Moravský bikemaraton 2018

25.08.2018 Leština (Zábřeh) 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

80km celkem: 56, muzi : 48, zeny: 8, Muži A: 4, Muži B: 12, Muži C: 23, Muži D: 9, Juniorky: 2, Ženy A: 3, Ženy: 3 handicap, pekar, 100kg [html] [pdf]
Tandemy 80km MČRaSR celkem: 1, muzi : 0, zeny: 1, Tandemy: 1 handicap, pekar, 100kg [html] [pdf]
50km celkem: 198, muzi : 185, zeny: 13, Junioři: 3, Muži I: 133, Muži II: 32, Muži III: 17, Juniorky: 0, Ženy: 13 handicap, pekar, 100kg [html] [pdf]
30km celkem: 93, muzi : 69, zeny: 24, Předžáci: 5, MladšíŽaci: 14, StaršíŽáci: 9, TouristOpen: 53, PekařiJunioři: 0, Předžačky: 0, MladšíŽačky: 1, StaršíŽačky: 6, PekařkyJuniorky: 0, PekařkyMladší: 1, Pekařky: 4 handicap, pekar, 100kg [html] [pdf]
15km handicap celkem: 0, muzi : 0, zeny: 0, Muži: 0, Ženy: 0 handicap, pekar, 100kg [html] [pdf]
2x15km handicap celkem: 5, muzi : 5, zeny: 0, Muži: 5, Ženy: 0 handicap, pekar, 100kg [html] [pdf]
soubor typ souboru velikost poslední změna
Soutez Tymu pdf 38425B25.08.2018 16:20:12
>

výsledková listina 80km

start ~ 11:00:56

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup Hrazokruh#2
1 1 / Muži B [6] Tomáš Kechrt 1981 CZE PRIME sport expert 02:59:12 00:00 01:47:10 (5)
2 2 / Muži B [4] Michal Krčma 1988 CZE OD MORAVA Holešov 02:59:12 00:00 01:47:03 (2)
3 1 / Muži C [1] Jan Hruška 1975 CZE GHOST team 02:59:14 00:02 01:47:04 (4)
4 1 / Muži A [28] Ondřej Kušnír 1999 CZE BIKE SPORT servis Opava 03:01:37 02:25 01:48:41 (6)
5 2 / Muži C [69] Vena Hornych 1978 CZE Kupkolo MTB Trilogy 03:02:46 03:34 01:47:03 (3)
6 3 / Muži B [60] Jan Neset 1986 CZE IN-LIFE Cycling Team 03:03:29 04:17 01:47:03 (1)
7 4 / Muži B [70] Antonín Hodr 1987 CZE GHOST Pro Bike Trutnov 03:04:01 04:49 01:51:00 (9)
8 5 / Muži B [61] Michal Smolka 1981 CZE Bikecentrum Olomouc 03:06:13 07:01 01:51:09 (11)
9 6 / Muži B [5] Martin Langer 1984 CZE Moolbike.cz Olomouc 03:06:49 07:37 01:51:02 (10)
10 2 / Muži A [63] David Babiánek 1993 CZE IN-LIFE Cycling Team 03:10:17 11:05 01:50:13 (7)
11 3 / Muži C [36] Martin Tyráček 1973 CZE moolbike BBB 03:10:59 11:47 01:50:58 (8)
12 4 / Muži C [10] František Čmakal 1977 CZE Cyklo Polách a syn 03:14:23 15:11 01:55:21 (12)
13 7 / Muži B [57] Radek Žák 1980 CZE Křižanov 03:17:19 18:07 01:57:52 (15)
14 5 / Muži C [19] Martin Jílek 1969 CZE Cyklo Polách Šumperk 03:17:21 18:09 01:55:52 (13)
15 1 / Muži D [12] Tomáš Eichner 1967 CZE bajker.eu 03:20:40 21:28 01:58:26 (16)
16 6 / Muži C [32] Robert Planička 1976 CZE Bikesport Team Mohelnice 03:23:57 24:45 01:59:54 (18)
17 8 / Muži B [56] Milan Stryk 1985 CZE Zábřeh 03:27:21 28:09 01:58:42 (17)
18 7 / Muži C [25] Tomáš Kostka 1974 CZE CREDO TEAM 03:28:52 29:40 02:04:47 (22)
19 2 / Muži D [64] Miroslav Kolomazník 1963 CZE OD MORAVA Holešov 03:29:11 29:59 02:04:45 (21)
20 3 / Muži D [31] Luděk Pavlák 1966 CZE Brno 03:30:36 31:24 02:04:51 (24)
21 4 / Muži D [65] Aleš Kilnar 1963 CZE Ostrava 03:30:49 31:37 02:03:23 (20)
22 3 / Muži A [71] Martin Halfar 1989 CZE Esenbáci Jeseník 03:32:36 33:24 02:02:36 (19)
