Kupkolo MTB Trilogy 2 The Best of Sudety

06.07.2018 Teplice nad Metují

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Extreme Race

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11okruh#12
1 1 / M-29 [8] Marek Rauchfuss 1990 CZE KELLYS BIKERANCH TEAM 03:34:33 00:00
2 1 / M-V1 [9] Jan Jobánek 1983 CZE Superior Suninvent Team 03:35:01 00:27
3 2 / M-V1 [1] Michal Kaněra 1986 CZE GHOST team 03:35:11 00:38
4 3 / M-V1 [29] Roman Šťastný 1979 CZE Rockmachine-Cyklomax 03:56:09 21:35
5 1 / M-V2 [4] milan fajt 1977 CZE Eurofoam team 04:03:04 28:30
6 4 / M-V1 [102] Jakub Sedlář 1984 CZE NOVATOP -LAPIERRE 04:06:03 31:29
7 5 / M-V1 [116] Lukáš Šustr 1984 CZE Alset Racing Team 04:09:55 35:21
8 6 / M-V1 [17] Tomáš Brendl 1986 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 04:11:15 36:41
9 7 / M-V1 [40] Martin Fus 1987 CZE Reapro Bike Team 04:11:20 36:46
10 8 / M-V1 [5] Lukáš Drejsl 1986 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 04:13:42 39:08

Enduro Race

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11okruh#12
1 (-0) 1 / M-E [8660559] Tomáš Kutin 1984 CZE SingleBe Bikes 25:51 01:56 03:07 01:17 02:13 03:56 01:40 01:58 03:01 01:51 01:37 03:15
2 (-0) 2 / M-E [8660502] Vojtěch Bláha 1999 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 25:58 01:55 03:01 01:19 02:20 04:13 01:42 01:59 03:00 01:47 01:32 03:10
3 (-0) 3 / M-E [8660506] Petr Frenk 1984 CZE PROTOCYCLES 26:41 01:59 03:15 01:24 02:19 04:16 01:41 01:59 03:11 01:49 01:33 03:15
4 (-0) 1 / V-E [8660514] Petr Reisner 1975 CZE GIANT Cycling team 26:52 02:01 03:18 01:31 02:16 04:01 01:40 02:00 03:19 01:50 01:33 03:23
5 (-0) 4 / M-E [8660582] Filip Zajac 1999 CZE BIKESTRIKE.COM 26:58 02:02 03:17 01:17 02:23 04:15 01:40 01:59 03:14 01:51 01:34 03:26
6 (-0) 5 / M-E [8660513] Zbynek Kugler 1981 CZE Bír riders 27:06 01:58 03:10 01:23 02:20 04:16 01:45 02:12 03:13 01:55 01:40 03:14
7 (-0) 6 / M-E [8660509] Ondřej Zvoníček 1984 CZE Bike Emergency 27:12 02:02 03:24 01:28 02:28 04:07 01:49 02:03 03:06 01:53 01:37 03:15
8 (-0) 7 / M-E [8660567] Jiri Szabo 1988 CZE SPOKE Team 27:23 02:02 03:20 01:25 02:18 04:19 01:42 02:05 03:18 01:54 01:39 03:21
9 (-0) 8 / M-E [8660579] Michal Flídr 1979 CZE Black Field A team 27:32 02:05 03:32 01:24 02:21 04:17 01:51 02:02 03:10 01:52 01:40 03:18
10 (-0) 9 / M-E [8660577] Jakub Pavlas 1987 CZE Canyon Amateur Enduro Team 27:34 02:05 03:22 01:16 02:38 04:15 01:47 02:00 03:15 01:54 01:37 03:25

Half Race

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11okruh#12
1 1 / M [436] Vašek Strnad 1983 CZE Endeka Bassta 02:41:09 00:00
2 2 / M [420] Robert Kocián 1988 CZE SK Edie VSetín 02:54:42 13:32
3 3 / M [409] Jiří Barták 1974 CZE Eurofoam team 02:58:17 17:08
4 4 / M [434] Petr Souček 1999 CZE BIKEMARAST team 03:00:44 19:34
5 5 / M [421] Tomáš Kordík 1986 CZE Explosiw Bike Team 03:04:12 23:02
6 6 / M [433] Lukáš Pospíšil 1998 CZE Redpoint Eleven Team 03:12:53 31:44
7 7 / M [410] Jakub Cupal 1975 CZE Praha 4 03:20:09 39:00
8 8 / M [440] Petr Vinklárek 1984 CZE BIKE TRIATLON MORKOVICE 03:21:07 39:58
9 9 / M [431] Ondřej Mikuláš 1990 CZE Dlouhá Třebová 03:24:25 43:15
10 10 / M [429] Chris Maund 1967 USA Encinitas 03:27:39 46:30

