Nova Cup Gočárovy schody, závod horských kol

28.09.2017 Hradec Králové

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

Předškoláci - odrážedla

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Předškolačky [201] Deniska Dobruská 2013 CZE Ustí nad Orlicí 00:26.31
2 1 / Předškoláci [6543] Šimon Jurejs 2013 CZE Liberec 00:30.36 00:04.05
3 2 / Předškoláci [6449] Vojtěch Kotyza 2013 CZE Hradec Králové 00:30.92 00:04.61
4 2 / Předškolačky [244] Veronika Lázničková 2013 CZE GHOST JUNIOR TEAM 00:31.65 00:05.34
5 3 / Předškoláci [261] Kryštof Gamba 2013 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC 00:33.01 00:06.7
6 3 / Předškolačky [223] Emma Semerádová 2015 CZE Řevnice 00:33.96 00:07.65
7 4 / Předškolačky [6353] Karolína Ježková 2013 CZE CykloNovinky.cz 00:35.36 00:09.05
8 5 / Předškolačky [203] Alžběta Chvojková 2013 CZE GHOST junior Team 00:35.46 00:09.15
9 4 / Předškoláci [6440] Lukáš Rérych 2015 CZE Hradec Králové 00:38.18 00:11.87
10 5 / Předškoláci [6433] Jiří Stárek 2014 CZE Hradec Králové 00:38.44 00:12.13

Predskolaci - kola

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Předškoláci [214] Marek Semerád 2012 CZE Sram Mitas Trek team 02:15.69
2 2 / Předškoláci [255] Matyáš Kudrna 2012 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 02:56.46 00:40.77
3 1 / Předškolačky [238] Lucie Zajačiková 2012 CZE Horní Jelení 02:58.2 00:42.51
4 2 / Předškolačky [6444] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Kupkolo MTB Trilogy 03:01.0 00:45.31
5 3 / Předškoláci [6446] Petr Marek Moravík 2012 CZE trimola 03:07.44 00:51.75
6 4 / Předškoláci [274] Sebastian Hrbek 2012 CZE Hradec Králové 03:21.03 01:05.34
7 5 / Předškoláci [247] jakub Macháček 2012 CZE Hradec králové 03:21.61 01:05.92
8 3 / Předškolačky [6434] Editka Dúcká 2013 CZE Školka Prasek 03:49.19 01:33.5
9 6 / Předškoláci [6450] Jáchym Bartoš 2012 CZE Hradec Králové 03:49.78 01:34.09
10 7 / Předškoláci [6544] Šimon Jurejs 2013 CZE Liberec 03:55.02 01:39.33

Minizaci 1

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Minižáci 1 [216] Adam Šalanda 2010 CZE Patry cycling team Třešť 02:40.16
2 2 / Minižáci 1 [228] Vojtěch Sulzbacher 2010 CZE GIANT Pitrs bikes 02:40.96 00:00.8
3 3 / Minižáci 1 [253] Vojtěch Hýžďal 2010 CZE KOLOKROUŽEK Zlín 03:07.08 00:26.92
4 4 / Minižáci 1 [221] Sebastian Pňovský 2011 CZE Praha 03:12.47 00:32.31
5 5 / Minižáci 1 [205] Filip Gamba 2011 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC 03:13.18 00:33.02
6 6 / Minižáci 1 [230] Ondřej Ducký 2010 CZE Kobylice 03:16.4 00:36.24
7 7 / Minižáci 1 [259] Štěpán Bondy 2011 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 03:17.88 00:37.72
8 1 / Minižákyně 1 [6435] Vanesa Bohánská 2010 CZE SKI TEAM LIBEREC 03:21.78 00:41.62
9 2 / Minižákyně 1 [6436] Barbora Famfulíková 2010 CZE BAKAKO Nová Paka 03:27.42 00:47.26
10 3 / Minižákyně 1 [237] Eliška Zajačiková 2010 CZE Horní Jelení 03:32.0 00:51.84