23 5 / Muži D [30] Zdeněk Nádvorník 1962 CZE Vosa Čechovice 03:34:07 34:55 02:08:19 (28)
24 9 / Muži B [68] Patrik Nešpor 1986 CZE IN-LIFE cycling team 03:35:15 36:03 01:57:50 (14)
25 6 / Muži D [13] Aleš Flégl 1963 CZE CTM SILVINI R2 Sport 03:36:29 37:17 02:05:45 (25)
26 8 / Muži C [62] Radovan FOJT 1970 CZE Bikecentrum Olomouc 03:38:04 38:52 02:06:21 (26)
27 9 / Muži C [67] martin vilč 1974 CZE červena jahoda 03:38:12 39:00 02:06:23 (27)
28 7 / Muži D [37] Alois Uchytil 1966 CZE biketeam Zlaté Hory 03:38:48 39:36 02:04:49 (23)
29 1 / Ženy A [35] Štěpánka Staňková 1989 CZE TNF bike team 03:39:30 40:18 02:09:31 (29)
30 8 / Muži D [15] Ctibor Hejtmánek 1968 CZE SHOTR BIKE 03:40:24 41:12 02:11:30 (31)
31 2 / Ženy A [58] Martina Neumanová 1988 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 03:40:40 41:28 02:09:34 (30)
32 10 / Muži C [26] Drahomir Koudelka 1971 CZE meixner consulting 03:41:40 42:28 02:12:39 (35)
33 10 / Muži B [59] Michal Široký 1979 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 03:42:21 43:09 02:14:19 (38)
34 11 / Muži C [34] Otakar Srovnal 1975 CZE Lokomotiva Zábřeh 03:48:15 49:03 02:15:05 (39)
35 1 / Ženy [38] Marie Valouchová 1973 CZE Šumperk 03:49:17 50:05 02:15:32 (40)
36 12 / Muži C [33] Petr Plesník 1975 CZE LesNice 03:50:02 50:50 02:12:36 (33)
37 4 / Muži A [17] Dominik Jansa 1999 CZE Moravská Třebová 03:50:03 50:51 02:13:16 (37)
38 13 / Muži C [20] Staník Josef 1969 CZE Bike Sport Uničov 03:54:07 54:55 02:11:58 (32)
39 11 / Muži B [39] Bohuslav Vondruška 1986 CZE TJ Sokol Hrabenov 03:54:52 55:40 02:12:36 (34)
40 14 / Muži C [55] Martin Hanzal 1976 CZE 03:56:25 57:13 02:16:08 (41)
41 9 / Muži D [24] Milan Konopa 1961 CZE Credo team 03:56:49 57:37 02:17:58 (44)
42 15 / Muži C [18] Petr Jansa 1976 CZE MORAVSKÁ TŘEBOVÁ 03:56:53 57:41 02:19:39 (45)
43 16 / Muži C [14] Michal Harlender 1972 CZE Cykloteam Kolárna 04:01:53 01:02:41 02:12:51 (36)
44 17 / Muži C [29] Tomáš Leskovjan 1972 CZE Důraz.... 04:09:17 01:10:05 02:16:34 (42)
45 18 / Muži C [66] Martin Špaček 1976 CZE Červená jahoda 04:09:33 01:10:21 02:19:42 (46)
46 19 / Muži C [11] Aleš Čech 1975 CZE Model Bike Team 04:20:50 01:21:38 02:28:26 (48)
47 20 / Muži C [21] Petr Kašpar 1975 CZE biketeam Zlaté Hory 04:23:05 01:23:53 02:26:35 (47)
48 21 / Muži C [40] Stanislav Vyležík 1973 CZE červena jahoda 04:28:11 01:28:59 02:29:48 (49)
49 3 / Ženy A [53] Iveta Kolegarová 1988 CZE IN-LIFE Cycling Team 04:29:40 01:30:28 02:32:40 (50)
50 2 / Ženy [23] Eva Komárková 1958 CZE Cyklo Polách a syn 04:36:49 01:37:37 02:39:47 (51)
51 3 / Ženy [22] Lenka Kašparová 1979 CZE biketeam Zlaté Hory 05:06:19 02:07:07 02:55:16 (52)
52 1 / Juniorky [51] Adéla Anderlová 2002 CZE Nový Malín 05:15:31 02:16:19 02:58:27 (54)
53 2 / Juniorky [50] Monika Anderlová 2002 CZE Nový Malín 05:15:32 02:16:20 02:58:28 (55)
54 22 / Muži C [52] Jan Anderle 1974 CZE Nový Malín 05:15:33 02:16:21 02:58:25 (53)
DNF / Muži C [27] Tomáš Kraina 1971 CZE Bystrovany
DNF / Muži B [54] Pavel Zitta 1986 CZE Zábřeh 02:17:18 (43)

