mtb

výsledky

Moravský bikemaraton 2021

28.08.2021 Leština (Zábřeh) 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

80km celkem: 43, muži : 38, ženy: 5, Muži A: 5, Muži B: 9, Muži C: 16, Muži D: 8, Ženy A: 1, Ženy: 4 handicap, pekar, 100kg [html] [pdf] [csv]
50km celkem: 167, muži : 162, ženy: 5, Junioři: 10, Muži I: 102, Muži II: 33, Muži III: 17, Juniorky: 0, Ženy: 5 handicap, pekar, 100kg [html] [pdf] [csv]
Tandemy 50km MČRaSR celkem: 2, muži : 1, ženy: 1, Tandemy: 2 handicap, pekar, 100kg [html] [pdf] [csv]
30km celkem: 51, muži : 39, ženy: 12, Předžáci: 4, MladšíŽaci: 5, StaršíŽáci: 5, Kadeti: 4, TouristOpen: 27, Předžačky: 0, MladšíŽákyně: 3, StaršíŽákyně: 1, Kadetky: 1, PekařkyMladší: 0, Pekařky: 1 handicap, pekar, 100kg [html] [pdf] [csv]
handicap 15km celkem: 4, muži : 2, ženy: 2, Muži: 2, Ženy: 2 handicap, pekar, 100kg [html] [pdf] [csv]
soubor typ souboru velikost poslední změna
Soutez Tymu pdf 28600B28.08.2021 16:17:15

výsledková listina 80km

start ~ 11:05:20

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#2
1 1 / Muži A [19] Dominik Kunert 2002 CZE Tribike Mtb Academy 03:00:00.9
2 2 / Muži A [31] Matyáš Strupek 1997 CZE Biketeam Tj Zlaté Hory 03:03:47.9 03:47.0
3 3 / Muži A [8] Michal Dušek 1992 CZE Ghost Team 03:12:00.3 11:59.4
4 1 / Muži C [46] Jan Čižmář 1977 CZE Castelli Hc Bike Zlín 03:12:50.3 12:49.4
5 1 / Muži B [10] Radek Hlásný 1985 CZE Písařov 03:13:20.7 13:19.8
6 2 / Muži C [1] Tomáš Kechrt 1981 CZE Prime Sport Expert 03:14:07.1 14:06.2
7 4 / Muži A [41] Radek Holec 1999 CZE Bikesport Team Mohelnice 03:15:16.7 15:15.8
8 1 / Muži D [12] Petr Hrubý 1967 CZE Sk Salith Šumperk 03:17:36.6 17:35.7
9 3 / Muži C [34] Petr Hvolka 1975 CZE Kilpi Racing Team 03:18:35.4 18:34.5
10 2 / Muži B [23] Patrik Němec 1990 CZE Loštice 03:18:51.6 18:50.7
11 3 / Muži B [39] David Wolf 1990 CZE In-life Cycling Team 03:18:55.3 18:54.4
12 4 / Muži B [42] Pavel Laucký 1983 CZE Nezamyslice 03:19:19.1 19:18.2
13 4 / Muži C [35] Martin Tyráček 1973 CZE Moolbike.cz 03:22:41.4 22:40.5
14 5 / Muži B [37] Martin Halfar 1989 CZE Esenbáci Jeseník 03:22:41.7 22:40.8
15 5 / Muži C [6] Martin Bartoš 1979 CZE Bike Sport Team Mohelnice 03:23:16.7 23:15.8
16 6 / Muži C [38] Martin Mervart 1977 CZE Specialized-Štíty 03:24:21.2 24:20.3
17 7 / Muži C [25] Robert Planička 1976 CZE Bikesport Team Mohelnice 03:25:13.2 25:12.3
18 6 / Muži B [40] Martin Zbýň 1989 CZE Bohdíkov 03:30:16.1 30:15.2
19 5 / Muži A [2] Vojtěch Bednarský 1997 CZE Cykloklub Morava 03:31:40.5 31:39.6
20 8 / Muži C [33] Tomáš Vychodil 1976 CZE Biketeam Tj Zlaté Hory 03:34:58.4 34:57.5
21 2 / Muži D [9] Aleš Flégl 1963 CZE Casiaexcaliber Racing 03:35:19.4 35:18.5
22 9 / Muži C [7] František Čmakal 1977 CZE Cyklo Polách A Syn 03:40:16.7 40:15.8
22 3 / Muži D [11] Lubomir Horký 1968 CZE Cykloklub Morava 03:40:16.7 40:15.8
24 4 / Muži D [24] Václav Panoch 1969 CZE Biketeam Tj Zlaté Hory 03:40:30.2 40:29.3
25 10 / Muži C [47] Tomáš Kostka 1974 CZE Vikýřovice 03:40:37.6 40:36.7
26 7 / Muži B [29] Petr Slavíček 1990 CZE Tribike Mtb Academy 03:42:32.9 42:32.0
27 5 / Muži D [22] Zdeněk Nádvorník 1962 CZE Mtb Koala 03:46:16.3 46:15.4
28 11 / Muži C [43] Zbyněk Vítámvás 1973 CZE 03:47:23.9 47:23.0
29 12 / Muži C [45] Petr Odložil 1978 CZE Hrabová 03:50:47.6 50:46.7
30 13 / Muži C [30] Otakar Srovnal 1975 CZE Zábřeh 03:52:51.6 52:50.7
31 14 / Muži C [20] Lukáš Malínek 1980 CZE Bikesport Team Mohelnice 03:56:38.8 56:37.9
32 8 / Muži B [21] Štěpán Musil 1988 CZE Žamberk 03:59:11.7 59:10.8
33 15 / Muži C [28] David Ryšavý 1975 CZE Bikesport Team Mohelnice 03:59:27.9 59:27.0
34 6 / Muži D [32] Alois Uchytil 1966 CZE Biketeam Tj Zlaté Hory 04:00:18.6 01:00:17.7
35 9 / Muži B [27] Zdeněk Ryšavý 1987 CZE Zábřeh 04:07:22.9 01:07:22.0
36 1 / Ženy [44] Ivana Doležalová 1982 CZE Sk Vyhlídka Šternberk 04:07:52.3 01:07:51.4
37 2 / Ženy [18] Eva Komárková 1958 CZE Cyklo Polách A Syn 04:31:51.5 01:31:50.6
38 7 / Muži D [36] Jiří Šváb 1969 CZE Cyklo Polách a syn Šumperk 04:32:50.7 01:32:49.8
39 8 / Muži D [14] Vladimír Jáně 1968 CZE Bludov 04:37:54.6 01:37:53.7
40 3 / Ženy [17] Lenka Kašparová 1979 CZE Biketeam Tj Zlaté Hory 04:46:39.6 01:46:38.7
41 4 / Ženy [26] Dagmar Přibylová 1971 CZE Cyklotým Havířov 04:56:33.4 01:56:32.5
42 16 / Muži C [15] Petr Jansa 1976 CZE Ck Slovan Moravská Třebová 04:58:46.2 01:58:45.3
DNF / Ženy A [16] Vendula Kacálková 2002 CZE Cyklo Tým Havířov