Junior

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11okruh#12
1 1 / Junior [406] Luboš Kluch 2000 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 02:52:01 00:00
2 2 / Junior [401] Tomáš Coufal 2001 CZE Apache Loko Trutnov 02:54:42 02:41
3 3 / Junior [405] Radek Jansa 2000 CZE SKI Police nad Metují 03:19:43 27:42
4 4 / Junior [402] Martin Dušek 2000 CZE GS cyklo team Jistebnice 03:39:07 47:06
5 5 / Junior [403] Ondřej Fišer 2002 CZE DPC Doudleby 04:28:09 01:36:07
6 6 / Junior [407] Matouš Pajer 2003 CZE Výlet Liberec 04:54:58 02:02:57
7 1 / Juniorky [404] Natálie Hanušová 2000 CZE Pitrs bikes 05:12:44 02:20:43
8 7 / Junior [406] Luboš Kluch 2000 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 02:52:01 00:00
9 8 / Junior [401] Tomáš Coufal 2001 CZE Apache Loko Trutnov 02:54:42 02:41
10 9 / Junior [405] Radek Jansa 2000 CZE SKI Police nad Metují 03:19:43 27:42

Enduro Half Race

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11okruh#12
1 (-3) 1 / Muži [8660538] Miloš Čihák 1987 CZE CZE 19:35 02:06 03:13 01:33 02:34 03:21 01:57 01:40 03:11
2 (-3) 2 / Muži [8660524] Venca Chlíbek 1971 CZE REDPOiNT ELEVEN TEAM 20:51 02:10 03:32 01:28 02:37 03:44 02:02 01:51 03:27
3 (-3) 3 / Muži [8660543] Marek Mahdalík 0000 CZE CZE 22:57 02:18 03:55 01:37 02:48 04:33 02:05 01:53 03:48
3 (-3) 1 / Ženy [8660550] Bára Hančíková 1988 CZE TOP RUN CLUB 22:57 02:25 04:00 01:37 02:48 04:04 02:13 01:56 03:54
5 (-3) 4 / Muži [8660544] Jan Hladký 1976 CZE CZE 23:29 02:20 04:01 01:51 03:03 04:21 02:15 01:55 03:43
6 (-3) 5 / Muži [8660551] Jan Petráš 1973 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 24:15 02:30 04:14 01:47 02:54 04:28 02:16 02:00 04:06
7 (-3) 6 / Muži [8660535] Ladislav Brand 1977 CZE Bubotrails 24:57 02:22 04:17 01:40 04:07 04:45 02:05 01:53 03:48
8 (-3) 7 / Muži [8660568] Aleš Schejbal 1991 CZE CZE 25:21 02:23 04:21 02:00 03:23 04:59 02:16 02:02 03:57
9 (-3) 8 / Muži [8660553] Jan Hacha 1973 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 25:50 02:32 04:10 01:50 03:48 04:55 02:21 02:09 04:05
10 (-3) 9 / Muži [8660552] Vladimír Vorel 1959 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 26:32 02:20 03:43 01:42 03:21 04:00 02:08 01:54 07:24

KIDS Odrážedla

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11okruh#12
1 1 / kluci [709] David Sedliský 2015 CZE TJ Spartak Vrchlabí 00:39 00:00
2 2 / kluci [707] Albert Matějů 2015 CZE TJ Baník Meziboří 00:41 00:02
3 3 / kluci [731] Jakub Fajt 2015 CZE Eurofoam team 00:44 00:04
4 1 / holky [724] Leontýnka Stadtherrová 2014 CZE BIKESERVIS.EU 00:45 00:05
5 4 / kluci [704] Jaromír Kolaja 2015 CZE Kupkolo MTB Trilogy 00:49 00:10
6 5 / kluci [708] Ondřej Plný 2015 CZE Teplice nad Metují 00:53 00:14
6 5 / kluci [701] Michal Čada 2015 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 00:53 00:14
8 2 / holky [733] Eliška Kuglerová 2015 CZE Praha 01:54 01:15
9 3 / holky [732] Sofia horváthová 2015 CZE Košice 01:59 01:20
10 4 / holky [734] Soňa Nouzáková 2016 CZE Nový Bor 02:09 01:30

KIDS kola 0-5

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11okruh#12
1 1 / Muži [737] Mikeš Krump 2013 CZE Dobřichovice 01:03 00:00
2 2 / Muži [705] Marek Kugler 2013 CZE Bír riders 01:08 00:04
3 3 / Muži [736] Julius Vogel 2013 CZE Berlín 01:25 00:22
4 4 / Muži [703] Bedřich Kolaja 2013 CZE Slavia Liberec Orienteering 02:16 01:13
5 5 / Muži [737] Mikeš Krump 2013 CZE Dobřichovice 01:03 00:00
6 6 / Muži [705] Marek Kugler 2013 CZE Bír riders 01:08 00:04
7 7 / Muži [736] Julius Vogel 2013 CZE Berlín 01:25 00:22
8 8 / Muži [703] Bedřich Kolaja 2013 CZE Slavia Liberec Orienteering 02:16 01:13