výsledková listina Tandemy 80km MČRaSR

start ~ 11:00:56

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup Hrazokruh#2
1 1 / Tandemypekar [41] Václav Morozov Jana Charvátová 1963 CZE AGRO 21 04:29:24 00:00 02:35:21 (1)

výsledková listina 50km

start ~ 11:05:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup Hrazokruh#2
1 1 / Muži I [143] Radek Holec 1999 CZE Bikesport Team Mohelnice 01:45:30 00:00
2 2 / Muži I [313] Lukáš Bukovský 1977 CZE Hradec Králové 01:45:38 00:08
3 3 / Muži I [138] Marek Hejtmánek 1997 CZE SPORTON ŠUMPERK 01:49:04 03:33
4 4 / Muži I [188] Pavel Kvítek 1986 CZE Kovo Praha 01:50:38 05:08
5 5 / Muži Ihandicap [112] Jan Čapek 1973 CZE SK SKIVELO neslyšících Olomouc 01:52:15 06:44
6 6 / Muži I [304] Tomas Zlamal 1979 CZE olomouc 01:52:28 06:57 02:04:12 (1)
7 7 / Muži I [266] Aleš Vávra 1982 CZE ANAG Olomouc 01:52:45 07:15
8 8 / Muži I [288] Vladislav Krejčí 1974 CZE Bike sport Uničov 01:52:52 07:21
9 9 / Muži I [197] Antonín Maňur 1989 CZE Stará Ves 01:54:34 09:03
10 10 / Muži Ihandicap [217] Pavel Pastrnek 1976 CZE SK SKIVELO neslyšících Olomouc 01:55:02 09:32
11 1 / Junioři [312] Marek Volík 2000 CZE Force GO Jeseník 01:58:13 12:42
12 11 / Muži I [142] Radek Hlásný 1985 CZE Písařov 01:58:30 13:00
13 12 / Muži I [280] Tomáš Zlámal 1979 CZE Proxima 01:58:38 13:07 02:05:18 (3)
14 13 / Muži I [176] Jiří König 1978 CZE Cyklomorava 01:58:38 13:07 02:05:18 (2)
15 14 / Muži I [209] Miroslav Nečas 1974 CZE Olomouc 01:59:13 13:43
16 15 / Muži Ihandicap [171] František Kocourek 1983 CZE SK SKIVELO Neslyšících Olomouc 01:59:19 13:49
17 16 / Muži Ihandicap [241] David Studýnka 1976 CZE SK SKIVELO neslyšících Olomouc 01:59:34 14:03
18 2 / Junioři [113] Jan Čech 2002 CZE HEAD Bike TJ Opava 02:00:06 14:36
19 17 / Muži I [189] Martin Lejska 1981 CZE SPECIALIZED 02:00:16 14:45
20 18 / Muži I [154] Radek Jorda 1983 CZE Olomouc 02:00:16 14:46 02:07:38 (4)
21 19 / Muži I [174] Ivo Kolář 1988 CZE Postřelmov 02:00:52 15:22
22 1 / Ženy [302] Klára Kubínová 1997 CZE NOVATOP GHOST 02:00:53 15:23
23 20 / Muži I [128] Radim Fiala 1995 CZE cyklo team KOLÁRNA 02:01:14 15:43
24 21 / Muži I [121] David Dovrtěl 1993 CZE CYKLO ŽOPY 02:02:11 16:40
25 22 / Muži Ihandicap [156] Tomas Kajnar 1978 CZE Zlate Hory 02:02:31 17:00
26 23 / Muži I [305] Tomáš Gerhard 1972 CZE Duko Rýmařov 02:02:39 17:09
27 24 / Muži I [278] Vojtěch Zeman 1985 CZE GHOST TEAM 02:02:59 17:28
28 25 / Muži I [310] Jaromír Ondra 1978 CZE Tovačov 02:02:59 17:29
29 26 / Muži I [309] stanislav kunst 1975 CZE bike sport uničov 02:03:00 17:29
30 27 / Muži I [190] Roman Lindner 1984 CZE Dolany 02:03:02 17:31
31 28 / Muži I [219] Marek Petrovský 1972 CZE Loupežníci 02:03:06 17:35
32 29 / Muži I [299] Martin Klein 1989 CZE Štíty 02:03:25 17:55
33 30 / Muži I [273] Radek Vtípil 1983 CZE GHOST team 02:03:38 18:08
34 2 / Ženy [274] Jana Vtípilová 1992 CZE GHOST team 02:03:43 18:13
35 31 / Muži Ihandicap [114] Roman Dohnal 1981 CZE SK SKIVELO neslyšících Olomouc 02:04:09 18:38
36 1 / Muži III [180] Jiři Kouřil 1955 CZE Fitko Jeseník 02:04:15 18:44
37 1 / Muži II [179] jiri kosek 1966 CZE sport studene 02:04:36 19:05 03:15:59 (6)
38 32 / Muži I [246] Martin Šenk 1978 CZE šutr team šumvald 02:04:38 19:07
39 33 / Muži I [192] Roman Lux 1975 CZE d.Cycle 02:05:29 19:59
40 34 / Muži I [115] Jan Doležal 1979 CZE Cyklo Klub Bendl 02:05:44 20:14
40 2 / Muži III [131] Miroslav Frkal 1956 CZE NOVATOP Opava 02:05:44 20:14
42 35 / Muži I [317] Tomáš Koukol 1978 CZE Olomouc 02:05:54 20:23
43 36 / Muži I [162] Konstantin Kavrentzis 1981 CZE Cyklo Polách a syn 02:06:34 21:03
44 37 / Muži I [257] petr Tichy 1972 CZE Kunčice pod On. 02:06:39 21:09
45 2 / Muži II [139] Miloš Hejtmánek 1963 CZE C.A.C-mtb 02:07:50 22:19
46 38 / Muži I [195] Lukáš Malínek 1980 CZE Bikesport Mohelnice 02:08:23 22:52
47 39 / Muži Ipekar [125] Marek Engel 1972 CZE Diamant Puratos 02:08:29 22:59