výsledková listina 50km

start ~ 11:05:20

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#2
1 1 / Junioři [253] Jakub Zemene 2003 CZE Short Bike Academy Opletal 01:43:48.4
2 1 / Muži I [245] Ludvík Kurečka 1996 CZE Kck Zlín 01:45:21.5 01:33.1
3 2 / Muži I [259] Marek Hejtmánek 1997 CZE Sk Salith Šumperk 01:47:51.0 04:02.6
4 2 / Junioři [237] Jaroslav Vykydal 2003 CZE Tj Aš Mladá Boleslav 01:49:13.1 05:24.7
5 3 / Muži I [282] Josef Karas 1997 CZE Tučapy 01:49:18.5 05:30.1
6 4 / Muži I [162] Pavel Kvítek 1986 CZE Kovo Praha 01:49:18.6 05:30.2
7 5 / Muži I [217] Josef Vopařil 1985 CZE Moravská Třebová 01:52:09.2 08:20.8
8 6 / Muži I [169] Antonín Maňur 1989 CZE Stará Ves 01:53:02.0 09:13.6
9 7 / Muži I [178] Patrik Novák 1992 CZE Tribike Mtb Academy 01:53:34.7 09:46.3
10 3 / Junioři [199] Karel Smolen 2003 CZE Cyklo Team Kolárna 01:54:06.1 10:17.7
11 4 / Junioři [118] Štěpán Bureš 2003 CZE DIBLA Team 01:54:49.6 11:01.2
12 5 / Junioři [283] Tomáš Kohout 2005 CZE Kolofix Olomouc 01:55:30.1 11:41.7
13 8 / Muži I [212] Aleš Vávra 1982 CZE Olomouc 01:56:26.1 12:37.7
14 9 / Muži I [230] Martin Langer 1984 CZE MOOLBIKE.CZ 01:57:23.2 13:34.8
15 10 / Muži I [184] Josef Petrus 1973 CZE Bt ÚŠtĚk 01:57:25.1 13:36.7
16 11 / Muži I [186] Tomáš Pohl 1973 CZE Pbv Mtb Team Brno 01:57:29.3 13:40.9
17 12 / Muži I [209] Jan Šuba 1984 CZE Vosa Šumvald 02:01:01.6 17:13.2
18 6 / Junioři [280] Maxim Lakota 2003 CZE Tufo Cyklozákladna Otrkovice 02:01:04.1 17:15.7
19 13 / Muži I [170] Jaroslav Matušů 1975 CZE Vikýřovice 02:01:04.3 17:15.9
20 14 / Muži Ipekar [152] Ivo Kolář 1988 CZE Pekařství A Cukrářství Sázava S.r.o. 02:01:11.8 17:23.4
21 15 / Muži Ihandicap [144] Tomáš Kajnar 1978 CZE Zlaté Hory 02:01:54.3 18:05.9
22 16 / Muži I [158] Petr Kuběna 1978 CZE Ostrava 02:01:55.1 18:06.7
23 17 / Muži I [124] Jan Doležal 1979 CZE Cyklo Klub Bendl 02:01:55.4 18:07.0
24 18 / Muži I [214] Pavel Vlček 1990 CZE Litovel 02:02:01.0 18:12.6
25 1 / Muži III [202] Leopold Spáčil 1959 CZE Mondraker Racing Team 02:02:56.2 19:07.8
26 19 / Muži I [205] Martin Šenk 1978 CZE Vosa Šumvald 02:04:02.3 20:13.9
27 20 / Muži I [267] Milan Stryk 1985 CZE Bikesport Team Mohelnice 02:04:13.0 20:24.6
28 1 / Ženy [138] Veronika Hrubá 1998 CZE Bikesport Team Mohelnice 02:05:04.3 21:15.9
29 21 / Muži I [239] Jiří Pěnička 1979 CZE Zábřeh, Zvole 02:05:15.1 21:26.7
30 22 / Muži I [279] Václav Rozehnal 1974 CZE Promotorsport 02:05:56.0 22:07.6
31 23 / Muži I [249] Martin Bernátek 1991 CZE Okolo.cc 02:05:56.8 22:08.4
32 24 / Muži I [114] Patrik Böser 1982 CZE Iig Úštěk 02:05:56.9 22:08.5
33 25 / Muži I [271] Jaroslav Rýznar 1986 CZE KolÁrna Cyklo Team 02:05:58.2 22:09.8
