Nova Cup Sázava

17.06.2017 Sázava 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

trasa A celkem: 90, muži : 86, ženy: 4, AM30: 13, AM40: 25, AM50: 28, AM60: 16, AM60 : 0, AW30: 3, AW40: 1, AW50: 0, AM60+: 4 [html] [pdf]
trasa B celkem: 206, muži : 186, ženy: 20, JB: 10, BM30: 29, BM40: 58, BM50: 45, BM60: 36, BM60 : 0, JWB: 2, BW30: 7, BW40: 2, BW50: 7, BW50 : 0, BM60+: 8, BW50+: 2 [html] [pdf]
Koloběžky na trase B (ČP muži) celkem: 2, muži : 2, ženy: 0, Muži: 2, Ženy: 0 [html] [pdf]
Odrazedla celkem: 22, muži : 12, ženy: 10, odrážedla: 22 [html] [pdf]
Predskolaci celkem: 12, muži : 5, ženy: 7, kluci: 5, holky: 7 [html] [pdf]
Nova jízda celkem: 57, muži : 27, ženy: 30, Starší žáci: 9, Muži: 18, Starší žákyně: 8, Ženy: 22 [html] [pdf]
Koloběžky na trase Nova celkem: 1, muži : 1, ženy: 0, Muži: 1, Ženy: 0 [html] [pdf]
Minižáci 1 celkem: 21, muži : 10, ženy: 11, kluci: 10, holky: 11 [html] [pdf]
Minižáci 2 celkem: 18, muži : 11, ženy: 7, kluci: 11, holky: 7 [html] [pdf]
Mladší žáci celkem: 11, muži : 7, ženy: 4, kluci: 7, holky: 4 [html] [pdf]

výsledková listina trasa A

start ~ 10:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / AM30 [1] Filip Adel 1990 CZE Superior MTB Team 03:02:12.3
2 1 / AM40 [2] Michal Kaněra 1986 CZE GHOST team 03:02:14.9 00:02.6
3 2 / AM30 [5] Adam Lavička 1995 CZE GHOST team 03:09:02.6 06:50.3
4 1 / AM50 [16] Petr Sulzbacher 1975 CZE GIANT Pitrs bikes 03:12:32.3 10:20.0
5 3 / AM30 [84] Marek Bartůněk 1998 CZE Ethic Sport 03:12:37.5 10:25.2
6 2 / AM40 [83] Jiří Křivánek 1985 CZE Ethic Sport 03:12:47.4 10:35.1
7 3 / AM40 [85] Tomáš Kechrt 1981 CZE IN-life 03:17:01.4 14:49.1
8 4 / AM30 [6] Miroslav Uhlíř 1990 CZE CYKLO PROFI 03:17:06.6 14:54.3
9 2 / AM50 [7] Jiří Zárybnický 1976 CZE CK Vinohradské Šlapky 03:20:01.8 17:49.5
10 5 / AM30 [63] Radek Plšek 1991 CZE CYKLO PROFI 03:20:39.4 18:27.1
11 6 / AM30 [31] Ondřej Beran 1989 CZE KC Slavia Praha 03:23:05.8 20:53.5
12 7 / AM30 [14] Jaroslav Vymětalík 1991 CZE CYKLO PROFI 03:27:07.9 24:55.6
13 4 / AM40 [36] Martin Fikar 1983 CZE BAKAKO Nová Paka 03:27:14.1 25:01.8
14 3 / AM50 [10] Jiří Souček 1970 CZE Cyklo ATOM cycling team 03:27:15.8 25:03.5
15 5 / AM40 [72] Václav Válek 1980 CZE Roztoky 03:27:16.1 25:03.8
16 4 / AM50 [9] Pavel Vondrouš 1974 CZE CYKLO PROFI 03:31:20.0 29:07.7
17 1 / AM60 [94] Josef Nestler 1963 CZE KL sport Most 03:31:21.8 29:09.5
18 6 / AM40 [17] Martin Klapal 1987 CZE Indigo cycling team RK 03:31:36.4 29:24.1
19 7 / AM40 [74] Michal Vlachovský 1987 CZE Mirošovice 03:33:48.8 31:36.5
20 8 / AM40 [64] Petr Skůček 1978 CZE METROPROJEKT 03:34:45.9 32:33.6
21 9 / AM40 [65] Karel Smola 1984 CZE Praha 03:34:49.0 32:36.7