48 40 / Muži I [144] David Horký 1990 CZE Cyklo Polách Šumperk 02:09:30 23:59
49 41 / Muži I [318] Lukáš Nevrlý 1985 CZE Litovel 02:09:37 24:06
50 42 / Muži I100kg [227] David Rešl 1975 CZE Bikesport Team Mohelnice 02:09:41 24:11
51 43 / Muži I [289] Ondra Jašek 1977 CZE Atletika Zábřeh 02:09:47 24:16
52 44 / Muži I [276] Roman Zapletal 1978 CZE Kladky 02:10:11 24:40
53 45 / Muži I [158] Josef Kaplan 1981 CZE Jablonné nad Orlicí 02:10:32 25:01
54 46 / Muži I [196] Tomáš Malý 1974 CZE KN Project Zábřeh 02:11:35 26:05
55 3 / Ženy [117] Ivana Doležalová 1982 CZE cykloteam KOLÁRNA Olomouc 02:11:39 26:09
56 47 / Muži I [283] Marcel Železný 1994 CZE MOOLBIKE.CZ 02:11:48 26:18
57 3 / Muži III [311] Tomáš Boreček 1957 CZE NOVATOP LAPIERRE 02:11:52 26:22
58 3 / Muži IIhandicap [243] Luděk Šaník 1959 CZE Černí koně 02:12:20 26:49
59 48 / Muži I [315] Ondřej Spusta 1982 CZE Šternberk 02:12:21 26:50
60 49 / Muži I [211] Petr Nemrava 1980 CZE SC Samotišky 02:12:35 27:05
61 50 / Muži Ipekar [136] Radek Hanzal 1974 CZE Jizerské pekárny 02:13:40 28:10
62 4 / Muži II [119] Petr Dosoudil 1967 CZE Sámzasebe 02:13:40 28:10
63 5 / Muži II [228] Petr Riedl 1966 CZE Dukla CHromeč 02:14:08 28:38
64 51 / Muži I [177] Vít Kopecký 1985 CZE Opava 02:14:28 28:58
65 6 / Muži II [303] Jiří Kubín 1965 CZE Malbery Opava 02:14:37 29:07
66 52 / Muži I [252] Jan Šuba 1984 CZE ŠUTR TEAM ŠUMVALD 02:14:58 29:28
67 53 / Muži I [284] Pavel Matura 1976 CZE Bludov 02:15:11 29:41
68 7 / Muži II [400] Jiří Hýbl 1962 CZE Zábřeh 02:15:37 30:06
69 54 / Muži I [250] Michal Šrůtek 1983 CZE Kongo TeaM 02:15:53 30:22
70 55 / Muži I [314] Martin Hájek 1987 CZE Kolárna Olomouc 02:16:11 30:41
71 3 / Junioři [126] Matyáš Falta 2000 CZE Náchod 02:16:31 31:00
72 56 / Muži I [270] Ondřej Vortel 1987 CZE Cyklo Polách a syn Šumperk 02:16:40 31:09
73 57 / Muži Ihandicap [199] Tomáš Mastík 1978 CZE Handicap 02:17:07 31:37
74 58 / Muži I [255] Richard švrček 1976 CZE Cobram team 02:17:07 31:37
75 59 / Muži I [198] Martin Maršoun 1976 CZE MIBO Bike Team 02:17:08 31:38
76 60 / Muži Ipekar [275] Zdeněk Zábranský 1978 CZE Zeelandia 02:17:16 31:45
77 61 / Muži I [194] Jiří Majstršín 1987 CZE Zábřeh 02:17:57 32:27
78 8 / Muži II [300] Petr Klein 1965 CZE Štíty 02:18:38 33:08
79 62 / Muži I [214] Radek Novotný 1970 CZE OCK Osík 02:19:02 33:31
80 63 / Muži I [259] Václav Tutsch 1969 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 02:19:16 33:46
81 9 / Muži II [129] Milan Frank 1967 CZE Cykloklub Morava 02:20:33 35:03
82 64 / Muži I [308] Karel Huňka 1969 CZE Ptení 02:20:49 35:19
83 65 / Muži I [184] Petr Kuběna 1978 CZE Ostrava 02:21:04 35:33
84 66 / Muži I [122] Stanislav Duchovny 1981 CZE Dvorce 02:21:04 35:34
85 10 / Muži II [237] Miroslav Sobala 1962 CZE biketeam Zlaté Hory 02:21:43 36:13
86 4 / Ženy [103] Eliška Běloušková 1994 CZE GHOST Team 02:22:05 36:34
87 67 / Muži Ihandicap [155] Pavel Jungmann 1980 CZE SK SKIVELO neslyšících Olomouc 02:22:45 37:15
88 11 / Muži II [249] Milan Škoda 1966 CZE Redpoint team 02:22:46 37:15
89 68 / Muži Ihandicap [265] Lumír Vaszily 1986 CZE SK SKIVELO neslyšících Olomouc 02:22:46 37:15
90 69 / Muži I [260] Jaroslav Václavek 1970 CZE RODAK 02:22:46 37:15
91 70 / Muži I [301] Ladislav Liška 1970 CZE Lipová 02:22:48 37:18
92 71 / Muži Ihandicap [170] Petr Kocman 1970 CZE Čemba/Černí koně 02:23:02 37:31
93 72 / Muži I [292] Milan Honig 1969 CZE Litovel 02:23:22 37:51
94 73 / Muži I [232] David Ryšavý 1975 CZE Bikesport Team Mohelnice 02:23:43 38:13
95 12 / Muži II [101] Milan Babiánek 1963 CZE MiKo cycles Přerov 02:23:49 38:19
96 74 / Muži I [281] Martin Žahourek 1982 CZE Proxima-team 02:23:52 38:21
97 75 / Muži I [282] Ivo Žák 1980 CZE Proxima-team.cz 02:23:53 38:22 02:58:03 (5)
98 76 / Muži I [178] Petr Kopečný 1982 CZE Olomouc 02:23:56 38:25
99 4 / Muži III [109] Jožka Bystrianský 1954 CZE GHOST team 02:24:11 38:41