34 26 / Muži I [234] Marcel Železný 1994 CZE MOOLBIKE.CZ 02:07:08.6 23:20.2
35 7 / Junioři [122] František Čmakal 2003 CZE Cyklo Polách A Syn Šumperk 02:07:36.9 23:48.5
36 27 / Muži I [244] Jiři König 1978 CZE Cykloklub Morava 02:07:54.7 24:06.3
37 1 / Muži II [136] Ctibor Hejtmánek 1968 CZE Shotr Bike 02:08:38.8 24:50.4
37 28 / Muži I [287] Stanislav Tylšar 1985 CZE Leština 02:08:38.8 24:50.4
39 2 / Ženy [218] Jana Vorlíčková 1995 CZE Kilpi Kome Klub 02:08:42.5 24:54.1
40 29 / Muži I [175] Viktor Navrátil 1976 CZE Vosa Šumvald 02:08:53.6 25:05.2
41 2 / Muži III [157] Jiří Kouřil 1955 CZE Fitko Jeseník 02:09:15.0 25:26.6
42 2 / Muži II [203] Josef Staník 1969 CZE Bike Sport Uničov 02:11:05.4 27:17.0
43 30 / Muži I [258] Jiří Horák 1987 CZE Mohelnice 02:11:07.3 27:18.9
44 31 / Muži I [139] Petr Hrubý 1994 CZE Coarse Cycling Team 02:11:16.9 27:28.5
45 32 / Muži I100kg [189] David Rešl 1975 CZE Bikesport Team Mohelnice 02:11:18.0 27:29.6
46 33 / Muži I [192] David Richter 1977 CZE Tofido 02:11:22.6 27:34.2
46 3 / Muži IIpekar [243] Roman Körner 1968 CZE United Bakeries 02:11:22.6 27:34.2
48 34 / Muži I [255] Zbyněk Trunečka 1975 CZE Bikesport Team Mohelnice 02:11:43.0 27:54.6
49 35 / Muži I [215] Michal Vogel 1976 CZE Šumperk 02:12:11.3 28:22.9
50 4 / Muži II [116] Petr Buček 1968 CZE Novatop 02:12:12.4 28:24.0
51 3 / Muži III [143] Juraj Jiroutek 1960 CZE In - Life Cycling Team 02:12:33.3 28:44.9
52 5 / Muži II [228] Miloš Hejtmánek 1963 CZE Has Bike 02:13:15.4 29:27.0
53 36 / Muži I [229] Pavel Hűbl 1976 CZE Prestige Cycling Team 02:13:25.4 29:37.0
54 37 / Muži I [185] Petr Plesník 1975 CZE Lesnice 02:14:04.4 30:16.0
55 38 / Muži I [233] Tomáš Vařeka 1992 CZE MOOLBIKE.CZ 02:14:51.3 31:02.9
56 4 / Muži III [225] Pavel Zourek 1960 CZE Pbv Mtb Team Brno 02:14:51.7 31:03.3
57 39 / Muži I [219] Jiří Vrána 1976 CZE Znojmo 02:15:35.6 31:47.2
58 6 / Muži II [226] Milan Žovinec 1968 CZE Vemblődi Uničov 02:15:54.2 32:05.8
59 40 / Muži I [240] Petr Pokorný 1978 CZE Cyklo Team Kolárna 02:15:55.3 32:06.9
60 41 / Muži I [247] David Holý 1999 CZE Tribike Mtb Academy 02:16:09.5 32:21.1
61 7 / Muži II [129] Miroslav Galuszka 1970 CZE Karviná 02:16:11.7 32:23.3
62 42 / Muži I [168] Tomáš Malý 1974 CZE Kn Project Zábřeh 02:16:13.5 32:25.1
63 8 / Muži II [264] Petr Novotný 1967 CZE Zábřeh 02:16:22.5 32:34.1
64 43 / Muži I [269] Jan Jurena 1980 CZE Maniac Pedals 02:16:23.7 32:35.3
65 8 / Junioři [286] Roman Skoumal 2003 CZE Bikesport Team Mohelnice 02:16:26.9 32:38.5
66 3 / Ženy [242] Kateřina Matysík 1990 CZE Matysík Mtb Racing 02:16:29.6 32:41.2
67 9 / Muži II [151] Pavel Kohoutek 1970 CZE Prostějov 02:16:30.8 32:42.4
