Nova Cup Sázava

17.06.2017 Sázava

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Zkrácené výsledky

Pro detailní výsledky prosím klikni na nadpis požadovaného závodu

trasa A

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / AM30 [1] Filip Adel 1990 CZE Superior MTB Team 03:02:12 00:00
2 1 / AM40 [2] Michal Kaněra 1986 CZE GHOST team 03:02:14 00:02
3 2 / AM30 [5] Adam Lavička 1995 CZE GHOST team 03:09:02 06:50
4 1 / AM50 [16] Petr Sulzbacher 1975 CZE GIANT Pitrs bikes 03:12:32 10:20
5 3 / AM30 [84] Marek Bartůněk 1998 CZE Ethic Sport 03:12:37 10:25
6 2 / AM40 [83] Jiří Křivánek 1985 CZE Ethic Sport 03:12:47 10:35
7 3 / AM40 [85] Tomáš Kechrt 1981 CZE IN-life 03:17:01 14:49
8 4 / AM30 [6] Miroslav Uhlíř 1990 CZE CYKLO PROFI 03:17:06 14:54
9 2 / AM50 [7] Jiří Zárybnický 1976 CZE CK Vinohradské Šlapky 03:20:01 17:49
10 5 / AM30 [63] Radek Plšek 1991 CZE CYKLO PROFI 03:20:39 18:27

trasa B

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / BM30 [367] Lubomír Petruš 1990 CZE Ethic Sport 01:35:17 00:00
2 1 / BM40 [243] Matěj Čepička 1987 CZE Magebike Kolín 01:39:29 04:12
3 1 / BM50 [390] Michal Hrach 1977 CZE Petříkov 01:41:08 05:50
4 2 / BM30 [204] Lukáš Kindl 1990 CZE KELLYS BIKERANCH TEAM 01:41:13 05:56
5 3 / BM30 [398] Tomáš Svoboda 1993 CZE METAXTREN 01:42:45 07:27
6 1 / JB [287] Jan Marek 1999 CZE Eurofoam sport team 01:43:28 08:11
7 4 / BM30 [399] Jakub Rydval 1994 CZE METAXTREN 01:44:51 09:33
8 5 / BM30 [247] Vojtěch Dobšovič 1997 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 01:45:29 10:11
9 2 / BM40 [330] Jan Smrčka 1981 CZE Eurofoam sport team 01:45:30 10:13
10 3 / BM40 [201] Jan Malíř 1980 CZE GHOST team 01:45:34 10:16

Koloběžky na trase B (ČP muži)

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [223] Martin Pohl 1978 CZE Spartak Police nad Metují 02:41:54 00:00
2 2 / Muži [222] Martin Mihulka 1979 CZE TJ Sokol Kunvald 04:01:11 01:19:17

Nova jízda

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [521] Aleš Pelčarský 1981 CZE Hořice 42:59 00:00
2 2 / Muži [526] Tomáš STANĚK 1970 CZE BAKAKO Nová Paka 45:33 02:33
3 1 / Starší žáci [520] Karel Novák 2003 CZE S-Sport Hronov 47:23 04:23
4 2 / Starší žáci [503] Vojtěch Církva 2004 CZE TJ Lokomotiva Beroun 47:38 04:38
5 1 / Starší žákyně [557] Daniela Radová 2005 CZE Cykloklub Benešov 51:49 08:49
6 3 / Muži [546] Tomáš Brych 1977 CZE NOVA 53:41 10:41
7 4 / Muži [501] Kamil Bednařík 1985 CZE METROPOJEKT 54:53 11:53
8 2 / Starší žákyně [522] Eliška Peterková 2005 CZE Spartak MTB Vrchlabí 55:09 12:09
9 5 / Muži [545] Petr Hodáň 1968 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 55:35 12:35
10 6 / Muži [559] Petr Koza 1975 CZE Hořice 55:48 12:48

Koloběžky na trase Nova

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [527] Tomáš Vodehnal 1967 CZE Dvůr Králové nad. Labem 01:14:54 00:00

Odrazedla

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / odrážedla [672] Editka Dúcká 2013 CZE Školka Prasek 00:21 00:00
2 2 / odrážedla [675] Maxmilián Netušil 2014 CZE Praha4 00:22 00:01
3 3 / odrážedla [620] Jakub Jirka 2013 CZE Sázava 00:23 00:02
4 4 / odrážedla [659] Tom Drábek 2013 CZE BB RACING 00:25 00:03
5 5 / odrážedla [665] Marie Štíbrová 2014 CZE Alset Racing Team 00:26 00:04
6 6 / odrážedla [657] Laura Janáčková 2013 CZE Benešov 00:26 00:05
7 7 / odrážedla [625] Veronika Lázničková 2013 CZE GHOST JUNIOR TEAM 00:29 00:08
8 8 / odrážedla [605] Václav Církva 2013 CZE BEROUN 3 00:30 00:09
9 9 / odrážedla [639] Tomáš Horna 2014 CZE Kladno 00:34 00:13
10 10 / odrážedla [641] Anna Malčíková 2014 CZE Kladno 00:44 00:23

