Nova Cup Gočárovy schody, závod horských kol

28.09.2017 Hradec Králové 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Předškoláci - odrážedla celkem: 18, muži : 9, ženy: 9, Předškoláci: 9, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 9, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 0, Mladší žákyně: 0 [html] [pdf]
Predskolaci - kola celkem: 19, muži : 13, ženy: 6, Předškoláci: 13, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 6, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 0, Mladší žákyně: 0 [html] [pdf]
Minizaci 1 celkem: 28, muži : 18, ženy: 10, Předškoláci: 0, Minižáci 1: 18, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 0, Minižákyně 1: 7, Minižákyně 2: 3, Mladší žákyně: 0 [html] [pdf]
Minizaci 2 celkem: 33, muži : 21, ženy: 12, Předškoláci: 0, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 21, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 0, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 12, Mladší žákyně: 0 [html] [pdf]
Mladsi zaci celkem: 35, muži : 25, ženy: 10, Předškoláci: 0, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 25, Předškolačky: 0, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 0, Mladší žákyně: 10 [html] [pdf]
Nova jízda 25min a 1okruh celkem: 51, muži : 48, ženy: 3, Muži: 48, Ženy: 3 [html] [pdf]
Elita 50min a 1okruh celkem: 25, muži : 20, ženy: 5, Muži: 20, Ženy: 5 [html] [pdf]

výsledková listina Elita 50min a 1okruh

start ~ 17:34:56

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup #0#1#2#3#4#5#6#7#8#9#10
1 1 / Muži [28] Marek Rauchfuss 1990 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 54:59 00:00 03:17 07:29 11:38 16:00 20:12 24:41 28:56 33:20 37:54 42:28 46:47
2 2 / Muži [3] Bartłomiej Wawak 1993 POL KROSS RACING TEAM 55:02 00:03 03:18 07:34 11:43 16:01 20:13 24:42 28:57 33:23 37:53 42:26 46:46
3 3 / Muži [6] Jan Fojtík 1988 CZE Force KCK Zlín #fojtikbrothers 55:04 00:05 03:15 07:31 11:40 15:59 20:15 24:41 29:00 33:25 37:55 42:26 46:45
4 4 / Muži [4] Jan Škarnitzl 1986 CZE Sram Mitas Trek 55:05 00:06 03:21 07:34 11:44 16:04 20:15 24:43 28:59 33:25 37:51 42:29 46:47
5 5 / Muži [9] Michal Kaněra 1986 CZE GHOST team 56:30 01:31 03:19 07:31 11:49 16:16 20:41 25:09 29:35 34:01 38:28 42:56 47:22
6 6 / Muži [11] Ondřej Zelený 1982 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 57:22 02:23 03:08 07:35 11:50 16:23 20:49 25:18 29:58 34:29 39:10 43:40 48:19
7 7 / Muži [35] Michael Zeťák 1998 CZE Expres CZ-Scott Team Kolín 57:24 02:25 03:22 07:37 12:01 16:32 21:01 25:27 30:00 34:37 39:12 43:42 48:18
8 8 / Muži [5] Filip Adel 1990 CZE Superior MTB Team 57:57 02:58 03:16 07:32 11:58 16:51 21:45 26:22 30:57 35:19 39:49 44:27 49:00
9 9 / Muži [15] Tomáš Ševců 1997 CZE HSK - cycling team 58:00 03:01 03:23 07:57 12:30 17:09 21:43 26:21 30:53 35:21 39:50 44:28 49:02
10 10 / Muži [13] Tomáš Brendl 1986 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 58:08 03:09 03:43 08:31 12:59 17:28 21:54 26:25 30:54 35:24 40:07 44:44 49:11
11 11 / Muži [2] Fabian Giger 1987 SUI KROSS RACING TEAM 59:14 04:15 03:31 08:04 12:41 17:22 21:54 26:30 31:00 35:38 40:10 44:43 49:25
11 11 / Muži [12] Michael Kubín 1993 CZE Eleven Mercedes-Benz Mitas 03:24 07:59 12:44 17:23 21:58 26:43 31:27 36:21 41:07 45:53 50:32
11 11 / Muži [24] Zdeněk Morávek 1996 CZE GT Opportunity Brno 03:40 08:08 12:55 17:34 22:15 27:08 31:51 36:38 41:24 46:06 51:17
11 11 / Muži [33] Jiří Křivánek 1985 CZE Ethic Sport 03:39 08:31 13:25 18:17 23:05 27:47 32:33 37:21 42:10 46:52 51:52
11 11 / Muži [19] Michal Vejda 1994 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 03:59 08:51 13:35 18:23 23:06 28:10 33:03 38:08 43:01 48:09 53:06
11 1 / Ženy [1] Maja Włoszczowska 1983 POL KROSS RACING TEAM 04:12 09:07 14:02 18:50 23:43 28:43 33:41 38:35 43:35 48:37 53:36
11 16 / Muži [30] Aleš Strnad 1986 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC 03:56 08:49 13:45 18:30 23:30 28:33 33:41 38:36 43:38 48:41 53:42
11 16 / Muži [17] Adam Šimůnek 1998 CZE ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS TEAM 03:49 08:37 13:31 18:31 23:30 28:32 33:45 38:52 43:58 49:17 54:37
11 2 / Ženy [36] Johana Kolašínová 1989 CZE SupGirls 04:11 09:06 14:09 19:18 24:34 29:46 34:58 40:05 45:16 50:27 55:43
11 2 / Ženy [18] Karolina Bergerová 1992 CZE CK Carla.Kupkolo.cz D.K.n.L. 04:23 09:49 15:15 20:53 26:34 32:20 38:06 43:51 49:33 55:18
11 2 / Ženy [27] Kristýna Pejšová 2000 CZE Superior MTB Team 04:20 09:49 15:19 20:52 26:28 32:12 37:59 43:48 49:29 55:29
11 2 / Ženy [22] Lenka Fridrichová 1994 CZE GHOST team 04:13 10:00 16:22 22:09 28:08 33:55 39:43 47:12 53:25 59:36
11 18 / Muži [16] Ondřej Preněk 1996 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 03:40 09:16 14:04 18:45 23:32 28:34 33:48 39:07
11 18 / Muži [32] Petr Pospíšil 1979 CZE Rock Machine Cyklomax 03:27 08:05 12:42
11 18 / Muži [31] Václav Šňupárek 1995 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC 03:57 08:45 13:38