68 44 / Muži I [235] Jaroslav Řeháček 1992 CZE Rafkarna Idea Cycling Team 02:17:36.5 33:48.1
69 5 / Muži III [166] Milan Machalický 1961 CZE Cycloracing Olomouc 02:17:38.1 33:49.7
70 10 / Muži II [198] Richard Sláma 1962 CZE Pbv Mtb Team Brno 02:17:40.9 33:52.5
71 11 / Muži II [276] Milan Honig 1969 CZE Chudobín 02:17:41.4 33:53.0
72 6 / Muži III [140] Vladimir Hynek 1958 CZE Jeseničtí Orli 02:18:58.3 35:09.9
73 45 / Muži I [156] Michal Lešovský 1992 CZE Team Režibike 02:19:52.9 36:04.5
74 46 / Muži I [224] Jindřich Zmeškal 1985 CZE Śternberk 02:19:58.4 36:10.0
75 47 / Muži I [163] Filip Leopold 1977 CZE Šternberk 02:20:37.2 36:48.8
76 48 / Muži I [120] Michal Čamek 1995 CZE Dukla Chromeč 02:20:47.7 36:59.3
77 49 / Muži I [145] Petr Kašpar 1975 CZE Biketeam Tj Zlaté Hory 02:21:11.0 37:22.6
78 7 / Muži III [248] Miroslav Havlíček 1954 CZE Luká-březina 02:21:16.6 37:28.2
79 50 / Muži I [246] Radek Jorda 1983 CZE Olomouc 02:21:22.5 37:34.1
80 9 / Junioři [190] Vojtěch Riedl 2006 CZE Dukla Chromeč 02:22:16.6 38:28.2
80 12 / Muži II [191] Petr Riedl 1966 CZE Dukla Chromeč 02:22:16.6 38:28.2
82 51 / Muži I [208] Michal Šrůtek 1983 CZE Kongo Team 02:23:16.3 39:27.9
83 8 / Muži III [154] Milan Konopa 1961 CZE Credo Team 02:23:22.0 39:33.6
84 13 / Muži II [165] Ladislav Liška 1970 CZE Lipová 02:23:26.4 39:38.0
85 52 / Muži I [161] Pavel Kunčár 1979 CZE Česká Třebová 02:23:53.1 40:04.7
86 9 / Muži III [275] Daniel Kubín 1953 CZE šumperk 02:25:14.7 41:26.3
87 14 / Muži II [263] Pavel Hotový 1970 CZE Cyklo Polách A Syn 02:25:52.9 42:04.5
88 53 / Muži Ihandicap [110] Tomáš Mastík 1978 CZE Handicap 02:26:07.5 42:19.1
89 15 / Muži II [167] Jaroslav Maixner 1966 CZE Lanškroun 02:26:08.8 42:20.4
90 54 / Muži I [260] Jan Mosler 1980 CZE Lokotechnika,s.r.o 02:26:44.3 42:55.9
91 16 / Muži II [216] Miroslav Vondruška 1969 CZE Biketeam Tj Zlaté Hory 02:27:30.8 43:42.4
92 55 / Muži I [197] Vojtěch Skalický 2000 CZE Lesnice 02:28:22.4 44:34.0
93 17 / Muži II [284] Milan Polách 1964 CZE 02:28:34.3 44:45.9
94 56 / Muži I [160] Ondřej Kubiš 1988 CZE Biketeam Tj Zlaté Hory 02:28:34.7 44:46.3
95 57 / Muži I [220] Petr Všetiček 1977 CZE Mladějovice 02:29:14.9 45:26.5
96 18 / Muži II [200] Miroslav Sobala 1962 CZE Biketeam Tj Zlaté Hory 02:29:16.7 45:28.3
97 58 / Muži I [227] Ivo Hanzlík 1985 CZE MOOLBIKE.CZ 02:29:22.0 45:33.6
98 19 / Muži II [111] Milan Babiánek 1963 CZE Miko Cycles Přerov 02:29:40.3 45:51.9
99 59 / Muži I [273] Antonín Cigánek 1979 CZE 90 Kg živé Váhy 02:29:45.4 45:57.0
100 20 / Muži II [270] Petr Knárek 1966 CZE Zábřeh 02:29:57.3 46:08.9
101 21 / Muži II [277] Miroslav Podešva 1968 CZE Medlov 02:30:40.2 46:51.8
