci [477] Jaroslav Dostál 2006 CZE Pavlov 02:05:01 01:00:41
54 39 / TouristOpen [478] Jaroslav Dostál 1979 CZE Pavlov 02:05:03 01:00:43
55 40 / TouristOpen [433] Jan Studénka 1991 CZE Cyklomorava 02:11:45 01:07:25
56 6 / StaršíŽáci [454] Tomáš Hlava 2002 CZE 4EVER Cyklo Bulis 02:13:44 01:09:24 01:04:40 (3)
57 41 / TouristOpen [424] Martina Kuklová 1994 CZE CYKLO ŽOPY 02:15:46 01:11:27
58 42 / TouristOpen [470] Pavel Hašek 1964 CZE Mohelnice 02:16:42 01:12:23
59 3 / Předžáci [456] Matyáš Olša 2008 CZE Zlín 02:18:48 01:14:28
60 4 / Předžáci [446] Tomáš NOVÁK 2008 CZE Zvole 02:18:49 01:14:30
61 3 / PekařkyMladší pekar [420] Pavla Kochová 1983 CZE United Bakeries 02:22:40 01:18:21
62 43 / TouristOpen [441] Ivana Hladká 1969 CZE Cyklomorava 02:26:25 01:22:05
63 44 / TouristOpen [411] Zuzana Halamová 1994 CZE Ruda nad Moravou 02:41:52 01:37:33
64 45 / TouristOpen [406] Zdeněk Drásal 1962 CZE Zábřeh 02:45:53 01:41:33
65 46 / TouristOpen [410] František Halama 1962 CZE Ruda nad Moravou 02:59:33 01:55:13
66 47 / TouristOpen [422] Dobroslav Krutta 1960 CZE Zábřeh 02:59:33 01:55:14
67 5 / Předžáci [444] Jan Kulík 2009 CZE CK Morava 03:16:40 02:12:20
68 48 / TouristOpen [403] Tomáš Bureš 1972 CZE Cyklomorava 03:16:40 02:12:21
69 49 / TouristOpen [468] Ladislav Drápal 1994 CZE Přerov 03:19:00 02:14:40
70 50 / TouristOpen [2] Pavel Nečas 1990 CZE Bajkeři 04:05:18 03:00:58
(71) 50 / TouristOpen [1] Esther Lubadika 1990 CZE Bajkeři 04:05:18 03:00:58
DNF / TouristOpen [467] Petr Chvojka 1977 CZE GHOST team 01:49:23
DNF / TouristOpen [457] Lukáš Malínek 1999 CZE Šumperk 56:21 (2)
DNF / TouristOpen [458] Michal Talík 1991 CZE Olomouc 01:04:58 (4)

výsledková listina 15km handicap

start ~ 11:23:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup KamennaHraz
1 1 / Muži handicap [367] Pavel Děcký 1979 CZE Spolek GO ON 01:00:50 00:00
2 2 / Muži handicap [368] František Novák 1966 CZE Tricykl 01:18:11 17:20
3 3 / Muži handicap [369] Zdeněk Zvolský 1974 CZE Černí koně 01:33:42 32:51
4 4 / Muži handicap [364] Petr Nerad 1966 CZE Handbike CR 01:42:25 41:35
5 5 / Muži handicap [370] Petr Očenášek 1990 CZE Černí koně 02:15:13 01:14:22