Nova Cup Gočárovy schody, závod horských kol

28.09.2017 Hradec Králové

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Elita 50min a 1okruh

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [28] Marek Rauchfuss 1990 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 54:59 00:00
2 2 / Muži [3] Bartłomiej Wawak 1993 POL KROSS RACING TEAM 55:02 00:03
3 3 / Muži [6] Jan Fojtík 1988 CZE Force KCK Zlín #fojtikbrothers 55:04 00:05
4 4 / Muži [4] Jan Škarnitzl 1986 CZE Sram Mitas Trek 55:05 00:06
5 5 / Muži [9] Michal Kaněra 1986 CZE GHOST team 56:30 01:31
6 6 / Muži [11] Ondřej Zelený 1982 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 57:22 02:23
7 7 / Muži [35] Michael Zeťák 1998 CZE Expres CZ-Scott Team Kolín 57:24 02:25
8 8 / Muži [5] Filip Adel 1990 CZE Superior MTB Team 57:57 02:58
9 9 / Muži [15] Tomáš Ševců 1997 CZE HSK - cycling team 58:00 03:01
10 10 / Muži [13] Tomáš Brendl 1986 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 58:08 03:09

Nova jízda 25min a 1okruh

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [115] Michal Zápotocký 1996 CZE Expres CZ-Scott Team Kolín 31:28 00:00
2 2 / Muži [136] David Dvořák 1993 CZE Nemám - hledám 31:45 00:16
3 3 / Muži [117] Tomáš Sládek 1988 CZE BAKAKO Nová Paka/HZS Pardubice 32:01 00:33
4 4 / Muži [103] Jan Malíř 1980 CZE GHOST team 33:04 01:36
5 5 / Muži [108] David Gabriel 1992 CZE SYMBIO+ BMC 33:48 02:19
6 6 / Muži [176] Martin Hrádek 1976 CZE COPR Přeštice 33:49 02:20
7 7 / Muži [169] Tomáš Svoboda 1993 CZE METAXTREN 33:57 02:29
8 8 / Muži [111] Radek Vtípil 1983 CZE ELEVEN MERECEDES-BENZ MITAS 34:14 02:45
9 9 / Muži [144] Martin Frencl 1990 CZE GIANT Pitrs bikes 34:15 02:47
10 10 / Muži [141] Ondřej Semerád 1974 CZE Velo magazín / SK Prima Polička 34:17 02:49

Předškoláci - odrážedla

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Předškolačky [201] Deniska Dobruská 2013 CZE Ustí nad Orlicí 00:26 00:00
2 1 / Předškoláci [6543] Šimon Jurejs 2013 CZE Liberec 00:30 00:04
3 2 / Předškoláci [6449] Vojtěch Kotyza 2013 CZE Hradec Králové 00:30 00:04
4 2 / Předškolačky [244] Veronika Lázničková 2013 CZE GHOST JUNIOR TEAM 00:31 00:05
5 3 / Předškoláci [261] Kryštof Gamba 2013 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC 00:33 00:06
6 3 / Předškolačky [223] Emma Semerádová 2015 CZE Řevnice 00:33 00:07
7 4 / Předškolačky [6353] Karolína Ježková 2013 CZE CykloNovinky.cz 00:35 00:09
8 5 / Předškolačky [203] Alžběta Chvojková 2013 CZE GHOST junior Team 00:35 00:09
9 4 / Předškoláci [6440] Lukáš Rérych 2015 CZE Hradec Králové 00:38 00:11
10 5 / Předškoláci [6433] Jiří Stárek 2014 CZE Hradec Králové 00:38 00:12

Predskolaci - kola

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Předškoláci [214] Marek Semerád 2012 CZE Sram Mitas Trek team 02:15 00:00
2 2 / Předškoláci [255] Matyáš Kudrna 2012 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 02:56 00:40
3 1 / Předškolačky [238] Lucie Zajačiková 2012 CZE Horní Jelení 02:58 00:42
4 2 / Předškolačky [6444] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Kupkolo MTB Trilogy 03:01 00:45
5 3 / Předškoláci [6446] Petr Marek Moravík 2012 CZE trimola 03:07 00:51
6 4 / Předškoláci [274] Sebastian Hrbek 2012 CZE Hradec Králové 03:21 01:05
7 5 / Předškoláci [247] jakub Macháček 2012 CZE Hradec králové 03:21 01:05
8 3 / Předškolačky [6434] Editka Dúcká 2013 CZE Školka Prasek 03:49 01:33
9 6 / Předškoláci [6450] Jáchym Bartoš 2012 CZE Hradec Králové 03:49 01:34
10 7 / Předškoláci [6544] Šimon Jurejs 2013 CZE Liberec 03:55 01:39