100 13 / Muži II [172] Radovan Kohout 1966 CZE Medlov 02:24:52 39:21
101 14 / Muži II [307] Miroslav Křeček 1962 CZE KOB Prostějov 02:24:54 39:23
102 5 / Ženy [215] Anetta Nyitraiová 1990 CZE Opava 02:24:54 39:23
103 77 / Muži I100kg [240] Martin Stein 1983 CZE OSTROJ bike team Opava 02:24:55 39:24
104 15 / Muži IIpekar [224] Radek Pospíšil 1963 CZE Omega CZ - Morava 02:24:56 39:26
105 78 / Muži I [175] Petr Koňárek 1973 CZE Bike Rýmařov 02:25:42 40:11
106 16 / Muži II [167] Roman Klein 1968 CZE Uničov 02:25:44 40:14
107 79 / Muži Ipekar [133] Daniel Glogar 1978 CZE Mondelez 02:25:47 40:17
108 80 / Muži I [130] Jiří Fričar 1975 CZE MTB Freedom 02:25:49 40:18
109 81 / Muži I [118] Miloš Doskočil 1974 CZE SPORTON ŠUMPERK 02:25:51 40:20
110 82 / Muži I100kg [123] Michal Dušek 1992 CZE CK Morava 02:26:22 40:51
111 6 / Ženy [206] Jana Nádvorníková 1994 CZE Vosa Čechovice 02:26:32 41:02
112 7 / Ženy [236] Kateřina Slívová 1974 CZE Frýdlant nad Ostravicí 02:27:16 41:46
113 83 / Muži I [110] Tomáš Cahlík 1987 CZE Šumperk 02:27:52 42:21
114 84 / Muži Ipekar [203] PETR MLÍKA 1970 CZE UNITED BAKERIES 02:29:29 43:58
115 17 / Muži II [279] Lubomír Zemek 1967 CZE TJ Družba Hlavnice 02:30:01 44:30
116 85 / Muži I [223] Jaromír Pořízek 1979 CZE Oskava, Třemešek 02:30:34 45:04
117 86 / Muži I [205] Michal Muzikant 1975 CZE Troubelice 02:30:35 45:05
118 87 / Muži I [244] Marek Šašma 1971 CZE Cobram team 02:31:07 45:36
119 88 / Muži I [134] Ondřej Grézl 1986 CZE Rovensko 02:31:10 45:40
120 89 / Muži I [212] Rostislav Nétek 1985 CZE Cyklomorava 02:31:59 46:28
121 90 / Muži I [135] Tomáš Handl 1975 CZE Olomouc 02:32:08 46:37
122 91 / Muži I [153] Martin Jareš 1976 CZE Jablonné nad Orlicí 02:32:40 47:10
123 5 / Muži III [102] Miroslav Barfus 1958 CZE CYKLO ŽOPY 02:32:54 47:24
124 18 / Muži II [242] Jiří Šafránek 1964 CZE Poděbrady 02:33:45 48:15
125 92 / Muži I100kg [297] Vladimír Kistan 1971 CZE Rzmarov 02:34:10 48:40
126 93 / Muži I [290] Pavel Hotový 1970 CZE Cyklo Polách a syn 02:34:17 48:46
127 94 / Muži I [253] Martin Šulc 1977 CZE Jablonné nad Orlicí 02:34:21 48:51
128 95 / Muži I [105] Vítězslav Boček 1970 CZE Nábytkové studio Lazecký 02:34:22 48:51
129 96 / Muži I [271] Pavel Všetíček 1976 CZE Litovel 02:34:23 48:53
130 19 / Muži II [269] Jiří Voldán 1968 CZE DAKO Hodonín 02:35:05 49:35
131 6 / Muži III [316] Zdeněk Majer 1946 CZE Olomouc 02:35:05 49:35
132 7 / Muži III [295] Pavel Korec 1957 CZE Boskovice 02:35:28 49:57
133 20 / Muži II [218] Jaromír Pavelek 1964 CZE MOUNTAINTIME.CZ VENDETTA 02:36:20 50:50
134 97 / Muži Ipekar [267] Petr Veselík 1977 CZE PFAHNL 02:36:48 51:17
135 98 / Muži Ipekar [264] Michal Valenta 1982 CZE United Bakeries 02:37:01 51:31
136 99 / Muži I100kg [187] Martin Kulatý 1975 CZE Bikesport Team Mohelnice 02:37:26 51:55
137 8 / Muži III100kg [226] Ivo Raida 1955 CZE eSeNBáci Jeseník 02:37:27 51:56
138 100 / Muži I100kg [168] Miroslav Klug 1989 CZE CDW 02:38:09 52:38
139 101 / Muži I [291] Michal Zelený 1988 CZE Šumperk 02:38:09 52:38
140 102 / Muži I [146] Pavel Hrubý 1973 CZE KNP team Zábřeh 02:38:12 52:41
141 21 / Muži II [169] Petr Knápek 1966 CZE KN PROJECT 02:38:13 52:42
142 9 / Muži III [145] Petr HRUBÝ 1946 CZE ELEKTROKOLO 02:38:16 52:45
143 22 / Muži II [296] Ladislav Unzeitig 1967 CZE UNO Flock 02:38:36 53:06
144 103 / Muži I [204] Tomáš Musílek 1999 CZE Tomáš Musílek - I.G.C. Strojal 02:39:09 53:38
145 104 / Muži I [208] milan navara 1980 CZE těžká jamka 02:39:36 54:05
146 23 / Muži IIpekar [231] Jaromír Rumplík 1959 CZE United Bakeries 02:40:44 55:13
147 105 / Muži Ihandicap [106] Zdeněk Bradáč 1974 CZE Černí koně 02:41:24 55:54
148 106 / Muži I [173] Vladimír Kolář 1974 CZE CT Hvozdná 02:41:24 55:54
149 107 / Muži I100kg [104] Riziero Boccia 1984 CZE CZ LOKO 02:42:23 56:53
150 108 / Muži I100kg [108] Josef Březina 1978 CZE Tři šneci 02:43:03 57:33