102 22 / Muži IIpekar [188] Radek Pospíšil 1963 CZE Omega Cz - Morava 02:31:42.9 47:54.5
103 60 / Muži I [148] Jan Klar 1984 CZE Šternberk 1 02:32:45.6 48:57.2
103 60 / Muži I [281] Pavel Kovář 1973 CZE Česká Třebová 02:32:45.6 48:57.2
105 62 / Muži I [121] Jan Čech 2002 CZE On - Off Team 02:33:11.5 49:23.1
106 63 / Muži I [141] Lukáš Chamlar 1988 CZE Bouda Madafaka 02:34:52.6 51:04.2
107 64 / Muži I [134] Miroslav Havlíček 1992 CZE Tribike Mtb Academy 02:34:55.6 51:07.2
108 4 / Ženy [173] Jana Nádvorníková 1994 CZE Mtb Koala 02:35:16.3 51:27.9
109 65 / Muži I [261] Pavel Matura 1976 CZE Bludov 02:35:30.2 51:41.8
110 23 / Muži II100kg [274] Vladimír Kistan 1971 CZE Rymarov 02:35:33.3 51:44.9
111 66 / Muži I [278] František Rýznar 1988 CZE Cz Loko 02:35:48.1 51:59.7
112 67 / Muži I [127] Jiří Fričar 1975 CZE Mtb Horka 02:35:56.1 52:07.7
113 24 / Muži II [266] Ladislav Unzeitig 1967 CZE 02:36:29.5 52:41.1
114 25 / Muži II [223] Libor Vyhlídal 1967 CZE Zábřeh 02:37:07.1 53:18.7
115 68 / Muži I [285] Tomáš Gerhard 1972 CZE Duko Rýmařov 02:37:16.2 53:27.8
116 69 / Muži I [119] Tomáš Cahlík 1987 CZE Šumperk 02:37:31.2 53:42.8
117 70 / Muži I [112] Stanislav Badal 1978 CZE Skp Šumperk 02:38:03.1 54:14.7
118 71 / Muži I [130] Ondřej Grézl 1986 CZE Rovensko 02:41:48.0 57:59.6
119 10 / Muži IIIpekar [210] Miroslav Tomeš 1958 CZE Pekařství Samek Náchod 02:42:30.4 58:42.0
120 72 / Muži I [117] Martin Bureš 1992 CZE Ujezd 02:42:37.8 58:49.4
121 73 / Muži I [147] Honza Keprt 1983 CZE Silný Team Uničov 02:45:12.0 01:01:23.6
122 10 / Junioři [252] Oto Janků 2005 CZE Vikýřovice 02:45:17.6 01:01:29.2
123 74 / Muži I [174] Milan Navara 1980 CZE Chinese Man 02:45:32.3 01:01:43.9
124 75 / Muži I [164] Martin Lindner 1987 CZE Uničov 02:45:32.9 01:01:44.5
125 76 / Muži I [221] Pavel Všetíček 1976 CZE Litovel 02:46:06.7 01:02:18.3
126 77 / Muži I [126] Karel Filka 1987 CZE Biketeam Tj Zlaté Hory 02:48:11.5 01:04:23.1
127 78 / Muži I [201] David Sosik 1987 CZE Šternberk 1 02:48:18.3 01:04:29.9
128 11 / Muži III [241] Josef Peškar 1960 CZE Bikesport Team Mohelnice 02:50:26.8 01:06:38.4
129 79 / Muži I [257] Šimon Geprt 2001 CZE Zabreh 02:51:01.4 01:07:13.0
130 80 / Muži I [256] Pavel Hrubý 1973 CZE Knp Team Zábřeh 02:51:01.5 01:07:13.1
131 5 / Ženy [133] Jitka Harlenderová 1974 CZE Cykloteam Kolárna 02:51:52.0 01:08:03.6
132 81 / Muži I [172] Jan Molík 2002 CZE Kamenná 6 02:52:12.1 01:08:23.7
133 82 / Muži I100kg [236] Michal Zelený 1988 CZE Šumperk 02:52:50.3 01:09:01.9
134 83 / Muži I100kg [115] Josef Březina 1978 CZE Dlouhomilov 02:52:50.4 01:09:02.0
135 12 / Muži IIIpekar [194] Jaromír Rumplík 1959 CZE United Bakeries 02:53:41.2 01:09:52.8