22 10 / AM40 [42] Miroslav Cháb 1979 CZE Sport Club Calabrone 03:37:22.1 35:09.8
23 11 / AM40 [8] Petr Nagy 1978 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 03:38:50.8 36:38.5
24 12 / AM40 [69] Jan Šusta 1985 CZE Symbio+ BMC 03:38:51.1 36:38.8
25 5 / AM50 [60] Jaroslav Novotný 1977 CZE Autocombi team Kutná Hora 03:39:26.3 37:14.0
26 6 / AM50 [54] David Marek 1972 CZE MTB Šumava Riders 03:41:03.1 38:50.8
27 2 / AM60 [32] Petr Březina 1962 CZE KC Kutná Hora 03:42:41.24 40:28.94
28 7 / AM50 [92] Jan Kapal 1974 CZE Coffeebikers od Andělky - Velké Popovice 03:42:42.38 40:30.08
29 8 / AM50 [80] Jiří Švorc 1973 CZE BIG SHOCK TEAM o.s. 03:42:43.3 40:31.0
30 3 / AM60 [76] Richard Zdeněk 1966 CZE Kbely Cycling Team 03:45:28.9 43:16.6
31 1 / AW30 [28] Vendula Kuntová 1993 CZE GHOST team 03:46:18.1 44:05.8
32 13 / AM40 [68] David Štíbr 1978 CZE Alset Racing Team 03:46:27.4 44:15.1
33 14 / AM40 [97] Štěpán Svátek 1982 CZE Rubena 03:47:12.3 45:00.0
34 9 / AM50 [99] Martin Rejzek 1972 GER Eintracht Braunschweig 03:48:55.9 46:43.6
35 15 / AM40 [40] Tomáš Hladík 1982 CZE BB CYKLOSPORT SUPERIOR 03:49:01.1 46:48.8
36 16 / AM40 [202] Milan Krejčí 1980 CZE GHOST team 03:49:40.3 47:28.0
37 8 / AM30 [55] Roman Mašín 1993 CZE Lékárna Zásmuky 03:49:40.5 47:28.2
38 10 / AM50 [86] Vladimír Novák 1976 CZE Kladno 03:49:43.1 47:30.8
39 11 / AM50 [58] Boris Neumann 1968 CZE eSeNBáci Jeseník 03:51:52.4 49:40.1
40 4 / AM60 [18] Aleš Flégl 1963 CZE CTM SILVINI R2 Sport 03:51:59.6 49:47.3
41 9 / AM30 [37] Vojtěch Filip 1988 CZE Cyklo ATOM cycling team 03:53:12.5 51:00.2
42 12 / AM50 [90] Michal Karella 1969 CZE Galaxi Cyklo Švec 03:54:51.8 52:39.5
43 13 / AM50 [79] Dušan Waldecker 1972 CZE INS Ateliér Náchod 03:54:55.2 52:42.9
44 5 / AM60 [51] Petr Kyndl 1965 CZE Alset Racing Team 03:54:59.4 52:47.1
45 10 / AM30 [45] Martin Knytl 1988 CZE Kola Ledeč 03:58:30.8 56:18.5
46 17 / AM40 [70] Tomáš Trojan 1987 CZE Chocerady 03:58:30.9 56:18.6
47 6 / AM60 [89] Michal Matoušek 1962 CZE BTK EURO BIKE Praha 04:00:35.2 58:22.9
48 14 / AM50 [57] Jaroslav Mukařovský 1969 CZE kolo-pro-radost.cz, Český Brod 04:00:35.8 58:23.5
49 2 / AW30 [25] Lenka Fridrichová 1994 CZE GHOST team 04:00:45.0 58:32.7
50 1 / AW40 [26] Petra Fortelná 1984 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 04:03:59.37 01:01:47.07
51 18 / AM40 [100] Martin Hynek 1987 CZE Sport Club Calabrone 04:03:59.48 01:01:47.18
52 19 / AM40 [41] Michal Houška 1978 CZE Houšánci 04:04:59.9 01:02:47.6
53 7 / AM60 [88] Vladimír Zábranský 1958 CZE SK Kbely 04:08:52.3 01:06:40.0
54 11 / AM30 [56] Ondřej Mikuláš 1990 CZE Dlouhá Třebová 04:09:07.17 01:06:54.87
55 20 / AM40 [53] Martin Malinský 1979 CZE Ck Sázava-bike team 04:09:09.34 01:06:57.04