151 109 / Muži Ipekar [147] Jaromír Hrudník 1976 CZE United Bakeries 02:43:19 57:49
152 8 / Ženy [166] Zuzana Keszelá 1990 CZE Pochodnický spolek 02:45:21 59:50
153 110 / Muži I [165] Honza Keprt 1983 CZE Silný team Uničov 02:45:51 01:00:20
154 111 / Muži I [248] Zbyněk Šindler 1972 CZE Červená jahoda 02:45:55 01:00:24
155 9 / Ženy [137] Jitka Harlenderová 1974 CZE Cykloteam Kolárna 02:46:02 01:00:32
156 10 / Ženy [124] Lenka Eliášová 1978 CZE Hačky 02:46:03 01:00:32
157 112 / Muži I [306] Petr Ziegler 1970 CZE Duko Rýmařov 02:48:02 01:02:32
158 113 / Muži I [263] Petr Valášek 1991 CZE Loštice 02:50:20 01:04:50
159 114 / Muži Ipekar [157] Radek Kamenský 1979 CZE Jizerské pekárny 02:52:57 01:07:26
160 115 / Muži I [163] Viktor Kejík 1976 CZE MIBO Bike Team 02:52:57 01:07:26
161 24 / Muži II [213] Rostislav Nétek 1959 CZE SK Salith sport , z.s. 02:53:10 01:07:40
162 10 / Muži III [164] Jan Keprt 1954 CZE Nadoraz Zábřeh 02:53:49 01:08:19
163 11 / Muži IIIhandicap [247] Karel Šída 1958 CZE Černí koně 02:54:11 01:08:41
164 12 / Muži IIIpekar [191] Miroslav Lipavský 1958 CZE PFAHNL 02:54:13 01:08:42
165 11 / Ženy [298] Edita Maříková 1993 CZE IN-LIFE Cycling Team 02:54:54 01:09:23
166 116 / Muži I [207] Ivo Navara 1970 CZE Bikesport Team Mohelnice 02:55:25 01:09:54
167 13 / Muži IIIpekar [160] Luboš Karník 1955 CZE Alimpek 02:56:06 01:10:36
168 117 / Muži I [186] Petr Kubíček 1975 CZE SPORTON ŠUMPERK 02:56:29 01:10:58
169 118 / Muži I [221] Jiří Polách 1972 CZE Cyklo Polách a syn Šumperk 02:57:12 01:11:41
170 119 / Muži I [141] Miroslav Hladký 1988 CZE CK Morava 02:58:22 01:12:51
171 120 / Muži I100kg [262] Denis Vala 1979 CZE United Bakeries 02:59:38 01:14:08
172 25 / Muži II100kg [116] Rudolf Doležal 1963 CZE Cyklomorava 02:59:41 01:14:11
173 26 / Muži IIpekar [216] Zbyněk Palich 1965 CZE Omega CZ - čechy 03:00:40 01:15:10
174 121 / Muži I [152] Jaromír Janíček 1986 CZE Jestrebi 03:01:25 01:15:54
175 12 / Ženy [233] Petra Salcburgerová 1989 CZE SK Salith sport,z.s. 03:03:40 01:18:09
176 122 / Muži I [256] Martin Tělupil 1988 CZE SK Cyklo-RD Pardubice 03:04:16 01:18:46
177 123 / Muži I [238] Robert Sonntag 1973 CZE CYKLO ŽOPY 03:04:48 01:19:17
178 124 / Muži I [285] Lukáš Hašek 1984 CZE Úsov 03:05:38 01:20:07
179 125 / Muži I [268] Rostislav Vlček 1976 CZE CYKLO ŽOPY 03:05:40 01:20:09
180 27 / Muži IIpekar [235] Petr Slavík 1966 CZE PFAHNL 03:07:06 01:21:36
181 28 / Muži II [120] Zdeněk Dovrtěl 1963 CZE CYKLO ŽOPY 03:09:33 01:24:02
182 126 / Muži Ipekar [210] Pavel Nejezchleba 1969 CZE Zeelandia spol. s r.o. 03:12:49 01:27:18
183 127 / Muži Ipekar [150] Hynek Jakubík 1977 CZE Zeelandia 03:13:34 01:28:04
184 29 / Muži IIhandicap [201] Martin Matoušek 1964 CZE Černí koně - Apache 03:16:04 01:30:34
185 128 / Muži I [161] martin kašpar 1976 CZE Tři šneci 03:16:29 01:30:58
186 30 / Muži II [254] Martin Švercl 1967 CZE Česká Třebová 03:23:37 01:38:06
187 31 / Muži IIpekar [202] Stanislav Mihulka 1960 CZE BAFUNARI PEKARI 03:25:29 01:39:59
188 32 / Muži II [287] Miroslav Hladký 1966 CZE Cyklomorava 03:31:20 01:45:49
189 129 / Muži I [277] Karel Zejfart 1972 CZE Šumperk 03:31:51 01:46:20
190 14 / Muži IIIpekar [222] Jaroslav Pomp 1956 CZE United Bakeries 03:36:32 01:51:01
191 130 / Muži I [151] Rostislav Janíček 1980 CZE Jestřebí 03:41:47 01:56:17
192 15 / Muži III [272] Zdeněk Všetička 1953 CZE SKP OLOMOUC 03:41:58 01:56:27
193 16 / Muži IIIpekar [185] Bohumil Kubíček 1957 CZE Litomyšl 03:49:28 02:03:58
194 131 / Muži I100kg [239] Jan Spálovský 1981 CZE United Bakeries 04:11:46 02:26:16
195 13 / Ženy [286] Ivana Hladká 1969 CZE Cyklomorava 04:17:45 02:32:14
DNF / Muži I [261] Michal Vágner 1977 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM
DNF / Muži IIIpekar [258] Miroslav Tomeš 1958 CZE pekařství Samek Náchod
DNF / Muži I [140] Jiří Hetflajš 1982 CZE Bikesport Mohelnice