136 84 / Muži I [153] Vladimír Kolář 1974 CZE Ct Hvozdná 02:54:16.0 01:10:27.6
137 85 / Muži I [128] Jan Fričar 2001 CZE Just Do It 02:56:02.6 01:12:14.2
138 26 / Muži II [268] Milan Frank 1967 CZE Cykloklub Morava 02:56:42.4 01:12:54.0
139 86 / Muži I [250] Jan Blažek 1998 CZE Everstar 02:56:42.5 01:12:54.1
140 87 / Muži I [251] Tomáš Najman 1998 CZE Everstar 02:56:43.7 01:12:55.3
141 27 / Muži II [150] Radovan Kohout 1966 CZE Vemblődi Uničov 02:57:57.4 01:14:09.0
142 88 / Muži I [211] Miroslav Urbánek 1977 CZE Sámzasebe 02:57:58.8 01:14:10.4
143 28 / Muži II [125] Petr Dosoudil 1967 CZE Sámzasebe 03:01:42.7 01:17:54.3
144 89 / Muži I [123] Jaromír Doležal 1974 CZE Brníčko 03:03:34.9 01:19:46.5
145 29 / Muži II [113] Martin Blechovský 1970 CZE Ono To Jede 03:03:44.6 01:19:56.2
146 30 / Muži II [177] Jan Nesporý 1970 CZE Nadoraz 03:05:47.1 01:21:58.7
147 31 / Muži II100kg [182] Zbyněk Palich 1965 CZE Omega Cz - Čechy 03:05:49.3 01:22:00.9
148 90 / Muži I [238] Ondřej Vortel 1987 CZE Cyklo Polách A Syn Šumperk 03:06:25.2 01:22:36.8
149 91 / Muži Ipekar [179] Jiří Novák 1987 CZE United Bakeries 03:07:39.8 01:23:51.4
150 92 / Muži I [171] Petr Molík 1977 CZE Kamenná 6 03:08:46.0 01:24:57.6
151 93 / Muži I100kg [183] Antonín Papak 1991 CZE Kopřivnice 03:19:16.7 01:35:28.3
151 93 / Muži I100kg [149] Miroslav Klug 1989 CZE Jezdci Apokalypsy 03:19:16.7 01:35:28.3
153 95 / Muži I100kg [137] Jaroslav Horálek 1980 CZE Jezdci Apokalypsy 03:19:17.1 01:35:28.7
154 96 / Muži I [196] Jan Schneider 1988 CZE Rájec 03:21:54.3 01:38:05.9
155 13 / Muži III [265] Pavel Strašil 1959 USA Carib Yacht Sailing 03:24:00.3 01:40:11.9
156 97 / Muži I [195] Adam Rýznar 1992 CZE Postřelmov 03:26:52.2 01:43:03.8
157 32 / Muži IIpekar [176] Pavel Nejezchleba 1969 CZE Zeelandia 03:28:50.9 01:45:02.5
158 14 / Muži III [146] Jan Keprt 1954 CZE Nadoraz Zábřeh 03:29:23.4 01:45:35.0
159 15 / Muži III [222] Zdeněk Všetička 1953 CZE Skp Olomouc 03:30:04.8 01:46:16.4
160 16 / Muži III [181] Jan Otruba 1944 CZE Strážnice 03:31:52.0 01:48:03.6
161 98 / Muži I [232] Jiří Polách 1972 CZE Cyklo Polách a syn Šumperk 03:52:14.4 02:08:26.0
161 98 / Muži I100kg [155] Lukáš Košťálek 1994 CZE Cyklo PolÁch A Syn 03:52:14.4 02:08:26.0
163 17 / Muži III [132] Jaroslav Harčarík 1959 CZE Hanušovice 03:53:23.6 02:09:35.2
163 100 / Muži I [131] Tomáš Handl 1975 CZE Moravský Beroun 03:53:23.6 02:09:35.2
163 100 / Muži I [180] Jiří Obšivač 1973 CZE Moravský Beroun 03:53:23.6 02:09:35.2
166 102 / Muži Ipekar [262] Denis Vala 1979 CZE United Bakeries A.s. 03:55:58.9 02:12:10.5
167 33 / Muži II100kg [187] Pavel Polášek 1967 CZE Slavoňov 04:28:31.5 02:44:43.1