Minizaci 1

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Minižáci 1 [216] Adam Šalanda 2010 CZE Patry cycling team Třešť 02:40 00:00
2 2 / Minižáci 1 [228] Vojtěch Sulzbacher 2010 CZE GIANT Pitrs bikes 02:40 00:00
3 3 / Minižáci 1 [253] Vojtěch Hýžďal 2010 CZE KOLOKROUŽEK Zlín 03:07 00:26
4 4 / Minižáci 1 [221] Sebastian Pňovský 2011 CZE Praha 03:12 00:32
5 5 / Minižáci 1 [205] Filip Gamba 2011 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC 03:13 00:33
6 6 / Minižáci 1 [230] Ondřej Ducký 2010 CZE Kobylice 03:16 00:36
7 7 / Minižáci 1 [259] Štěpán Bondy 2011 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 03:17 00:37
8 1 / Minižákyně 1 [6435] Vanesa Bohánská 2010 CZE SKI TEAM LIBEREC 03:21 00:41
9 2 / Minižákyně 1 [6436] Barbora Famfulíková 2010 CZE BAKAKO Nová Paka 03:27 00:47
10 3 / Minižákyně 1 [237] Eliška Zajačiková 2010 CZE Horní Jelení 03:32 00:51

Minizaci 2

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Minižáci 2 [240] Tomáš Janovský 2008 CZE Kramolna 05:13 00:00
2 2 / Minižáci 2 [212] Tomáš Kunc 2009 CZE GHOST junior Team 05:31 00:17
3 3 / Minižáci 2 [227] Michal Šretr 2008 CZE S-Sport Hronov 05:33 00:19
4 4 / Minižáci 2 [218] Vít Lisý 2008 CZE Expres CZ-Scott Team Kolín 05:34 00:20
5 5 / Minižáci 2 [6540] Petr Kindl 2008 CZE Černošice 05:36 00:22
6 6 / Minižáci 2 [256] Tomáš Kudrna 2009 CZE Liberec 05:51 00:37
7 7 / Minižáci 2 [254] Jan Pešl 2009 CZE Kolokroužek Zlín 05:57 00:43
8 1 / Minižákyně 2 [6528] Zuzka Kratka 2008 CZE Bike Freaks Holice - V6 06:18 01:04
9 8 / Minižáci 2 [283] Matěj Holan 2009 CZE carla.kupkolo.cz 06:21 01:07
10 9 / Minižáci 2 [6423] Pavel Nosek 2008 CZE Mitas Bike Tyres 06:28 01:14

Mladsi zaci

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Mladší žáci [6527] Dan Rubeš 2005 CZE Bike 2000 07:14 00:00
2 2 / Mladší žáci [6430] Adam Hošek 2006 CZE ADASTRA SOKOL VELTEŽ 07:16 00:02
3 3 / Mladší žáci [6439] Jakub Pivnička 2005 CZE Giant Pitrs bikes 07:28 00:14
4 4 / Mladší žáci [219] Marek Nechuta 2007 CZE Bike Freaks Holice 07:37 00:23
5 5 / Mladší žáci [241] Dominik Frencl 2007 CZE Giant Pitrs bikes 07:48 00:34
6 6 / Mladší žáci [215] Marcel Svoboda 2007 CZE UNIKOVO MTB TEAM 07:58 00:44
7 7 / Mladší žáci [236] Vojta Soukup 2005 CZE Hradec Kralove 08:06 00:52
8 8 / Mladší žáci [208] Nikola Jaroš 2007 CZE BB Racing 08:10 00:56
9 9 / Mladší žáci [207] Filip Chvojka 2007 CZE GHOST junior Team 08:12 00:58
10 10 / Mladší žáci [232] Jaroslav Hronek 2007 CZE Biketime Bulls Písek 08:13 00:59