Predskolaci

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [668] Stanislav Benda 2012 CZE KH Tour - BH Bikes team 01:01 00:00
2 1 / holky [606] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Kupkolo MTB Trilogy 01:07 00:06
3 2 / holky [652] Elen Hendrychová 2012 CZE Sázava 01:32 00:31
(4) 2 / holky [618] Natálie Štrofová 2012 CZE PneuAlu Team 01:32 00:31
5 4 / holky [674] Tereza Saňová 2012 CZE Praha 01:34 00:33
6 2 / kluci [673] Lukáš Houdek 2014 CZE Oleška 01:35 00:34
7 3 / kluci [655] Jakub Šindler 2012 CZE Benešov 01:37 00:36
8 4 / kluci [658] Tom Drábek 2013 CZE BB RACING 01:39 00:38
9 5 / holky [647] Ema Váňová 2012 CZE Sázava 01:39 00:38
10 6 / holky [656] Laura Janáčková 2013 CZE Benešov 01:48 00:47

Minižáci 1

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [616] Vojtěch Sulzbacher 2010 CZE GIANT Pitrs bikes 02:31 00:00
2 2 / kluci [671] Ondřej Dúcký 2010 CZE Kobylice 02:46 00:14
3 3 / kluci [648] Vojtěch Pícha 2010 CZE BB RACING 02:49 00:18
4 1 / holky [660] Nela Drábková 2011 CZE BB RACING 03:02 00:30
5 2 / holky [627] Eliška Havlová 2010 CZE ADASTRA SOKOL VELTEŽ 03:08 00:37
6 4 / kluci [712] Erik Tichovský 2010 CZE Sázava 03:32 01:00
7 5 / kluci [697] Jan Šubrt 2010 CZE Semice 03:32 01:01
8 3 / holky [630] Natálie Tatíčková 2011 CZE Sázava 03:35 01:03
9 4 / holky [670] Daniela Pecháčková 2010 CZE Cyklo-trial Střední Čechy 03:44 01:13
10 6 / kluci [623] Martin Rejhon 2010 CZE Sázava 03:54 01:23

Minižáci 2

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [609] Tomáš Kunc 2009 CZE GHOST junior team 04:50 00:00 02:21
2 1 / holky [607] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 05:20 00:30 02:39
3 2 / kluci [610] Tom Pavelek 2009 CZE SC Calabrone 05:36 00:45 02:49
4 2 / holky [669] Ella Fortelná 2009 CZE MM Auto Mtb team 05:50 01:00 02:51
5 3 / holky [615] Klaudie Skůčková 2009 CZE livingroomworkout.eu 05:56 01:06 02:51
6 3 / kluci [638] Vojtech Beran 2009 CZE Ledecko 06:01 01:11 02:51
7 4 / kluci [624] Marek Nemnan 2008 CZE EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 06:06 01:16 02:58
8 5 / kluci [662] Boris Platonov 2008 CZE Kutná Hora 06:19 01:29 03:04
9 6 / kluci [636] Michal Hofmiler 2009 CZE Červený Hrádek 06:20 01:29 03:15
10 7 / kluci [664] Jakub Bernáth 2009 CZE Sázava 06:28 01:37 03:03

Mladší žáci

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / holky [619] Lucie Hainzelová 2005 CZE O.K MOTO Racing Team 06:45 00:00 02:15
2 1 / kluci [608] Jan Kruliš 2007 CZE Louny 06:46 00:00 02:19
3 2 / kluci [601] Filip Chvojka 2007 CZE GHOST Team 06:48 00:03 02:13
4 3 / kluci [613] Filip Saidl 2006 CZE Pítrs bikes 06:49 00:04 02:14
5 4 / kluci [632] Antonín Jura 2006 CZE Expres cz Scott team Kolín 07:05 00:19 02:18
6 2 / holky [617] Martina Sulzbacherová 2005 CZE GIANT Pitrs bikes 07:22 00:37 02:23
7 5 / kluci [614] Kristian Skůček 2006 CZE livingroomworkout.eu 07:25 00:40 02:24
8 3 / holky [633] Petra Pokorná 2003 CZE Ledeč nad Sázavou 07:37 00:52 02:31
9 6 / kluci [654] Jakub Lněnička 2007 CZE Sázava 09:18 02:32 02:42
10 7 / kluci [711] Daniel Tichovský 2006 CZE Sázava 09:59 03:14 02:41