výsledková listina Tandemy 50km MČRaSR

start ~ 11:05:20

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#2
1 1 / Tandemy [101] Jaroslav Jarkovský Jakub Fux 1968 CZE Cyklosport Unite 02:31:26.2
2 2 / Tandemy [102] Václav Morozov Jana Charvátová 1963 CZE Agro 21 Rokycany 02:45:11.0 13:44.8

výsledková listina 30km

start ~ 11:07:07

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#2
1 1 / StaršíŽáci [412] Lukáš Harlender 2007 CZE Cykloteam Kolárna 01:13:24.2
2 1 / TouristOpen [446] Pavel Matura 2004 CZE Bludov 01:22:31.7 09:07.5
3 2 / TouristOpen [447] Ondřej Kaláb 1990 CZE Leština 01:25:04.0 11:39.8
4 1 / Kadeti [409] Vojtěch Čmakal 2005 CZE Cyklo Polách A Syn 01:30:02.6 16:38.4
5 2 / StaršíŽáci [416] Ondřej Hynek 2007 CZE Sk Salith Sport, Z.s. 01:31:28.7 18:04.5
6 3 / TouristOpen [443] Tomáš Jarmara 1982 CZE Hrabová 01:32:11.8 18:47.6
7 2 / Kadeti [441] Patrik Frőml 2006 CZE Bike Sport Uničov 01:32:12.8 18:48.6
8 3 / Kadeti [417] Adam Kašpar 2006 CZE Sk Rájec 01:33:36.7 20:12.5
9 4 / TouristOpen [426] Eva Nádvorníková 1988 CZE Amt Team 01:34:41.1 21:16.9
10 5 / TouristOpen [403] Jiří Bezděk 1977 CZE Fox Team 01:35:34.3 22:10.1
11 4 / Kadeti [456] Alois Verner 2005 CZE Petrov 01:38:04.4 24:40.2
12 1 / MladšíŽaci [437] Tomáš Kunc 2009 CZE Ghost Junior Team 01:38:13.6 24:49.4
13 6 / TouristOpen [422] Petr Kopečný 1982 CZE Olomouc 01:38:57.4 25:33.2
14 7 / TouristOpen [411] Vitalij Grek 1968 CZE Mtb 01:40:10.0 26:45.8
15 3 / StaršíŽáci [404] Josef Březina 2007 CZE Dlouhomilov 01:41:00.8 27:36.6
16 1 / Předžáci [449] Matěj Kalina 2012 CZE Moravec Team Letovice 01:42:45.8 29:21.6
17 8 / TouristOpen [438] Marek Kunc 1975 CZE Ghost Team 01:42:55.5 29:31.3
18 9 / TouristOpen [406] Jiří Čada 1965 CZE Stavenice 01:43:37.0 30:12.8
19 10 / TouristOpen [431] Vít Slavíček 1994 CZE Tribike Mtb Academy 01:45:27.9 32:03.7
20 1 / StaršíŽákyně [440] Adéla Galušková 2008 CZE KolokroŽek Zlín 01:46:30.9 33:06.7
21 11 / TouristOpen [433] Adam Sova 2001 CZE Fox Team 01:46:56.3 33:32.1
22 12 / TouristOpen [434] Martin Zapletal 1978 CZE Bratrušov 01:48:07.9 34:43.7
23 4 / StaršíŽáci [451] Jonáš Wolf 2008 CZE Zábřeh 01:49:20.9 35:56.7
24 13 / TouristOpen [432] Kateřina Smolková 1982 CZE Samazasebe 01:50:59.6 37:35.4
25 14 / TouristOpen [454] Michal Ryznar 1982 CZE Brno 01:51:37.7 38:13.5
26 2 / MladšíŽaci [450] Václav Kotas 2010 CZE Letovice 01:52:09.3 38:45.1