Minizaci 2

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Minižáci 2 [240] Tomáš Janovský 2008 CZE Kramolna 05:13.79
2 2 / Minižáci 2 [212] Tomáš Kunc 2009 CZE GHOST junior Team 05:31.59 00:17.8
3 3 / Minižáci 2 [227] Michal Šretr 2008 CZE S-Sport Hronov 05:33.77 00:19.98
4 4 / Minižáci 2 [218] Vít Lisý 2008 CZE Expres CZ-Scott Team Kolín 05:34.0 00:20.21
5 5 / Minižáci 2 [6540] Petr Kindl 2008 CZE Černošice 05:36.16 00:22.37
6 6 / Minižáci 2 [256] Tomáš Kudrna 2009 CZE Liberec 05:51.68 00:37.89
7 7 / Minižáci 2 [254] Jan Pešl 2009 CZE Kolokroužek Zlín 05:57.17 00:43.38
8 1 / Minižákyně 2 [6528] Zuzka Kratka 2008 CZE Bike Freaks Holice - V6 06:18.53 01:04.74
9 8 / Minižáci 2 [283] Matěj Holan 2009 CZE carla.kupkolo.cz 06:21.09 01:07.3
10 9 / Minižáci 2 [6423] Pavel Nosek 2008 CZE Mitas Bike Tyres 06:28.44 01:14.65

Mladsi zaci

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Mladší žáci [6527] Dan Rubeš 2005 CZE Bike 2000 07:14.0
2 2 / Mladší žáci [6430] Adam Hošek 2006 CZE ADASTRA SOKOL VELTEŽ 07:16.0 00:02.0
3 3 / Mladší žáci [6439] Jakub Pivnička 2005 CZE Giant Pitrs bikes 07:28.0 00:14.0
4 4 / Mladší žáci [219] Marek Nechuta 2007 CZE Bike Freaks Holice 07:37.0 00:23.0
5 5 / Mladší žáci [241] Dominik Frencl 2007 CZE Giant Pitrs bikes 07:48.0 00:34.0
6 6 / Mladší žáci [215] Marcel Svoboda 2007 CZE UNIKOVO MTB TEAM 07:58.72 00:44.72
7 7 / Mladší žáci [236] Vojta Soukup 2005 CZE Hradec Kralove 08:06.35 00:52.35
8 8 / Mladší žáci [208] Nikola Jaroš 2007 CZE BB Racing 08:10.68 00:56.68
9 9 / Mladší žáci [207] Filip Chvojka 2007 CZE GHOST junior Team 08:12.63 00:58.63
10 10 / Mladší žáci [232] Jaroslav Hronek 2007 CZE Biketime Bulls Písek 08:13.0 00:59.0

Nova jízda 25min a 1okruh

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [115] Michal Zápotocký 1996 CZE Expres CZ-Scott Team Kolín 31:28.45
2 2 / Muži [136] David Dvořák 1993 CZE Nemám - hledám 31:45.09 00:16.64
3 3 / Muži [117] Tomáš Sládek 1988 CZE BAKAKO Nová Paka/HZS Pardubice 32:01.69 00:33.24
4 4 / Muži [103] Jan Malíř 1980 CZE GHOST team 33:04.69 01:36.24
5 5 / Muži [108] David Gabriel 1992 CZE SYMBIO+ BMC 33:48.09 02:19.64
6 6 / Muži [176] Martin Hrádek 1976 CZE COPR Přeštice 33:49.03 02:20.58
7 7 / Muži [169] Tomáš Svoboda 1993 CZE METAXTREN 33:57.78 02:29.33
8 8 / Muži [111] Radek Vtípil 1983 CZE ELEVEN MERECEDES-BENZ MITAS 34:14.05 02:45.6
9 9 / Muži [144] Martin Frencl 1990 CZE GIANT Pitrs bikes 34:15.51 02:47.06
10 10 / Muži [141] Ondřej Semerád 1974 CZE Velo magazín / SK Prima Polička 34:17.71 02:49.26

Elita 50min a 1okruh

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [28] Marek Rauchfuss 1990 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 54:59.03
2 2 / Muži [3] Bartłomiej Wawak 1993 POL KROSS RACING TEAM 55:02.82 00:03.79
3 3 / Muži [6] Jan Fojtík 1988 CZE Force KCK Zlín #fojtikbrothers 55:04.52 00:05.49
4 4 / Muži [4] Jan Škarnitzl 1986 CZE Sram Mitas Trek 55:05.11 00:06.08
5 5 / Muži [9] Michal Kaněra 1986 CZE GHOST team 56:30.13 01:31.1
6 6 / Muži [11] Ondřej Zelený 1982 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 57:22.44 02:23.41
7 7 / Muži [35] Michael Zeťák 1998 CZE Expres CZ-Scott Team Kolín 57:24.12 02:25.09
8 8 / Muži [5] Filip Adel 1990 CZE Superior MTB Team 57:57.08 02:58.05
9 9 / Muži [15] Tomáš Ševců 1997 CZE HSK - cycling team 58:00.61 03:01.58
10 10 / Muži [13] Tomáš Brendl 1986 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 58:08.1 03:09.07