56 15 / AM50 [98] Jan Nedbal 1971 CZE Krhanice 04:10:05.05 01:07:52.75
57 1 / AM60+ [81] Miroslav Svoboda 1952 CZE Praha 9 - Kbely 04:10:17.17 01:08:04.87
57 1 / AM60+ [61] Václav Pavlíček 1954 CZE Cyklosprt Kerda 04:10:17.17 01:08:04.87
59 12 / AM30 [46] david koutenský 1992 CZE Vlašim 04:17:00.1 01:14:47.8
60 16 / AM50 [59] Jan Neuwirth 1975 CZE SILVINI technical sportswear 04:17:03.52 01:14:51.22
61 17 / AM50 [95] Milan Tuna 1975 CZE Autentic Bike 04:17:17.22 01:15:04.92
62 21 / AM40 [75] Jan Vrbata 1986 CZE Nadšenci z Posázaví 04:17:48.39 01:15:36.09
63 8 / AM60 [19] Pavel Hemelík 1967 CZE RockMachine-Cyklomax 04:18:03.97 01:15:51.67
64 18 / AM50 [78] Tomáš Hainzel 1976 CZE O.K MOTO Racing Team 04:20:13.2 01:18:00.9
65 22 / AM40 [44] Jakub Kadeřábek 1983 CZE Beroun 04:23:48.88 01:21:36.58
66 19 / AM50 [82] Jiří Král 1977 CZE Záměl 04:24:43.07 01:22:30.77
67 9 / AM60 [62] Jiří Pekárek 1961 CZE KOLORADOTEAM 04:24:43.43 01:22:31.13
68 20 / AM50 [21] Vít Vacenovský 1968 CZE KT Tryskomyš 04:26:15.91 01:24:03.61
69 21 / AM50 [87] Daniel Artus 1972 CZE Nadšenci z Posázaví 04:27:21.78 01:25:09.48
70 10 / AM60 [23] Pavel Havlík 1967 CZE KT Tryskomyš 04:28:31.61 01:26:19.31
71 22 / AM50 [34] Petr Dařbujan 1969 CZE TRUXXXIK cycling 04:33:20.66 01:31:08.36
72 23 / AM50 [96] Tomáš Saňa 1970 CZE Praha 4 04:33:20.93 01:31:08.63
73 11 / AM60 [49] Miloš KUBRYCHT 1967 CZE Rockmachine Cyklomax 04:34:39.39 01:32:27.09
74 24 / AM50 [66] josef soběslav 1968 CZE KOLORADOTEAM 04:36:55.51 01:34:43.21
75 12 / AM60 [13] Petr Havelka 1959 CZE Hradecký spinning klub 04:38:28.75 01:36:16.45
76 3 / AW30 [38] Nikol Flašarová 1991 CZE BIG SHOCK! MTB TEAM 04:38:29.14 01:36:16.84
77 13 / AM60 [47] Michal Krátký 1964 CZE AZ MOBILITY 04:44:49.55 01:42:37.25
78 25 / AM50 [24] Pavel Žibřid 1973 CZE Velké Poříčí 04:46:03.54 01:43:51.24
79 3 / AM60+ [20] Jan Dimmer 1953 CZE ŠILHAVÝ-RAMALA 04:46:11.83 01:43:59.53
80 23 / AM40 [52] Radek Maleček 1979 CZE Všetaty - Přívory 04:50:47.54 01:48:35.24
81 26 / AM50 [93] Milan Dvořák 1972 CZE Kolovraty 04:52:12.08 01:49:59.78
82 24 / AM40 [39] Martin Fuxa 1979 CZE Ck Sázava-bike team 04:52:58.7 01:50:46.4
83 14 / AM60 [67] Jiří Šafránek 1964 CZE Poděbrady 04:53:00.22 01:50:47.92
84 25 / AM40 [77] Peter Novotný 1979 CZE Nováky 04:53:01.43 01:50:49.13
85 15 / AM60 [43] Martin Ježek 1966 CZE 3M 04:55:37.66 01:53:25.36
86 27 / AM50 [50] František Kučera 1971 CZE Dolly Vyškov 05:09:19.7 02:07:07.4
87 16 / AM60 [22] Pavel Urbančík 1960 CZE 2k bike club Odry 05:11:18.77 02:09:06.47
88 28 / AM50 [29] Petr Holomeček 1973 CZE Bistromatic 42 05:13:35.33 02:11:23.03
DNF / AM60+ [35] Martin Ekl 1957 CZE Biketeam Kralupy
DNF / AM30 [33] Josef Bureš 1989 CZE Vlašim