27 1 / Pekařkypekar [428] Alena Panochová 1974 CZE Biketeam Tj Zlaté Hory 01:56:08.9 42:44.7
28 3 / MladšíŽaci [453] Marek Petrovský 2010 CZE Promotorsport 01:59:30.7 46:06.5
29 1 / Kadetky [442] Eliška Beštová 2006 CZE Lesnice 02:00:30.4 47:06.2
30 5 / StaršíŽáci [452] Kryštof Petrovský 2007 CZE Promotorsport 02:01:28.6 48:04.4
31 15 / TouristOpen [427] Milan Neumann 1966 CZE Vikýřovice 02:01:32.9 48:08.7
32 16 / TouristOpen [420] Markéta Kleisnerová 1983 CZE Černí Koně 02:01:50.1 48:25.9
33 2 / Předžáci [418] Oskar Keller 2011 CZE Sportreg 02:02:06.5 48:42.3
34 17 / TouristOpen [419] Libor Keller 1955 CZE Brno 02:02:07.4 48:43.2
35 18 / TouristOpen [436] Lukáš Polách 2004 CZE Cyklo Polách a syn Šumperk 02:06:49.9 53:25.7
36 19 / TouristOpen [410] Martina Fričarová 1974 CZE Mtb Horka 02:07:03.1 53:38.9
37 1 / MladšíŽákyně [408] Eliška Čechová 2010 CZE Head Pro Team Opava 02:08:19.8 54:55.6
38 20 / TouristOpen [407] Aleš Čech 1975 CZE On - Off Team 02:08:21.6 54:57.4
39 21 / TouristOpen [439] Niké Hazuková 1993 CZE Hradec Králové 02:08:30.2 55:06.0
40 22 / TouristOpen [413] Pavel Hašek 1964 CZE Mohelnice 02:17:02.5 01:03:38.3
41 4 / MladšíŽaci [423] Jan Kulík 2009 CZE Ck Morava 02:17:45.7 01:04:21.5
42 3 / Předžáci [455] Karel Kolomazník 2011 CZE 02:17:50.8 01:04:26.6
43 23 / TouristOpen [401] Tomáš Appl 1981 CZE Zábřeh 02:18:45.8 01:05:21.6
43 2 / MladšíŽákyně [402] Gabriela Applová 2009 CZE Zábřeh 02:18:45.8 01:05:21.6
45 24 / TouristOpen [405] Tomáš Bureš 1972 CZE Cyklomorava 02:18:49.2 01:05:25.0
46 25 / TouristOpen [425] Boris Mejtský 1967 CZE Olomouc 02:20:44.3 01:07:20.1
46 25 / TouristOpen [424] Tereza Mejtská 1999 CZE Olomouc 02:20:44.3 01:07:20.1
48 5 / MladšíŽaci [430] Václav Slabý 2009 CZE W4e 02:22:59.2 01:09:35.0
49 3 / MladšíŽákyně [448] Veronika Machusová 2009 CZE Polách A Syn Šumperk 02:37:15.3 01:23:51.1
50 27 / TouristOpen [429] Václav Riedl 1939 CZE Leština 03:13:18.0 01:59:53.8
51 4 / Předžáci [421] Daniel Kolář 2013 CZE Zábřeh 03:23:03.0 02:09:38.8

výsledková listina handicap 15km

start ~ 11:15:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#2
1 1 / Mužihandicap [505] Zdeněk Zvolský 1974 CZE ČernÍ KonĚ 01:47:33.6
2 1 / Ženy [504] Veronika Roučková 2013 CZE Leština (okres Šumperk) 01:56:04.3 08:30.7
3 2 / Muži [502] Ondřej Roučka 2015 CZE Leština 01:56:25.4 08:51.8
4 2 / Ženy [503] Jana Roučková 1989 CZE Leština (okres Šumperk) 01:56:25.6 08:52.0