výsledková listina 30km

start ~ 11:10:10

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup Hrazokruh#2
1 1 / StaršíŽáci [476] Jakub Zemene 2003 CZE Short Bike Academy Opletal 01:07:23 00:00
2 1 / TouristOpen [462] Vojtěch Souček 2002 CZE Tatenice 01:07:45 00:22
3 2 / StaršíŽáci [409] František Čmakal 2003 CZE Cyklo Polách a syn Šumperk 01:17:59 10:36
4 1 / StaršíŽačky [403] Gabriela Bártová 2003 CZE Pardus Tufo Prostějov 01:20:18 12:55
5 3 / StaršíŽáci [487] Roman Skoumal 2003 CZE Nový Malín 01:20:59 13:36
6 4 / StaršíŽáci [407] Štěpán Bureš 2003 CZE Cyklomorava 01:23:32 16:09
7 2 / TouristOpen [429] Ondřej Kaláb 1990 CZE Leština 01:26:37 19:13
8 3 / TouristOpen [445] Jan Kvapil 2002 CZE Cyklo Polách a syn 01:29:05 21:42
9 1 / MladšíŽaci [418] Lukáš Harlender 2007 CZE Cykloteam Kolárna 01:30:14 22:51
10 4 / TouristOpen [425] Lukáš Chamlar 1988 CZE Svébohov 01:30:26 23:03
11 2 / StaršíŽačky [499] Anna Kudláčková 2004 CZE GHOST junior Team 01:30:32 23:09
12 2 / MladšíŽaci [493] Marek Nechuta 2007 CZE Bike Freaks Holice 01:32:14 24:50
13 5 / StaršíŽáci [437] tomáš kohout 2005 CZE SPORTON ŠUMPERK 01:32:52 25:29
14 3 / StaršíŽačky [416] Eliška Grulichová 2005 CZE Pardus Tufo Prostějov 01:33:45 26:22
15 3 / MladšíŽaci [404] David Blažek 2007 CZE PARDUS TUFO PROSTĚJOV 01:34:38 27:15
16 5 / TouristOpen [492] Petr Klein 1985 CZE Štíty 01:34:57 27:34
17 6 / TouristOpen [501] Lukáš Jáně 1995 CZE Šumperk 01:35:17 27:54
18 7 / TouristOpen [505] Petr Vávra 1963 CZE Holešov 01:35:18 27:55
19 8 / TouristOpen100kg [463] Petr Sovadina 1969 CZE CYKLO ŽOPY 01:35:18 27:55
20 9 / TouristOpen [464] Soňa Sovadinová 1970 CZE CYKLO ŽOPY 01:35:18 27:55
21 6 / StaršíŽáci [410] Vojtěch Čmakal 2005 CZE Cyklo Polách a syn 01:36:20 28:57
22 4 / MladšíŽacipekar [421] Gabriel Holub 2006 CZE Omega CZ - Čechy 01:36:50 29:26
23 10 / TouristOpen [414] Jan Fričar 2001 CZE Per aspera ad astra 01:37:18 29:55
24 11 / TouristOpen [420] Marek Holub 1959 CZE Ricany 01:37:36 30:13
25 12 / TouristOpen [502] Vladimír Jáně 1968 CZE Bludov 01:37:43 30:20
26 5 / MladšíŽaci [438] Vojtěch Kohout 2006 CZE SK Salith sport , z.s. 01:38:33 31:10
27 13 / TouristOpen [489] Lukáš Zemánek 1986 CZE Šumperk 01:39:00 31:37
28 7 / StaršíŽáci [475] Jan Zapletal 2005 CZE Kladky 01:39:35 32:12
29 14 / TouristOpen [451] Eva Nádvorníková 1988 CZE Vosa Čechovice 01:39:56 32:33
30 15 / TouristOpen [433] Lukáš Kašpar 2000 CZE biketeam Zlaté Hory 01:41:01 33:37
31 16 / TouristOpen [474] Libor Vyhlídal 1967 CZE Zábřeh 01:42:21 34:58
32 6 / MladšíŽaci [415] Patrik Frőml 2006 CZE Bike Sport Uničov 01:42:57 35:34
33 17 / TouristOpen [411] Jaromír Doležal 1974 CZE Překlady Hrochová Brníčko 01:43:25 36:02
34 18 / TouristOpen [455] Milan Neumann 1966 CZE Cirlibaba 01:43:30 36:07
35 19 / TouristOpen [401] Tomáš Appl 1981 CZE Zábřeh 01:43:38 36:14
36 20 / TouristOpen [495] Aleš Paraska 1979 CZE Zábřeh 01:45:24 38:01
37 1 / Předžáci [456] Adam Papoušek 2008 CZE UNIKOVO MTB TEAM 01:45:47 38:24
38 21 / TouristOpen100kg [458] David Provaz 1974 CZE Torun Czech 01:45:59 38:36
39 22 / TouristOpen [419] josef hejhal 1972 CZE kostelec nad orlicí 01:46:27 39:04
40 23 / TouristOpen [412] Michal Eichler 1978 CZE Dolany 01:46:42 39:19
41 2 / Předžáci [431] Alexandr Kaniščev 2009 CZE Bikesport Team Mohelnice 01:46:43 39:20
42 1 / MladšíŽačky [498] Natali Tuzarová 2006 CZE GHOST team 01:47:23 40:00
43 24 / TouristOpen [497] Michal Dudek 1973 CZE GHOST team 01:47:24 40:01
44 25 / TouristOpen [430] Roman Kaniščev 1970 CZE Bikesport Team Mohelnice 01:48:03 40:40
45 3 / Předžáci [500] Jan Herzan 2009 CZE Pardubice 01:49:20 41:57
46 26 / TouristOpen [439] Jan Kolář 1986 CZE Zábřeh 01:49:39 42:16
47 27 / TouristOpen [461] Tomáš Soldán 1977 CZE CYKLO ŽOPY 01:49:41 42:18
48 7 / MladšíŽaci [491] Jaroslav Dostál 2006 CZE Pavlov 01:52:50 45:27
49 28 / TouristOpen [490] Jaroslav Dostál 1979 CZE Pavlov 01:52:52 45:29