KIDS 6-7

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10okruh#11okruh#12
1 1 / Muži [714] Jakub Říhánek 2011 CZE Zruč-Senec 04:18 00:00 02:13 (1)
2 2 / Muži [710] Adam Kohoutek 2011 CZE Pitrs bikes 04:35 00:17 02:20 (2)
3 1 / Ženy [715] Tereza Říhánková 2011 CZE Zruč-Senec 04:41 00:23 02:25 (3)
4 2 / Ženy [711] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Kupkolo MTB Trilogy 05:25 01:07 02:49 (4)
5 3 / Muži [742] dominik šefl 2011 CZE Plzeň 05:28 01:10 02:53 (5)
6 4 / Muži [735] šimon pánek 2011 CZE dres.cz 05:56 01:38 03:06 (7)
7 5 / Muži [712] Adam Kugler 2011 CZE Bír riders 05:56 01:38 03:04 (6)
8 3 / Ženy [716] Adélka Stadtherrová 2011 CZE BIKESERVIS.EU 06:24 02:06 03:10 (8)
8 3 / Ženy [738] Amira Vogel 2011 CZE Berlín 02:17:38 (9)
10 6 / Muži [714] Jakub Říhánek 2011 CZE Zruč-Senec 04:18 00:00 02:13 (1)

KIDS 8-10

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / Muži [717] Patrik Frencl 2008 CZE Pitrs bikes 09:19 00:00 01:52 (1) 03:44 (1)
2 2 / Muži [740] Tomáš Janovský 2008 CZE S - Sport Hronov 09:48 00:29 01:57 (2) 03:53 (2)
3 3 / Muži [718] Matěj Holan 2009 CZE carla.kupkolo.cz 11:03 01:43 02:19 (5) 04:27 (4)
4 1 / Ženy [719] Anežka Holanová 2009 CZE carla kupkolo.cz 11:15 01:55 02:03 (3) 04:06 (3)
5 2 / Ženy [720] Anna Kráčmarová 2009 CZE BKL Machov 11:20 02:00 02:24 (6) 04:41 (6)
6 4 / Muži [741] Sebastian Umlauf 2009 CZE S-Sport Hronov 11:23 02:03 02:15 (4) 04:27 (5)
7 3 / Ženy [722] Emma Šimůnková 2009 CZE Jablonec n. N. 12:42 03:23 02:26 (7) 04:57 (7)
8 5 / Muži [721] Tobiáš Kučera 2010 CZE GHOST junior Team 13:03 03:43 02:34 (8) 05:03 (8)
9 6 / Muži [428] David Filip 2010 CZE Teplice nad Metují 23:23:02 23:13:42 03:59 (9) 08:05 (9)
10 7 / Muži [717] Patrik Frencl 2008 CZE Pitrs bikes 09:19 00:00 01:52 (1) 03:44 (1)

KIDS 11-14

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4
1 1 / Muži [727] Jakub Pivnička 2005 CZE Pitrs bikes team 17:47 00:00 12:35 (1) 14:18 (1) 16:04 (1)
2 2 / Muži [723] Dominik Frencl 2007 CZE Pitrs bikes 20:11 02:23 14:44 (2) 16:30 (2) 18:19 (2)
3 3 / Muži [726] Jan Pešina 2006 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 20:28 02:40 14:46 (3) 16:36 (3) 18:33 (3)
4 4 / Muži [730] Dominik Zavadil 2005 CZE Team Bike Perštejn 22:49 05:02 16:38 (4) 18:43 (4) 20:49 (4)
5 5 / Muži [729] Samuel Vik 2007 CZE S-Sport Hronov 22:58 05:10 17:03 (5) 18:59 (5) 20:58 (5)
6 6 / Muži [728] Petr Šimůnek 2006 CZE Jablonec n. N. 23:12 05:25 17:07 (6) 19:09 (6) 21:13 (6)
6 6 / Muži [725] Radim Kučera 2007 CZE Ghost team 25:23 (7)
8 8 / Muži [727] Jakub Pivnička 2005 CZE Pitrs bikes team 17:47 00:00 12:35 (1) 14:18 (1) 16:04 (1)
9 9 / Muži [723] Dominik Frencl 2007 CZE Pitrs bikes 20:11 02:23 14:44 (2) 16:30 (2) 18:19 (2)
10 10 / Muži [726] Jan Pešina 2006 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 20:28 02:40 14:46 (3) 16:36 (3) 18:33 (3)