50 29 / TouristOpen [453] Kateřina Navrátilová 1987 CZE Dětkovice 01:53:55 46:32
51 30 / TouristOpen [452] Martina Navrátilová 1989 CZE Dětkovice 01:53:56 46:33
52 8 / MladšíŽaci [432] ADAM KAŠPAR 2006 CZE Tři šneci 01:55:25 48:02
53 31 / TouristOpen [417] Lucie Grundová 1975 CZE Bikesport Team Mohelnice 01:55:41 48:18
54 32 / TouristOpen [496] Lucie Paraska 1981 CZE Leština 01:56:37 49:14
55 33 / TouristOpen [434] Markéta Kleisnerová 1983 CZE Černí koně 01:57:59 50:35
56 8 / StaršíŽáci [470] Martin Švéda 2005 CZE Tři šneci 01:58:46 51:23
57 4 / StaršíŽačky [436] Michaela Klimešová 2004 CZE CREDO TEAM 01:59:46 52:23
58 34 / TouristOpen [454] Jan Nesporý 1970 CZE SK Nadoraz 02:00:38 53:14
59 9 / MladšíŽaci [503] Filip Chvojka 2007 CZE GHOST junior Team 02:00:47 53:24
60 35 / TouristOpen [427] Šárka Chvojková 1982 CZE GHOST team 02:00:47 53:24
61 10 / MladšíŽaci [402] Ondřej Badal 2007 CZE ČabanBike 02:01:21 53:58
62 36 / TouristOpen [467] Jaroslav ŠTĚPÁN 1994 CZE Zábřeh 02:02:29 55:06
63 37 / TouristOpen [469] Luděk Švéda 1978 CZE Tři šneci 02:02:34 55:11
64 38 / TouristOpen [472] Lukáš ŠVOMA 1994 CZE Leština 02:02:36 55:13
65 11 / MladšíŽaci [471] Michal Švéda 2007 CZE Zábeh 02:02:37 55:14
66 39 / TouristOpen [473] Jana Tvrdoňová 1983 CZE Olomouc 02:02:42 55:19
67 12 / MladšíŽaci [446] Vojtěch Lacina 2007 CZE Základní a mateřská škola, Praha 3 02:03:10 55:47
68 40 / TouristOpenpekar [428] Vít Jiřík 1963 CZE razdvatři 02:04:25 57:02
69 41 / TouristOpen [447] Olga Lacinová 1971 CZE Praha 3 02:04:37 57:14
70 1 / Pekařkypekar [422] Simona Holubova 1966 CZE Ricany 02:04:43 57:20
71 2 / Pekařkypekar [405] Drahoslava Brablíková 1976 CZE Omega CZ - Čechy 02:05:22 57:58
72 42 / TouristOpen [443] Martina Kuklová 1994 CZE CYKLO ŽOPY 02:06:16 58:53
73 1 / PekařkyMladšípekar [449] Lucie Malá 1983 CZE Zeelandia 02:06:40 59:17
74 13 / MladšíŽaci [459] Vojtěch Riedl 2006 CZE Dukla CHromeč 02:08:19 01:00:56
75 43 / TouristOpen [450] Štrkolec Miroslav 1957 SVK OMEGA 02:08:47 01:01:24
76 44 / TouristOpen [460] Václav Riedl 1939 CZE CK Morava Leština 02:08:58 01:01:35
77 45 / TouristOpenpekar [448] Kusý Ľuboš 1959 SVK OMEGA 02:09:23 01:02:00
78 46 / TouristOpen [424] Ondrej Hybl 1987 CZE Zvole 02:10:30 01:03:07
79 5 / StaršíŽačky [413] Tereza Franková 2003 CZE Cykloklub Morava 02:11:13 01:03:49
80 47 / TouristOpen [504] Ladislav Šín 1964 CZE Zábřeh 02:11:33 01:04:10
81 3 / Pekařkypekar [466] Simona Šourková 1957 CZE Jizerské pekárny 02:12:50 01:05:27
82 4 / Pekařkypekar [435] Dana Kliková 1970 CZE Omega CZ - Čechy 02:16:11 01:08:48
83 48 / TouristOpenhandicap [468] Renata Šuláková 1974 CZE SK SKIVELO neslyšících Olomouc 02:18:08 01:10:45
84 4 / Předžáci [440] Radek König 2008 CZE Normalie czech 02:23:56 01:16:33
85 49 / TouristOpen [441] Radek König 1976 CZE Normalie czech 02:24:00 01:16:37
86 50 / TouristOpen [488] Petr Novotný 1986 CZE Šumperk 02:29:26 01:22:03
87 14 / MladšíŽaci [494] Petr Bradáč 2007 CZE Štětí 02:34:57 01:27:34
88 51 / TouristOpen [442] Milan Kopečný 1956 CZE Olomouc 02:36:34 01:29:10
89 9 / StaršíŽáci [457] Lukáš Polách 2004 CZE Cyklo Polách a syn Šumperk 02:38:00 01:30:36
90 5 / Předžáci [444] Jan Kulík 2009 CZE CK Morava 02:58:18 01:50:55
91 52 / TouristOpen [408] Tomáš Bureš 1972 CZE Cyklomorava 02:58:19 01:50:56
DNF / StaršíŽačky [406] Denisa Bravencová 2003 CZE Short Bike Academy Opletal
DNF / TouristOpen [465] Jan Studénka 1991 CZE Cyklomorava

výsledková listina 15km handicap

start ~ 11:12:30

výsledková listina 2x15km handicap

start ~ 11:12:30

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup Hrazokruh#2
1 1 / Mužihandicap [42] Pavel Děcký 1974 CZE Spolek GO ON 02:06:32 00:00
2 2 / Mužihandicap [43] Radoslav Fabián 1975 CZE Černí koně 02:50:32 43:59
3 3 / Mužihandicap [47] Zdeněk Zvolský 1974 CZE Černí koně 02:51:26 44:54
4 4 / Mužihandicap [44] Michal Kosík 1983 CZE 720 Hancycling Team 02:58:36 52:04
4 (-1) 4 / Mužihandicap [45] Petr Nerad 1966 CZE Handbike CR